Резултати от Национален шампионат за мъже и жени 2022

Начало > Организатори > БФЛА > НШ открито > Резултати 2022

На 11 и 12 юни 2022 се проведе Националния шампионат за мъже и жени, организиран от Българска федерация по лека атлетика (БФЛА). Стадион Ивайло във Велико Търново бе домакин двата дни, през които се излъчиха шампиони на дисциплините на писта на открито. 100м, 100/110м с препятсвия, 200м, 400м, 400м с препятствия, 800м, 1500м, 3000м с препятствия, 5000м, 4х100м, 4х400м, гюле, диск, скок дължина, троен скок, скок височина, овчарски скок.

В следващите редове са публикувани резултатите от беговите дисциплини.

Снимки 📷 Списание Атлетика. Резултати от други години ⏱️ 2022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

БФЛА
МястоНомерИмеГодиниКлубВремеВреме
11938Виктория Георгиева1996Локомотив-Русе11,812,03
2333Кристен Радуканова2000Атлетик-София12,112,07
3700Мартина Писачева2002Локомотив-Пловдив12,012,35
41463Венеса Ханджийска2004АК-Джордан12,112,62
51558Михаела Миткова2003СК Олимпия-Враца12,412,87
61726Вяра Първанова1977СКЛА Феникс 200412,512,98
71497Симона Стоянова2004СКЛА Михаил Желев12,513,00
8339Силви Иванова2004Атлетик-София12,513,16
91945Златка Райчева2001Локомотив-Русе12,6
10340Йоана Николова2004Атлетик-София12,7
101940Андрея Райкова1998Локомотив-Русе12,7
102875Дара Еринина2004Локомотив-Русе12,7
13326Йоана Цончева2001Атлетик-София12,8
14264Ралица Нейчева1997Тракия 96-Пловдив13,1
15727Илияна Йорданова2003Супер спорт-Варна13,2
16745Звездислава Христова2004Супер спорт-Варна13,5
161042Катерина Станчева2004ЛК Радио 99913,5
181333Дара Иванова2001КЛАСА13,6
192246Мерлина Пападопулу1971СК Приорити Спорт13,8
203020Катерина Георгиева1992СК Приорити Спорт14,4
212549Жени Очкова2004Тот атлет-Габрово14,6
МястоНомерИмеГодиниКлубВремеВреме
1323Слави Мутафов2000Атлетик-София10,8910,40
22700Денис Димитров1994Атлет-Монтана10,7410,54
32410Георги Христов2002Славия-София10,8310,70
492Борислав Рапонджиев2001ЦСКА-София10,8910,85
51635Ивайло Щипков2002СК Галакси-Пловдив10,9610,91
6653Венелин Камбуров2003Локомотив-Пловдив10,8710,95
73191Теодор Сопотски2001Академик-София11,0110,97
898Тео Петров1991ЦСКА-София11,0110,97
91933Даниел Добрев1992Локомотив-Русе11,06
101936Иван Булкин1995Локомотив-Русе11,09
11322Ангел Димитров2000Атлетик-София11,12
12316Патрис Еге1996Атлетик-София11,17
132229Светослав Иванов1995Дунав-Русе11,17
149Николай Тодоров1986Академик-София11,18
15321Ивайло Иванов2002Атлетик-София11,18
162895Денис Костадинов1999Атлет-Монтана11,33
171896Илиян Димитров2000Тракия-Пловдив11,34
181251Красимир Кънев2003Тунджа-Ямбол11,42
19327Станислав Тодоров2000Атлетик-София11,49
202868Богомил Параскевов1998КЛАСА11,50
21449Цветан Георгиев2003АК Плевен 201411,52
222403Кристиян Селвелиев1997Славия-София11,59
23317Борис Борисов1998Атлетик-София11,61
24860Виктор Георгиев2005СКЛА Надежда-София11,71
25922Денис Димитров1998Левски 2016-София11,73
26553Георги Михайлов2002АК Враца11,77
271639Рангел Томов2004СК Галакси-Пловдив11,78
28249Ангел Бахчеванов2004Тракия 96-Пловдив11,80
291859Живко Желев1972Орловец 93-Габрово11,83
30722Георги Каракашев2002Супер спорт-Варна11,83
31341Радостин Георгиев2004Атлетик-София11,95
321960Михаил Бозуков1979СКЛА Ботев Пловдив11,99
332387Румен Ангелов1992СК Европул12,10
341559Галин Георгиев2004СК Олимпия-Враца12,20
351633Левтери Стоев2001СК Галакси-Пловдив12,22
36657Георги Николов2004Локомотив-Пловдив12,29
3721Илия Цветков1981Академик-София12,53
381039Стефан Стефанов2004ЛК Радио 99912,54
39636Ивелин Симеонов1972Спартак-Плевен12,83
401257Мариан Стоянов1976СК Спортико12,85
412551Петьо Христов1960Тот атлет-Габрово14,48
МястоНомерИмеГодиниКлубВремеВреме
12947Ива Александрова1994ЦСКА-София14,6514,27
2719Антоанета Атанасова2000Супер спорт-Варна14,9014,70
3253Веселина Димитрова2004Тракия 96-Пловдив14,9414,89
41313Вивиан Кръстева2002Рилски атлет-Самоков15,6115,46
5261Надка Начова2000Тракия 96-Пловдив15,6115,51
61558Михаела Миткова2003СК Олимпия-Враца15,8815,51
7734Ана-Симон Германова2004Супер спорт-Варна16,2815,85
8250Пламена Тосева2004Тракия 96-Пловдив16,0015,93
9737Владислава Стоянова2004Супер спорт-Варна18,02
10727Илияна Йорданова2003Супер спорт-Варна16,31
11931Мая Щерева2003СКЛА Добруджа-Добрич24,16
МястоНомерИмеГодиниКлубВремеВреме
1900Кристиян Патъров2000Левски 2016-София14,2814,31
23285Добромир Николов2001АК Плевен 201414,5114,65
391Александър Евтимов2002ЦСКА-София14,9815,21
4789Валентин Иванов2004Супер спорт-Варна15,8315,49
599Велко Николов1990ЦСКА-София16,4416,38
63286Алекс Танчев2004Супер спорт-Варна16,2616,58
71628Денис Маринов2003Спринт-Ч.Бряг17,0017,07
81630Петко Стаменов2002Спринт-Ч.Бряг16,8918,05
10742Радослав Гюров2004Супер спорт-Варна17,53
111336Цветелин Кирилов2001КЛАСА17,64
12450Максимилиян Щерев2002АК Плевен 201418,19
13715Александър Маринов1984Супер спорт-Варна18,97
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
11330Ванеса Янкова2001КЛАСА24,7
2333Кристен Радуканова2000Атлетик-София25,1
31938Виктория Георгиева1996Локомотив-Русе24,6
4700Мартина Писачева2002Локомотив-Пловдив25,2
56Дева-Мария Драгиева2000Академик-София25,3
61463Венеса Ханджийска2004АК-Джордан25,2
7259Андреа Савова2000Тракия 96-Пловдив25,3
81945Златка Райчева2001Локомотив-Русе26,1
9339Силви Иванова2004Атлетик-София26,3
10719Антоанета Атанасова2000Супер спорт-Варна26,4
11326Йоана Цончева2001Атлетик-София26,8
12340Йоана Николова2004Атлетик-София26,9
131461Стефани Текерска2003АК-Джордан27,0
141497Симона Стоянова2004СКЛА Михаил Желев27,2
151726Вяра Първанова1977СКЛА Феникс 200427,3
161940Андрея Райкова1998Локомотив-Русе27,6
17861Ния Миланова2005СКЛА Надежда-София27,7
17264Ралица Нейчева1997Тракия 96-Пловдив27,7
191490Светослава Павлова2003СКЛА Михаил Желев27,9
20734Ана-Симон Германова2004Супер спорт-Варна28,4
201333Дара Иванова2001КЛАСА28,4
МястоНомерИмеГодиниКлубВремеВреме
11818Антонио Иванов1999СКЛА Ивет Лалова Спринт А22,2021,74
292Борислав Рапонджиев2001ЦСКА-София22,2121,83
33191Теодор Сопотски2001Академик-София22,3222,10
4332Любослав Петров2003Атлетик-София22,4522,31
598Тео Петров1991ЦСКА-София22,3322,41
6653Венелин Камбуров2003Локомотив-Пловдив22,4622,44
7329Иван Бонев2002Атлетик-София22,5122,63
323Слави Мутафов2000Атлетик-София22,28DNS
91635Ивайло Щипков2002СК Галакси-Пловдив22,69
1022Тодор Тодоров2003Академик-София22,77
11321Ивайло Иванов2002Атлетик-София22,84
12322Ангел Димитров2000Атлетик-София22,89
131936Иван Булкин1995Локомотив-Русе22,92
142876Марио Андреев1996Локомотив-Русе22,98
15449Цветан Георгиев2003АК Плевен 201423,01
161904Данаил Стоянов2003Атлетик-Хасково23,05
171896Илиян Димитров2000Тракия-Пловдив23,09
18325Валентин Пешев2001Атлетик-София23,25
19725Илкер Раимов2002Супер спорт-Варна23,44
20860Виктор Георгиев2005СКЛА Надежда-София23,64
201251Красимир Кънев2003Тунджа-Ямбол23,64
202403Кристиян Селвелиев1997Славия-София23,64
23922Денис Димитров1998Левски 2016-София23,70
2495Калоян Гребенчарски1996ЦСКА-София23,71
252868Богомил Параскевов1998КЛАСА23,88
26921Силвестър Стефков1999Левски 2016-София23,90
27317Борис Борисов1998Атлетик-София23,92
28722Георги Каракашев2002Супер спорт-Варна24,20
291639Рангел Томов2004СК Галакси-Пловдив24,30
301859Живко Желев1972Орловец 93-Габрово24,53
312992Преслав Петков1993Атлетик 90-Луковит24,66
321351Стоил Кръстев2004КЛАСА24,76
33260Станислав Нешев2000Тракия 96-Пловдив24,91
342962Милен Колев1994АК Плевен 201424,94
352966Даниел Кирев2004СКЛА Спринт-202025,04
361960Михаил Бозуков1979СКЛА Ботев Пловдив25,11
37314Красимир Кехайов1987Атлетик-София25,66
38657Георги Николов2004Локомотив-Пловдив25,69
3921Илия Цветков1981Академик-София25,89
401039Стефан Стефанов2004ЛК Радио 99926,09
41636Ивелин Симеонов1972Спартак-Плевен26,59
42808Свилен Митрофанов1966СКЛА Спринт-202027,33
432558Владимир Христов1972Тот атлет-Габрово30,68
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
16Дева-Мария Драгиева2000Академик-София54,60
21330Ванеса Янкова2001КЛАСА54,89
3222Кристина Борукова1998Тракия 96-Пловдив56,02
4259Андреа Савова2000Тракия 96-Пловдив56,70
51250Полина Тодорова1997Тунджа-Ямбол57,36
61802Алексана Петкова2006СКЛА Ивет Лалова Спринт Ак58,05
7800Божидара Гатева1999Супер спорт-Варна59,37
8156Нина Станкова2002ЛК Виктория - Варна60,61
91490Светослава Павлова2003СКЛА Михаил Желев61,98
101461Стефани Текерска2003АК-Джордан63,13
111011Василена Накова2003Лудогорец-Разград64,40
121335Мелани-Роуз Чолова2001КЛАСА65,04
131726Вяра Първанова1977СКЛА Феникс 200467,39
141609Стойка Петкова2003СК Стогос 2006-Н.Загора68,69
1332 Елена  Георгиева2001КЛАСАDNF
2561 Соня-Регина Каил1985Тот атлет-ГабровоDNF
И.К.3267Kharashuk Tetiana2002UKR54,34
И.К.3116Naumenko Polina2004UKR59,57
И.К.2539 Ралица Димитрова2005Пауталия-Кюстендил62,76
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
110Йордан Гюров1999Академик-София48,50
2332Любослав Петров2003Атлетик-София48,98
31673Велин Коваленко1995Берое-Ст.Загора49,16
422Тодор Тодоров2003Академик-София49,42
52002Иван Иванов2002Юниверсал49,60
6725Илкер Раимов2002Супер спорт-Варна50,20
71904Данаил Стоянов2003Атлетик-Хасково50,38
82876Марио Андреев1996Локомотив-Русе50,88
92354Веселин Тонков2002СКЛА Хай Левел50,89
10329Иван Бонев2002Атлетик-София51,04
11325Валентин Пешев2001Атлетик-София51,15
121050Пламен Драганов2004ЛК Радио 99951,26
1311Константин Ташев2002Академик-София51,57
131891Стоян Стаматов2004Тракия-Пловдив51,57
151004Християн Карчев2004Лудогорец-Разград51,76
1613Валери Вълков2004Академик-София52,26
171930Веселин Червенков1985Локомотив-Русе52,36
181351Стоил Кръстев2004КЛАСА52,38
19921Силвестър Стефков1999Левски 2016-София52,81
202992Преслав Петков1993Атлетик 90-Луковит53,36
21722Георги Каракашев2002Супер спорт-Варна54,08
223145Христо Нейков2002Локомотив-Пловдив54,42
232966Даниел Кирев2004СКЛА Спринт-202054,53
242705Ваньо Евдокимов2003Атлет-Монтана54,90
252945Георги Иванов1990ЦСКА-София54,99
26314Красимир Кехайов1987Атлетик-София55,05
273289Красен Ботев1991Орловец 93-Габрово55,57
283284Теодор Тонев2002Супер спорт-Варна55,63
292962Милен Колев1994АК Плевен 201455,67
302588Светослав Ботев2003СК Атлетика 2012-В.Търново55,99
312943Христо Ченов1984ЦСКА-София56,43
32738Любослав Тодоров2004Супер спорт-Варна56,74
333192Ян Митев1991Ивайло 93-В.Търново57,59
34715Александър Маринов1984Супер спорт-Варна58,05
351850Мартин Христов2004Орловец 93-Габрово59,68
362377Никола Патриков1996СК Тангра60,58
1932 Димитър Петков1990Локомотив-РусеDNF
И.К.3272Pohoriko Oleksandr2000UKR46,24
И.К.3175Rodchenkov Nikita2001UKR48,39
И.К.3178Pavlyk Bogdan2003UKR48,9
И.К.1010 Христофор Божанов2005Лудогорец-Разград54,21
И.К.1012 Момчил Янков2005Лудогорец-Разград56,27
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
1222Кристина Борукова1998Тракия 96-Пловдив61,42
22561Соня-Регина Каил1985Тот атлет-Габрово62,89
3800Божидара Гатева1999Супер спорт-Варна64,48
4757Вероник Жекова2006Супер спорт-Варна67,26
5156Нина Станкова2002ЛК Виктория - Варна67,45
62216Елица Чернакова2004Дунав-Русе69,54
7737Владислава Стоянова2004Супер спорт-Варна72,79
81011Василена Накова2003Лудогорец-Разград75,19
9734Ана-Симон Германова2004Супер спорт-Варна76,40
101609Стойка Петкова2003СК Стогос 2006-Н.Загора80,98
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
110Йордан Гюров1999Академик-София54,59
2265Николай Николов1996Тракия 96-Пловдив55,34
32345Денислав Драшков2000Славия-София55,93
4916Радостин Игнатов2004Левски 2016-София56,67
5789Валентин Иванов2004Супер спорт-Варна56,96
611Константин Ташев2002Академик-София58,89
71004Християн Карчев2004Лудогорец-Разград59,15
8742Радослав Гюров2004Супер спорт-Варна59,82
92587Николай Станев2001СК Атлетика 2012-В.Търново61,34
102588Светослав Ботев2003СК Атлетика 2012-В.Търново66,94
11738Любослав Тодоров2004Супер спорт-Варна67,98
123284Теодор Тонев2002Супер спорт-Варна69,59
133286Алекс Танчев2004Супер спорт-Варна69,95
14715Александър Маринов1984Супер спорт-Варна73,79
15450Максимилиян Щерев2002АК Плевен 201479,03
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
11666Лиляна Георгиева2000СК Актив 2013 - Пловдив2,11,11
21250Полина Тодорова1997Тунджа-Ямбол2,11,67
31667Силвия Георгиева1999СК Актив 2013 - Пловдив2,13,49
42220Ива Чиликова2003Дунав-Русе2,18,43
52094Михаела Гаврилова2004Балкан-Ботевград2,19,83
62097Линда Божилова1999Балкан-Ботевград2,22,26
72952Радостина Балова2000СК Стратеш Атлетик-Ловеч2,34,58
81609Стойка Петкова2003СК Стогос 2006-Н.Загора2,45,68
9933Надя Стефанова2004СКЛА Добруджа-Добрич2,48,62
101152Елена Иванова1999Атлет-Карнобат2,51,58
11646Еманоела Янкова1978Добруджа 99-Добрич3,03,35
2626 Моника Георгиева1994Локомотив 55-Г.ОряховицаDNF
1111 Денислава  Борисова2000СКЛА ШуменDNF
2379 Светослава Славова2001СК ТанграMED
460 Валентина Илиева2004СКЛА Нови пазарMED
И.К.3116Naumenko Polina2004UKRDNS
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
11937Алекс Василев1995Локомотив-Русе1,53,89
21673Велин Коваленко1995Берое-Ст.Загора1,54,20
31100Трифон Илиев2000СКЛА Шумен1,54,59
41050Пламен Драганов2004ЛК Радио 9991,56,79
52002Иван Иванов2002Юниверсал1,56,90
61551Вълимир Стоев2003СК Атлет 2004-Поморие1,57,53
72354Веселин Тонков2002СКЛА Хай Левел1,58,24
82098Николай Начев1998Балкан-Ботевград1,58,59
951Атанас Куцаров1995Локомотив София-Никола Кар2,01,26
101891Стоян Стаматов2004Тракия-Пловдив2,02,20
112623Томи Димитров2003Локомотив 55-Г.Оряховица2,03,53
12183Илиян Чакъров1981Евър-Варна2,03,60
133163Ангел Райчев2003СКЛА Хай Левел2,03,62
142590Станислав Рашков2003СК Атлетика 2012-В.Търново2,06,23
151044Панайот Панайотов2003ЛК Радио 9992,08,55
163250Атанас Жеков1993СКЛА Черно Море 2005 - Балчи2,11,74
172375Румен Стаматов1988СК Тангра2,15,16
182377Никола Патриков1996СК Тангра2,17,75
191850Мартин Христов2004Орловец 93-Габрово2,20,25
201340Вангел Димитров2002КЛАСА2,23,79
213283Георги Торньов2001Атлет-Монтана2,25,26
22313Стоян Ганчев1982ЛСК Русе Кар2,28,10
10 Йордан Гюров1999Академик-СофияDNF
И.К.3268Kuznietsov Yevhen1998UKR1,50,10
И.К.3270Honskyi Oleksandr 2001UKR1,52,44
И.К.3174Naumov Ruslan2002UKR1,57,51
И.К.3131Емануил Маринов2005СК Тангра2,07,77
И.К.2660Димитър Генов1987СК Младост 2012-Благоевград2,21,60
2705 Ваньо Евдокимов2003Атлет-МонтанаDNS
1605 Митко Клявков1966СК Стогос 2006-Н.ЗагораDNS
3253 Алекси Иванов2002Атлетик 90-ЛуковитMED
466 Михаил Вълковски2004СКЛА Нови пазарMED
1932 Димитър Петков1990Локомотив-РусеMED
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
11666Лиляна Георгиева2000СК Актив 2013 - Пловдив4,26,52
21675Девора Аврамова2000Берое-Ст.Загора4,27,40
3295Ясна Петрова2002ЛСК Русе Кар4,27,81
42131Милица Мирчева1994СК Атлет-Мездра4,28,29
52181Елица Тодорова2001Средногорски атлет-Пирдоп4,36,85
62220Ива Чиликова2003Дунав-Русе4,46,32
71667Силвия Георгиева1999СК Актив 2013 - Пловдив4,49,10
82626Моника Георгиева1994Локомотив 55-Г.Оряховица4,51,34
92126Таня Димитрова1981СК Атлет-Мездра4,53,58
102094Михаела Гаврилова2004Балкан-Ботевград4,55,71
112667Надежда Ангелова1988СК Младост 2012-Благоевград5,10,71
122952Радостина Балова2000СК Стратеш Атлетик-Ловеч5,15,13
132314Илияна Стефанова2001АК Орхание-Ботевград5,31,33
141152Елена Иванова1999Атлет-Карнобат6,00,90
15935Валерия Маринова2004СКЛА Добруджа-Добрич7,09,24
1005 Виктория Руменова2004Лудогорец-РазградDNS
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
12222Християн Стоянов1998Дунав-Русе3,53,15
21100Трифон Илиев2000СКЛА Шумен3,54,17
31937Алекс Василев1995Локомотив-Русе3,55,43
42226Владислав Михайлов2000Дунав-Русе3,58,92
52233Сава Тодоров1988Дунав-Русе4,00,49
62098Николай Начев1998Балкан-Ботевград4,03,45
7503Евгений Попов1999СКЛА Мисионис-Търговище4,04,73
82130Мирослав Спасов1995СК Атлет-Мездра4,05,64
92124Янислав Тодоров1998СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм4,10,20
1051Атанас Куцаров1995Локомотив София-Никола Кар4,11,72
111680Кристиян Иванов2004Берое-Ст.Загора4,14,40
122590Станислав Рашков2003СК Атлетика 2012-В.Търново4,15,10
132672Александър Спасов1993СК Младост 2012-Благоевград4,15,94
14183Илиян Чакъров1981Евър-Варна4,16,22
15166Валентин Бояджиев2004Евър-Варна4,17,56
1649Илия Куцаров1986Локомотив София-Никола Кар4,18,97
171897Йордан Велков1999Тракия-Пловдив4,21,26
182135Николай Кауфман2003СК Атлет-Мездра4,21,32
191044Панайот Панайотов2003ЛК Радио 9994,23,22
203163Ангел Райчев2003СКЛА Хай Левел4,23,90
212623Томи Димитров2003Локомотив 55-Г.Оряховица4,30,25
222291Добри Георгиев2003СК Стратеш Атлетик-Ловеч4,34,46
232863Йордан Димитров1969СКЛА Спринт-20204,58,23
242306Боян Лефтеров1954АК Орхание-Ботевград5,03,46
25806Ивелин Иванов1981СКЛА Спринт-20205,08,57
263283Георги Торньов2001Атлет-Монтана5,11,19
2750Стоян Стоянов1992Локомотив София-Никола Кар5,16,85
281899Величко Манолов1983Тракия-Пловдив5,25,25
2588 Светослав Ботев2003СК Атлетика 2012-В.ТърновоDNF
471 Стоян  Владков1991Локомотив-ДряновоDNF
И.К.3109Kunin Illia2002UKR3,48,03
И.К.3174Naumov Ruslan2002UKR3,49,14
И.К.3270Honskyi Oleksandr 2001UKR3,51,75
И.К.3264Antônio Matias2002ARG4,04,31
И.К.3131Емануил Маринов2005СК Тангра4,24,66
И.К.2660Димитър Генов1987СК Младост 2012-Благоевград4,46,42
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
11111Денислава Борисова2000СКЛА Шумен11,37,84
2456Билсерин Сюлейман1996СКЛА Нови пазар12,07,50
32910Ива Петрова1993Дунав-Русе12,39,60
41005Виктория Руменова2004Лудогорец-Разград13,43,50
5460Валентина Илиева2004СКЛА Нови пазар14,11,10
6646Еманоела Янкова1978Добруджа 99-Добрич14,28,21
72163Анахид Руменова2004Спартак-Койнаре15,58,67
464Дуйгу Адилова2003СКЛА Нови пазарDNS
2379Светослава Славова2001СК ТанграMED
И.К.2178Аника Атанасова2006Средногорски атлет-Пирдоп13,54,98
И.К.3266Dutkevich Viktoriya1997UKRDNS
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
12127Йоло Николов1984СК Атлет-Мездра9,35,08
22288Константин Василев2003СК Стратеш Атлетик-Ловеч9,49,48
32378Валентин Вълканов2000СК Тангра10,06,06
43235Емил Веселов2004Спартак-Койнаре10,32,81
52133Чудомир Черногоров2002СК Атлет-Мездра10,42,71
62224Едис Ихсан2000Дунав-Русе11,01,69
7466Михаил Вълковски2004СКЛА Нови пазар11,13,84
82375Румен Стаматов1988СК Тангра11,29,52
9313Стоян Ганчев1982ЛСК Русе Кар12,51,12
3008Ахмед Ахмед1998СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNF
2226Владислав Михайлов2000Дунав-РусеDNF
3253Алекси Иванов2002Атлетик 90-ЛуковитMED
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
12131Милица Мирчева1994СК Атлет-Мездра16,33,78
2295Ясна Петрова2002ЛСК Русе Кар16,38,08
3474Маринела Нинева1993Локомотив-Дряново16,42,62
41675Девора Аврамова2000Берое-Ст.Загора16,52,59
5456Билсерин Сюлейман1996СКЛА Нови пазар18,40,22
62126Таня Димитрова1981СК Атлет-Мездра18,42,07
72670Кристина Иванова1993СК Младост 2012-Благоевград18,51,48
82667Надежда Ангелова1988СК Младост 2012-Благоевград19,15,77
92314Илияна Стефанова2001АК Орхание-Ботевград20,29,22
101550Кремена Ковачева1996СК Атлет 2004-Поморие20,59,57
111949Десислава Бахчеванова2004Локомотив-Русе21,33,87
123218Виктория Николова1997АК Георги Дъков22,16,72
13297Ана-Мария Богданова2001ЛСК Русе Кар22,48,23
14929Нели Николова2002СКЛА Добруджа-Добрич23,13,73
152003Катерина Докузова1994Юниверсал23,15,06
161152Елена Иванова1999Атлет-Карнобат23,31,28
17935Валерия Маринова2004СКЛА Добруджа-Добрич26,15,86
182725Геновева Петрова1980Атлет-Монтана26,21,07
2910 Ива Петрова1993Дунав-РусеDNF
2626 Моника Георгиева1994Локомотив 55-Г.ОряховицаDNF
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
12222Християн Стоянов1998Дунав-Русе14,40,2
2471Стоян Владков1991Локомотив-Дряново14,44,9
32127Йоло Николов1984СК Атлет-Мездра15,07,9
42130Мирослав Спасов1995СК Атлет-Мездра15,08,9
52115Иван Андреев2001СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм15,14,9
62226Владислав Михайлов2000Дунав-Русе15,21,9
7177Исмаил Ссенанджи1986Евър-Варна15,29,0
82135Николай Кауфман2003СК Атлет-Мездра15,37,4
92284Стефан Йорданов1998СК Стратеш Атлетик-Ловеч15,38,1
102672Александър Спасов1993СК Младост 2012-Благоевград15,38,9
111316Димчо Мицов1988Рилски атлет-Самоков15,42,8
12475Борислав Палашев2002Локомотив-Дряново15,42,9
132898Боян Иванджиков2000ЛСК Русе Кар15,45,5
141680Кристиян Иванов2004Берое-Ст.Загора15,47,5
152124Янислав Тодоров1998СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм15,49,8
161943Петър Борисов2000Локомотив-Русе16,21,9
172378Валентин Вълканов2000СК Тангра16,24,1
182133Чудомир Черногоров2002СК Атлет-Мездра16,31,2
192231Росен Тодоров1993Дунав-Русе16,55,6
201552Цветан Бахчеванов1987СК Атлет 2004-Поморие17,21,0
212991Никола Овчарски1990СК Сити Рън София17,52,0
222859Владимир Кръстев1988Рилски атлет-Самоков17,52,8
231956Даниел Генчев2004Локомотив-Русе18,09,8
242306Боян Лефтеров1954АК Орхание-Ботевград18,20,9
25496Ивайло Драгоев2004СКЛА Мисионис-Търговище18,32,7
262863Йордан Димитров1969СКЛА Спринт-202018,34,5
271070Еркан Закир2004СКЛА Шумен18,47,5
28296Мартин Рачев2001ЛСК Русе Кар18,51,5
291899Величко Манолов1983Тракия-Пловдив19,07,2
30309Георги Димитров1990ЛСК Русе Кар19,52,7
313274Пламен Меразов1977Тот атлет-Габрово20,02,2
3275 Димитър Енев1985Тот атлет-ГабровоDNF
502 Александър Иванов2002СКЛА Мисионис-ТърговищеDNF
1670 Иван Попов1991Берое-Ст.ЗагораDNF
2233 Сава Тодоров1988Дунав-РусеDNF
И.К.3264Antônio Matias2002ARG15,13,6
2224 Едис  Ихсан2000Дунав-РусеMED
МястоКлубВреме
1Локомотив-Пловдив47,43
2Атлетик-София47,76
3Тракия 96-Пловдив48,21
4Локомотив-Русе48,99
5Супер спорт-Варна49,31
6СК Приорити Спорт53,00
7Евър-Варна53,46
8Лудогорец-Разград54,91
9СКЛА Добруджа-Добрич55,57
МястоКлубВреме
1Академик-София41,82
2Атлетик-София41,89
3Локомотив-Русе42,05
4ЦСКА-София42,77
5Славия-София42,79
6СК Галакси-Пловдив42,81
7Левски 2016-София43,73
8АК Плевен 201444,64
9Супер спорт-Варна44,67
10Лудогорец-Разград46,29
11СКЛА Спринт-202047,43
12СКЛА Добруджа-Добрич48,78
13Тот атлет-Габрово50,64
МястоКлубВреме
1Тракия 96-Пловдив3,53,94
2КЛАСА4,00,11
3Атлетик-София4,01,60
4Супер спорт-Варна4,07,23
5Дунав-Русе4,24,42
6СКЛА Добруджа-Добрич4,27,27
7Евър-Варна4,31,70
8Лудогорец-Разград4,34,33
9СКЛА Шумен4,35,83
10Локомотив 55-Г.Оряховица4,48,51
МястоКлубВреме
1Академик-София3,17,5
2Атлетик-София3,18,6
3Локомотив-Русе3,20,8
4Супер спорт-Варна3,29,9
5Лудогорец-Разград3,39,0
6СКЛА Шумен3,50,8
7СКЛА Добруджа-Добрич4,00,0
СК ТанграDQ TR24.20

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции