Резултати от Belasitsa Sky Run 2023

На 7 и 8 октомври 2023 се проведедоха Belasitsa Sky Run и традиционното предизвикателно скоростно изкачване на вр. Конгур. През 2023 г. Belasitsa Sky Run предложи едно трасе – Belasitsa Sky Run Short, с традиционният си маршрут със старт в село Самуилово и финал в град Петрич. Общата дължина на трасето бе 32,9 км, а общото изкачване – 1950 метра.

Беласица
МястоИмеВреме
1Veradina Nacheva Team: Синята стрела4:16:52
2Maria Tsocheva4:38:58
3Snezhana Terzieva Team: Фрешовете4:48:17
4Lilia Petrova5:11:24
5Maya Malkanova Team: CAS Dunavska5:14:31
6Silviya Karaboycheva5:18:33
7Irina Peshina5:24:00
8Miroslava Kirilova5:52:20
9Zoya Kalenderska Team: Вертикални Костенурки Благоевград5:55:28
10Anelia Vitkova5:56:31
11Denitsa Stefanova6:19:54
12Ralitza Soultanova6:34:48
13Kalinka Misheva7:42:39
DNSMaria Mitova
DNSAntonia Todorova
DNSNatalia Prissadova
DNSLalka Birindzhieva-Ilcheva Team: LMT
DNSGergana Bozhkova Team: Blagoevgrad Running Club
DNSDimitrina Chervenlieva
МястоИмеВреме
1Georgi Zhekov2:58:44
2Yordan Todorov Team: Fast Track3:12:15
3Ivo Andreev Team: Фрешовете3:24:44
4Zdravko Krastev3:27:07
5Asen Radulov3:29:01
6Vasil Vasev Team: Алпийски клуб Вертикални Костенурки3:42:45
7Charalampos Tsamantouridis3:43:29
8Martin Marinov3:47:29
9David Stanislavov Team: Могилата3:49:46
10Plamen Manov Team: racecalendar.bg4:02:14
11Iskren Ivanov4:06:14
12Georgi Bozhilov4:08:37
13Petar Dimitrov4:18:52
14Stoyan Mavrodiev Team: VegAmaze/Ultranade4:20:01
15Dimitar Michkov4:30:51
16Stoyan Stoyanov Team: Phi Molds4:35:32
17Toni Manev4:35:45
18Mario Antonov Team: Bela Extreme4:38:15
19Dimitar Mavrodiev4:38:40
20Panayot Petrov4:52:35
21Hristo Nikolov Team: NoDNF4:55:25
22Vasil Ingilizov Team: Phi Molds5:03:15
23Velizar Kitanov Team: Blagoevgrad running club5:04:52
24Georgi Iliev5:11:20
25Vladimir Kolev Team: Kolev's team5:16:12
26Vladislav Atanasov5:18:30
27Nikola Siderov5:22:11
28Penyo Penev5:22:59
29Ivan Simeonov5:23:57
30Valentin Mitev5:24:53
31Ioannis Liamos Team: SDYTH5:35:14
32Kiril Anastasov Team: Бокса не прощава5:35:18
33Dimitar Mitkov Team: Begach5:44:54
34Aleksandar Galabov5:50:22
35Georgi Iliev5:51:18
36Ivan Iliev5:56:19
37Bozhidar Dimitrov5:57:14
38Asen Valchev6:10:12
39Vladislav Kirilov6:10:18
40Stoilko Kalenderski Team: Вертикални Костенурки Благоевград6:10:30
41Abbas Salame Team: Persenk6:12:58
42Emil Aleksov6:13:02
43Nikolay Kazakov6:16:43
44Aleko Atanasov6:19:59
45Kristiyan Antonov Team: Bela Extreme6:39:00
46Pavlin Rahnev Team: 50 +/-6:39:04
47Miroslav Kostov7:04:47
48Stoyan Makedonski7:49:56
49Andon Atanasov7:49:59
50Ivan Borisov7:50:09
DNFBoris Kostov
DNSStefan Mandev
DNSRumen Savov
DNSNikolay Trifonov
DNSSlavcho Bakuleski Team: Вет Спирит
DNSTomislav Mostrov Team: Ohrid TrcaT
DNSLachezar Petkov Team: Стръмен баир
DNSRadomir Kolev
DNSVladilen Simeonov
DNSLachezar Ivanovich Team: Ivanovich
DNSMartin Petrov
DNSAleksandar Popov
DNSHristo Ivanov
DNSGeorgi Stoyanov
DNSKalin Rusev
DNSKristiyan Tomov
DNSHristo Velichkov
DNSDimitrios Lambrinidis Team: SDYTH
DNSTeodor Atanasov
DNSMartin Stefanov
DNSGeorgi Georgiev
DNSEmil Petleshkov
DNSKrasimir Stefanov Team: iRun.bg
DNSVeselin Deliivanov Team: Kozel
DNSIvan Kasabov
DNSGeorgi Iliev
DNSHasan Sakalov
DNSTomislav Tomislavov
DNSIvelin Yosifov
DNSKiril Dimitrov
МястоИмеВреме
1Maria Tsocheva2:15:03
2Rozalina Dumanova Team: BELA Extreme2:25:00
3Stefani Tsikandelova Team: BELA Extreme2:30:17
4Hristina Tenova2:44:49
5Daniela Hristova Team: Синчец3:03:19
6Ralitsa Momchilova Team: BELA Extreme3:39:59
DNSVeselina Karakova
МястоИмеВреме
1Nikola Kalistrin Team: АлПиринСки1:19:57
2Dimitar Mihaylov1:26:42
3Blagoy Stoyanov1:40:15
4Ivailo Krainov1:48:16
5Petar Pirovski Team: МКТ1:57:49
6Georgi Gramatikov Team: Bela Extreme1:58:31
7Emil Petlsehkov2:05:46
8Stoycho Trayanov Team: BELA Extreme2:07:37
9Momchil Momchilov2:07:52
10Ruslan Zarev Team: Трънско туристическо дружество2:08:41
11Ivan Popov Team: 5kmrun2:23:04
12Kristiyan Balabanski2:34:53
13Aleko Atanasov2:44:00
DNSYordan Dinkov
DNSRadoslav Strazhакov Team: BELA Extreme

Вижте още

Резултати от XL Бистрица 2024

Резултати от XL Бистрица 2024

На 11 февруари 2024 се проведе поредното издание на XL Бистрица. Състезание от календара на XLkmrun, организирано от 5kmrun

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

На 22 януари 2024 стартира дванадесети сезон на състезанията по планинско бягане от веригата Trail Series. Golyam Sechko Run посрещна участниците