Резултати от Nikulden Trail Run 2023

На 9 декември 2023 се проведе второто издание на Nikulden Trail Run / Никулден Трейл Рън. Състезание организирано от СК Браун Тийм, организаторите на Търново Ултра. Домакин бе района около атракцион Калоянова Крепост, а дистанциите две – 10KM (400D+) и 17KM (600D+).
Brown team
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Златка ВълчеваБири4баириЖени01:04:06
2Румяна ПановскаЖени 45+01:07:38
3Магдалена ГатеваТанграЖени01:11:13
4София ПетроваСКО Трапезица 1954Жени01:13:27
5Вихра РусеваТрапезицаЖени01:13:27
6Недка ЦановаЖени01:13:51
7Кристина БорисоваНадбягай сеЖени01:14:25
8Мария НиколоваЖени01:15:51
9Антония ГроздановаЖени01:16:14
10Яна ПетроваТрапезицаЖени01:18:20
11Ива КараджоваЖени01:22:06
12Деница ЖелязковаЖени01:22:24
13Дорина ЧепишеваЖени01:23:45
14Ценка МилеваWild MountɅin HeɅrts & Fairs & FestivalsЖени 45+01:27:12
15Татяна МоневаЖени01:32:03
16Радка БалджиеваЖени01:32:27
17Светлозара КосеваЖени01:37:10
18Невена ГеоргиеваЖени01:37:11
19Анелия ДрагановаЖени01:37:12
20Николина ЛамбеваЖени01:42:19
21Аглика БяндовапатофиЖени01:46:58
22Жанета ПондаловаСливенски войводиЖени02:07:43
DNSKrasimira DonchevaЗелена стъпкаЖени 45+-
DNSВалентина ТрънковаЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Ventsislav TrifonovBrown TeamМъже00:51:08
2Преслав ПейновМъже00:51:10
3Вели ИсовБягам за здравеМъже00:52:11
4Георги ТодоровМъже00:54:46
5Николай КичуковМъже 45+00:56:41
6Валентин СтефановR2Мъже00:58:26
7Мартин МинковМъже 45+00:59:42
8Кирил ДрагановРусе ТичаМъже 45+01:00:02
9Росен ХристовСКО "Трапезица" 1954Мъже01:00:21
10Александър ИвановТрапезица 1954Мъже01:02:15
11Александър СтаневGoldNutrition BulgariaМъже01:02:59
12Ивайло ПановМъже01:06:03
13Slavi KostovGRIT ACADEMYМъже01:06:15
14Александър ГлухаровМъже01:06:47
15Стефан ПетровChicken legsМъже01:07:06
16Павлин ДимитровВариант 5Мъже 45+01:07:55
17Христо ЧакъровМъже01:08:04
18Денислав КьорчевМъже01:09:54
19Мартин МинчевBrown TeamМъже01:09:54
20Стефан ТиховМъже01:10:05
21Благовест ПетровChicken legsМъже01:11:13
22Йордан ГроздановМъже 45+01:11:38
23Валентин ПетковChicken legsМъже01:12:23
24Станислав КомневЛуд умора нямаМъже01:13:13
25Георги ИлиевМъже 45+01:13:14
26Георги МицовСКО Трапезица 1954Мъже01:13:51
27Никола НиколовМъже01:14:12
28Dimitar StefanovГондорМъже01:16:25
29Лъчезар ЛичковМъже01:20:07
30Васил ТрендафиловМъже 45+01:22:04
31Стефан ПелтековМъже01:22:25
32Tsvetelin BotevМъже01:22:26
33Александър ЛатевМъже01:24:41
34Светослав СавовChicken legsМъже01:29:17
35Марин НиколовМъже01:30:35
36Стоян СтояновМъже 45+01:40:06
37Красимир НиколовМъже01:42:20
38Елисей ЙордановСтажантитеМъже02:15:51
39Иван СтефановРУСЕ ТИЧАМъже02:38:13
DNSIvaylo ValevМъже-
DNSАлександър СтефановМъже 45+-
DNSМариян МлеченковГа ядИ пастичкИ ни рИваМъже-
DNSНиколай ВасилевМъже-
DNSПавел ДончевВсе някой трябва да е най-отзадМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Кристина ИвановаSport Box / GoldNutritionЖени01:38:49
2Валерия ДимитроваЖени01:47:00
3Теодора ТабаковаБраун ТимЖени01:57:07
4Детелина РадославоваЖени02:04:12
5Камелия ДимитроваЖени02:04:22
6Стефка ГаневаЖени02:08:24
7Боряна БотеваЖени 45+02:08:42
8Звезделина ВайсYacht Club Chernomorets BurgasЖени02:10:28
9Elena BorisovaЖени02:10:46
10Красимира ИвановаЖени02:20:51
11Petya RadkovaЖени 45+02:21:07
12Светослава СлавоваСК ТанграЖени02:24:48
13Лина ВасковаЖени 45+02:46:03
14Светослава ЧанаковаЖени02:59:34
DNSМария ЦочеваЖени 45+-
DNSСветлана ДочеваАприловЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Валентин ШишковСКО ,,Трапезица 1954"Мъже01:25:49
2Деан ГиневБоб и щангиМъже01:29:41
3Ivaylo KamenarovLiveZoneМъже01:32:08
4Ivaylo DragoevМъже01:32:10
5Tervel DragoevМъже01:32:10
6Peter HristovСамостоятелен тюленМъже01:35:27
7Samuel PapotМъже01:35:31
8Tеодор МарковМъже01:40:02
9Николай Писаров5 км рън БургасМъже 45+01:40:10
10Анатоли АнгеловБавните от ТърГоЛясМъже01:40:33
11Михаил МиневРУСЕ ТИЧАМъже01:40:55
12Антон ХристовСКО "Трапезица" 1954Мъже01:40:56
13николай ДончевМъже01:41:21
14Илия БончевБавнитеМъже 45+01:43:48
15Калоян КючуковМъже01:47:00
16Мирослав КириловБавните от ТърГоЛясМъже01:48:28
17Борислав КапукарановМъже01:53:21
18Теодор ГеоргиевWild MountɅin HeɅrts & Fairs & FestivalsМъже01:53:33
19Любомир ДимитровМъже01:53:37
20Ивелин ИвановМъже01:53:37
21Светомир ТомчевМъже01:54:26
22Георги ПеневАлфа РомеоМъже 45+01:57:01
23Иво ДончевBrown TeamМъже 45+01:57:06
24Димитър СолаковМъже01:59:41
25Krasimir AngelovМъже02:00:44
26Стилиян КировМъже 45+02:01:23
27Димо ДимовМъже02:02:01
28Павел ТодоровБуба лазиМъже02:04:05
29Nikolay PetrovСтажантитеМъже02:05:05
30Георги ВойчевМъже 45+02:08:32
31Милен КуневМъже02:09:05
32Маргарит ИвановБягащият с вълциМъже 45+02:09:40
33Пламен ХристовМъже 45+02:09:58
34Димитър ДимитровМъже 45+02:09:59
35Кирил ТерзийскиМъже02:16:37
36Hristo MetevМъже 45+02:17:28
37Георги ДобревМъже 45+02:18:04
38Slavi SlavevБОРОВИЦАМъже02:20:51
39Кирил ДжанкушевБоб и ЩангиМъже02:23:24
40Виктор АсеновТадиМъже02:23:25
41Николай КалояновМъже02:25:00
42Мирослав ПенковМъже 45+02:40:40
43Анастас НачевМъже02:42:33
44Виктор ПейковМъже02:45:01
45Петър ПетровМъже 45+02:59:34
DNSMiroslav IvanovМъже-
DNSNikolay TrifonovМъже-
DNSДимитър ХубчевМъже-
DNSТихомир ГунчевМъже-

Вижте още

Резултати от Трявна Ултра 2024

Резултати от Трявна Ултра 2024

Между 12 и 14 юли се проведе деветото издание Трявна Ултра. Едно от най-масовите състезание по планинско бягане, включително и ултрамаратони.

Резултати от Витоша Летен Фест 2024

Резултати от Витоша Летен Фест 2024

На 13 юли 2024 се проведе поредното издание на Витоша летен фест. Домакин традиционно бе Витоша, а старт финала бе до хижа Момина скала.

Резултати от Triglav Skyrun 2024

Резултати от Triglav Skyrun 2024

На 7 юли 2024 за трета поредна година се провере Triglav Skyrun. Национален парк „Централен Балкан“ в Стара Планина и по-конкретно масивът Триглав и село Тъжа