Резултати от маратон Хайдушки пътеки 2022

На 22 октомври се 2022 проведе маратон Хайдушки пътеки. Миналата година състезанието бе отменено, но тази участниците имаха възможност да се пуснат по една от трите дистанции – 12км, 21км и 42км.

Дългата дистанция бе и последен старт от календара на шампионата по скайрънинг.

Хайдушки пътеки е единствен по рода си маратон, провеждащ се в историческа местност, част от природен парк Сините камъни, разположен в източната, най-достъпна част на най-голямата планина в България – Стара планина. Трасето преминава през особен скален масив с алпийски тип релеф укрепен в древността с 14 антични и средновековни крепости. Особеностите на релефа правят масива трудно достъпен – оголени скалисти върхове и ридове, стръмни склонове, зъбери и канари, наличие на множество пещери и водопади.

Снимки 📷 Кремена Димитрова и Пламен Стефанов. Резултати от други години ⏱️ 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Хайдушки пътеки
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Таня ДимитроваЖени01:34:23
2Владимира СуванджиеваЖени01:34:34
3Никол ХристоваTroyan runningЖени01:52:24
4Надежда ДиловаЖени01:52:32
5Силвия ДанчеваСКО "Сините камъни"Жени01:53:43
6Мария СтояноваТерминаторите от ЗападенЖени01:56:04
7Иванка ДимитроваБири4БаириЖени02:07:34
8Мирослава СтаменоваЖени02:08:33
9Дария МариноваЖени02:13:37
10Valeria YakovovaЖени02:17:40
11Валентина ЙордановаЖени02:18:43
12Ваня ХристоваЖени02:22:46
13Ива ИвановаЖени02:23:36
14Силвия Дерилова-ИвановаЖени02:24:57
15Преслава СтефановаЖени02:28:19
16Gabriela IvanovaЖени02:34:20
17Марина МариноваЖени02:35:50
18Emilia VasilevaЖени02:40:04
19Tatyana KanevaЖени02:40:08
20Емилия ЛамбеваЖени02:44:54
21Stoyanka SivovaЖени03:00:03
22Людмила БелчеваКГБ!!!/Клуб на Готините Баби/-Баси КЕФА!!!Жени Ветерани 50+03:04:46
23Татяна МоневаЖени03:30:08
24Камелия АтанасоваThe Breakfast ClubЖени03:30:48
25Красимира МарковичiRunЖени03:35:57
26Ivanka BankovaКГБ!!!/Клуб на Готините Баби/-Баси КЕФА!!!Жени Ветерани 50+03:53:47
27Елена КичеваЖени Ветерани 50+04:29:51
DNSNatalia PrissadovaЖени-
DNSСофия КазаковаТичане Му е МайкатаЖени-
DNSПолина ГосподиноваЖени-
DNSБояна ПапазоваЖени-
DNSИвана ЗеховаЖени-
DNSВероника ДимитроваЖени-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Иван СираковLa Sportiva / GoldNutritionМъже01:18:52
2Dimitar ZhelyazkovXCoSportsМъже01:21:11
3Веселин НиковОтряд - ЮНАЦИМъже01:27:01
4Веселин Велинов - benzinoМъже01:28:48
5Димитър МитевNo TeamМъже01:31:58
6Станимир СтанковСКЛА МисионисМъже01:33:45
7Perry SweetМъже01:34:22
8Валентин КублерМъже01:35:18
9Христо КасалийскиВСК Стрямци 61Мъже01:36:46
10Никола НиколовBLUE ROCKS SLIVENМъже01:36:48
11Божидар ЦочевАлен МакМъже01:37:02
12Stefano SicilianoМъже01:39:28
13Haris KleantusТи гонишМъже01:40:14
14Делян ГаневМъже01:40:27
15Нейко ПлачковВАЯ 94Мъже Ветерани 50+01:40:34
16Михаил НиколовМъже01:41:38
17Петър ПировскиМъже01:42:22
18Павлин ФортуновМъже01:42:47
19Michele De leoМъже01:44:18
20Нишан ТакворянСКО Сини КамъниМъже01:47:19
21Easton AlbertМъже01:50:43
22Vladislav Todorov5km run yambolМъже01:52:45
23Valentin Todorov5km run yambolМъже01:52:46
24Петър ГенчевКК БероеМъже01:52:57
25Йордан ГеоргиевМъже01:53:32
26Филип ФилчевМъже01:55:38
27Димитър МариновInsiderzМъже01:57:44
28Георги ГеоргиевМъже01:59:10
29Йордан ГроздановМъже Ветерани 50+02:00:18
30Явор ГеоргиевМъже02:08:17
31Филип СтаменовМъже02:08:34
32Страхил АтанасовYambol 5K runМъже02:09:17
33Димитър СотировМъже02:09:40
34Костадин НоваковСини КамъниМъже02:10:36
35Lella GiovanniМъже02:10:55
36Casey RaverМъже02:11:13
37Ивайло ДоневМъже02:11:43
38Йонко КръстевМъже02:11:58
39Стоян ДиневInsiderzМъже02:12:01
40Калоян КостадиновБягам, за да ям!Мъже02:17:39
41Виден ТенчевМъже Ветерани 50+02:18:45
42Николай КумановМъже02:23:52
43Мартин АнгеловМъже02:25:33
44Николай Колев#ВсякаСрядаМъже02:27:18
45Timothy VolvakaМъже02:28:11
46Manley CodyМъже02:29:37
47Олег ДавыденкоМъже Ветерани 50+02:34:07
48Стефан МихайловМъже02:35:53
49Диян МитевМъже02:37:04
50Ивайло МиховМъже02:39:09
51Динко ИвановЗакъсалитеМъже Ветерани 50+02:47:53
52Мартин ГеоргиевМъже02:49:18
53Вячеслав ДелиховскийМъже02:49:34
54Пламен ДончевМъже Ветерани 50+02:53:45
55Денис Делиховский1971Мъже Ветерани 50+02:56:30
56Светослав СтоиловМъже02:56:57
57Димо СтоиловМъже02:56:59
58Емил ХристовКСО "Диана"Мъже Ветерани 50+02:59:50
59Martin PaskalevAVIO RUNМъже03:03:00
60Станимир СпасовЧирпан бягаМъже03:21:22
61Nikolay KoleviRunМъже03:35:54
DNSПетър МанчевМъже-
DNSHamza KimiМъже-
DNSДимитър КарамфиловGucci RunnersМъже-
DNSМетоди МихалевFlora bar&grill- Морско дъноМъже-
DNSАлександър Тошевadidas Runners SofiaМъже-
DNSЕвгени НейковМъже Ветерани 50+-
DNSРадомир ДуковМъже-
DNSВели ИсовБягам за здравеМъже-
DNSДеян МетодиевАСК бокс СливенМъже-
DNSСтоян ВелчевМъже-
DNSИлиян ИлчевInsiderzМъже-
DNSДиан ПантелеевМъже-
DNSАлександър СтефановМъже Ветерани 50+-
DNSЙордан ЛиловМъже-
DNSПанайот ПанайотовМъже-
DNSРадостин ИлиевRespectМъже Ветерани 50+-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Валерия ДимитроваGoldNutrition BulgariaЖени03:02:43
2Верадина НачеваСинята стрелаЖени03:05:50
3Сара МинковаЖени03:07:55
4Мария ВълеваЖени03:11:15
5Марияна ИвановаЖени03:27:41
6Рени ВълкановаЖени03:32:15
7Стефка ГаневаЖени03:35:56
8Красимира ДончеваЗелена стъпкаЖени Ветерани 50+03:39:56
9Vera DelipavlovaЖени03:43:33
10Emel Mahmud#нямачакайЖени03:48:58
11Юрка СимеоноваСливенЖени Ветерани 50+03:51:11
12Камелия СтойчеваЖени03:53:35
13Zhana GeorgievaЖени03:56:21
14Петя ДимитроваЖени04:03:06
15Румяна ГавраиловаЖени04:05:26
16Силвия НиковаЖени Ветерани 50+04:15:06
17Ванина ЖелезчеваЖени04:17:04
18Нели МинчеваЖени04:17:35
19Ана КарчеваЖенени с децаЖени Ветерани 50+04:19:53
20Милена ТондеваЖени04:22:53
21Грета МомчеваЗелена СтъпкаЖени04:23:04
22Красимира ИвановаЖени04:23:04
23Димитрина ГулеваЛабрадорЖени04:26:58
24Maya AntovaЖени04:34:21
25Станимира ЖелязковаBeer BastardsЖени04:36:32
26Мария АнгеловаЖени04:42:13
27Ваня НоваковаСини КамъниЖени04:42:31
28Ирина ПавловаShumen Early RunnersЖени Ветерани 50+04:43:01
29Тони Ганчева#5kmrunЖени04:43:17
30Даниела ВеличковаЖени04:45:38
31Иванка ПетоваЖени Ветерани 50+04:45:39
32Жанета ПондаловаСливенски войводиЖени05:06:10
33Веси Велинова#ВсякаСрядаЖени05:17:18
34Теодора ИлиеваЖени05:28:22
35Деница ДеневаЖени05:37:24
-Недялка МъндеваЖени03:08:04
DNSPolina PavlovaBrown TeamЖени-
DNSМариана КомитскаЖени-
DNSPetya StatevaЖени-
DNSVasilena UzunovaЖени-
DNSКрасимира КуцеваЖени-
DNSDaniela ManevaЖени Ветерани 50+-
DNSЕмма КрокЖени-
DNSДеница Дечева112Жени-
DNSСтефка ГаневаЖени-
DNSЕлена ТинковаЖени-
DNSКалина ТеневаОтряд ЮнациЖени-
DNSМаринела МариноваIRunЖени-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Shaban MustafaМъже02:09:16
2Стилиян АврамовМъже02:22:35
3Георги ГеоргиевAtletik 90 lukovitМъже02:35:18
4Тенчо ЖековОтряд ЮнациМъже02:37:17
5Алексей ЦветановМъже02:38:13
6Георги ДалаберовМъже02:46:15
7Калин РусевМъже02:48:50
8Мирослав КириловБавните от ТърновоМъже02:50:23
9Атанас КорковМъже02:50:23
10Светозар СтояновТерминаторите от ЗападенМъже02:55:47
11Daniel TonchevМъже02:57:02
12Мирослав МирчевзагорецМъже Ветерани 50+02:58:06
13Ивайло ПейновМъже03:00:03
14Деан ГиневБоб & ЩангиМъже03:00:10
15Иван ДимитровThe Breakfast ClubМъже03:01:35
16Ангел ГеновМъже03:04:15
17Емил СтойчевМъже03:04:29
18Антон КоевБири4БаириМъже03:04:38
19Светлин СтанчевМъже03:05:17
20Димитър МавродиевМъже Ветерани 50+03:05:42
21Даниел ГосподиновБири4БаириМъже03:06:19
22Станислав КолевМъже03:07:05
23Христо ЧакъровМъже03:07:52
24Нестор ДомусчиевМъже03:09:01
25Кирил ДжанкушевБоб и ЩангиМъже03:09:40
26Daniel Ivanovtrailrunners.bgМъже03:09:43
27Георги БожиловМъже03:10:31
28Николай ГинчевГинчевМъже03:11:15
29Kucar FenerovМъже03:12:09
30Petar StanoevСвеж духМъже03:13:38
31Георги ГочевМъже Ветерани 50+03:14:00
32Ivan KirevМъже03:14:45
33Стилиян СтояновМъже Ветерани 50+03:16:01
34Иван ПетровiXONDAМъже03:16:09
35Георги СтояновМъже03:17:58
36Теодор ТодоровЕлика ярдМъже Ветерани 50+03:22:04
37Ради ПетровОтказах сеМъже03:22:48
38Стефан КеревБири4БаириМъже03:25:12
39Иво ДончевBrown TeamМъже03:26:37
40Деян АнтовМъже03:27:13
41Емил АнгеловМъже03:27:13
42Plamen MerazovМъже03:31:50
43Тодор Ми евМъже03:32:01
44Георги ДимитровМъже03:32:08
45Петър МарковМъже03:32:59
46Влади КаркоровМъже03:34:04
47Binbash FarhanМъже03:34:04
48Андон АтанасовТУ-СОФИЯ ИПФ-СЛИВЕНМъже Ветерани 50+03:34:04
49Martin VarbovМъже03:34:29
50Стефан КуцаровIrunМъже03:37:04
51Мирослав ДяковМъже Ветерани 50+03:37:25
52Тихомир МитевМъже03:39:54
53Димитър АлександровМъже03:39:58
54Vasil StanevСКО Хемус ТроянМъже03:40:12
55Мартин МихалевМъже03:40:23
56Даниел КънчевМъже03:45:14
57Калин КолевСвеж духМъже03:45:36
58Данил НиколовМъже03:45:36
59Teodor GeorgievWild MountɅin HeɅrtsМъже03:47:02
60Hristo Ivanov#нямачакайМъже03:50:54
61Евлоги ВеличковМъже03:54:13
62Щерю ЩеревТуида СливенМъже03:54:36
63Николай ВеличковМъже03:55:18
64Стоян ДобревМъже03:55:38
65Росен КръстевМъже03:55:39
66Велимир ДимитровМъже03:55:41
67Тодор ВасилевМъже03:56:20
68Милен ДиневМъже03:57:52
69Павлин ГеоргиевRadonМъже03:58:34
70Ростислав КолевМъже03:58:40
71Любомир ГаневМъже04:00:25
72Пейо Христов100+Мъже04:00:59
73Христо ПетровМъже04:02:41
74Димитър ДобревМъже04:06:19
75Pavel PetrovМъже04:12:50
76Георги БотушевМъже04:17:26
77Boino StoyanovМъже04:19:52
78Климент ШоповМъже04:20:03
79Станислав ПетушевМъже04:20:43
80Stanislav PopovМъже04:21:01
81Мартин ПанайотовМъже04:23:15
82Georgi GavrilovМъже Ветерани 50+04:23:58
83Христо ГенадиевМъже Ветерани 50+04:26:00
84Светослав ЛашевМъже04:26:58
85Todor PopovTriTeamVarna/CrossFitVarnaМъже04:31:37
86Пеньо ПеневМъже04:32:48
87Андон ГорнаковМъже04:33:22
88Тодор КостадиновМъже04:33:45
89Stoyan PatalovМъже04:42:13
90Svetoslav ZhelyazkovМъже04:42:15
91Христо КолевМъже04:51:52
92Емил БояджийскиВарнаМъже04:53:31
93Стилиян НиколовМъже05:00:01
94Zhivka KisyovaДебелите старчетаМъже05:00:15
95Kamen MastikovFlora bar&grill- Морско дъноМъже05:00:20
96Велико ИвановМъже05:28:20
-Борис КостовМъже01:32:41
DNFRusan StamenovТайният КлубМъже01:43:43
DNSКонстантин СтояновМъже-
DNSНиколай ДженковМъже Ветерани 50+-
DNSSv HristovRusenski LomМъже-
DNSЯсен АлексиевМъже-
DNSСтанислав АрнаудовМъже-
DNSСтоян ВелчевТанкисТМъже-
DNSВасил ТрифоновБаси КефаМъже-
DNSВелко ЧавдаровПустинякМъже-
DNSПавлин ВасковМъже Ветерани 50+-
DNSМилослав КуцевМъже-
DNSТодор ПътърлиевSelectBGМъже-
DNSГеорги СтайновНатуралМъже-
DNSБорис ШейтановМъже-
DNSDanislav Iliev23kDМъже-
DNSOleh HorbМъже-
DNSNikolay NikolovМъже-
DNSИван ПачевМъже-
DNSAtanas TulilovСвеж духМъже-
DNSМилен ПетковМъже-
DNSАсен Дечев112Мъже-
DNSБоил Дечев112Мъже-
DNSНиколай КючуковМъже-
DNSРосен ГосподиновМъже-
DNSПламен МариновМъже Ветерани 50+-
DNSНиколай ГеоргиевМъже-
DNSАлександър ХристовМъже-
DNSИван АнгеловМъже-
DNSДиан ДимовМъже-
DNSNikola SiderovМъже-
DNSСимеон ИвовМъже-
DNSИван ГочевМъже-
DNSMilen KanchevМъже-
DNSСамуил ИвановМъже-
DNSСтанислав ЕнкинМъже-
DNSВалентин ПетковМъже Ветерани 50+-
DNSИван ДимитровGoldNutrition BulgariaМъже-
DNSМирослав ДимановBear BastardsМъже-
DNSЙордан ЕневМъже-
DNSStefan DikovClub de atletismo BenidormМъже-
DNSStanimir Dimitrovtrailrunners.bgМъже-
DNSТеофан Базан#ВсякаСрядаМъже-
DNSМихаил Троянски#ВсякаСрядяМъже-
DNSПламен КуденкоМъже-
DNSМихаил НиколовМъже-
DNSРусан СтаменовМъже-
DNSVeselin HaralampievHARALAMPIEV VETМъже-
DNSСтоян СтояновМъже-
DNSIliya IdakievМъже-
DNSКирил БоевМъже-
DNSСветлозар ОреловМъже-
DNSЦветан ЦветановМъже-
DNSБарбун БарбуновБаси КефаМъже-
DNSDaniel VelichkovАтилаМъже-
DNSВиолин ИвановМъже-
DNSХристо ГорчовЛеки РазходкиМъже-
DNSМирослав КостовMiVeKoМъже-
DNSНиколай КалояновМъже-
DNSИво ЗлатевМъже-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Mariya NikolovaЖени05:08:10
2Кристина ИвановаGoldNutritionЖени05:25:33
3Росица СтефановаCrazy RushЖени06:20:24
4Ванина МилушеваЖени06:24:42
5Милена ДобреваТри Тийм ВарнаЖени06:48:00
6Снежана ТерзиеваЖени06:48:00
7Ваня ДимитроваЖени06:54:04
8Елеонора ХристоваЖени06:56:08
9Слава КалиноваЖени07:27:50
10Elena BorisovaЖени07:32:57
11Цветелина БеневаЖени07:57:23
12Надежда СтаниловаFree ELECTRONЖени08:12:09
13Rumyana HristovaЖени08:14:57
-Недка ЦановаЖени04:49:03
DNFЗлатина ГенчеваСК ,,Чумерна"Жени03:25:28
DNFDenitsa ZarkovaЖени03:06:26
DNSОля СлавчеваЖени-
DNSАнелия ТошкинаБели КрилеЖени-
DNSSimona RaychevaFFFЖени-
DNSАнелия ИлиеваЖени-
DNSГалина ХристоваCrazyЖени-
DNSВиолета ВасилеваЖени-
DNSМилена СтояноваЖени-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Георги ЖековОтряд ЮнациМъже04:07:49
2Kiril Nikolov-DISLМъже04:11:14
3Александър СпасовJulistanМъже04:20:10
4Yordan TodorovМъже04:21:53
5Христо МинковXcoteamМъже04:23:31
6Rosen RusevCFILORМъже04:38:23
7Иван ГеровАлПиринСкиМъже04:41:45
8Пламен МариновМъже04:51:51
9Велин ДиловМъже04:52:57
10Павлин МинковTroyan runningМъже Ветерани 50+05:09:09
11Иво АндреевМъже05:12:41
12Преслав ПейновМъже05:23:59
13Младен АнтоновМъже05:24:34
14Алексей Василев"Стоте войводи" гр. СливенМъже Ветерани 50+05:25:29
15Vladyslav IergiievBegachМъже05:28:08
16Hristo PetkanovПланинско бягане КазанлъкМъже05:29:09
17Ивайло КеремедчиевМъже05:38:42
18Charalampos TsamantouridisМъже05:40:24
19Златин РоевМъже05:40:43
20Любомир ГеновЛудият кон/ЖулистанМъже05:43:09
21Николай НачевКанатицаМъже05:46:46
22Kristiyan PetrovМъже05:50:43
23Атанас ПарашкевовDMS DOG - 17 777Мъже05:50:43
24Dimitar PanteleevМъже05:57:22
25Стоян КолевМъже05:59:20
26Илия БончевМъже05:59:40
27Васил ГеоргиевМъже06:05:17
28Петко АтанасовМъже Ветерани 50+06:11:02
29Nikola NikolovМъже06:13:41
30Антон КузевМъже06:14:55
31Христо РайновМъже Ветерани 50+06:15:21
32Павлин ТишевМъже06:19:07
33Радослав ТодоровМъже06:23:15
34Станислав НиколовПланинско бягане КазанлъкМъже06:26:55
35Антон ОрешкинМъже06:29:00
36Doncho TodorovМъже06:34:31
37Stoyan StoyanovМъже06:35:04
38Димитър стефанов ДимитровМъже06:39:15
39Andrej CekovМъже06:39:16
40Tsvetomir DemerdzhievFFFМъже06:39:28
41Георги ДрагоевDailyDoysCoffeeShopPomorieМъже06:44:40
42Феро ФерадМъже06:47:19
43Panayot GermanovМъже Ветерани 50+06:47:57
44Руслан ЗаревТрънско туристическо дружествоМъже06:48:46
45Димитър ДимитровМъже Ветерани 50+06:53:37
46Петър ДимитровМъже Ветерани 50+06:54:40
47Hristo GrudevОтказах сеМъже07:02:19
48Камен ГроздановМъже07:02:25
49Николай СтефановCrazy RushМъже07:02:47
50Атанас ПетровClimb & RunМъже07:02:47
51Peter HristovСамостоятелен тюленМъже07:08:25
52Камен АндоновМъже07:16:37
53Ефрем ДубровинYellowBeltМъже07:17:21
54Христо ГеоргиевАлфа ФармМъже07:24:03
55Емил ГеоргиевМъже Ветерани 50+07:25:37
56Коста ГеоргиевМъже07:28:08
57Апостол АпостоловМъже07:33:30
58Пламен ПанайотовМъже07:44:27
59Любомир ПеневХоди пеша, бе!Мъже07:44:56
60Георги АтанасовМъже07:44:57
61Цветелин ЗамфировClimb & RunМъже07:46:12
62Tomasz HandziakМъже07:47:17
63Костадин ТодоровМъже07:47:41
64Джунхии ЛийМъже Ветерани 50+07:47:48
65Emil AleksovМъже07:52:45
66Стойчо СтанчевМъже07:56:02
67Miroslav PenkovStara ZagoraМъже Ветерани 50+07:57:28
68Тихомир ИвановПланинско бягане и туризъм - КазанлъкМъже08:06:41
69Marin DimitrovМъже08:12:07
70Георги ДобревМъже Ветерани 50+08:12:08
71Пламен ТодоровМъже Ветерани 50+08:25:03
72Станислав МинковМъже08:27:36
73Петър ВасилевскиМъже08:27:37
74Иван ГълъбиновМъже08:36:28
75Pavel KostadinovМъже08:36:28
76Ventsislav IvanovTriathlet BanyaМъже08:40:44
77Ивайло ДимовМъже08:43:03
78Венцислав ИвановМъже08:43:06
79Никола ЙордановМъже08:54:01
80Philippe TaneffНямаМъже08:56:11
81Деян НиколовМъже09:13:14
-Емилиян ГроздановМъже03:26:31
-Hasan SakalovМъже Ветерани 50+04:11:28
DNFРосен ГосподиновМъже03:37:14
DNFKaloyan ChanevМъже01:39:33
DNFХристо ИвановМъже03:30:14
DSQHristo GeorgievМъже04:27:44
DNSAndrey GridinGridinproМъже-
DNSСтефан КуртевМъже-
DNSАндон МитевСКО СИНИ КАМЪНИМъже-
DNSГеорги ИнджовМъже-
DNSДрагомир ДеневМъже-
DNSСтефан ТодоровККХасковоМъже-
DNSBenjamin KaneМъже-
DNSАлександър ДечевМъже Ветерани 50+-
DNSStanislav Kyusheliev - StanchoМъже-
DNSКоста РадевМъже Ветерани 50+-
DNSАлександър ИвановМъже-
DNSЦветан БакърджиевМъже-
DNSMitko MitkovFrodo GodechМъже-
DNSPetar PetrovМъже-
DNSMilos TaskovicPK Železničar NišМъже-
DNSTihomir BlagoevМъже-
DNSВалентиин АспаруховМъже-
DNSНиколай НачевМъже-
DNSBiser BalinovBulstarМъже-
DNSOleg ChernovМъже Ветерани 50+-
DNSПетър СталевМъже-
DNSМихаил АндреевМъже-
DNSChristo ChristovRun2gether SquadМъже-
DNSСветослав КазаковBeerBastardsМъже-
DNSGeorgi SimeonovQuillsМъже-
DNSСтилиян КировМъже Ветерани 50+-
DNSГалин БорисовYazov TeamМъже-
DNSСлавян МарковВКС "Стрямци 61"Мъже-
DNSГеорги ТерзовМъже-
DNSСтоянка ПървановаМъже Ветерани 50+-

Вижте още

Резултати от Misionis Trail 2022

Резултати от Misionis Trail 2022

Misionis trail е състезание по планинско бягане в района на град Търговище и един от стоте национални туристически обекта – крепостта Мисионис.

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

На 13 ноември 2022 се проведе предпоследния за годината старт от XLkmrun календара на 5kmrun. Състезанието събра голям брой участници в района на Бонсови поляни, Люлин планина.