Резултати от Brutus Run 2023

На 29 януари 2023 в района на Шкорпиловци, Варна се проведе седмото издание на Brutus Run. Уникално състезание, което не е просто бягане, а има и различни предизвикателства.

На всички отбори беше предоставена карта на целия район и им бяха дадени мисии, които трябваше да бъдат изпълнени в определено контролно време. Участниците имаха избор от две трудности – Warrior с 3 мисии и General с 5 мисии.

Brutus Run
МястоИмеВреме
1Дивото Зове Team: Georgi Petkov, Yancho Kostov02:15:00 -84 minutes bonus
2Велос - Варна Team: Martin Rangelov, Boyan Kolev02:21:22 -97 minutes bonus
3Трабант Team: Galin Petrov, Vasil Peev02:29:19 -63 minutes bonus
4Изгубени в гората Team: Petar Kolarov, Dimitar Georgiev02:38:00 -65 minutes bonus
5Баща и син, пълен напред Team: Todor Dimitrov, Ilian Dimitrov02:41:07 -74 minutes bonus
6ДА Team: Dimitrina Dokimova, Anton Popov02:43:30 -72 minutes bonus
7щанга брадърс Team: Hristo Georgiev, Marin Kermedchiev02:44:56 -59 minutes bonus
8TheMissionisChicks Team: Desislava Dimova, Mariqna Ivanova03:05:33 -61 minutes bonus
9Магнезий и Ракия Team: Valentin Surtalov, Aleksandar Rusev03:17:27 -53 minutes bonus
10Just do it! Team: Ventsislava Tsacheva, Iliyan Tsachev03:20:19 -53 minutes bonus
11Ретро лимо варна Team: Trayan Enchev, Svetoslav Dinev03:45:51 -66 minutes bonus
12Run Funners Team: Radost Koleva, Martin Naydenov03:48:26 -74 minutes bonus
13Крайните Team: Lubomir Ganev, Stefan Mihaylov03:52:38 -18 minutes bonus
14BB Team: Stefan Stankov, Diyan Yazmadzhiyan03:54:39 -66 minutes bonus
15Голите охлюви Team: Petar Burov, Diana Burova03:59:27 -64 minutes bonus
16ЖЕНШЕНИТЕ Team: Vasil Trifonov, Danail Ivanov04:07:10 -15 minutes bonus
17Бързи, смели, изгубени Team: Boyana Papazova, Mihail Nikolov04:22:29 -36 minutes bonus
18Beauty and the beast Team: Plamen Nedev, Aleksandra Nedeva04:22:41 -60 minutes bonus
19Капитане, извади харпуна ! 1913 Team: Ivan Ivanov, Artin Magardichyan04:22:46 -25 minutes bonus
20Далай и Лама Team: Stanislav Petushev, Hristina Petrova04:27:10 -27 minutes bonus
21Който търси, намира Team: Pavel Altanchev, Zlatina Altancheva04:35:21 -55 minutes bonus
22Фън ту дрън Team: Ruslan Minev, Rostislav Zlatev04:48:13 -50 minutes bonus
23TopGun Team: Krasimir Pamporov, Svetla Veselinova05:02:39 -7 minutes bonus
24Ананке Team: Vasil Angelov, Adelina Markova05:03:44 -72 minutes bonus
25Ти си ми..на акъла Team: Emiliya Lambeva, Toni Gancheva05:06:23 -19 minutes bonus
26Корави Мадами Team: Yoana Dimitrova, Ivanka Petova05:15:01 -42 minutes bonus
27A SAILOR and SÉNIORITA Team: Karo Badalyan, Ivana Zehova05:19:41 -19 minutes bonus
28Rolling stones Team: Gergana Pencheva, Zhivko Anastasov05:25:50 -17 minutes bonus
29Батман и Робин Team: Aleksandra Boeva, Kiril Boev05:34:43 -4 minutes bonus
30ТуТи фрути Team: Dimitrina Nikolova, Trayana Kostadinova05:46:57 9 minutes penalty
31Funkaround Team: Agop Agopyan, Anton Mihalev05:58:37 4 minutes penalty
32Пинчер и Кокер Team: Gabriela Dimova, Stanislav Popov06:11:23 -30 minutes bonus
33HangInk Team: Georgi Petrov, Ivo Markov06:12:25 -43 minutes bonus
34The perfect strangers Team: Greta Momcheva, Krasimira Ivanova06:15:25 -55 minutes bonus
35Soggy Bottom Boys Team: Georgi Ganchev, Veselin Breskovski06:27:21 -42 minutes bonus
DNFГоспожи в премеждие Team: Paulina Nencheva, Denitsa Hristova06:31:06 14 km @ Wood cutting
DNFTogetherMess Team: Lilyana Foteva, Martin Lilov06:56:15 14 km @ Wood cutting
DNFХопчо и Тропчо Team: Bethzy Avila, Simeon Simeonov07:15:28 14 km @ Wood cutting
DNFAlergaceala Team: Capitanu Carmina, Ionut Petcu07:18:05 12.4 km @ Climbing & Bag Jump
DNFФамилна грешка Ангелови Team: Iva Angelova, Galina Angelova00:29:06 1.8 km @ Shooting
DNFХърбел и Щърбел Team: Kaloyan Karmazov, Yulia Karmazova00:34:40 1.8 km @ Shooting
DNFПрекъсвач Team: Svetozar Ivanov, Momchil Toshev02:24:18 1.8 km @ Shooting
DNFTiger Team: Kamelia Nedelcheva, Ivaylo Petrov- 0 km @
DNSБедстащите Team: Nikolay Kostenski, Yordan lilov- 0 km @
МястоИмеВреме
1The Barkley Club Team: Ivan Dimitrov, Nikolay Nachev04:54:31 -89 minutes bonus
2ВалентинКи Team: Valentina Todorova, Valentina Georgieva05:40:15 -58 minutes bonus
3Чичовци Team: Dimiter Karabahchiev, Svetlozar Orelov06:07:23 -74 minutes bonus
4Копитца Team: Simeon Ninov, Milko Milchev06:20:47 -19 minutes bonus
5Legs Miserables Team: Todor Popov, Petkov Plamen06:31:46 -75 minutes bonus
6#ЪндърДогс Team: Vera Delipavlova, Martin Varbov07:12:29 -21 minutes bonus
7Костенурките нинджа Team: Iliyan Petrov, Ivan Petkov07:24:34 -58 minutes bonus
8Слънчогледи Team: Boris Kachamakov, Katya Dzhenkova07:48:08 -55 minutes bonus
9The Nicks Team: Nikola Nikolov, Nikolay Velichkov08:13:51 -56 minutes bonus
10Пружиниране Team: Rostislav Kolev, Ivan Stambolov08:35:23 -19 minutes bonus
11Франгенщайн и неговите чудовищни приятели Team: Svetlin Stoyanov, Kaloyan Kolev09:53:13 29.6 km @ Final
12Мидички Team: Nikolay Stanev, Nikoleta Kostova09:56:13 29.6 km @ Final
DNFHealthy and nature lovers Team: Eleonora Hristova, Georgi Nanev04:34:28 10.9 km @ CP1
DNFДолче и Капана Team: Nikoleta Petkova, Danil Nikolov06:51:35 10.9 km @ CP1
DNFБългари Team: Stoyan Stoqnow, Evlogi Velichkov02:03:51 7.5 km @ Weighing bag
DNFTest Team: Mihail Mihaylov, Charli Mbundzhi03:11:39 7.5 km @ Weighing bag
DNFThe Shorty Shorts Team: Tsvetan Vasilev, Georgi Mitov03:47:51 7.5 km @ Weighing bag
DNFБабача Team: Deyan Nikolov, Ventsislav Yordanov04:33:25 7.5 km @ Weighing bag
DNFДебелаците Team: Nikolay Petrov, Simeon Simeonov05:52:09 7.5 km @ Weighing bag
DNFMicro Manslem Team: Matyu Georgiev, Martin Parvanov01:44:12 1.8 km @ Shooting

Вижте още

Резултати от XL Бистрица 2024

Резултати от XL Бистрица 2024

На 11 февруари 2024 се проведе поредното издание на XL Бистрица. Състезание от календара на XLkmrun, организирано от 5kmrun

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

На 22 януари 2024 стартира дванадесети сезон на състезанията по планинско бягане от веригата Trail Series. Golyam Sechko Run посрещна участниците