Резултати от Трън Ултра Рън 2023

На 13 май 2023 се проведе второто издание на Трън Ултра Рън. Домакин на състезанието бе един от най-живописните и чисти планински райони в България. Старт финал зоната бе с. Велиново, община Трън, а трасетата четири или с едно повече спрямо миналата година – 8 км / 560 м Д+, 13 км / 950 Д+, 24 км / 1650 Д+, 54 км / 3400 Д+.
Трън Ултра Рън
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Димана КИРЯКОВА1:21:51
2.Деяна ДИМИТРОВА1. (F 45+)1:27:11
3.Калинка МИШЕВА1:28:12
4.Мария ЯЧКОВА1:31:06
5.Нина НИКОЛОВА1:42:01
6.Валя ТОДОРОВА1:48:31
7.Искра ГИЧЕВА2. (F 45+)1:54:23
8.Галя АНГОВА1:57:13
9.Ивалена АНТОНОВА2:00:49
10.Теодора АНДРЕЕВА2:12:25
11.Христина НЕСТЕРОВА3. (F 45+)Jumping Chicas2:35:46
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Christian KOBER1. (M 45+)53:24
2.Ангел ПРАМАТАРОВiHealth1:01:04
3.Костадин НИКОЛОВTrada.bg1:04:03
4.Борис ИВАНОВ1:10:57
5.Любомир СТЕФАНОВ1:12:36
6.Любослав ЛЮБОМИРОВ1:12:48
7.Велислав КУЗМАНОВ2. (M 45+)1:15:44
8.Валери ЦВЕТКОВ1:22:49
9.Ангел ПЕТРИЧАНСКИТичане му е майката1:22:51
10.Павел ЦЕНОВТолковасиМожем1:23:21
11.Теодор КОСТАДИНОВТолковасиМожем1:23:24
12.Йордан САМИЧКОВ1:23:38
13.Павлин СТОЯНЧОВ1:26:45
14.Андрей ПЪРВАНОВ3. (M 45+)1:35:32
15.Цветомир КРЪСТЕВТолковасиМожем1:38:42
16.Свилен МИТЕВ1:39:03
17.Кирил ДИМИТРОВНямам1:42:44
18.Александър ГРУЕВ1:45:20
19.Живко МИЛЕНОВ1:48:11
20.Георги РАДОСВЕТОВ1:48:11
21.Иван АНГОВ1:57:13
22.Hristiyan KANEV1:58:43
23.Georgi VLAHOV1:58:44
DNFНиколай ТОДОРОВDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Паолина ГРОЗЕВА2:09:02
2.Надежда ДИЛОВА2:09:40
3.Василка АТАНАСОВА1. (F 45+)2:20:45
4.Елена ДИМИТРОВА2:25:55
5.Ивона МИХАЙЛОВА2:32:37
6.Tsvetelina HRISTOVAНадежда-София2:33:39
7.Светлана ПАУНОВА-КОЖУХАРОВА2. (F 45+)2:38:24
8.Мария КАЛАЙДЖИЕВАМекица2:45:21
9.Yoana STOYANOVAPernik City2:51:30
10.Лора ДИМИТРОВА3:08:09
11.Рая ВЕЛИНОВА3:08:47
12.Габриела ПЕТРОВА3:09:03
13.Цвета ПЕТКОВАМонтана3:10:34
14.Теодора КЮЛАФЛИЙСКА3. (F 45+)Icon3:12:01
15.Гергана КОЧЕВА3:13:41
16.Василка МАЛИНОВА3:14:28
17.Йорданка ЕЛЕНКОВА4. (F 45+)Монтана3:17:01
18.Албена РАШКОВА3:28:06
19.Анжела СТОИМЕНОВА5. (F 45+)3:28:06
20.Николета ДИМИТРОВА3:43:41
21.Моника РАНГЕЛОВА3:55:56
22.Елизабета ДИМИТРОВАТийм Перник3:55:58
23.Мелина НЕЙКОВА4:00:03
24.Yanitsa RUSENOVA4:00:33
25.Аделина ИВАНОВА6. (F 45+)4:01:38
26.Диана АЛЕКСАНДРОВА7. (F 45+)4:04:17
27.Ивет ИВАНОВА4:15:23
28.Весела ГЕНКОВА8. (F 45+)4:20:31
29.Цветанка КОРЧЕВА9. (F 45+)4:36:02
30.Александра ДИМИТРОВА4:46:49
31.Мариела АЛЕКСАНДРОВА4:46:51
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Toni VASILIEVНе1:50:12
2.Георги ИЛИЕВТийм Перник1:54:35
3.Кристиан КАДИЕВМекица1:55:47
4.Симеон ТЕНЕВDенtaлки1:58:47
5.Ivan HRISTOV2:00:17
6.Радослав ГЕОРГИЕВ2:04:34
7.Христо БОЯНОВ2:06:45
8.Кристиян КОСТАДИНОВ2:12:34
9.Венислав КИРИЛОВСливница2:13:52
10.Емил ПЕТРОВ2:16:38
11.Стефан РАДОВАНОВ1. (M 45+)А.К. Младост Босилеград2:24:39
12.Калоян КОЖУХАРОВ"Милка Михайлова"-Перник2:31:30
13.Юлиан ИВАНОВ2:32:15
14.Янко МАЛИНОВ2:34:50
15.Daniel MIHALEV2:35:34
16.Ваньо ГИЧЕВняма2:36:18
17.Антон ГРУДОВww yes yes2:36:50
18.Мартин ХРИСТОВТийм Перник2:37:55
19.Александър ГЕРГАНОВNA2:38:23
20.Petar KOLEV2:38:38
21.Владислав РАДЕВ2. (M 45+)2:39:14
22.Роберто ПЕТРОВТийм Перник2:40:40
23.Станислав ТЕОФИЛОВМиньор Перник2:41:54
24.Кристиян ГЕРЧЕВ2:42:21
25.Боян СЕДЕВЧЕВ2:44:30
26.Александър ДЖАРТОВ2:47:53
27.Росен АЛЕКСАНДРОВ3. (M 45+)2:48:57
28.Dian ILIEV2:50:50
29.Александър ВЕЛЧЕВ2:50:50
30.Мариян ПАНИЧАРОВ2:52:12
31.Кристиан КИРИЛОВТийм Перник2:56:57
32.Алекс КИРИЛОВ3:05:34
33.Цветислав БАЛЕВ4. (M 45+)3:07:44
34.Методи ЙОРДАНОВ3:08:57
35.Калоян ДИМИТРОВ3:09:04
36.Николай ДЕРВИШЕВ3:09:05
37.Владимир ТОДОРОВ3:09:06
38.Васил ИВАНОВ3:14:29
39.Янек ПАВЛОВТИЙМ ПЕРНИК3:16:20
40.Иван МИШЕВ3:18:45
41.Ивайло МАРКОВ3:31:21
42.Георги ПАНТАЛЕЕВ3:32:34
43.Тодор ПИРОВ3:39:18
44.Боян КОЛЕВ5. (M 45+)3:46:32
45.Тихомир ТОТЕВ6. (M 45+)3:46:32
46.Славомир СЛАВЧЕВПерник тийм3:48:11
47.Велизар ИВАНОВ3:55:56
48.Velichko PETROVLegs Miserables4:02:36
49.Здравко КОЛЕВ4:04:17
50.Георги КИРИЛОВ4:20:05
51.Валентин ТОМОВ4:20:05
52.Емил ЗДРАВКОВ7. (M 45+)4:23:28
53.Радослав СТЕФАНОВ4:25:11
54.Илиян МИЛАНОВ4:25:12
DNFХристо ИВАНОВDNFТийм ПерникDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Верадина НАЧЕВАСинята стрела3:28:03
2.Gergana BOZHKOVABlagoevgrad Running Club3:40:53
3.Stefana VASILEVA3:41:46
4.Бела ДУЛЕВАКом-Емине сБира3:47:40
5.Мария ЦОЧЕВА1. (F 45+)Азимут4:05:58
6.Ванина МИЛУШЕВА4:14:09
7.Лилия ЧОЛАКОВА4:18:12
8.Даниела ХРИСТОВА2. (F 45+)Синчец4:43:06
9.Йоана ИВАНОВА84:47:04
10.Mariana KISYOVA4:48:11
11.Яна ДОБРЕВСКАMikkeller Running Club Sofia4:52:25
12.Мирослава КИРИЛОВА4:55:44
13.Ралица ЦВЕТКОВА3. (F 45+)4:56:01
14.Мариета ПЕТРОВА4. (F 45+)Чичовите конье4:57:00
15.Ивона НЕДЕЛЧЕВА4:58:19
16.Десислава КИРКОВА4:58:20
17.Maya PETKOVA5. (F 45+)Jumping Chicas5:22:33
18.Катерина ПАЛАШЕВА5:32:14
19.Деница БОРЧЕВА5:44:34
20.Велина ГЕОРГИЕВА5:52:45
21.Лилия ПЕТРУНОВА5:54:31
22.Калина ВУШЕВА5:55:44
23.Биляна ИВАНОВА6:16:30
24.Радина КОСТАДИНОВА6. (F 45+)6:16:35
25.Maya ANTOVA7. (F 45+)6:32:10
26.Anelia RANCHINSKA8. (F 45+)6:34:12
27.Едуарда ЕНЧЕВА6:47:20
28.Боряна МЛАДЕНОВАБегач6:52:27
29.Mila YANKULOVA7:05:02
30.Мартина ПЕНЕВА7:37:02
31.Ралица ДИМИТРОВА7:37:02
32.Mariya IVANCHOVAЛабрадор7:56:56
DNFМая ПЕТРУНОВАDNFСК "Милка Михайлова"DNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Кирил НИКОЛОВXCoSports2:42:43
2.Zdravko KRASTEV2:47:18
3.Емил ЯНЧЕВKaroll Capital Management2:57:50
4.Петър ИВАНОВStenata3:02:37
5.Христо ИВАНОВ3:02:43
6.Евгений ЦВЕТОВTRS3:04:07
7.Борис КОСТОВ3:05:43
8.Стефан ВАСИЛЕВ3:11:05
9.Charalampos TSAMANTOURIDIS3:16:15
10.Цецо СТОЯНОВПерник city3:23:26
11.Георги БОЖИЛОВ3:28:58
12.Иван ПАШОВ3:31:05
13.Максим БОЖИЛОВ3:34:13
14.Благой БОЯДЖИЕВ3:35:26
15.Любомир ПЕТРОВ1. (M 45+)3:35:39
16.Тони ЛИПОШЛИЕВ3:36:19
17.Давид СТАНИСЛАВОВМогилата3:41:47
18.Vladilen SIMEONOV3:44:50
19.Георги ЯНАКИЕВ3:47:27
20.Владислав ДЕКОВ3:48:16
21.Николай АНДРЕЕВ3:50:47
22.Георги СТОЯНОВ3:54:23
23.Борислав ХЛЕБНИКОВ3:54:27
24.Иван ЕЛ МЕГРАБИ3:54:34
25.Борислав МИЛАНОВ3:56:09
26.Павел СИДЕРОВСдружение Алабак3:56:12
27.Георги ТОПАЛОВ3:57:35
28.Любомир НОКОВ2. (M 45+)4:01:06
29.Aleksandar NUŠIĆPK Železničar Niš4:02:55
30.Божидар ПОПДИМИТРОВ4:03:38
31.Георги СТЕФАНОВ3. (M 45+)Бързоход4:04:44
32.Георги КАРАВАСИЛЕВРазвитие в застой4:04:59
33.Детелин ЗЛАТЕВ4:05:24
34.Лъчезар ПЕТКОВСтръмен баир4:06:27
35.Мартин НЕДЯЛКОВ4:08:52
36.Milos TASKOVICPK Zeleznicar Nis4:11:23
37.Дончо ТОДОРОВ4. (M 45+)4:12:29
38.Радослав ТОДОРОВ4:14:49
39.Philip NASRAdidas Runners Sofia4:15:25
40.Христо КРЪСТЕВ4:15:30
41.Христомир ДОБРЕВ4:17:04
42.Петър ПЕНЕВ4:19:23
43.Виктор ГРОЗЕВ4:21:06
44.Александър АНТОВ4:22:26
45.Константин КОСТАДИНОВДа бягаш4:23:15
46.Мирослав ЙОСИФОВ4:26:12
47.Иван ИВАНОВ4:27:10
48.Георги СИМЕОНОВ4:27:21
49.Цветан ДОНКОВ4:31:13
50.Стоян КАРАСТОЯНОВСК Школа за характери4:33:56
51.Ярослав ЧЕПУРНОЙ4:37:16
52.Румен САВОВ5. (M 45+)4:40:17
53.Димитър СЛАВЧЕВ5kmRun4:41:41
54.Велизар МИЛАНОВ4:42:43
55.Илия БОРИСОВ4:44:29
56.Мустафа КАРАГЬОЗ4:44:29
57.Стоян ШУМКАРОВex3m.bg4:49:12
58.Стоян СТОЯОВ4:49:25
59.Пеньо ПЕНЕВ4:53:19
60.Мартин ГРАДЕВ4:54:59
61.Пламен ВЕЛКОВПожарна Монтана4:55:55
62.Angel NIKOV5:03:56
63.Tihomir FERALIEVBiraBar5:03:57
64.Александър ГЪЛЪБОВ6. (M 45+)5:06:49
65.Димитър ДИМИТРОВ5:13:33
66.Димитър КАЦАРСКИ5:13:56
67.Kostadin GANCHEVBegach Running Club5:14:03
68.Димитър НИКОЛОВ5:15:54
69.Светослав ИЛИЕВ7. (M 45+)Бегач5:17:33
70.Емануел МАРТИНОВ5:18:45
71.Васил ГРЪНЧАРОВ8. (M 45+)5:21:49
72.Милко АЛАБАШЕВ5:23:54
73.Стефан КАЗАКОВ5:24:24
74.Светослав ВИДЕНОВ5:24:25
75.Martin HADZHIYSKIOld Dirty Bastards5:24:40
76.Иван МАРТИНОВ5:25:19
77.Мартин МИТРЕНЦЕВ5:32:13
78.Светослав СТОЯНОВ5:37:51
79.Борислав АНТОНОВ5:40:35
80.Иван ДОЙЧИНОВ5:42:47
81.Александър ЦОНЕВ5:47:31
82.Михаил ГЕОРГИЕВ5:53:06
83.Кирил ДИМИТРОВ5:53:06
84.Васил ВУШЕВ5:55:44
85.Александър БЕКЯРОВ9. (M 45+)5:56:56
86.Калоян КОЛЕВ5:57:48
87.Владислав КИРИЛОВ6:10:11
88.Николай ДЖОНЕВ6:10:50
89.Владимир КОЛЕВ10. (M 45+)Знеполие6:14:42
90.Божидар ДИМИТРОВ6:16:30
91.Георги МЛАДЕНОВ11. (M 45+)6:26:12
92.Николай СПАСОВ6:33:56
93.Георги НАЧЕВМедик6:40:01
94.Цветан ОСТРОМСКИ12. (M 45+)ПК Искър6:43:39
95.Boino STOYANOV13. (M 45+)6:50:03
96.Николай РАНГЕЛОВ6:52:11
97.Николай МАРИНОВОсоговски офлюхи6:52:27
98.Цветомир НИКОЛОВ6:52:49
99.Тошко АЛЕКСАНДРОВ14. (M 45+)Пустиняк7:38:25
100.Христо ХРИСТОВЛабрадор8:02:28
DNFДимитър ДИМИТРОВDNFDNF
DNFМомчил ИГНАТОВDNFDNF
DNFВасил ВАСИЛЕВDNFDNF
DNFПетър ГЕОРГИЕВDNFШкембеDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Dessy TABAKOVA8:30:27
2.Росица СТЕФАНОВАCrazy Rush8:56:56
3.Гергана МАЛЧЕВА1. (F 45+)Баси Кефа9:30:39
4.Аделина ГРИГОРОВА10:12:40
5.Irina PESHINA10:35:03
6.Цветелина БЕНЕВА2. (F 45+)11:01:52
7.Яна ПЕТРОВА11:45:25
8.Dobromira IANEVA3. (F 45+)11:53:52
9.Ани ИВАНОВА12:18:16
DNFГалина МИХОВАDNFDNF
DNFАлбена ТАСЕВАDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Yordan TODOROV6:40:25
2.Младен АНТОНОВCrypto Runners7:05:38
3.Петър ТЕРЗИЕВЖулистан7:11:46
4.Владимир МИЛУШЕВ7:15:01
5.Мартин МИТИН7:18:20
6.Petar PETROV7:20:48
7.Кристиян ТОМОВMaxlenska Mashina7:39:46
8.Galin MARINOV7:40:35
9.Милен ТОНЧЕВ1. (M 45+)СТЕНАТА8:24:12
10.Емил МИШЕВ2. (M 45+)СК АКТИВ 20138:28:46
11.Тихомир БЛАГОЕВ8:49:44
12.Любен ЛЮБЕНОВ24К8:56:57
13.Nikola NIKOLOV3. (M 45+)Climb,Run&Fun8:56:59
14.Петър ИВАНОВ89:08:50
15.Nikolay STEFANOVCrazy Rush9:12:59
16.Vladimir DZHONEV9:13:12
17.Павел МИХАЙЛОВ9:25:29
18.Стоян КОЛЕВ4. (M 45+)9:25:30
19.Димитър ТОНЧЕВ5. (M 45+)Баси Кефа9:30:39
20.Иван ЙОСИФОВ9:55:34
21.Велизар КИТАНОВ10:12:30
22.Тихомир ПЛАЧКОВ10:14:32
23.Огнян АЛЕКСИЕВЛогистика10:15:35
23.Петър ТЕРЗИЕВVitosha4S10:15:35
25.Николай ГАНКОВ10:16:55
26.Явор ДИМИТРОВСвищи плаз - Златица10:23:56
27.Николай ДОБРЕВ10:35:03
28.Krasimir MIHAYLOV6. (M 45+)KGM Bulgaria10:36:59
29.Павел ПАНГАЛОВ11:19:03
30.Ангел ДИМИТРОВ7. (M 45+)11:45:22
31.Kalin CHINOVSKI8. (M 45+)11:53:52
DNFВелин ДИЛОВDNFDNF
DNFМомчил НАЙДЕНОВDNFDNF
DNFАлександър КРЪСТЕВDNFDNF
DNFЦветомир КЮКОВDNFDNF
DNFПетко КОШИНСКИDNFПравецDNF
DNFВенцислав ИВАНОВDNFСКЛА Хермес 2022DNF
DNFTodor KONDAREVDNFDNF

Вижте още

Резултати от Търново Ултра 2024

Резултати от Търново Ултра 2024

На 13 и 14 април 2024 се проведе деветото издание на Търново Ултра. Събитието съчетава в себе си трудности, изискващи физическа издръжливост и техническа подготовка

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

На 7 април 2024 се проведе второто издание на Kaylaka Trail Run. Състезание по красивите пътеки в парк Кайлъка, Плевен

Резултати от Дупница Рън 2024

Резултати от Дупница Рън 2024

На 7 април 2024 се проведе шестото издание на Дупница Рън. Общо 82 бегачи преминаха през 8-километровото трасе, което включва асфалт и крос-кънтри.