Резултати от Black Sea Trail 2023

На 15 октомври 2023 се проведе първото издание на Black Sea Trail, наследника на Черноморски маратон. Нова и по-добра версия, която разведе участниците из горите покрай красивото черноморско крайбрежие. Красиви, виещи се горски пътеки, цветна есенна гора, резки изкачвания и спускания, морски гледки.

Организаторите предложиха избор от две дистанции – 11 км и 26 км.

iRun.bg
МястоИмеВреме
1Zhanina Karaivanova0:59:57
2Tanya Mileva1:03:49
3Ksenia Zhuravskaya1:04:45
4Radost Koleva1:08:47
5Magdalena Gateva1:09:05
6Maya Ruseva1:09:24
7Savina Tsvetanova1:11:42
8Daria Marinova1:13:02
9Diana Burova1:13:06
10Kalina Bachvarova1:13:20
11Yoana Kortova1:13:26
12Trayana Kostadinova1:16:43
13Ruzha Todorova1:17:18
14Plamena Nikolova1:17:52
15Aleksandra Ivanova1:18:21
16Vanina Zhelezcheva1:18:54
17Monika Baleva1:19:09
18Tsvetanka Pencheva1:19:11
19Hristina Tsenova1:21:43
20Dimitrina Nikolova1:22:33
21Stanimira Stefanova1:23:17
22Magdalena Stancheva1:25:08
23Zlatina Altancheva1:26:57
24Lora Dimova1:28:30
25maria yovcheva1:29:06
26Lyudmila Belcheva1:29:09
27Paulina Kalcheva1:30:25
28Anita Borisova1:30:40
29Milena Boneva1:30:41
30Elena Dimitrova1:30:42
31Sonya Grona1:32:49
32Gergana Radeva1:34:03
33Inna Petkova1:34:39
34Lora Stefanova1:35:22
35Aleksandra Boeva1:35:55
36Stanislava Zurtelova1:44:09
37Irena Zhelyazkova
DNSLyudmila Belcheva
DNSSilvia Radusheva
МястоИмеВреме
1Rumen Stamatov0:51:43
2Kaloyan Nikolov0:52:21
3Nikolay Kichukov0:52:32
4Pavel Petrov0:53:46
5Georgi Todorov0:55:14
6Todor Stoyanov0:58:47
7Denis Lontkovskiy0:59:02
8Ivan Ivanov0:59:09
9Nikolay Mitev0:59:48
10Yavor Siderov1:00:14
11Yavor Stamenov1:00:54
12Tihomir Gunchev1:03:45
13Deyan Tsenov1:04:06
14Dimo Dimov1:04:07
15Yanko Pandeliev1:04:11
16Martin Gekov1:05:07
17Dimitar Dimitrov1:07:04
18Tsvyatko Tsvyatkov1:07:08
19Milen Nikolchev1:07:47
20Iliyan Dimitrov1:07:50
21Plamen Markov1:09:01
22Marin Hristov1:10:28
23Nasko Valchev1:10:30
24Yuliyan Vasilev1:11:05
25Deyan Stoyanov1:11:10
26Petar Petrov1:11:32
27Petar Atanasov1:11:43
28Nikolay Hristov1:12:23
29Hakkan Hasan1:12:48
30Deyan Stoyanov1:12:53
31Asen Topalov1:13:07
32Ivan Ivanov1:13:16
33Nikolay Dolmatov1:14:02
34Ilia Karlov1:14:17
35Rosen Valnarov1:15:55
36Stoil Popov1:16:11
37Milen Simeonov1:16:14
38Denislav Georgiev1:16:58
39Orlin Dobrev1:17:44
40Nikola Nedelchev1:18:27
41Nikolay Kolev1:18:57
42Nikola Vasilev1:19:02
43Petar Burov1:20:49
44Svetoslav Kolev1:21:30
45Rosen Petkov1:22:12
46Pavel Altanchev1:22:34
47Daniel Radushev1:22:51
48Anastas Kazakov1:22:52
49Yavor Ivanov1:24:31
50Nikolay Tsvyatkov1:25:32
51Georgi Mitev1:26:09
52Dian Panteleev1:28:25
53Todor Stoev1:28:29
54Zharin Dimov1:28:31
55Konstantin Delev1:29:14
56Stanimir Drumev1:29:16
57Stanislav Stiliyanov1:30:44
58Yasen Petrov1:30:57
59Delyan Donchev1:31:02
60Stanislav Alekseev1:32:38
61Aleksandr Kazakov1:32:50
62Kiril Boev1:35:56
63Stoyan Stoyanov1:37:17
64Aleksandar Merkulov1:39:01
65Dechko Zurpelov1:44:10
66Tsvetomir Georgiev1:48:37
67Georgi Atanasov1:48:38
68Viktor Nikolov2:04:41
69Stefan Ivanov2:04:47
DNSKarl Rosenbaum
DNSManuel Pfenninger
DNSNikolay Nakov
DNSStrahil Peev
DNSYordan Yordanov
DNSIvalylo Donev
МястоИмеВреме
1vesi stoqnova2:34:15
2Elena Borisova2:35:55
3Anna Hristova2:38:24
4Kameliya Dimitrova2:41:11
5Veselina Kovacheva2:50:05
6Lina Hristova2:50:43
7Silvia Kyoseva2:52:21
8Boryana Boteva2:54:39
9Denitsa Petrovska2:59:50
10KATYa DZhENKOVA3:01:38
11Greta Momcheva3:03:49
12Dimitrina Dokimova3:08:59
13Irina Pavlova3:09:01
14Zdravka Hinova3:09:24
15Krasimira Ivanova3:11:39
16Bethzy Avila3:21:51
17Nadezhda Georgieva3:27:46
18Marina Marinova3:30:30
19Svetoslava Chanakova3:44:50
20Denitsa Dencheva3:51:26
МястоИмеВреме
1Mariyan Nedyalkov2:05:21
2NIKOLAY PISAROV2:15:53
3Boris Kachamakov2:17:45
4Galin Petrov2:27:34
5Georgi Topalski2:27:51
6Kaloyan Kolev2:28:12
7Nikolay Kyuchukov2:29:08
8Bozhidar Dzhapanov2:31:03
9Miroslav Sakadzhiev2:31:21
10Hristo Raynov2:31:23
11Miroslav Ivanov2:34:12
12Ivelin Vasilev2:38:34
13Mladen Sakadzhiev2:40:23
14Radomir Bozhkov2:48:56
15Zhivko Dimitrov2:49:21
16Yordan Dimov2:49:36
17KRASEN HRISTOV2:51:43
18Karo Badalyan2:51:59
19Rosen Stanishev2:53:28
20Georgi Yordanov2:56:17
21Plamen Nedev2:56:58
22Nikolay Tomov2:56:59
23Agop Agopyan2:57:25
24Kamen Naydenov2:58:34
25Todor Arsov2:58:52
26Viktor Popov2:59:12
27Valentin Surtalov3:01:16
28Ivo Tsvetkov3:01:17
29Stoicho Stanchev3:01:24
30Pravoslav Milenkov3:01:40
31Georgi Dobrev3:02:22
32Petar Profirov3:09:08
33Takvor Takvoryan3:10:37
34Slavi Slavev3:11:42
35Pavel Popov3:21:18
36Aleksandr Komarov3:21:21
37Nikola Yordanov3:25:45
38Anton Georgiev3:26:03
39Zhivko Radushev3:28:01
40Petar Petrov3:28:52
41Ivelin Bochev3:35:19
42Emil Gergov3:35:23
43Krasimir Balev3:44:59
44Nikola Nikolov3:47:04
45Valentin Asparuhov3:47:06
46Daniel Avramov3:55:07
47Emil Boyadzhiiski4:13:34
DNSBoyan Dimitrov

Вижте още

Резултати от XL Бистрица 2024

Резултати от XL Бистрица 2024

На 11 февруари 2024 се проведе поредното издание на XL Бистрица. Състезание от календара на XLkmrun, организирано от 5kmrun

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

На 22 януари 2024 стартира дванадесети сезон на състезанията по планинско бягане от веригата Trail Series. Golyam Sechko Run посрещна участниците