Резултати от Belasitsa Sky Run 2022

На 8 октомври 2022 след една година пауза се проведе Belasitsa Sky Run. А на следващият ден и традиционното предизвикателно скоростно изкачване на вр. Конгур. Sky Run Short бе с традиционното си трасе със старт в с. Самуилово и финал в Петрич. Общата дължина на трасето бе 32,9 км, а общото изкачване – 1950 метра.
Беласица
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Atanaska AtanasovaF40 14:29:16-
2Veradina Nacheva Team: Синята стрелаF40 24:40:13'+ 00:10:57
3Anelia Toshkina Team: Бели Криле4:45:08'+ 00:15:52
4Rositsa Stefanova Team: Crazy RushF40 34:57:18'+ 00:28:02
5Reni Valkanova5:13:31'+ 00:44:15
6Lilia Cholakova5:38:12'+ 01:08:56
7Irina Peshina5:40:08'+ 01:10:52
8Zoya Kalenderska Team: Алпийски клуб Вертикални Костенурки Благоевград6:01:39'+ 01:32:23
9Olya Slavcheva6:15:09'+ 01:45:53
10Gabriela Zhekova6:19:00'+ 01:49:44
11Albena TasevaF40 46:22:04'+ 01:52:48
12Aneliya VitkovaF40 56:44:23'+ 02:15:07
DNSYulia Yotova
DNSAni Tomeva Team: Свищи плаз - Златица
DNSZlatina Gencheva Team: СК Чумерна
DNSStefana Stancheva
DNSDesislava Mineva-Ganeva
DNSNatalia PrisadovaF40
DNSMaya PetkovaF40
DNSRalitsa TsvetkovaF40
DNSDesislava StanoevaF40
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Aleksandar Spasov Team: Damyanov Dental Clinic/ XCO Sports3:05:29-
2Georgi Zhekov Team: Отряд юнаци3:09:14'+ 00:03:45
3Yordan Todorov Team: Deloitte BG3:19:04'+ 00:13:35
4Emil Yanchev Team: Дай му!3:27:38'+ 00:22:09
5Asen Radulov3:30:09'+ 00:24:40
6Krasimir Angelov3:30:42'+ 00:25:13
7Vasil Vasev Team: Алпийски клуб Вертикални КостенуркиM40 13:47:57'+ 00:42:28
8Charàlampos TsamantouridisM40 23:54:26'+ 00:48:57
9Krastyu Panchev Team: Спорт и здравеM40 33:54:28'+ 00:48:59
10Boris Kostov4:01:44'+ 00:56:15
11Miran Hachatryan4:03:58'+ 00:58:29
12Ivan Pashov4:14:35'+ 01:09:06
13Georgi Dobrev Team: Кошмарно Къси Крачета4:18:02'+ 01:12:33
14Nikola Nikolov Team: Climb, Run anad FunM40 44:24:56'+ 01:19:27
15Stoyan Kolev Team: Синята стрелаM40 54:27:13'+ 01:21:44
16Tsonyo Penev Team: Зелена стъпкаM40 64:27:16'+ 01:21:47
17Maksim Bozhilov4:29:10'+ 01:23:41
18Stoyan MavrodievM40 74:31:26'+ 01:25:57
19David Stanislavov4:40:03'+ 01:34:34
20Georgi Gramatikov Team: Bela Extreme4:40:29'+ 01:35:00
21Marin Damyanov4:42:51'+ 01:37:22
22Anton Kuzev4:45:05'+ 01:39:36
23Georgi Bojilov4:45:10'+ 01:39:41
24Kostadin Valchev4:45:58'+ 01:40:29
25Zhivko ZhivkovM40 84:46:25'+ 01:40:56
26Radoslav TodorovM40 94:46:30'+ 01:41:01
27Ruslan Zarev Team: Трънско туристическо дружество4:46:33'+ 01:41:04
28Borislav Penchev4:46:41'+ 01:41:12
29Emil Petleshkov4:56:23'+ 01:50:54
30Nikolay Stefanov Team: Crazy RushM40 104:59:12'+ 01:53:43
31Georgi Stoyanov5:03:43'+ 01:58:14
32Kiril Dzhankushee Team: Боб Щанги5:03:57'+ 01:58:28
33Simeon Stefanov5:06:03'+ 02:00:34
34Yavor Hristov5:17:42'+ 02:12:13
35Dobrin NikolovM40 115:21:33'+ 02:16:04
36Stiliyan KirovM40 125:21:37'+ 02:16:08
37Andrey Atanasov Team: Трендафилка Немска5:24:07'+ 02:18:38
38Liamos Ioannis5:27:42'+ 02:22:13
39Aleksandar GalabovM40 135:33:50'+ 02:28:21
40Martin Stanoev5:41:25'+ 02:35:56
41Abbas Salame Team: PersenkM40 145:44:05'+ 02:38:36
42Hristo Nikolov Team: NoDNFM40 155:49:30'+ 02:44:01
43Emil AleksovM40 165:53:14'+ 02:47:45
44Stoilko Kalenderski Team: Алпийски клуб Вертикални Костенурки БлагоевградM40 176:01:42'+ 02:56:13
45Valentin MitevM40 186:05:42'+ 03:00:13
46Angel DimitrovM40 196:22:02'+ 03:16:33
47Vasilis EvagenidisM40 207:24:30'+ 04:19:01
48Milen KanchevM40 217:37:13'+ 04:31:44
49Ivaylo TsvetkovM40 227:46:30'+ 04:41:01
DNSTeodor Georgiev
DNSKrasimir Vasilev
DNSEvgeni Dochev
DNSKostadin Nikolov Team: Trada.bgM40
DNSHristo Ivanov
DNSKostadin ValchevM40
DNSGeorgi Bozhilov
DNSSvetlin Ganev
DNSIvan Ermolaev
DNSAleksandar Yanev
DNSAnton Oreshkin
DNSOgnyan Moskov Team: Хайдути
DNSViktor Mihaylov Team: Паляк Перник
DNSStoyan Stoyanov Team: Phi Molds
DNSVladimir KolevM40
DNSSimon HarrisM40
DNSVihren KramolinskiM40
DNSStanimir Stankov Team: СКЛА Мисионис - ТърговищеM40
DNSToni Manev
DNSGeorgi Simeonov Team: QuillsM40
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Yulia Yotova2:18:32-
2Rozalina Dumanova Team: Бела екстрийм2:20:36'+ 00:02:04
3Stefani Tsikandelova Team: Бела екстрийм2:24:29'+ 00:05:57
4Hristin TenovaF40 12:37:15'+ 00:18:43
5Valya Ognyanonova Team: Млад планинар3:15:16'+ 00:56:44
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Blagoi Stoyanov1:49:31-
2Petar Pirovski Team: МКТ2:01:58'+ 00:12:27
3Chavdar Kalinov Team: Бела екстрийм2:06:44'+ 00:17:13
4Stoycho Trayanov Team: Бела екстриймM40 12:16:49'+ 00:27:18
5Miroslav Kostov2:18:36'+ 00:29:05
6Krasimir Angelov Team: Бела екстрийм2:20:41'+ 00:31:10
7Momchil MomchilovM40 22:23:23'+ 00:33:52
8Mustafa Beizh2:25:28'+ 00:35:57
9Radoslav Strazhakov Team: Бела ЕкстриймM40 32:28:01'+ 00:38:30
10Martin MarinovF40 12:57:28'+ 01:07:57
DNSRuslan Zarev Team: Трънско туристическо дружество
DNSBogdan Dragulev Team: Бела екстриймM40

Вижте още

Резултати от Misionis Trail 2022

Резултати от Misionis Trail 2022

Misionis trail е състезание по планинско бягане в района на град Търговище и един от стоте национални туристически обекта – крепостта Мисионис.

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

На 13 ноември 2022 се проведе предпоследния за годината старт от XLkmrun календара на 5kmrun. Състезанието събра голям брой участници в района на Бонсови поляни, Люлин планина.