Резултати от Canyon Creek Ultramarathon 2022

На 8 май 2022 се проведе Canyon Creek Ultramarathon 2022. Състезанието бе със старт – финал в село Кошов, област Русе и предложи избор от три дистанции за бягане – 10 км ~170 Д+, 25 км ~300 Д+ и 60 км ~1024 Д+.

Най-дългото трасе преминава през живописни местности и откриващи се гледки на скални венци и исторически паметници, като разкрива характерни пасажи от скалните масиви, опасващи коритата на реките Черни, Бели и Мали Лом.

Canyon Creek Ultramarathon
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Надежда Кирова-ДиловаWomen00:51:32
2Любомира ТодороваWomen00:52:14
3Боряна БотеваWomen 40+00:52:35
4Гергана ИвановаWomen 40+00:55:44
5Мариана ПетковаПетБулWomen 40+00:55:52
6Violina TodorovaWomen00:57:35
7Стела ИлиеваБастуниWomen00:57:43
8Боряна БорисоваWomen00:59:51
9Мария Митрофанова- петроваWomen 40+01:01:54
10Дима КехайоваWomen01:02:49
11Мая КостоваWomen 40+01:02:52
12Ekaterina KolevaWomen 40+01:04:12
13Деяна ДимитроваWomen 40+01:04:56
14Antonina DolgovaWomen01:05:17
15Атанасова НансиWomen01:05:41
16Tanya TanchevaWomen01:05:42
17Ивелина АтанасоваWomen 40+01:08:06
18Десислава КоеджиковаWomen01:08:18
19Мая АнтоноваWomen 40+01:09:17
20Карина БориковаWomen01:09:18
21Даниела БояноваWomen 40+01:12:03
22Теодора ПетроваWomen 40+01:12:13
23Kristina BonevaZaikovciteWomen01:12:35
24Радост ПетроваRuse GOWomen01:12:53
25Мартина ОрловаOrlovi teamWomen01:14:35
26Kristina Velkova-kirilovaWomen01:15:38
27Александрина ВалчеваTeam TsvetkovWomen01:17:02
28Тереза СтояноваWomen01:18:38
29Антония ГърдеваWomen 40+01:19:20
30Лада АндрееваWomen01:19:23
31Светлозара БоляроваКСК РусеWomen 40+01:19:34
32Марина ДимитроваСКО,,Чумерна-83 Елена,,Women 40+01:19:57
33Десислава ЛазароваWomen01:20:13
34Ценка КолеваWomen01:20:37
35Ирина РадославоваWomen 40+01:23:37
36Plamena TopalovaWomen01:24:20
37Елица АнгеловаНадбягай сеWomen01:24:20
38Rozeanu AncutaWomen 40+01:25:08
39Bejan Maria esmeraldaWomen 40+01:25:08
40Ilie Andreea mihaelaWomen01:25:08
41Жасмина БориковаWomen01:52:29
42Силвия ДаскаловаСианаWomen 40+02:14:37
43Петя АндрееваWomen 40+03:31:17
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Янислав ТодоровMen00:37:35
2Светослав АджамовMen00:40:58
3Даниел АнгеловРусе ТичаMen00:42:49
4Георги ТодоровMen00:43:51
5Христо МойсевMen 40+00:44:06
6Петър РашевАзимутMen 40+00:44:40
7Николай КичуковMen 40+00:45:02
8Петко ДимитровUnderground RidersMen00:46:24
9Йордан НиколовMen00:47:48
10Тодор СтояновMen00:48:04
11Николай ГинчевMen00:48:28
12Христо ЧакъровMen00:48:53
13Тихомир ТодоровMen00:50:21
14Nikola BushnyakovBlue WindowMen00:50:28
15Simeon MarinovНемаMen00:51:26
16Енис ВейселMen00:51:32
17Николай ДончевMen00:52:03
18Nikolay StanchevMen00:52:29
19Марин МарковБРАУН ТИМMen 40+00:53:26
20Jaroslaw Silva 2CargusMen00:54:46
21Драгомир ИгнатовMen 40+00:54:58
22Вихрен СапунджиевMen00:55:14
23Петко ПетковПетБулMen 40+00:55:25
24Дилян ДимовЖаднитеMen00:55:48
25Viktor-emanuil DyulgerovMen00:55:48
26Мирослав МаневMen00:56:58
27Христо СтаневMen 40+00:57:03
28Владо ПаламарковКСК РусеMen00:57:11
29Явор ИвановЯвашиMen00:57:19
30Михаел ТурковMen00:57:22
31Недко ТодоровБастуниMen00:57:45
32Мартин ХаджийскиOld Dirty BastardsMen00:58:01
33Венцислав ВасилевMen 40+00:58:36
34Деян АнгеловMen00:59:35
35Николай КумановMen01:00:12
36Tsvyatko NacheveuShipmentsMen01:00:30
37Страхил ПеевЖаднитеMen01:00:50
38Жоро КовачевMen 40+01:01:42
39Аделин АтанасовMen 40+01:02:22
40Петко ГеоргиевMen 40+01:02:29
41Владимир ЙордановMen01:02:38
42Aleksandar TodorovЧрез Спорт Към ЗнаниеMen01:03:09
43Невен ПеневНадбягай сеMen01:03:14
44Георги ВълчановMen01:03:33
45Майкъл МаневКомпас кросMen01:04:00
46Стефан МаневКомпас кросMen 40+01:04:01
47Ventsislav PetrovMen 40+01:04:12
48Dimitar VasilevMen 40+01:05:38
49Милен ДончевMen 40+01:06:32
50Петър НиколовMen01:06:47
51Любомир ПарашкевовMen 40+01:07:07
52Никола АндреевMen01:09:18
53Svet DimitroveuShipmentsMen01:10:11
54Евгений КамарашевMen 40+01:12:03
55Пресиян ПетровMen01:12:11
56Павлин ПаневPanevDentMen01:12:12
57Илиян ШарковMen01:12:26
58Ikonom FilipovZaikovciteMen01:12:35
59Иван БелчевRuse GOMen01:12:54
60Лъчезар АпостоловR2Men01:13:32
61Стоян СтояновMen 40+01:13:49
62Ivan GrozevMen 40+01:13:58
63Ивайло ОрловOrlovi teamMen01:14:35
64Теодор ЦветковTeam TsvetkovMen01:17:02
65Мариян ГьоковTeam TsvetkovMen01:17:08
66Георги ИлиевНадбягай сеMen01:18:04
67Александър СтанчевСианаMen01:19:25
68Мирослав СтойновMen 40+01:19:36
69Илиян ПетковMen01:20:37
70Сребрин БушевMen01:21:40
71Кристиан МаневMen01:27:40
72Jaroslaw Silva 1CargusMen01:31:06
73Радослав СтанчевСианаMen 40+02:14:38
DNSPlamen PetrovMen 40+-
DNSИлиан МилевMen 40+-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Елеонора НиколоваШери тимWomen 40+02:31:04
2Цветелина БеневаWomen 40+02:43:05
3Юлия МатеваЗелена стъпкаWomen 40+02:47:08
4Петя КафеджиеваWomen02:51:31
5Violeta RapotanWomen02:53:11
6Gergana AngelovaFFFWomen 40+02:53:53
7Вилия МиховаПуфинитеWomen03:09:39
8Елина МилковскаWomen03:10:50
9Светослава ПоповаКОМПАС КРОСWomen03:15:18
10Николина ЛамбеваWomen03:21:12
11Мария МиленоваASICS Frontrunner BulgariaWomen03:22:11
12Ирина НиколоваWomen03:22:50
13Мария ДамяноваWomen03:28:06
14Галя ДимитроваWomen 40+03:32:55
15Венета КуртеваWomen 40+03:32:56
16Славена ЛазароваWomen03:34:05
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Ивайло ВълевMen01:41:10
2Росен ТодоровРУСЕ ТИЧАMen01:56:37
3Ивайло ПейновMen01:58:47
4Калин РусевMen02:06:13
5Кирил ДрагановРусе ТичаMen 40+02:06:32
6Алексей ЦветановMen02:16:00
7Преслав ПейновMen02:26:05
8Plamen MerazovMen 40+02:27:05
9Peter WrightMen02:29:38
10Мартин МариновРРMen02:30:49
11Atanas KaraivanovЯКИТЕ БИЦАРИMen 40+02:31:39
12Евгени ПавловMen 40+02:38:13
13Slavi SlavevMen02:39:42
14Keith ThomsonDubai Creek StridersMen 40+02:40:07
15Мартин ДимитровMen02:41:09
16Радослав ТодоровMen 40+02:41:09
17Георги ГеоргиевMen 40+02:43:04
18Станислав СтанчевНадбягай сеMen02:44:29
19Георги ПеневАлфа РомеоMen 40+02:50:52
20Todor TodorovMen02:53:15
21Ивайло АнгеловРусе ТичаMen 40+02:53:33
22Nikolay AnastasovMen 40+02:53:46
23Ростислав ВасилевMen 40+02:53:50
24Живко ДучевMen 40+02:54:26
25Бисер ЦирковКОМПАС КРОСMen 40+02:54:49
26Валентин СтефановMen02:55:01
27Borislav KapukaranovMen02:55:57
28Любомир СимеоновMen02:56:14
29Петър ПеневMen02:57:18
30Димитър ДимитровMen 40+02:58:36
31Иван КулинчевMen 40+02:59:32
32Александър АндреевMen03:00:08
33Radoslav PanayotovMladost Runners / BegachMen03:00:10
34Михаил ЕниманевMen03:01:13
35Георги ИлиевAzimutMen03:01:38
36Калоян ДечевЗилотиMen03:02:19
37Емилиян АтанасовИрис МастърсMen 40+03:02:26
38Vlad HeraMen03:09:04
39Димитър ДелибалтовПуфинитеMen03:09:39
40Огнян ГроздановMen03:13:55
41Радослав РангеловMen03:15:50
42Цветан НенчевMen 40+03:20:58
43Иван КумановLABRADORMen 40+03:22:16
44Пламен АтанасовMen03:22:32
45Диян КрушевТехБалонMen03:22:39
46Даниел ИвановMen03:24:16
47Атанас СтояновMen 40+03:24:38
48Yordan PetkovTeam PANDAMen03:24:39
49Metodi RizovMen 40+03:28:07
50Явор ДоневRunners of RuseMen03:28:59
51Мариян МинковЛокомотив РусеMen 40+03:32:31
52Александър ЖигаурсовMen03:34:05
53Todor GramatikovMen 40+03:34:07
DNSCostin NaeMen-
DNSНимолай СлавчевMen 40+-
DNSГеорги УрумовMen 40+-
DNSДиан ДимовPointbarMen 40+-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Валентина ТодороваWomen07:30:56
2Веселина ИвановаRuseWomen07:41:26
3Simona RaychevaFFFWomen08:27:09
DNSХристина ТанковаWomen-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Димитър СтефановMen05:36:00
2Ionel RapotanMen 40+05:46:24
3Михаил МиневРусеMen06:22:19
4Валентин БебовКСК РусеMen 40+06:34:20
5Емилиян БориковКОСМОСMen 40+06:37:12
6Владо ПановскиАтлетик 91Men 40+06:41:54
7Мартин БърдаровНадбягай сеMen06:51:10
8Георги КарагьозовWest park runnersMen07:08:01
9Димитър ГенчевДа бягаш!Men07:18:58
10Tsvetomir DemerdzhievFFFMen 40+07:22:42
11Иван ИвановЗелена стъпкаMen 40+07:24:11
12Dan mihai LatisMen 40+07:24:11
13Николай БоляровКСК РусеMen 40+07:26:42
14Troy WhiteRunning VampiresMen 40+07:26:46
15Stoyan KolevMen 40+07:41:26
16Nikodim MarinovR2Men07:50:56
17Krasimir ZhekovMen 40+08:15:14
18Радослав РадевiRunMen 40+08:41:26
-Yordan AngelovShiSharkaMen08:38:13
DNFYasen KirilovMen05:00:22
DNSБорис ЧакаловБегачMen-
DNSТихомир ЦветковMen-
DNSЗдравко ИвановASICS FrontRunner BulgariaMen-
DNSБорислав ДимитровMen-
DNSCatalin HolbanMen-
DNSDimitar DimitrovMitakisMen-
DNSПирин ГаловDirty Muddy RunnersMen 40+-

Вижте още

Резултати от Balkaniada 2022

Резултати от Balkaniada 2022

Тази година освен основните две дистанции, бе добавена и трета с дължина 10км. По този начин трасетата станаха следните:

Резултати от Рила Рън 2022

Резултати от Рила Рън 2022

На 24 юли 2022 се проведе традиционното състезание по планинско бягане от Самоков до връх Мусала – Рила рън. Трасето е с дължина 21км и стартира до входа на стадион Искър в Самоков

Резултати от Трявна Ултра 2022

Резултати от Трявна Ултра 2022

Между 15 и 16 юли 2022 се проведе седмото издания на Трявна ултра – един от най-красивите и популярни ултрамаратони в България и на Балканите.