Резултати от Via Pontica 2022

След няколко години прекъсване на 4 септември 2022 се проведе юбилейното пето издание на Via Pontica. Трансграничен маратон по крайбрежието на Черно море. Трасето преминава през най-северните и най-дивите места на българското Черноморие и през най-южните и едни от най-населените на румънското.

Via Pontica
МястоИмеВремеРазлика
1Жанина Иванова Караиванова1:02:48-
2Анна Христова1:03:23'+ 00:00:35
3Нурджан Исмаил Кадир1:04:32'+ 00:01:44
4Vanya Zheleva1:07:47'+ 00:04:59
5Весела Георгиева Стоянова1:09:46'+ 00:06:58
6Зорница Маринова Ангелова Team: СКО Ловеч1:10:26'+ 00:07:38
7Виолина Тодорова1:10:41'+ 00:07:53
8Диана Бурова Team: Маймуните1:10:48'+ 00:08:00
9Весела Христова Пенчева1:10:49'+ 00:08:01
10Деяна Димитрова1:14:19'+ 00:11:31
11Моника Василева1:20:44'+ 00:17:56
12Таня Минкова Team: Костенурка1:24:05'+ 00:21:17
13Милена Бонева Team: 5kmrunBurgas1:26:53'+ 00:24:05
14Victoria Peteva Petkova1:28:29'+ 00:25:41
15Ана Александрова Димитрова1:29:31'+ 00:26:43
16Светлана Профирова1:30:14'+ 00:27:26
17Елена Ненкова Петрова1:33:44'+ 00:30:56
DNSИвелина Петрова Вълова-
DNSSvetla Parmakova-
DNSMariya Yordanova Karavasileva-
DNSДеница Белчева Денева-
DNSДесислава Димитрова Донева - Марчева-
DNSIlinca Maria Tempeanu Team: UNSTOPPABLE SPORT CLUB-
DNSЦвета Петрова Кукурешкова Team: Котките-
DNSАлександра Иванова-
DNSGergana Lubomirova Trifonova-
МястоИмеВремеРазлика
1Rumen Stamatov0:54:27-
2Йордан Ангелов Ангелов Team: СКО Ловеч0:58:58'+ 00:04:31
3Дилян Георгиев0:59:05'+ 00:04:38
4Даниел Славчев Савов1:00:52'+ 00:06:25
5Николай Тръмбев1:01:49'+ 00:07:22
6Chifu Ioan Chifu Chifu Ioan Team: Carpii Constanța1:02:25'+ 00:07:58
7Петър Профиров1:02:42'+ 00:08:15
8Ангел Илиев Ангелов Team: СКО Ловеч1:04:03'+ 00:09:36
9Иван Иванов1:08:00'+ 00:13:33
10Цветомир Генчев Team: 5km run Shumen1:09:46'+ 00:15:19
11Ивайло Петров1:11:46'+ 00:17:19
12Петър Буров Team: Маймуните1:12:04'+ 00:17:37
13Александър Борисов Пенев1:16:47'+ 00:22:20
14Ивайло Евгениев Иванов1:21:21'+ 00:26:54
15Камен Петров Профиров1:22:49'+ 00:28:22
DNSАлександър Ангелов Ангелов Team: СКО Ловеч- 0 km @ Start-
DNSАнгел Ангелов Team: ASICSFrontRunnerBulgaria- 0 km @ Start-
DNSВалентин Георгиев- 0 km @ Start-
DNSАлександър Жигаурсов- 0 km @ Start-
DNSНиколай Софрониев- 0 km @ Start-
DNSАлександър Георгиев Димитров- 0 km @ Start-
DNSФилип Кирилов Пенчев- 0 km @ Start-
DNSПресиан Николов Team: Зелена стъпка- 0 km @ Start-
DNSАндон Димитров Донев Team: iRun.bg- 0 km @ Start-
DNSВели Исов Team: Бягам за здраве- 0 km @ Start-
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Мария Атанасова Николова1:29:10-
2Zornitsa Hristova Team: Asics Frontrunner1:38:31'+ 00:09:21
3Ваня Колева БараковаF45+ 11:48:11'+ 00:19:01
4Кремена Николаева Ковачева Team: СК Атлет 2004 Поморие1:49:35'+ 00:20:25
5Юлия Матева Team: Зелена стъпка1:55:43'+ 00:26:33
6Iren Tomcheva1:56:19'+ 00:27:09
7Грета Момчева Момчева Team: Зелена стъпка1:57:51'+ 00:28:41
8Галина Иванова Константинова2:02:57'+ 00:33:47
9Gergana Mihaylova2:08:04'+ 00:38:54
10Stela Plamenova Ilieva2:08:40'+ 00:39:30
11Stiliyana PetrovaF45+ 22:12:10'+ 00:43:00
12Kremena Georgieva Kostadinova Dias Team: Квантови воини2:13:00'+ 00:43:50
13Антоанета Гълъбова2:16:05'+ 00:46:55
14Lina Hristova2:19:57'+ 00:50:47
15Кристияна Стоева2:23:11'+ 00:54:01
16Деница Михайлова Христова Team: CF Varna2:30:24'+ 01:01:14
17Иванка Събева ПетоваF45+ 32:31:41'+ 01:02:31
18Мая Тодорова Team: Зелена стъпкаF45+ 42:31:45'+ 01:02:35
19Габриела Петрова2:32:04'+ 01:02:54
20Стилияна Буковска Team: СуперстарF45+ 52:36:17'+ 01:07:07
21Лилия Здравкова Петрунова2:41:01'+ 01:11:51
22Диляна Нейкова2:50:12'+ 01:21:02
23Roxana Stefan SolcanF45+ 62:53:34'+ 01:24:24
24Радина Илкова Вълканова Team: Зелена стъпка3:00:39'+ 01:31:29
25Sofia Atanasova Kazakova Team: Тичане Му е Майката3:01:48'+ 01:32:38
26Паулина Ненчева Ненчева3:10:23'+ 01:41:13
DNSНели Николаева Войнова-
DNSCristiana Radulescu-
DNSLavyor Denise Borali-
DNSMariela Micheva-
DNSGalya Ikonomova-
DNSНели Жекова-
DNSФеодора Димитрова-
DNSСлавена Иванова Лазарова-
DNSЮлия Стоянова-
DNSКатя Павлинова Дженкова Team: Женени с деца-
DNSBoyana Vasileva Slavcheva Team: Женени с деца-
DNSМария Атанасова Зекова Team: Begach-
DNSВалентина Иванова Станчева-
DNSАнриета ЖековаF45+-
DNSVioleta Constantin Rapotan-
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Виктор Братков1:22:01-
2Росен Тодоров Тодоров (Дзвера) Team: Зелена Стъпка1:24:48'+ 00:02:47
3Nedko Todorov Todorov1:27:43'+ 00:05:42
4Искрен Иванов1:35:59'+ 00:13:58
5Adrian IrimiaM45+ 11:36:56'+ 00:14:55
6Mircea Grigorescu1:37:06'+ 00:15:05
7Мартин Маринов Team: РР1:39:49'+ 00:17:48
8Николай Янакиев ПисаровM45+ 21:41:26'+ 00:19:25
9Haris Kosta Kleantus Team: Ти гониш1:42:27'+ 00:20:26
10Mihai VârlanM45+ 31:42:53'+ 00:20:52
11Илиян Станиславов Кулев Team: Ален Мак1:43:34'+ 00:21:33
12Николай Гинчев Team: Гинчеви1:46:06'+ 00:24:05
13Иван Севов Team: КачамакаM45+ 41:47:15'+ 00:25:14
14Никодим Маринов Team: Runners of Ruse1:49:26'+ 00:27:25
15Иван Николаев Петков Team: Бачо кърти1:50:50'+ 00:28:49
16Rosen DosevM45+ 51:51:33'+ 00:29:32
17Борислав Иванов Драгански Team: Локомотив ПловдивM45+ 61:52:55'+ 00:30:54
18Keith Alexander Thomson Team: Dubai Creek StridersM45+ 71:54:13'+ 00:32:12
19Николай Огнянов Байчев1:54:19'+ 00:32:18
20Агоп Завен Агопян Team: FUNKAROUND1:54:29'+ 00:32:28
21Pravoslav Milenkov Team: Женени с деца / iRunM45+ 81:54:38'+ 00:32:37
22Калоян Филипов Кондарев1:56:37'+ 00:34:36
23Венцислав Николов Team: Зелена стъпкаM45+ 91:57:50'+ 00:35:49
24Георги Илиев Team: Азимут1:58:48'+ 00:36:47
25Rumenige Todorov Yurukov Team: Team Skisharki/Labrador2:03:33'+ 00:41:32
26Петър Стоянов Атанасов Team: АЛИАНС ЛуксM45+ 102:06:44'+ 00:44:43
27Калоян Тодоров Дечев Team: Зилоти2:07:30'+ 00:45:29
28Вихрен Сапунджиев2:08:15'+ 00:46:14
29Николай Христов Христов Team: FUNKAROUNDM45+ 112:08:24'+ 00:46:23
30Деян Емилов Ангелов2:08:37'+ 00:46:36
31Valentin Angelov Asparuhov2:08:40'+ 00:46:39
32Филип Валентинов Димитров Team: Да бягаш!2:08:44'+ 00:46:43
33Станислав Георгиев Георгиев2:09:09'+ 00:47:08
34Ilko BuyuklievM45+ 122:12:10'+ 00:50:09
35Radu-Daniel Loghin Team: Plantam Fapte Bune Romania2:19:33'+ 00:57:32
36Владимир Йорданов2:22:19'+ 01:00:18
37Левон Топакбашян2:23:12'+ 01:01:11
38Павел Иванович Николаев2:25:14'+ 01:03:13
39Stefan Ananiev2:27:10'+ 01:05:09
40Пламен Володиев Панов Team: BioBazar2:30:56'+ 01:08:55
41Галин АтанасовM45+ 132:33:44'+ 01:11:43
42Александър Михайлов2:34:58'+ 01:12:57
43Sorin Victor BeluM45+ 142:35:27'+ 01:13:26
44Свилен Цонев Team: СуперстарM45+ 152:36:16'+ 01:14:15
45Ruslan Minev2:44:49'+ 01:22:48
46Йордан Костов2:50:14'+ 01:28:13
DNSEugen MitescuM45+-
DNSRomeo Claudiu Moise-
DNSEmik Gergov-
DNSРадомир Савов Божков Team: Бегун-
DNSДеян Стоянов Стоянов Team: Ти Гониш-
DNSДимитър Стоянов ДимитровM45+-
DNSХристо Танев-
DNSСтефан Алексиев-
DNSGeorgi Ivanov Shopov Team: 5km run BurgasM45+-
DNSDragos-Alexandru Pirvu-
DNSБорислав Йорданов Димитров-
DNSEмилиян Петров Войнов-
DNSNikolay Ivanov Krastev Team: adidas Runners SofiaM45+-
DNSViorel StoicaM45+-
DNSИван Маринов Драгнев-
DNSРадослав Атанасов Радев Team: iRun-
DNSSvilen Radkov Radev Team: Averi Beers-
DNSИвайло Деянов Иванов Team: Зелена стъпка-
DNSХристо Пенчев Ръцев Team: CF Varna-
МястоИмеВремеРазлика
1Атанаска Атанасова Team: Хвъркощури3:32:06-
2Vanya Dimitrova Dimitrova3:44:28'+ 00:12:22
3Viktoriya Saksanova4:28:36'+ 00:56:30
4Мариана Мирчева Манолева Team: Прасчовци4:54:57'+ 01:22:51
DNSKrasi Krasimirova Petrushkova Team: CRAZY LADYBUGS-
МястоИмеВремеРазлика
1Цветко Митов3:10:01-
2Стоян Янков Русев3:15:58'+ 00:05:57
3Иван Андреев Иванов Team: Зелена стъпка3:16:58'+ 00:06:57
4Милен Тончев Team: Стената3:19:00'+ 00:08:59
5Иван Йорданов Иванов Team: Морски вълци3:41:16'+ 00:31:15
6Florin Simion Team: Time Trial Running3:41:20'+ 00:31:19
7Детелин Христов3:46:38'+ 00:36:37
8Troy White Team: Running Vampires3:47:54'+ 00:37:53
9Калоян Колев3:50:49'+ 00:40:48
10Radomir Bozhkov Team: Бегун4:06:05'+ 00:56:04
11Асен Младенов4:09:06'+ 00:59:05
12Живко Минков Team: Костенурка4:24:07'+ 01:14:06
13Христо Георгиев Гюзлев Team: Прасчовци4:56:40'+ 01:46:39
14Stoyko Stoqnov Stoychev Team: Зелена стъпка5:06:41'+ 01:56:40
15Христо Гошев Шпицата Team: Шпицата5:38:27'+ 02:28:26
16Valentin Surtalov6:21:42'+ 03:11:41
DNSКонстантин Михайлов Парталозов Team: KY-
DNSНиколай Грудов-
DNSVlad Radulescu-
DNSAdi George Popa Team: Tigres VeloRun-
DNSGence Emre Guzelsoy-
DNSНиколай Петрович Суставов Team: БИМ-
DNSIonel Ionel Rapotan-
DNSМартин Найденов-
DNSКалоян Начев Team: R2-

Вижте още

Резултати от Misionis Trail 2022

Резултати от Misionis Trail 2022

Misionis trail е състезание по планинско бягане в района на град Търговище и един от стоте национални туристически обекта – крепостта Мисионис.

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

На 13 ноември 2022 се проведе предпоследния за годината старт от XLkmrun календара на 5kmrun. Състезанието събра голям брой участници в района на Бонсови поляни, Люлин планина.