Резултати от Маратон Розова Долина 2023

На 28 май 2023 се проведе второто издание на маратон Розова Долина. Домакин бе град Казанлък, а дистанциите три – класически маратон 42 км., полумаратон 21 км. и къса дистанция 10 км.

Организатори бяха Община Казанлък, ТД Орлово гнездо и СК Орлово гнездо 1957.

маратон Розова долина
МястоИмеКатегорияВреме
1Мария СтояноваЖени00:45:10
2Юлия ВасилеваЖени00:48:30
3Красимира РусеваЖени00:48:41
4Деница ЖелязковаЖени00:50:13
5Наталия ЛазароваЖени00:50:39
6Румяна ЦановаЖени00:51:01
7Фиона ТамЖени00:51:07
8Митка СтоеваЖени00:51:18
9Звезделина ВайсанлиеваЖени00:52:20
10Анастасия КъневаЖени00:54:07
11Кристина ПетковаЖени00:54:26
12Таня КопароваЖени00:54:47
13Ива ЗарковаЖени00:55:19
14Надежда БилярскаЖени00:56:14
15Габриела ПървановаЖени00:56:55
16Златина АлександроваЖени00:57:02
17Калина БъчвароваЖени00:57:34
18Петя ДончеваЖени00:57:43
19Анна ИвановаЖени00:58:11
20Петя ПавловаЖени01:02:51
21Боряна СугареваЖени01:03:18
22Ивайла ИвановаЖени до 1601:04:13
23Катя БоруковаЖени01:05:50
24Йоанна БакаловаЖени01:06:44
25Николая ТодороваЖени01:07:11
26Габриела ТеневаЖени01:08:24
27Деница ДобреваЖени01:09:38
28Даниела ПетроваЖени 50-6501:11:02
29Татяна КъневаЖени01:12:26
30Ваня ИвановаЖени01:12:45
31Гергана БелчеваЖени01:13:01
32Савина ЦукеваЖени01:15:34
33Виолета ЙонковаЖени01:16:02
34Събина ЦокеваЖени 50-6501:22:34
DNSБелослава СавоваЖени до 16-
DNSВера КараделеваЖени-
DNSВладимира СуванджиеваЖени-
DNSЗлатина МаноловаЖени-
DNSНонка КадиеваЖени 50-65-
DNSРадосвета КолеваЖени-
DNSРалица ТютюнджиеваЖени-
DNSЯна ИвановаЖени-
МястоИмеКатегорияВреме
1Нанко КазаковМъже00:39:11
2Станимир БочевМъже00:39:13
3Димитър АнгеловМъже00:39:19
4Славян ГенчевМъже00:39:29
5Добромир ДимовМъже00:39:35
6Ивайло ПейковМъже00:39:36
7Атанас СамокваревМъже00:41:53
8Ивайло СтефановМъже00:42:46
9Борил ДелчиновМъже00:44:17
10Хосе РодригесМъже00:44:23
11Иван ЦановМъже 50-6500:45:10
12Тодор СтояновМъже00:46:24
13Христо ТодоровМъже00:47:17
14Красимир МариновМъже00:47:19
15Радослав ЦветковМъже00:47:32
16Преслав СотировМъже00:48:43
17Георги ЖелевМъже00:48:43
18Николай МилушевМъже00:49:50
19Виктор КарабоюковМъже00:51:18
20Преслав ЦановМъже00:52:59
20Станимир ТомовМъже00:52:59
21Георги ЦукевМъже00:53:47
22Теодор ЦоновМъже00:54:42
23Михаил СамарджиевМъже00:54:48
24Янко НиколовМъже 50-6500:54:49
25Милен АтанасовМъже 50-6500:55:01
26Цветомир БижевМъже00:56:34
27Мирослав СтояновМъже00:56:38
28Георги ПроненковМъже00:56:40
29Стамен АтанасовМъже00:56:45
30Стилян МалаковМъже00:56:50
31Георги МатевМъже00:57:09
32Милен ТодоровМъже00:57:21
33Добри МинтовМъже00:57:37
34Христос ТепелисМъже 65+00:59:01
35Христо КостадиновМъже00:59:15
36Кънчо ПантелеевМъже00:59:19
37Владимир ТрандевМъже00:59:25
38Светослав ПалазовМъже00:59:31
39Деян МетодиевМъже01:00:05
40Иван ПетровМъже 65+01:02:10
41Хюсейн АлиМъже01:03:07
42Симо СимовМъже01:03:15
43Александър КолевМъже01:03:31
44Владимир ЧалъмовМъже01:05:06
45Кирил КириловМъже 50-6501:06:50
46Кольо КолевМъже01:06:52
47Йордан КапасъзовМъже01:08:25
48Илия МардовМъже01:09:56
49Живко СтойчевМъже01:10:25
50Стоян СтояновМъже 50-6501:11:09
51Теодор СтанковМъже01:12:04
52Петър ПашевМъже01:22:32
53Ахмет ГюнерМъже01:34:06
54Ради ХристовМъже до 1601:44:24
55Михайл СтанковМъже до 1601:44:25
DNFДаниел ИвановМъже00:43:36
DNFЙордан КолевМъже-
DNFКирил СтоевМъже-
МястоИмеКатегорияВреме
1Мария СтояноваЖени00:45:10
2Юлия ВасилеваЖени00:48:30
3Красимира РусеваЖени00:48:41
4Деница ЖелязковаЖени00:50:13
5Наталия ЛазароваЖени00:50:39
6Румяна ЦановаЖени00:51:01
7Фиона ТамЖени00:51:07
8Митка СтоеваЖени00:51:18
9Звезделина ВайсанлиеваЖени00:52:20
10Анастасия КъневаЖени00:54:07
11Кристина ПетковаЖени00:54:26
12Таня КопароваЖени00:54:47
13Ива ЗарковаЖени00:55:19
14Надежда БилярскаЖени00:56:14
15Габриела ПървановаЖени00:56:55
16Златина АлександроваЖени00:57:02
17Калина БъчвароваЖени00:57:34
18Петя ДончеваЖени00:57:43
19Анна ИвановаЖени00:58:11
20Петя ПавловаЖени01:02:51
21Боряна СугареваЖени01:03:18
22Ивайла ИвановаЖени до 1601:04:13
23Катя БоруковаЖени01:05:50
24Йоанна БакаловаЖени01:06:44
25Николая ТодороваЖени01:07:11
26Габриела ТеневаЖени01:08:24
27Деница ДобреваЖени01:09:38
28Даниела ПетроваЖени 50-6501:11:02
29Татяна КъневаЖени01:12:26
30Ваня ИвановаЖени01:12:45
31Гергана БелчеваЖени01:13:01
32Савина ЦукеваЖени01:15:34
33Виолета ЙонковаЖени01:16:02
34Събина ЦокеваЖени 50-6501:22:34
DNSБелослава СавоваЖени до 16-
DNSВера КараделеваЖени-
DNSВладимира СуванджиеваЖени-
DNSЗлатина МаноловаЖени-
DNSНонка КадиеваЖени 50-65-
DNSРадосвета КолеваЖени-
DNSРалица ТютюнджиеваЖени-
DNSЯна ИвановаЖени-
МястоИмеКатегорияВреме
1Светозар СтояновМъже01:24:51
2Георги ГеоргиевМъже01:28:21
3Христо КасалийскиМъже01:29:58
4Генчо КосевМъже 50-6501:30:48
5Мартин ГраматиковМъже01:31:07
6Даниел СавовМъже01:32:25
7Антон КадиевМъже01:32:26
8Христо БоевМъже01:33:23
9Росен БойчевМъже01:33:52
10Емил ИвановМъже 50-6501:34:09
11Мартин СлавовМъже01:34:53
12Дойчо ДойчевМъже01:38:57
13Пламен БогоевМъже01:39:49
14Борислав ЦековМъже01:42:50
15Руско КадиевМъже 65+01:46:09
16Красимир ХристовМъже 50-6501:47:47
17Ивелин УзуновМъже01:49:28
18Венелин ВълчевМъже01:50:03
19Даниел НиколовМъже01:51:46
20Александър ПейчевМъже01:53:06
21Красимир КостовМъже01:55:16
22Диан ГеоргиевМъже01:55:51
23Стоян ДжубелиевМъже01:56:11
24Иво ЧакъровМъже01:57:02
25Александър ИвановМъже 50-6501:59:49
26Иво ДимитровМъже02:02:12
27Александър ПехливановМъже02:05:08
28Димитър ДимитровМъже 50-6502:05:33
29Куцар ФенеровМъже02:05:33
30Иван ЦукевМъже02:05:58
31Иван ЛазаровМъже02:06:56
32Мирослав МоравскиМъже02:07:16
33Радомир ДуковМъже02:09:00
34Михаил БелчевМъже02:17:28
35Александър БелчевМъже02:17:28
36Стойчо ТодоровМъже 50-6502:18:02
37Георги ИвановМъже02:18:42
38Владимир ГеоргиевМъже02:24:21
39Недко ИшпековМъже02:25:56
40Милен ГеоргиевМъже02:27:05
41Стоян ГарвановМъже02:31:25
42Даниел ЦокевМъже 50-6502:45:41
DNSДанаил БоюклиевМъже-
DNSЙордан ЙордановМъже-
DNSКостадин БараковМъже-
DNSПетър НедялковМъже-
DNSСтоимен ПетровМъже-
DNSСтоян БотевМъже-
МястоИмеКатегорияВреме
1Десислава ВасилеваЖени03:21:47
2Донка Денчева-ДичеваЖени03:56:22
3Петя СтатеваЖени04:15:50
4Рада КемиловаЖени04:49:46
OVTДенка КовачеваЖени04:32:15
МястоИмеКатегорияВреме
1Георги СтефановМъже03:00:05
2Емилиян РогачевМъже03:05:01
3Калоян АнгеловМъже03:13:28
4Гавраил ДаракчиевМъже 50-6503:16:34
5Станимир СтатевМъже03:32:29
6Георги КарагьозовМъже03:34:00
7Иван СтанчевМъже 50-6503:54:23
8Светослав СлавовМъже 50-6503:57:13
9Христо ШавулевМъже04:53:59
10Димитър ДимитровМъже 50-6504:53:59
11Алън КейМъже 65+04:58:36
DNSПавлин ПетковМъже-

Вижте още

Резултати от XL Бистрица 2024

Резултати от XL Бистрица 2024

На 11 февруари 2024 се проведе поредното издание на XL Бистрица. Състезание от календара на XLkmrun, организирано от 5kmrun

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

На 22 януари 2024 стартира дванадесети сезон на състезанията по планинско бягане от веригата Trail Series. Golyam Sechko Run посрещна участниците