Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

Начало > Организатори > Да Бягаш > Kaylaka Trail Run > Резултати 2024

На 7 април 2024 се проведе второто издание на Kaylaka Trail Run. Състезание по красивите пътеки в парк Кайлъка, Плевен, организирано от сдружение Да бягаш. Тази години беше добавена трета, по-дълга, дистанция и по този начин станаха общо три: 7 км (255м Д+), 16км (361м Д+) и 30 км (646м Д+).

Kaylaka Trail Run
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Михаела ЦвятковаАК,,Орловец-93"Жени00:37:22
2Ралица ТютюнджиеваЖени00:39:25
3Кремена КънчеваМедикЖени 40+00:39:50
4Деница ЖелязковаСк СтогосЖени00:39:57
5Светослава АпостоловаСевер ПлевенЖени00:40:09
6Ирена ХаризановаТабатаЖени 40+00:41:01
7Наталия МаксаковаТабатаЖени00:41:01
8Вера ГригороваMedicЖени 40+00:41:17
9Александра ПетроваАк Орловец 93Жени00:42:05
10Нора АладжемDog sport BulgariaЖени00:42:53
11Миряна ДаковскаDog sport BulgariaЖени00:43:49
12Anna FlyktDog Sports BulgariaЖени 40+00:44:19
13Мария ИлиеваЖени 40+00:44:56
14Белослава ГенчеваСК по триатлон Три Плей ПлевенЖени00:46:13
15Ивелина ХристоваJIVARTЖени00:47:00
16Ралица СтояноваЖени 40+00:47:38
17Yana AtanasovaЖени00:48:06
18Konstantina VatafovaЖени00:48:11
19Christina Zhelyazkovaadidas Runners SofiaЖени00:48:50
20Габриела Цонева.Жени00:49:35
21Нели КолеваЖени00:49:37
22Виктория ВелковаВелковиЖени 40+00:49:39
23Галина КутеваЖени 40+00:50:39
24Йована КировЖени00:51:48
25Ивелина ХристоваЖени00:51:56
26Галя ПетковаЖени 40+00:52:00
27Ива ГенадиеваЖени00:52:53
28Мария ВасилеваЖени00:55:00
29Ива ИвановаЖени00:55:33
30Кристина КарайлеваЖени00:56:04
31Даниела ТодороваGrowITЖени 40+00:56:06
32Ваня МилановаSuper Str8Жени00:56:08
33Надя ПечовскаДа бягашЖени00:57:37
34Виктория ИлиеваСК Три ПлейЖени00:58:16
35Надежда ВърбановаGrowITЖени00:58:18
36Ваня ВърбановаGrowITЖени 40+00:58:19
37Радост ЦончеваЖени00:58:22
38Мария ОдажиеваЖени 40+00:59:20
39Марина ТрифоноваЖени 40+00:59:37
40Деница ГеоргиеваЖени00:59:46
41Бистра ДимитроваЖени00:59:58
42Снежана КернКомпас крос РусеЖени 40+01:01:59
43Теодора СтаменоваОтборът на ДенисЖени01:02:34
44Любомира МановаЖени 40+01:03:19
45Вероника ЛазицкаяЖени01:04:21
46Зорница РайковаАзимутЖени 40+01:04:38
47Любов ТодороваСК по Триатлон " ТРИ ПЛЕЙ " - ПлевенЖени01:04:39
48Мария ЧонковаГрупата на ЧукаринЖени01:06:13
49Симона МитеваЖени01:09:06
50Деница ГеоргиеваGrowItЖени01:10:35
51Стефани МиковаGrowITЖени01:10:38
52Елица ДанчеваЖени01:12:23
53Росица ИвановаЖени01:14:33
54Валентина МирчеваЖени01:14:33
55Стела МихайловаЖени 40+01:17:15
56Мариета КашеваСК по Триатлон "ТРИ ПЛЕЙ"Жени 40+01:17:15
57Кристина КръстеваКръстевиЖени01:19:23
58Ралица РадеваЖени01:20:09
59Виктория ПеневаЖени01:21:27
60Огняна БалашеваЖени01:21:28
61Ралица СтояноваЖени 40+01:31:38
62Криста ВакиноваЖени01:31:39
62Ваяна ВакимоваЖени01:31:39
63Галя ВутоваТри плей ПлевенЖени01:48:13
DNSЙоана ХристоваЖени-
DNSМариета ТелбийскаЖени-
DNSЛора БачийскаЖени-
DNSМарина НиколоваЖени-
DNSВладимира ДимитроваЖени-
DNSИглика ЦветановаЖени 40+-
DNSNana ItskovaЖени-
DNSТеа ДимитроваЖени-
DNSПетра ТричковаЖени 40+-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Борис АндреевТри тийм СофияМъже00:29:49
2Деан ГиневБоб и щангиМъже00:30:13
3Христиан СимеоновМъже00:32:41
4Ивайло ТрайковStyleAndClassBrandМъже00:33:55
5Росен БойчевЧУКАРИНМъже00:34:03
6Валентин ИлиевСк по Триатлон ,,Три Плей" ПлевенМъже00:34:23
7Петър ДрагневRiders UnitedМъже00:34:29
8Кенан СалиМъже 40+00:35:41
9Стелиян ШойлековМъже 40+00:35:59
10Павел ГорановМъже00:37:17
11Теодор ВелковСевер ПлевенМъже00:37:24
12Милчо МинковСК "Триатлет Баня"Мъже 40+00:37:33
13Преслав ЦановLovech RunnersМъже00:38:07
14Христомир ЛаловМъже00:39:02
15Иван МоновМъже00:39:02
16Filip NikolovЧичовите коньеМъже 40+00:39:05
17Цветомир ИвановМъже 40+00:39:07
18Желязко СлавовМъже00:39:14
19Радослав ЗамфировTriplayМъже00:39:22
20Иван ИвановМъже00:39:30
21Генади ПетровLive your DreamsМъже00:39:39
22Александър ПешевМъже00:39:48
23Румен СтаматовМъже00:39:57
24Владимир МатеевМъже00:40:19
25Петър ВъчевМъже 40+00:40:22
26Петър ВелковВелковиМъже00:40:53
27Венцислав ХитовМъже 40+00:41:03
28Владимир ХараламбиевМъже00:41:11
29Христо СоколовMedicМъже 40+00:41:16
30Марин КостовМъже00:41:32
31Цветан СимеоновСиня Зона Б-18Мъже00:41:54
32Трифон КарапанчевАК-Орловец-93 ГабровоМъже00:42:05
33Богдан ЙовчевМъже00:42:10
34Богомил СтоевМъже00:42:20
35Борис БорисовСк по триатлон Плевен ТриплейМъже00:42:24
36Станислав СтойковМъже00:42:28
37Vladimir HristovМъже00:42:56
38Георги ГерговМъже 40+00:43:35
39Теодоси ТодоровСК по Триатлон " ТРИ ПЛЕЙ " - ПлевенМъже00:44:26
40Даниел ПеевМъже00:45:06
41Калоян ЦановМъже00:45:36
42Теодор ТодоровGrowITМъже 40+00:45:41
43СВЕТОСЛАВ ПЕТРОВМъже 40+00:45:43
44Александър ПетровТРИ ПЛЕЙ ПЛЕВЕНМъже00:46:10
45Vladislav YordanovМъже00:46:29
46Джонатан ПосълуайтМъже 40+00:46:54
47Николай ВърбановМъже 40+00:47:26
48Мирослав ПетковМъже00:48:28
49Спас ЙовчевМъже00:48:35
50Мариян СимеоновМъже 40+00:48:39
51Христо АтанасовМъже 40+00:48:48
52Тони ТодоровМъже00:50:17
53Боян БанковМъже 40+00:50:50
54Тихомир ИванчевЧукаринМъже00:52:04
55Александър ЛюбеновМъже00:54:14
56Vasil GrozevМъже 40+00:54:54
57Борис ТодоровМъже00:54:56
58Веселин МариновЙоги и Бу-БуМъже 40+00:55:22
59Валентин МариновЙоги и Бу-БуМъже00:55:24
60Владимир СергиевМъже 40+00:55:29
61Светослав АнастасовМъже00:55:53
62Боян ГеоргиевМъже00:56:03
63Атанас ЕневSuper Str8Мъже00:56:04
64Борислав ВутовТри плей ПлевенМъже 40+00:56:48
65Николай ПетровМъже00:57:40
66Павел КостовМъже00:58:16
67Александър КашевСК по Триатлон "ТРИ ПЛЕЙ" - ПлевенМъже00:58:18
68Богдан ЙовчевАк Орловец 93Мъже 40+00:59:00
69Марин МарковБраун ТимМъже 40+00:59:56
70Грегари ИлиевGrowITМъже01:01:15
71Михаил ИлиевСК по триатлон Три Плей ПлевенМъже01:02:25
72Илия ИлиевTri play plevenМъже01:04:38
73Михаил АнгеловСК ,,TRIPLAY”Мъже01:04:38
74Ивайло ПетровСК по триатлон Три ПлейМъже 40+01:04:43
75Стефан СпировGrowITМъже01:09:46
76Иван СавовМъже01:10:13
77Владимир ДанчевМъже 40+01:12:28
78Емил МановGrowITМъже 40+01:13:11
79Николай СпасовМъже01:14:34
80Йонко КръстевКръстевиМъже 40+01:19:26
81Георги КьосевМъже01:36:19
82Владимир ВутовТри плей ПлевенМъже01:44:14
83Борислав ВутовТри плей ПлевенМъже01:48:10
DNFВелизар ДимитровСК по триатлон Три Плей ПлевенМъже-
DNSВалентин ДойчевМъже 40+-
DNSМартин СираковДенис НиколовМъже-
DNSЛюдмил БарбоевМъже-
DNSБорис БорисовСк ТРИПЛЕЙ ПлевенМъже-
DNSAngel SimeonovМъже-
DNSБорис ТричковМъже-
DNSТеодор ТричковМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Мая РусеваСК"Черно море-Атлетик"ВарнаЖени01:22:26
2Светослава СлавоваСК ТанграЖени01:32:53
3Марияна ИвановаЖени 40+01:33:28
4Maya PetkovaJumping ChicasЖени 40+01:36:31
5Boryana IliykovaLovech runnersЖени01:37:41
6Боряна АнгеловаЖени01:38:46
7Людмила ЕвстатиеваЖени01:43:12
8Таня АлександроваГилдията на бабаЖени01:47:07
9Гергана ЙордановаГилдията на бабаЖени01:47:09
10Борислава НиноваВ отбора с Денис Николов :))Жени01:47:42
11Десислава МаневаЖени01:48:40
12Цветелина БеневаLovech RunnersЖени 40+01:51:39
13Петя ДаневаДа бягашЖени 40+01:52:51
14Цветана ПетковаЖени 40+01:54:38
15Kalinka Misheva5kmrun 28872Жени 40+01:56:00
16Ива КолеваЛабрадорЖени 40+01:56:09
17Весела ПенчеваЛабрадорЖени 40+01:56:10
18Nina VitkovaЖени 40+01:56:11
19Кристина БорисоваНадбягай сеЖени02:02:32
20Анелия РанчинскаЖени 40+02:02:33
21Евелина ДамяноваКоткитеЖени 40+02:04:24
22Павлина БраутигамЖени 40+02:10:04
23Кръстина БекяроваЖени 40+02:13:34
24Цветелина ДунчеваЖени02:14:03
25Анастасия ГеноваЖени02:17:14
26Галя ГеоргиеваЖени 40+02:17:14
27Ирена ИвановаЖени02:26:32
DNSРалица Младенова-ДимитроваЖени-
DNSSONYA SPASOVAЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Владислав ЕргиевМъже01:10:57
2Plamen MarinovLovech RunnersМъже01:11:50
3Николай ДончевМъже01:14:34
4Кристиан МилевPREDATORSМъже01:19:32
5Калоян КръстевМъже01:21:01
6Юлиан ИвановМъже 40+01:22:26
7Цветелин ЦветановМъже01:23:05
8Zhivko ZhelyazkovPRIORITY SPORTМъже 40+01:23:51
9Ивайло СтефановАк Орловец 93Мъже01:24:58
10Дилян ЙордановМъже01:25:14
11Владислав АтанасовМъже01:27:34
12Бойко РачевБраун ТиимМъже01:28:50
13Любомир ПетровМъже01:29:37
14Радослав ЦветковМъже01:30:06
15Дамян ЙордановМъже01:31:10
16Иван СлавовМъже01:31:23
17Ценко КолевМъже 40+01:31:27
18Николай КолевКолесничаритеМъже 40+01:32:37
19Петър Стефановкайлъшка долинаМъже 40+01:32:45
20Ivan IvanovLovech RunnersМъже01:33:52
21Любомир МатовМъже01:34:21
22Александър ГълъбовМъже 40+01:34:41
23Данаил ДамяновМъже 40+01:35:10
24Yordan YordanovМъже01:35:50
25Драган ЗагорскиМъже01:36:23
26Велислав ХристовLovech RunnersМъже01:36:43
27Aleksandar BoyadzhievМъже01:37:09
28Борис КаменовМъже01:37:15
29Петър СлавовМъже01:37:23
30Цветомир ЦочевМъже01:37:30
31Александър КотевМъже01:37:46
32Radoslav PanayotovМъже01:37:51
33Милен НиколчевМъже 40+01:38:04
34Владо ВоденичаровМъже01:38:14
35Rafet MollovМъже01:40:26
36Кристиян ЦветановАдресМъже01:40:31
37Димо ДимовМъже 40+01:40:32
38Николай КоловМъже01:41:53
39Борислав БумбаровГилдията на бабаМъже 40+01:42:25
40Димитър БорисовГилдията на бабаМъже 40+01:42:43
41Божидар ЦачевМъже01:44:03
42Огнян ГроздановМъже01:44:35
43Konstantin VangelovМъже01:45:21
44Георги ВойновМъже01:45:22
45Andrea FrareМъже 40+01:45:29
46Мирослав МихайловКайлъшки шкембетаМъже 40+01:45:52
47Николай СпасовМъже01:46:46
48Станислав СтефановМъже 40+01:46:50
49Николай ВладимировМъже 40+01:46:57
50Светослав СлавковМъже01:47:21
51Юлиан КънчевМъже01:47:51
52Петко ДойновКайлъшки шкембетаМъже 40+01:48:51
53Данаил ДелчевХищни катерициМъже01:49:14
54Георги РуменовМъже01:49:34
55Любомир БорисовМъже 40+01:49:54
56Владимир СлавовМъже 40+01:50:08
57Трифон ТодоровМъже01:50:40
58Николай КовачевМъже 40+01:51:13
59Димитър ДимитровХищни КатерициМъже01:55:04
60Петър ДобревМъже01:56:06
61Калоян ИвановМъже 40+01:56:26
62Димитър КуцаровМъже01:56:51
63Любомир ГеоргиевМъже01:59:58
64Мартин ПетровХищни катерициМъже02:06:07
65Денис НиколовМъже02:06:55
66Николай СлавчевМъже 40+02:07:47
67Явор ДоневRunners of RuseМъже 40+02:08:12
68Александър БекяровМъже 40+02:13:34
69Цветомир ПетковСилнитеМъже02:14:18
70Krasimir ZhelyazkovМъже 40+02:14:26
71Ангел ВасилевМъже02:25:29
72Georgi TakovМъже02:27:38
73Богдан КолевМъже 40+02:28:30
DNSСтефан ЛичевМъже-
DNSИВО ИлиевТРИ ПЛЕЙМъже 40+-
DNSСветослав ДобревМъже-
DNSДейвид ДимитровМъже-
DNSДимитър ДуковскиСилнитеМъже-
DNSЕмил Иванов5kmrunМъже 40+-
DNSVilislav SlavevUnboxdМъже-
DNSНикола ДяковМъже-
DNSГеорги ПетровМъже 40+-
DNSСветослав СлавковМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Демяна Йосифова5kmrunЖени03:06:33
2Мирела ГеоргиеваЖени03:08:09
3Велислава СтефановаЖени 40+03:10:51
4Кремена Горанова5km run - 25223Жени03:14:38
5Ирена СпасоваЖени 40+03:16:45
6Недка ЦановаЖени03:34:22
7Малина ИвановаЖени 40+03:37:32
8Мариета ПетроваЧичовите коньеЖени 40+03:47:27
9Марина ГетоваДа бягашЖени 40+04:01:48
10Galina MilenkovaЖени04:09:26
11Диляна МарковаЖени 40+04:14:23
DNSSvetla StanevaЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Nikolay DermendzhievМъже02:31:22
2Mladen AntonovCrypto RunnersМъже 40+02:44:00
3Георги Бояджиев" Бягане за здраве "Мъже 40+02:53:02
4Николай ХристовМъже02:56:27
5Теодор МихайловЖивей ДобреМъже02:57:56
6Калин ПеневКАРАТЕЛИБЕМъже02:59:53
7Борислав ПенчевМъже03:06:37
8Andrey SamardzhievBegachМъже03:09:50
9Румен Димитровкайлъшка долинаМъже 40+03:10:02
10Jorge MolinarnaМъже 40+03:12:16
11Боян ДимитровAdidas Runners SofiaМъже03:12:21
12Стоян КолевМъже 40+03:12:53
13Венцислав ПетковМъже03:14:20
14Адриан БейчовскиМъже03:17:41
15Георги ЛюбеновМъже03:17:48
16Hristo RaynoviRun VarnaМъже 40+03:22:28
17Красимир ПавловДа бягашМъже03:24:22
18Валентин ЧочевМъже03:24:51
19Георги БожевДа БягашМъже03:25:13
20Иво КолевКолесничаритеМъже03:25:31
21Юлиян АндреевМъже03:28:09
22Светлин ПетровСК ,, Каменец "Мъже 40+03:28:50
23Кристиян ПетровМъже03:30:10
24Кристиян ХристовМъже03:30:15
25Калин ДаковМъже03:36:12
26Димитър МилутиновЖивей добреМъже03:37:10
27Божин КацарскиМъже03:38:13
28Виктор ВърбановGrowITМъже03:39:04
29Георги ПеневАлфа РомеоМъже 40+03:43:27
30Николай ТрифоновМъже 40+03:44:00
31Симеон АндреевTeam GorlockМъже03:45:20
32Николай ТракийскиМъже03:45:58
33Калин Ивановadidas Runners SofiaМъже 40+03:50:53
34Райко ЦоловЖивей добреМъже03:52:11
35СЕРТАЧ ИЛКЕРОВЖИВЕЙ ДОБРЕМъже03:52:12
36Ерсин ТахсинLAUTA ARMYМъже03:52:12
37Владимир ИлиевМъже03:52:12
38Борислав ДимитровМъже03:53:53
39Руслан ЕмануиловМъже04:03:05
40Милен ИвановМъже04:05:04
41Петко ГеоргиевРусеМъже 40+04:05:28
42Христо ГеоргиевМъже04:08:16
43Иво ДимитровКолкото толковаМъже 40+04:18:43
44Кирил ЦветановМъже04:24:19
45Крум ПенчевФеникс 2004Мъже04:25:44
46Тихомир ПлачковМъже 40+04:25:45
47Никола ЖивковМъже04:33:04
DNFНиколай ИвановМъже01:38:22
DNSМартин ГрадевМъже-
DNSHRISTO TSVYATKOVМъже 40+-
DNSФилип ДимитровДа бягашМъже 40+-
DNSЕмил ПетровЧичовите коньеМъже-
DNSНедялко НедялковМъже-
DNSVelin DilovМъже-

Вижте още

Резултати от Маратон Плевен 2024

Резултати от Маратон Плевен 2024

На 19 май 2024 се проведе юбилейното десето издание на Маратон Плевен. Над 800 души от 17 държави участваха на различните дистанции.

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

На 18 май 2024, събота, се проведе поредното състезание от календара на Trail Series. Palakaria / Палакария предложи избор от добре познати дистанции

Резултати от Маратон Варна 2024

Резултати от Маратон Варна 2024

На 12 май 2024 се проведе деветото издание на Маратон Варна. Първите две позиции при жените спечелиха кенийките Шейла Шебет и Руд Мбата