Резултати от Troyan Run 2023

Начало > Troyan Run > Резултати 2023

На 29 юли 2023 се проведе първото издание на Troyan Run – По стъпките на Левски. Трасетата за състезанието бяха три – 10 км с 280 м денивелация, 15 км с 340 м и 24 км с 920 м. За следващите издания се разработват и по-дълги трасета – 42 км и 68 км.

Бягането се организира от Сдружение Троян в бъдещето, клуб по ориентиране Хемус, Mail Boxes Etc и Карт Гео. Проявата е и с подкрепата на община Троян.

Troyan Run
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Маринела ЦековаКОНДИЦИОННИ ТРЕНИРОВКИ ТРОЯНЖени00:50:40
2Сияна МъгловаАяксЖени01:01:09
3Деница ЖелязковаСк СтогосЖени01:01:19
4Ралица ЙовчевскаАяксЖени01:01:25
5Габриела АлександроваЖени01:01:40
6Стефани ЙордановаАмбарицаЖени01:03:43
7Никол ПетковаАмбарицаЖени01:03:43
8Станислава СтаневаЖени01:03:53
9Надежда БилярскаЖени01:04:43
10Ралица КонсуловаЖени01:05:36
11Весела ДимитроваHAPPY RUNЖени 45+01:07:03
12Елеонора МилановаHAPPY RUNЖени01:09:58
13Преслава ДочеваЖени01:10:09
14Боряна СугареваJediЖени 45+01:11:47
15Елия ДимитроваАмбарицаЖени01:11:51
16Ана мария ПетроваАмбарицаЖени01:11:51
17Радостина ЦветковаХемус троянЖени 45+01:12:38
18Кичка ДянковаЖени01:13:06
19Йоана НиколоваЗелени 🐸Жени01:13:17
20Йорданка ТерзиеваДГ “БУКОВЕЦ”Жени01:13:29
21Нели КириловаTroyan HorseЖени01:17:40
22Марияна ВелеваЖени 45+01:22:14
23Mariela MutafovaМБЕ БългарияЖени01:22:22
24Ани ЙордановаЖени01:23:00
25Джулия ВълчеваЖени01:23:05
26Паулина ЯнковаЖени01:25:33
27Патриция ЛалеваЕлеганс МебелЖени01:25:40
28Катя БоруковаЖени01:25:54
29Viktoria VelikovaЖени01:25:56
30Ивелина ЧокановаЖени 45+01:28:05
31Ирен КривошиеваУдарната групаЖени01:28:43
32Маринела ИвановаЖени01:33:21
33Габриела ГешеваЖени01:33:23
34Наталия ГеоргиеваЖени01:33:36
35Мая ТрифоноваДГ “БУКОВЕЦ”Жени01:34:48
36Виктория ПеневаЖени01:43:03
37Пламена ИвановаTSDЖени01:43:14
38Сузана ДурльоваДГ БуковецЖени01:58:33
39Златомира ВълчеваДГ БуковецЖени01:58:37
40Радостина СтефановаЖени 45+02:21:20
41Милена ТачеваЖени 45+02:43:14
DNFНикол ВълковаАмбарицаЖени00:46:15
DNSМилена ТодороваАякс ТроянЖени-
DNSЙоана ТопаловаВезбаЖени-
DNSДаяна ДимитроваЖени-
DNSМариела СтойчеваЖени-
DNSЙоланда ЦоневаЖени-
DNSКунка ТанковаЖени 45+-
DNSMarina MitevaЖени-
DNSЕвгения СтаневаДГ БУКОВЕЦЖени-
DNSЛюбомира ПехливанскаАмбарицаЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Емануил МариновАяксМъже00:42:19
2Дениз ЧакаловАяксМъже00:45:37
3Nikolai TodorovМъже00:46:34
4Нанко КазаковЧирпан бягаМъже00:48:29
5Павел ПетровМъже00:48:52
6Емилиян БориковАзимутМъже 45+00:49:42
7Мартин ВърбановЗлатен шпайкМъже00:50:16
8Найден РадневМъже00:50:45
9Ивайло ВълевСевер ПлевенМъже00:50:51
10Александър АндреевАяксМъже00:51:03
11Минко БоровскиМъже00:52:28
12Kaloyan TsankovLovech RunnersМъже00:52:49
13Мартин ХристовАяксМъже00:53:20
14Момчил КиновАяксМъже00:53:21
15Мирослав ЙосифовМъже00:53:41
16Борислав ЦековКОНДИЦИОННИ ТРЕНИРОВКИ ТРОЯНМъже00:54:01
17Zlatemir MilanovМъже00:54:16
18Пламен ПетровМъже00:55:16
19Александър МошековАяксМъже00:55:34
20Петко СтаевскиКБ АмбарицаМъже00:55:36
21Йордан ДимитровМБЕ БългарияМъже00:55:43
22Цанко ЦанковМъже 45+00:55:49
23Сашо ТренчевМъже00:56:48
24Иван ЦановМъже 45+00:58:19
25Дилян ПенчевАяксМъже00:58:41
26Кольо КовачевМъже 45+00:59:31
27Ивайло ТрайковМъже00:59:47
28Желязко СлавовМъже00:59:50
29Румен СтаматовМъже01:01:16
30Борис БожиновМъже01:01:31
31Емил ЕмиловМъже01:02:00
32Йоан ШамовКБ АмбарицаМъже01:02:23
33Радослав АнгеловМъже 45+01:04:21
34Miroslav GruevTroyan HorseМъже01:04:56
35Владислав ПоповTSDМъже01:05:12
36Цанко СимеоновВезбаМъже01:05:49
37Здравко ЧокановМъже 45+01:07:16
38Петър ПетровМъже01:07:30
39Kamen TrichkovКолекционеритеМъже01:07:39
40Преслав ДимитрровМъже01:07:50
41Данаил ВасилевМъже01:08:11
42Мирослав ИвановМъже01:08:24
43Ангел ПетричанскиТичане му е майкатаМъже01:09:45
44Валентин СемерджиевМъже01:10:55
45Деян СемерджиевМъже01:10:57
46Кольо СърдъмовМъже01:11:33
47Тодор ЧеркезовСозополМъже01:12:51
48Венцислав ГеновМъже01:14:19
49Dimitarло TrichkovКолекционеритеМъже 45+01:16:57
50Лалю ДраголовМъже 45+01:17:43
51Калоян ИвановМъже 45+01:18:51
52Любомир БорисовМъже 45+01:18:52
53Милен ИвановМъже01:19:08
54Марин МариновМъже01:23:22
55Андрей ИвановМъже01:25:17
56Недялко ГеоргиевМъже01:25:19
57Христо РадуловЕлеганс МебелМъже01:25:33
58Мирослав ИвановКБ"Амбарица"Мъже 45+01:26:52
59Атанас СтояновНадбягай сеМъже01:34:09
60Петко ЦампаВезбаМъже 45+01:41:00
61Андрей ВеликовМъже01:46:09
62Владимир БочевМъже02:21:23
DNSТрифон ФилиповМъже-
DNSИскрен АрабаджиевМъже-
DNSВелислав КузмановМъже 45+-
DNSДавид СтаниславовРуен 92Мъже-
DNSХристо МариновМъже-
DNSДеян СтойчевМъже-
DNSBorislav AndreevМъже-
DNSИван ЦановМъже 45+-
DNSВенцислав КукенскиМъже-
ВремеИмеОтборГодиниВреме
1Тереза СпасоваЖени01:27:08
2Цветомила ТодороваНадбягай сеЖени01:32:34
3Мария ИвановаЖени01:35:28
4Ива ЗарковаСКО "Хемус" - ТроянЖени01:36:35
5Мирослава СтаменоваЖени01:43:30
6Деяна ДимитроваЖени 45+01:47:34
7Елеонора НиколоваУЗАНАЖени 45+01:48:00
8Емануела МолловаЖени01:49:03
9Верина ЛефтероваЖени01:49:27
10Йоана СтойчеваЖени01:50:45
11Петя ДончеваЖени01:54:28
12Мария ПетроваЖени01:55:21
13Юлияна ЦаневаЖени01:57:14
14Евелина ДамяноваКоткитеЖени 45+02:02:14
15Анна МиневаЖени 45+02:02:16
16Албена БояджиеваЖени 45+02:02:17
17Мария КаравасилеваРазвитие в застойЖени02:04:22
18Ваня ИвановаKammarton Run ClubЖени02:04:40
19Кристина ПетковаАк - Орловец 93Жени02:05:34
20Надя АуалLLama TeamЖени02:07:05
21Ирена ИвановаЖени02:15:11
22Стилияна БуковскаKammarton Run ClubЖени 45+02:22:55
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Георги МатевМъже01:11:58
2Николай КичуковМъже 45+01:15:07
3Светослав БлажевМъже01:15:47
4Тодор ТодоровВежен ТетевенМъже01:17:31
5Ивайло СтефановАк- Орловец 93Мъже01:22:48
6Станислав СтанчевНадбягай сеМъже01:22:56
7Мартин МинковМъже 45+01:23:02
8Томи БаталовМъже01:23:12
9Петко КраевТроянски конМъже01:23:23
10Павлин ДимитровВариант 5Мъже 45+01:24:59
11Христо ВасилевМъже 45+01:25:33
12Винелин КарамфилскиМъже01:26:46
13Александър ДамяновМъже01:26:57
14Dilyan YordanovМъже01:27:30
15Yordan GrozdanovМъже 45+01:28:03
16Румен СавовМъже 45+01:28:45
17Станислав КолевСКО ХемусМъже 45+01:29:18
18Георги ТопалскиМъже01:32:07
19Денислав СтефановМъже01:34:19
20Венцислав КолевМъже01:35:01
21Димо ДимовМъже01:37:06
22Симеон ЯнковМъже01:39:47
23Милен КуневМъже01:41:38
24Румен РадуловЕлеганс МебелМъже01:42:25
25Преслав ДимитровМъже01:42:28
26Георги СомлевМъже01:43:12
27Филип СтаменовМъже01:43:27
28Иво ТодоровМъже01:45:57
29Цветослав ОстревМъже01:46:06
30Цветомир БижевМъже01:46:58
31Свилен ЦоневМъже 45+01:47:05
32Христо KaraivanovУзанаМъже 45+01:48:04
33Христо ЦвятковМъже01:48:12
34Тихомир ХаджиевМъже01:49:10
35Марин СтаевскиМъже01:49:33
36Станислав СтанковМъже01:50:26
37Любомир ТодоровМъже01:50:45
38Ивайло ИвановМъже01:51:23
39Павлин Рахнев50 +/-Мъже 45+01:51:42
40Лъчезар ЛичковМъже01:53:25
41Недко ИшпековМъже01:55:24
42Милен ДимовОблачно с мущуциМъже01:57:18
43Явор ДоневRunners of RueaМъже02:01:00
44Николай ДжеджевОблачно с мущуциМъже02:01:46
45Преслав ГерчевОблачно с мущуциМъже02:01:52
46Trifon RaykovМъже 45+02:02:43
47Мариан ДрагановМъже 45+02:03:07
48Даниел ДрагановМъже02:03:10
49Николай СъйковМъже02:22:13
50Марко МарковМъже02:23:40
51Alexander DamyanovКоткитеМъже 45+02:52:49
DNFЙосиф БанковУдарната ГрупаМъже00:43:58
DNSСтанимир БеломъжевСки клуб Хемус ТроянМъже-
DNSСветломир ИвановНадбягай сеМъже-
DNSВладимир Колев50 +/-Мъже 45+-
DNSТихомир ЛечевМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Теодора ПетковаЖени02:27:53
2Sonya SpasovaДГ БуковецЖени02:38:25
3Донка Денчева-дичеваЖени02:57:58
4Боряна БотеваРРЖени 45+02:58:01
5Кремена ИвановаЖени02:58:04
6Нурджан КадирЖени03:04:59
7Красимира ДончеваЗелена стъпкаЖени 45+03:15:56
8Mariana KisyovaЖени03:31:06
9Диляна МарковаЖени 45+03:31:23
10Красимира ИвановаЖени03:48:41
11Габриела ПетроваЖени03:53:33
12Николина ЛамбеваЖени03:57:04
13Боряна ИлийковаLovech runnersЖени03:58:10
14Майа АнтоваЖени 45+03:59:07
15Михаела СтояноваЖени04:40:45
16Полина РусеваЖени04:40:53
17Димитрина НиколоваСК Чани ВарнаЖени04:50:22
DNSРосица КатреваInvictusЖени-
DNSРадина КостадиноваЖени 45+-
DNSДесислава КирковаЖени-
DNSТраяна КостадиноваЖени-
DNSТеодора КюлафлийскаMedic 2Жени 45+-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Владимир ИлиевАякс ТроянМъже01:47:19
2Пламен МариновLovech RunnersМъже02:04:35
3Стоян РусевМъже02:10:03
3Петър ЗахариевМъже02:10:03
5Миран ХачатрянМъже02:11:35
6Daniel TonchevМъже02:12:28
7Peter HristovСамостоятелен тюленМъже02:16:47
8Петър ТерзиевЖулистанМъже02:19:51
9Hristo GrudevОтказах сеМъже02:20:35
10Светослав СтоименовLovech RunnersМъже02:20:52
11Stefan VasilevМъже02:25:26
12Николай ДурловМъже02:26:47
13Юлиан АндреевМъже02:28:56
14Калоян КючуковRRМъже02:30:20
15Милен ДимитровМъже 45+02:32:10
16Simeon IvovTetevenTrailRunМъже02:33:30
17Luybomir PetrovМъже 45+02:33:37
18Калин РусевМъже02:35:36
19Стоил ЯнчевМъже02:36:47
20Дамян ВахнянскиНационално училище за планински водачи – Черни ОсъМъже02:37:12
21Красимир ПоповМъже02:37:13
22Иван ИвановЗелена стъпкаМъже 45+02:37:14
23Калоян ЙотовМъже02:38:19
24Боян МиковНационално училище за планински водачи – Черни ОсъМъже02:38:23
25Асен ВатевAdidas Runners Sofia / Mladost RunnersМъже02:39:24
26Валентин СтефановRRМъже02:43:27
27Ivo IvovTetevenTrailRunМъже02:43:57
28Александър ЦоневМъже02:46:32
29Ради ПетровОтказах сеМъже02:49:48
30Георги ИлиевАзимутМъже02:50:11
31Martin BardarovНадбягай сеМъже02:51:07
32Георги КаравасилевРазвитие в застойМъже02:51:09
33Божидар КъртуновМъже02:55:24
34Янис ВасилевАзимутМъже02:57:57
35Димитър МавродиевМъже 45+02:57:58
36Венелин ВълчевМъже02:58:32
37Любомир ХаджийскиМъже02:59:04
38Nikolay TrifonovМъже02:59:37
39Георги ПеневАлфа РомеоМъже 45+03:00:28
40Vladimir KolevKolevs teamМъже 45+03:02:00
41Андреа ФрареTeproМъже03:03:56
42Ивайло РусевМъже03:05:53
43Огнян ГроздановМъже03:07:30
44Явор МиховНационално училище за планински водачи – Черни ОсъМъже03:09:09
45Васил ГанековНационално училище за планински водачи – Черни ОсъМъже03:09:15
46Евгени МитевМъже03:12:21
47Радослав ВеличковМъже03:13:39
48Живко ТачевМъже 45+03:15:25
49Христо КръстевскиМъже03:18:35
50Тихомир СтаневскиTSDМъже03:20:07
51Димитров ДимитърМъже 45+03:23:38
52Александър ИвановЧирпан бягаМъже 45+03:23:51
53Георги БанковУдарната ГрупаМъже03:25:25
54Валентин СлавчевМъже 45+03:28:02
55Атанас СотировПолечка по пътечкаМъже03:29:47
56Иво ДимитровКолкото ТолковаМъже 45+03:37:26
57Георги ДимитровМъже 45+03:38:14
58Даниел ИвановМъже03:40:38
59Слави СлавевR2Мъже03:48:42
60Евгени СтефановМъже 45+03:50:21
61Борис МитковОкинава Годжу РюМъже 45+03:50:22
62Георги НачевМедикМъже03:56:55
63Стоян ТодоровМъже03:58:10
64Бойно СтояновМъже 45+03:59:07
65Христо КолевМъже04:19:29
66Александър АндреевЖивите мъртвиМъже04:24:21
67Стоян МакедонскиЖивите мъртвиМъже04:24:26
68Павел АймалиевМъже04:25:45
69Никола НачевМъже04:41:03
70Николай СлавчевМъже 45+04:50:26
71Антон МихалевМъже04:50:30
DNSЕмил НедевНационално училище за планински водачи – Черни ОсъМъже-
DNSЖивко ЖелязковПланинско бягане КазанлъкМъже 45+-
DNSМихаил НиколовМъже-
DNSАлександър ГеоргиевМъже-
DNSСветослав ПетровМъже-
DNSStefan GalibovМъже 45+-

Вижте още

Резултати от Маратон Плевен 2024

Резултати от Маратон Плевен 2024

На 19 май 2024 се проведе юбилейното десето издание на Маратон Плевен. Над 800 души от 17 държави участваха на различните дистанции.

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

На 18 май 2024, събота, се проведе поредното състезание от календара на Trail Series. Palakaria / Палакария предложи избор от добре познати дистанции

Резултати от Маратон Варна 2024

Резултати от Маратон Варна 2024

На 12 май 2024 се проведе деветото издание на Маратон Варна. Първите две позиции при жените спечелиха кенийките Шейла Шебет и Руд Мбата