Резултати от Националнен шампионат по оф-роуд (планинско бягане) 2022

Начало > Организатори > БФЛА > НШ планинско > Резултати 2022

В рамките на два дни се проведе националния шампионат по оф-роуд (планинско бягане), организиран от БФЛА.

В събота, 30-ти април, се състояха две дисциплини – изкачване на 6.5 км за мъже и жени, както и изкачване на 5 км за юноши и девойки. Стартът на мъжете и жените бе в центъра на село Бистрица, а на юношите и девойките в местността „Плажа“

В неделя, 1-ви май, се състояха варианти качване и спускане за всички възрастови групи – 5.2км, 13км и 33км.

Резултати от други години ⏱️ 2022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

БФЛА
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Рамона Николова2007СК Младост 2012-Благоевград9,08
2Памела Ени2007ЛСК Русе Кар9,12
3Християна Стоименова2007Балкан-Ботевград9,21
4Десислава Минчева2008Рилски атлет-Самоков9,54
5Симона Гочева2008Берое-Ст.Загора10
6Елена Здравкова2008Атлетик 90-Луковит10,46
7Деница Иванова2008СК Младост 2012-Благоевград11,05
8Йоана Йорданова2008СК Милка Михайлова11,22
9Виктория Петрова2007Рилски атлет-Самоков11,28
10Мириам Иванова2008Атлетик 90-Луковит11,5
11Емануела Стоянова2008ЛСК Русе Кар11,59
12Лазаринка Христова2008СКЛА Нови пазар12,14
13Виктория Крумова2008Спартак-Койнаре12,27
13Андреа Александрова2008СК Милка Михайлова12,27
15Цветелина Христова2008Атлетик-София12,37
16Кристина Таслакова2007СК Стратеш Атлетик-Ловеч12,42
17Биляна Панчева2008ЛСК Русе Кар13,24
18Рая Петрова2008СКЛА Шумен13,25
19Йонислава Колева2008ЛСК Русе Кар13,31
20Никол Йорданова2007Локомотив 55-Г.Оряховица13,32
Валентина Кушева2008Локомотив 55-Г.ОряховицаDNF
Елица Василева2007СКЛА Нови пазарDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Георги Джоргов2007Рилски атлет-Самоков8,26
2Николай Николов2007Рилски атлет-Самоков8,31
3Кристиян Асеновски2007СК Мизия8,36
4Павел Петров2007Берое-Ст.Загора8,47
5Роман Можейко2008Локомотив-Дряново9,05
6Атила Расим2007СКЛА Шумен9,06
7Стилиан Александров2008Берое-Ст.Загора9,07
8Виктор Петков2007Спринт-Ч.Бряг9,16
9Калоян Тодоров2007Юниверсал9,48
10Брандън Георгиев2007Добруджа 99-Добрич10,03
11Преслав Таслаков2007СК Стратеш Атлетик-Ловеч10,08
11Явор Враголомски2008Локомотив София-Никола Кар10,08
13Алекс Радославов2008ЛСК Русе Кар10,09
14Ашкън Али2007Добруджа 99-Добрич10,11
15Калоян Гърков2007Юниверсал10,2
16Александър Атанасов2008ЛСК Русе Кар11,14
16Мартин Тодоров2008ЛСК Русе Кар11,14
18Константин Петров2007СК Младост 2012-Благоевград11,5
19Христослав Иванов2007Средногорски атлет-Пирдоп15,51
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Светлозара Грозданова2005СК Свети Георги22
2Ирина Георгиева2006СК Стратеш Атлетик-Ловеч22,48
3Рая Асенова2006ЛСК Русе Кар23,09
4Аника Атанасова2006Средногорски атлет-Пирдоп23,1
5Вяра Илиева2005Локомотив-Дряново23,54
6Янислава Маринова2006Локомотив София-Никола Кар25,07
7Юлия Георгиева2006СКЛА Мисионис-Търговище25,37
8Андрея Стоянова2006СКЛА Шумен25,53
9Илияна Борисова2005СКЛА Шумен26,02
10Даниела Георгиева2005Локомотив 55-Г.Оряховица27,27
11Жанет Янакева2006СКЛА Шумен28,2
12Виктория Сивева2006СК Милка Михайлова28,21
13София Петрова2006Атлетик 90-Луковит28,28
14Радостина Шопова2005СК Младост 2012-Благоевград28,31
15Селда Февзиева2005СКЛА Шумен31,11
16Петя Семковска2006Спартак-Койнаре31,26
17Вержиния Великова2007Добруджа 99-Добрич31,28
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Георгий Можейко2006Локомотив-Дряново17,48
2Мартин Чекански2007Юниверсал18,5
3Лозан Димитров2005Локомотив София-Никола Кар19,55
4Павел Здравков2006Атлетик 90-Луковит21,01
5Кристиян Иванов2005СКЛА Шумен23,26
6Джан Ахмедов2006СКЛА Мисионис-Търговище24,05
7Иван Добрев2006Добруджа 99-Добрич26,12
8Михаил Илиев2006СКЛА Нови пазар28,01
Мартин Христов2005Локомотив-ДряновоMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Ренета Ненкова2004СКЛА Мисионис-Търговище53,1
2Ивайла Василева2005СК Стратеш Атлетик-Ловеч53,55
3Виктория Тодорова2003ЦСКА-София57,31
4Валентина Илиева2004СКЛА Нови пазар1,11,35
5Дуйгу Адилова2003СКЛА Нови пазар1,18,33
6Анахид Руменова2004Спартак-Койнаре1,23,13
Стефани Йолова2003СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNF
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Николай Кауфман2003СК Атлет-Мездра42,45
2Здравко Колев2004СКЛА Мисионис-Търговище43,58
3Тервел Драгоев2004СКЛА Мисионис-Търговище46,33
4Ивайло Драгоев2004СКЛА Мисионис-Търговище51,13
5Анаксимандар Минчев2003Спартак-Койнаре53,39
6Калоян Иванов2004СКЛА Мисионис-Търговище54,14
7Иван Добрев2006Добруджа 99-Добрич1,14,59
Константин Василев2003СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNF
Марио Митиканов2004СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNF
Емануил Маринов2005СК ТанграDNF
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Стефани Йолова2003СК Стратеш Атлетик-Ловеч28,33
2Цветелина Милкова2004Локомотив-Русе28,42
3Ренета Ненкова2004СКЛА Мисионис-Търговище29,16
4Ивайла Василева2005СК Стратеш Атлетик-Ловеч29,42
5Виктория Тодорова2003ЦСКА-София31,44
6Десислава Бахчеванова2004Локомотив-Русе33,33
7Мария Стоилова2006Тракия-Пловдив33,57
8Дуйгу Адилова2003СКЛА Нови пазар35,59
9Анахид Руменова2004Спартак-Койнаре40,37
10Вероника Михайлова2004Балкан-Ботевград41,46
Валентина Илиева2004СКЛА Нови пазарDNF
Михаела Гаврилова2004Балкан-БотевградDNF
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Кристиян Иванов2004Берое-Ст.Загора22,57
2Здравко Колев2004СКЛА Мисионис-Търговище23,25
3Константин Василев2003СК Стратеш Атлетик-Ловеч24,18
4Емил Веселов2004Спартак-Койнаре24,24
5Огнян Димитров2004Атлетик-София24,55
6Тервел Драгоев2004СКЛА Мисионис-Търговище25,07
7Георги Стефанов2003СК Свети Георги25,08
8Михаил Вълковски2004СКЛА Нови пазар25,41
9Еркан Закир2004СКЛА Шумен26,23
10Емануил Маринов2005СК Тангра26,37
11Ивайло Драгоев2004СКЛА Мисионис-Търговище26,44
12Анаксимандар Минчев2003Спартак-Койнаре28,05
13Денис Руменов2004СК Милка Михайлова28,2
14Лъчезар Петков2004Спринт-Ч.Бряг29,46
15Йошо Йошов2003Спринт-Ч.Бряг32,12
16Калоян Маринов2004Спринт-Ч.Бряг33,37
17Петьо Цонов2004Спартак-Койнаре35,08
Марио Митиканов2004СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNF
Калоян Иванов2004СКЛА Мисионис-ТърговищеDNF
Александър Борисов2004ЛСК Русе КарDNF
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Милица Мирчева1994СК Атлет-Мездра56,54
2Маринела Нинева1993Локомотив-Дряново59,03
3Елена Димитрова1984Локомотив-Дряново1,02,50
4Елена Ранчева1974СКЛА Илинден1,03,57
5Силвия Георгиева1999СК Актив 2013 - Пловдив1,05,30
6Екатерина Можейко1977Локомотив-Дряново1,06,54
7Деница Зайкова1991СК Сити Рън София1,18,27
8Катерина Докузова1994Юниверсал1,22,02
9Десислава Атанасова1979СКЛА Илинден1,38,22
Мария Ангелова1980СК МизияDNF
Йорданка Янкова1967Шампион-СофияDNS
Лидия Въргулева1981СКЛА ИлинденDNS
София Кисьова1984Шампион-СофияDNS
Веселка Иванова1996Балкан-БотевградDNS
Елена Луканова1998Шампион-СофияDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Стоян Владков1991Локомотив-Дряново45,18
2Димчо Мицов1988Рилски атлет-Самоков45,36
3Йоло Николов1984СК Атлет-Мездра46,37
4Александър Спасов1993СК Младост 2012-Благоевград47,31
5Петър Борисов2000Локомотив-Русе49,45
6Илиян Пенев1987Рилски атлет-Самоков50,44
7Георги Георгиев1979Атлетик 90-Луковит51,15
8Ивайло Вълев1989Локомотив-Дряново53,2
9Николай Демерджиев2000Локомотив-Дряново53,42
10Максим Стоименов1987СК Младост 2012-Благоевград54,22
11Иван Иванов2002Юниверсал1,00,20
12Калоян Кръстев1987Атлетик 90-Луковит1,02,40
13Георги Семковски1968Спартак-Койнаре1,03,35
14Никола Овчарски1990СК Сити Рън София1,04,50
15Недялко Боруков1972СК Актив 2013 - Пловдив1,05,09
16Даниел Пехливански1989Рилски атлет-Самоков1,06,38
17Валерий Можейко1976Локомотив-Дряново1,08,40
18Захари Хюсеин1984СК Младост 2012-Благоевград1,15,59
19Найден Трифонов1992Славия-София1,23,20
19Станислав Станчев1996Славия-София1,23,20
21Георги Лазаров1977Юниверсал1,25,15
Мартин Граматиков1973Спартак-КойнареDNF
Николай Танков1971ЮниверсалDNF
Тодор Малчов2001СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNF
Йордан Петров1989СК ТанграDNF
Георги Гергов1997СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNF
Стефан Йорданов1998СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNF
Атанас Димитров1959СК МизияDNF
Димитър Кисьов1953Шампион-СофияDNS
Дарин Коев1974Шампион-СофияDNS
Иво Андреев1983Локомотив-ДряновоDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Маринела Нинева1993Локомотив-Дряново1,25,54
2Лиляна Георгиева2000СК Актив 2013 - Пловдив1,27,26
3Елена Димитрова1984Локомотив-Дряново1,30,02
4Билсерин Сюлейман1996СКЛА Нови пазар1,33,55
5Радостина Балова2000СК Стратеш Атлетик-Ловеч1,38,23
6Екатерина Можейко1977Локомотив-Дряново1,40,44
7Ива Петрова1993Дунав-Русе1,46,46
8Калина Тенева1985СКЛА Илинден1,47,40
9Ана-Мария Богданова2001ЛСК Русе Кар2,00,58
10Елена Иванова1999Атлет-Карнобат2,09,17
11Николина Панчева2001Евър-Варна2,14,06
12Елена Тинкова1998Средногорски атлет-Пирдоп2,19,51
13Йоханна Цветанова2001ЛСК Русе Кар2,23,05
Йорданка Янкова1967Шампион-СофияDNS
Елена Ранчева1974СКЛА ИлинденDNS
Десислава Атанасова1979СКЛА ИлинденDNS
Лидия Въргулева1981СКЛА ИлинденDNS
София Кисьова1984Шампион-СофияDNS
Елена Луканова1998Шампион-СофияDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Георги Жеков1989СКЛА Илинден1,08,24
2Александър Василев1987СК Атлет-Мездра1,13,20
3Боян Иванджиков2000ЛСК Русе Кар1,14,36
4Георги Георгиев1979Атлетик 90-Луковит1,15,23
5Димитър Желязков1996СКЛА Мисионис-Търговище1,17,20
6Тодор Малчов2001СК Стратеш Атлетик-Ловеч1,18,34
7Йордан Петров1989СК Тангра1,19,24
8Мартин Рачев2001ЛСК Русе Кар1,25,54
9Николай Демерджиев2000Локомотив-Дряново1,26,00
10Владимир Клявков1994Тракия-Пловдив1,31,58
11Мартин Петров1987СК Младост 2012-Благоевград1,33,35
12Георги Семковски1968Спартак-Койнаре1,33,37
13Калоян Кръстев1987Атлетик 90-Луковит1,37,09
14Валерий Можейко1976Локомотив-Дряново1,42,11
15Захари Хюсеин1984СК Младост 2012-Благоевград1,50,09
16Димитър Янакиев1981СК Тангра2,30,06
17Николай Божков1969Средногорски атлет-Пирдоп2,44,42
Стефан Иванов1995Евър-ВарнаDNF
Георги Гергов1997СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNF
Димитър Кисьов1953Шампион-СофияDNS
Дарин Коев1974Шампион-СофияDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Надежда Ангелова1988СК Младост 2012-Благоевград4,27,29
2Милка Михайлова1972Дунав-Русе5,08,38
3Зорница Христова1981ЦСКА-София5,29,37
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Николай Николов1995Локомотив-Дряново3:38,49,5
2Димитър Маринов1984СК Актив 2013 - Пловдив3:48,51,6
3Йордан Велков1999Тракия-Пловдив3:57,54,5
4Йордан Стойков1976Локомотив-Дряново4:02,55,3
5Димитър Стефанов1984СК Младост 2012-Благоевград4:18,41,2
6Калин Чиновски1976СК Младост 2012-Благоевград4:32,32,8
7Росен Тодоров1993Дунав-Русе4:39,19,3
8Мариян Недялков1980СКЛА Шумен4:40,53,5
9Емил Мишев1972СК Актив 2013 - Пловдив4:41,44,2
10Любомир Генов1978СК Младост 2012-Благоевград4:56,33,2
11Даниел Дилков1989Балкан-Ботевград5:00,00,4
12Величко Манолов1983Тракия-Пловдив5:03,03,2
13Христо Генадиев1969Локомотив София-Никола Кар5:15,35,2
14Явор Пиралков1971Рилски атлет-Самоков5:40,14,2
Владислав Маринов1978СК Сити Рън СофияDNF
Дарин Коев1974Шампион-СофияDNS

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.