Резултати от K3 Ultra 2021

На 25 септември се проведе K3 Ultra. Ултрамаратон на територията на Родопите, който е със старт и финал в гр. Златоград.

Ултрамаратонът предложи три дистанции за своите участници като и трите минават по част от българо-гръцката граница. Трасетата са: 23 км с 1050 D+ денивелация, 53 км с 1830 D+ и 85 км с 3660 D+.

K3 Ultra
МястоИмеКатегорияПоследен пунктВреме
1Antoniya GeorgievaWomenFinish(19.50 km)2:23:35
2Полина ГосподиноваWomenFinish(19.50 km)2:28:34
3Христина ТушеваWomenFinish(19.50 km)2:28:52
4Иванка ДимитроваWomenFinish(19.50 km)2:51:28
5Борислава МетахчоваWomenFinish(19.50 km)2:53:05
6Vesi StoyanovaWomenFinish(19.50 km)2:54:35
7Нурджан КадирWomenFinish(19.50 km)2:56:40
8Златомира НиколоваWomenFinish(19.50 km)2:59:52
9Delyana TodorovaWomenFinish(19.50 km)2:59:57
10Стефка ГаневаWomenFinish(19.50 km)3:00:15
11Галина КонстантиноваWomenFinish(19.50 km)3:02:07
12ZHANA GEORGIEVAWomenFinish(19.50 km)3:03:57
13Teodora VassilevaWomenFinish(19.50 km)3:05:16
14Славка КалиноваWomenFinish(19.50 km)3:05:51
15Десислава ВасилеваWomenFinish(19.50 km)3:11:40
16Росица ПетроваWomenFinish(19.50 km)3:12:30
17Веселка ВеликоваWomenFinish(19.50 km)3:13:30
18Илияна ГеноваWomenFinish(19.50 km)3:18:48
19Славена ЛазароваWomenFinish(19.50 km)3:25:38
20Miroslava AnanievaWomenFinish(19.50 km)3:26:54
21Анабел МанастирскаWomenFinish(19.50 km)3:27:59
22Eleonora DobrevaWomenFinish(19.50 km)3:28:19
23Галина ЧотоваWomenFinish(19.50 km)3:30:11
24Тонислава СотироваWomenFinish(19.50 km)3:30:47
25Лилия ЧолаковаWomenFinish(19.50 km)3:32:57
26Елка ТодороваWomenFinish(19.50 km)3:34:18
27Elma MitrevaWomenFinish(19.50 km)3:36:05
28Елица ШоповаWomenFinish(19.50 km)3:38:48
29Теодора КолеваWomenFinish(19.50 km)3:39:28
30Габриела ЖековаWomenFinish(19.50 km)3:39:55
31Iskra IvanovaWomen 50+Finish(19.50 km)3:40:07
32Севда МарковаWomenFinish(19.50 km)3:41:22
33Анелия ТошкинаWomenFinish(19.50 km)3:43:26
34Monika KlyavkovaWomenFinish(19.50 km)3:43:58
35Iglika OynakovaWomenFinish(19.50 km)3:45:49
36Боряна ИлийковаWomenFinish(19.50 km)3:47:10
37Атанаска ИлинчеваWomenFinish(19.50 km)3:47:21
38Мария АнчеваWomen 50+Finish(19.50 km)3:50:41
39Диляна НейковаWomenFinish(19.50 km)3:51:06
40Росица СтепановаWomenFinish(19.50 km)3:55:40
41Plamena TodorovaWomenFinish(19.50 km)3:56:03
42Димитрина НиколоваWomenFinish(19.50 km)3:56:20
43Марияна ПолихроноваWomenFinish(19.50 km)3:56:22
44Розалина ПетревскаWomenFinish(19.50 km)3:59:13
45Adriyana SapundzhievaWomenFinish(19.50 km)3:59:13
46Katya HariskovaWomenFinish(19.50 km)4:01:00
47Йоана ДимитроваWomenFinish(19.50 km)4:01:41
48Veselina StrahilovaWomenFinish(19.50 km)4:02:19
49Павлина МинковаWomenFinish(19.50 km)4:09:52
50Светлана ДжамбазоваWomenFinish(19.50 km)4:13:07
51Maya AntovaWomenFinish(19.50 km)4:13:17
52Aglika ByandovaWomenFinish(19.50 km)4:14:59
53Наталия БашеваWomenFinish(19.50 km)4:17:20
54Дафинка ЮрчиеваWomenFinish(19.50 km)4:23:28
55Роза АрабаджиеваWomen 50+Finish(19.50 km)4:24:42
55Albena TzonevaWomen 50+Finish(19.50 km)4:24:42
56Милена Момчилова-БояджиеваWomenFinish(19.50 km)4:25:04
57Милана ПехливановаWomenFinish(19.50 km)4:27:18
58Десислава СтайковаWomenFinish(19.50 km)4:30:58
59София ПетковаWomenFinish(19.50 km)4:33:36
60Мария ВеличковаWomenFinish(19.50 km)4:33:36
61Даниела ВеличковаWomenFinish(19.50 km)4:33:37
62Инна ТодороваWomenFinish(19.50 km)4:34:02
63Ванина ВъжароваWomenFinish(19.50 km)4:34:46
64Антония ТоцеваWomenFinish(19.50 km)4:36:54
65Теодора ХристоваWomenFinish(19.50 km)4:42:09
66Веселина ДжумалиеваWomenFinish(19.50 km)4:49:12
67Мария ХристозоваWomenFinish(19.50 km)4:52:38
68Teodora MechevaWomenFinish(19.50 km)4:59:00
69Maya FilipovaWomenFinish(19.50 km)5:00:48
70Лора ФилиповаWomenFinish(19.50 km)5:00:48
71Анелия ТоневаWomenFinish(19.50 km)5:00:56
72ВИОЛЕТА ДИМИТРОВАWomen 50+Finish(19.50 km)5:03:55
73Марияна ТодороваWomen 50+Finish(19.50 km)5:04:53
74Iliyana KlyavkovaWomenFinish(19.50 km)5:10:04
75Зорница ПетроваWomenFinish(19.50 km)5:10:04
76Миглена ДобреваWomenFinish(19.50 km)5:11:09
77Sofia PetrovaWomenFinish(19.50 km)5:19:24
78Зорница ТодороваWomenFinish(19.50 km)5:21:45
79МИЛЕНА БОГОЙСКАWomenFinish(19.50 km)5:22:48
80Iliqna KalevaWomenFinish(19.50 km)5:23:01
81Elena StoyanovaWomen 50+Finish(19.50 km)5:24:03
82МАРИЯ МИНЕВСКАWomenFinish(19.50 km)5:30:41
83Борислава ГабровскаWomenFinish(19.50 km)5:34:04
84Силвия КаневскаWomen 50+Finish(19.50 km)5:38:05
85Йорданка РабаджийскаWomenFinish(19.50 km)5:38:07
86Милена НиколоваWomenFinish(19.50 km)5:45:40
87Таня ТоневаWomenFinish(19.50 km)5:46:31
88Павлина ДжурковаWomenFinish(19.50 km)5:46:51
89Христина ИлийковаWomen 50+Finish(19.50 km)5:49:26
90ГЕРГАНА КАРЧЕВАWomen 50+Finish(19.50 km)5:51:36
91Татяна ШоповаWomenFinish(19.50 km)5:54:26
92Илина ЙотковаWomen 50+Finish(19.50 km)6:00:57
93Веселка ВасилеваWomenFinish(19.50 km)6:08:50
94Стефка ДимитроваWomenFinish(19.50 km)6:09:27
95Васка БаклароваWomenFinish(19.50 km)6:16:36
96Недка ТоневаWomenFinish(19.50 km)6:18:38
97КАТЯ БОГОЙСКАWomen 50+Finish(19.50 km)6:24:51
98Мариана ОбретеноваWomenFinish(19.50 km)7:48:34
99Десислава ПетеваWomenFinish(19.50 km)7:48:34
DNFMarita ZarbovaWomenMostcheto(12.50 km)3:16:58
DNFRadostina StefanovaWomenMostcheto(12.50 km)4:01:08
DNFМария ЯнковаWomenMostcheto(12.50 km)4:14:14
DNFЦветана МановаWomenMostcheto(12.50 km)4:14:18
DNFНиколина ТодороваWomenSt. Kostadin(6.50 km)2:20:05
DNFДаниела СмиляноваWomenSt. Kostadin(6.50 km)2:20:07
DNFАндреана СтайковаWomenSt. Kostadin(6.50 km)2:20:13
DNFКунка СтефановаWomenSt. Kostadin(6.50 km)2:21:29
DNSСилвия ПанайотоваWomen--
DNSVeneta PavlovaWomen--
DNSSnezhana PavlovaWomen--
DNSЛорета ЕдгарянWomen--
DNSСтела БресковскаWomen--
DNSКалина ВасилеваWomen 50+--
DNSBoryana HristovaWomen--
DNSDesislava TerziyskaWomen--
DNSВиола ЧакъроваWomen--
DNSВалерия ДжумероваWomen--
DNSГергана ФилиповаWomen--
DNSInna TomovaWomen--
DNSVeneta CekovaWomen--
DNSTizhen ChaushWomen--
DNSElitsa RachevaWomen--
DNSМаргарита ГорчеваWomen--
DNSАнтоанета ЛуковаWomen--
DNSРозалия ЧипчиеваWomen 50+--
DNSКристина КунчеваWomen--
DNSIva IvanovaWomen--
DNSСветлана ПрофироваWomen--
DNSСлавянка ЯнчеваWomen 50+--
DNSЮлиана ЯнакиеваWomen 50+--
DNSЦветелина ЧерневаWomen--
МястоИмеКатегорияПоследен пунктВреме
1Стилиян АврамовMenFinish(19.50 km)2:01:02
2Asen KakarovMenFinish(19.50 km)2:04:30
3Deyan DimovMenFinish(19.50 km)2:05:43
4Phillip BensonMenFinish(19.50 km)2:10:59
5Yordan KolevMenFinish(19.50 km)2:17:37
6Daniel IvanovMenFinish(19.50 km)2:26:12
7Джовани ДимитровMenFinish(19.50 km)2:29:43
8Никола ПенчевMenFinish(19.50 km)2:29:44
9Mumun SalimovMenFinish(19.50 km)2:30:58
10Христо ГенадиевMen 50+Finish(19.50 km)2:31:02
11Ангел ЩеревMenFinish(19.50 km)2:34:06
12Милко БошнаковMenFinish(19.50 km)2:34:30
13NIKOLAY PISAROVMenFinish(19.50 km)2:35:21
14Виктор ВълчевMenFinish(19.50 km)2:36:02
15Христо КръстевMenFinish(19.50 km)2:37:47
16Nezi KarahasanMenFinish(19.50 km)2:37:52
17Emil StoychevMenFinish(19.50 km)2:39:15
18Георги КаравасилевMenFinish(19.50 km)2:39:25
19Владо ШумановMenFinish(19.50 km)2:39:56
20Иво ЗлатевMenFinish(19.50 km)2:40:18
21Doncho TodorovMenFinish(19.50 km)2:41:36
22Стефан ДобриковMenFinish(19.50 km)2:42:18
23Valentin PetkovMen 50+Finish(19.50 km)2:43:52
24Борислав ПехливановMenFinish(19.50 km)2:44:21
25Гюнай МулламахмудMenFinish(19.50 km)2:45:20
26Радослав ТодоровMenFinish(19.50 km)2:46:35
27Zdravko TaralovMenFinish(19.50 km)2:48:23
28Иван Ел МеграбиMenFinish(19.50 km)2:49:36
29Yulian NakovMenFinish(19.50 km)2:51:45
30Danislav IlievMenFinish(19.50 km)2:52:15
31Митко КлявковMen 50+Finish(19.50 km)2:53:24
32Генади ЧукановMen 50+Finish(19.50 km)2:54:35
33Pantlaei ZlatkovMenFinish(19.50 km)2:56:42
34Йордан ГроздановMen 50+Finish(19.50 km)2:58:47
35Milko ElenskiMenFinish(19.50 km)3:00:17
36Здравко ЗдравковMenFinish(19.50 km)3:00:40
37Lyubomir SimeonovMenFinish(19.50 km)3:01:03
38Калоян НиколовMenFinish(19.50 km)3:01:19
39Боян ТодоровMenFinish(19.50 km)3:02:22
40Нестор ДомусчиевMenFinish(19.50 km)3:05:16
41Petar StanoevMenFinish(19.50 km)3:05:29
42Марин КировMenFinish(19.50 km)3:07:07
43Росен ГосподиновMenFinish(19.50 km)3:07:27
44Ясен МаданковMenFinish(19.50 km)3:08:22
45Велизар ЗехировMenFinish(19.50 km)3:09:29
46Абас СаламеMen 50+Finish(19.50 km)3:09:57
47Атанас БързинскиMenFinish(19.50 km)3:10:16
48Atanas MinchevMenFinish(19.50 km)3:10:27
49Panayot PetrovMenFinish(19.50 km)3:11:34
50Радко МихайловMen 50+Finish(19.50 km)3:11:42
51Ивайло ЙоновMenFinish(19.50 km)3:12:12
52Георги ИвановMenFinish(19.50 km)3:12:22
53Evgeni IvanovMenFinish(19.50 km)3:12:36
54Hristo MetevMen 50+Finish(19.50 km)3:13:29
55Живко ДучевMenFinish(19.50 km)3:15:50
56Тодор КостадиновMenFinish(19.50 km)3:16:07
57Тодор БожиновMenFinish(19.50 km)3:18:49
58Martin MateevMenFinish(19.50 km)3:20:24
59Иван КиревMenFinish(19.50 km)3:21:03
60Евгени ГеновMen 50+Finish(19.50 km)3:21:26
61Николай ВеличковMenFinish(19.50 km)3:21:37
62Iliyan HarizanovMenFinish(19.50 km)3:22:26
63Генади ИвановMenFinish(19.50 km)3:22:32
64Любомир МариновMenFinish(19.50 km)3:23:26
65Тихомир ИвановMenFinish(19.50 km)3:24:20
66Иван ЧановMenFinish(19.50 km)3:24:21
67Димитър ДимитровMenFinish(19.50 km)3:25:37
68Светослав ЛашевMenFinish(19.50 km)3:28:01
69Христо НайденовMenFinish(19.50 km)3:28:33
70Иван КараивановMenFinish(19.50 km)3:28:36
71Силян ТополскиMen 50+Finish(19.50 km)3:30:17
72Гeорги ВойчевMenFinish(19.50 km)3:30:25
73Емил МартиновMenFinish(19.50 km)3:33:05
74Fero FeradMenFinish(19.50 km)3:33:26
75Петко КолевMenFinish(19.50 km)3:33:36
76Иван РусевMenFinish(19.50 km)3:34:19
77Сергей АтанасовMen 50+Finish(19.50 km)3:35:56
78Никола БалимезовMenFinish(19.50 km)3:39:02
79Radomir KolevMenFinish(19.50 km)3:39:40
80Alexander StoyanovMen 50+Finish(19.50 km)3:40:07
81Милко МумджиевMenFinish(19.50 km)3:41:04
82Тодор ТодоровMenFinish(19.50 km)3:41:04
83Lubomir YanevMenFinish(19.50 km)3:41:11
84Атанас ТанчевMenFinish(19.50 km)3:41:13
85Стефан СаралийскиMenFinish(19.50 km)3:41:19
86Rumen StamatovMenFinish(19.50 km)3:42:23
87Иван МариновMenFinish(19.50 km)3:43:30
88Кирил ЧаушевMenFinish(19.50 km)3:43:49
89Vladimir KlyavkovMenFinish(19.50 km)3:43:58
90Мануел СалкинMenFinish(19.50 km)3:47:10
91Georgi VodenicharovMen 50+Finish(19.50 km)3:47:21
92Георги ДукановMenFinish(19.50 km)3:49:07
93МАРТИН АНДОНОВMenFinish(19.50 km)3:50:31
94Живко СтояновMenFinish(19.50 km)3:50:36
95Станислав ЛенковMenFinish(19.50 km)3:50:44
96Христо КолевMenFinish(19.50 km)3:55:01
97Атанас АтанасовMen 50+Finish(19.50 km)3:55:08
98Пламен ЧингаровMen 50+Finish(19.50 km)3:55:08
99Stanil HristovMenFinish(19.50 km)3:55:11
100Петър СтояновMenFinish(19.50 km)3:55:22
101Антон МихалевMenFinish(19.50 km)3:56:20
102Илиян ПочилеевMenFinish(19.50 km)3:56:52
103Евгени ВелковMenFinish(19.50 km)3:57:21
104Свилен МитевMenFinish(19.50 km)3:58:42
105Мирослав СлавовMenFinish(19.50 km)4:00:18
106Бенджамин КейнMenFinish(19.50 km)4:00:24
107Никола ЕнкинMenFinish(19.50 km)4:01:43
108Мартин ПаруневMenFinish(19.50 km)4:02:54
109Nikola KolevMenFinish(19.50 km)4:03:00
110Trendafil HarizanovMen 50+Finish(19.50 km)4:06:56
111Andrew BoothMen 50+Finish(19.50 km)4:08:24
112Йордан ГенчевMenFinish(19.50 km)4:09:24
113Славчо ТопаловMen 50+Finish(19.50 km)4:09:31
114Калин МинковMen 50+Finish(19.50 km)4:09:41
115Христо БорисовMenFinish(19.50 km)4:10:45
116Evgeni DimitrovMenFinish(19.50 km)4:10:48
117Мартин ЙоновскиMenFinish(19.50 km)4:11:56
118Никола МинковMenFinish(19.50 km)4:17:23
119Ivan SavchevMenFinish(19.50 km)4:20:07
120Stavri BakalovMenFinish(19.50 km)4:20:08
121Тодор ТодоровMen 50+Finish(19.50 km)4:21:06
122Асен ЧемповMenFinish(19.50 km)4:23:53
123George TzonevMen 50+Finish(19.50 km)4:24:42
124Иван НиколовMenFinish(19.50 km)4:26:25
125Ясен СтайковMenFinish(19.50 km)4:30:57
126Nikolay KazakovMenFinish(19.50 km)4:33:27
127Martin DimanovMenFinish(19.50 km)4:34:01
128Антон ВойновMenFinish(19.50 km)4:34:08
129Stanislav EnkinMenFinish(19.50 km)4:34:09
130Dimitar MitrevMenFinish(19.50 km)4:36:55
131Иван ПетровMen 50+Finish(19.50 km)4:39:03
132Нейчо ТоневMenFinish(19.50 km)4:39:04
133Христо УзуновMenFinish(19.50 km)4:42:01
134Asan IbishevMenFinish(19.50 km)4:42:22
135Константин АнгеловMenFinish(19.50 km)4:42:23
136Димитър МавродиевMenFinish(19.50 km)4:43:17
137Борислав БековMen 50+Finish(19.50 km)4:47:15
138Борислав НемскиMenFinish(19.50 km)4:52:38
139Stoyan BanevMenFinish(19.50 km)4:52:47
140ПЕТЪР АНДОНОВMenFinish(19.50 km)4:53:38
141Александър ЖигаурсовMenFinish(19.50 km)4:58:07
142Danail MechevMenFinish(19.50 km)4:59:01
143Недялко СлавовMenFinish(19.50 km)4:59:18
144Petar FilipovMenFinish(19.50 km)5:00:48
145Томислав ФилиповMenFinish(19.50 km)5:00:48
146ВАЛЕНТИН СТОЯНОВMenFinish(19.50 km)5:02:20
147Явор ТодоровMenFinish(19.50 km)5:04:53
148Самуил ИвановMenFinish(19.50 km)5:04:56
149Димитър ДимитровMenFinish(19.50 km)5:04:58
150Георги ШоповMen 50+Finish(19.50 km)5:09:09
151ВЛАДИМИР СТОЯНОВMenFinish(19.50 km)5:16:24
152ИВАН ФИЛИПОВMenFinish(19.50 km)5:22:48
153Стефан МариновMenFinish(19.50 km)5:23:00
154Чавдар КаришевMen 50+Finish(19.50 km)5:28:31
155ЦВЕТАН КАРЧЕВMenFinish(19.50 km)5:30:41
156Николай КоцевMenFinish(19.50 km)5:34:31
157Alexander DamyanovMenFinish(19.50 km)5:37:18
158ВЕНЦИСЛАВ КАРЧЕВMenFinish(19.50 km)5:50:09
159Nikolay RadevMenFinish(19.50 km)5:50:18
160Светослав ГерджиковMenFinish(19.50 km)5:53:48
161ТОДОР БОГОЙСКИMen 50+Finish(19.50 km)6:24:44
DNFГеорги УзуновMenSt. Kostadin(6.50 km)1:28:57
DNFСтоян СтефановMenSt. Kostadin(6.50 km)2:20:17
DSQМИРОСЛАВ ДИМИТРОВMen 50+Finish(19.50 km)5:03:55
DNSАлександър ПулевMen--
DNSХАРИ ВЪЖЕЛИЕВMen--
DNSКостадин ИлиевMen--
DNSБорис ШабановMen--
DNSHristo GerdzhikovMen--
DNSЩерьо ПоповMen--
DNSСтефан СтефановMen--
DNSЗдравко ТопчиевMen--
DNSVasko HristovMen 50+--
DNSВалентин СтойчевMen--
DNSАпостол АпостоловMen 50+--
DNSБоян БресковскиMen--
DNSПламен ТодоровMen 50+--
DNSМартин ПетковMen--
DNSTodor LukovMen 50+--
DNSAlexander DenkovMen--
DNSДимитър ЯнчевMen 50+--
МястоИмеКатегорияПоследен пунктВреме
1Атанаска АтанасоваWomenFinish(53.00 km)6:14:56
2Валерия ДимитроваWomenFinish(53.00 km)6:20:07
3Desislava TsvetanovaWomenFinish(53.00 km)6:37:14
4Denitsa ZaykovaWomenFinish(53.00 km)6:42:06
5Elena TodorovaWomenFinish(53.00 km)7:12:16
6Ани ТомеваWomenFinish(53.00 km)7:17:26
7Констанс ХесапчиеваWomenFinish(53.00 km)7:26:34
8Ива СтояноваWomenFinish(53.00 km)7:30:31
9Рая ЦветковаWomenFinish(53.00 km)7:37:00
10Десислава ЛазароваWomenFinish(53.00 km)7:47:52
11Gergana AngelovaWomenFinish(53.00 km)7:55:45
12Mariqna IvanovaWomenFinish(53.00 km)7:59:31
13Desislava DimovaWomenFinish(53.00 km)7:59:32
14Руми КушеваWomenFinish(53.00 km)8:00:49
15Nedka TsanovaWomenFinish(53.00 km)8:02:19
16Оля СлавчеваWomenFinish(53.00 km)8:17:18
17Цветелина БеневаWomenFinish(53.00 km)8:28:17
18Agnieszka Król-KrajewskaWomenFinish(53.00 km)8:30:40
19Габриела БелеваWomenFinish(53.00 km)8:32:36
20Martina RachevaWomenFinish(53.00 km)8:37:58
21Irena TsankovaWomenFinish(53.00 km)8:38:47
22Мария ХристоваWomenFinish(53.00 km)8:43:43
23VICTORIA ZLATEVAWomenFinish(53.00 km)8:49:38
24Ирина ИвановаWomenFinish(53.00 km)9:10:41
25Anita DimitrovaWomenFinish(53.00 km)9:13:11
26Вера АпостоловаWomenFinish(53.00 km)9:14:55
27Евелина ДамяноваWomenFinish(53.00 km)9:21:49
28Стилиана МихайловаWomenFinish(53.00 km)9:27:52
29Gergana MilanovaWomenFinish(53.00 km)9:34:47
30Мартина МилковскаWomenFinish(53.00 km)9:35:05
31Десислава ВоденичароваWomen 50+Finish(53.00 km)9:39:43
32Грета МомчеваWomenFinish(53.00 km)9:44:29
33Елена МангъроваWomenFinish(53.00 km)9:44:29
34Ана АнгеловаWomenFinish(53.00 km)9:51:24
35Denitsa ZarkovaWomenFinish(53.00 km)9:55:08
36Krasimira GerasimovaWomen 50+Finish(53.00 km)10:21:04
37Татяна ТодороваWomenFinish(53.00 km)11:02:05
38Цвета ГаговаWomenFinish(53.00 km)12:05:22
39Galya YankovaWomenFinish(53.00 km)14:11:29
DNSСлавена ТопалскаWomen--
DNSPetya StatevaWomen--
DNSВера ГригороваWomen--
DNSВероника МилчеваWomen--
DNSЛалка Биринджиева-ИлчеваWomen--
DNSВиолета ЙовчеваWomen--
DNSЦвета КукурешковаWomen--
DNSИванка ПетоваWomen 50+--
МястоИмеКатегорияПоследен пунктВреме
1Rosen RusevMenFinish(53.00 km)5:26:30
2Александър ХристовMenFinish(53.00 km)5:45:18
3Yordan TodorovMenFinish(53.00 km)5:53:57
3Plamen MarinovMenFinish(53.00 km)5:53:57
4Plamen KudenkoMenFinish(53.00 km)5:57:21
5Иван ДимитровMenFinish(53.00 km)6:00:40
6Николай НачевMenFinish(53.00 km)6:04:23
7Vasil AtanasovMenFinish(53.00 km)6:14:57
8Димитър ГеоргиевMenFinish(53.00 km)6:15:19
9Николай КючуковMenFinish(53.00 km)6:20:11
10Тихомир БлагоевMenFinish(53.00 km)6:25:16
11Цветин ГеоргиевMenFinish(53.00 km)6:26:42
12Емил ЯнчевMenFinish(53.00 km)6:26:42
13Цоньо ПеневMenFinish(53.00 km)6:30:16
14ВЛАДИМИР ВЪТОВMenFinish(53.00 km)6:30:18
15Александър ТошевMenFinish(53.00 km)6:32:07
16Kalin RusevMenFinish(53.00 km)6:37:09
17Даниел ИвановMenFinish(53.00 km)6:40:38
18Радослав ДачевMenFinish(53.00 km)6:40:38
19Georgi DobrevMenFinish(53.00 km)6:41:06
20Daniel GospodinovMenFinish(53.00 km)6:41:41
21Стоян СтояновMenFinish(53.00 km)6:45:58
22Atanas KaraivanovMenFinish(53.00 km)6:46:55
23Marin KermedchievMenFinish(53.00 km)6:47:09
24Симеон СтефановMenFinish(53.00 km)6:49:42
25Христо ГеоргиевMenFinish(53.00 km)6:53:07
26Александър АнгеловMenFinish(53.00 km)6:53:21
27Кръстю ПанчевMen 50+Finish(53.00 km)6:55:18
28Andrean KrastevMenFinish(53.00 km)6:56:37
29Nikolay PetrovMenFinish(53.00 km)7:02:44
30Пламен ВелковMenFinish(53.00 km)7:12:16
31Стилиян СтояновMen 50+Finish(53.00 km)7:13:32
32Андрей ЦековMenFinish(53.00 km)7:15:06
33Georgi LankovMenFinish(53.00 km)7:15:07
34Todor ProkopovMenFinish(53.00 km)7:15:11
35Nikolay MladenovMenFinish(53.00 km)7:17:18
36Elvis StoyanovMen 50+Finish(53.00 km)7:17:26
37Евелин ЖечевMenFinish(53.00 km)7:25:11
38Mladen PetrovMenFinish(53.00 km)7:25:55
39Boyan RashevMenFinish(53.00 km)7:25:56
40Diyan IvanovMenFinish(53.00 km)7:30:33
41Radoslav PanayotovMenFinish(53.00 km)7:34:44
42Емилиян ВойновMenFinish(53.00 km)7:36:03
43Димитър ДимкинMenFinish(53.00 km)7:37:00
44Stoyan StoyanovMenFinish(53.00 km)7:40:36
45Георги КърчевMenFinish(53.00 km)7:40:52
46Georgi GochevMenFinish(53.00 km)7:41:00
47Петко КошинскиMenFinish(53.00 km)7:42:08
48Владислав МариновMenFinish(53.00 km)7:42:09
49Калин ИвановMenFinish(53.00 km)7:45:34
50Тодор ТодоровMenFinish(53.00 km)7:45:51
51Aleksandar DafinovMenFinish(53.00 km)7:49:12
52Асен ВатевMenFinish(53.00 km)7:50:04
53Стефан КеревMenFinish(53.00 km)7:51:33
54Костадин ТодоровMenFinish(53.00 km)7:51:39
55Калоян КолевMenFinish(53.00 km)7:53:20
56Ivailo MishevMenFinish(53.00 km)7:54:18
57nikolay popovMenFinish(53.00 km)7:54:35
58Dian DimovMenFinish(53.00 km)7:54:36
59Stoyan LambovMenFinish(53.00 km)7:54:57
60Тодор МаджаровMen 50+Finish(53.00 km)7:55:08
61Костадин ЧехларовMenFinish(53.00 km)7:55:38
62Деян АнтовMenFinish(53.00 km)7:56:26
63Антон БашевMenFinish(53.00 km)7:59:24
64Стефан МандевMenFinish(53.00 km)8:02:04
65Yordan MitevMenFinish(53.00 km)8:03:43
66Явор ДимитровMenFinish(53.00 km)8:05:34
67Trifon HadzhiyskiMenFinish(53.00 km)8:06:56
68Radi HadjiskiMenFinish(53.00 km)8:06:56
69Цветомир ДемерджиевMenFinish(53.00 km)8:16:47
70Александър ИвановMenFinish(53.00 km)8:17:57
71Иван ХаджиценевMenFinish(53.00 km)8:19:42
72Борислав ДимитровMenFinish(53.00 km)8:20:05
73Георги ГосподиновMenFinish(53.00 km)8:20:05
74Pavel TodorovMenFinish(53.00 km)8:20:12
75Владислав ЗаимовMenFinish(53.00 km)8:21:52
76Giovanbattista FicheraMenFinish(53.00 km)8:21:53
77Николай ТомовMenFinish(53.00 km)8:25:50
78Radoslav RadevMenFinish(53.00 km)8:25:56
79Efrem DubrovinMenFinish(53.00 km)8:27:51
80Марин НеновMenFinish(53.00 km)8:27:56
81Антон КоевMenFinish(53.00 km)8:29:42
82Тихомир ЦветковMenFinish(53.00 km)8:32:54
83Marin SotirovMenFinish(53.00 km)8:33:39
84Захари ХюсеинMenFinish(53.00 km)8:37:58
85Пламен МарковMenFinish(53.00 km)8:40:35
86Христо КавалскиMenFinish(53.00 km)8:41:34
87Пламен МеразовMenFinish(53.00 km)8:43:41
88Евлоги ВеличковMenFinish(53.00 km)8:43:48
89Асен МладеновMenFinish(53.00 km)8:47:30
90Иво ИвовMenFinish(53.00 km)8:52:16
91Петко АтанасовMenFinish(53.00 km)8:53:52
92Jecho MarinovMenFinish(53.00 km)8:54:51
93Plamen StefanovMenFinish(53.00 km)8:54:52
94Petar FilevMenFinish(53.00 km)8:55:16
95Pavel IlievMenFinish(53.00 km)8:56:12
96Иван ДонковMenFinish(53.00 km)8:57:45
97Tsvetan GeorgievMenFinish(53.00 km)8:58:29
98Kamen KolarovMenFinish(53.00 km)9:01:24
99Martin StefanovMenFinish(53.00 km)9:01:25
100Христо БояровMenFinish(53.00 km)9:05:02
101Boris StoyanovMenFinish(53.00 km)9:05:37
102Mihail FroloshkiMenFinish(53.00 km)9:10:41
103Emil GergovMenFinish(53.00 km)9:11:32
104Marin DimitrovMenFinish(53.00 km)9:16:27
105Tihomir GerganskiMenFinish(53.00 km)9:25:10
106Miroslav GrozevMenFinish(53.00 km)9:25:33
107Nikolay KalchevMenFinish(53.00 km)9:27:52
108Преслав СтефановMenFinish(53.00 km)9:29:32
109Ясен МишачукMenFinish(53.00 km)9:33:59
110Димитър СемковMenFinish(53.00 km)9:34:48
111Янко СтоевMenFinish(53.00 km)9:34:48
112Асен ДапевMenFinish(53.00 km)9:44:56
113Ivaylo DimovMenFinish(53.00 km)9:45:05
114Евгени СтефановMenFinish(53.00 km)9:46:39
115Yordan StoilovMenFinish(53.00 km)9:46:49
116Станислав МарчевMenFinish(53.00 km)9:49:24
117Митко МитковMen 50+Finish(53.00 km)9:51:23
118Цветан НенчевMenFinish(53.00 km)9:55:31
119Димитър ДимитровMenFinish(53.00 km)9:55:48
120Владислав СтоевMenFinish(53.00 km)9:55:55
121Plamen HristovMenFinish(53.00 km)9:56:29
122Atanas ChilingirovMenFinish(53.00 km)10:00:56
123Десислав СтояновMenFinish(53.00 km)10:01:37
124Hristo HristovMenFinish(53.00 km)10:03:40
125Hristo KoparanovMenFinish(53.00 km)10:03:41
126Dimo ZhelevMenFinish(53.00 km)10:05:01
127Мартин РадевMenFinish(53.00 km)10:09:07
128Цветомир ЦановMenFinish(53.00 km)10:15:59
129Иван ПетковMenFinish(53.00 km)10:15:59
130Kaloyan KondarevMenFinish(53.00 km)10:31:21
131Iliyan PetrovMenFinish(53.00 km)10:31:22
132Михаил КунчевMenFinish(53.00 km)10:36:07
133Борислав ИвановMenFinish(53.00 km)10:49:21
134Mark GeorgievMenFinish(53.00 km)10:49:22
135Stoyan IvanovMenFinish(53.00 km)10:51:58
136Ivaylo ZhelevMenFinish(53.00 km)11:39:20
137Teodor VutovMenFinish(53.00 km)11:45:50
138Борислав КапукарановMenFinish(53.00 km)11:45:50
139Dimitar DimitrovMenFinish(53.00 km)11:45:50
140Никола ПумпаловMenFinish(53.00 km)12:05:16
DNFNikolay BozhkovMen 50+Buchovitsa(25.00 km)6:06:54
DNFИван ДимитровMenBeloto Kamene(15.00 km)1:59:23
DNSВенцислав ТрифоновMen--
DNSStanimir DimitrovMen--
DNSХристомир ДобревMen--
DNSYavor YankovMen--
DNSОлег ГеоргиевMen--
DNSMarin PetrovMen 50+--
DNSБоян ПетковMen--
DNSRadomir BozhkovMen--
DNSМартин ТасевMen--
DNSВиктор ПерсенскиMen--
DNSДимитър ХристовMen--
МястоИмеКатегорияПоследен пунктВреме
1Мария НиколоваWomenFinish(85.30 km)11:02:37
2Боряна НиколчеваWomenFinish(85.30 km)11:57:29
3Aneta RalchevaWomen 50+Finish(85.30 km)12:31:03
3Нели АнгеловаWomenFinish(85.30 km)12:31:03
4Радостина ИвановаWomenFinish(85.30 km)13:55:49
5Валентина ТодороваWomenFinish(85.30 km)13:55:50
6Meglena AntonovaWomenFinish(85.30 km)13:58:03
7Симона Райчева-ДемерджиеваWomenFinish(85.30 km)14:50:38
8Снежана ТерзиеваWomenFinish(85.30 km)14:50:39
9Даниела ДимитроваWomenFinish(85.30 km)15:03:27
10Вяра ПетеваWomenFinish(85.30 km)15:40:50
11Анна ВанчеваWomenFinish(85.30 km)16:31:14
12Dimi BoothWomenFinish(85.30 km)16:52:28
DNFАлбена ТасеваWomen 50+Yagnevo(36.00 km)7:20:46
DNFВиолета КабаджоваWomenYagnevo(36.00 km)9:56:13
DNFДесислава НиколоваWomenKushla(19.40 km)3:09:58
DNSMonika NedelchevaWomen--
DNSSonya NikolovaWomen 50+--
DNSSabina NikolovaWomen--
МястоИмеКатегорияПоследен пунктВреме
1Ivan GochevMenFinish(85.30 km)10:12:35
2Божидар АнтоновMenFinish(85.30 km)10:16:31
3Константин АтанасовMenFinish(85.30 km)11:00:36
4Пирин ГаловMenFinish(85.30 km)11:04:21
5Krasimir DimitrovMenFinish(85.30 km)11:41:30
6Николай ПетковMen 50+Finish(85.30 km)11:47:42
7Plamen BalzhievMenFinish(85.30 km)11:59:11
8Iliyan ManchevMenFinish(85.30 km)12:13:48
9цветан БакърджиевMenFinish(85.30 km)12:19:15
10Димитър КутевMenFinish(85.30 km)12:24:38
11Христо ИвановMenFinish(85.30 km)12:29:12
12Любен ЛюбеновMenFinish(85.30 km)12:29:40
13Маноил ПеевMenFinish(85.30 km)12:41:45
14Ivo AndreevMenFinish(85.30 km)12:45:22
15Stefan MihovMenFinish(85.30 km)12:46:16
16Станимир СтояновMenFinish(85.30 km)12:50:33
17Ivan KamburovMenFinish(85.30 km)13:04:24
18Светослав СтоименовMenFinish(85.30 km)13:08:52
19Veselin PaperovMenFinish(85.30 km)13:11:12
20Nikola NikolovMenFinish(85.30 km)13:22:21
21Владислав ЕргиевMenFinish(85.30 km)13:24:24
22Tsvetelin GergovMenFinish(85.30 km)13:24:30
23Златин РоевMenFinish(85.30 km)13:34:38
24Станислав ТодоровMenFinish(85.30 km)13:53:51
25Симеон НиновMenFinish(85.30 km)13:54:03
26Ivan YosifovMenFinish(85.30 km)13:54:23
27Hristo GoshevMen 50+Finish(85.30 km)13:59:19
28Андрей СтефановMenFinish(85.30 km)13:59:32
29Borislav BogdanovMenFinish(85.30 km)13:59:49
30Ivaylo DamyanovMenFinish(85.30 km)14:37:29
31Николай МиленковMenFinish(85.30 km)14:37:32
32Martin MartinovMenFinish(85.30 km)14:37:45
33Георги ДрагоевMenFinish(85.30 km)14:50:36
34Даниел ИвановMenFinish(85.30 km)14:58:55
35Danil NikolovMenFinish(85.30 km)14:58:56
36илиян илиевMenFinish(85.30 km)15:20:35
37Stanislav ShopovMenFinish(85.30 km)15:20:36
38Стоян ШумкаровMenFinish(85.30 km)15:32:09
39Милко МилчевMenFinish(85.30 km)15:36:34
40Andrey AndreevMen 50+Finish(85.30 km)15:36:35
41Красимир ЖековMenFinish(85.30 km)15:40:50
42Asen PeychevMenFinish(85.30 km)15:48:38
43Florian DouillardMenFinish(85.30 km)15:48:38
44Metodi MIHALEVMenFinish(85.30 km)16:30:34
45Mitko MitkovMenFinish(85.30 km)16:42:45
46Константин ПарталозовMenFinish(85.30 km)16:43:52
47Хасан СакаловMen 50+Finish(85.30 km)16:45:06
48Miroslav KarabonevMenFinish(85.30 km)16:49:01
49Димитър НиколовMenFinish(85.30 km)16:49:07
50Yakim PehlivanovMenFinish(85.30 km)17:21:52
51Velko GerasimovMen 50+Finish(85.30 km)17:21:53
52Nikolay KabadzhovMenFinish(85.30 km)17:34:33
53Виктор - Синан БъчваровMenFinish(85.30 km)17:34:34
54Vladislav DekovMenFinish(85.30 km)17:56:11
55Радослав ТеневMenFinish(85.30 km)17:56:12
56Никола ЙордановMenFinish(85.30 km)18:58:59
DNFЛъчезар ГорановMenSt. Nedelya(75.00 km)13:32:25
DNFИван ПетровMenThe River(66.00 km)13:39:08
DNFKiril ShopovMenThe River(66.00 km)15:12:57
DNFPetar DimitrovMenUstra(51.00 km)7:53:09
DNFСимеон ГеоргиевMenUstra(51.00 km)9:27:00
DNFBoino StoyanovMenUstra(51.00 km)9:46:35
DNFИво ИванчевMenUstra(51.00 km)10:32:23
DNFАнгел ДимитровMenUstra(51.00 km)10:32:29
DNFСтанислав КюшелиевMenUstra(51.00 km)11:07:45
DNFVladimir KolevMen 50+Ustra(51.00 km)11:48:18
DNFNikolay PenevMenKushla(19.40 km)3:18:08
DNFРуско КадиевMen 50+Kushla(19.40 km)3:19:07
DNFTodor GeorgievMenKushla(19.40 km)4:17:42
DNSНиколай ЕвтимовMen--
DNSBlagoy SolakovMen--
DNSВасил ВасевMen--

Вижте още

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. Една обиколка е с дължина 4.7 км и всеки участник избира дали ще бяга една, две или три обиколки.

Резултати от Pirin Ultra 2022

Резултати от Pirin Ultra 2022

Между 23 и 25 септември 2022 се проведе седмото издание на ултрамаратона Пирин Ултра. Близо 500 участника от цял свят се впуснаха в дръзка, предизвикателна и екстремна надпревара сред могъщите мащаби на Пирин.