Резултати от The Big Tech Run 2021

На 28 ноември 2021 се проведе шестото издание на The Big Tech Run. Състезанието се проведе традиционно на територията на Sofia Tech Park и предложи на участниците избор от две дистанции – 5 или 10 км.

5 лева от цената на всяка такса за участие бяха дарени на Народно читалище „Тротоара 2020“.

begach tech run
МястоИмеОгборВремеЧипРазлика
1.Slavena TOPALSKAFesto21:01:0020:59:00--
2.Teodora ZAHARIEVAGtmhub25:16:0024:45:00'+3:45
3.Nina SHUMANOVAVivacom25:40:0025:36:00'+4:36
4.Angelina LACHEZAROVA26:30:0025:47:00'+4:48
5.Korneliya VENEVAUber26:42:0026:35:00'+5:35
6.Irina PESHINASoftware AG27:28:0026:53:00'+5:53
7.Dobrinka MIHAYLOVAVivacom27:10:0026:59:00'+5:59
8.Tsvetina TODOROVAVivacom27:27:0027:03:00'+6:03
9.Daniela IVANOVAPurple Thunder28:04:0027:17:00'+6:17
10.Emiliya PAVLOVAEPAMazings28:01:0027:27:00'+6:27
11.Malika ATTIYA27:51:0027:44:00'+6:44
12.Renata DONKOVAAtos28:02:0027:53:00'+6:53
13.Lyubomira PETKOVAMusala Soft - Quality28:07:0027:54:00'+6:55
14.Anna KUNCHEVAAtos28:13:0028:07:00'+7:07
15.Maya MITEVADraftKings28:25:0028:17:00'+7:17
16.Zornitsa PETROVADXC Technology28:58:0028:43:00'+7:43
17.Zornitsa VANCHEVAОМВ България28:53:0028:51:00'+7:51
18.Viktoriya STOYANOVACargotec29:32:0028:56:00'+7:57
19.Elena YORDANOVAОМВ България29:02:0028:59:00'+8:00
20.Ema BARABANOVSKAMusala Soft - Quality29:34:0029:11:00'+8:11
21.Maria KAMENOVACobuilder International30:15:0029:24:00'+8:24
22.Gergana IVANOVASGI30:08:0029:25:00'+8:25
23.Hristina NENOVAEPAMazings30:21:0029:41:00'+8:41
24.Matilda NIKOLOVAAxway30:48:0030:18:00'+9:18
25.Hristina NEDYALKOVAHyperscience30:23:0030:21:00'+9:22
26.Gabriela GEORGIEVACargotec31:02:0030:27:00'+9:27
27.Ralitsa KASAROVADXC31:49:0030:29:00'+9:29
28.Nina BOYADZHIEVAТулумбичките30:59:0030:31:00'+9:31
29.Tanya ATANASOVAProxiad30:59:0030:34:00'+9:34
30.Mariana SPITZENSTAETTERAVIBA Ltd.31:30:0030:34:00'+9:35
31.Nikoleta LAZAROVAProgress30:50:0030:38:00'+9:39
32.Borislava GERASIMOVACobuilder International31:35:0030:40:00'+9:40
33.Dilyana KARAASENOVADXC31:16:0031:01:00'+10:01
34.Dilyana NEYKOVACobuilder International32:02:0031:11:00'+10:11
35.Ivanina IVANOVAKBC Group32:02:0031:27:00'+10:27
36.Magdalena SENCZYSZYNDXC Technology32:02:0031:32:00'+10:33
37.Ivet TOPALOVAТулумбичките32:13:0031:41:00'+10:41
38.Stefana SAVOVAEGT Interactive32:44:0031:44:00'+10:44
39.Teodora MALINOVA32:48:0031:57:00'+10:57
40.Slavyanka GEORGIEVAMusala Soft - Quality32:22:0031:59:00'+10:59
41.Beloslava NEDELCHEVASoftware AG32:38:0031:59:00'+10:59
42.Ivana PAVLOVASila33:14:0032:02:00'+11:03
43.Monika NINOVAОМВ България32:06:0032:03:00'+11:04
44.Teodora SLAVCHEVAAtos32:14:0032:07:00'+11:07
45.Lora HRISTOVACargotec32:59:0032:18:00'+11:18
46.Olya GEORGIEVACargotec33:00:0032:19:00'+11:19
47.Tanya DINEVAEPAMazings33:02:0032:20:00'+11:20
48.Kremena IVANOVAAstea Solutions32:29:0032:26:00'+11:26
49.Dessislava KAMENOVAKBC Group33:00:0032:32:00'+11:32
50.Elena TSUTSUMANOVAGtmhub33:08:0032:35:00'+11:36
51.Marina TSONEVAEGT Interactive33:42:0032:39:00'+11:39
52.Irma ATANASOVASourcelab33:23:0032:41:00'+11:42
53.Tsvetomila GORANOVAAmadeus33:47:0032:45:00'+11:45
54.Denitsa PETKOVSKASila34:01:0032:49:00'+11:50
55.Diana SABEVAОМВ България32:57:0032:55:00'+11:56
56.Ivana BONEVACargotec33:35:0032:59:00'+11:59
57.Diana MOMNEVACargotec33:36:0033:01:00'+12:01
58.Kalina IVANOVACargotec33:37:0033:13:00'+12:13
59.Mariana DINCHEVAEPAMazings33:38:0033:14:00'+12:14
60.Gabriela GEORGIEVAUber33:23:0033:15:00'+12:15
61.Spasiana MILENOVAОМВ България33:20:0033:18:00'+12:18
62.Rayna NIKOLOVAVivacom33:27:0033:21:00'+12:22
63.Zornitsa DIMITROVAAtos33:39:0033:24:00'+12:24
64.Greta KUNCHEVAHyperscience34:06:0033:35:00'+12:35
65.Agnesa MIHOVACobuilder International34:36:0033:42:00'+12:42
66.Kevi KARAGEORGIEVAAtos34:56:0033:48:00'+12:48
67.Paolina VLADOVAHyperscience34:31:0033:58:00'+12:59
68.Denitsa DRENSKAJust do it34:52:0034:18:00'+13:18
69.Nataliya KANCHEVASchwarz IT Bulgaria36:45:0034:31:00'+13:31
70.Milena DUSHANOVASoftware AG35:12:0034:33:00'+13:33
71.Zheni RASHEVAQuesters35:20:0034:42:00'+13:42
72.Bistra PAPAZOVACobuilder International35:55:0034:58:00'+13:58
73.Silviya BEKYAROVA35:44:0034:58:00'+13:59
74.Vilia HARALANOVAОМВ България35:06:0035:03:00'+14:03
75.Petya RUSKOVASchwarz IT Bulgaria36:18:0035:25:00'+14:25
76.Petya ATANASOVATechPods35:42:0035:26:00'+14:26
77.Kalina KARNEVAРАПТОР36:09:0035:38:00'+14:38
78.Desislava YONKOVAОМВ България35:51:0035:49:00'+14:49
79.Desislava BALTOVASchwarz IT Bulgaria36:45:0035:51:00'+14:51
80.Ivona LALOVSKAAtos36:05:0035:58:00'+14:59
81.Tony DOKOVSKA36:09:0036:05:00'+15:05
82.Lyudmila METODIEVAAtos36:12:0036:07:00'+15:07
83.Diana ANTOVACargotec37:27:0036:52:00'+15:52
84.Radostina STOIMENOVAMusala Soft - Quality37:54:0037:31:00'+16:31
85.Gergana DIMITROVAMusala Soft - Impact38:08:0037:46:00'+16:46
86.Nevena DOBREVAProgress37:59:0037:54:00'+16:54
87.Sofia MIHALEVADXC38:39:0037:57:00'+16:58
88.Galina MARINOVASchwarz IT Bulgaria40:26:0038:11:00'+17:12
89.Lora DIKOVAProgress38:25:0038:19:00'+17:20
90.Sevjan BEKIRDigital Lights38:48:0038:32:00'+17:33
91.Dariya SLUGINAEPAMazings40:10:0038:39:00'+17:39
92.Wiara MALINOVAAtos39:09:0038:54:00'+17:54
93.Iva VESELINOVA39:31:0039:12:00'+18:12
94.Ralitsa KANEVAICB40:57:0040:40:00'+19:40
95.Viktoriya KRUMOVA41:26:0041:00:00'+20:01
96.Svetlina PETROVADXC42:32:0041:37:00'+20:37
97.Yuliya UZUNOVADXC42:32:0041:37:00'+20:38
98.Gabriela MITEVAKBC Group42:08:0041:38:00'+20:38
99.Tsvetelina KIRILOVAAtos43:06:0042:59:00'+21:59
100.Daniela MITEVA-NIKOLOVA43:26:0043:17:00'+22:17
101.Gergana ATANASOVADXC45:20:0044:37:00'+23:37
102.Paola DIMOVAQuesters46:13:0045:36:00'+24:36
DNFElina PITSINAProxiadDNF28:14:00DNF
DNFAleksandra VASILEVAMusala Soft - ImpactDNF46:16:00DNF
DNFAntonia IVANOVAAtosDNF18:23:00DNF
DNFMarta VALCHANOVADNF28:23:00DNF
DNFTsvetomira PEZHGORSKASchwarz IT BulgariaDNF42:09:00DNF
МястоИмеОгборВремеЧипРазлика
1.Martin NEDYALKOVSofia Tech Park17:18:0017:18:00--
2.Nanko KAZAKOVDEV.BG19:52:0019:51:00'+2:32
3.Georgi VASILEVDocumaster20:33:0020:31:00'+3:13
4.Filip HRISTOVAdastra Bulgaria21:51:0021:32:00'+4:13
5.Georgi LANDZHEVVisteon21:35:0021:34:00'+4:15
6.Aleksandar ABADZHIEVFesto21:41:0021:38:00'+4:20
7.Plamen BALZHIEVFesto21:45:0021:44:00'+4:25
8.Kamen DAALIYSKYТулумбичките21:53:0021:46:00'+4:27
9.Dimitar KOVACHEVHyperscience22:03:0022:01:00'+4:43
10.Kostadin GYUMOVFesto22:17:0022:16:00'+4:57
11.Georgi YORDANOVNuvei23:09:0022:37:00'+5:19
12.Radoslav TODOROVVivacom23:01:0022:52:00'+5:33
13.Dimitar SLAVCHEVICB23:02:0022:55:00'+5:36
14.Georgi NIKOLOVDHL Express Bulgaria23:07:0023:03:00'+5:44
15.Emil STOYCHEVLeanplum23:41:0023:28:00'+6:09
16.Maykal BORISOVЛитекс23:39:0023:29:00'+6:10
17.Kristiyan KRUMOVUber24:14:0024:06:00'+6:48
18.Hakan HYUSEINEPAMazings27:00:0024:19:00'+7:01
19.Damyan BOGOEVGtmhub25:15:0024:21:00'+7:03
20.Pavel NEDKOVProgress24:38:0024:34:00'+7:16
21.Peter STOYANOVVivacom24:48:0024:43:00'+7:24
22.Vladislav PETROVQuesters27:14:0024:47:00'+7:28
23.Konstantin MAVRODIEVAmadeus25:57:0024:47:00'+7:29
24.Vasil VASILEVVivacom25:02:0024:52:00'+7:33
25.Yordan CHUPEVMusala Soft - Teamwork25:05:0024:52:00'+7:34
26.Marin GRIGOROV25:09:0025:04:00'+7:45
27.Ivan RADNEVICB25:10:0025:07:00'+7:48
28.Iliya VARBANOVEPAMazings27:24:0025:07:00'+7:48
29.Vladislav ZAIMOVNuvei25:41:0025:07:00'+7:49
30.Mladen IVANOVTechPods25:22:0025:08:00'+7:50
31.Plamen PENCHEVDocumaster25:34:0025:12:00'+7:54
32.Nikola TAUSHANOVLeanplum25:27:0025:14:00'+7:56
33.Martin GEORGIEVCargotec26:06:0025:29:00'+8:11
34.Samuil FILIPOVMusala Soft - Impact25:40:0025:29:00'+8:11
35.Aleksandar GEORGIEVEPAMazings27:51:0025:33:00'+8:15
36.Valentin MEZEVUber25:46:0025:36:00'+8:18
37.Veselin PETKOVСССК /Сам Съм Си Клуб/25:40:0025:39:00'+8:20
38.Blagovest MIHAYLOVSodexo Pass Bulgaria25:49:0025:42:00'+8:24
39.Ivo RAYKOVSchwarz IT Bulgaria26:40:0025:45:00'+8:27
40.Ivan PETKOVDraftKings25:55:0025:47:00'+8:28
41.Dragomir MASHOVICB26:33:0025:53:00'+8:35
42.Hari KAZAKOVCobuilder International26:50:0025:57:00'+8:38
43.Borislav TOTEVSchwarz IT Bulgaria26:50:0025:58:00'+8:40
44.Nikolay SLAVKOVUber26:13:0026:03:00'+8:45
45.Vladislav MITOVQuesters28:31:0026:04:00'+8:46
46.Ivaylo BAYCHEVAtos26:12:0026:06:00'+8:47
47.Boyan MIHAYLOVGtmhub26:39:0026:07:00'+8:48
48.Trayan MUCHEVEPAMazings29:04:0026:11:00'+8:53
49.Dmitriy STANEVРАПТОР26:41:0026:13:00'+8:54
50.Mihail YANKOVCobuilder International27:13:0026:22:00'+9:04
51.Borimir KANCHEVVivacom26:28:0026:23:00'+9:04
52.Demir TONCHEVEPAMazings28:00:0026:29:00'+9:10
53.Martin SHUMARSKILeanplum26:55:0026:43:00'+9:24
54.Vesselin GENADIEVAtos26:48:0026:45:00'+9:26
55.Robert IVANOV27:20:0026:53:00'+9:35
56.Momchil ELENKOVPurple Thunder27:42:0026:55:00'+9:37
57.Boncho BELUTOVAxway27:31:0027:01:00'+9:42
58.Lubomir TODOROV27:27:0027:02:00'+9:44
59.Benjamin KANETechPods27:18:0027:04:00'+9:45
60.Viktor KALENDERSKIDocumaster27:29:0027:07:00'+9:48
61.Vladimir DACHKINOVРАПТОР27:51:0027:22:00'+10:03
62.Yasen TRIFONOVLeanplum27:37:0027:24:00'+10:05
63.Kaloyan EVTIMOVТулумбичките27:55:0027:25:00'+10:06
64.Georgi ANDONOVAmadeus28:34:0027:26:00'+10:08
65.Kiril PARUSHEVEGT Interactive28:19:0027:27:00'+10:09
66.Georgi ALEKSANDROVSourcelab28:10:0027:28:00'+10:10
67.Stanislav KOSTADINOVFindMeCure27:54:0027:31:00'+10:12
68.Daniel DONKOVKBC Group27:41:0027:32:00'+10:13
69.Georgi MILEVAtos27:43:0027:37:00'+10:18
70.Daniel BALCHEVHyperscience27:48:0027:46:00'+10:27
71.Svetozar MATEEVTick4228:15:0027:51:00'+10:32
72.Dimitar KUMANOVDocumaster28:19:0027:55:00'+10:37
73.Stoyan ILIEVKBC Group28:26:0027:59:00'+10:40
74.Kolyo KOLEVAmadeus29:06:0027:59:00'+10:41
75.Hristo STAYKOVDigital Lights28:22:0028:05:00'+10:46
76.Emre KARAHAN28:44:0028:08:00'+10:50
77.Simeon GLABADANIDISDraftKings28:25:0028:17:00'+10:58
78.Ivan IVANOVPropy28:43:0028:19:00'+11:01
79.Pavel DIMITROVMusala Soft - Impact28:44:0028:21:00'+11:03
80.Dimitar DIMITROVAtos28:29:0028:23:00'+11:04
81.Georgi DAVIDKOVTick4228:52:0028:26:00'+11:08
82.Viktor TERZIEVLeanplum28:42:0028:29:00'+11:10
83.Dimitar BONCHEVMusala Soft - Teamwork28:45:0028:32:00'+11:13
84.Lachezar DINCHEVPurple Thunder29:19:0028:32:00'+11:14
85.Plamen HALACHEVSchwarz IT Bulgaria29:43:0028:40:00'+11:22
86.Peter KRALEVCobuilder International29:39:0028:43:00'+11:24
87.Ivaylo HADZHIYSKISoftware AG29:24:0028:44:00'+11:25
88.Alexandar KIRILENKOCobuilder International29:43:0028:49:00'+11:31
89.Martin BINEVEPAMazings30:21:0028:50:00'+11:31
90.Preslav PETKOVSchwarz IT Bulgaria29:46:0028:54:00'+11:35
91.Lyuben BRANZALOVMusala Soft - Teamwork29:14:0029:00:00'+11:42
92.Todor POPOVCobuilder International30:01:0029:07:00'+11:49
93.Peter ZAHOVAxway29:31:0029:11:00'+11:52
94.Martin BAHOVAtos29:24:0029:17:00'+11:58
95.Ivan GEORGIEV30:27:0029:23:00'+12:05
96.Kamen MINKOVTick4230:31:0029:26:00'+12:08
97.Asen RAYCHEVDocumaster29:56:0029:32:00'+12:13
98.Angel ANGELOVAxway29:56:0029:36:00'+12:18
99.Boris DUSHANOVSoftware AG30:19:0029:40:00'+12:22
100.Chavdar FILIPOVNuvei30:24:0029:46:00'+12:28
101.Ivan VALCHANOV JR.30:31:0029:56:00'+12:37
102.Antoni PETROVVivacom30:04:0029:59:00'+12:41
103.Georgi VELKOVCargotec30:40:0030:03:00'+12:45
104.David NIKOLOVCargotec30:41:0030:05:00'+12:47
105.Tsvetozar DIMITROVAtos31:16:0030:08:00'+12:49
106.Kristian MARIYANOVProgress30:23:0030:12:00'+12:54
107.Veselin MITROVKBC Group30:45:0030:14:00'+12:55
108.Yoan NEYCHEVSGI31:02:0030:18:00'+12:59
109.Nikolay PAVLOVDXC30:36:0030:18:00'+12:59
110.Vladislav DULEVDocumaster30:42:0030:18:00'+13:00
111.Nikolay NINARSKI30:54:0030:22:00'+13:03
112.Pavel YUSEVEGT Interactive31:25:0030:23:00'+13:04
113.Nikola PUMPALOVDXC30:39:0030:27:00'+13:09
114.Aleksandar POPOVAmadeus31:49:0030:29:00'+13:11
115.Emil MUNDZHOSQuesters30:59:0030:30:00'+13:11
116.Bobby MANOVCanyon Runners Team30:47:0030:33:00'+13:14
117.Vilizar GOSHEVKBC Group30:44:0030:33:00'+13:15
118.Martin KOEVKBC Group31:42:0030:36:00'+13:18
119.Valentin LATUNOVChaos31:27:0030:38:00'+13:20
120.Vladi VLADEVMusala Soft - Impact31:03:0030:40:00'+13:22
121.Todor PANEVHyperscience31:17:0030:44:00'+13:25
122.Tihomir KAZAKOVSGI31:33:0030:49:00'+13:31
123.Angel TZANKOVUber31:12:0031:03:00'+13:44
124.Simeon KOMITOVSchwarz IT Bulgaria32:05:0031:03:00'+13:45
125.Dobi SLAVOVAtos31:13:0031:04:00'+13:45
126.Kiril KIRILOV31:52:0031:19:00'+14:01
127.Ivelin MONEVAmadeus32:51:0031:20:00'+14:01
128.Kaloyan KAMENOVNuvei32:02:0031:26:00'+14:07
129.Dragomir YANAKIEVEGT Interactive32:28:0031:29:00'+14:10
130.Dobromir PETREVSKIEnetpulse32:25:0031:37:00'+14:18
131.Hristo DANEV32:17:0031:49:00'+14:31
132.Yavor PETKOVSoftware AG32:38:0031:57:00'+14:39
133.Lubomir TERZIEVCobuilder International32:56:0031:58:00'+14:39
134.Georgi STANEVSoftware AG32:38:0031:59:00'+14:41
135.Nikolay ASAMOVSofia Tech Park32:23:0032:05:00'+14:46
136.Mariyan MLADENOVEnetpulse32:57:0032:09:00'+14:50
137.Vladimir DINEVОМВ България32:12:0032:10:00'+14:51
138.Marin KOZHUHAROVAtos32:50:0032:10:00'+14:52
139.Svetoslav ANGELOVDTC Commerzbank Sofia32:56:0032:15:00'+14:56
140.Vasil KOSTADINOV33:12:0032:29:00'+15:10
141.Ivan VLADIMIROVMusala Soft - Teamwork32:47:0032:33:00'+15:14
142.Viktor KARAGYAUROVAstea Solutions35:08:0032:36:00'+15:18
143.Boris STOYANOVCoursera33:03:0032:42:00'+15:24
144.Rumen PETROVProgress33:17:0032:50:00'+15:31
145.Radoslav TSVETANOV33:10:0032:50:00'+15:32
146.Lyubomir ORESHAROVEPAMazings35:13:0032:55:00'+15:36
147.Mesut HADZHIOSMANNOVATEL33:54:0033:04:00'+15:45
148.Kiril SARIEVMusala Soft - Teamwork33:37:0033:14:00'+15:56
149.Vladimir MILOVEPAMazings34:50:0033:19:00'+16:01
150.Boncho DIKOVProgress34:01:0033:33:00'+16:15
151.Mihail GEORGIEVEPAMazings34:08:0033:41:00'+16:22
152.Svetoslav DEKOVQuesters34:09:0033:41:00'+16:23
153.Lyubomir LYUBENOV34:18:0033:43:00'+16:25
154.Georgi HAMBARDZHIEVAtos34:56:0033:47:00'+16:29
155.Daniel PETKOVNOVATEL34:41:0033:55:00'+16:36
156.Giorgi KVIRAYAAmadeus35:29:0034:16:00'+16:58
157.Kiril VLADIMIROVJust do it34:52:0034:20:00'+17:01
158.Zhivko TODOROVKBC Group34:50:0034:22:00'+17:04
159.Yulian PRODANOVРАПТОР34:55:0034:26:00'+17:07
160.Gregor ZAHARIEVNuvei35:20:0034:42:00'+17:23
161.Nayden VARBANOV35:58:0035:10:00'+17:52
162.Yanislav KIROVSGI35:56:0035:11:00'+17:53
163.Zhivko BONEVEPAMazings37:08:0035:34:00'+18:15
164.Iliya HANEVGtmhub36:13:0035:42:00'+18:23
165.Dian LAZAROV37:03:0036:19:00'+19:00
166.Kiril BELCHINSKIDigital Lights36:43:0036:27:00'+19:09
167.Chavdar SLAVCHEVОМВ България37:13:0037:09:00'+19:51
168.Vladislav VLAYKOVEGT Interactive38:21:0037:17:00'+19:59
169.Petar TSONKOVEPAMazings38:54:0037:21:00'+20:03
170.Milen ANGELOVAtos38:43:0038:36:00'+21:17
171.Svetoslav LUKANOVEGT Interactive40:20:0039:17:00'+21:58
172.Angel KALACHEVNOVATEL40:56:0039:59:00'+22:40
173.Georgi TOMOVKBC Group41:12:0040:52:00'+23:33
174.Pavel STANOEVKBC Group42:10:0041:39:00'+24:20
175.Sevgin MUSTAFOVTechPods42:45:0042:30:00'+25:12
176.Ivan VALCHANOV44:49:0044:11:00'+26:53
177.Ivan NIHTYANOVEGT Interactive45:12:0044:12:00'+26:53
178.Petar METODIEVCoursera44:37:0044:18:00'+26:59
179.Aleksandar HRISTOVKBC Group45:41:0044:39:00'+27:20
180.Stanislav CHERVENKOVEGT Interactive45:42:0044:42:00'+27:24
181.Stoil VALCHKOVSoftware AG50:30:0049:50:00'+32:31
182.Radostin EVTIMOVDXC50:57:0050:01:00'+32:43
МястоИмеОтборВремеЧипРазлика
1.Niya YOTOVAAsicsFrontrunner Bulgaria45:09:0045:07:00--
2.Desislava GORCHEVAProgress47:26:0047:22:00'+2:14
3.Desislava TSVETANOVAVivacom49:02:0048:58:00'+3:50
4.Elena AKALIYSKAFalcon50:30:0049:59:00'+4:51
5.Stefka MARINOVAEGT Interactive52:41:0051:41:00'+6:33
6.Stefana VASILEVAMusala Soft - Innovation52:19:0052:03:00'+6:55
7.Zhivka KISYOVA54:24:0053:37:00'+8:29
8.Donka SHURELOVATechnoRun54:41:0054:16:00'+9:08
9.Vesela PENCHEVA-54:53:0054:43:00'+9:35
10.Darina NACHEVADTC Commerzbank Sofia56:29:0055:47:00'+10:39
11.Mariya YOVCHEVAAxway56:43:0056:22:00'+11:14
12.Zdravka VUKADINOVADXC58:09:0057:28:00'+12:20
13.Rumyana TANEVAБНП Париба Лични Финанси57:43:0057:36:00'+12:28
14.Ivelina POPOVATick4258:48:0058:24:00'+13:16
15.Elena CHOBANKOVAInter Cars58:53:0058:40:00'+13:32
16.Sevelina KRACHUNOVADXC59:26:0058:50:00'+13:42
17.Ralitsa PETRINAVMware Boxer59:58:0059:08:00'+14:00
18.Martina NACHEVADXC59:55:0059:20:00'+14:12
19.Rozalina PETREVSKA1:00:531:00:15'+15:07
20.Aleksandrina ILIEVA1:01:361:00:46'+15:38
21.Ralitsa TSVETKOVADXC1:02:211:01:40'+16:32
22.Mila BRAKALOVACargotec1:02:171:01:43'+16:35
23.Teodora PETKOVASchwarz IT Bulgaria1:03:341:02:36'+17:28
24.Katerina DIMITROVASGI1:03:311:02:47'+17:39
25.Stoyanka SHISHKOVA1:05:451:05:00'+19:52
26.Tatiana NEYKOVAWeekend Pirates1:05:571:05:44'+20:36
27.Vesela LALOVAFalcon1:06:411:06:09'+21:01
28.Nikoleta NIKOLOVA1:07:271:06:48'+21:40
29.Irem YAMANKBC Group1:08:361:08:26'+23:18
30.Iva PETROVAДека Геймс1:09:321:08:41'+23:34
31.Antoniya PETROVA1:10:001:09:38'+24:30
32.Milena PETKOVA1:10:341:09:46'+24:38
33.Kalina DOMUSCHIEVA1:11:231:10:12'+25:04
34.Evelina MALINOVA-RAGEVAQuesters1:11:571:11:14'+26:06
35.Rositsa SHISHMANYANProxiad1:11:401:11:27'+26:19
36.Boryana MITEVATechnoRun1:13:071:12:40'+27:32
37.Madlen TUTELIAN1:13:511:12:45'+27:37
38.Maya LILOVACHДека Геймс1:18:361:17:50'+32:42
39.Lina DIMOVATechnoRun1:18:271:17:59'+32:51
40.Siyana STOYANOVA1:20:261:19:41'+34:33
DNFSnezhana BEZUSSoftware AGDNF52:16:00DNF
DNFTeodora TODOROVAAtosDNF32:09:00DNF
DNFMiroslava ANANIEVADNF37:43:00DNF
DNFSanya SPASOVAFalconDNF42:20:00DNF
МястоИмеОтборВремеЧипРазлика
1.Ivaylo KAMENAROV38:48:0038:47:00--
2.Kostadin KOSTADINOVICB41:46:0041:44:00'+2:56
3.Vladyslav IERGIIEVCargotec42:12:0042:00:00'+3:12
4.Evgeniy TSVETOVApex42:23:0042:22:00'+3:34
5.Andrey SAMARDZHIEVCargotec43:19:0043:07:00'+4:19
6.Georgi YANEVCoursera45:38:0045:20:00'+6:32
7.Petko KAMENOVDigital Lights46:10:0046:06:00'+7:18
8.Kaloyan KRUMOV46:24:0046:12:00'+7:24
9.Kiril POPOVTick4246:34:0046:14:00'+7:26
10.Hristo GERGOVMusala Soft - Innovation46:29:0046:17:00'+7:29
11.Alexander KADIEVAxway46:30:0046:26:00'+7:38
12.Ivo ZLATEVVivacom47:15:0046:43:00'+7:55
13.Grigor VARBANOVChaos47:50:0047:01:00'+8:13
14.Nikolay SURCHEV47:02:0047:01:00'+8:13
15.Andrey MARCHEVDraftKings47:12:0047:04:00'+8:16
16.Martin MARINOVAdastra Bulgaria47:28:0047:17:00'+8:29
17.Denislav NAYDENOVQuesters47:55:0047:31:00'+8:43
18.Hristiyan TODOROVDXC Technology47:44:0047:37:00'+8:49
19.Tsvetomir SHAVELYMusala Soft - Innovation48:10:0047:50:00'+9:03
20.Yavor HRISTOVAtos48:11:0048:03:00'+9:15
21.Velizar BAGAROVDXC Technology48:18:0048:16:00'+9:28
22.Vladislav MITEVICB49:10:0048:30:00'+9:42
23.Dimitar SAVOVAtos48:42:0048:39:00'+9:51
24.Ivaylo MARINOV48:46:0048:42:00'+9:54
25.Decebal Sorin TUDORОМВ България48:42:0048:42:00'+9:54
26.Nikola BUSHNYAKOVDTC Commerzbank Sofia48:53:0048:45:00'+9:57
27.Kalin DIMITROV49:17:0048:51:00'+10:03
28.Kiril STOEV49:14:0049:07:00'+10:19
29.Veselin MIHAYLOVProxiad49:46:0049:27:00'+10:39
30.Todor BOZHINOVFalcon49:45:0049:29:00'+10:41
31.Asen STOILOVChaos50:29:0049:40:00'+10:52
32.Aleksandar BAHCHEVANOVQuesters50:38:0050:01:00'+11:13
33.Todor MINEV50:23:0050:05:00'+11:17
34.Nikola SIDEROVTSD Software50:30:0050:20:00'+11:32
35.Filippos POLYKARPOU50:29:0050:27:00'+11:39
36.Aleksandar VAKRILOVCoursera50:53:0050:35:00'+11:47
37.Strahil CHERNEVVivacom50:48:0050:39:00'+11:51
38.Jonathan POSTLEWAITE50:49:0050:39:00'+11:51
39.Emil TABAKOVCoursera50:57:0050:40:00'+11:52
40.Trayan MIHAYLOVWeekend Pirates51:06:0050:52:00'+12:04
41.Veselin CHOBANKOVInter Cars51:10:0050:57:00'+12:10
42.Mihail STEFANOVEnetpulse51:15:0051:15:00'+12:27
43.Nikolay JELIAZOVCargotec51:55:0051:30:00'+12:42
44.Dimitar PETKOVLimeChain52:23:0051:30:00'+12:42
45.Borislav BUMBAROV52:39:0051:33:00'+12:45
46.Martin VASILEVProgress51:49:0051:44:00'+12:56
47.Konstantin PARTALOZOVVivacom52:02:0051:56:00'+13:08
48.Viktor IROBALIEVDraftKings52:38:0052:28:00'+13:40
49.Valeri MANCHEVVMware Boxer53:20:0052:29:00'+13:41
50.Asen VATEVТаласъми52:46:0052:34:00'+13:46
51.Gorski ALEXLesno.bg52:42:0052:38:00'+13:51
52.Ivan TOPLIYSKICrossFit 68152:50:0052:46:00'+13:58
53.Valeri BUCHINSKIEPAMazings55:10:0052:48:00'+14:00
54.Boris DIMITROVEPAMazings55:15:0052:52:00'+14:04
55.Hristo YOVCHEVAdastra Bulgaria53:09:0052:56:00'+14:08
56.Veselin GEORGIEVProgress53:02:0052:57:00'+14:10
57.Nikolay IVANOVAtos53:18:0053:12:00'+14:24
58.Bozhidar ZAHOVMusala Soft - Innovation53:46:0053:34:00'+14:46
59.Teodor ASENOV54:32:0053:53:00'+15:05
60.Alexander SIMEONOVDraftKings54:03:0053:53:00'+15:05
61.Dimitar DIMITROVVivacom54:15:0054:10:00'+15:22
62.Asen CONEVCargotec54:53:0054:27:00'+15:39
63.Nikolay YORDANOVEPAMazings55:08:0054:40:00'+15:52
64.Kris VALCHEVDigital Lights55:21:0055:02:00'+16:14
65.Petyo DIMITROVMusala Soft - Innovation55:20:0055:07:00'+16:19
66.Boyan TODOROV55:45:0055:07:00'+16:19
67.Petar ARMYANOVDigital Lights55:30:0055:12:00'+16:24
68.Nikolay TODOROVLimeChain56:05:0055:12:00'+16:24
69.Rumen ANDREEVEPAMazings55:53:0055:17:00'+16:29
70.Aleksandar VELCHEVBroadcom55:54:0055:24:00'+16:36
71.Marin BARNEKOVDXC Technology55:37:0055:25:00'+16:38
72.Ivaylo YOSIFOVFindMeCure55:56:0055:34:00'+16:47
73.Nikolas MENYOБНП Париба Лични Финанси55:49:0055:43:00'+16:56
74.Ivaylo IVANOVAdastra Bulgaria56:47:0056:33:00'+17:45
75.Tihomir TSVETKOVChaos57:29:0056:41:00'+17:53
76.Olivier COMTEAtos56:49:0056:44:00'+17:56
77.Petar ROGACHEVCargotec57:44:0057:10:00'+18:22
78.Jean MARIE58:12:0057:23:00'+18:35
79.Denis CHOLAKOV58:51:0058:04:00'+19:16
80.Kristiyan NIKOLOVQuesters58:36:0058:07:00'+19:19
81.Viktor STANCHEVDigital Lights58:26:0058:09:00'+19:21
82.Arsen APOSTOLOVБНП Париба Лични Финанси58:21:0058:14:00'+19:26
83.Ivaylo MIHOVAmadeus59:45:0058:35:00'+19:47
84.Rumen ANGELOV59:53:0059:17:00'+20:29
85.Dimitar TERZIEVDigital Lights59:41:0059:25:00'+20:37
86.Spas GENOVQuesters1:00:0059:30:00'+20:42
87.Nikola KIREVVMware Boxer1:00:2359:33:00'+20:45
88.Georgi MIRCHEVQuesters1:00:0859:38:00'+20:50
89.Svetoslav ILIEVAmadeus1:00:5559:53:00'+21:06
90.Mihael KIROVDigital Lights1:00:1459:57:00'+21:10
91.Simeon SIMEONOVCargotec1:00:371:00:03'+21:15
92.Georgi SABEVProxiad1:00:451:00:26'+21:38
93.Qni SOKOLOV1:02:121:01:25'+22:37
94.Fero FERAD1:02:121:01:26'+22:38
95.Angel PETRICHANSKIТичане му е майката1:01:321:01:27'+22:40
96.Alexander FUTEKOV1:02:181:02:00'+23:12
97.Konstantin SPASOV1:02:281:02:00'+23:12
98.Iliyana GENOVAAtos1:02:451:02:33'+23:46
99.Michael LINKSchwarz IT Bulgaria1:03:321:02:34'+23:47
100.Ivan GEORGIEVSGI1:03:291:02:44'+23:57
101.Rosen BOBCHEV1:04:021:03:11'+24:23
102.Valentin GEORGIEVVivacom1:03:311:03:20'+24:33
103.Valentin VASILEVBigbank AS1:03:591:03:38'+24:50
104.Atanas ATANASSOVDXC Technology1:04:131:03:39'+24:51
105.Miroslav STOEVTechnoRun1:04:071:03:42'+24:54
106.Ivan STAYKOVEnetpulse1:04:321:03:44'+24:56
107.Miroslav FILKOVEnetpulse1:04:331:03:45'+24:57
108.Milen VENEVEnetpulse1:04:331:03:45'+24:57
109.Petko DUDEVSKIEGT Interactive1:04:551:03:55'+25:07
110.Petar MANEVCargotec1:05:041:04:27'+25:39
111.Martin VARBANOVQuesters1:05:131:04:45'+25:57
112.Vladislav ATANASOVTechnoRun1:05:161:04:47'+25:59
113.Vasil VASILEV1:05:371:04:50'+26:02
114.Miroslav STEPANOVWeekend Pirates1:05:321:05:17'+26:29
115.Stanislav BOTEVMusala Soft - Innovation1:06:391:06:23'+27:35
116.Ventseslav TODOROVCargotec1:07:141:06:40'+27:52
117.Victor BOCHERAtos1:06:481:06:43'+27:55
118.Martin MARINOVDXC Technology1:07:451:06:56'+28:08
119.Vasil HRISTOV1:07:511:07:18'+28:30
120.Ivaylo KEREMIDARSKIWeekend Pirates1:07:451:07:28'+28:40
121.Ivelin TENEVЧерешка1:08:501:07:51'+29:03
122.Martin TSENOVDreamix1:08:061:07:56'+29:08
123.Valentin KOLEVMusala Soft - Innovation1:08:501:08:15'+29:27
124.Aleksandar TSONEVDreamix1:08:281:08:16'+29:28
125.Atanas GROZDANOVTechnoRun1:09:281:09:02'+30:14
126.Tsvetan ENEVAstea Solutions1:09:281:09:24'+30:36
127.Stefan FUTEKOV1:11:401:11:22'+32:34
128.Georgi RUSEV1:11:371:11:24'+32:36
129.Ivan TAHCHIEVCoursera1:14:331:14:12'+35:25
130.Sinan MEHMEDProxiad1:14:391:14:20'+35:32
131.Ivan NIKOLOVAtos1:15:411:15:33'+36:45
132.Aleksandar STANOEVQuesters1:17:311:17:05'+38:17
133.Bozhidar SAMOKOVSKIProxiad1:18:021:17:42'+38:54
134.Desislav STOYANOVБегач1:20:261:19:40'+40:53
135.Kliment PENEVEGT Interactive1:34:051:33:01'+54:14
DNFValeri YONKOVБНП Париба Лични ФинансиDNF1:01:05DNF
DNFSimeon STOYCHEVОМВ БългарияDNF1:07:33DNF
DNFKristiyan PAVLINOVБНП Париба Лични ФинансиDNF1:13:32DNF
DNFDenislav DIMITROVSchwarz IT BulgariaDNF33:56:00DNF
DNFMiroslav NIKOLOVChaosDNF27:42:00DNF
DNFBoyko ARSOVDTC Commerzbank SofiaDNF31:31:00DNF
DNFFero FERADDNF36:43:00DNF
DNFKaloyan MANEVDigital LightsDNF22:35:00DNF
DNSTechnoRunDNS1:18:28DNS

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.