Резултати от Via Pontica 2022

След няколко години прекъсване на 4 септември 2022 се проведе юбилейното пето издание на Via Pontica. Трансграничен маратон по крайбрежието на Черно море. Трасето преминава през най-северните и най-дивите места на българското Черноморие и през най-южните и едни от най-населените на румънското.

Via Pontica
МястоИмеВремеРазлика
1Жанина Иванова Караиванова1:02:48-
2Анна Христова1:03:23'+ 00:00:35
3Нурджан Исмаил Кадир1:04:32'+ 00:01:44
4Vanya Zheleva1:07:47'+ 00:04:59
5Весела Георгиева Стоянова1:09:46'+ 00:06:58
6Зорница Маринова Ангелова Team: СКО Ловеч1:10:26'+ 00:07:38
7Виолина Тодорова1:10:41'+ 00:07:53
8Диана Бурова Team: Маймуните1:10:48'+ 00:08:00
9Весела Христова Пенчева1:10:49'+ 00:08:01
10Деяна Димитрова1:14:19'+ 00:11:31
11Моника Василева1:20:44'+ 00:17:56
12Таня Минкова Team: Костенурка1:24:05'+ 00:21:17
13Милена Бонева Team: 5kmrunBurgas1:26:53'+ 00:24:05
14Victoria Peteva Petkova1:28:29'+ 00:25:41
15Ана Александрова Димитрова1:29:31'+ 00:26:43
16Светлана Профирова1:30:14'+ 00:27:26
17Елена Ненкова Петрова1:33:44'+ 00:30:56
DNSИвелина Петрова Вълова-
DNSSvetla Parmakova-
DNSMariya Yordanova Karavasileva-
DNSДеница Белчева Денева-
DNSДесислава Димитрова Донева - Марчева-
DNSIlinca Maria Tempeanu Team: UNSTOPPABLE SPORT CLUB-
DNSЦвета Петрова Кукурешкова Team: Котките-
DNSАлександра Иванова-
DNSGergana Lubomirova Trifonova-
МястоИмеВремеРазлика
1Rumen Stamatov0:54:27-
2Йордан Ангелов Ангелов Team: СКО Ловеч0:58:58'+ 00:04:31
3Дилян Георгиев0:59:05'+ 00:04:38
4Даниел Славчев Савов1:00:52'+ 00:06:25
5Николай Тръмбев1:01:49'+ 00:07:22
6Chifu Ioan Chifu Chifu Ioan Team: Carpii Constanța1:02:25'+ 00:07:58
7Петър Профиров1:02:42'+ 00:08:15
8Ангел Илиев Ангелов Team: СКО Ловеч1:04:03'+ 00:09:36
9Иван Иванов1:08:00'+ 00:13:33
10Цветомир Генчев Team: 5km run Shumen1:09:46'+ 00:15:19
11Ивайло Петров1:11:46'+ 00:17:19
12Петър Буров Team: Маймуните1:12:04'+ 00:17:37
13Александър Борисов Пенев1:16:47'+ 00:22:20
14Ивайло Евгениев Иванов1:21:21'+ 00:26:54
15Камен Петров Профиров1:22:49'+ 00:28:22
DNSАлександър Ангелов Ангелов Team: СКО Ловеч- 0 km @ Start-
DNSАнгел Ангелов Team: ASICSFrontRunnerBulgaria- 0 km @ Start-
DNSВалентин Георгиев- 0 km @ Start-
DNSАлександър Жигаурсов- 0 km @ Start-
DNSНиколай Софрониев- 0 km @ Start-
DNSАлександър Георгиев Димитров- 0 km @ Start-
DNSФилип Кирилов Пенчев- 0 km @ Start-
DNSПресиан Николов Team: Зелена стъпка- 0 km @ Start-
DNSАндон Димитров Донев Team: iRun.bg- 0 km @ Start-
DNSВели Исов Team: Бягам за здраве- 0 km @ Start-
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Мария Атанасова Николова1:29:10-
2Zornitsa Hristova Team: Asics Frontrunner1:38:31'+ 00:09:21
3Ваня Колева БараковаF45+ 11:48:11'+ 00:19:01
4Кремена Николаева Ковачева Team: СК Атлет 2004 Поморие1:49:35'+ 00:20:25
5Юлия Матева Team: Зелена стъпка1:55:43'+ 00:26:33
6Iren Tomcheva1:56:19'+ 00:27:09
7Грета Момчева Момчева Team: Зелена стъпка1:57:51'+ 00:28:41
8Галина Иванова Константинова2:02:57'+ 00:33:47
9Gergana Mihaylova2:08:04'+ 00:38:54
10Stela Plamenova Ilieva2:08:40'+ 00:39:30
11Stiliyana PetrovaF45+ 22:12:10'+ 00:43:00
12Kremena Georgieva Kostadinova Dias Team: Квантови воини2:13:00'+ 00:43:50
13Антоанета Гълъбова2:16:05'+ 00:46:55
14Lina Hristova2:19:57'+ 00:50:47
15Кристияна Стоева2:23:11'+ 00:54:01
16Деница Михайлова Христова Team: CF Varna2:30:24'+ 01:01:14
17Иванка Събева ПетоваF45+ 32:31:41'+ 01:02:31
18Мая Тодорова Team: Зелена стъпкаF45+ 42:31:45'+ 01:02:35
19Габриела Петрова2:32:04'+ 01:02:54
20Стилияна Буковска Team: СуперстарF45+ 52:36:17'+ 01:07:07
21Лилия Здравкова Петрунова2:41:01'+ 01:11:51
22Диляна Нейкова2:50:12'+ 01:21:02
23Roxana Stefan SolcanF45+ 62:53:34'+ 01:24:24
24Радина Илкова Вълканова Team: Зелена стъпка3:00:39'+ 01:31:29
25Sofia Atanasova Kazakova Team: Тичане Му е Майката3:01:48'+ 01:32:38
26Паулина Ненчева Ненчева3:10:23'+ 01:41:13
DNSНели Николаева Войнова-
DNSCristiana Radulescu-
DNSLavyor Denise Borali-
DNSMariela Micheva-
DNSGalya Ikonomova-
DNSНели Жекова-
DNSФеодора Димитрова-
DNSСлавена Иванова Лазарова-
DNSЮлия Стоянова-
DNSКатя Павлинова Дженкова Team: Женени с деца-
DNSBoyana Vasileva Slavcheva Team: Женени с деца-
DNSМария Атанасова Зекова Team: Begach-
DNSВалентина Иванова Станчева-
DNSАнриета ЖековаF45+-
DNSVioleta Constantin Rapotan-
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Виктор Братков1:22:01-
2Росен Тодоров Тодоров (Дзвера) Team: Зелена Стъпка1:24:48'+ 00:02:47
3Nedko Todorov Todorov1:27:43'+ 00:05:42
4Искрен Иванов1:35:59'+ 00:13:58
5Adrian IrimiaM45+ 11:36:56'+ 00:14:55
6Mircea Grigorescu1:37:06'+ 00:15:05
7Мартин Маринов Team: РР1:39:49'+ 00:17:48
8Николай Янакиев ПисаровM45+ 21:41:26'+ 00:19:25
9Haris Kosta Kleantus Team: Ти гониш1:42:27'+ 00:20:26
10Mihai VârlanM45+ 31:42:53'+ 00:20:52
11Илиян Станиславов Кулев Team: Ален Мак1:43:34'+ 00:21:33
12Николай Гинчев Team: Гинчеви1:46:06'+ 00:24:05
13Иван Севов Team: КачамакаM45+ 41:47:15'+ 00:25:14
14Никодим Маринов Team: Runners of Ruse1:49:26'+ 00:27:25
15Иван Николаев Петков Team: Бачо кърти1:50:50'+ 00:28:49
16Rosen DosevM45+ 51:51:33'+ 00:29:32
17Борислав Иванов Драгански Team: Локомотив ПловдивM45+ 61:52:55'+ 00:30:54
18Keith Alexander Thomson Team: Dubai Creek StridersM45+ 71:54:13'+ 00:32:12
19Николай Огнянов Байчев1:54:19'+ 00:32:18
20Агоп Завен Агопян Team: FUNKAROUND1:54:29'+ 00:32:28
21Pravoslav Milenkov Team: Женени с деца / iRunM45+ 81:54:38'+ 00:32:37
22Калоян Филипов Кондарев1:56:37'+ 00:34:36
23Венцислав Николов Team: Зелена стъпкаM45+ 91:57:50'+ 00:35:49
24Георги Илиев Team: Азимут1:58:48'+ 00:36:47
25Rumenige Todorov Yurukov Team: Team Skisharki/Labrador2:03:33'+ 00:41:32
26Петър Стоянов Атанасов Team: АЛИАНС ЛуксM45+ 102:06:44'+ 00:44:43
27Калоян Тодоров Дечев Team: Зилоти2:07:30'+ 00:45:29
28Вихрен Сапунджиев2:08:15'+ 00:46:14
29Николай Христов Христов Team: FUNKAROUNDM45+ 112:08:24'+ 00:46:23
30Деян Емилов Ангелов2:08:37'+ 00:46:36
31Valentin Angelov Asparuhov2:08:40'+ 00:46:39
32Филип Валентинов Димитров Team: Да бягаш!2:08:44'+ 00:46:43
33Станислав Георгиев Георгиев2:09:09'+ 00:47:08
34Ilko BuyuklievM45+ 122:12:10'+ 00:50:09
35Radu-Daniel Loghin Team: Plantam Fapte Bune Romania2:19:33'+ 00:57:32
36Владимир Йорданов2:22:19'+ 01:00:18
37Левон Топакбашян2:23:12'+ 01:01:11
38Павел Иванович Николаев2:25:14'+ 01:03:13
39Stefan Ananiev2:27:10'+ 01:05:09
40Пламен Володиев Панов Team: BioBazar2:30:56'+ 01:08:55
41Галин АтанасовM45+ 132:33:44'+ 01:11:43
42Александър Михайлов2:34:58'+ 01:12:57
43Sorin Victor BeluM45+ 142:35:27'+ 01:13:26
44Свилен Цонев Team: СуперстарM45+ 152:36:16'+ 01:14:15
45Ruslan Minev2:44:49'+ 01:22:48
46Йордан Костов2:50:14'+ 01:28:13
DNSEugen MitescuM45+-
DNSRomeo Claudiu Moise-
DNSEmik Gergov-
DNSРадомир Савов Божков Team: Бегун-
DNSДеян Стоянов Стоянов Team: Ти Гониш-
DNSДимитър Стоянов ДимитровM45+-
DNSХристо Танев-
DNSСтефан Алексиев-
DNSGeorgi Ivanov Shopov Team: 5km run BurgasM45+-
DNSDragos-Alexandru Pirvu-
DNSБорислав Йорданов Димитров-
DNSEмилиян Петров Войнов-
DNSNikolay Ivanov Krastev Team: adidas Runners SofiaM45+-
DNSViorel StoicaM45+-
DNSИван Маринов Драгнев-
DNSРадослав Атанасов Радев Team: iRun-
DNSSvilen Radkov Radev Team: Averi Beers-
DNSИвайло Деянов Иванов Team: Зелена стъпка-
DNSХристо Пенчев Ръцев Team: CF Varna-
МястоИмеВремеРазлика
1Атанаска Атанасова Team: Хвъркощури3:32:06-
2Vanya Dimitrova Dimitrova3:44:28'+ 00:12:22
3Viktoriya Saksanova4:28:36'+ 00:56:30
4Мариана Мирчева Манолева Team: Прасчовци4:54:57'+ 01:22:51
DNSKrasi Krasimirova Petrushkova Team: CRAZY LADYBUGS-
МястоИмеВремеРазлика
1Цветко Митов3:10:01-
2Стоян Янков Русев3:15:58'+ 00:05:57
3Иван Андреев Иванов Team: Зелена стъпка3:16:58'+ 00:06:57
4Милен Тончев Team: Стената3:19:00'+ 00:08:59
5Иван Йорданов Иванов Team: Морски вълци3:41:16'+ 00:31:15
6Florin Simion Team: Time Trial Running3:41:20'+ 00:31:19
7Детелин Христов3:46:38'+ 00:36:37
8Troy White Team: Running Vampires3:47:54'+ 00:37:53
9Калоян Колев3:50:49'+ 00:40:48
10Radomir Bozhkov Team: Бегун4:06:05'+ 00:56:04
11Асен Младенов4:09:06'+ 00:59:05
12Живко Минков Team: Костенурка4:24:07'+ 01:14:06
13Христо Георгиев Гюзлев Team: Прасчовци4:56:40'+ 01:46:39
14Stoyko Stoqnov Stoychev Team: Зелена стъпка5:06:41'+ 01:56:40
15Христо Гошев Шпицата Team: Шпицата5:38:27'+ 02:28:26
16Valentin Surtalov6:21:42'+ 03:11:41
DNSКонстантин Михайлов Парталозов Team: KY-
DNSНиколай Грудов-
DNSVlad Radulescu-
DNSAdi George Popa Team: Tigres VeloRun-
DNSGence Emre Guzelsoy-
DNSНиколай Петрович Суставов Team: БИМ-
DNSIonel Ionel Rapotan-
DNSМартин Найденов-
DNSКалоян Начев Team: R2-

Вижте още

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. Една обиколка е с дължина 4.7 км и всеки участник избира дали ще бяга една, две или три обиколки.

Резултати от Pirin Ultra 2022

Резултати от Pirin Ultra 2022

Между 23 и 25 септември 2022 се проведе седмото издание на ултрамаратона Пирин Ултра. Близо 500 участника от цял свят се впуснаха в дръзка, предизвикателна и екстремна надпревара сред могъщите мащаби на Пирин.