Резултати от Трън Ултра Рън 2022

На 29 май 2022 се проведе дебютното издание на Трън Ултра Рън 2022. Домакин на състезанието бе един от най-живописните и чисти планински райони в България. Старт финал зоната бе с. Велиново, община Трън, а трасетата три:

  • Бягане до върха: 13 км, 950 D+
  • Четири върха Tрейл 24 км, 1650 D+
  • Десет върха Ултра: 54 км, 3400 D+
Трън Ултра Рън
МястоИмеОтборВремеРазлика
1Верадина НАЧЕВАТД Рилски езера2:16:48--
2Надежда КИРОВА - ДИЛОВА2:20:54'+4:06
3Мария ЧЕПЪКОВА2:21:41'+4:53
4Василка АТАНАСОВА2:31:28'+14:40
5Димитрина ГУЛЕВАЛабрадор2:34:42'+17:54
6Десислава КИРКОВА2:51:04'+34:16
7Pepy DIMITROVA2:57:33'+40:45
8Светлана ПАУНОВА-КОЖУХАРОВА3:04:09'+47:21
9Аделина ГРИГОРОВА3:07:19'+50:31
10Деница БОРЧЕВА3:10:11'+53:23
11Лиа АХАБАБЯН3:38:11'+1:21:23
12Елизабета ДИМИТРОВА3:39:49'+1:23:01
13Яна АНДОНОВА3:40:27'+1:23:39
14Алена ЛЕБЕДИНСКА3:44:07'+1:27:19
15Valeria PETROVA3:47:15'+1:30:27
16Радосвета КОЛЕВА3:49:50'+1:33:02
17Белла БАЕВА3:59:30'+1:42:42
18Лилия ВАСЕВА4:00:21'+1:43:33
19Красимира ГЕРАСИМОВАЛАБРАДОР4:07:42'+1:50:54
20Нина ВИТКОВА4:37:07'+2:20:19
21Татяна ГЕОРГИЕВАT&M²4:39:21'+2:22:33
22Михаела ПЕТРОВА4:39:21'+2:22:33
23Мария ГЕОРГИЕВА4:41:39'+2:24:51
24Анжела МАНОЛОВА5:04:44'+2:47:56
25Албена РАШКОВА5:07:19'+2:50:31
26Весела ГЕНКОВАСдружение "С раница и колело"5:32:34'+3:15:46
27Надя АУАЛ6:32:26'+4:15:38
DNFАнна ГЕОРГИЕВАDNFDNF
МястоИмеОтборВремеРазлика
1Тони ВАСИЛИЕВНе2:02:46--
2Мартин КАМЕНОВ2:09:19'+6:33
3Давид СТАНИСЛАВОВ2:12:54'+10:08
4Александър ИВАНОВ2:14:52'+12:06
5Ангел ГЕНОВ2:18:00'+15:14
6Иван ВЕНКОВКрайъгълният камък2:20:16'+17:30
7Христо КРЪСТЕВ2:24:26'+21:40
8Иван ЦОЛОВ2:30:51'+28:05
9Марин НЕДКОВ2:34:33'+31:47
10Венелин ДЕЯНОВ2:35:35'+32:49
11Велислав КУЗМАНОВ2:38:33'+35:47
12Мариян ПАНИЧАРОВ2:39:39'+36:53
13Калоян КОЖУХАРОВСК "Милка Михайлова" - Перник2:42:48'+40:02
14Ангел ПЕТРИЧАНСКИТичане му е майката2:49:13'+46:27
15Кристиан КИРИЛОВ2:51:04'+48:18
16Мартин ХРИСТОВ2:52:51'+50:05
17Михаил ЦАНКОВ3:02:37'+59:51
18Боян СЕДЕВЧЕВ3:03:10'+1:00:24
19Генади ИВАНОВ3:03:31'+1:00:45
20Васил ГЕНОВ3:03:46'+1:01:00
21Янек ПАВЛОВ3:05:11'+1:02:25
22Христо ИВАНОВБегач3:05:12'+1:02:26
23Димитър НИКОЛОВ3:10:05'+1:07:19
24Цветислав БАЛЕВ3:24:11'+1:21:25
25Георги НАЧЕВЛабрадор3:31:57'+1:29:11
26Александър ПЕТКОВ3:32:49'+1:30:03
27Димитър ИВАНОВ3:34:16'+1:31:30
28Костадин МЛАДЕНОВ3:34:16'+1:31:30
29Робърт АХАБАБЯНЦецка Кирякова -:)3:38:11'+1:35:25
30Кристиян ГРИГОРОВ3:38:20'+1:35:34
31Ivan LEBANOV3:47:16'+1:44:30
32Христо КОСТАДИНОВ3:49:50'+1:47:04
33Велимир ГОЧКОВ3:52:26'+1:49:40
34Господин ГОЧКОВ3:52:38'+1:49:52
35Роберто ПЕТРОВ4:00:24'+1:57:38
36Боян КОЛЕВ4:06:48'+2:04:02
37Йордан ВАСИЛЕВ4:07:42'+2:04:56
38Ивайло МАРКОВ4:14:21'+2:11:35
39Николай ЦАНКОВ4:21:00'+2:18:14
40Свилен МИТЕВ4:22:16'+2:19:30
41Мартин ГЕОРГИЕВ4:26:28'+2:23:42
42Тодор ПИРОВ4:27:46'+2:25:00
43Бранимир ЗАГОРСКИ4:41:39'+2:38:53
44Георги РАДОСВЕТОВ4:56:11'+2:53:25
45Александър ДАМЯНОВКотките5:35:29'+3:32:43
46Цветан РАЙКОВЛабрадор6:32:58'+4:30:12
47Георги ПАЛАХУТЕВ6:33:44'+4:30:58
DNFЮлиян НИКОЛОВDNFDNF
DNFДамян БОГОЕВInvictusDNFDNF
МястоИмеОтборВремеРазлика
1Stefana VASILEVA3:38:06--
2Атанаска АТАНАСОВА3:40:56'+2:50
3Гергана МАЛЧЕВАСТЕНАТА3:58:59'+20:53
4Боряна ЦВЕТКОВА4:21:41'+43:35
5Мартина ЗАДНЕПРОВСКА4:27:44'+49:38
6Анна АРТИНЯНТрендафилка Немска5:09:25'+1:31:19
7Ralitsa TSVETKOVA5:12:00'+1:33:54
8Тонислава СОТИРОВАШмиргИли5:24:49'+1:46:43
9Мария КАЛАЙДЖИЕВАМекица5:40:33'+2:02:27
10Евелина ДАМЯНОВА5kmrun5:44:33'+2:06:27
11Тони ГАНЧЕВА5kmrun5:45:44'+2:07:38
12Надя КАЛЧЕВА5:51:06'+2:13:00
13Галя ГЕОРГИЕВАКоренче6:01:44'+2:23:38
14Антония ГОЛЕВА6:07:20'+2:29:14
15Радина РАЙЧЕВАЛабрадор6:22:42'+2:44:36
16Мая ПЕТРУНОВА6:22:42'+2:44:36
17Габриела ЖЕКОВА6:26:51'+2:48:45
18Мария ДАМЯНОВА6:27:43'+2:49:37
19Петя КАРАМАЖДРАКОВАЛабрадор6:35:14'+2:57:08
20Galya KOLEVA6:39:23'+3:01:17
21Аргири ЧИРАКМАНИFOSTATA7:08:13'+3:30:07
22Juliana HADJITCHONEVA7:14:59'+3:36:53
23Евелина МАЛИНОВА7:14:59'+3:36:53
24Севда МАРКОВА8:00:51'+4:22:45
25Милена НИКОЛОВАКотките8:06:07'+4:28:01
DNFВанина МИЛУШЕВАDNFDNF
DNFАни ГЕОРГИЕВА-НЕДКОВАDNFDNF
DNFВалентина ГЕНЕВАJV ITDNFDNF
МястоИмеОтборВремеРазлика
1Емил ЯНЧЕВ3:13:57--
2Младен АНТОНОВCrypto Runners3:16:46'+2:49
3Петър ПЕТРОВПерник city3:16:46'+2:49
4Емил НЕДКОВ3:27:00'+13:03
5Петър ИВАНОВТ&M3:30:56'+16:59
6Александър ДИМОВЖулистан3:33:17'+19:20
7Благой БОЯДЖИЕВ3:35:16'+21:19
8Цецо СТОЯНОВПерник city3:41:06'+27:09
9Николай КЮЧУКОВ3:57:02'+43:05
10Никола МИРЧЕВIncognito Riders3:59:32'+45:35
11Борислав ХЛЕБНИКОВ4:00:11'+46:14
12Детелин ЗЛАТЕВ4:06:32'+52:35
13Стоян КАРАСТОЯНОВШкола за характери4:13:12'+59:15
14Димитър ТОНЧЕВБаси Кефа4:13:41'+59:44
15Пламен ВЕЛКОВПожарна Монтана4:20:39'+1:06:42
16Павел СИДЕРОВСдружение Алабак4:21:32'+1:07:35
17Радослав ГЕОРГИЕВ4:25:50'+1:11:53
18Николай МИЛЕНКОВШмиргели4:29:27'+1:15:30
19Симеон ПАНОВRUN-D.M.C 🙂4:30:35'+1:16:38
20Дончо ТОДОРОВ4:32:48'+1:18:51
21Калоян АНГЕЛОВСпортна зависимост4:35:45'+1:21:48
22Орхан ЧАКЪРОВСпортна зависимост4:35:45'+1:21:48
23Stoyan IVANOVСКО Компас Раднево4:41:58'+1:28:01
24Тихомир ЦОНКОВWALLTOPIA4:42:20'+1:28:23
25Георги АНТОНОВБързоход4:44:46'+1:30:49
26Светослав БЛАЖЕВ4:45:10'+1:31:13
27Милен МАНОВ4:48:23'+1:34:26
28Георги ДОБРЕВКошмарно Къси Крачета4:49:01'+1:35:04
29Тони ЛИПОШЛИЕВ4:49:32'+1:35:35
30Атанас ПЕТРОВClimb&Run4:56:08'+1:42:11
31Даниел СТЕФАНОВ4:58:39'+1:44:42
32Георги ГЕОРГИЕВ4:58:39'+1:44:42
33Олег КРУМОВДишай, Перник5:01:15'+1:47:18
34Стефан САВОВ5:03:50'+1:49:53
35Александър ГЕТОВ5:06:11'+1:52:14
36Андрей ТАГАРЕВТрендафилка Немска5:09:25'+1:55:28
37Юлиан САМАРДЖИЕВ5:11:28'+1:57:31
38Emil ALEKSOV5:12:36'+1:58:39
39Тихомир ХРИСТОВ5:23:26'+2:09:29
40Иван КРУШЕВСКИ5:24:34'+2:10:37
41Светослав ПАНАЙОТОВ5:30:09'+2:16:12
42Стивън МАНАХОВ5:35:21'+2:21:24
43Живко ДУЧЕВ5:39:37'+2:25:40
44Кристиан КАДИЕВМекица5:40:33'+2:26:36
45Димитър СЛАВЧЕВ5:44:12'+2:30:15
46Михаил НАЧЕВ5:47:06'+2:33:09
47Александър ГЪЛЪБОВЛунатични разходки5:50:20'+2:36:23
48Александър АЛЕКСИЕВЛабрадор5:56:42'+2:42:45
49Velin BALIYSKI5:58:21'+2:44:24
50Борислав МИЛАНОВ5:58:21'+2:44:24
51Валентин МИХАЙЛОВ6:03:21'+2:49:24
52Александър ЖЕЛЕВ6:03:23'+2:49:26
53Svetoslav ILIEVAmadeus6:05:33'+2:51:36
54Тодор КОЛЕВ6:05:35'+2:51:38
55Кирил ЖЕЛЯЗКОВ6:07:58'+2:54:01
56Иван ГОЛЕВ6:15:06'+3:01:09
57Михаил НИКОЛОВЛабрадор6:22:42'+3:08:45
58Любомир ХРИСТОВ6:26:50'+3:12:53
59Евгени ПАВЛОВ6:27:43'+3:13:46
60Ивайло МИХОВAmadeus6:32:25'+3:18:28
61Георги АНДОНОВAmadeus6:44:04'+3:30:07
62Михаил ГЕОРГИЕВ6:48:46'+3:34:49
63Кирил ДИМИТРОВ6:48:46'+3:34:49
64Иван ВЕЛИНОВ7:00:33'+3:46:36
65Пламен АТАНАСОВ7:00:35'+3:46:38
66Ангел АНГЕЛОВ7:08:13'+3:54:16
67Мартин ДИМИТРОВFOSTATA7:08:13'+3:54:16
68Александър СТАНИЛОВ5kmrun7:14:59'+4:01:02
69Деян ПЕТРОВ7:56:46'+4:42:49
70Марин ЗАХАРИЕВ8:00:51'+4:46:54
DNFAndrea FRAREDNFDNF
МястоИмеОтборВремеРазлика
1Dessy TABAKOVA9:44:17--
2Радостина ИВАНОВАIRun9:46:10'+1:53
3Kristina NIKOLOVABuddy Black10:10:44'+26:27
4Кристина АНЧЕВАTip Top10:57:58'+1:13:41
5Rumyana HRISTOVA11:31:20'+1:47:03
DNFВера МИТОВАDNFDNF
DNFИрина ПЕШИНАDNFDNF
DNFМая ПЕТКОВАDNFDNF
DNFАнгелина ИВАНОВАDNFDNF
DNFМариана КИСЬОВА-ПЕТРОВАБегачDNFDNF
DNFСоня КАДИЕВАDNFDNF
DNFDobromira IANEVADNFDNF
МястоИмеОтборВремеРазлика
1Велин ДИЛОВ7:16:52--
2Владимир МИЛУШЕВ7:29:37'+12:45
3Петър ИВАНОВСТЕНАТА7:49:49'+32:57
4Георги ПЕХЛЕВ8:01:17'+44:25
5Людмил ТОДОРОВ8:28:35'+1:11:43
6Михаил КЛЕНОВ8:28:35'+1:11:43
7Николай ПЕТКОВ8:32:11'+1:15:19
8Милен ТОНЧЕВСТЕНАТА8:55:57'+1:39:05
9Nikola NIKOLOVClimb,Run&Fun9:07:16'+1:50:24
10Георги КАРАГЬОЗОВWest park runners9:18:45'+2:01:53
11Стоян КОЛЕВ9:35:14'+2:18:22
12Мартин ПЕТРОВ9:36:20'+2:19:28
13Максим БОЖИЛОВ9:37:41'+2:20:49
14Лъчезар МИТКОВTeamSESH9:38:40'+2:21:48
15Христо РАЙНОВ9:46:12'+2:29:20
16Павел МИХАЙЛОВ9:53:11'+2:36:19
17Dimitar PANTELEEV9:59:17'+2:42:25
18Виктор СИМЕОНОВВелоклуб Градус10:17:58'+3:01:06
19Тодор МИХАЙЛОВ10:29:20'+3:12:28
20Петър ТЕРЗИЕВТрънски глагоръц10:36:18'+3:19:26
21Георги БОГДАНОВ10:36:19'+3:19:27
22Митко МИТКОВФродо Годеч10:43:34'+3:26:42
23Радослав ТОДОРОВ10:44:08'+3:27:16
24Стефан АЛЕКСИЕВ10:45:36'+3:28:44
25Георги МЛАДЕНОВ10:57:58'+3:41:06
26Денис КЪРОВ11:17:12'+4:00:20
27Martin KOLEVBuddy Black11:24:15'+4:07:23
28Боян ДОЧЕВЖулистан / CampingRocks.bg / ASP11:31:21'+4:14:29
29Филип БОНЕВ12:38:32'+5:21:40
DNFVladimir DZHONEVDNFDNF
DNFМартин ГРАДЕВBegach Running ClubDNFDNF
DNFNikolay GANKOVDNFDNF
DNFВладимир КОЛЕВZnepolijeDNFDNF
DNFНеделко АНЧЕВTip TopDNFDNF
DNFМирослав МОРАВСКИMoravSky TeamDNFDNF
DNFЧарли МБУНДЖИDNFDNF
DNFЛюбомир ПОПОВDNFDNF
DNFKalin CHINOVSKIDNFDNF
DNFОгнян АЛЕКСИЕВDNFDNF
DNFИван МАРТИНОВDNFDNF

Вижте още

Резултати от Misionis Trail 2022

Резултати от Misionis Trail 2022

Misionis trail е състезание по планинско бягане в района на град Търговище и един от стоте национални туристически обекта – крепостта Мисионис.

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

На 13 ноември 2022 се проведе предпоследния за годината старт от XLkmrun календара на 5kmrun. Състезанието събра голям брой участници в района на Бонсови поляни, Люлин планина.