Резултати от Tabachka Trail Run (Reloaded) 2022

На 27 ноември 2022 се проведе Табачка Трейл Рън (Презареждане). Наследник на Табачка Трейл Рън (Първа кръв), което бе аматьорско състезание по бягане организирано от сдружение Runners of Ruse.

Районът около с. Табачка най-добре отговаря на популярното описание на природен парк Русенски Лом (поломието) като планина в равнината. Теренът и пейзажите са разнообразни и дори предизвикателни. Минава се покрай пещера Водна, пещера Орлова чука, село Пепелина и др.

Трасетата бяха три:

Тринити – 6 км, 120 D+
Табачка Екстрийм – 10 км, 300 D+
Нео – 23 км, 700 D+

Runners Of Ruse
МястоИмеОтборВреме
1Valentina Ilieva00:34:05
2анна Христова00:34:50
3Яница МилковаКомпас Крос00:35:33
4Кристина ПетковаАк Орловец 9300:35:41
5Кремена Иванова00:36:55
6Ралица Кичукова00:37:06
7Анна Алехина00:37:41
8Патрисия ПетроваIkigai00:38:54
9Биляна ПанчеваИстрос00:39:18
10Емануела СтояноваИстрос00:39:20
11Венислава Манева00:39:46
12Валентина Райчева00:39:52
13Мирослава Василева00:40:45
14Деница ИвановаИстрос00:40:59
15Свилена Костова-тодороваIkigai00:41:27
16Lina VaskovaPulmonary rescue team00:41:48
17Станислава БояджиеваIkigai00:43:26
18Ангелина Рашкова00:44:29
19Радина ВълкановаЗелена стъпка00:44:51
20Гинка Николаева00:44:57
21Galina AngelovaPulmonary rescue team00:45:14
22Радостина Кичукова00:45:20
23Даниела Петрова00:45:33
24Елен КириловаIkigai00:46:19
25Irina StoimenovaPulmonary rescue team00:46:24
26Рослана ИвановаИстрос00:46:27
27Елена Ширкова00:47:00
28Любов НиколаеваИстрос00:47:27
29Гергана Стайковска00:47:32
30Христина Гинчева00:48:32
31Никол Атанасова00:49:22
32Виктория Ангелова00:50:23
33Karina Peeva00:51:49
34Виктория МачорскаIkigai00:52:07
35Миряна Машева00:53:13
36Irina Radoslavova00:53:35
37Веселина Герасимова00:55:34
38Катерина Стоянова00:58:05
39Малина Стефанова00:58:05
40Калинка Тодорова00:58:53
41Галя ЛаловаНа Борко отбора01:00:28
42Стоянка ДимитроваIkigai01:02:43
43Рефие АлиХрисРая01:03:29
44Djejlan NedjibPulmonary rescue team01:06:31
45Дориана ЕнчеваIkigai01:33:35
DNSСимона Кичукова-
DNSНиколина Ламбева-
DNSPlamena TopalovaDunarit-
DNSЕлена ЧакъроваСтрахо тийм-
DNSПетя Хаджистоянова-
DNSЛора ДимитроваeuShipments-
DNSВилимира ЗоинeuShipments-
МястоИмеОтборВреме
1Алекс РадославовИстрос00:28:24
2Marinescu Daniel00:28:32
3Александър БорисовИстрос00:30:54
4Николай Дончев00:31:21
5Самуил ПетровИстрос00:32:01
6Валентин Кирилов00:32:47
7Иво РусевСК "Палашев"00:32:51
8Александър АтанасовИстрос00:33:14
9Ventsislav BogoslovovPulmonary rescue team00:33:26
10Виктор ТурковIkigai00:34:06
11Цветомир Генчев5km run Shumen00:34:43
12Милен ПетковeuShipments00:35:00
13Мариел БлагоевИкиГай00:35:40
14Ивайло СтефановАк Орловец 9300:35:42
15Пламен Мешков00:36:00
16Мартин ТодоровИстрос00:36:39
17Димитър Симеонов00:36:42
18Станислав Марков00:37:14
19Милен Атанасов00:37:21
20Стефан Лазаров00:38:36
21Мирослав Манев00:39:46
22Кристиан ЧерневIkigai00:40:06
23Николай ГеоргиевIkigai00:40:28
24Венцислав СтоевIkigai00:40:54
25Филип Матев00:40:57
26Тодор СъбевIkigai00:41:49
27Боян ПанайотовИстрос00:42:27
28Людмил Христов00:42:28
29Светломир Иванов00:42:36
30Даниел МариновIkigai00:42:59
31Христомир Христозов00:43:44
32Александър СтатевИстрос00:45:04
33Румен Кожухаров00:45:09
34Филип АсеновИстрос00:46:24
35Иван Стефанов00:46:33
36Radu Gheorgheza00:46:39
37Емил МилковКомпас Крос00:48:00
38Николай ЧерневIkigai00:49:05
39Милен Йорданов00:49:26
40Лъчезар АпостоловR200:50:03
41Владимир бойчев Бойчев00:51:11
42Иван Грозев00:51:38
43Петър Николов00:55:26
44Никола ГабровскиLonely00:56:23
45Борислав Герасимов01:00:27
46Светлозар ГрозевИстрос01:03:12
47Димитър ДимитровХрисРая01:03:28
48Стоян Мишков01:13:15
49Злати Георгиев01:13:18
DNSVlad Hera-
DNSMartin Raykov-
DNSЕмил РадевeuShipments-
DNSKrasimir Metevpulmonary rescue team-
DNSДимитър ДелибалтовMitko on Trip-
МястоИмеОтборВреме
1Билсерин СюлейманНови пазар00:53:36
2Аделина ПавловаСКЛА Шумен01:00:16
3Рая АсеноваИстрос01:03:17
4Надежда Кирова-Дилова01:04:31
5Гергана СтойчеваКомпас-Крос01:04:40
6Боряна БотеваRR01:05:31
7Стела ИлиеваVLVO01:05:48
8Любомира ТодороваIkigai01:06:21
9Емилия ЙордановаЗелена Стъпка01:08:05
10Илиана Часовникарова01:09:08
11Недка ЦановаLovech Runners01:09:15
12Мария ГенджоваИстрос01:09:28
13Красимира ДеневаiRun01:09:54
14Holban CodrutaShare Your Run01:11:01
15Цветомила Тодорова01:11:46
16Жанина КараивановаМамути01:12:58
17Яна Петрова01:12:59
18Христина Ценова01:13:09
19Мария Митрофанова-Петрова01:14:45
20Pana Andreea anne mary dolores01:15:36
21Деяна Димитрова01:17:16
22Мариана ПетковаПетБул01:17:40
23Diaconescu Amelia01:19:09
24Ивалина Костадинова01:19:23
25Анета Андреева01:20:10
26Maria MetevaPulmonary rescue team01:21:11
27Цвети ПенчеваЗелена стъпка01:21:26
28Александра Иванова01:26:55
29Христиана НиколоваЗелена стъпка01:27:34
30Стилияна БуковскаSuperstar01:27:46
31Rocio ToralRunning Vampires01:28:38
32Iancu Petronela01:28:50
33Галя Димитрова01:29:36
34Veronica Panait01:30:43
35Мая ТодороваЗелена стъпка01:31:35
36Yanitsa RusenovaLegs Miserables01:33:46
37Весела Михова01:34:21
38Даниела Боянова-минковЛокомотив Русе01:34:22
39Биляна Никифорова01:34:26
40Antonia EnchevaPower rangers01:34:36
41Зорница Петрова01:34:36
42Галя ГеоргиеваInvictus01:34:49
43Петя ДобреваЗабавените неутрони01:42:17
44Елена МихайловаЗелена стъпка01:47:07
45Ерика ХаджиеваЗелена Стъпка01:47:08
46Дария НиколоваЗелена стъпка01:47:08
47Мариана Минчева01:52:47
48Nina Vitkova01:53:30
49Милена Цанова02:06:44
DNFAnca Craiu00:35:35
DNSСветлана Кирова-
DNSАнна - мария БогдановаИстрос-
МястоИмеОтборВреме
1Недко ТодоровVlvo00:46:08
2Tervel DragoevVariant 500:46:54
3Николай ДимитровКомпас-крос00:47:52
4Ivaylo DragoevMissionis00:48:44
5Viktor Bratkov00:49:34
6Даниел АнгеловРусе Тича00:50:10
7Светломир ЯнакиевИстрос00:50:27
8Ventsislav Trifonov"Бавните"00:50:29
9Stefan DimitrovCompass Cross00:50:29
10Йордан ДимитровСпринт 202000:51:47
11Даниел ГенчевКомпас-крос00:53:07
12Калоян Николов00:53:33
13Dragos Pirvu00:53:40
14Христо Мойсев00:54:33
15Георги Тодоров00:55:23
16Христо Чакъров00:55:24
17Zlatko KamenarovLiveZone00:55:56
18Нурхан Хюдаим00:56:12
19Мартин МинковСК "БОЛГ" Свищов00:56:13
20Mihai Cretulescu00:56:35
21Калоян КрумовGabrovo00:56:49
22Борислав БорисовTabata BG00:56:50
23Николай Кичуков00:57:32
24Николай ХалачевРусе Тича01:00:20
25Росен СтефановИстрос01:01:15
26Валентин Стефанов01:02:03
27Петър Пенев01:02:03
28Васил Пеев01:02:25
29Panayot SimeonovБлатни свинки01:05:16
30Георги Добрев01:05:53
31Веселин ДимовВелоклуб Илчов баир - Шумен01:06:58
32Михаел ТурковIkigai01:07:04
33Ганчо Ганев01:07:45
34Мартин РусевРусе01:08:04
35Dimo Dimov01:08:31
36Nikolay DimitrovBrown Team01:08:55
37Петко ПетковПетБул01:09:43
38Драгомир Игнатов01:10:31
39Micu CristianShare Your Run01:11:01
40Валентин Михайлов01:11:21
41Златко АндреевСамСиТича01:12:14
42Калоян ДечевЗилоти01:13:06
43Бачо Дилян01:13:21
44Александър ДимитровСтажантите01:13:53
45Viktor Ivanov01:15:05
46Деян Ангелов01:16:50
47Диан РуменовeuShipments01:17:05
48Валентин ПапазовХулигани01:17:14
49Александър Андреев01:17:25
50Виктор-емануил Дюлгеров01:17:26
51Александър ИвановКомпас-крос01:17:46
52Николай КючуковRR01:18:01
53Александър ТодоровЧрез Спорт Към Знание01:18:03
54Калоян КючуковRR01:18:03
55Лъчезар ЛичковСК "БОЛГ" Свищов01:18:18
56Петко Георгиев01:18:23
57Велин КожухаровГруба селска сила01:18:53
58Владимир Йорданов01:19:00
59Mihai Parpalea01:19:09
60Илиан МилевВиК01:19:32
61Darius luca Ovaciuccuicavo01:19:44
62Стиян ХристовeuShipments01:20:51
63Слави СлавевR201:21:09
64Николай Славчев01:21:26
65Борис Василев01:21:38
66Венцислав Василев01:21:38
67Cristian Ovaciuc01:21:48
68Николай Куманов01:21:50
69Георги ПавловСтажантите01:23:06
70Йордан ДимитровКомпас-кро01:23:09
71Иван Дойчинов01:23:10
72Симеон СтефановGreen.Click01:23:45
73Симон КолевGreen.Click01:23:45
74Андон Митев01:24:21
75Петър Ванев01:24:46
76Strahil Peev01:24:47
77Gogo Petrov01:24:47
78Валентин ПетковТракспорт01:24:47
79Явор Иванов01:26:15
80Мариян МинковЛокомотив Русе01:27:13
81Свилен ЦоневSuperstar01:27:46
82Явор ДоневRunners of Ruse01:29:32
83Димитър Василев01:29:41
84Tsvyatko NacheveuShipments01:29:51
85Plamen Donchev01:29:57
86Красимир Балев01:31:18
87Dimitar GeorgievКВА към ПТКТМ01:32:40
88Николай ПетровeuShipments01:33:51
89Ивайло Цанов01:34:19
90Светлозар ДимитровeuShipments01:34:22
91Петко РашевRunners of Ruse01:34:29
92Velichko PetrovLegs Miserables01:35:35
93Стоян Стоянов01:36:20
94Християн ТодоровeuShipments01:36:57
95Елисей ЙордановСтажантите01:37:53
96Георги Георгиев01:39:25
97Любен ДобревЗабавените неутрони01:42:17
98Svetlin Stefanov01:48:38
99Бат' Владо01:52:37
100Pavlin Petrov01:52:47
101Георги ШоповЛуди чайки Бургас02:06:27
102Liviu Bica02:09:44
DNSЯвор СидеровВарна-
DNSПавлин Димитров-
DNSНиколай Манев-
DNSАсен Ватев-
DNSЛюбен МилковeuShipments-
DNSТеодор ЕвтимовeuShipments-
DNSИвайло ШаламановeuShipments-
DNSBorislav Borisov-
DNSДавид Димитров-
DNSParpalea Mihai-
DNSAdrian Stoychev-
МястоИмеОтборВреме
1Десислава БахчевановаКомпас-Крос02:15:53
2Атанаска АтанасоваЗелена стъпка02:27:20
3Валерия ДимитроваGoldNutrition Bulgaria02:29:31
4Емел МахмудНяма чакай02:30:07
5Миряна ИвановаКомпас-крос02:30:08
6Ирена Спасова02:42:19
7Анелия КарагьозянShumen Early Runners02:44:17
8Марияна Иванова02:44:50
9Маринела Маринова02:46:07
10Нурджан КадирСпортна зависимост02:50:39
11Гергана АнгеловаFFF02:51:38
12Милена Добрева3 team Varna02:51:44
13Галина Констнтинова02:53:22
14Стефка Ганева02:53:27
15Силвия Кьосева02:55:25
16Яна ПеневаИстрос02:55:57
17Мая ТаневаАсеновградски баири02:56:16
18Юлия Матева02:56:24
19Боряна Борисова02:58:37
20Соня СпасоваСКО Хемус Троян02:59:13
21Веселина ИвановаРусе03:02:17
22Елена Борисова03:05:22
23Красимира ДончеваЗелена стъпка03:06:16
24Цветелина Бенева03:09:02
25Грета МомчеваЗелена стъпка03:10:47
26Габриела Дянкова03:12:03
27Maria ChirilaASCS Nord03:31:59
28Станимира ЖелязковаBeer Bastards03:32:20
29Грета ГеоргиеваЧудните скали03:48:44
30Raluca Rafilacuicavo04:20:39
31Жанета ПондаловаСливенски войводи04:51:20
32Elena Preda04:58:29
DNSВилия МиховаMitko on Trip-
МястоИмеОтборВреме
1Dimitar ZhelyazkovXCoSports01:52:26
2Ивайло Вълев01:57:04
3Калинба ВасилевTarnovoRUNS01:58:50
4Dmitrii Zonov02:00:08
5Велин Дилов02:03:06
6Момчил Димитров02:05:43
7Росен Тодоров (дзвера)Зелена Стъпка02:06:16
8Catalin ion Matei02:10:41
9Мартин РачевИстрос02:12:13
10Михаил Левченко02:14:02
11Божидар ЦочевАлен Мак02:14:32
12Стоян Русев02:14:50
13Мирослав КириловБавните от Търново02:16:38
14Atanas Parashkevov02:16:42
15Цоньо ПеневЗелена стъпка02:18:00
16Камен ГроздановShumen Early Runners02:20:29
17Емил АтанасовКайт Клуб Несебър02:21:24
18Преслав Пейнов02:21:59
19Валентин БебовДалян Русе02:22:08
20Илия Бончев02:22:13
21Nikola Nikolov02:24:07
22Nikolay Pisarov02:24:50
23Драгомир НиколовКСК Русе02:26:19
24Ivelin IvanovPulmonary rescue team02:27:01
25Илиян КулевАлен Мак02:27:48
26Христо Райнов02:28:12
27Петър Коларов02:28:47
28Орхан ЧакъровСпортна зависимост02:31:23
29Теодор ТодоровЕлика Ярд02:31:44
30Христо Иванов02:32:08
31Никодим Маринов02:32:14
32Мартин Маринов02:32:17
33Dimitar Georgiev02:32:17
34Павел ТодоровЩеСеВидин02:32:57
35Иван ИвановЗелена стъпка02:33:15
36Troy WhiteRunning Vampires02:34:53
37Димитър Мавродиев02:35:14
38Николай ГинчевShumen Early Runners02:35:36
39Цветан Тодоров02:41:34
40Светлозар НеновShumen Early Rummers02:42:01
41Теодор ГеоргиевWild MountɅin HeɅrts02:42:51
42Николай Христов02:43:44
43Ивайло ВеличковтУРягиТи02:44:45
44Венцислсв Тончев02:45:38
45Георги АнтоновСК "Чудните скали"02:46:01
46Калоян Колев02:46:07
47Венелин Вълчев02:46:18
48Борислав Капукаранов02:48:33
49Димитров Димитър02:50:56
50Стилиян Киров02:51:29
51Hristo MetevPulmonary rescue team02:52:39
52Martin BardarovБисерите на Баджо02:53:25
53Станислав СтанчевНадбягай се02:53:59
54Кирил ДрагановРусе Тича02:54:51
55Тодор Стоянов02:55:48
56Georgi Iliev02:56:10
57Krasimir Zhekov02:56:15
58Иван Бонев02:57:42
59Георги ПеневАлфа Ромео02:59:49
60Пламен МарковiRun03:01:19
61Николай БоляровКСК Русе03:02:17
62Алекс Бояджиян03:02:42
63Ростислав Василев03:03:12
64Добромир ВасилевShumer Early Runners03:04:26
65Biser TsirkovКСТ Спартак03:04:41
66Constantin ChirilaASCS Nord03:06:28
67Васил СтаневСКО Хемус Троян03:08:20
68Ionut PetcuAlergaceala03:08:29
69Ивайло Донев03:09:39
70Иван Тодоров03:10:24
71Стилиян НиколовShumen Early Runners03:11:16
72Милен Шопов03:11:37
73Юлиан КънчевХората от Д'Гетото03:12:08
74Емил Гергов03:13:57
75Атанас Сотиров03:16:49
76Николай ПетровСтажантите03:18:17
77Stanislav Georgiev03:21:50
78Sebastian Dima03:22:15
79Димитър Витанов03:23:59
80Eduard Atanasov03:26:11
81Marcel Craiu03:26:36
82Неделчо Танев03:29:58
83Тихомир ФилиповLegs Miserables03:32:56
84Liviu-ștefan DumitruCaldor03:33:12
85Valentin Tsvetkov..................................................03:37:40
86Stanislav Manolov..................................................03:37:40
87Николай ТодоровСКО Хемус Троян03:40:23
88Йордан АнгеловTeam ShiSharka03:41:22
89Demostene dorinel Gheorghe03:42:54
90Йовиян Стоилов03:55:05
91Todor Gramatikov03:55:48
92Атанас СтояновR204:11:25
93Емилиян АтанасовИрис Мастърс04:18:20
94Мирослав СтойновРусе04:18:20
-Мирослав КостовMiVeKo02:41:36
DSQИвайло Пейнов02:06:22
DNSTraian constantin Panciu-
DNSОгнян Грозданов-
DNSДаниел Иванов-
DNSРадомир Рашков-
DNSМартин НайденовShumen Early Runners-
DNSФилип ДимитровДа бягаш!-

Вижте още

Резултати от Golyam Sechko Run 2023

Резултати от Golyam Sechko Run 2023

На 15 януари 2023 се проведе първото за годината състезание от календара на Trail Series. Домакин отново бяха склоновете около Бухово.

Резултати от XL Западен Парк 2023

Резултати от XL Западен Парк 2023

На 8 януари 2023 се проведе първото XLkmrun състезание за годината. Домакин отново бе Западен парк като тази година условията бяха много благоприятни за бягане – пролетни