Резултати от Великденски крос 2022

На 23 април 2022 се проведе Великденски крос в град Разград. Състезанието се провежда за девета поредна година традиционно в събота срещу Великден.

Трасето от 5км предложи както индивидуално класиране за жени и мъже, то и щафетно бягане. Щафетата се състоеше от 5 поста, които бягат по 1км или общо 5км.

Няколко рекорда бяха поставени – за посещаемост, за най-много щафети, а най-добро време на щафета.

Зелена стъпка
МястоИмеВремеРазлика
1Nadezhda Sokolova Angelova Team: Mladost 2012 - Blagoevgrad0:18:59-
2Мая Стефанова Русева Team: СКЛА"Черно Море-Атлетик"Варна0:20:03'+ 00:01:04
3Вероника Вълканова0:21:13'+ 00:02:14
4Десислава Горчева0:21:17'+ 00:02:18
5Боряна Ефтимова Ангелова Team: Спортна зависимост0:21:18'+ 00:02:19
6Валентина Валентинова Илиева Team: СКЛА Нови пазар0:21:53'+ 00:02:54
7Неделина Маринова Пенчева0:22:08'+ 00:03:09
8Белослава Даниелова Савова Team: СКЛА Евър - Варна0:22:50'+ 00:03:51
9Дарья Таран0:23:40'+ 00:04:41
10Елизабет Николова Бойчанова Team: СКЛА "Евър" Варна0:23:47'+ 00:04:48
11Естел Даскалова Team: Черно море атлетик0:25:07'+ 00:06:08
12Стефания Мартинова Любенова Team: СКЛА Евър Варна0:25:08'+ 00:06:09
13Юлия Матева Team: Зелена стъпка0:25:44'+ 00:06:45
14Елена Петрова Николова Team: Евър Варна0:25:52'+ 00:06:53
15Мариана Петрова Петкова Team: ПетБул0:26:18'+ 00:07:19
16Антоанета Тодорова0:26:43'+ 00:07:44
17Radina Staneva Team: Зелена стъпка0:27:35'+ 00:08:36
18Ирина Павлова0:28:50'+ 00:09:51
19Колева Радост0:28:51'+ 00:09:52
20Марийка Колева0:28:54'+ 00:09:55
21Ния Маломирова Власова0:28:58'+ 00:09:59
22Радина Вълканова Team: Зелена стъпка0:29:34'+ 00:10:35
23Биляна Мирославова Никифорова0:30:17'+ 00:11:18
24Тюркан Махмудова0:31:49'+ 00:12:50
25Албена Райчева Минчева0:32:54'+ 00:13:55
26Алейна Ферхатова Хюсеинова0:33:20'+ 00:14:21
27Ерика Хаджиева Team: Зелена Стъпка0:36:25'+ 00:17:26
28Деница Денева0:36:26'+ 00:17:27
DNSНели Иванова-
DNSСевда Начева-
МястоИмеВремеРазлика
1ЕМИЛ МИРОСЛАВОВ ВЕСЕЛОВ Team: КЛА"СПАРТАК"0:16:37-
2Михаил Тихомиров Вълковски Team: СКЛА Нови пазар0:16:46'+ 00:00:09
3Росен Тодоров Тодоров (Дзвера) Team: Зелена Стъпка0:17:44'+ 00:01:07
4Валентин Николаев Бояджиев Team: Евър Варна0:17:51'+ 00:01:14
5Радослав Ивайлов Илиев Team: Черно море атлетик Варна0:18:03'+ 00:01:26
6Руслан Невенов Янев Team: СКЛА „Черно море Атлетик" Варна0:18:14'+ 00:01:37
7Еркан Ердоан Закир0:18:39'+ 00:02:02
8Анаксимандар Миньов Минчев Team: КЛА''спартак0:19:02'+ 00:02:25
9Стоян Бонев0:19:08'+ 00:02:31
10Михаил Минев Team: Русе0:19:11'+ 00:02:34
11Калоян Чавдаров Ангелов Team: Спортна зависимост0:19:13'+ 00:02:36
12Йордан Станимиров Иванов Team: Luda Gora0:19:35'+ 00:02:58
13Калоян Живков Николов0:19:44'+ 00:03:07
14Арно Хендрикус Висерс0:20:22'+ 00:03:45
15Даниел Цветомиров Петков Team: Luda gora0:20:50'+ 00:04:13
16Пресиян Маринов Пенчев Team: Вечно Втори0:21:04'+ 00:04:27
17Гюнай Галибов0:21:08'+ 00:04:31
18Ивайло Деянов Иванов Team: Зелена стъпка0:21:09'+ 00:04:32
19Салих Исмаилов Салихов0:21:24'+ 00:04:47
20Александар Лазе Николов Team: Евър варна0:21:34'+ 00:04:57
21Иван Андреев Иванов Team: Зелена стъпка0:21:48'+ 00:05:11
22Оксиян Христов Колев Team: БК"Вълци-Разград"0:22:08'+ 00:05:31
23Таквор Такворян0:22:15'+ 00:05:38
24Даниел Славчев Савов Team: Автосервиз ТАНДЕМ - Варна0:22:29'+ 00:05:52
25Борис Генчев Team: 5km run Shumen0:22:33'+ 00:05:56
26Димитър Йорданов0:23:05'+ 00:06:28
27Пламен Венков Колев0:23:27'+ 00:06:50
28Хасан Баяров Ахмедов0:23:33'+ 00:06:56
29Ancho Николов Kostadinov Team: Зелена стъпка0:23:39'+ 00:07:02
30Мартин Найденов Team: Ранобудни Шуменски бегачи0:23:40'+ 00:07:03
31Димов Димо0:23:48'+ 00:07:11
32Васил Власов0:23:49'+ 00:07:12
33Людмил Цонев0:23:50'+ 00:07:13
34Raul Mahmudzade0:23:52'+ 00:07:15
35Тодор Арсов0:23:54'+ 00:07:17
36Никола Власов0:24:05'+ 00:07:28
37Петко Петков Team: ПетБул0:24:20'+ 00:07:43
38Стойко Стойчев0:24:21'+ 00:07:44
39Пламен Марков0:24:22'+ 00:07:45
40Hasan Selim Yusein0:24:54'+ 00:08:17
41Диан Пенчев Team: Черно море атлетик0:25:07'+ 00:08:30
42Стилиян Николов0:25:20'+ 00:08:43
43Stoyan Petrov Team: Вълци Разград0:25:26'+ 00:08:49
44Константин Стоянов0:25:32'+ 00:08:55
45Стамен Петров0:25:58'+ 00:09:21
46Даниел Димитров0:26:04'+ 00:09:27
47Петър Найденов0:26:09'+ 00:09:32
48Данаил Ковачев0:26:42'+ 00:10:05
49Виктор Миленов Петров0:26:46'+ 00:10:09
50Емилиян Иванов0:26:54'+ 00:10:17
51Момчил Петков Костов Team: 50:26:55'+ 00:10:18
52Кольо Колев0:26:56'+ 00:10:19
53Огнян Досев Обрешков Team: Зелена стъпка0:27:07'+ 00:10:30
54Венци Балкански0:27:25'+ 00:10:48
55Мартин Светлозаров Любенов0:27:31'+ 00:10:54
56Симеон Симеонов0:27:37'+ 00:11:00
57Явор Юлиянов Данаилов0:28:20'+ 00:11:43
58Тодор Колев0:28:21'+ 00:11:44
59Камен Грозданов0:28:52'+ 00:12:15
60Иван Генчев0:30:14'+ 00:13:37
61Александър Цветомир Генчев Team: Бк шумен0:30:21'+ 00:13:44
62Ян Арно Висерс0:30:31'+ 00:13:54
63Георги Василев0:30:53'+ 00:14:16
64Светлин Йоргов Минчев0:32:57'+ 00:16:20
65Михаил Генчев0:33:35'+ 00:16:58
66Цветомир Генчев Team: 5km run Shumen0:33:36'+ 00:16:59
67Иван Грозев0:35:38'+ 00:19:01
DNFЮлиян Данаилов Георгиев-
DNSАхмед Метин Ахмед0:23:58'+ 00:07:21
DNSМартин Паволов Атанасов Team: СКЛА0:25:22'+ 00:08:45
DNSДарин Росенов Страхилов-
DNSЯвор Донев Team: Runners of Ruse-
DNSВеселин Веселинов Спасов-
DNSКасим Касимов-
DNSКирил Иванов Драганов Team: Русе Тича-
DNSDaniel Angelov Team: Русе Тича-
DNSмилен киров енчев-
DNSIvaylo Angelov Team: Русе Тича-
DNSДимитър Теодоров Милков-
DNSАлександър Светославов-
МястоОтборВремеРазлика
1СКЛА ,,Лудогорец'' Разград Team: Николай Тихомиров Тодоров, Каролина Кирилова Иванчовска, Лъчезар Йовков Вълчев, Християн Симеонов Карчев, Христофор Андреев Божанов0:14:20-
2Шишарките на Данчо Team: Румен Стаматов, Деница Желязкова, Валентин Вълканов, Павел Петров, Данчо Петров0:15:07'+00:00:47
3Спортен карате клуб "Будо" Team: Никола Комаровски, Джан Мехмедов, Жизел Кьосева, Христо Русев, Николай Тодоров0:17:46'+00:03:26
4БЯГАМ ЗА МАРТИ Team: Преслав Николаев Петров, Никола Христов Георгиев, Борислав Светлозаров Борисов, Зорница Христова Панова, Мартин Тихомиров Тотев0:18:11'+00:03:51
5Волтрон Team: Цанко Йорданов Христов, Антон Николаев Цанчев, Иван Христов Петров, Красимира Красимирова Василева, Йордан Йорданов Минчев0:18:29'+00:04:09
6КС Team: Грета Ангелова Момчева, Станислав Георгиев Георгиев, Петър Георгиев Димитров, Стела Пламенова Илиева, Недко Тодоров Тодоров0:18:46'+00:04:26
7Euroins Team: Явор Петков, Михаил Йорданов, Йордан Господинов, Георги Господинов , Силвия Георгиева0:19:00'+00:04:40
8ЗАЕДНО ЗА МАРТИ Team: Мартин Росенов Иванов, Димитър Попгеоргиев Георгиев, Мелих Нурсес Халми, Преслава Христофорова Христова, Теодор Росенов Тодоров0:19:32'+00:05:12
9Непредвидимите Team: Цветанка Пенчева, Александър Атанасов, Венцислав Ангелов, Юсуфджан Юсуфов, Мартина Мандаджиева0:19:58'+00:05:38
10Стріла Team: Оксана Полякова, Дмитрий Пушкалов, Петр Челак, Максим Бровин, София Плясун0:20:56'+00:06:36
11Мрія Team: Анжелика Поперечная, Лилия Сваричевская, Максим Шестопалов, Павел Поляков, Дмитрий Челак0:21:37'+00:07:17
12КУИЗ РАЗГРАД Team: Иван Николов, Петя Стоянова, Пламен Атанасов, Цветослава Йорданова, Христо Колев0:22:29'+00:08:09
13СК "Будо" 1 Team: Алиса Кушчу, Магнолия Райкова, Михаил Стоядинов, Мария-Анастасия Христова, Ениз Алиосман0:23:12'+00:08:52
14Момичешка сила Team: Алекса Николаева, Ния Николаева, Снежина Йорданова, Ния Паскалева, Мария Пенева0:23:07'+00:08:47
15СК "Будо" 2 Team: Рефид Тупев, Мерт Зекериев, Мерал Сабриева, Румейса Сабри, Зеркан Мустафов0:23:55'+00:09:35
16Костенурките Team: Теодора Колева, Мартин Вълчев, Радостин Вълчев, Катя Вълчева, Красимир Петров0:24:14'+00:09:54
17Асембли ООД Team: Димитър Ганчев Симеонов, Дамян Светланов Дамянов, Танжур Гюрселов Еминов, Шефкет Рефет Шефкет, Селин Шефкет Рефет0:24:24'+00:10:04
18Зелена стъпка - малките комети Team: Матей Радев, Робин Купър, Леон Купър, Василена Радева, Иван Радев0:25:05'+00:10:45
19Победа Team: Ивайло Красимиров Гавазов, Йордан Ивайлов Гавазов, Стефан Ивайлов Михов, Християн Ивайлов Христов, Александрина Драгомирова Ненова0:25:13'+00:10:53
20Втори В Team: Марина Маринова, Нестислава Ноева, Любомира Венкова, Бусе Мехмед, Александър Георгиев0:25:11'+00:10:51
21Кактусче Team: София Арабаджиева, Алексей Дацов, Аляра Хамди, Добромир Атанасов, Никола Иванов0:25:46'+00:11:26
22Капанска магия Team: Красимира Кавръкова, Мариана Тоцева, Айлин Закифова, Милен Станчев, Бистра Василева0:26:11'+00:11:51
23Ракета Team: Християн Христов Стоянов, Енес Силвер Вели, Владислав Калоянов Рачев, Сиана Мартинова Маринова, Полина Тодорова Куманова0:27:36'+00:13:16
24Вихър Team: Ивана Руменова Петрова, Симона Василева Йорданова, Беркай Йозгюр, Богдан Станимиров Симеонов, Михаела Михайлова Балтаджиева0:28:47'+00:14:27
25Комета Team: Меркай Ерхан Камбер, Айсу Хюсменова Хюсеинова, Хасан Сюлейман Хасан, Михаил Николаев Николов, Пламен Петров Минчев0:29:30'+00:15:10

Вижте още

Резултати от Balkaniada 2022

Резултати от Balkaniada 2022

Тази година освен основните две дистанции, бе добавена и трета с дължина 10км. По този начин трасетата станаха следните:

Резултати от Рила Рън 2022

Резултати от Рила Рън 2022

На 24 юли 2022 се проведе традиционното състезание по планинско бягане от Самоков до връх Мусала – Рила рън. Трасето е с дължина 21км и стартира до входа на стадион Искър в Самоков

Резултати от Трявна Ултра 2022

Резултати от Трявна Ултра 2022

Между 15 и 16 юли 2022 се проведе седмото издания на Трявна ултра – един от най-красивите и популярни ултрамаратони в България и на Балканите.