Резултати от Belasitsa Sky Run 2021

На 2 октомври 2021 се проведе състезанието по планинско бягане Belasitsa Sky Run. За разлика от предишни издания тази година организаторите предложиха единствено късо трасе – 32.9 км с 1840 метра положителна денивелация. Дългото трасе от 77.6 км с 4120 метра не се състоя поради непредвидени трудности с подготовката.

На следващият ден, 3 октомври, се проведе традиционното скоростно изкачване на връх Конгур – 10.8 км / 1750 м.

Belasitsa Sky Run
МястоИмеКатегорияВремеРазлика
1Desislava Tsvetanova Team: iRun.bgFemale 14:17:37-
2Hristina PetrovaFemale 24:40:23'+ 00:22:46
3Reni ValkanovaFemale 34:42:11'+ 00:24:34
4Maya Malkanova Team: КИС ДунавскаFemale 40+ 14:51:52'+ 00:34:15
5Dimitrina ChervenlievaFemale 40+ 25:30:03'+ 01:12:26
6Ralitsa TsvetkovaFemale 40+ 35:44:01'+ 01:26:24
7Dobromira IanevaFemale 40+ 45:44:05'+ 01:26:28
8Petya DimitrovaFemale 40+ 55:56:50'+ 01:39:13
9Viktoriya Nikolova Team: АМВРFemale 46:34:46'+ 02:17:09
10Silviya KaraboychevaFemale 40+ 66:34:49'+ 02:17:12
11Miroslava KostovaFemale 56:52:58'+ 02:35:21
12Aneliya VitkovaFemale 40+ 77:55:47'+ 03:38:10
13Desislava StanoevaFemale 40+ 87:55:52'+ 03:38:15
FOTAnita DimitrovaFemale 68:18:47'+ 04:01:10
DNSGalya GeorgievaFemale 40+-
DNSIva Ivanova Team: Begach-
DNSSvetla StanevaFemale-
DNSSnezhana TerzievaFemale-
DNSMariana Kisyova Team: BegachFemale-
DNSDesislava NikolovaFemale-
DNSTsvetelina HristovaYouth-
МястоИмеКатегорияВремеРазлика
1Aleksandar Spasov Team: ЖулистанMen 13:11:33-
2Hristo Minkov Team: Xco sportsMen 23:14:38'+ 00:03:05
3Ivo AndreevMen 33:35:18'+ 00:23:45
4Hristo IvanovMen 43:39:15'+ 00:27:42
5Georgi StefanovYouth 13:39:19'+ 00:27:46
6Asen RadulovMen 53:41:29'+ 00:29:56
7Krastyu Panchev Team: Спорт и здраве гр. Гоце ДелчевMen 40+ 13:47:52'+ 00:36:19
8Charalampos TsamantouridisMen 40+ 23:49:40'+ 00:38:07
9Nikolay PetkovMen 40+ 33:57:59'+ 00:46:26
10Anton Popov Team: iRun.bgMen 64:00:56'+ 00:49:23
11Marin DamyanovMen 74:10:29'+ 00:58:56
12Nikolay DermendzhievMen 84:10:32'+ 00:58:59
13Mladen AntonovMen 94:10:40'+ 00:59:07
14Nikolay Dimitrov Team: Спорт и здраве, гр. Гоце ДелчевMen 40+ 44:16:30'+ 01:04:57
15Manoil PeevMen 104:17:40'+ 01:06:07
16Petyo KostovMen 40+ 54:19:21'+ 01:07:48
17Veselin DanchevMen 40+ 64:19:26'+ 01:07:53
18Stefan VasilevMen 114:37:28'+ 01:25:55
19Jiddu BroersmaMen 124:42:07'+ 01:30:34
20Georgi Karagyozov Team: West park runnersMen 134:47:59'+ 01:36:26
21Kristiyan GeorgievMen 144:54:38'+ 01:43:05
22Ivaylo Atanasov Team: МешоцитеMen 154:55:52'+ 01:44:19
23Ivo Ivov Team: No TeamMen 164:55:56'+ 01:44:23
24Krasimir Stefanov Team: iRun.bgMen 40+ 74:59:36'+ 01:48:03
25Stefan AleksievMen 175:01:48'+ 01:50:15
26Georgi GramatikovMen 185:02:07'+ 01:50:34
27IOANNIS LIAMOSMen 40+ 85:09:33'+ 01:58:00
28Stoyan StoyanovMen 195:30:09'+ 02:18:36
29Stoyan Stoyanov Team: Phi MoldsMen 205:30:29'+ 02:18:56
30Kalin ChinovskiMen 40+ 95:44:12'+ 02:32:39
31Abbas Salame Team: PersenkMen 40+ 105:48:57'+ 02:37:24
32Martin StanoevYouth 25:56:40'+ 02:45:07
33Atanas PanicharskiMen 215:58:28'+ 02:46:55
34Galin GalchevMen 40+ 116:02:11'+ 02:50:38
35Borislav Borisov Team: ГалкиMen 40+ 126:02:15'+ 02:50:42
36Krasimir ZhekovMen 40+ 136:07:42'+ 02:56:09
37Georgi Nachev Team: ЛабрадорMen 226:07:46'+ 02:56:13
38Vasil Vushev Team: МешоцитеMen 236:15:27'+ 03:03:54
39Ronald Hristov Team: МешоцитеMen 246:19:49'+ 03:08:16
DNFMilen KanchevMen3:00:43-2 check(s)
DNFEmil AleksovMen 40+-
DNSPreslav PeynovYouth-
DNSJon CrooksMen 40+-
DNSPetar MutakovMen-
DNSEvgeni VasilevMen-
DNSVasil Vasev Team: Алпийски клуб Вертикални КостенуркиMen 40+-
DNSKalin RusevMen-
DNSKrum GeorgievMen-
DNSLyubomir PetrovMen 40+-
DNSDimitar Atanasov Team: Ата фърничърMen-
DNSRadoslav Valchanov Team: DT RunnersMen-
DNSGeorgi Georgiev Team: harmonicaMen 40+-
DNSEmil PetleshkovMen-
DNSDimitar MitevMen-
DNSGeorgi KaravasilevMen-
DNSIvan SimeonovMen-
МястоИмеКатегорияВремеРазлика
1Stefani Tsikandelova Team: Bela ExtremeFemale 12:22:12-
2Elena UzunovaFemale 22:28:42'+ 00:06:30
3Mihaela IzvorskaFemale 33:01:42'+ 00:39:30
FOTValya OgnyanovaFemale 45:06:41'+ 02:44:29
DNSSnezhana TerzievaFemale-
МястоИме ВремеРазлика
1Nikola Kalistrin Team: АлПиринСкиMen 11:20:04-
2Ivan Gerov Team: АлПиринСкиMen 21:38:29'+ 00:18:25
3Lyudmil TodorovMen 31:45:35'+ 00:25:31
4Kristian VirchevMen 41:55:32'+ 00:35:28
5Petar Pirovski Team: MKTMen 52:03:50'+ 00:43:46
6Stoicho Trayanov Team: Bela ExtremeMen 40+ 12:11:57'+ 00:51:53
7Yavor HristovMen 62:28:50'+ 01:08:46
8Emil AleksovMen 40+ 22:37:22'+ 01:17:18
9Martin MarinovMen 40+ 32:59:22'+ 01:39:18
FOTViktor OgnyanovYouth 15:06:30'+ 03:46:26
DNFDeyan ZhganevMen2:48:51-1 check(s)
DNFRadoslav Strazhakov Team: Бела ЕкстриймMen 40+2:48:57-1 check(s)
DNSIvan KulinchevMen 40+-
DNSLazar YakimovMen-
DNSIvo AndreevMen-
DNSNikolay PetkovMen 40+-
DNSStefan VasilevMen-
DNSIvo IvovMen-
DNSGeorgi StefanovYouth-
DNSVasil Vasev Team: Алпийски клуб Вертикални Костенурки БлагоевградMen 40+-
DNSLyudmil LozovMen 40+-

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.