Резултати от Sunrise Cliffs 2021

На 30 май се проведе Sunrise Cliffs 2021. Състезание организирано от iRun, което е със старт/финал на най-източната точка на България – нос Шабла. Комбинация от море, скали, простор и слънце. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово, а по-дългата дистанция и до уникалната местност Яйлата.

iRun.bg
МястоИмеВремеРазлика
1Krasi Petrushkova1:07:03-
2Nurdzhan Kadir1:09:57'+ 00:02:54
3Zdravka Ilieva1:11:33'+ 00:04:30
4Miryana Ivanova1:13:19'+ 00:06:16
5Galina Konstantinova1:13:48'+ 00:06:45
6Nelly Mincheva1:15:20'+ 00:08:17
7Teodora Vassileva1:16:35'+ 00:09:32
8Denitsa Bozhanina1:17:27'+ 00:10:24
9Tsvetanka Pencheva1:17:31'+ 00:10:28
10Lina Hristova1:18:32'+ 00:11:29
11Elena Dimitrova1:20:34'+ 00:13:31
12Violeta Rapotan1:21:13'+ 00:14:10
13Diana Burova1:21:46'+ 00:14:43
14Paula Neykovalieva1:22:58'+ 00:15:55
15Greta Momcheva1:25:08'+ 00:18:05
16Veselina Velinova1:25:11'+ 00:18:08
17Zhaneta Pondalova1:27:33'+ 00:20:30
18Vanya Mihova1:28:30'+ 00:21:27
19Slavena Lazarova1:29:58'+ 00:22:55
20Maria Trifonova1:30:09'+ 00:23:06
21Hristina Dimova1:30:22'+ 00:23:19
22Zlatina Altancheva1:32:39'+ 00:25:36
23Yana Nikolova1:33:54'+ 00:26:51
24Desislava Georgieva1:34:12'+ 00:27:09
25Yordanka Malkovska1:34:16'+ 00:27:13
26Yana Yancheva1:39:11'+ 00:32:08
27Nadezhda Georgieva1:39:29'+ 00:32:26
28Emiliya Lambeva1:40:06'+ 00:33:03
29Yoana kiselova1:46:56'+ 00:39:53
30Svetoslava Chanakova1:51:03'+ 00:44:00
31Ekaterina Koleva1:53:12'+ 00:46:09
32Viliyana Georgieva1:55:42'+ 00:48:39
33Toni Gancheva1:57:27'+ 00:50:24
34Vasilena Georgieva2:06:30'+ 00:59:27
DNSRayna Kostova-
DNSGergana Valkova-
МястоИмеВремеРазлика
1Yordan Petrov0:50:30-
2Rumen Stamatov0:54:13'+ 00:03:43
3Georgi Petkov0:56:42'+ 00:06:12
4Svetlin Nedyalkov1:01:51'+ 00:11:21
5Haris Kleantus1:02:51'+ 00:12:21
6Hristo Raynov1:03:43'+ 00:13:13
7Branimir Rumenov1:06:06'+ 00:15:36
8Milen Petrov1:06:17'+ 00:15:47
9Denis Lontkovskiy1:06:41'+ 00:16:11
10Stefan Boyadzhiev1:06:56'+ 00:16:26
11Vasil Todorov1:08:07'+ 00:17:37
12Bogdan Karachanov1:08:17'+ 00:17:47
13Stefan Kuzarov1:09:07'+ 00:18:37
14Deyan Tsenov1:09:08'+ 00:18:38
15Ventsislav Nikolov1:11:13'+ 00:20:43
16Robert Verskyle1:11:23'+ 00:20:53
17Pavel Altanchev1:11:39'+ 00:21:09
18Aleksandar Rusev1:11:59'+ 00:21:29
19Nikolay Sofroniev1:13:21'+ 00:22:51
20Artin Magardichyan1:13:47'+ 00:23:17
21Galin Markov1:13:55'+ 00:23:25
22Andon Donev1:14:01'+ 00:23:31
23Trevor Pell1:14:36'+ 00:24:06
24Petar Nikolov1:14:52'+ 00:24:22
25Krasen Kunev1:15:37'+ 00:25:07
25Nikolay Kolev1:15:37'+ 00:25:07
27Georgi Gichev1:15:54'+ 00:25:24
28Sergey Ushakov1:15:57'+ 00:25:27
29Todor Patarliev1:16:23'+ 00:25:53
30Georgi Dobrev1:18:06'+ 00:27:36
31Martin Vasilev1:19:04'+ 00:28:34
32Kamen Dilkov1:19:25'+ 00:28:55
33Richard O'Keeffe1:19:42'+ 00:29:12
34boyan kanev1:20:20'+ 00:29:50
35Georgi Delev1:20:33'+ 00:30:03
36Plamen Markov1:21:43'+ 00:31:13
37Danislav Lalev1:21:57'+ 00:31:27
38Petar Burov1:21:58'+ 00:31:28
39Mihail Georgiev1:26:49'+ 00:36:19
40Milen Nikolchev1:27:34'+ 00:37:04
41Yavor Ivanov1:27:50'+ 00:37:20
42Stanimir Drumev1:28:20'+ 00:37:50
43Nikola Petkov1:30:16'+ 00:39:46
44Stefan Kirchev1:32:27'+ 00:41:57
44Georgi Kalchev1:32:27'+ 00:41:57
46Stefan Marinov1:32:42'+ 00:42:12
47Aleksandar Zhigaursov1:36:48'+ 00:46:18
48Nikolai Mirchev1:37:30'+ 00:47:00
49Andrey Chekov1:41:57'+ 00:51:27
50Georgi G Georgiev1:48:15'+ 00:57:45
51Neven Dilkov1:50:09'+ 00:59:39
52Ventsislav Petrov1:53:12'+ 01:02:42
53Georgi I Georgiev2:06:31'+ 01:16:01
54Georgi Argirov2:46:49'+ 01:56:19
DNSKalin Velchev-
DNSPravoslav Milenkov-
DNSBoris Nedev-
МястоИмеВремеРазлика
1Dzheyn Dimitrova2:32:40-
2Katya Dzhenkova2:38:25'+ 00:05:45
3Valentina Todorova2:40:41'+ 00:08:01
4Boyana Papazova2:41:34'+ 00:08:54
5Krasimira Zhelyazkova2:48:48'+ 00:16:08
6Vasilena Uzunova2:56:23'+ 00:23:43
7Petq Dimitrova2:57:30'+ 00:24:50
8Dimitrina Dokimova3:03:52'+ 00:31:12
9Feodora Dimitrova3:10:25'+ 00:37:45
10Silvia Kyoseva3:10:47'+ 00:38:07
11Desislava Dimitrova3:12:22'+ 00:39:42
12Daniela Mincheva3:12:30'+ 00:39:50
13Nina Gospodinova3:12:58'+ 00:40:18
14Ana Karcheva3:22:56'+ 00:50:16
15Vesela Andreeva3:25:02'+ 00:52:22
16Radost Koleva3:27:35'+ 00:54:55
17Hristina Tsenova3:29:07'+ 00:56:27
18Asya Igova3:45:23'+ 01:12:43
19Petya Panayotova3:49:23'+ 01:16:43
20Paulina Kalcheva4:06:34'+ 01:33:54
21Boryana Kostova4:39:53'+ 02:07:13
22Teodora Tareva4:41:44'+ 02:09:04
DNSRadostina Ivanova-
МястоИмеВремеРазлика
1Rapotan Ionel2:07:15-
2Bozhidar Tsochev2:16:09'+ 00:08:54
3Todor Popov2:16:19'+ 00:09:04
4Galin Angelov2:23:35'+ 00:16:20
5Ivan Dimov2:29:28'+ 00:22:13
6Ivan Yosifov2:31:45'+ 00:24:30
7Stanislav Nikolov2:32:06'+ 00:24:51
8Sasho Todorov2:32:27'+ 00:25:12
9Yancho Kostov2:34:24'+ 00:27:09
10Teodor Todorov2:34:44'+ 00:27:29
11Zhivko Minkov2:35:10'+ 00:27:55
12Boris Kachamakov2:38:27'+ 00:31:12
13Georgi Bogdanov2:39:06'+ 00:31:51
14Blagovest Petrov2:42:10'+ 00:34:55
15Rosen Dosev2:46:14'+ 00:38:59
16Kaloyan Nachev2:46:23'+ 00:39:08
17Svetoslav Grakov2:46:46'+ 00:39:31
18Andrey Nakov2:47:01'+ 00:39:46
19Ivan Ivanov2:52:20'+ 00:45:05
20Kostadin Stefaniev2:52:21'+ 00:45:06
21Emil Gergov2:56:28'+ 00:49:13
22Ionut Petcu2:57:08'+ 00:49:53
23Dimo Dimov2:58:48'+ 00:51:33
24Agop Agopyan3:01:22'+ 00:54:07
25Borislav Dimitrov3:03:02'+ 00:55:47
26Nikolay Tomov3:06:36'+ 00:59:21
27Rostislav Zlatev3:06:37'+ 00:59:22
28Plamen Nedev3:06:39'+ 00:59:24
29Vladimir Kostov3:06:40'+ 00:59:25
30Krasimir Zhekov3:08:14'+ 01:00:59
31Dimitar Stoyanov Dimitrov3:10:26'+ 01:03:11
32Nedko Todorov3:12:22'+ 01:05:07
32Valentin Asparuhov3:12:22'+ 01:05:07
34Ivo Tsvetkov3:20:19'+ 01:13:04
35Evgeni Stefanov3:26:35'+ 01:19:20
36Lyubomir Kolev3:29:03'+ 01:21:48
37Galin Petrov3:33:13'+ 01:25:58
38Daniel Radushev3:33:26'+ 01:26:11
39Yordan Andreev3:38:13'+ 01:30:58
40Malkia Petarcho3:42:10'+ 01:34:55
41Emil Tinchev3:43:25'+ 01:36:10
42Anastas Kazakov3:47:24'+ 01:40:09
43Andrey Traykov3:53:46'+ 01:46:31
44Nikolay Hristov3:53:47'+ 01:46:32
44Delyan Dimitrov3:53:47'+ 01:46:32
46Ruslan Minev3:54:45'+ 01:47:30
47Ivaylo Georgiev3:57:25'+ 01:50:10
48Ivelin Bochev4:04:57'+ 01:57:42
49Krasimir Parushev4:04:59'+ 01:57:44
50Nikolay Kalchev4:06:35'+ 01:59:20

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.