Резултати от Brutus Run 2023

На 29 януари 2023 в района на Шкорпиловци, Варна се проведе седмото издание на Brutus Run. Уникално състезание, което не е просто бягане, а има и различни предизвикателства.

На всички отбори беше предоставена карта на целия район и им бяха дадени мисии, които трябваше да бъдат изпълнени в определено контролно време. Участниците имаха избор от две трудности – Warrior с 3 мисии и General с 5 мисии.

Brutus Run
МястоИмеВреме
1Дивото Зове Team: Georgi Petkov, Yancho Kostov02:15:00 -84 minutes bonus
2Велос - Варна Team: Martin Rangelov, Boyan Kolev02:21:22 -97 minutes bonus
3Трабант Team: Galin Petrov, Vasil Peev02:29:19 -63 minutes bonus
4Изгубени в гората Team: Petar Kolarov, Dimitar Georgiev02:38:00 -65 minutes bonus
5Баща и син, пълен напред Team: Todor Dimitrov, Ilian Dimitrov02:41:07 -74 minutes bonus
6ДА Team: Dimitrina Dokimova, Anton Popov02:43:30 -72 minutes bonus
7щанга брадърс Team: Hristo Georgiev, Marin Kermedchiev02:44:56 -59 minutes bonus
8TheMissionisChicks Team: Desislava Dimova, Mariqna Ivanova03:05:33 -61 minutes bonus
9Магнезий и Ракия Team: Valentin Surtalov, Aleksandar Rusev03:17:27 -53 minutes bonus
10Just do it! Team: Ventsislava Tsacheva, Iliyan Tsachev03:20:19 -53 minutes bonus
11Ретро лимо варна Team: Trayan Enchev, Svetoslav Dinev03:45:51 -66 minutes bonus
12Run Funners Team: Radost Koleva, Martin Naydenov03:48:26 -74 minutes bonus
13Крайните Team: Lubomir Ganev, Stefan Mihaylov03:52:38 -18 minutes bonus
14BB Team: Stefan Stankov, Diyan Yazmadzhiyan03:54:39 -66 minutes bonus
15Голите охлюви Team: Petar Burov, Diana Burova03:59:27 -64 minutes bonus
16ЖЕНШЕНИТЕ Team: Vasil Trifonov, Danail Ivanov04:07:10 -15 minutes bonus
17Бързи, смели, изгубени Team: Boyana Papazova, Mihail Nikolov04:22:29 -36 minutes bonus
18Beauty and the beast Team: Plamen Nedev, Aleksandra Nedeva04:22:41 -60 minutes bonus
19Капитане, извади харпуна ! 1913 Team: Ivan Ivanov, Artin Magardichyan04:22:46 -25 minutes bonus
20Далай и Лама Team: Stanislav Petushev, Hristina Petrova04:27:10 -27 minutes bonus
21Който търси, намира Team: Pavel Altanchev, Zlatina Altancheva04:35:21 -55 minutes bonus
22Фън ту дрън Team: Ruslan Minev, Rostislav Zlatev04:48:13 -50 minutes bonus
23TopGun Team: Krasimir Pamporov, Svetla Veselinova05:02:39 -7 minutes bonus
24Ананке Team: Vasil Angelov, Adelina Markova05:03:44 -72 minutes bonus
25Ти си ми..на акъла Team: Emiliya Lambeva, Toni Gancheva05:06:23 -19 minutes bonus
26Корави Мадами Team: Yoana Dimitrova, Ivanka Petova05:15:01 -42 minutes bonus
27A SAILOR and SÉNIORITA Team: Karo Badalyan, Ivana Zehova05:19:41 -19 minutes bonus
28Rolling stones Team: Gergana Pencheva, Zhivko Anastasov05:25:50 -17 minutes bonus
29Батман и Робин Team: Aleksandra Boeva, Kiril Boev05:34:43 -4 minutes bonus
30ТуТи фрути Team: Dimitrina Nikolova, Trayana Kostadinova05:46:57 9 minutes penalty
31Funkaround Team: Agop Agopyan, Anton Mihalev05:58:37 4 minutes penalty
32Пинчер и Кокер Team: Gabriela Dimova, Stanislav Popov06:11:23 -30 minutes bonus
33HangInk Team: Georgi Petrov, Ivo Markov06:12:25 -43 minutes bonus
34The perfect strangers Team: Greta Momcheva, Krasimira Ivanova06:15:25 -55 minutes bonus
35Soggy Bottom Boys Team: Georgi Ganchev, Veselin Breskovski06:27:21 -42 minutes bonus
DNFГоспожи в премеждие Team: Paulina Nencheva, Denitsa Hristova06:31:06 14 km @ Wood cutting
DNFTogetherMess Team: Lilyana Foteva, Martin Lilov06:56:15 14 km @ Wood cutting
DNFХопчо и Тропчо Team: Bethzy Avila, Simeon Simeonov07:15:28 14 km @ Wood cutting
DNFAlergaceala Team: Capitanu Carmina, Ionut Petcu07:18:05 12.4 km @ Climbing & Bag Jump
DNFФамилна грешка Ангелови Team: Iva Angelova, Galina Angelova00:29:06 1.8 km @ Shooting
DNFХърбел и Щърбел Team: Kaloyan Karmazov, Yulia Karmazova00:34:40 1.8 km @ Shooting
DNFПрекъсвач Team: Svetozar Ivanov, Momchil Toshev02:24:18 1.8 km @ Shooting
DNFTiger Team: Kamelia Nedelcheva, Ivaylo Petrov- 0 km @
DNSБедстащите Team: Nikolay Kostenski, Yordan lilov- 0 km @
МястоИмеВреме
1The Barkley Club Team: Ivan Dimitrov, Nikolay Nachev04:54:31 -89 minutes bonus
2ВалентинКи Team: Valentina Todorova, Valentina Georgieva05:40:15 -58 minutes bonus
3Чичовци Team: Dimiter Karabahchiev, Svetlozar Orelov06:07:23 -74 minutes bonus
4Копитца Team: Simeon Ninov, Milko Milchev06:20:47 -19 minutes bonus
5Legs Miserables Team: Todor Popov, Petkov Plamen06:31:46 -75 minutes bonus
6#ЪндърДогс Team: Vera Delipavlova, Martin Varbov07:12:29 -21 minutes bonus
7Костенурките нинджа Team: Iliyan Petrov, Ivan Petkov07:24:34 -58 minutes bonus
8Слънчогледи Team: Boris Kachamakov, Katya Dzhenkova07:48:08 -55 minutes bonus
9The Nicks Team: Nikola Nikolov, Nikolay Velichkov08:13:51 -56 minutes bonus
10Пружиниране Team: Rostislav Kolev, Ivan Stambolov08:35:23 -19 minutes bonus
11Франгенщайн и неговите чудовищни приятели Team: Svetlin Stoyanov, Kaloyan Kolev09:53:13 29.6 km @ Final
12Мидички Team: Nikolay Stanev, Nikoleta Kostova09:56:13 29.6 km @ Final
DNFHealthy and nature lovers Team: Eleonora Hristova, Georgi Nanev04:34:28 10.9 km @ CP1
DNFДолче и Капана Team: Nikoleta Petkova, Danil Nikolov06:51:35 10.9 km @ CP1
DNFБългари Team: Stoyan Stoqnow, Evlogi Velichkov02:03:51 7.5 km @ Weighing bag
DNFTest Team: Mihail Mihaylov, Charli Mbundzhi03:11:39 7.5 km @ Weighing bag
DNFThe Shorty Shorts Team: Tsvetan Vasilev, Georgi Mitov03:47:51 7.5 km @ Weighing bag
DNFБабача Team: Deyan Nikolov, Ventsislav Yordanov04:33:25 7.5 km @ Weighing bag
DNFДебелаците Team: Nikolay Petrov, Simeon Simeonov05:52:09 7.5 km @ Weighing bag
DNFMicro Manslem Team: Matyu Georgiev, Martin Parvanov01:44:12 1.8 km @ Shooting

Вижте още

Резултати от Трявна Ултра 2024

Резултати от Трявна Ултра 2024

Между 12 и 14 юли се проведе деветото издание Трявна Ултра. Едно от най-масовите състезание по планинско бягане, включително и ултрамаратони.

Резултати от Витоша Летен Фест 2024

Резултати от Витоша Летен Фест 2024

На 13 юли 2024 се проведе поредното издание на Витоша летен фест. Домакин традиционно бе Витоша, а старт финала бе до хижа Момина скала.

Резултати от Triglav Skyrun 2024

Резултати от Triglav Skyrun 2024

На 7 юли 2024 за трета поредна година се провере Triglav Skyrun. Национален парк „Централен Балкан“ в Стара Планина и по-конкретно масивът Триглав и село Тъжа