Резултати от Надбягване в Източни Родопи 2023

На 14 октомври 2023 се проведе първото издание на Надбягване в Източни Родопи. Ултрамаратон в един от районите с най-богато биоразнообразие в България и Европа, носещ мистиката на многовековната си история.

Организаторите предложиха избор от 4 дистанции:

  • 4 км
  • 21 км
  • 37км
  • 67км
Надбягване в Източни Родопи
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Embie MustafaLadyBugsЖени00:26:22
2Мирай ЙълмазЧерешкиЖени00:27:08
3Деница ДимоваЖени00:27:53
4Елица ДимитроваЖени00:28:33
5Дарина ДимитроваЖени00:30:03
6Нонка КадиеваЖени 45+00:30:14
7Паулина ЯнковаЖени00:31:53
8Мелис МустафаЧерешкиЖени00:34:17
9Севинч МустафаЧерешкиЖени00:34:23
10Вивиян ГригороваЖени00:35:44
11Мария АсиоваЖени00:35:48
12Татяна ЦеноваДинена кораЖени00:36:51
13Маргарита КостадиноваЖени00:37:19
14Елиф НуриЖени00:42:10
15Езги МусаЖени00:42:20
16Алис ТюрдиеваЖени00:42:22
DNSИвана ИвановаЧерешкаЖени-
DNSАнтоанета БеловеждоваБавните гепардиЖени-
DNSЛилия ПачаловаБавните гепардиЖени-
DNSHristina PatalovaЖени-
DNSЯна АтанасоваЖени-
DNSАлиме ВъзгечеваЖени-
DNSЗвезделина ВайсЖени-
DNSТатяна ШекироваЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Дилян БояджиевМъже00:19:37
2Окан ИбрямовМъже00:22:03
3Николай ИвановD-RunМъже00:24:55
4Илкер ИлиевМъже00:27:23
5Николай НиколoвМъже00:30:12
6Никола ПетковМъже00:30:19
7Александра ЮлияноваМъже00:30:42
8Богдан ГаневМъже00:34:16
9Едже ХасанМъже00:35:11
10Боян ИвановМъже00:35:44
11Мартин КаленджиевМъже00:37:30
12Николай ЮлияновМъже00:37:40
13Атанас КотовМъже 45+00:39:25
14Елиф АакчаМъже00:42:21
DNSЖивко РадевМъже 45+-
DNSDimitar StoevМъже 45+-
DNSИлкер ИлиевМъже-
DNSСтефан ЛазаровМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Златка ВълчеваЖени02:13:10
2Силвия СтефановаЖени02:14:46
3Златина РадеваЖени02:19:20
4Жаклина ЖековаЖени02:30:42
5Звезделина ВайсЖени02:30:58
6Blagovesta AndreevaЖени02:32:53
7Татяна ШекироваЖени02:41:08
8Neriman IsmailЖени02:43:54
9Росица СтепановаD-RUNЖени02:46:01
10Мария ИвановаЖени02:46:51
11Александра СтанчеваЖени02:49:25
12Айлин ПавловаЖени02:51:19
13Деяна ДимитроваЖени 45+02:56:00
14Симона ЛилковаЖени02:56:43
15Lyudmila DragodanovaКуцо МагареЖени03:00:43
16Пламена ЦеноваДинена кораЖени 45+03:08:30
17Ивелина АтанасоваЖени03:08:34
18Теодора ГореловаЖени03:11:17
19Мария ФолеваЖени03:11:18
20Виолета МарковаЖени 45+03:24:46
21Станислава ГиковаЖени03:31:50
22Александра КироваЖени03:54:35
23Лилия ПачоловаЖени03:58:54
24Антоанета БеловеждоваЖени03:58:54
25Сияна МишеваЖени04:04:32
DNSАйнур БилялЖени-
DNSKarina CholakovaLabradorЖени-
DNSЗлатка ЦветковаЖени 45+-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Dancho PetrovТанграМъже01:37:33
2Alexey CvetanovМъже01:42:32
3Георги ГеоргиевD-RUNМъже01:53:55
4Денислав СтефановМъже02:08:50
5Лазар ДимитровМъже02:14:21
6Божидар ЙордановЛоко ПловдивМъже 45+02:14:21
7Серьожа КючуковD-RUNМъже 45+02:14:52
8Боян АрабаджиевСК ИзгревМъже 45+02:15:19
9Веселин ЗлатевМъже02:19:19
10Дилян СтаневМъже02:19:28
11Kristiyan HristovМъже02:25:07
12Brent CorbyМъже 45+02:25:53
13Ивайло ПолихроновКуцо МагареМъже02:27:13
14Ивайло ВенковРогачетеМъже 45+02:27:56
15Димитър АлександровРогачетеМъже02:27:58
16Мартин ДоновМъже02:29:55
17Георги ГеоргиевМъже 45+02:32:01
18Радослав ВеличковМъже02:35:28
19Nikolay TrakiyskiМъже02:38:35
20Илиян МаджаровМъже02:39:30
21Пламен ЧингаровZlatograd-RunМъже 45+02:43:58
22Георги ДяковМъже02:44:31
23Мариан ДрагановМъже 45+02:46:27
24Михаил ЕниманевКуцо магареМъже02:46:46
25Slavcho TopalovZLATOGRAD RUNМъже 45+02:50:17
26Krasimir KehaiovZLATOGRAD RUNМъже02:51:57
27Мариян ПаничаровМъже02:53:01
28Stefan SaraliyskiZLATOGRAD RUNМъже02:56:11
29Borislav PehlivanovZLATOGRAD RUNМъже 45+02:56:12
30Данаил МарковМъже 45+03:12:22
31Боян ПетровМъже03:19:41
32Stefan AnanievМъже03:23:46
33Кирил ДимитровМъже03:30:46
34Михаил ГеоргиевМъже03:31:04
35Georgi TakovМъже03:43:02
36Динко ИвановЗакъсалитеМъже 45+03:43:05
37Милко СлавовМъже03:45:13
38Теодор СимчевМъже03:45:14
39Мартин ПетровХищни катерициМъже03:50:54
40Йонко ПаскалевМъже04:04:31
41Ивайло МиховМъже04:22:35
42Теодор АлексиевКуцо МагареМъже04:29:35
DNSГенчо ГенчевD-RunМъже-
DNSПавел ХаджипеневМъже-
DNSРадомир СтанчевКуцо магареМъже-
DNSБорислав НемскиМъже-
DNSVasileios PantekidisAllTerrainRunnersМъже-
DNSДилян БояджиевD-RUNМъже-
DNSLudwig JakobМъже-
DNSПавел МарковКуцо МагареМъже-
DNSAyyoub IgriCLUB ATLETISMO CAMPO GRANDEМъже-
DNSКирил СавчевМъже-
DNSОрлин ЯнакиевМъже-
DNSTomasz HandziakМъже-
DNSГеорги АнгеловМъже-
DNSДаниел ДрагановМъже-
DNSМирослав КостовМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Стефка ГаневаАкадемиятаЖени04:53:42
2Milena StoyanovaЖени05:05:59
3Елена ЦоневаЖени05:17:42
4Габриела ЖековаЖени05:17:45
5Габриела БундоваЖени05:19:41
6Деница ЖелязковаСк СтогосЖени05:37:49
7Galina MilenkovaЖени06:12:18
8Ирина ПавловаShumen Early RunnersЖени 45+06:44:30
9Евелина ДамяноваКоткитеЖени 45+06:45:48
10Diliana MarkovaЖени 45+07:09:02
11Весела РайковаЖени 45+07:09:23
12Анелия ИлиеваЖени07:24:11
13Вера МочеваЖени08:24:44
DNFAngie PamukchievaЯМ, ПИЯ И БЯГАМЖени05:59:15
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Николай ПасковМъже03:52:31
2Hristo PetkanovМъже04:11:29
3Боян РашевdenkstattМъже04:35:06
4Георги МарковМъже04:42:52
5Митко МитковФродо ГодечМъже 45+04:45:54
6Цветан ТодоровМъже04:48:36
7Стилиян КировМъже 45+04:51:48
8Христо РангеловМъже 45+04:55:29
9Jivko JelyazkovПланинско бягане и туризъм КазанлъкМъже 45+05:05:58
10Мартин ИвановМъже05:19:38
11Иван ГлавчевМъже05:19:39
12Румен СавовМъже 45+05:34:50
13Мирослав ЙосифовМъже05:37:48
14Милко АлабашевK3 УЛТРАМъже05:42:18
15Yanko DoychinovМъже05:50:13
16Ивайло ЙосифовFindMeCureМъже05:58:45
17Dilyan SapundzhievМъже06:03:25
18Тодор ПатешановМъже06:27:19
19Павлин СавовМъже06:29:40
20Добромир ВасилевShumen Early RunnersМъже 45+06:44:30
21Ivo DimitrovКолкото ТолковаМъже 45+06:45:31
22Виолин ИвановМъже06:49:50
23Андон МитевСКО Сини камъни СливенМъже06:53:43
24Ивайло ИвановМъже06:58:20
25Велимир ПоляновМъже07:09:24
26Aleksandar VankovЯМ, ПИЯ И БЯГАММъже08:00:29
27Никола ХристозовМъже08:26:49
DNFAlexander DamyanovКоткитеМъже 45+07:17:53
DNFТони ЛипошлиевЛуди ПреходиМъже03:24:12
DNSЧавдар ЙордановМъже-
DNSNikola SiderovМъже-
DNSКънчо ЦвятковМъже 45+-
DNSYassir AssirCLUB ATLETISMO CAMPO GRANDEМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Ani YanevaЖени09:48:55
2Нурджан КадирКозите на КоджатаЖени10:25:48
3Оля СлавчеваЖени11:48:56
4Галина МиховаЖени 45+13:19:01
5Албена ТасевaЖени 45+13:39:41
DNFРадост АнгеловаЖени09:52:57
DNFEduarda EnchevaЖени10:07:11
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Младен АнтоновCrypto RunnersMъже07:53:22
2Kaloyan ChanevInvictusMъже07:55:12
3Peter HristovСамостоятелен тюленMъже08:20:30
4Николай НачевсBEERщайнMъже08:42:54
5Manoil PeevITR BulgariaMъже08:56:00
6Vasil GeorgievMъже09:43:20
7Антон КадиевMъже10:29:35
8Рангел МариновMъже10:29:35
9Алексей ИвановМъже 45+10:32:25
10Nikolay IvanovМъже 45+10:38:27
11Yavor DimitrovСвищи плаз - ЗлатицаMъже11:05:03
12Петър ПетковMъже11:06:27
13Nikola NikolovМъже 45+11:15:06
14Moustafa IsmailDROMEAS THRACEMъже11:25:25
15Efstathios GkevrekisRODOPI RUNNERSMъже11:25:26
16Христомир ДобревКъси КрачетаMъже12:00:36
17Георги ДобревКошмарно Къси КрачетаMъже12:00:37
18Христо ГошевМъже 45+12:25:20
19Марин ПетровМъже 45+12:25:28
20Руско КадиевМъже 45+13:13:42
21Николай КазаковMъже13:13:43
22Георги МладеновМъже 45+13:19:00
23Ангел ДимитровМъже 45+13:39:39
24Lyubomir ApostolovКуцо МагареMъже13:39:41
DNFStoyan KolevНемаМъже 45+10:16:08
DNFОгнян ГроздановMъже10:16:13
DNFKrum MitovMъже08:45:25
DNFDan BettsRoadapplesМъже 45+09:33:28
DNFКрасимир ИвановMъже10:31:10
DNFVictor SimeonovВК ГрадусMъже06:03:43
DNFMarin DimitrovMъже08:18:55
DNSAngel PanteleevMъже-
DNSБорис ЧакаловБегачMъже-
DNSDavid FieldMъже-
DNSТодор МихайловsamsymsitimMъже-
DNSИвайло КеремедчиевАтлет КарнобатМъже 45+-

Вижте още

Резултати от Маратон Плевен 2024

Резултати от Маратон Плевен 2024

На 19 май 2024 се проведе юбилейното десето издание на Маратон Плевен. Над 800 души от 17 държави участваха на различните дистанции.

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

На 18 май 2024, събота, се проведе поредното състезание от календара на Trail Series. Palakaria / Палакария предложи избор от добре познати дистанции

Резултати от Маратон Варна 2024

Резултати от Маратон Варна 2024

На 12 май 2024 се проведе деветото издание на Маратон Варна. Първите две позиции при жените спечелиха кенийките Шейла Шебет и Руд Мбата