Резултати от Скоростно изкачване на Копитото 2023

На 14 октомври 2023 се проведе поредното издание на скоростното изкачване на връх Копитото на Витоша. Тази година изкачването бе посветено на връх Манаслу. Това е осмият по височина връх в света. Намира се в Хималаите на територията на Непал. В превод от санскрит името означава Планина на духа. Тази години при мъжете се постави нов рекорд на трасето. Ники Калистрин направи време от 24:19.
Копитото

Класиране жени

МястоИмеОтборВреме
1.Мария ЦОЧЕВА36:46
2.Екатерина МОЖЕЙКО39:24
3.Гергана НИКОЛОВА39:30
4.Анелия ТОШКИНАБели Криле40:18
5.Златина КОСТАДИНОВАСофия41:26
6.Милена ВУКОВА43:13
7.Ваня КАРПАРОВА45:04
8.Zhana GEORGIEVA24K45:09
9.Мария ЛАЗАРОВАCapybara45:35
10.Радостина КОЛЕВАСпаси София46:05
11.Гергана АНГЕЛОВА46:52
12.Maria ANGELOVAСофия47:39
13.Зоя КАЛЕНДЕРСКААК Вертикални Костенурки Благоевград47:50
14.Ивелина КРАЙЧЕВАБели криле48:12
15.Августа СТЕПЧИЧ48:30
16.Евелина БИБОВАНекст Консулт49:06
17.Марина КАРАДЖОВАТийм Гошо49:26
18.Деница СТЕФАНОВА49:40
19.Емануела МОЛЛОВА50:06
20.Антоанета ГЕНОВА50:08
21.Pepy DIMITROVAHiKing50:55
22.Пролет ЛАЗАРОВА52:42
23.Yoana KOLEVA53:08
24.Kristina STOIMENOVA53:37
25.Гергана СЪБКОВА54:03
26.Севелина КИРОВАБаси Кефа54:09
27.Катерина ЧАЛЕВА54:17
28.Ива КАРАДЖОВА54:26
29.Виолета ЙОВЧЕВАШишарки54:27
30.Соня КАДИЕВА54:53
31.Ани ПЕТРОВА55:18
32.Maria GORITSOVASofia55:26
33.Невяна ШАМЛИЕВА55:32
34.Ивелина ПАСКАЛЕВАБЪДЕТЕ ЗДРАВИ С НАС55:34
35.Силвия ЛЮЦКАНОВА56:03
36.Николета БОРИСОВА56:53
37.Маргарита ПТЕРОВАСофия57:01
38.Mariya BACHKAROVA57:01
39.Мария ГЕОРГИЕВАТресули57:04
40.Gabriela VESSELKOVAСофия57:42
41.Антония СПАСОВАБели Криле57:57
42.Галина СПАСОВАБели Криле58:01
43.Veselina TAHOR58:01
44.Радка БАЛДЖИЕВАПловдив58:28
45.Николета ЦЕКОВА58:31
46.Рада СИМЕОНОВА58:47
47.Екатерина КАРПУЗОВА59:20
48.Ева ДОСЕВА59:25
49.Елеонора ДОСЕВА59:25
50.Камелия ЖЕЛЯЗКОВАСтойка Кръстева59:31
51.Теодора ХРИСТОВА59:33
52.Велина КАНСЪЗОВАВелата баир будала59:35
53.Деа ГАЛИНОВА1:00:03
54.Антоанета ТОНЧЕВААнастасови1:00:05
55.Мая ПЕТКОВАСофия1:00:43
56.Ина СТОЯНОВАGrand Optics1:00:51
57.Надежда СТАНИЛОВАСофия1:00:54
58.Мартина ГАГАЛОВАЦПТК "Раковски"1:00:54
59.Ива СУЛОВА1:01:04
60.Светлана ГЕОРГИЕВАБояна1:01:38
61.Емилия ПАВЛОВА1:02:24
62.Радина КОСТАДИНОВАСофия1:02:42
63.Елизабет ГРИГОРОВАЛари1:02:52
64.Капка РОГОЖАРОВА1:02:53
65.Tatiana BENOVA-MARKOVAWien1:03:10
66.Ели ШАКЛЕВАСофия1:03:12
67.Петра ТРИЧКОВА1:03:35
68.Анелия КАЗАКОВА1:03:49
69.Галина СЛАВОВА1:04:04
70.Мария ХРИСТОВАThe Cookie Monster1:04:05
71.Ванеса КАЛЕНДЕРСКААК Вертикални Костенурки Благоевград1:04:13
72.Павлина СТОЕВА1:04:24
73.Виктория ПЕНЕЛОВАИгри на Волята1:04:52
74.Александра ФЕЙГИНИгри на Волята1:05:42
75.Десислава ЛАЗАРОВА1:06:03
76.Христа ХРИСТОВА1:06:06
77.Цветана АНДРЕЕВАWalltopia1:06:18
78.Весела ГЕНКОВА1:06:33
79.Филипа ГЕНОВА1:06:51
80.Елица МИЛАНОВА1:06:51
81.Елизабет СЛАВЕВАкуцо пони1:06:53
82.Симона КЮЧУКОВАКуцо пони1:07:01
83.Невена ФИЛЕВА1:08:03
84.Елена МАНГЪРОВАШишарки1:08:24
85.Евдокия ЧАВГОВА1:09:05
86.Теодора НЕШЕВА1:09:09
87.Мария ДИМИТРОВАМонтана1:09:26
88.Яна ЕНЕВАКняжево1:09:27
89.Елена КОЛЕВАкуцо пони1:10:10
90.Юлия ГЕОРГИЕВА1:10:56
91.Росица КАТРЕВАInvictus1:10:57
92.Десислава АСЕНОВА1:11:01
93.Калина ПЕТРОВА1:11:11
94.Тина ТЕНЕВА1:11:36
95.Златина КАРАДЖИНОВА1:11:41
96.Ива ФИЛИПОВАСофия1:11:48
97.Ирина КУЛИКСофия1:13:21
98.Адриана БЕЛЧЕВА1:13:36
99.Милена БЕЛЧЕВА1:13:37
100.Ралица СОЛАКОВА1:13:40
101.Елена АТАНАСОВА1:14:22
102.Люба АЛЕКСОВА1:14:23
103.Силвия КРАСИН1:14:38
104.Беата АЛЕКСИЕВА1:15:43
105.Евгения ПЕТКОВАНекст Консулт1:15:52
106.Симеон СТАНЧЕВ1:16:07
107.Адриана ВЕЛИЧКОВАСОФИЯ [СОФИЯ - ГРАД]1:16:31
108.Надежда ПЕЕВА1:16:31
109.Десислава ДЕЛИКИРОВАСпаси София1:16:59
110.Моника ЦОНЕВА1:17:07
111.Благовестина ФИЛИПОВА1:18:12
112.Анета КРУШЕВСКА1:18:29
113.Мая МИТРЕВАкуцо пони1:18:30
114.Радостина СТАНКОВАJoy optics1:18:35
115.Мария ЦВЕТАНОВА1:21:05
116.Магдалена АНГЕЛОВАКолекционерите1:21:30
117.Антония ПЕТРОВА1:21:35
118.София ПАРТАЛОЗОВА1:22:32
119.Sonya KARAMFILOVAJust me1:22:45
120.Милена ИВАНОВАСофия1:22:51
121.Йорданка ПЕНЧЕВАWalltopia1:23:03
122.Веселина ГЕОРГИЕВА1:23:42
123.Мая ТАНЕВААсеновградски баири1:23:54
124.Йоанна ДРАГАНОВА1:24:24
125.Петя ГАЛИНОВА1:24:30
126.Веселина МАРКОВА1:24:53
127.Паолина АРАБАДЖИЕВАСофия1:25:25
128.Николета ПЕТКОВА1:25:46
129.Гергана ПЕТКОВА1:25:48
130.Мария ПЕТКОВА1:26:10
131.Марияна КРАПУШЕВА1:26:20
132.Марина РАЧЕВА1:26:53
133.Иглика АЛЕКСИЕВА1:27:12
134.Юлиана АТАНАСОВА1:27:16
135.Десеслава БОРИСОВА1:27:50
136.Габриела ГЕОРГИЕВА1:27:54
137.Елина АНГЕЛОВАСофия1:27:55
138.Петя РАНГЕЛОВА1:28:27
139.Кристина ТАНЧОВА1:28:27
140.Савина АРАНГЕЛОВА1:28:29
141.Александра РАМИРЕС1:28:37
142.Миа ГАЛИНОВА1:28:47
143.Мира ДРАГАНОВАNAOS1:29:30
144.Мария БОЯДЖИЕВА1:30:29
145.Теодора СПАСОВАНекст Консулт1:31:42
146.Лилия ЦАНКОВАВелата баир будала1:31:58
147.Мая АРГИРОВА1:31:59
148.Ivanka VASILEVA1:32:00
149.Мария АРГИРОВА1:32:25
150.Антоанета ДАНАИЛОВАПланински кози1:32:50
151.Марина БАЙЛОВАПланински кози1:32:50
152.Гергана ДРАГАНОВА1:33:12
153.Божана ПЕТРОВА1:33:34
154.Елена АНДОНОВА1:33:40
155.Анелия РЪЖЕНИКОВА1:33:41
156.Христина НЕСТЕРОВАJumping Chicas1:33:53
157.Станислава СТРАТИЕВ1:33:58
158.Марияна МИХАЙЛОВАняма1:33:58
159.Нина АКСЕНТИЕВА1:34:09
160.Антония ГЕОРГИЕВАВелата баир будала1:34:32
161.Марина ГЕОРГИЕВАВелата баир будала1:34:38
162.Валентина АСЕНОВА1:34:44
163.Радост ТРИФОНОВАКостенурките1:35:41
164.Silviya KARABOYCHEVAКостенурките1:35:42
165.Ивелина МИЛЕВАСофия1:37:05
166.Стойка КРЪСТЕВАСтойка Кръстева1:37:12
167.Маргарита КЛИНЧЕВА1:37:51
168.Катя АСЕНОВА1:38:32
169.Адриана МАРКОВАСофия1:38:38
170.Симона ДЕНЧЕВА1:38:46
171.Raya PETROVA1:39:16
172.Милена ВЕРГОВА -СТЕФАНОВАSofia1:39:19
173.Гергана СТЕФАНОВАSofia1:39:19
174.Александър ЧАРДАКЛИЕВ26 СУ1:39:42
175.Памела УЗУНОВА1:40:19
176.Йована НАЛБАНТОВА26 СУ1:41:54
177.Мая ЯНЧЕВА1:42:47
178.Добромира ЯНЕВА26 СУ1:42:53
179.Милена АТАНАСОВАСофия1:43:31
180.Надежда КУЧМОВАСлатински Кондори1:43:33
181.Люба АПОСТОЛОВА1:43:40
182.Карина БОНЖИЛОВА26 СУ1:44:57
183.Евелина МЛАДЕНОВА СТОЯНОВА1:45:07
184.Даниела ДИМИТРОВА26 СУ1:46:08
185.Силвия ДАЧЕВАВелата баир будала1:47:24
186.Симона РАЙЧЕВАFFF1:49:38
187.Даниела КОЕВА-МИНЧЕВА1:49:53
188.Лора РУСАНОВАСофия1:50:03
189.Anita ATANASOVASmile ????1:52:51
190.Жулиета ВАСИЛЕВАУсмивка1:52:59
191.Ния ЙОРДАНОВАDarko team1:53:08
192.Корнелия ХРИСТОВА-МИЛЕВАМилеви1:53:35
193.Наталия СИМЕОНОВА26 СУ1:53:37
194.Вяра КРЪСТЕВААсеновградски баири1:53:56
195.Севина МИРЧЕВА26 СУ1:53:57
196.Радостина КРЪСТЕВААсеновградски баири1:53:58
197.Аида СИККЕМА26 СУ1:54:02
198.Елица ДОЙЧЕВАБригада1:54:59
199.Ирена КИРОВАБригада1:55:01
200.Евгения НИКОЛОВАЛари1:57:47
201.Ани КАТЕЛИЕВАЛари1:57:48
202.Иванка КОВАЧЕВАСофия1:58:46
203.Борислава ЗИДАРОВАИл Ви1:59:43
204.Daniela ZIDAROVAИл Ви1:59:51
205.Марта ХРИСТОВАСофия2:00:52
206.Вилиана ЖИЛКОВА2:00:59
207.Анелия ИГНАТОВА2:01:00
208.Елена ВАСИЛЕВА26 СУ2:01:58
209.Марина ПЕНЕВА26 СУ2:02:03
210.Кристиян ВЕЛИЧКОВ26 СУ2:02:13
211.Йоана СЪЕВА26 СУ2:02:44
212.Десислава СЪЕВА26 СУ2:02:46
213.Даниела ИВАНОВААрбикас2:03:34
214.Джулия МЕЛЕНИКУ2:07:22
215.Ася МЕЛЕНИКУСофия2:07:23
216.Атанасия МЕЛЕНИКУ2:07:24
217.Нели ИЛИЕВАБоян Пенчев2:13:54
218.Gergana PENCHEVAБоян Пенчев2:13:56
219.Рая ПЕНЧЕВАБоян Пенчев2:14:00
220.Деляна ИВЕЛИНОВАБоян Пенчев2:14:01
221.Мария ПЕНЧЕВАБоян Пенчев2:14:03
222.Людмила ЦАНЕВА2:25:03
223.Вергиния СТОЯНОВААзимут2:25:45
224.Соня ИЛИЕВАШушляци2:25:47
225.Станислава ЦВЕТКОВААрбикас2:34:45
226.Валя МАРИНСКААрбикас2:34:45
227.Тина ПЕТРОВА2:45:48
228.Андреа ПЕТРОВА26 СУ3:06:56
229.Десислава ТРЕНЕВА-ГЕОРГИЕВАGeoFamily3:17:57
230.Лидия АЛЕКСАНДРОВА3:28:29
231.Ива СТЕФАНОВА3:28:30

Класиране мъже

МястоИмеОтборВреме
1.Никола КАЛИСТРИНАлПиринСки Банско24:19
2.Асен РАДУЛОВБанско28:29
3.Иво АНДРЕЕВФрешовете29:20
4.Stanislav CHOLAKOVSofia30:30
5.Kristiyan TOMOVMaxlenska Mashina31:03
6.Ивайло ПЕЙНОВ31:06
7.Емил ЯНЧЕВКарол31:31
8.Людмил ТОДОРОВSofia31:37
9.Крум ГЕОРГИЕВ31:44
10.Преслав ПЕНОВ32:24
11.Павлин БЕЕВ33:07
12.Емил НЕДКОВСофия33:25
13.Димитър КУТЕВСофия35:02
14.Даниел ИВАНОВ36:28
15.Емил АНГЕЛОВ# Team Malyovitsa36:30
16.Лъчезар ПЕТКОВСтръмен баир36:31
17.Владимир ДИМЧЕВ36:35
18.Аспарух ПЕНЧЕВ37:19
19.Тихомир ЦОНКОВWALLTOPIA38:35
20.Anton KUZEV38:47
21.Иван ПОПОВ5kmrun38:54
22.Иван КАСАБОВБедстващи лудетини39:10
23.Stanislav GANINCapybara39:23
24.Stilyan MLYACHKOVКарлово39:33
25.Красимир НЕНКОВ39:51
26.Александър СТОЙНОВСКИ39:56
27.Ivan IVANOV40:09
28.Петър КЕТЕНЕВКарол40:30
29.Христо АЛЕКСАНДРОВBrew & Run40:46
30.Велизар МИЛАНОВ41:13
31.Добрин НИКОЛОВ41:16
32.Пламен ДАВИДОВ26 СУ41:21
33.Стефан КЕРЕВ41:43
34.Мирослав БОРИСОВ41:51
35.Николай ХРИСТОВСофия41:53
36.Митко МИТЕВ41:57
37.Тодор ВАСИЛЕВ24К42:07
38.Мартин ХРИСТОВТийм Перник42:18
39.Георги КАРАГЬОЗОВWest park runners42:26
40.Николай КОЛЕВ42:35
41.Николай ГЕНЧЕВ42:55
42.Стоян ГАГАЛОВТийм Гошо43:01
43.Васил ВАСЕВАлпийски клуб Вертикални Костенурки Благоевград43:03
44.Станислав БУРДАNo Oxygen43:09
45.Симеон АЛЕКСОВЗа Боян и Ния43:28
46.Александър ИВАНОВ43:50
47.Димчо НЕДЕВБели криле43:59
48.Атанас МИНЧЕВБели криле44:00
49.Божидар МАРИНОВ44:05
50.Алекс СТЕФАНОВ44:08
51.Христо ГЕОРГИЕВ44:15
52.Ангел АНГЕЛ44:30
53.Владислав РАДЕВ44:34
54.Преслав СТЕФАНОВ44:37
55.Ilian VITKOVEverest44:39
56.Емил МИШЕВСК АКТИВ 201344:50
57.Никола ПАЩРАПАНСКИ44:53
58.Петър СЛАВЕВ45:20
59.Martin PISAROV45:21
60.Явор ХРИСТОВ45:31
61.Лазар ЛАЗАРОВ45:32
62.Александър ПЕШЕВBaby Shark45:33
63.Radoslav GEORGIEVБългария45:33
64.Михаил НИКОЛОВ45:36
65.Nikola KARADJINOV45:47
66.Цветан ГЕОРГИЕВ45:52
67.Тихомир ХРИСТОВМечтай!45:56
68.Любомир АПОСТОЛОВБели криле46:06
69.Асен ВАТЕВСофия46:11
70.Марин БАРАКОВ46:16
71.Dobromir GENOVМного сме, силни сме!46:25
72.Мартин КОСТАДИНОВ46:31
73.Велислав КУЗМАНОВ46:38
74.Радослав ТОДОРОВ46:40
75.Viktorio MARKOV46:43
76.Никола ЧЕРНЕВМусала47:07
77.Любомир АНГЕЛОВКолекционерите47:21
78.Мартин СИМЕОНОВ47:27
79.Кристиян СРЕБРЕВ47:29
80.Martin STEFANOV47:33
81.Виктор АСЕНОВТади47:33
82.Йоан ДЕНЧЕВXaia Hiking47:43
83.Стоилко КАЛЕНДЕРСКИБлагоевград47:49
84.Денис КОСТАДИНОВ47:50
85.Мартин ГОГОВ47:55
86.Кристиян НАЧЕВБели криле48:01
87.Стоян ДИМОВСКИ48:02
88.Данислав ЯНЕВВитошки машинки48:20
89.Любомир СТЕФАНОВКняжевци48:29
90.Яни ДЖУРОВ48:36
91.Камен ТРИЧКОВКолекционерите48:43
92.Мирослав КОСТОВ48:52
93.Растислав БИБОВ49:06
94.Васил ГЕНОВ49:09
95.Иван ГЕЧЕВIt can бидон49:13
96.Галин КУТЕВ49:26
97.Георги ДОЙЧИНОВTr1 Flip Team49:32
98.Евгени ГЕНОВМного сме ,силни сме!50:03
99.Георги ГЪНДЕВгр. София, Област София-град50:07
100.Todor KONDAREV50:18
101.Цветан ЦВЕТКОВ50:35
102.Борислав ЧОНЕВ50:46
103.Берхан НАЗИМОВCrazy Bears51:00
104.Adrian IGNATOV51:38
105.Dimitar DIMITROVHiKing51:38
106.Svetlin IGNATOV51:43
107.Найден ТРИФОНОВАГРО КУЛТУРА!51:55
108.Захари ДИМИТРОВПриятели за бягане52:14
109.Васил ВАСИЛЕВМонтана52:20
110.Кънчо КЪНЧЕВ52:35
111.Александър ТАНЕВ52:40
112.Даниел ГЪЛЪБОВ26 СУ52:50
113.Владислав МАРИНОВСпаси София53:16
114.Спас СПАСОВ53:37
115.Abbas SALAMEMilco54:01
116.Никола НОЧЕВСКИБЪДЕТЕ ЗДРАВИ С НАС54:07
117.Стоян СТОЯНОВPhi Molds54:26
118.Александър ЙОРДАНОВ54:35
119.Михаил ШАКЛЕВСофия54:56
120.Mario PETROV55:01
121.Христо ИВАНОВСофия55:15
122.Константин ВАНГЕЛОВ55:18
123.Simeon STEFANOVGenius Sports55:22
124.Теодор ТРИЧКОВ55:25
125.Даниел ЯНЕВВитошки машинки55:39
126.Александър ГРОЗЕВ55:43
127.Nikolay CHAVDAROV55:59
128.Nikolai PAVLOV56:07
129.Иво МИТРЕВ56:10
130.Борис ТРИЧКОВ56:19
131.Валентин ТАШКОВ56:26
132.Антон ГЕОРГИЕВТресули56:32
133.Валентин ВАСИЛЕВ56:33
134.Живко МИТРЕВ57:17
135.Борис БЕЛЧЕВ57:23
136.Димитър БЕЛЧЕВ57:23
137.Васил БОЖКОВ57:28
138.Ивайло БОЯНОВ57:29
139.Любомир СЕКУЛОВКняжево57:30
140.Nikolay DERVISHEVAlternativeExtremes57:32
141.Ищван БУШ58:20
142.Стоян СТОЯНОВ58:28
143.Сава БОБЧЕВ58:47
144.Велизар НАЙДЕНОВ58:58
145.Владимир МИЛОСЛОВ59:27
146.Желязко ЖЕЛЯЗКОВСтойка Кръстева59:39
147.Иво ИВАНОВ59:40
148.Мирослав МИЛЕВ59:42
149.Момчил ВОДЕНИЧАРОВNo Oxygen59:44
150.Димитър ТРИЧКОВКолекционерите59:58
151.Александър ВАСИЛЕВ1:00:02
152.Петър ГАЛИНОВ1:00:04
153.Илиян ДИЛОВКурестите1:00:04
154.Камен МАРИНОВ1:00:22
155.Стефан БОРИСОВВитошките рарамури1:00:35
156.Минчо ПЕТКОВGrand Optics1:00:53
157.Емил ХРИСТОВ1:00:53
158.Симеон ОГНЯНОВLazy bears1:00:56
159.Андрей АРНАУДОВ1:01:00
160.Теодор МИЛЧЕВ1:01:02
161.Явор СТОИЛОВ1:01:03
162.Радослав КРЪСТЕВИгри на Волята1:01:42
163.Йордан АНГЕЛОВTeam ShiSharka1:01:54
164.Виктор СЪБКОВ1:02:00
165.Georgi NACHEVМедик1:02:15
166.Цветелин ГЕШОВИгри на волята1:02:21
167.Христомир ДУНОВСКИ1:02:40
168.Самуил КАЗАКОВ1:02:42
169.Мариян ГЕОРГИЕВТресули1:02:53
170.Лазар ТОМОВНекст Консулт1:03:09
171.Диан АТАНАСОВ1:03:15
172.Ясен ХРИСТОЗОВ1:04:05
173.Николай ЦЪГОВ25 АПХ1:04:06
174.Златен ИЛИЕВ1:04:11
175.Калоян КАЛЕНДЕРСКИАК Вертикални Костенурки Благоевград1:04:13
176.Даниел ДИМОВГладиатори1:04:49
177.Михаил КРЪСТЕВИгри на Волята1:04:52
178.Георги ЯНЕВИгри на Волята1:04:54
179.Добрин ТОМОВ1:05:01
180.Rado BRAIKOVHiKing1:05:04
181.Слави АСЕНОВСкишарки1:05:34
182.Борислав СТОИЛОВТаекуондо клуб Витоша1:05:48
183.Николай РЪЛЕВИгри на Волята1:05:48
184.Валентин ДИМИТРОВМонтана1:05:59
185.Георги ЛАЗАРОВ1:06:07
186.Петко ПЕТКОВ1:06:16
187.Калин ГЪБОВWalltopia1:06:17
188.Асен ВЕЛИЧКОВотборЪТ1:06:30
189.Виктор ПОПОВТренелариум1:06:33
190.Камен СТЕФАНОВТренелариум1:06:33
191.Валентин ДОЙЧИНОВТренелариум1:06:35
192.Радостин ЧУГРЕЕВ1:06:41
193.Васил АРНАУДОВКуцо пони1:06:56
194.Борис ДИМИТРОВВертикален свят1:06:58
195.Деян ГЕОРГИЕВ1:07:13
196.Емил ЙОРДАНОВкуцо пони1:07:28
197.Веселка И МАТЕЙ1:07:36
198.Емил АТАНАСОВИндивидуално1:08:06
199.Пламен ИГНАТОВ1:09:16
200.Владимир ДИМЧЕВ1:09:17
201.Martin RANGELOVКняжево1:09:27
202.Павел СТОЕВНПМ1:09:27
203.Спас КАКАРЧЕВ1:09:28
204.Александра БЪЧВАРОВА1:10:09
205.Добромир ГЕОРГИЕВВелата баир будала1:10:10
206.Влади ВЕКОВ1:10:24
207.Петър СЕМЕРДЖИЕВМилеви1:10:34
208.Симеон ПЕНЧЕВСофия1:10:55
209.Николай ТРЕЙМАНСофия1:11:09
210.Анна МАНЧЕВАSw1:11:22
211.Йордан ЯНИНСКИЕделвайс1:11:33
212.Александър СТЕФАНОВ1:11:38
213.Тошко ПЕТКОВНекст Консулт1:12:45
214.Никола ПЕЕВ1:12:51
215.Любомир ЯНИНСКИЕделвайс1:12:54
216.Илиян СТЕФАНОВВитошките рарамури1:13:36
217.Junior RARAMURIВитошките рарамури1:13:40
218.Martin SUGAREV1:14:18
219.Недялко НЕДЕЛЧЕВ1:14:23
220.Васил ПЕТКОВНекст Консулт1:15:19
221.Антон ГРЪНЧЕВСофия1:15:37
222.Асен АЛЕКСИЕВ1:15:46
223.Симеон ГРИГОРОВ1:16:01
224.Веселин СТАНЧЕВ1:16:11
225.Константин КАСАБОВ1:16:16
226.Адриан ТОДОРОВ1:16:38
227.Иван ПЪРВОВСКИR21:17:42
228.Михаил АМЗОВ1:17:56
229.Пенчо ДИНЕВ1:17:58
230.Борислав ПЕТКОВ1:18:37
231.Йордан ВЕЛИКОВ1:19:13
232.Владимир ЦАНКОВ26 СУ1:19:42
233.Екатерина ХАДЖИПОПОВА1:20:44
234.Ivo VANCHEV1:22:12
235.Теодор ФИЛИПОВ26 СУ1:22:31
236.Константин ПАРТАЛОЗОВСофия1:22:33
237.Калоян ЯКИМОВ26 СУ1:22:58
238.Петър БЪЧВАРОВ1:22:59
239.Павел ТОДОРОВK2Outdoor1:22:59
240.Матей ПЕНЧЕВWalltopia1:23:01
241.Илия ИЛИЕВ1:23:04
242.Георги ДРАГАНОВ1:23:08
243.Георги ТАНЕВАсеновградски баири1:23:57
244.Алексей МИЛАНОВ26 СУ1:24:31
245.Мартин КОВАНДЖИЕВ26 СУ1:24:32
246.Тома СТЕФАНОВ26 СУ1:24:55
247.Йоан АЛЕКСАНДРОВ26 СУ1:24:56
248.Делян ДОБРЕВ1:25:02
249.Димитър КОЛЕВЗа Боян и Ния1:25:08
250.Георги БИЧЕВкуцо пони1:25:13
251.Лъчезар ПЕТКОВGrand Optics1:25:23
252.Красимир КРЪСТЕВ1:25:47
253.Todor MINEV1:25:48
254.Пресиян ПЕТКОВ1:26:11
255.Петър КОЗЛЕВНекст Консулт1:26:21
256.Георги ВЕЛИЧКОВLazy bears1:26:24
257.Стефан СТЕФАНОВ1:26:47
258.Georgi GEORGIEVТаекуондо клуб Витоша1:26:51
259.Владислав МАРИНОВНекст Консулт1:26:59
260.Константин АТАНАСОВ1:27:16
261.Катерина ТАМБУРКОВСКА1:27:52
262.Ивайло ПЕТРОВВелата баир будала1:28:39
263.Ангел ДИМИТРОВВелата баир будала1:29:17
264.Данаил ХРИСТОВВелата баир будала1:29:19
265.Веселин СТОЯНОВ1:29:32
266.Александър ВАКАНИН1:29:49
267.Спас АРАНГЕЛОВ1:29:58
268.Красимир КРЪСТЕВ1:30:04
269.Васил СЕРГЕЕВ1:31:00
270.Ева ПЕНЧЕВАWalltopia1:32:11
271.Пенчо ПЕНЧЕВWalltopia1:32:13
272.Христиан ГРИГОРОВ1:32:58
273.Деодор ВЕЛИЧКОВКостенурките1:35:43
274.Виктор ХРИСТОВМечкоган1:35:45
275.Теодор ГЕОРГИЕВМечкоган1:36:32
276.Алекс ХРИСТОВ1:36:34
277.Борил КРЪСТЕВСтойка Кръстева1:37:10
278.Явор ДЕМЕРДЖИЕВFFF1:37:52
279.Йордан ЙОРДАНОВ1:37:52
280.Цветомир ДЕМЕРДЖИЕВFFF1:38:26
281.Тихомир СТЕФАНОВSofia1:39:20
282.Петър ФРЕНСКИ26 СУ1:39:42
283.Андрей АВРАМОВ26 СУ1:40:22
284.Цветан ГЕЧЕВКуцо пини1:41:30
285.Кирил МАРИНОВ1:41:32
286.Николай ЛЕВИ1:43:38
287.Мирослав НАЙДЕНОВПланинари МАШИНИ1:43:56
288.Симеон МИЛЕВМилеви1:45:17
289.Илия ПЕТКОВ1:45:54
290.Явор ПЕТРОВМанастира1:45:59
291.Максим НЕНЧЕВМанастира1:46:01
292.Явор СТЕФАНОВ1:46:05
293.Йоан ДОБЧЕВМанастира1:46:08
294.Константин ЛЮБОМИРОВ26 СУ1:46:11
295.Никол ЦАНОВАМанастира1:46:33
296.Давид ГЕОРГИЕР1:46:47
297.Александър ПАНЧЕВ26 СУ1:47:19
298.Румен ДАМЯНОВ1:47:25
299.Мирослав СТОИМИРОВВелата баир будала1:47:29
300.Христиан ГОЧЕВ1:47:31
301.Даниел ДИМИТРОВ26 СУ1:47:44
302.Giovanni BORRELLI1:47:49
303.Борислав МЕТОДИЕВ1:47:55
304.Вилиян БЛАЖЕВ1:48:06
305.Светислав СЛАВЕВТаекуондо клуб Витоша1:48:14
306.Красимир БЪРЗАЧКИLazy bears1:49:03
307.Орлин ГИНЧЕВ1:50:02
308.Юлиян НИКОЛОВ1:50:03
309.Бисер ПЕТРОВПланинари МАШИНИ1:52:14
310.Стойчо ДУЛЕВСКИПланинари МАШИНИ1:52:16
311.Велян КРЪЧМАРОВ26 СУ1:52:47
312.Кирил БЪРЗАШКИУсмивка1:52:54
313.Даниел ЙОРДАНОВСофия1:53:07
314.Георги МИЛЕВМилеви1:53:34
315.Росен СТОЯНОВ1:56:39
316.Светослав СУГАРЕВ1:56:39
317.Димитър КРУМОВСофия1:57:56
318.Антон КРУМОВПланинати Машини1:58:28
319.Кирил КОЛЕВПланинари МАШИНИ1:58:31
320.Свилен ДОЙЧЕВБригада1:58:42
321.Явор ДОЙЧЕВБригада1:58:43
322.Деян ЛОЗАНОВ26 СУ1:58:59
323.Георги КОВАЧЕВСофия1:59:02
324.Васил КОЛКОВСКИGrand Optics1:59:08
325.Стоян ДОСЕВОптигруп1:59:11
326.Димитър ПЕТРОВ26 СУ1:59:52
327.Петър ИГНАТОВ2:01:00
328.Генадий МАТВЕЕВ26 СУ2:02:39
329.Георги ЛЮБОМИРОВ26 СУ2:02:52
330.Владимир ТОМАШЕВИЧМанастира2:03:44
331.Диян ДИНЕВ2:03:57
332.Веселин РАЙКОВ2:04:30
333.Никола БАЙРАКТАРОВБоян Пенчев2:13:51
334.Ивайло СТОИЛКОВБоян Пенчев2:13:59
335.Владимир ТУМБЕВАзимут2:25:43
336.Николай КОНДЕВШушляци2:25:50
337.Андрей ГЕОРГИЕВGeoFamily2:39:59
338.Алексей МИЛАНОВ26 СУ2:53:34
339.Преслав ИЛИЕВ26 СУ3:06:56
340.Мартин ГЕОРГИЕВGeoFamily3:17:33

Вижте още

Резултати от Маратон Плевен 2024

Резултати от Маратон Плевен 2024

На 19 май 2024 се проведе юбилейното десето издание на Маратон Плевен. Над 800 души от 17 държави участваха на различните дистанции.

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

На 18 май 2024, събота, се проведе поредното състезание от календара на Trail Series. Palakaria / Палакария предложи избор от добре познати дистанции

Резултати от Маратон Варна 2024

Резултати от Маратон Варна 2024

На 12 май 2024 се проведе деветото издание на Маратон Варна. Първите две позиции при жените спечелиха кенийките Шейла Шебет и Руд Мбата