Резултати от Nikulden Trail Run 2022

На 10 декември 2022 се проведе първото издание на Nikulden Trail Run. То бе организирано от СК Браун Тим, а домакин бе района на Калоянова крепост в Арбанаси.

Дистанциите бяха две – 10 км с 500 Д+ и 17 км със 700Д+.

Brown team
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Петя ХаджистояноваЖени01:03:26
2Вяра ИлиеваЖени01:07:18
3Анелия КарагьозянShumen Early RunnersЖени01:08:07
4Любомира ТодороваЖени01:08:22
5Анна ХристоваМамутиЖени01:08:25
6Боряна БотеваRRЖени 45+01:09:03
7Станимира ДимитроваСини камъниЖени01:11:19
8Цвета ТодороваЖени01:12:46
9Стефания ДимитроваЖени01:14:36
10Valentina IlievaДели Ла Валс УлтраЖени01:19:32
11Йоана АтанасоваЖени01:23:59
12Деница ЖелязковаДени Ла ВалсЖени01:25:21
13Марияна АтанасоваЖени 45+01:26:04
14Николина ЛамбеваЖени01:28:56
15Lina VaskovaЖени 45+01:30:39
16Адриана АнтоноваЖени01:33:39
17Ценка Шаркова-МилеваЖени 45+01:33:45
18Лиляна ЮруковаЖени01:40:01
19Мая КовацалиеваЖени01:42:37
20Мариана КомитскаЖени 45+01:48:00
21Станислава БояджиеваЖени01:56:16
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Никола КарачоровМъже00:52:03
2Веселин Велинов - benzinoМъже00:52:36
3Калоян КрумовGabrovoМъже00:57:32
4Kiril DjankyshevБоб и ЩангиМъже00:57:46
5Мартин МинковКик бокс клуб "Болг" - СвищовМъже 45+00:58:00
6Александър ИвановТрапезица 1954Мъже00:59:40
7Kiril DraganovМъже 45+01:02:58
8Николай ХалачевРусе ТичаМъже01:03:18
9Росен ХристовСКО "Трапезица" 1954Мъже01:03:36
10Иван ЦановМъже 45+01:05:52
11Øystein JohannesenМъже01:05:57
12Йордан ГроздановМъже 45+01:06:48
13Веселин ДимовВЕЛОКЛУБ ИЛЧОВ БАИР - ШУМЕНМъже01:07:50
14Светлозар НеновShumen Early RunnersМъже 45+01:08:14
15Петър ФилевМъже01:11:54
16Венцислав ТодоровМъже01:12:46
17Никола НиколовМъже01:14:36
18Тихомир ФилиповLegs MiserablesМъже01:14:53
19Лъчезар ЛичковКик бокс клуб "Болг" - СвищовМъже01:17:23
20Деян КъневБавните от Велико ТърновоМъже01:18:14
21Петко ГеоргиевМъже 45+01:19:02
22Златиан ИлиевМъже01:22:03
23Николай ВасилевМъже01:22:05
24Георги МицовСКО Трапезица 1954Мъже01:24:24
25Слави СлавевR2Мъже01:24:54
26Николай КоновскиКК ГлиганМъже01:26:25
27Tsvyatko NacheveuShipmentsМъже01:30:23
28Калоян КючуковRRМъже01:30:49
29Мартин МинчевBrown TeamМъже01:34:28
30Стоян СтояновМъже 45+01:35:11
31Преслав ЦанковМъже01:39:22
32Velichko PetrovLegs MiserablesМъже01:39:52
33Християн ТодоровeuShipmentsМъже01:40:51
34Svetlozar DimitroveuShipmentsМъже01:41:48
DNSViktor TurkovIkigaiМъже-
DNSАнгел МатевМъже-
DNSВладимир БойчевМъже 45+-
DNSВладимир ДимитровeuShipmentsМъже-
DNSГеорги НиколовМъже-
DNSМартин КараджовВарненски ЧайкиМъже-
DNSНиколай ПетровeuShipmentsМъже-
DNSНурхан ХюдаимМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Кристина ИвановаБавните от Велико ТърновоЖени01:48:56
2Валерия ДимитроваGoldNutrition BulgariaЖени01:49:33
3Милена ДобреваЖени 45+01:49:43
4Теодора ТабаковаЖени01:50:17
5Соня СпасоваПърви от последните -ТроянЖени02:20:56
6Елена ГвоздейковаСини камъниЖени 45+02:33:33
7Христина БойчеваЖени 45+02:47:32
DNSАнтония РусеваБавните от Горна ОряховицаЖени-
DNSСтефка ГаплневаЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Ивайло ВълевGoldNutritionМъже01:27:25
2Апостол АтанасовСКО Трапезица 1954Мъже01:27:34
3Stiliyan AvramovМъже01:28:29
4Валентин ШишковСКО ,,Трапезица 1954"Мъже01:31:11
5Ивайло ПейновМъже01:35:27
6Анатоли АнгеловБавните от Велико ТърновоМъже01:38:20
7Антон ХристовСКО "Трапезица " 1954Мъже01:41:13
8Борис КостовМъже01:42:19
9Мирослав КириловБавните от Велико ТърновоМъже01:44:56
10Илия БончевМъже 45+01:47:01
11Станислав КолевМъже01:47:22
12Деан ГиневБоб & щангиМъже01:47:23
13Ivan StambolovМъже01:48:21
14Илиян КулевAlen MakМъже01:48:53
15Емил ЙордановБавните от Велико ТърновоМъже01:49:12
16Георги СтояновМъже01:49:23
17Камен ГроздановShumen Early RunnersМъже 45+01:50:30
18Николай ХристовМъже01:56:32
19Лий АстонbaselinehealingМъже 45+01:57:05
20Павел ТодоровБавните от Велико ТърновоМъже02:00:04
21Георги ПеневAlfa RomeoМъже 45+02:02:42
22Теодор ГеоргиевБавните от Велико Търново & Wild MountɅin HeɅrts &Мъже02:03:39
23Иво ДончевBrown TeamМъже 45+02:06:11
24Борислав КапукарановМъже02:09:19
25Георги БожиловМъже02:11:16
26Георги ВойчевМъже 45+02:13:20
27Martin BardarovЧрез Спорт Към ЗнаниеМъже02:15:03
28Роман СидоркинБавните от Велико ТърновоМъже 45+02:16:23
29Димитър СолаковAutochoiceМъже02:18:06
30Димитър СтефановГондорМъже02:18:07
31Hristo MetevМъже 45+02:19:17
32Милен ШоповМъже 45+02:19:19
33Васил СтаневПърви от последните -ТроянМъже 45+02:21:01
34Ionut PetcuAlergacealaМъже02:23:28
35Атанас СотировПолечка по пътечкаМъже02:25:44
36Димитър Танев-Мъже02:25:57
37Demostene-dorinel GheorgheМъже 45+02:31:14
38Мариян МлеченковГа ядИ пастичкИ ни рИваМъже02:37:32
DNFПламен ВасилевБавните от Горна ОряховицаМъже00:56:59
DNSIvaylo KamenarovLiveZoneМъже-
DNSPavel DonchevВсе някой трябва да е най-отзадМъже-
DNSМартин НайденовМъже 45+-
DNSНиколай СлавчевМъже 45+-
DNSНиколай ТодоровПърви от последните -ТроянМъже 45+-
DNSПетър СталевМъже-
DNSПреслав ПейновМъже-

Вижте още

Резултати от Golyam Sechko Run 2023

Резултати от Golyam Sechko Run 2023

На 15 януари 2023 се проведе първото за годината състезание от календара на Trail Series. Домакин отново бяха склоновете около Бухово.

Резултати от XL Западен Парк 2023

Резултати от XL Западен Парк 2023

На 8 януари 2023 се проведе първото XLkmrun състезание за годината. Домакин отново бе Западен парк като тази година условията бяха много благоприятни за бягане – пролетни