Резултати от Маратон Кюстендил 2021

На 19 септември 2021 се проведе Маратон Кюстендил. Дистанциите на състезанието са две – полумаратон 21.0975 км и класически маратон 42.195 км. Трасето е със старт финал площад „Велбъдж“ пред община Кюстендил и представлява една обиколка от 21км.

Снимки 📷 Списание Атлетика. Резултати от други години ⏱️ 2022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Маратон Кюстендил
МястоИмеОтборЧипВремеРазлика
1.Маринела НИНЕВАЛокомотив - Дряново1:17:331:17:36--
2.Нуран САТИЛМЪШ1:19:291:19:31'+1:55
3.Анна СТЕФАНОВА5 км рън1:28:281:28:33'+10:57
4.Елена ДИМИТРОВАЛокомотив - Дряново1:30:221:30:26'+12:50
5.Анастасия ПЕЙЧЕВАДжордан1:31:261:31:30'+13:54
6.Билсерин СЮЛЕЙМАНСК Нови Пазар1:32:441:32:48'+15:12
7.Маринела ЦЕКОВАСофия1:38:141:38:23'+20:47
8.Светлозара ГРОЗДАНОВАСвети Георги1:40:041:40:10'+22:34
9.Снежина СТЕФАНОВАОрхание Ботевград1:40:371:40:42'+23:06
10.Боряна ЦВЕТКОВАКюстендил1:41:571:42:01'+24:25
11.Дуйгу АДИЛОВАНови Пазар1:42:031:42:05'+24:29
12.Калина ХЛЕБАРСКАИлинден Челопеч1:48:031:48:07'+30:31
13.Катерина ДОКУЗОВАЮниверсал - София1:50:071:50:13'+32:37
14.Илияна СТЕФАНОВАОрхание Ботевград1:50:371:50:41'+33:05
15.Алисън ГАУТИЕР1:52:181:52:28'+34:52
16.Галя КРЪСТЕВАПерник1:52:481:52:53'+35:17
17.Петя СТАТЕВА1:57:481:57:56'+40:20
18.Ивелина КОЛЕВАКюстендил2:00:092:00:16'+42:40
19.Надежда КАРАЛАШДупница2:14:082:14:15'+56:39
20.Емануела МОЛЛОВАКюстендил2:21:052:21:14'+1:03:38
21.Габриела КАРДАШЛИЕВАМонтана2:45:282:45:36'+1:28:00
DNFВиктория ТОДОРОВАИлинден Челопеч
DNFСтанислава ДИМИТРОВАТАНГРА
DNSЗоя ТОДОРОВАВасил Левски - Сандански
МястоИмеОтборЧипВремеРазлика
1.Бекирхан КАБАДАЙЪ1:08:531:08:54--
2.Георги ГЕРГОВСтратеш Ловеч1:11:051:11:07'+2:13
3.Владислав МИХАЙЛОВДунав - Русе1:11:191:11:20'+2:26
4.Стефан ЙОРДАНОВСтратеш Ловеч1:12:421:12:45'+3:51
5.Александър ВАСИЛЕВАтлет Мездра1:13:051:13:07'+4:13
6.Николай ПЪРВАНОВАК Джордан1:14:181:14:20'+5:26
7.Петър БОРИСОВЛокомотив Русе1:15:291:15:32'+6:38
8.Георги ЖЕКОВЕлинден Челоп1:16:091:16:11'+7:17
9.Николай НИКОЛОВЛокомотив Дряново1:18:301:18:33'+9:39
10.Едис ИХСАНШумен1:20:151:20:18'+11:24
11.Георги ГЕОРГИЕВАтлетик 90 - Луковит1:20:501:20:53'+11:59
12.Ангел АНГЕЛОВASICS FRONT RUNNER BULGARIA1:22:471:22:50'+13:56
13.Евгени ВАСИЛЕВСК Юниверсал1:23:101:23:12'+14:18
14.Даниел КУБАШЛИЕВРусе Кар1:25:181:25:21'+16:27
15.Виктор БРАТКОВГладиаторите на Механджийски1:25:331:25:36'+16:42
16.Величко МАНОЛОВТракия - Пловдив1:26:421:26:44'+17:50
17.Нанко КАЗАКОВЧирпан бяга1:27:391:27:43'+18:49
18.Михайл ВЪЛКОВСКИНови Пазар1:27:391:27:46'+18:52
19.Румен СТАМАТОВТангра-Варна1:28:301:28:37'+19:43
20.Павлин ТОДОРОВЛокомотив Дряново1:29:381:29:42'+20:48
21.Тони ВАСИЛЕВКюстендил1:33:501:33:58'+25:04
22.Боян БОЙЧЕВЛокомотив - София1:34:101:34:13'+25:19
23.Никола ПАТРИКОВТангра-Варна1:35:511:35:55'+27:01
24.Мартин ВЪРБАНОВСофия1:38:141:38:23'+29:29
25.Христо ДОБРЕВ5 км Рън1:38:381:38:42'+29:48
26.Желязко ЖЕЛЕВСофия1:39:281:39:37'+30:43
27.Николай КИНЕВСКИСвети Георги1:41:171:41:21'+32:27
28.Александър НАКОВАдидас рънърс1:41:251:41:30'+32:36
29.Венци МЛАДЕНОВРусе Кар1:42:071:42:13'+33:19
30.Ивайло ГРЪНЧАРОВ1:43:431:43:47'+34:53
31.Асен ХРИСТОВСвети Георги1:45:131:45:16'+36:22
32.Димитър ЯНАКИЕВТангра-Варна1:49:201:49:26'+40:32
33.Добромир ГЕОРГИЕВТангра-Варна1:49:201:49:26'+40:32
34.Станислав РАНГЕЛОВПерник1:50:411:50:51'+41:57
35.Кенет ВАН ШОТЕН1:50:591:51:05'+42:11
36.Калоян КРЪСТЕВАтлетик 90 - Луковит1:51:491:51:56'+43:02
37.Мартин ТАКОВПерник1:55:411:55:47'+46:53
38.Калоян СТОЙНОВВелбъжд Джудо и Самбо1:57:561:58:06'+49:12
39.Андрей РАНГЕЛОВАтлет - Монтана1:59:171:59:25'+50:31
40.Георги ДИМИТРОВКюстендил1:59:461:59:57'+51:03
41.Васил ГРЪНЧАРОВСофия2:02:132:02:22'+53:28
42.Кирил САВОВКюстендил2:05:132:05:21'+56:27
43.Стамат ЙОРДАНОВАтлет Карнобат2:08:542:09:01'+1:00:07
44.Калин НИКОЛОВКюстендил2:30:392:30:46'+1:21:52
45.Лобослав НИКОЛОВКюстендил3:00:463:06:27'+1:57:33
DNSГеорги ЙОНДЕВКюстендил
МястоИмеОтборЧипВремеРазлика
1.Милица МИРЧЕВААтлет - Мездра2:44:262:44:28--
2.Надежда АНГЕЛОВАЖулистан3:07:523:07:55'+23:27
3.Зорница ХРИСТОВААсикс Фронт Ръннерс3:22:003:22:05'+37:37
4.Милка МИХАЙЛОВАДунав - Русе3:32:513:32:55'+48:27
5.Светлана ТОДОРОВАСофия3:56:073:56:12'+1:11:44
6.Ивета БОНОВАЮнивърсал-София4:08:194:08:27'+1:23:59
МястоИмеОтборЧипВремеРазлика
1.Йоло НИКОЛОВОрхание - Ботевград2:21:462:21:48--
2.Исмаил СЕНАНДЖИЕвър-Варна - Уганда2:25:082:25:10'+3:22
3.Мирослав СПАСОВАтлет - Мездра2:43:172:43:19'+21:31
4.Петко СТЕФАНОВОрхание - Ботевград2:45:382:45:40'+23:52
5.Цветан БАХЧЕВАНОВАтлет 2004 - Поморие2:58:572:58:59'+37:11
6.Борис ЧАКАЛОВЖулистан3:10:113:10:15'+48:27
7.Емил ГЕНОВПриорити спорт3:33:053:33:15'+1:11:27
8.Мартин ЧЕКАНСКИСК Юниверсал3:41:163:41:18'+1:19:30
9.Пламен БЕНЕВСК Маратонец Бургас3:47:273:47:30'+1:25:42
10.Йордан ДИМОВШумен Ърли Ръннерс3:56:213:56:26'+1:34:38
DNFДeян ПЕТКОВБегачDNFDNFDNF
DNFНиколай ТАНКОВСК ЮниверсалDNFDNFDNF
DNSAllan KAY

Вижте още

Резултати от Golyam Sechko Run 2023

Резултати от Golyam Sechko Run 2023

На 15 януари 2023 се проведе първото за годината състезание от календара на Trail Series. Домакин отново бяха склоновете около Бухово.

Резултати от XL Западен Парк 2023

Резултати от XL Западен Парк 2023

На 8 януари 2023 се проведе първото XLkmrun състезание за годината. Домакин отново бе Западен парк като тази година условията бяха много благоприятни за бягане – пролетни