Резултати от Ravnogor Scorelauf Marathon 2022

На 29 май 2022 се проведе третото издание на Ravnogor Scorelauf Marathon в едноименното китно родопско село Равногор. Събитието представлява бягане в скорелауф вариант, при който всеки уастник избира последователността на маршрутите в трасето си. Целта на формата е участниците да направят своето перфектно бягане, като заложат на силните си страни в трейл бягането и изберат най- ефективната за техните възможности последователност за преминаване на маршрутите

Дистанции:

  • 8 км (TRAIL RUN) 370 D+ , включваща 1 маршрут:
    Бекови скали 8 км 370m D+
  • 18 км (SCORELAUF TRAIL) 820m D+ , включваща 3 маршрута:
    Бекови скали 8 км 370m D+
    вр.Света Неделя 5 км 320m D+
    Червената скала 5 км 130m D+
  • 42 км (SCORELAUF MARATHON) 1500m D+ , включваща всичките 5 маршрута:
    Бекови скали 8 км 370m D+
    вр.Света Неделя 5 км 320m D+
    Гарванови скали 12 км 250m D+
    вр. Чакмакли 12 км 430m D+
    Червената скала 5 км 130m D+
Ravnogor Scorelauf Marathon
МястоИмеОтборВреме
1Таня Димитрова00:47:50
2Ивелина КрайчеваБели криле00:59:52
3Gergana Deleva01:01:58
4Петя Павлова01:01:59
5Петранка АнгеловаVariant501:03:14
6Анита Борисова01:08:24
7Анна ИвановаЛуди-млади01:08:24
8Мартина СпасоваБезсилни бегачи01:13:03
9Мариета Телбийска01:13:09
10Ренета Младенова01:13:58
11Ралица БедриноваБезсилни бегачи01:15:06
12Мария КаравасилеваРазвитие в застой01:15:21
13Ралица Вампорова3 сестри, 3-ма баджанаци01:16:02
14Валя Нанева01:16:23
15Веселина Топалова01:19:10
16Милена Кръстева- Стоева01:20:20
17Магдалена АнгеловаКолекционерите01:20:21
18Слава Калинова01:23:50
19Миглена Оугли01:23:50
20Йордана Костова01:24:07
21Ния Цветанова01:26:36
22Виолета Мелянчева01:26:56
23Таня Димова01:27:00
24Христина Ташева01:30:41
25Десислава Велиславова3 сестри, 3-ма баджанаци01:31:54
26Даниела Аргирова01:31:59
27Габриела КараджоваЯките Караджови01:32:45
28Катерина Бонева3 сестри, 3-ма баджанаци01:33:14
29Адриана КараджоваЯките Караджови01:35:23
30Ваня Атанасова01:50:14
31Стефка Зънгарова02:03:28
DNSJeni Ivanova-
DNSAнастасия Кънева-
DNSIva DimitrovaBegach-
МястоИмеОтборВреме
1Тодор Стоянов00:46:48
2Ивелин Колев5kmrun00:47:14
3Илиян КожухаровТуРяГиТи00:48:25
4Митко Клявков5kmrun00:50:35
5Илия Танев00:51:35
6Георги Велков00:51:57
7Кристиян НачевБели криле00:52:09
8Иван Попов00:52:59
9Нубар Калустян00:53:56
10Цветан Богданов00:54:11
11Венцислав СтанчевМаратонец00:54:56
12Владимир михайлов Димитров00:55:18
13Васил Грънчаров00:55:19
14Павел Хаджипенев00:55:49
15Kamen TrichkovКолекционерите00:55:56
16Кристиян Божидаров00:58:07
17Цветан Цветков00:58:49
18Петър Петров00:59:00
19Иван Гулев01:00:39
20Мирослав Костов01:01:38
21Боян Стоев01:02:36
22Евгени Ганчев01:02:54
23Георги Шоков01:06:19
24Нако Дерменджиев01:06:19
25Иван Тодоров01:07:03
26Стефан Вампоров3 сестри, 3-ма баджанаци01:07:18
27Спас Йовчев01:08:28
28Валентин ВасилевВариант 501:08:49
29Иван ХристовБлейд01:09:45
30Стоян КовачевSuper Mario01:10:29
31Владимир ЧалъмовЛуди-млади01:10:50
32Илиян Почилеев01:10:59
33Янко Янков01:11:12
34Александър Ганчев01:12:23
35Радомир ДиковМладост 401:12:45
36Ставри Бакалов01:13:19
37Тихомир Иванчев01:14:01
38Георги МатевЛуди-млади01:14:09
39Светослав Дафов01:18:55
40Дeян ДимитровМладост 401:18:59
41Самуил Касабов01:19:03
42Иво Недялков01:19:13
43Веселин Недялков01:19:13
44Димитър Убинов01:19:49
45Иван Мелянчев01:20:20
46Тодор Гаралов01:21:07
47Георги КараджовЯките Караджови01:22:28
48Атанас Пейчинов01:24:06
49Теодор Ганчев01:24:40
50Петър Стоянов01:24:41
51Цветан Делийски01:25:41
52Дамян Мяшков3 сестри,3-ма баджанаци01:25:50
53Boyan Ilchev01:26:21
54Станислав КараджовЯките Караджови01:29:05
55Милен Галинчев01:50:14
56Тино Зънгаров02:09:39
57Недко Иванов02:09:39
58Георги Зънгаров02:09:40
59Тодор СтратиевКСО "Компас 1994"02:22:54
DNSПетър Даскалов-
DNSЦветан ЧипилскиХарабия_-
МястоИмеОтборВреме
1Antoniya Georgieva01:46:53
2Десислава Димова02:00:05
3Севелина Кирова02:01:01
4Вяра Кръстева02:01:17
5Иванка Димитрова02:09:59
6Росица СтефановаCrazy Rush02:14:43
7Лилия Чолакова02:20:08
8Марияна Иванова02:20:57
9Живка Кисьова02:22:50
10Мария Христова02:24:19
11Mihaela Lukanova02:25:32
12Вера Делипавлова02:25:32
13Росица Катрева02:27:53
14Юрка СимеоноваСливен02:36:16
15Стефка ГаневаDT Runners02:36:29
16Иванка Петова02:37:45
17Таня Петковаadidas Runners Sofia02:43:35
18Елена Мерджанова02:46:21
19Мая Харизанова02:48:11
20Мария Анчева02:48:12
21Йоана Димитрова02:49:05
22София ПетковаPulse02:53:11
23Иваничка МаксимоваСлънчогледи02:53:54
24Камелиа Оташлийска03:08:14
25Елица Стефанова03:14:07
26Светлана ПелтековаМаратонец03:18:05
27Мирослава ГанчеваГанчевите03:21:33
28Аглика Бяндова03:26:12
29Илияна Клявкова5kmrun03:26:16
30Зорница Петрова5kmrun03:26:16
31Мария Василева03:49:39
32Ива Данчева03:49:39
-Росица Степанова00:28:08
-Илиана Часовникарова00:54:27
DNSДиляна БахчевановаТри лъжици-
МястоИмеОтборВреме
1Николай НиколовЛокомотив Дряново01:31:20
2Дилян Бояджиев01:37:55
3Иво Василев01:38:31
4Metodi Georgiev01:42:10
5Георги ГеоргиевD-RUN01:46:41
6Григор КараивановТръвна01:48:24
7Веселин Велинов01:49:33
8Димитър МитевNo Team01:50:33
9Николай ПисаровМорско дъно01:52:10
10Daniel Tonchev01:54:55
11Людмил ТопаловБири4Баири01:56:10
12Станислав Колев01:56:10
13Trifon Hadzhiyski01:57:06
14Никола Балимезов01:59:10
15Христо Христов01:59:17
16Мартин Върбов01:59:37
17Николай СтефановCrazy Rush02:01:41
18Иван ПетровIXONDA02:02:31
19Иван Кирев02:03:15
20Mumun SalimovLMT Team02:05:45
21Антон Коев02:06:31
22Димитър Танев02:06:44
23Йордан Грозданов02:06:59
24Георги КаравасилевРазвитие в застой02:08:07
25Нестор Домусчиев02:08:53
26Антон Дангов02:09:22
27Тихомир Резашки02:11:01
28Росен Бойчев02:11:18
29Александър ИвановЧирпан бяга 102:11:35
30Венцислав Христов02:13:24
31Svilen Komitovstayinbg02:13:48
32Боян ПетковPulse02:14:08
33Peter HristovPribivanye02:14:31
34Владо Шуманов02:14:53
35Мартин Джокин3 сестри, 3-ма баджанаци02:14:55
36Георги КрънчевДива коза02:16:05
37Стоян Шумкаровex3m.bg02:17:39
38Заприн ПепеловМаратонец02:18:42
39Lyuben Chavdarov02:19:34
40Fero Ferad02:20:13
41Панталей ЗлатковKNSK02:24:08
42Иван Танчовски02:24:18
43Ivaylo DimovPribivanye02:25:03
44Евгени Велков02:25:12
45Nikolay Valkov02:25:26
46Николай Арабаджиев02:25:26
47Светлин АлександровПовервалците02:25:36
48Яни Славов02:26:26
49Цветелин Милчев02:28:29
50Кирил Кръстев02:28:33
51Петър СтратиевКомпас 9402:29:46
52Martin Kosev02:31:08
53Тодор Костадинов02:31:10
54Ясен Петков02:32:25
55Петър КузмановAlone02:34:11
56Krasimir Ivanov02:36:30
57Живко Митрев02:36:57
58Петър Жекин02:37:03
59Иван Ермолаев02:40:00
60Любомир Яневfyre02:42:50
61Владимир ШоневОбщаците02:44:51
62Александър Стоев02:45:19
63Петър Недялков02:47:11
64Николай Казаков02:48:32
65Илко Буюклиев02:48:53
66Иван Петров5kmrun02:49:10
67Калоян Колев02:51:26
68Димитър Недински02:52:03
69Dimitar TrichkovКолекционерите03:00:14
70Николай Стилевкомпас 199403:02:39
71Илия Кузев03:06:32
72Иван Савчев03:08:12
73Hristo GorchovPribivanye03:14:07
74Калоян Касабов03:15:28
75Dimitar HristovСлънчогледи03:20:57
76Стелиян ДобревSchwartz03:21:35
77Стоян Банев03:32:57
78Христо БорисовKNSK03:45:10
79Георги ШоповЛуди Чайки Бургас04:00:11
80Тодор Агопов04:11:51
-Стефан Тодоров-
-Емил Георгиев-
-Петко Маринов-
-Борис Недев-
DNFМирослав Тодоров-
МястоИмеОтборВреме
1Александрина ТопаловаБири4Баири05:35:16
2Анелия ТошкинаБели Криле05:44:28
3Мая Танева05:45:26
4Снежана Терзиева05:52:07
5Вилия МиховаПуфините06:14:03
6Stiliyana Petrova06:30:22
7Lalka Birindjieva Ilcheva-LittaLMT Team07:56:50
DNFNadezhda AngelovaЖулистан00:51:47
МястоИмеОтборВреме
1Nikolay Dermendzhiev04:24:16
2Ivo AndreevAsicsFrontrunnerBulgaria04:26:53
3Деян Антов04:31:42
4Панчо Сталев05:05:10
5Христо Иванов05:13:44
6Кристиян ГеоргиевASICS FrontRunner Bulgaria05:30:46
7Hristo BoevDT RUNNERS05:30:47
8Atanas KaraivanovЯКИТЕ БИЦАРИ05:31:58
9Стоян СтояновPhi Molds05:33:48
10Антон КузевКон ти бръз05:36:56
11Камен ГроздановShumen Early Runners05:51:50
12Христо Генадиев06:00:03
13Yavor YankovBegach06:01:28
14Стефан КеревБири4Баири06:24:29
15Александър ДафиновDTrunners06:31:44
16Васил Георгиев06:41:31
17Ясен Гърков06:42:23
18Любомир АнгеловКолекционерите06:51:27
19Marin Dimitrov06:59:19
20Martin Radev07:00:55
21Славчо Райчев07:05:10
22Atanas Chilingirov07:20:08
23Димитър Ал. димитровЖулистан07:21:28
24Marin Damyanov07:30:02
25Димитър ДелибалтовПуфините07:46:24
26Здравко ИвановASICS FrontRunner Bulgaria07:57:43
DNFМарио Дойчев06:48:26
DNFМилен Кънчев06:05:45
DNSБорис ЧакаловБегач-
DNSИвайло ИвановЖулистан-

Вижте още

Резултати от Misionis Trail 2022

Резултати от Misionis Trail 2022

Misionis trail е състезание по планинско бягане в района на град Търговище и един от стоте национални туристически обекта – крепостта Мисионис.

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

На 13 ноември 2022 се проведе предпоследния за годината старт от XLkmrun календара на 5kmrun. Състезанието събра голям брой участници в района на Бонсови поляни, Люлин планина.