Резултати от Мальовица Sky Run 9

На 15 август 2021 се проведе поредното издание на Мальовица Sky Run. Състезанието e с две трасета, които преминават през връх Мальовица (2729м) в Рила.

Мальовица Run е с дължина 14.3км и 1152м денивелация. ЦПШ Мальовица – Йончово езеро – Страшно езеро – вр.Ловница – II тераса – Еленино езеро – вр.Мальовица – II тераса – хижа Мальовица – ЦПШ Мальовица.

Мальовица Sky Run е с 19км и 1631м. ЦПШ Мальовица – Йончово езеро – Страшно езеро – вр.Ловница – II тераса – хижа Мальовица – ЦПШ Мальовица.

Тази година класическото трасе (19км) бе част от държавния календар по скайрънинг.

На същата дата се проведоха още две състезания – XL Бистрица 2021 и Осогово Рън 2021.

Maliovitsa Sky Run
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Десислава ХРИСТОВА2:36:28--
2.Ана-Мария БОГДАНОВАИстрос Русе2:55:04'+18:35
3.Ванина МИЛУШЕВА3:10:16'+33:48
4.Vesi STOYANOVA3:34:21'+57:53
5.Ния ЙОТОВАAsicsFrontRunner Bulgaria3:38:44'+1:02:15
6.Кристина ЖИВКОВА3:50:07'+1:13:38
7.Геновева ПЕТРОВА3:50:08'+1:13:39
8.Анна ВАНЧЕВАAsics FrontRunner4:38:35'+2:02:07
9.Emiliya VASILEVA4:56:38'+2:20:10
10._дит Д__М_Л6:17:07'+3:40:38
11.Радостина СТОИМЕНОВА6:45:18'+4:08:50
12.Ивелина СТОЙЧЕВА6:56:11'+4:19:43
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Dimitar ZHELYAZKOVВариант 52:08:02--
2.Slavi ASENOVTeam Skisharki2:17:15'+9:12
3.Петър ТЕРЗИЕВЖулистан2:17:35'+9:32
4.Мартин РАЧЕВИстрос Русе2:27:53'+19:50
5.Калин БОЕВСКИ2:36:37'+28:34
6.Калин РУСЕВ2:48:55'+40:52
7.Емил ЙОТОВASICS FrontRunner2:50:41'+42:38
8.Станислав ПЕЛТЕКОВ2:50:44'+42:41
9.Теодор БАНЕВ2:53:38'+45:35
10.Камен ЙОНЧЕВ3:08:25'+1:00:23
11.Емил ДИМИТРОВ3:16:10'+1:08:07
12.Boris RIBOVТД Руен3:48:27'+1:40:24
13.Daniel YORDANOVСпортна Академия Азимут3:55:33'+1:47:30
14.Никола АЛЕКСОВ4:39:28'+2:31:25
15.Стоян АСЕНОВ5:10:46'+3:02:43
16.Александър ИЛИЕВ6:15:56'+4:07:53
17.Симеон _Е_РГИЕ_6:17:06'+4:09:03
18.Любомир ЛИНЕВ6:56:13'+4:48:10
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Силвия МЛАДЕНОВААК 'Млад дихател'/ Жулистан3:39:11--
2.Karolina KALIBATSEVAJulistan4:01:44'+22:33
3.Мая МАЛКАНОВАКИС Дунавска4:27:10'+47:59
4.Мария ЧЕПЪКОВА4:39:02'+59:50
5.Снежана ТЕРЗИЕВА4:49:02'+1:09:50
6.Яна НАЙДЕНОВА4:58:57'+1:19:46
7.Венцислава ЦАЧЕВАTri team Varna5:10:47'+1:31:36
8.Надя КАЛЧЕВА5:14:36'+1:35:25
9.Юрка СИМЕОНОВАСливен5:35:38'+1:56:26
10.Оля СЛАВЧЕВА5:36:36'+1:57:25
11.Ралица ЦВЕТКОВА5:53:29'+2:14:18
12.Камелия ДИМИТРОВА5:54:36'+2:15:25
13.Златина ГЕНЧЕВАСК "Чумерна"6:00:33'+2:21:22
14.Мариела МИЧЕВА6:45:21'+3:06:10
DNFАлександрина ЧАКЪРОВАDNFDNF
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Kiril NIKOLOV2:32:39--
2.Александър СПАСОВTeam Skisharki/ Жулистан2:43:04'+10:24
3.Петър ИВАНОВ2:44:20'+11:40
4.Shaban MUSTAFAoskla,,Shapion-Sungurlare''2:52:46'+20:06
5.Борис АЛЕКСИЕВЖулистан2:55:22'+22:42
6.Гено УВАРДОВО-МИСТЪР ДЖЕЙМС3:01:59'+29:19
7.Иво АНДРЕЕВ3:16:23'+43:43
8.Камен НЕДКОВUnsponsored3:16:54'+44:14
9.Daniel KUBASHLIEVЖулистан3:18:44'+46:04
10.Христо ИВАНОВ3:25:56'+53:16
11.Деян КОЛЕВ3:34:53'+1:02:13
12.Charalampos TSAMANTOURIDIS3:42:11'+1:09:32
13.Крум ГЕОРГИЕВ3:42:14'+1:09:34
14.Владимир ТОДОРОВKiVi3:50:27'+1:17:48
15.Владислав ЕРГИЕВ3:56:58'+1:24:18
16.Plamen BALZHIEV#SmolyanSkiTeam3:59:05'+1:26:25
17.Димитър МИТЕВNo Team4:00:39'+1:27:59
18.Светлин ПЕТРОВКаменец - Плевен4:02:58'+1:30:18
19.Мартин__ЕТРО_4:03:12'+1:30:32
20.Борис ЧАКАЛОВЖулистан4:06:08'+1:33:28
21.Вихрен КОСТАДИНОВ4:06:25'+1:33:45
22.Plamen DAVIDOVBegach4:13:10'+1:40:30
23.Martin IVANOV4:13:13'+1:40:33
24.Калоян ЛОБУТОВ4:13:25'+1:40:45
25.Ivan SIMEONOV4:19:26'+1:46:46
26.Илиян ЦАЧЕВIRUN Варна4:23:54'+1:51:15
27.Борислав ПЕНЧЕВ4:25:26'+1:52:47
28.Марин ДАМЯНОВ4:26:30'+1:53:50
29.Румен ДИМИТРОВКайлъшка Долина4:28:57'+1:56:17
30.Емил АНГЕЛОВСК Монтис4:33:57'+2:01:17
31.Никола ТОПЧИЙСКИ4:33:57'+2:01:17
32.Стефан КЕРЕВ4:33:58'+2:01:18
33.Костадин ГЮМОВБански Старец4:41:42'+2:09:02
34.Диан ГАНЧЕВSA Poissy4:48:04'+2:15:24
35.Радослав ТОДОРОВ4:49:51'+2:17:11
36.Стойко СТОЙЧЕВЗелена Стъпка4:51:38'+2:18:58
37.Милен ИВАНОВ4:54:59'+2:22:20
38.Georgy-Felix ETHERIDGEСК Палазов4:58:58'+2:26:18
39.Konstantin VASILEVСК "Палазов"4:58:58'+2:26:18
40.Даниел ИВАНОВ5:04:33'+2:31:53
41.Иван ВАСИЛЕВ5:16:48'+2:44:08
42.Fero FERAD5:34:15'+3:01:35
43.Vadim CHERGOVASICS FrontRunner Bulgaria5:52:29'+3:19:49
44.Vasil VELICHKOVASICS FrontRunner5:52:29'+3:19:49
45.Томаш HANDZIAK5:59:58'+3:27:19
46.Павел ИЛИЕВ6:06:53'+3:34:14
47.Илия ИЛИЕВАида6:06:54'+3:34:14
48.Емил АЛЕКСОВ6:10:18'+3:37:38
49.Иван ЕЛ МЕГРАБИ6:17:51'+3:45:11
50.Алеко АТАНАСОВ6:18:42'+3:46:02
DNFГеорги ДЕСПОТОВDNFDNF
DNFСтанислав ДАМЯНОВDNFDNF
DNFВихрен КРАМОЛИНСКИDNFDNF
DNFСамуил ИВАНОВDNFDNF
Димитър СТЕФАНОВЖулистан
Явор ПИРАЛКОВ

Вижте още

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. Една обиколка е с дължина 4.7 км и всеки участник избира дали ще бяга една, две или три обиколки.

Резултати от Pirin Ultra 2022

Резултати от Pirin Ultra 2022

Между 23 и 25 септември 2022 се проведе седмото издание на ултрамаратона Пирин Ултра. Близо 500 участника от цял свят се впуснаха в дръзка, предизвикателна и екстремна надпревара сред могъщите мащаби на Пирин.