Резултати от Великденски крос 2021

На 1 май 2021 се проведе Великденски крос в град Разград. Състезанието се провежда традиционно в събота срещу Великден от 2014г. насам.

В надпреварата се включиха 10 щафети от по пет души, в които най-младият участник бе на 5 години, а най-възрастният – на 65. Общо в състезанието се включиха 108 души от цялата страна и от чужбина.

Зелена стъпка
МястоИмеГодиниОтборВреме
1Вероника Илкова Вълканова260:21:11
2Николина Панчева20Евър-Варна0:21:26
3Христина Христова Тодорова13Черно море Атлетик Варна0:21:40
4Неделина Маринова Пенчева19ВП0:22:33
5Диана Стоилова Маринова13Дунав Русе0:24:26
6Василена Николаева Накова170:24:43
7Карина Николова10Приорити Спорт0:25:17
8Радина Станева310:26:44
9Василена Радева380:26:48
10Доменика Митева280:28:20
11Ния Власова190:28:49
12Естел Даскалова12СКЛА" Черно Море -Атлетик"0:32:34
13Радина Илкова Вълканова21Зелена стъпка0:32:56
14Мария Росенова Шишкова180:33:00
15Снежина Колева280:34:23
DNFРалица Асенова35DNF
DNSИвелина Ангелова57DNS
DNSMariana Petkova48DNS
DNSАнахид Андрианова Руменова17КЛА "Спартак Койнаре"DNS
МястоИмеГодиниОтборВреме
1Стефан Иванов25отборЪТ0:17:22
2Руслан Янев14Черно море Атлетик Варна0:17:34
3Rumen Stamatov33Тангра0:17:40
4Радослав Ивайлов Илиев14Черно море - Атлетик0:18:03
5Дарин Росенов Страхилов34Реферите-Рз0:18:24
6Росен Тодоров Тодоров (Дзвера)27РУСЕ ТИЧА0:18:29
7Стоян Бонев350:19:05
8Dimitar Tzankov350:19:17
9Калоян Живков Николов260:19:43
10Пресиян Маринов Пенчев25ВЕЧНО ВТОРИ0:21:10
11Стилиян Тодоров Тодоров14Черно море АТЛЕТИК варна0:21:37
12Иван Андреев Иванов54Зелена стъпка0:22:08
13Пламен Венков Колев380:22:25
14Салих Исмаилов Салихов200:22:29
15Хасан Баяров Ахмедов230:22:58
16Ивайло Деянов Иванов190:23:00
17Hasan Selim Yusein160:23:02
18Dimo Dimov370:23:19
19Владислав Павлинов Николов240:23:24
20Иван Николов Дончев51Зелена стъпка0:23:25
21Ancho Kostadinov59Зелена стъпка0:23:34
22Венцислав Николов53Зелена стъпка0:23:55
23Калоян Николов14Приорити Спорт0:24:30
24Румен Руменов Ангелов17Студенти Филиал-Разград на РУ0:25:19
25Николай Юлиянов Диков37Студенти Филиал-Разград на РУ0:25:38
26Преслав Христов Ненов15клуб Ориентиране0:25:42
27Ахмед Метин Ахмед33СКК Спринт0:25:43
28Венци Балкански250:25:45
29Виктор Миленов Петров180:25:46
30Красимир Николов450:25:57
31Виторио Николов270:26:03
32Хакан Юмуртаджъ400:26:16
33Константин Иванов Стоянов320:26:24
34Стоян Петров30Вълци Разград0:26:56
35Nathan Cooper260:27:54
36Теодор Тодоров150:28:00
37Станислав Ангелов300:28:04
38Явор Юлиянов Данаилов150:28:47
39Илко Вълканов530:29:06
40Румен Димов Ангелов62Студенти Филиал-Разград на РУ0:30:46
41Пресиян Н Николов150:30:59
42Диан Пенчев56"Черно море" Атлетик0:32:34
DNSМилен Колев26DNS
DNSНайден Георгиев49DNS
DNSЕмил Мирославов Веселов16КЛА"Спартак"-КойнареDNS
DNSВиктор Станиславов Стайков28DNS
DNSAнастас Василев Казаков53i RunDNS
DNSГеорги Димитров Семковски53КЛА"Спартак"-КойнареDNS
DNSМихаил Иванов Минев29РусеDNS
МястоИмеГодиниВреме
1СКЛА Лудогорец0:15:22
Николай Тихомиров Тодоров16
Мехмед Танер Мехмед16
Каролина Иванчовска12
Християн Симеонов Карчев16
Христофор Андреев Божанов16
2Euroins0:18:20
Силвия Георгиева31
Явор Петков30
Михаил Йорданов36
Ангел Янков32
Георги Господинов31
3Лудогорец0:18:25
Валдас Дамбраускас44
Франо Леко52
Анна Илиева29
Здравко Здравков50
Станислав Генчев40
4Академия Лудогорец0:18:57
Грета Момчева39
Ивайло Якимов54
Георги Гюров25
Ивайло Венков43
Росен Маринов46
5ШАМПИОНИ 10 А отбор0:22:00
Бойко Обретенов62
ВАНЯ ИВАНОВА55
КРУМ СИМЕОНОВ10
ВЛАДИМИР СТОЙЧЕВ31
ВАЛЕНТИНА ТОДОРОВА48
6Светкавица0:22:22
Светломир Пламенов Димитров34
Мария-Анастасия Христова Крумова8
Калоян Цветомиров12
Яна Цветанова Стоянова30
Даниел Светломиров Димитров8
7Зелена стъпка - малките комети0:23:05
Леон Купър5
Робин Купър7
Матей Радев8
Лора Ненковска41
Иван Радев39
8По женски0:23:24
Цветанка Пенчева48
Николета Куцарова39
Ганка Петрова35
Юлия Йорданова16
Яна Николова43
9Светкавични момичета0:23:27
Ния Николаева Николаева9
Алекса Николаева Николаева11
Снежина Пламенова Йорданова11
Мария Цонева Пенева12
Ния Цветомирова Паскалева8
10Демократична България-Обединение-Разград0:26:05
Огнян Досев Обрешков49
Кристалина Огнянова Обрешкова9
Пейчо Добрев Георгиев65
Мирослав Цанев Маринов47
Милен Йоргов Минчев55
DNSРеферите-РзDNS
Дарин Росенов Страхилов34
Ани Руменова Уручова20
Момчил Петров Маринов23
Васил Станчев Тодоров30
Петър Ивелинов Иванов23

Вижте още

Резултати от Трявна Ултра 2024

Резултати от Трявна Ултра 2024

Между 12 и 14 юли се проведе деветото издание Трявна Ултра. Едно от най-масовите състезание по планинско бягане, включително и ултрамаратони.

Резултати от Витоша Летен Фест 2024

Резултати от Витоша Летен Фест 2024

На 13 юли 2024 се проведе поредното издание на Витоша летен фест. Домакин традиционно бе Витоша, а старт финала бе до хижа Момина скала.

Резултати от Triglav Skyrun 2024

Резултати от Triglav Skyrun 2024

На 7 юли 2024 за трета поредна година се провере Triglav Skyrun. Национален парк „Централен Балкан“ в Стара Планина и по-конкретно масивът Триглав и село Тъжа