Резултати от Национален шампионат по крос кънтри 2022

Начало > Организатори > БФЛА > НШ крос кънтри > Резултати 2022

На 22 октомври 2022 се проведе националния шампионат по крос кънтри в Сунгурларе. Трасето бе с обиколка от 1 км и различните възрастови групи въртяха различен брой обиколки. 2 км – момичета под 16 год 3 км – девойки под 18 год 4 км – девойки под 20 год 6 км – девойки под 23 год 8 км – жени 3 км – момчета под 16 год 4 км – юноши под 18 год 6 км – юноши под 20 год 8 км – младежи под 23 год 10 км – мъже

Снимки 📷 Списание Атлетика. Резултати от други години ⏱️ 2022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

БФЛА
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Рамона Николова2007СК Младост 2012-Благоевград7:02
2Християна Стоименова2007Балкан-Ботевград7:03
3Мина Младенова2007Олимп 97-Силистра7:09
4Мая Русева2011Черно море Атлетик-Варна7:13
5Симона Гочева2008Лидер-Н.Загора7:20
6Стефания Любенова2009Евър-Варна7:32
7Ванеса Гергиникова2010Тракия-Пловдив7:33
8Десислава Минчева2008Рилски атлет-Самоков7:34
8Анна Дучева2007СК Свети Георги7:34
10Милена Павлова2010Балкан-Ботевград7:38
11Никита Атанасова2009СК Стратеш Атлетик-Ловеч7:50
12Вероника Николова2008Евър-Варна7:51
13Зара Илиева2010Берое-Ст.Загора7:52
14Алис Илиева2010Берое-Ст.Загора7:53
15Полин Пасева2008Орловец 93-Габрово7:58
16Мария Трайкова2010Тракия-Пловдив8:00
17Сияна Мъглова2010Локомотив-Дряново8:01
18Белослава Савова2008Евър-Варна8:02
19Вяра Милчева2009Атлетик 90-Луковит8:03
20Николета Петрова2008СК Тангра8:04
21Елизабет Бойчанова2008Евър-Варна8:05
22Жаклин Желева2009СК Свети Георги8:06
23Антония Шушкова2008Рилски атлет-Самоков8:14
24Ивена Радичкова2009Черно море Атлетик-Варна8:15
25Диана Маринова2008Дунав-Русе8:20
26Йоана Йорданова2008СК Милка Михайлова8:21
27Емануела Стоянова2008ЛСК Русе Кар8:23
28Виктория Петрова2007Рилски атлет-Самоков8:24
29Таня Георгиева2010АК-Джордан8:28
30Толия Цанева2009Локомотив-Дряново8:30
31Ралица Калинова2010СК Стратеш Атлетик-Ловеч8:33
32Никол Семковска2009Спартак-Койнаре8:34
33Адриана Андреева2009Средногорски атлет-Пирдоп8:35
34Лазаринка Христова2008СКЛА Нови пазар8:38
35Гергана Кючукова2009Рилски атлет-Самоков8:40
36Изабел Иванова2009Олимп 97-Силистра8:44
37Синем Халидова2008СКЛА Шумен8:45
37Диана Милчева2011Атлетик 90-Луковит8:45
39Теодора Петкова2010СК Тангра8:53
40Адриана Дакова2008СК Свети Георги8:54
41Йованина Димитрова2009СКЛА Шумен9:02
42Веселина Янкова2008СКЛА Шумен9:04
43Виктория Иванова2010Тракия-Пловдив9:05
44Рая Петрова2008СКЛА Шумен9:06
45Рая Русинова2008Черно море Атлетик-Варна9:13
46Биляна Панчева2008ЛСК Русе Кар9:15
47Сияна Бочева2008Олимп 97-Силистра9:18
48Виктория Крумова2008Спартак-Койнаре9:42
49Катрин Топалска2009Спартак-Койнаре10:27
50Йоана Колева2010СК Стогос 2006-Н.Загора10:29
51Елица Василева2007СКЛА Нови пазар10:31
52Филиз Реджебова2008СКЛА Шумен10:32
53Преслава Петкова2011Олимп 97-Силистра11:53
Кристина Петкова2007Орловец 93-ГабровоDNF
Магдалена Димитрова2008СКЛА ШуменDNS
Калинка Еврева2009СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Памела Ени2007ЛСК Русе Кар11:17
2Аделина Павлова2006СКЛА Шумен11:26
3Светлозара Грозданова2005СК Свети Георги11:38
4Мириам Иванова2008Атлетик 90-Луковит11:59
5Рая Асенова2006ЛСК Русе Кар12:30
6Елена Здравкова2008Атлетик 90-Луковит12:36
7Андрея Стоянова2006СКЛА Шумен12:56
8Ивана Педева2006КЛАСА12:58
9Селда Февзиева2005СКЛА Шумен13:01
10Екатерина Миронова2006СКЛА Шумен13:19
11Ясемин Занкова2005СКЛА Мисионис-Търговище13:21
12Виктория Сивева2006СК Милка Михайлова13:32
13Жанет Янакева2006СКЛА Шумен13:47
14Петя Семковска2006Спартак-Койнаре14:44
15Николета Дянкова2006СК Тангра14:50
16Белослава Стоянова2005Евър-Варна16:05
17Силвия Петева2006Евър-Варна18:48
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Мартин Чекански2007Юниверсал9:50
2Георги Джоргов2007Рилски атлет-Самоков9:51
3Павел Петров2007Берое-Ст.Загора10:04
4Атила Расим2007СКЛА Шумен10:07
5Николай Николов2007Рилски атлет-Самоков10:20
6Кристиян Асеновски2007СК Мизия10:23
7Ангел Дарандашев2009Атлетик 90-Луковит10:25
8Виктор Петков2007Спринт-Ч.Бряг10:27
9Светлозар Колев2008СКЛА Мисионис-Търговище10:33
10Христо Стамболийски2007АК-Джордан10:50
11Иван Георгиев2011Средногорски атлет-Пирдоп11:03
12Никола Врабчев2008СК Свети Георги11:05
13Димитър Георгиев2009Рилски атлет-Самоков11:06
14Радослав Ченешев2009Атлет-Карнобат11:07
15Роман Можейко2008Локомотив-Дряново11:08
15Стилиан Александров2008Берое-Ст.Загора11:08
17Християн Михалев2007Евър-Варна11:14
18Александър Николов2008Евър-Варна11:18
19Алекс Радославов2008ЛСК Русе Кар11:19
20Дани Николов2007СК Тангра11:20
21Крум Герговски2008СК Мизия11:23
22Калоян Тодоров2007Юниверсал11:28
23Ашкън Али2007Добруджа 99-Добрич11:34
24Васил Понев2009Тракия-Пловдив11:38
24Александър Андреев2010СК Стратеш Атлетик-Ловеч11:38
26Никола Йорданов2009Евър-Варна11:43
27Брандън Георгиев2007Добруджа 99-Добрич11:46
28Петър Трифонов2010Атлетик 90-Луковит12:00
29Валентин Белев2007Черно море Атлетик-Варна12:01
30Александър Атанасов2008ЛСК Русе Кар12:04
31Калин Цонев2010Евър-Варна12:12
32Самуил Димитров2007Орловец 93-Габрово12:15
33Никола Илчев2010Атлет-Карнобат12:16
34Любомир Маринов2008Дунав-Русе12:19
35Преслав Сотиров2007Спринт-Ч.Бряг12:30
35Александрос Зециадис2008СКЛА Шумен12:30
37Даниел Гошев2009АК-Джордан12:36
38Михаил Костадинов2011АК-Джордан12:37
39Самуил Петров2008ЛСК Русе Кар12:43
40Айгюн Али2010Добруджа 99-Добрич12:49
41Мартин Тодоров2008ЛСК Русе Кар13:32
42Александър Каменополс2011Средногорски атлет-Пирдоп13:33
Емануил Петков2007АК Орхание-БотевградDNS
Матей Симеонов2009АК Орхание-БотевградDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Михаела Гаврилова2004Балкан-Ботевград15:33
2Аника Атанасова2006Средногорски атлет-Пирдоп15:40
3Ива Чиликова2003Дунав-Русе15:51
4Ренета Ненкова2004СКЛА Мисионис-Търговище16:08
5Мария Стоилова2006Тракия-Пловдив16:40
6Дуйгу Адилова2003СКЛА Нови пазар17:56
7Петя Ковачева2003СК Тангра18:18
8Валентина Илиева2004СКЛА Нови пазар18:42
9Яна Пенева2004ЛСК Русе Кар19:05
10Деница Желязкова2003СК Стогос 2006-Н.Загора20:09
11Анахид Руменова2004Спартак-Койнаре22:26
Кристияна Димова2004Олимп 97-СилистраDNF
София Петрова2006Атлетик 90-ЛуковитDNF
и.к.Виктория Георгиева2003ЦСКА17:12
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Александър Божилов2005СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм12:36
2Мартин Атанасов2005Евър-Варна12:57
3Георгий Можейко2006Локомотив-Дряново12:58
4Константин Колев2005СК Атлет 2004-Поморие13:38
5Борис Светиев2005Берое-Ст.Загора14:08
6Мартин Христов2005Локомотив-Дряново14:12
7Даниел Ангелов2006Дунав-Русе14:22
8Боян Георгиев2005СКЛА Мисионис-Търговище14:27
9Георги Наумов2005Рилски атлет-Самоков14:29
10Димитър Димитров2006СК Стратеш Атлетик-Ловеч15:28
11Иво Тасински2005СК Мизия16:09
12Кристиян Иванов2005СКЛА Шумен16:27
13Денис Ихсан2006СКЛА Шумен17:13
14Иван Добрев2006Добруджа 99-Добрич17:25
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Девора Аврамова2000Берое-Ст.Загора20:57
2Лиляна Георгиева2000СК Актив 2013 - Пловдив22:52
3Илияна Стефанова2001АК Орхание-Ботевград24:35
4Радостина Балова2000СК Стратеш Атлетик-Ловеч25:43
5Ана-Мария Богданова2001ЛСК Русе Кар29:04
6Алтен Атанасова2002Добруджа 99-Добрич32:24
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Станислав Рашков2003СК Атлетика 2012-В.Търново20:19
2Кристиян Иванов2004Берое-Ст.Загора20:32
3Георги Стефанов2003СК Свети Георги20:38
4Здравко Колев2004СКЛА Мисионис-Търговище20:45
5Михаил Вълковски2004СКЛА Нови пазар20:47
6Христо Младенов2003Олимп 97-Силистра21:02
7Веселин Колев2004СК Свети Георги21:23
8Валери Димитров2004Евър-Варна21:26
9Емил Веселов2004Спартак-Койнаре21:55
10Тервел Драгоев2004СКЛА Мисионис-Търговище22:32
11Еркан Закир2004СКЛА Шумен23:02
12Ивайло Драгоев2004СКЛА Мисионис-Търговище23:28
13Денис Руменов2004СК Милка Михайлова23:45
14Стамат Йорданов2004Атлет-Карнобат23:57
15Светломир Янакиев2004ЛСК Русе Кар24:28
16Йошо Йошов2003Спринт-Ч.Бряг27:39
17Александър Борисов2004ЛСК Русе Кар28:06
18Стоян Снежанов2004СК Атлет 2004-Поморие28:21
19Ангел Димитров2004СК Мизия29:45
Валентин Бояджиев2004Евър-ВарнаDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Милица Мирчева1994СК Атлет-Мездра27:03
2Маринела Нинева1993Локомотив-Дряново29:01
3Силвия Георгиева1999СК Актив 2013 - Пловдив29:25
4Радосвета Симеонова1993Добруджа 99-Добрич29:42
5Билсерин Сюлейман1996СКЛА Нови пазар31:23
6Елена Димитрова1984Локомотив-Дряново31:44
7Мая Недялкова1990СК Стратеш Атлетик-Ловеч31:54
8Екатерина Можейко1977Локомотив-Дряново35:00
9Виктория Николова1999Евър-Варна35:34
10Мария Ангелова1980СК Мизия35:52
11Елена Илиева1998СК Стогос 2006-Н.Загора36:16
12Весела Стоянова1994СК Тангра36:21
13Кремена Ковачева1996СК Атлет 2004-Поморие36:52
14Мария Русекова1988Средногорски атлет-Пирдоп37:04
15Борислава Видева1981Вая 94-Бургас38:02
16Елена Тинкова1998Средногорски атлет-Пирдоп38:03
17Елена Иванова1999Атлет-Карнобат38:35
Милка Михайлова1972Дунав-РусеDNF
Ивета Бонова1980ЮниверсалDNF
Моника Иванова1996СК Стогос 2006-Н.ЗагораDNF
Линда Божилова1999Балкан-БотевградDNF
Моника Симеонова1990ЛК Цветанка Христова-КазанлъMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Владислав Михайлов2000Дунав-Русе26:30
2Иван Андреев2001СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм26:42
3Мартин Балабанов2002СК Атлет-Мездра27:14
4Валентин Вълканов2000СК Тангра27:45
5Петър Борисов2000Локомотив-Русе28:10
6Иван Иванов2002Юниверсал28:23
7Мартин Аргиров2001ЛСК Русе Кар29:11
8Чудомир Черногоров2002СК Атлет-Мездра29:35
9Мартин Рачев2001ЛСК Русе Кар31:46
10Едис Ихсан2000Дунав-Русе35:40
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Християн Стоянов1998Дунав-Русе31:54
2Исмаил Ссенанджи1986Евър-Варна32:28
3Георги Гергов1997СК Стратеш Атлетик-Ловеч32:56
4Стефан Йорданов1998СК Стратеш Атлетик-Ловеч33:37
5Атанас Куцаров1995Локомотив София-Никола Кар33:38
6Николай Начев1998Балкан-Ботевград35:15
7Росен Тодоров1993Дунав-Русе35:19
8Цветан Бахчеванов1987СК Атлет 2004-Поморие35:49
9Йордан Велков1999Тракия-Пловдив36:22
10Пламен Пенев1999Маратонец-Бургас37:05
11Антонио Ковачев1985СК Атлет 2004-Поморие37:23
12Илиян Чакъров1981Евър-Варна37:42
13Румен Стаматов1988СК Тангра38:11
14Илия Василев1984Вая 94-Бургас40:42
15Владимир Клявков1994Тракия-Пловдив40:56
16Александър Наков1985СК Сити Рън София44:19
17Николай Писаров1977СК Стратеш Атлетик-Ловеч44:33
18Атанас Атанасов1972СК Атлет 2004-Поморие44:37
19Димо Бенев1983СК Атлет 2004-Поморие45:25
20Атанас Димитров1959СК Мизия46:35
21Георги Стоев1972СК Атлет 2004-Поморие49:45
Йоло Николов1984СК Атлет-МездраDNF
Илия Куцаров1986Локомотив София-Никола КарDNF
Иван Попов1991Берое-Ст.ЗагораDNF
Атанас Вълев1995СКЛА Мисионис-ТърговищеDNF
Ахмед Ахмед1998СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNF
Ради Милев1948ЛК Цветанка Христова-КазанлъDNF
Митко Клявков1966СК Стогос 2006-Н.ЗагораDNF
Николай Танков1971ЮниверсалDNF
Константин Василев1976СК Стратеш Атлетик-ЛовечMED
Янислав Тодоров1998СКЛА Митко Ценов Рънинг ТиймDNS

Вижте още

Резултати от Golyam Sechko Run 2023

Резултати от Golyam Sechko Run 2023

На 15 януари 2023 се проведе първото за годината състезание от календара на Trail Series. Домакин отново бяха склоновете около Бухово.

Резултати от XL Западен Парк 2023

Резултати от XL Западен Парк 2023

На 8 януари 2023 се проведе първото XLkmrun състезание за годината. Домакин отново бе Западен парк като тази година условията бяха много благоприятни за бягане – пролетни