Резултати от Ravnogor Scorelauf Marathon 2024

На 23 юни 2024 се проведе четвъртото издание на Равногор Scorelauf Marathon в едноименното китно родопско село. Тази година участниците имаха избор от 4 дистанции – 8 км, 18км, 30 км и 42 км.

Цялото състезание включва 5 отсечки, всяка от които започва на старт/финалната арена в центъра на селото, достига интересна забележителност в околностите и включва връщане отново до същото място в центъра на селото. Отсечките носят имената на тези пет забележителности – Бекови Скали, Света Неделя, Гарванова скала, Емин Тепе и Червената Скала, а маршрутът до всяка от тях е ясно маркиран от организаторите.

Бегачите от най-дългата дистанция (42 км) преминават по всички 5 отсечки, като сами избират последователността им. Единственото задължително условие е отсечката Червената Скала да е последна по последователност.

Бегачите по дистанция (30 км) преминават през 4 от отсечките: Бекови Скали, Света Неделя, Емин Тепе и Червената Скала. Отсечката Червената Скала трябва да е последна по последователност.

Бегачите по дистанция (18 км) преминават през 3 отсечки: Бекови Скали, Света Неделя и Червената Скала, като сами избират дали да започнат с отсечката Бекови Скали или със Света Неделя. Отсечката Червената Скала трябва да е последна по последователност.

Бегачите по късата дистанция (8 км) мерят сили по скоростното трасе на отсечката Бекови Скали.

Ravnogor Scorelauf Marathon
МястоИмеОтборВреме
1Елена Мерджанова01:03:09
2Natalia Prissadova01:06:42
3Gergana Deleva01:07:03
4Йоанна Танева01:07:13
5Силвия МоноваБири фор баири01:07:34
6Аглика БяндоваПатофи01:10:01
7Милена Кръстева-Стоева01:14:29
8Ралица Вампорова3 сестри, 3-ма баджанаци01:15:08
9Десислава Лукарова01:15:20
10Мариела Георгиеваladyboys01:16:42
11Маргарита ХристоваПочивка01:16:51
12Дарина Димитроваladyboys01:17:06
13Марияна Полихронова01:17:28
14Петя Павлова01:20:28
15Елиф Фотенлиева01:20:29
16Йоана НиколоваКСО Странджа01:21:01
17Йоана Шопова01:22:11
18Миглена Карайлева01:23:12
19Анна МатеваЛуди Млади01:25:28
20Калина КузмановаКузманови01:27:29
21Nevena TonchevaБири4Баири01:28:38
22Спасимира Нешева01:30:03
23Яна Янкова01:31:04
24Петя Шанкова01:32:20
25Светла Георгиева01:35:28
26Iva TrichkovaКолекционерите01:35:29
27Цветелина Юруковаladyboys01:39:04
28Sofia Papazova01:43:38
29Деяна ДимитроваBA Runners01:47:29
30Даниела Аргирова01:50:07
31Невена Георгакева01:51:04
32Мина Стоилова01:52:15
33Vanina Gabrovska-Dineva01:54:36
34Донка Стоилов01:56:52
35Ваня Стефанова02:05:51
DNFДиана СтояноваBA Runners01:13:51
DNSДаниела Дойчева-
DNSAneliya DraganovaSleepySaurus-
DNSДесислва Велиславова-
DNSГергана КолеваBA Runners-
DNSКремена КовачеваСК Атлет Малко Търново-
МястоИмеОтборВреме
1Николай Генчев00:45:58
2Емилиян БориковАзимут00:47:56
3Росен БойчевЧукарин00:48:14
4Младен Сакаджиев00:50:27
5Невин Фотенлиев00:52:58
6Недялко Димитров00:54:41
7Тихомир ФилиповLegs Miserables00:55:11
8Людмил ТопаловБири4Баири00:56:21
9Петър РашевСкандинавия Лоджистикс ЕООД00:56:49
10Божидар Фърцов00:57:29
11Георги БалджиевBA Runners00:57:32
12Иван БоровЗа пръв път00:58:42
13Kamen TrichkovКолекционерите00:59:59
14Борислав Немски01:00:23
15Васил Запрянов01:00:44
16Любомир Иванов01:01:22
17Веселин МилевБири фор баири01:03:14
17Ахмед БайрямBA Runners01:03:14
18Калоян Казаков01:04:36
19Мартин ГосподиновБири4Баири01:06:00
20Димитър МалиновBA Runners01:06:00
21Владимир ЧалъмовЛуди - Млади01:06:31
22Венцислав Атанасов01:06:54
23Теодор КовачевLadyboys01:08:05
24Илиян Почилеев01:08:39
25Hristo Ivanov8km01:10:13
26Боян Стоев01:11:19
27Михаил Полихронов01:11:20
28Николай Николовladyboys01:11:39
29Александър Стоев01:12:03
29Теодоси Стоилов01:12:03
30Цачо Събев01:14:13
31Спас Йовчев01:14:57
32Величко Петров01:15:02
33Ставри Бакалов01:15:30
34Иво Митрев01:17:26
35Жико Митрев01:17:27
36Християн ТоневBA Runners01:17:30
37Любомир БанковBA Runners01:18:16
38Васил Пачалиев01:20:28
39Йордан АндреевBA Runners01:20:51
40Велислав БорисовBA Runners01:28:55
41Марин ГеоргиевBA Runners01:28:56
42Йосиф ПишийскиBA Runners01:29:19
43Георгиос АркудисBA Runners01:29:20
44Стефан Вампоров3 сестри, 3-ма баджанаци01:29:39
45Мирослав ЙовчевBA Runners01:35:15
46Георги Димовladyboys01:39:06
47Григор ДамяновBA Runners01:47:04
48Йордан ГюзелевBA Runners01:47:06
49Стоян ДелижанскиBA Runners01:47:07
50Радослав ДимитровBA Runners01:47:08
51Даниел СандовBA Runners01:51:07
52Димо Стоилов01:56:51
53Камен Ранчев02:05:56
DNSИвайло Драганов-
DNSТодор КузмановКузманови-
DNSСтефан МиховБаси Кефа-
DNSСтрахиня АлексовBA Runners-
DNSМихаил ТодоровBA Runners-
DNSИван Мяшков3 сестри, 3-ма баджанаци-
DNSНикола СпасовBA Runners-
DNSАлександър ЦветковBA Runners-
DNSIvan Ermolaev-
МястоИмеОтборВреме
1Александрина ТопаловаБири4Баири01:58:27
2Севелина КироваБаси Кефа02:08:31
3Мариана ВърбановаСофийски планински клуб02:10:09
4Вероника Вълканова02:10:13
5Боряна Ангелова02:11:27
6Марина Анастасова02:26:03
7Ралица Гологанова02:26:45
8Мая ПетковаJumping Chicas02:31:15
9Деяна Димитрова02:35:59
10Ива Караджова02:36:44
11Yoana Koleva18km02:36:55
12Мая МалкановаБири4Баири02:37:44
13Валентина Костоваadidas Runners Sofia02:40:03
14Йоана Иванова802:48:07
15Анна ИвановаЛуди - Млади02:55:36
16Галя Талева02:55:58
17Евелина ДамяноваКОТКИТЕ03:01:41
18Росица КатреваInvictus03:01:44
19Мария КаравасилеваРазвитие в застой03:05:18
20Tsvetana Ignatova03:05:21
21Невена Комсалова03:08:16
22Яна Стефанова03:08:16
23Йорданка Петрова03:17:37
24Магдалена АнгеловаКолекционерите03:29:18
25Анастасия Гергова03:29:31
26Пепи Лефтерова03:32:34
DNSPavlina Gospodinova-
DNSGergana BozhkovaBlagoevgrad Running Club-
DNSAdriyana SapundzhievaPizza&Donut-
DNSДеница Петрова-
МястоИмеОтборВреме
1Младен Петров01:52:37
2Пламен КуденкоPlovdiv Hills in Markovo01:53:16
3Петър Захариев01:55:33
4Стоян СтояновPhi Molds01:55:35
5Даниел ГосподиновБири4Баири01:57:05
6Веселин Златев01:58:22
7Nestor Domuschiev01:58:50
8Желязко Славов01:58:53
9Иван Иванов02:09:29
10Йосиф БанковУдарната Група02:09:46
11Денислав Стефанов02:09:59
12Цветко Цветков02:10:14
13Кирил ТерзийскиSleepySaurus02:10:57
14Велислав Аръков02:14:15
15Веселин Вакрилов02:17:40
16Делян Вакрилов02:20:00
17Иван ПанчевTactical Sniper Squad02:20:59
18Явор Пиралков02:22:25
19Антон Джелепов02:23:30
20Константин ВангеловДушко Дугоушко02:23:31
21Здравко ИвановWild White Rabbits02:27:00
22Станислав ЛенковNo fast just furious02:27:08
23Omar La Duca02:28:01
24Тодор КостадиновKONVERSA Digital02:28:12
25Miroslav Garigov02:28:14
26Георги Робев02:28:31
27Николай Рачев02:28:38
28Орлин Янакиев02:31:42
29Vasil IngilizovPhi Molds02:36:00
30Александър ИвановЧирпан бяга02:36:08
31Емил Гълъбов02:38:14
32Nikolay Valkov02:38:15
33Милен Говедарски02:38:27
34Abbas SalameMi02:39:57
35Дарен ФилиповСовите от Смирненски02:39:59
36Radostin Georgiev02:41:09
37Георги Ненов02:41:10
38Plamen Pavlev02:41:10
39Игнат Петров02:41:55
40Васил Трендафилов02:41:59
41Костадин Николов02:42:17
42Иван ПавловBA Runners02:47:45
43Ivan FichevPrime02:52:05
44Мариан Драганов02:55:05
45Тошко АлександровПустиняк03:04:59
46Георги МатевЛуди - Млади03:07:09
47Павел Богданов03:08:28
48Nikolay Penev03:09:35
49Петър Нановски03:15:35
50Петър ТерзиевТимон и Пумба03:17:37
51Петър КузмановКузманови03:20:11
52Dimitar TrichkovКолекционерите03:34:11
53Александър ДамяновКОТКИТЕ04:09:30
DNSLyubomir Ivanov-
DNSРосен ЦветанскиМПГЖ-
DNSКирил Савчев-
DNSГеорги ГеоргиевGPPLAWBG-
DNSДимо СлавчевГрадина-
DNSDiyan IvanovPizza&Donut-
DNSБожидар ПеевФитингМетал-
DNSГеорги Гергов-
МястоИмеОтборВреме
1Надежда АнгеловаЖулистан03:12:46
2Анелия ТошкинаБели Криле03:31:32
3Яна Димитрова04:33:36
4Диляна Иванова04:33:39
5Лили Петрова04:35:28
6Недка Цанова04:37:08
7Антония Тодорова04:43:41
8Иваничка Тодорова04:47:40
9Дорина ЧепишеваSlow motion04:53:01
10Цветелина БеневаLovech runners04:55:35
11Юлия Матева05:30:12
МястоИмеОтборВреме
1Stanislav CholakovTri Team Sofia02:52:16
2Димитър МарковLivestrong02:54:59
3Атанас ПарашкевовПочивка02:55:28
4Евгений ЦветовTRS03:13:53
5Кристиян ГеоргиевASICS FrontRunnerBulgaria03:22:24
6Антон Кузев03:28:17
7Димитър ПетровСофийски планински клуб03:32:41
8Ефрем ДубровинТопалянка03:39:13
9Dimitar Arnaudov03:39:48
10Иван Кирев03:43:51
11Мартин СлавовOnly Running Fans03:44:34
12Благой Чингов03:48:27
13Ангел Щерев03:49:56
14Костадин Тодоров03:52:32
15Стилиян Киров03:56:04
16Деян Танев03:56:18
17Атанас МинчевБели криле04:03:30
18Емил Миховadidas Runners Sofia04:08:45
19Цоньо ПеневЗелена стъпка04:09:50
20Лука Карайлев04:13:11
21Даниел Милушев04:13:26
22Атанас КостадиновКСО Странджа04:14:10
23Янко Стоев04:34:09
24Fero Ferad04:39:03
25Zhelyazko Pilatov04:44:36
26Martin Dimanov04:53:01
27Драган Загорски04:57:34
28Atanas Chilingirov04:59:27
29Милко Мумджиев05:05:56
30Данаил ХаджиевМогилица05:05:59
31Васил Василев05:07:54
32Стоян Тодоров05:07:54
33Petar Petrov05:08:14
34Живко Дучев05:19:10
35Витан Порязов05:34:54
36Калин Тодев05:55:12
37Васил Николов06:20:08
38Stoyan Banev07:19:10
DNFГеорги ДобревКошмарно къси крачета01:41:24
DNFБорис ЧакаловБегач02:39:47
DNSПетър Жекин-
DNSИван АнгеловТопалянка-
DNSИвайло ИвановЖулистан-
МястоИмеОтборВреме
1Михаела Христова05:11:04
2Атанаска АтанасоваЗелена стъпка05:27:09
3Габриела Бундова05:58:20
4Ива ВоденичароваBobi's Team 6107:45:17
5Вера ДелипавловаНатискай по-здраво ГАЛФОН07:45:20
6Албена ТасеваКлечо и Мечо08:04:07
DNSВилия МиховаMitko on Trip-
DNSМария СтанчеваМекица-
МястоИмеОтборВреме
1Ivailo Krainov04:25:06
2Владислав Ергиев04:47:41
3Петър Иванов805:13:00
4Радослав Тодоров05:20:05
5Георги Стоянов05:21:42
6Димитър Стоянов Димитров05:25:41
7Martin Ivanov05:27:43
8Simeon KostovBiri4bairi05:35:20
9Атанас КараивановЕ.Б.Т.ЯКИТЕ БИЦАРИ05:36:59
10Деян Антов05:48:50
11Lachezar TodorovTurbo Ducks05:54:17
12Данаил Мечев06:04:56
13Иван ПетровiXONDA06:06:18
14Георги ПаничарскиСовите от смирненски06:06:47
15Nikolay Ivanov06:07:48
16Stoyan KovachevSUPER MARIO06:09:02
17Тихомир ТрифоновСК "Мекица"06:09:32
18Ivan Mikulic06:21:27
19Emil MladenovHouse Rill06:26:24
20Георги КаравасилевРазвитие в застой06:26:25
21Metodi AngelovThe Cookie Monster06:47:48
22Анис Хамас06:52:20
23Станислав Стоименов06:59:07
24Мартин Динев07:04:43
25Николай ГлавчевЛоко Пловдив07:07:29
26Марио Антовски07:07:30
27Владислав Мариновadidas Runners Sofia07:14:05
28Николай Казаков07:14:05
29Никола ЧилевВинаги Готов Картоф07:22:26
30Димитър ДелибалтовMitko on Trip07:25:05
31Любомир АнгеловКолекционерите07:25:46
32Miroslav Penkov07:50:50
33Ангел ДимитровКлечо и Мечо07:58:59
DNFИвайло ДжиляновБегач00:45:16
DNFБорислав ТърсановНатискай по-здраво ГАЛФОН00:57:24
DNFВасил Енчев01:01:43
DNFLorenzo BancaleONE DRUNK PLEASE01:23:33
DNSАтанас Петров-
DNSВладо ШумановДиви Коне-
DNSКристиан КадиевМекица-

Вижте още

Резултати от Трявна Ултра 2024

Резултати от Трявна Ултра 2024

Между 12 и 14 юли се проведе деветото издание Трявна Ултра. Едно от най-масовите състезание по планинско бягане, включително и ултрамаратони.

Резултати от Витоша Летен Фест 2024

Резултати от Витоша Летен Фест 2024

На 13 юли 2024 се проведе поредното издание на Витоша летен фест. Домакин традиционно бе Витоша, а старт финала бе до хижа Момина скала.

Резултати от Triglav Skyrun 2024

Резултати от Triglav Skyrun 2024

На 7 юли 2024 за трета поредна година се провере Triglav Skyrun. Национален парк „Централен Балкан“ в Стара Планина и по-конкретно масивът Триглав и село Тъжа