Резултати от Търново Ултра 2021

На 11 април 2021 се проведе шестото издание на Търново Ултра. Състезанието е едно от първите за годината, които предлагат ултрамаратонска дистанция.

Организаторите от СК Браун Тим предлагат избор от четири дистанции трейл бягане – 14, 28, 48 и 71 км. Възможно е участието и с МТБ на 30 и 48 км. Наличен е и дуатлон 48км МТБ + 48км трейл. Всички стартове и финали се състоят на Финалната Арена – Летен Театър в Парк „Марно Поле“ във Велико Търново.

Търново Ултра
МястоНомерИмеОтборВреме
1476Ясна ПетроваСКЛА "Русе Кар Моторспорт"1:05:22
2425Милена Тодорова1:06:57
3470Виктория Бойкова1:17:41
4339Ния ЙотоваASICSFrontRunner1:23:25
5362Боряна Ангелова1:26:02
6480Яна Пенева"Истрос" - Русе1:26:45
7475Бояна ПапазоваiRun1:31:01
8433Емилия ЙордановаЗелена Стъпка1:33:10
9501Ekaterina MozheykoAdidas Runners Sofia1:36:03
10391Незабравка ПанчеваWild MountɅin HeɅrts1:37:04
11410Нурджан Кадир1:37:11
12490Йоана Парталозова1:37:15
13358Теодора Василева1:38:34
14320Елена Тинкова1:39:37
15431Ирена Цанкова1:40:20
16445Лидия Вълковa1:40:53
17349Надежда СтояноваТрапезица 19541:41:34
18319Златомира Николоваadidas Runners Sofia1:42:43
19452Krasimira Zabunova1:42:50
20464Мария-софи Милева1:42:57
21414Емилия Павловаadidas runners Sofia1:44:53
22408Ivaila Mihailova1:45:46
23513Феодора Димитрова1:45:54
24360Михаела Луканова1:46:11
25489Теодора Тодорова1:48:13
261013Лора Станчева1:50:03
27459Mihaela Nikolova1:50:06
28460Tanya Nacheva1:50:06
29308Стефка Ганева1:51:33
30418Aleksandra Licheva3eXtreme1:51:46
31411Ivana ZehovaStadium Forever1:52:47
32478Поли ПетричанскаTичане Му е Майката1:52:51
33427Деница Панайотова1:54:44
341004Йоанна Арсова1:55:20
35373Десислава Маркова1:55:58
36337Antonia KondevaТуида Сливен1:56:40
37367Грета Момчева1:56:40
38389Адриана АнтоноваWild MountɅin HeɅrts1:59:37
39340Екатерина Кондева2:00:01
40450Mariela Micheva2:00:32
41406Славена Лазарова2:01:17
42443Жанета Пондалова2:01:39
43328Веси Велинова2:02:28
44473Вероника Гунчева2:04:04
45382Мария Каравасилева2:04:16
46386Мартина Тодорова2:05:34
47442Паолина Гочева2:07:09
48496Анита Борисова2:07:42
49394Gloria Angelova2:07:46
50332Силвия РадушеваРадушеви2:08:19
51428Галя ГеоргиеваКоренче2:11:31
52398Севдалина Иванова2:13:06
53311Ирина Павлова2:14:16
54377Райна КостоваiRun2:14:38
55334Радосвета КироваObichai.bg2:16:55
56324Емилия Ламбева2:21:09
57325Тони ГанчеваСтадиона Forever2:21:09
58409Darina CherkezovaRocket Snails2:23:15
59447Ростислава КьорчеваBrownTeam2:23:17
60326Sofia KazakovaТичане Му е Майката2:25:45
61457Ели ДжераховаPerun2:28:19
62416Цонка Ковачева3eXtreme2:34:05
63417Rumyana Grozeva3eXtreme2:34:06
64446Десислава Иванова2:40:42
65310Мартина Лазарова2:41:40
66504Силви Георгиева5kmrun.bg3:18:22
DNS306Нина Стойнева-
DNS344Евелина Цонев-
DNS368Yana Hristova-
DNS379Станимира ДимитроваСини камъни-
DNS397Мая Харизанова-
DNS423Десислава Коеджикова-
DNS435Магдалина Налджиева-
DNS439Ivanka DimitrovaБири4Баири-
DNS467Моника Георгиева-
DNS497Росица Мусева-
DNS1003Преслава Димитрова-
МястоНомерИмеОтборВреме
1712Александър СпасовTeam Skisharki/ Жулистан1:01:58
2426Ивайло ВълевСКЛА"Феникс-2004"1:02:19
31008Мартин Аргиров1:02:32
4424Владимир Оряшков1:05:25
5393Дилян Бояджиев1:07:36
6471Светослав Панов1:10:09
7357Ивелин ИвановСпринт 2020 Велико Търново1:14:49
8422Naiden Radnev1:17:26
9505Кирил Николов1:17:32
10430Zdravko TaralovTraVening1:19:27
11516Константин БозевКлуб: СК “Палазов”1:20:40
12420Симеон ГлабаданидисAdidas Runners Sofia1:22:26
13336Kiril Dzankyshev1:22:41
14366Николай Кичуков1:23:42
15515Георги СтояновG-six1:24:00
16507Стефан Цанков1:24:17
17506Андрей Ночев1:24:23
18354Николай ХалачевРусе Тича1:24:51
19495Николай СтамболийскиiRun1:25:17
201001Симеон ВеневOlandsport1:25:19
21440Емил ЙотовAsicsFrontRunner1:25:27
22514Димитър ДимитровZlatitsa Run1:25:41
23500Dragomir Terziev1:26:02
24487Робърт Стоянов1:26:34
25400Дилян Хаджииванов1:27:08
26301Teodor GeorgievWild MountɅin HeɅrts1:27:08
27322Галимир Цветанов1:28:24
28351Златемир МилановBlack ParcheZ1:28:26
29421Станислав Колев1:29:11
30385Филип Цветков1:29:14
31503Генади Дочев1:29:44
32370Кирил Станчев1:29:46
33363Георги Каравасилев1:31:18
34378Симеон ЖелевКК Глиган1:31:22
35361Румен ПанайотовКК Глиган1:31:37
36318Николай Илиев1:31:59
37303Борислав Борисов1:32:00
38437Николай Николаев1:32:33
39341Rayko NikolovTri Team Varna1:33:34
40365Драгомир Нейков1:33:46
41419Николай ДачевTeatro Beach1:33:50
42458Георги ПетковДиви рози1:33:53
43395Ivan G. ivanovadidas Runners Sofia1:34:00
44364Цветомир Илински1:34:04
45493Александър Минчев1:36:19
461014Марин Георгиев1:36:23
471015Николай Софрониев1:36:24
48401Veliyan Deliyski1:36:27
49330Мартин БърдаровЕкотой1:36:28
50466Тодор ПътърлиевSelectBG1:36:51
51348Деян Кънев1:37:00
52482Evgeni IvanovBrownteam1:37:08
53510Тодор СтояновБързите костенурки1:37:10
54491Петър Иванов1:37:15
55315Николай Наков1:37:35
56384Радослав Цветков1:37:49
57492Александър Андреев1:38:24
58407Mariyan Yabandzhiev1:38:29
59404Слави Шишманов1:39:06
60388Петър Филев1:39:06
61485Светослав Марков1:40:08
62376Жечо Маринов1:40:27
63392Станислав ИвановWild MountɅin HeɅrts1:40:30
641012Нено ИлиевТурягити1:41:11
651011Виктор Симеонов1:41:27
66455Преслав Пенев1:41:38
67517Мирослав Николов1:41:47
68454Иван Пеев1:42:18
69483Калоян Дечев1:42:43
70387Филип Димитров1:42:55
71448Nikolay KolevBegach Running Club1:44:26
72352Dimitar StefanovGondor1:44:39
73359Мартин Косев1:46:11
74350Мартин КолевBlack ParcheZ1:46:41
75305Лазар Кирилов1:47:15
76313Тодор Костадинов1:50:41
77312Boris Shabanov1:51:34
78477Пламен СлавовТичане Му е Майката1:52:52
79479Valentin Metodiev1:53:30
80413Aleksandr HachatryanATLANT1:53:32
81402Йордан КосевLeeroy Jenkins1:53:49
82499Александър ТодоровЧрез Спорт Към Знание1:54:46
831005Пламен Сурчев1:55:19
84498Atanas Georgiev1:56:52
851007Михаил Михайлов1:57:58
86434Георги Начев1:59:09
87444Ivan Beltchev2:00:19
88472Николай Бундев2:04:04
89432Калоян КолевZomBie Run2:05:31
90338Павел ДончевВсе някой трябва да е последен Ултра2:05:46
91342Диян КрушевТехБалон2:06:46
92309Lyubomir Filipov2:07:10
93323Явор ДоневRunners of Ruse2:07:18
94441Тихомир Гочев2:07:20
95403Ивелин НиколовLeeroy Jenkins2:09:39
96405Александър Жигаурсов2:11:08
9715Петър Георгиев2:12:30
98468Ivan Savchev2:13:24
99327Николай Колев2:14:39
100369Ангел Ангелов2:15:43
101372Мартин Димитров2:15:43
102371Господин Лалев2:16:42
103307Димитър Фърчанов2:22:49
104356Stanko Stankov2:44:04
105381Андрей ДимитровGoAndy3:08:51
106383Borislav Kapukaranov3:08:53
107380Димитър ДимитровGoAndy3:08:53
DNS304Цветан ИвановСливен-
DNS314Николай КоновскиКК Глиган-
DNS321Емил ЦвятковДо Края на Безкрая-
DNS333Константин ЦонковObichai.bg-
DNS375Пламен Стефанов-
DNS396Ilian Milev-
DNS438Milko Boshnakov-
DNS451Драгомир Игнатов-
DNS453Стоян Банев-
DNS461Валентин Стефанов-
DNS481Жоро Ковачев-
DNS1002Христо Кабаджов-
МястоНомерИмеОтборВреме
1758Кристина Иванова2:35:24
2762Силвия МладеноваASP Run2:54:39
3652Stefana Vasileva2:57:21
4753Милена Савова2:59:51
5710Jane Dimitrova3:05:49
6625Катя ДженковаIRUN3:10:53
7570Denitsa Zaykovaadidas Runners Sofia3:11:24
8552Севелина Кирова3:13:11
9726Vesi Stoqnova3:16:09
10730Силвия Данчева3:17:23
11693Деница РадоеваAdidas Runners Sofia3:21:01
12719Кристина Шекерлийскаadidas Runners Sofia3:25:07
13631Радостина ИвановаIRUN3:25:40
14603Vasilena Uzunovastadiona_forever3:29:38
15633Калина Бъчварова3:31:01
16607Десислава Димова3:31:05
17746Margarita StoyanovaMontana3:31:34
18609Веселина ИвановаРусе Тича3:33:37
19650Nedka Tsanova3:39:52
20725Полина ПетроваiRun3:40:24
21689Daniela Kamburova3:52:38
22577Светлана КироваSisters in crime3:53:24
23649Ивалина Кирова3:55:15
24659Яна ПауноваTrux Service3:56:32
25662Severina KolevaLABRADOR/5KMRUN3:57:16
26700Даниела СтояноваAdidas Runners Sofia3:57:24
27592Радосвета АлексавдроваAdidas Runners Sofia3:57:25
28555Лилия Чолакова4:02:18
29627Ана Ангелова4:02:47
30556Даниела Минчева4:06:10
31591Здравка ХиноваМики Маус4:06:26
32734Radina Staneva4:08:33
33741Виктория Саксанова4:09:33
34572Николета Костова4:11:38
35666Mariya IvanchovaAzimut4:17:53
36723Петя Панайотова4:27:56
37622Росица Степанова4:36:22
38670Veronika Yordanova4:37:23
39599Boryana Iliykova4:39:55
40680Веселина Джумалиева4:40:57
41738Anita DimitrovaAdidas Runners Sofia4:57:01
42618Валентина Трънкова5:02:33
43581Николина Ламбева5:02:34
44645Боряна КостоваiRun5:12:40
45732Анна ТюфекчиеваUzana5:14:20
46731Никол КараивановаUzana5:14:21
47736Диляна Нейкова5:29:49
DNS562Vania NovakovaSKO Sini Kamuni-
DNS648Елена ГвоздейковаСини камъни-
DNS657Зорница ХристоваASICS Frontrunner-
DNS671Росица ПетроваASICS FrontRunner Bulgaria-
DNS690златина ГенчеваСК "Чумерна"-
DNS720Iva Gatzina-
МястоНомерИмеОтборВреме
1694Владимир Илиев2:02:57
2752Милен Ковачков2:07:31
3742Петър Иванов2:12:20
4729Evgeniy PopovБири4Баири2:23:11
5557Стилиян Аврамов2:23:20
6660Daniel KubashlievЖулистан2:26:17
7691Danny Stones2:32:57
8594Димитър МитевNo Team2:33:44
9761Георги-Филикс Дейвид ЕтъриджСК “Палазов”2:35:28
10727Красен Пингов"Спорт и здраве" гр. Гоце Делчев2:37:16
11640Георги Петков2:37:33
12567Todor PopovTRI Team Varna2:37:33
13756Антонио Ковачев2:39:59
14568Georgi Latsin2:42:51
15610Evgeniy TsvetovTRS2:43:39
16576Валентин БебовКСК Русе2:44:43
17636Павел Георгиев"Компас-Крос" - Русе2:48:33
18739Georgi DobrevКошмарно Къси Крачета2:49:15
19571Янчо КостовiRun2:50:40
20699Асен Митев2:51:47
21676Александър Тошевadidas Runners Sofia2:52:47
22735Атанас ВълевVariant 52:52:50
23674Dimitar DimitrovMitakis2:53:02
24683Емил Йорданов2:53:04
25705Daniel GospodinovBiri4Bairi2:53:30
26613Славян Марков2:55:31
27593Евелин Жечевadidas Runners Sofia2:56:09
28721Martin Ivanov2:56:09
29716Iskren IvanovBegach Running Club2:56:15
30616Александър Станев2:56:59
31563Николай Писаров5 km run2:57:09
32588Kalin Rusev3:00:29
33697Христо АлтънчевIrun3:02:05
34745Милен ИвановПлевен3:02:40
35605Йосиф Йосифов3:04:58
36706Здравко ЗдравковGreenLife3:05:22
37757Петър Цонков3:06:55
38764Марин Дамянов3:07:42
39629Петко ЧиковBegach / Protos3:08:09
40589Младен СакаджиевМики Маус3:10:26
41664Vasil VelichkovASICS Frontrunner Bulgaria3:10:28
42596Nikolay ArsenovAdidas Runners Sofia3:11:20
43709Светослав Светиев3:12:07
44646Даниел Медаров3:12:23
45763Крум НейковZlatitsa Run3:13:19
46623Радослав Тодоров3:13:29
47715Hristo Gergov3:13:57
48574Нишан Такворян3:16:15
49728Николай Димитров"Спорт и здраве" гр. Гоце Делчев3:16:58
50751Румен ДимитровКайлъшка Долина - Плевен3:20:20
51621Цветан Цветанов3:20:57
52611Димитър Генчев3:23:19
53698Иван Ангелов3:26:07
54768Петър Ванев3:27:06
55614Пламен ЧерневMelexis3:29:24
56656Данаил Мечев3:30:44
57749Rostislav Zlatev3:31:00
58704Yordan Mitev3:31:03
59638Christo DimitrovT03:31:31
60597Петър Пенев3:33:20
61667Иван ХаджиценевGawana3:36:15
62602Стефан Куцаров3:37:05
63711Emil Gergov3:37:11
64759Асен ВатевТаласъми3:38:18
65665Bogdan Bogdanov3:38:39
66733Mladen Manolov3:39:30
67634Plamen MarkoviRun3:39:35
68617Pavel Todorov3:40:12
69655Тихомир Цветков3:40:16
70569Борислав Илийков3:40:16
71553Трифон Хаджийски3:40:17
72582Dimitar SolakovAutochoice3:41:24
73708Иван Лебанов3:43:10
74558Pavel Iliev3:43:35
75718Петко Дилчевadidas Runners Sofia3:45:08
76587Недко Николов3:45:34
77675Никодим МариновRunners of Ruse3:45:39
78737Димитър Братованов3:46:55
79672Даниел Иванов3:47:03
80630Орхан Чакъров3:47:21
81573Станислав Петушев#дедоемашина3:49:17
82654Dilyan TsirkovInspired Rookies3:49:45
83678Dimitar SeykovLeeroy Jenkins3:51:08
84754Димитър Щърбанов3:51:10
85673Павел Йорданов3:53:30
86615Ivan CholakovLeeroy Jenkins3:54:52
87740Асен Дапев3:54:55
88651Венцислав ТончевРусе Тича3:55:15
89590Мирослав СакаджиевМики Маус3:55:41
90658Симеон СимеоновTrux Service3:56:32
91747Hristo Hristov3:56:43
92724Георги Арсов3:57:13
93639Йордан Иванов3:57:18
94755Радослав Илиев3:58:07
95692Светослав Лашев3:58:07
96620Mariyan Mlechenkov3:59:11
97686Slav SlavovПолендаци4:00:06
98653Йордан ГеоргиевMB4:00:40
99643Hristo PeevT04:01:30
100564Ferihad Ferad4:03:56
101695Крум ПенчевСКЛА"Феникс-2004"4:05:43
102679Милен Кунов4:06:16
103600Martin MateevGreenlife Alfa Runners4:07:33
104566Георги КърчевBegach / GreenLife4:07:33
105722Kostadin GanchevBegach4:08:39
106647Georgi SimeonovQuills4:11:31
107578Деан ГиневStrong & бетон ~ S & Б4:12:33
108554Руслан Иванов4:12:36
109606Атанас Чилингиров4:14:48
110687Ангел АлексиевПолендаци4:28:29
111661Ivan KumanovLABRADOR/5KMRUN4:33:04
112717Валентин Василев4:40:43
113743Калоян Желев4:41:23
114586Иван СтефановРусе4:59:14
115635Николай Ноев5:02:44
116601Йовиян Стоилов5:03:03
117682Srebrin Bushev5:08:19
DNS559Dimitar ZhelyazkovVariant 5-
DNS561Konstantin KochukovБански старец-
DNS579Ангел ЖелезовStadionaForEver-
DNS608Dobrin Burov-
DNS668Илиян Харизанов-
DNS669Румен Колев-
DNS684Боян Бресковски-
DNS688Николай Начев-
DNS707Anton KoevБири4Баири-
DNS713Васил Атанасов-
МястоНомерИмеОтборВреме
1905Валерия ДимитроваBrown Team5:34:44
2884Вяра Петева5:39:39
3856Никол Камарашева5:48:29
4840Vasilena DimitrovaСофийски планински клуб5:48:30
5902Елена ТодороваМонтана6:13:11
6857Светла Станева6:23:35
7816Снежана Терзиева6:38:15
8847Vera Delipavlova6:47:57
9820Димитрина Червенлиева6:57:12
10870Кремена КамбуроваAdidas Runners Sofia7:03:56
11859Ралица ИлиеваМного сме, силни сме!8:03:39
12889Правда Найденова8:27:03
13861Dafinka PenevaМного сме, силни сме8:29:54
14825Галина Михова8:31:00
15869Моника Неделчева9:29:50
МястоНомерИмеОтборВреме
1802Plamen PenovСофийски планински клуб4:19:04
2911Калин ВасилевTarnovoRuns4:23:57
3891Todor GeorgievЖулистан4:33:15
4875Rosen RusevЖулистан4:36:47
5827Александър ИвановICDSOFT4:48:18
6892Димитър Карамихов4:50:32
7826Христо Иванов4:52:00
8872Иван ГочевотборЪТ4:52:00
98Stefan MihovБАСИ КЕФА4:57:31
10910Виктор БратковAR Sofia5:01:30
11895Пламен Маринов5:03:54
12842Mladen Antonov5:09:18
13896Любен Любенов5:10:27
14876Aлександър Христов5:12:07
15854Йордан Тодоров5:21:09
16855Георги Карагьозов5:24:46
17836Михаил МиневРусе5:25:49
18868Nikolay Lichev3eXtreme5:29:52
19867Стоян СтояновPhi Molds5:29:53
20865Мартин Митин5:35:57
21807Васил ТрифоновБаси Кефа Бургас5:37:23
22885Барбун БарбуновБаси Кефа5:37:44
23900Диан Киров5:42:48
24817Иво Андреев5:44:30
25879Тодор Прокопов5:45:51
26894Георги ЯневГруба Селска Сила5:54:21
27888Филип НасърAdidas Runners Sofia5:54:26
28839Цветин ГеоргиевЗлатица Рън6:01:43
29823Георги СтоичковЗлатица рън6:01:43
30897Атанас Парашкевов6:04:27
31843Vladislav MarinovAdidas Runners Sofia6:08:58
32821Христо боевDetroit Runners BG6:09:43
33814Николай МладеновЛАБРАДОР6:17:38
34866Деян Антов6:17:38
35849Николай Тодоров6:19:31
36871Борислав Димитров6:21:59
37887Dimitar Dimkin6:22:49
38845Станислав Шопов6:30:51
39890Стойко СтойчевЗЕЛЕНА СТЪПКА - РАЗГРАД6:36:43
40813Deyan Dimov6:38:34
41833Стефан Алексиев6:39:40
42804Георги Драгоев6:42:31
43818Джованбатиста ФикераAdidas Runners Sofia6:45:02
44880Krasimir Zhekov6:46:35
45852Mitko MitkovFrodo / Godech6:46:36
46828Иван СавевWhite Hats6:47:42
47815Цветомир УзуновWhite Hats6:47:42
48848Martin Varbov6:47:57
49801Симеон Стефанов6:59:31
50862Цветомир Демерджиев7:00:27
51835Велин Балийски7:00:37
52877Metodi Simeonov7:01:57
53831Здравко ИвановASICS FrontRunner Bulgaria7:02:17
54809Методи АнгеловThe Cookie Monster7:02:50
55822Александър ДафиновDetroit Runners BG7:12:19
56882Nikolay Gankov7:14:31
57834Svetoslav Zhelyazkov7:18:15
58903Anton BashevECP7:20:05
59808Ivan Stefanov7:22:34
60901Петър Сталев7:26:31
61838Симеон Янков7:30:49
62909Милослав Куцев7:38:29
63803Владимир ДаскаловБаси Кефа7:40:44
64832Валентин ДиневBeer Bastards7:40:45
65904Borislav AntonovECP7:40:48
66886Христо Копаранов7:46:27
67811Stanislav Marchev7:54:52
68806Иво Иванчев7:57:17
69858Добромир ГеновМного сме, силни сме!8:03:38
70812Радослав ТеневПрасковка8:27:03
71860Miroslav GenovМного сме, силни сме8:29:54
72907Димитър Михайлов8:31:07
73846Кирил Шопов9:29:51
DNF863Ivan Nedkov4:08:48
DNF810Aleksandar YankovProject X-
DNS70Viktor BratkovAR Sofia-
DNS805Васил Васев-
МястоНомерИмеОтборВреме
1977Валентина Тодорова9:18:40
2993Детелина Радославова10:07:16
3981Симона Райчева11:08:15
DNS969Iva RoussevaХумус с чесън-
МястоНомерИмеОтборВреме
1994Христо МинковXcoteam/Gold Nutrition7:43:36
2988Daniel Ivanovtrailrunners.bg/отборЪТ7:55:13
3989Petko NovakovМ8:05:52
4991Димитър АндреевПионер 108:39:06
5972Vasil Georov9:13:04
6970Димитър Кутев9:26:32
7975Анатоли Ангелов9:28:22
8985Miran HachatryanATLANT9:32:59
9979Михаил Огнянов9:33:54
10992Kaloyan TsankovLovech Runners10:14:40
11980Dimtar stefanov Dimitrov10:25:54
12973Сотир Георов20 Наливни - Пловдив10:31:43
13964Stoyan Stoyanov10:47:03
14990Ivan IvanoveDynamix12:07:49
15987Anjum Shahzad12:50:50
16984Borislav Bozhankov13:59:53
17961Никола Йорданов14:01:56
18982Огнян Новаков14:20:32
DNF974Krasimir DimitrovLovech runners4:05:34
DNF967Тодор Тодоров3:08:22
DNF968Todor Gramatikov-
DNS965Ivo PanayotovYazov-
DNS978Tsvetan Todorov-
DNS983Владислав Ергиев-

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.