Резултати от Canyon Creek Ultramarathon 2022

На 8 май 2022 се проведе Canyon Creek Ultramarathon 2022. Състезанието бе със старт – финал в село Кошов, област Русе и предложи избор от три дистанции за бягане – 10 км ~170 Д+, 25 км ~300 Д+ и 60 км ~1024 Д+.

Най-дългото трасе преминава през живописни местности и откриващи се гледки на скални венци и исторически паметници, като разкрива характерни пасажи от скалните масиви, опасващи коритата на реките Черни, Бели и Мали Лом.

Canyon Creek Ultramarathon
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Надежда Кирова-ДиловаWomen00:51:32
2Любомира ТодороваWomen00:52:14
3Боряна БотеваWomen 40+00:52:35
4Гергана ИвановаWomen 40+00:55:44
5Мариана ПетковаПетБулWomen 40+00:55:52
6Violina TodorovaWomen00:57:35
7Стела ИлиеваБастуниWomen00:57:43
8Боряна БорисоваWomen00:59:51
9Мария Митрофанова- петроваWomen 40+01:01:54
10Дима КехайоваWomen01:02:49
11Мая КостоваWomen 40+01:02:52
12Ekaterina KolevaWomen 40+01:04:12
13Деяна ДимитроваWomen 40+01:04:56
14Antonina DolgovaWomen01:05:17
15Атанасова НансиWomen01:05:41
16Tanya TanchevaWomen01:05:42
17Ивелина АтанасоваWomen 40+01:08:06
18Десислава КоеджиковаWomen01:08:18
19Мая АнтоноваWomen 40+01:09:17
20Карина БориковаWomen01:09:18
21Даниела БояноваWomen 40+01:12:03
22Теодора ПетроваWomen 40+01:12:13
23Kristina BonevaZaikovciteWomen01:12:35
24Радост ПетроваRuse GOWomen01:12:53
25Мартина ОрловаOrlovi teamWomen01:14:35
26Kristina Velkova-kirilovaWomen01:15:38
27Александрина ВалчеваTeam TsvetkovWomen01:17:02
28Тереза СтояноваWomen01:18:38
29Антония ГърдеваWomen 40+01:19:20
30Лада АндрееваWomen01:19:23
31Светлозара БоляроваКСК РусеWomen 40+01:19:34
32Марина ДимитроваСКО,,Чумерна-83 Елена,,Women 40+01:19:57
33Десислава ЛазароваWomen01:20:13
34Ценка КолеваWomen01:20:37
35Ирина РадославоваWomen 40+01:23:37
36Plamena TopalovaWomen01:24:20
37Елица АнгеловаНадбягай сеWomen01:24:20
38Rozeanu AncutaWomen 40+01:25:08
39Bejan Maria esmeraldaWomen 40+01:25:08
40Ilie Andreea mihaelaWomen01:25:08
41Жасмина БориковаWomen01:52:29
42Силвия ДаскаловаСианаWomen 40+02:14:37
43Петя АндрееваWomen 40+03:31:17
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Янислав ТодоровMen00:37:35
2Светослав АджамовMen00:40:58
3Даниел АнгеловРусе ТичаMen00:42:49
4Георги ТодоровMen00:43:51
5Христо МойсевMen 40+00:44:06
6Петър РашевАзимутMen 40+00:44:40
7Николай КичуковMen 40+00:45:02
8Петко ДимитровUnderground RidersMen00:46:24
9Йордан НиколовMen00:47:48
10Тодор СтояновMen00:48:04
11Николай ГинчевMen00:48:28
12Христо ЧакъровMen00:48:53
13Тихомир ТодоровMen00:50:21
14Nikola BushnyakovBlue WindowMen00:50:28
15Simeon MarinovНемаMen00:51:26
16Енис ВейселMen00:51:32
17Николай ДончевMen00:52:03
18Nikolay StanchevMen00:52:29
19Марин МарковБРАУН ТИМMen 40+00:53:26
20Jaroslaw Silva 2CargusMen00:54:46
21Драгомир ИгнатовMen 40+00:54:58
22Вихрен СапунджиевMen00:55:14
23Петко ПетковПетБулMen 40+00:55:25
24Дилян ДимовЖаднитеMen00:55:48
25Viktor-emanuil DyulgerovMen00:55:48
26Мирослав МаневMen00:56:58
27Христо СтаневMen 40+00:57:03
28Владо ПаламарковКСК РусеMen00:57:11
29Явор ИвановЯвашиMen00:57:19
30Михаел ТурковMen00:57:22
31Недко ТодоровБастуниMen00:57:45
32Мартин ХаджийскиOld Dirty BastardsMen00:58:01
33Венцислав ВасилевMen 40+00:58:36
34Деян АнгеловMen00:59:35
35Николай КумановMen01:00:12
36Tsvyatko NacheveuShipmentsMen01:00:30
37Страхил ПеевЖаднитеMen01:00:50
38Жоро КовачевMen 40+01:01:42
39Аделин АтанасовMen 40+01:02:22
40Петко ГеоргиевMen 40+01:02:29
41Владимир ЙордановMen01:02:38
42Aleksandar TodorovЧрез Спорт Към ЗнаниеMen01:03:09
43Невен ПеневНадбягай сеMen01:03:14
44Георги ВълчановMen01:03:33
45Майкъл МаневКомпас кросMen01:04:00
46Стефан МаневКомпас кросMen 40+01:04:01
47Ventsislav PetrovMen 40+01:04:12
48Dimitar VasilevMen 40+01:05:38
49Милен ДончевMen 40+01:06:32
50Петър НиколовMen01:06:47
51Любомир ПарашкевовMen 40+01:07:07
52Никола АндреевMen01:09:18
53Svet DimitroveuShipmentsMen01:10:11
54Евгений КамарашевMen 40+01:12:03
55Пресиян ПетровMen01:12:11
56Павлин ПаневPanevDentMen01:12:12
57Илиян ШарковMen01:12:26
58Ikonom FilipovZaikovciteMen01:12:35
59Иван БелчевRuse GOMen01:12:54
60Лъчезар АпостоловR2Men01:13:32
61Стоян СтояновMen 40+01:13:49
62Ivan GrozevMen 40+01:13:58
63Ивайло ОрловOrlovi teamMen01:14:35
64Теодор ЦветковTeam TsvetkovMen01:17:02
65Мариян ГьоковTeam TsvetkovMen01:17:08
66Георги ИлиевНадбягай сеMen01:18:04
67Александър СтанчевСианаMen01:19:25
68Мирослав СтойновMen 40+01:19:36
69Илиян ПетковMen01:20:37
70Сребрин БушевMen01:21:40
71Кристиан МаневMen01:27:40
72Jaroslaw Silva 1CargusMen01:31:06
73Радослав СтанчевСианаMen 40+02:14:38
DNSPlamen PetrovMen 40+-
DNSИлиан МилевMen 40+-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Елеонора НиколоваШери тимWomen 40+02:31:04
2Цветелина БеневаWomen 40+02:43:05
3Юлия МатеваЗелена стъпкаWomen 40+02:47:08
4Петя КафеджиеваWomen02:51:31
5Violeta RapotanWomen02:53:11
6Gergana AngelovaFFFWomen 40+02:53:53
7Вилия МиховаПуфинитеWomen03:09:39
8Елина МилковскаWomen03:10:50
9Светослава ПоповаКОМПАС КРОСWomen03:15:18
10Николина ЛамбеваWomen03:21:12
11Мария МиленоваASICS Frontrunner BulgariaWomen03:22:11
12Ирина НиколоваWomen03:22:50
13Мария ДамяноваWomen03:28:06
14Галя ДимитроваWomen 40+03:32:55
15Венета КуртеваWomen 40+03:32:56
16Славена ЛазароваWomen03:34:05
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Ивайло ВълевMen01:41:10
2Росен ТодоровРУСЕ ТИЧАMen01:56:37
3Ивайло ПейновMen01:58:47
4Калин РусевMen02:06:13
5Кирил ДрагановРусе ТичаMen 40+02:06:32
6Алексей ЦветановMen02:16:00
7Преслав ПейновMen02:26:05
8Plamen MerazovMen 40+02:27:05
9Peter WrightMen02:29:38
10Мартин МариновРРMen02:30:49
11Atanas KaraivanovЯКИТЕ БИЦАРИMen 40+02:31:39
12Евгени ПавловMen 40+02:38:13
13Slavi SlavevMen02:39:42
14Keith ThomsonDubai Creek StridersMen 40+02:40:07
15Мартин ДимитровMen02:41:09
16Радослав ТодоровMen 40+02:41:09
17Георги ГеоргиевMen 40+02:43:04
18Станислав СтанчевНадбягай сеMen02:44:29
19Георги ПеневАлфа РомеоMen 40+02:50:52
20Todor TodorovMen02:53:15
21Ивайло АнгеловРусе ТичаMen 40+02:53:33
22Nikolay AnastasovMen 40+02:53:46
23Ростислав ВасилевMen 40+02:53:50
24Живко ДучевMen 40+02:54:26
25Бисер ЦирковКОМПАС КРОСMen 40+02:54:49
26Валентин СтефановMen02:55:01
27Borislav KapukaranovMen02:55:57
28Любомир СимеоновMen02:56:14
29Петър ПеневMen02:57:18
30Димитър ДимитровMen 40+02:58:36
31Иван КулинчевMen 40+02:59:32
32Александър АндреевMen03:00:08
33Radoslav PanayotovMladost Runners / BegachMen03:00:10
34Михаил ЕниманевMen03:01:13
35Георги ИлиевAzimutMen03:01:38
36Калоян ДечевЗилотиMen03:02:19
37Емилиян АтанасовИрис МастърсMen 40+03:02:26
38Vlad HeraMen03:09:04
39Димитър ДелибалтовПуфинитеMen03:09:39
40Огнян ГроздановMen03:13:55
41Радослав РангеловMen03:15:50
42Цветан НенчевMen 40+03:20:58
43Иван КумановLABRADORMen 40+03:22:16
44Пламен АтанасовMen03:22:32
45Диян КрушевТехБалонMen03:22:39
46Даниел ИвановMen03:24:16
47Атанас СтояновMen 40+03:24:38
48Yordan PetkovTeam PANDAMen03:24:39
49Metodi RizovMen 40+03:28:07
50Явор ДоневRunners of RuseMen03:28:59
51Мариян МинковЛокомотив РусеMen 40+03:32:31
52Александър ЖигаурсовMen03:34:05
53Todor GramatikovMen 40+03:34:07
DNSCostin NaeMen-
DNSНимолай СлавчевMen 40+-
DNSГеорги УрумовMen 40+-
DNSДиан ДимовPointbarMen 40+-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Валентина ТодороваWomen07:30:56
2Веселина ИвановаRuseWomen07:41:26
3Simona RaychevaFFFWomen08:27:09
DNSХристина ТанковаWomen-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Димитър СтефановMen05:36:00
2Ionel RapotanMen 40+05:46:24
3Михаил МиневРусеMen06:22:19
4Валентин БебовКСК РусеMen 40+06:34:20
5Емилиян БориковКОСМОСMen 40+06:37:12
6Владо ПановскиАтлетик 91Men 40+06:41:54
7Мартин БърдаровНадбягай сеMen06:51:10
8Георги КарагьозовWest park runnersMen07:08:01
9Димитър ГенчевДа бягаш!Men07:18:58
10Tsvetomir DemerdzhievFFFMen 40+07:22:42
11Иван ИвановЗелена стъпкаMen 40+07:24:11
12Dan mihai LatisMen 40+07:24:11
13Николай БоляровКСК РусеMen 40+07:26:42
14Troy WhiteRunning VampiresMen 40+07:26:46
15Stoyan KolevMen 40+07:41:26
16Nikodim MarinovR2Men07:50:56
17Krasimir ZhekovMen 40+08:15:14
18Радослав РадевiRunMen 40+08:41:26
-Yordan AngelovShiSharkaMen08:38:13
DNFYasen KirilovMen05:00:22
DNSБорис ЧакаловБегачMen-
DNSТихомир ЦветковMen-
DNSЗдравко ИвановASICS FrontRunner BulgariaMen-
DNSБорислав ДимитровMen-
DNSCatalin HolbanMen-
DNSDimitar DimitrovMitakisMen-
DNSПирин ГаловDirty Muddy RunnersMen 40+-

Вижте още

Резултати от Misionis Trail 2022

Резултати от Misionis Trail 2022

Misionis trail е състезание по планинско бягане в района на град Търговище и един от стоте национални туристически обекта – крепостта Мисионис.

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

На 13 ноември 2022 се проведе предпоследния за годината старт от XLkmrun календара на 5kmrun. Състезанието събра голям брой участници в района на Бонсови поляни, Люлин планина.