Резултати от Маратон Хайдушки Пътеки 2023

На 21 октомври 2023 в района на Сливен се проведе поредното издание на Маратон Хайдушки Пътеки. Трите трасета на състезанието преминаха през живописни местности, природни забележителности и исторически места от древността и хайдушкото минало в природен парк „Сините камъни“. Чрез него, организаторите популяризират красотата на Стара планина.

Състезанието на 42 км с 2500 метра положителна денивелация бе последен старт от календара на Скайрънинг сериите в България за сезон 2023. За втора поредна година, Георги Жеков спечели. Той пробяга цялото разстояние, разпростиращо се в Сливенския балкан за 04:07:27. На второ място и четири минути зад победителя се класира Кирил Николов, а третото място отиде за станалия наскоро двоен световен шампион по планинско бягане за мастъри – Шабан Мустафа.

При дамите Мария Николова пресече първа финалната линия с време 05:24:12. Сребърното отличие отиде за ориентировачката Десислава Димова, а третото място заслужи Мария Цочева.

Снимки 📷 Кремена Димитрова. Резултати от други години ⏱️ 20232022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Хайдушки пътеки
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Стефка ГаневаЖени01:49:32
2Никол ХристоваMinkov teamЖени01:49:47
3Ренета НиколоваЖени01:52:37
4Митка Стоева5км рън ЯмболЖени01:57:04
5Светослава СлавоваСК ТанграЖени01:57:27
6Марияна БадоваЖени02:00:50
7Весела ДимитроваHAPPY RUNЖени Ветерани 50+02:03:51
8Илияна ИвановаЖени02:03:53
9Камелия ГосподиноваЖени02:07:21
10Христина ЦеноваВарнаЖени Ветерани 50+02:08:41
11Яна АтанасоваЖени02:08:51
12Елеонора МилановаHAPPY RUNЖени02:12:23
13Невена ЩерионоваЖени02:13:00
14Вера ТерзиеваЖени02:19:34
15Траяна КостадиноваЖени02:20:48
16Татяна МоневаЖени02:23:24
17Angie PamukchievaЯм, Пия и БягамЖени02:28:19
18Димитрина НиколоваСК Чани ВарнаЖени02:28:34
19Lilyana YurukovaЖени02:30:04
20Недялка МъндеваЖени02:37:26
21Мария ПавловаЖени02:38:16
22Ивелина ИвановаЖени02:43:01
23Мария КаравасилеваРазвитие в застойЖени02:44:59
24Александра МашоваЖени02:46:18
25Алекс ЛамбреваЖени02:52:30
26Даниела ПетроваЖени Ветерани 50+03:00:50
27Гергана РадеваЖени03:08:44
28Камелия АтанасоваЖени03:16:52
29Ница ЛефтероваЖени04:00:28
DNSЙовка Иванова5kmrunЖени-
DNSДеница ЖелязковаСк СтогосЖени-
DNSВероника ДимитроваЖени-
DNSМая РусеваЖени-
DNSStanislava SimeonovaЖени-
DNSМария ЯнкуловаЖени-
DNSНиколина ВелчеваСК "Танкист"Жени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Христо МинковMinkov teamМъже01:16:38
2Деан ГиневМъже01:18:32
3Георги ДалаберовМъже01:19:57
4Вели ИсовБягам за здравеМъже01:22:42
5Ивайло ПетровМъже01:23:24
6Kalin ChinovskiПоловракМъже01:26:58
7Веселин Велино - benzinoЯм,Пия и Бягам - СамоковМъже01:31:42
8Красен КолевСПАРТАКМъже01:31:54
9Julien KrastevМъже01:34:32
10Петър ПировскиМъже01:36:40
11Нейко ПлачковМъже Ветерани 50+01:37:07
12Ефрем ДубровинТопалянкаМъже01:37:49
13Ивайло КъсаивановМъже01:37:53
14Никола НиколовМъже01:41:18
15Валентин ТодоровРадио 999Мъже01:42:03
16Васил СтойчевМъже Ветерани 50+01:42:18
17Деян ЦеновВарнаМъже Ветерани 50+01:44:01
18Георги ДимитровБягам за здравеМъже01:45:06
19Стамат Йорданов,,Шампион Сунгурларе "Мъже01:45:09
20Георги ГеоргиевМъже01:45:36
21Милен ШидеровЗвяраМъже01:45:40
22Yordan GrozdanovМъже Ветерани 50+01:45:54
23Иван АнгеловТопалянкаМъже01:46:05
24Артем ВольскийМъже01:46:39
25Иван ИвановМорски вълциМъже01:47:23
26Стойко ЙорговМъже01:49:37
27Жельо ЖелевМъже01:49:50
28Ивайло ПетровМъже01:50:05
29Nikolay TrifonovМъже01:51:52
30Петко НиколовМъже01:53:32
31Антон ТомчевМъже Ветерани 50+01:53:51
32Самуил ЕнчевМъже01:54:09
33Teodor TachevМъже01:57:42
34Георги ГанчевМъже01:58:03
35Ивайло МихайловМъже01:58:43
36Евлоги ВеличковМъже02:00:17
37Веселин РашевМъже02:00:45
38Васил ФилиповТопалянкаМъже02:01:01
39Георги АтанасовМъже02:01:10
40Милен ИвановМъже Ветерани 50+02:01:12
41Росен МушиевМъже02:02:06
42Васил ЕнчевМъже02:02:15
43Мариян ПаничаровМъже02:03:42
44Христо ИвановМъже Ветерани 50+02:03:59
45Йонко КръстевМъже02:05:08
46Ивайло ПейновМъже02:07:43
47Станимир СтанчевМъже02:07:49
48Христо ПетровМъже02:09:10
49Иван РадевМъже02:11:46
50Андон АтанасовТУ - СОФИЯ ИПФ - СЛИВЕНМъже Ветерани 50+02:12:38
51Пламен БуюклиевМъже02:13:05
52Георги ДимитровТопалянкаМъже02:13:56
53Стефан СтанчевМъже02:15:20
54Стефан СтайковМъже02:15:47
55Георги СтояновМъже02:19:33
56Владимир БошнаковМъже02:19:36
57Георги ДимитровМъже02:20:50
58Atanas VangelovМъже02:21:15
59Антон МихалевМъже02:28:41
60Aleksandar VankovЯм, Пия и БягамМъже02:33:45
61Иван Георгиев ИвановМъже02:34:10
62Георги ИлиевМъже02:34:12
63Милен МариновМъже02:36:51
64Angel RashkovМъже02:40:00
65Милен ВасилевМъже02:43:39
66Стоян СтояновМъже Ветерани 50+02:43:43
67Георги ЩерионовМъже02:45:37
68Петър МушиевМъже Ветерани 50+02:52:21
69Атанас ЧаневМъже03:52:43
70Момчил ПантелеевМъже03:55:14
71Пламен ПетровЛевски 1914Мъже04:00:29
DNSБорислав ДимовМъже-
DNSДиан ГеоргиевРаднево RUNМъже-
DNSАлександър СтефановМъже Ветерани 50+-
DNSMariyan NedyalkovМъже-
DNSGianluca De giovanniМъже-
DNSВеселин НиковОтряд - ЮнациМъже-
DNSДимитър СиромаховМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Кристина ИвановаSport Box & GoldNutritionЖени02:28:42
2Мария НиколоваЖени02:33:56
3Валерия ДимитроваGoldNutrition BulgariaЖени02:46:45
4Недред ЗастругЖени02:56:15
5Мария ВълеваЖени02:59:29
6Кремена ИвановаЖени03:05:38
7Цанка ПетроваUstetoЖени03:10:29
8Yuliya MatevaЖени03:16:24
9Детелина РадославоваЖени03:17:07
10Vanya ZhelevaЖени Ветерани 50+03:18:15
11Красимира ДончеваЗелена стъпкаЖени Ветерани 50+03:22:07
12Ива ИвановаБегачЖени03:25:32
13Боряна ИлийковаLovech runnersЖени03:26:51
14Габриела АлександроваЖени03:28:29
15Дария МариноваЖени03:29:20
16Лидия ЛиловаЖени03:32:02
17Румяна ГавраиловаСКО СИНИ КАМЪНИЖени Ветерани 50+03:33:23
18Силвия КьосеваЖени03:35:11
19Юрка СимеоноваСливенЖени Ветерани 50+03:35:39
20Росица ВълчеваЖени03:37:28
21Petya RadkovaЖени03:41:15
22Илиана ЧасовникароваЖени03:42:10
23Преслава СтефановаСКО СИНИ КАМЪНИЖени03:42:57
24Ана КарчеваЖени Ветерани 50+03:43:25
25Ваня ХристоваЖени03:44:25
26Цветелина БеневаЖени03:48:00
27Красимира ИвановаЖени03:48:18
28Даниела МинчеваЖени03:48:26
29Стефани СтояноваЖени03:48:53
30Боряна МладеноваБегачЖени03:49:55
31Ванина ЖелезчеваЖени03:50:48
32Иваничка ТодороваЖени03:51:06
33Regina UzunovaЖени03:51:45
34Даниела Бозовайска5km parkrun nessebarЖени03:53:01
35Maya HarizanovaЖени03:53:08
36Ivana ZehovaHappyVancheЖени03:54:00
37Севдалина КарабоюковаЖени03:57:03
38Марияна ИвановаЖени03:59:26
39Грета МомчеваASICS FRONTRUNNERЖени03:59:27
40Мария ХристозоваЖени04:02:01
41Майя ДимитроваЛуд умора нямаЖени04:05:33
42Ваня НоваковаСКО СИНИ КАМЪНИЖени04:07:11
43Евелина ДамяноваКоткитеЖени04:08:23
44Петя ДончеваЖени04:09:09
45Станимира ЖелязковаБаси КефаЖени04:09:18
46Adriyana SapundjievaPizza&DonutЖени04:10:43
47Силвия НиковаЖени Ветерани 50+04:12:42
48Мария ВеличковаЖени04:14:21
49Мария АнгеловаЖени04:21:33
50Кристина СпасоваЖени04:24:25
51Дорина ЧепишеваЖени04:24:38
52Жанета ПондаловаСливенски войводиЖени04:33:17
53Даниела ВеличковаЖени04:34:26
54Maria VassilevaЖени04:38:52
55Stoyanka SivovaСКО Сини КамъниЖени04:46:35
56Деница ПетроваЖени05:10:09
DNSИванка ПетоваЖени Ветерани 50+-
DNSНадежда БилярскаTroyanRunЖени-
DNSВероника ПетроваЖени-
DNSАнтония ТодороваЖени-
DNSВладимира СуванджиеваЖени-
DNSЦветелина ПенчеваЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Иван СираковSport Box & GoldNutritionМъже01:59:59
2Stiliyan AvramovPriority sportМъже02:09:48
3Dimitar ZhelyazkovXCoSportsМъже02:11:45
4Гено УвардовMUSICPLE ORGASMМъже02:17:09
5Георги МатевTichatDostaМъже02:24:47
6Петър ЗахариевСпортикоМъже02:26:07
7Преслав ПейновМъже02:27:12
8Георги ГеоргиевМъже02:27:18
9Георги ЙордановМъже02:28:44
10Mladen GaytandzhievСТК Орлово гнездоМъже02:29:25
11Pavel PetrovСк Черно Море-Атлетик-ВарнаМъже02:29:47
12Hristo PetkanovМъже02:30:05
13Павлин МинковMinkov teamМъже Ветерани 50+02:30:14
14Светлозар ОреловМъже02:33:36
15Стоян Димитров СтояновPhi MoldsМъже02:36:03
16Атанас КорковМъже02:36:31
17Николай Писаров5 km run БУРГАСМъже02:36:56
18Христо КасалийскиМъже02:37:07
19Радослав ИновскиМъже02:40:10
20Славян ГенчевМъже02:41:41
21Светомир ТомчевМъже02:44:21
22Стоян ДобревВСК "Танкист"Мъже02:46:04
23Момчил ФичевAdaptowow.storeМъже02:46:44
24Иван ИвановМъже02:49:55
25Петко АтанасовМъже Ветерани 50+02:53:47
26Калоян ЙотовПиши го бегАлМъже02:53:59
27Пламен РайковТичатДостаМъже02:54:18
28Иван НожделовМъже02:55:00
29Димитър ГаничевМъже02:56:15
30Димо СлавчевГрадинаМъже02:56:55
31Hristo RaynovМъже Ветерани 50+02:59:41
32Стефан КършевCosmetics BulgariaМъже02:59:48
33Росен БойчевЧукаринМъже03:00:31
34Антон АтанасовМъже03:01:26
35Христомир КаросеровМъже03:01:59
36Стефан ВасилевМъже03:02:17
37Васил ИнгилизовМъже03:04:23
38Николай ХристовМъже03:04:28
39Алексей ИвановМъже03:04:49
40Йордан ГеоргиевМъже03:05:03
41Иван МихалевBeer BastardsМъже03:05:17
42Теодор ЧавдаровМъже03:07:16
43Георги Стоилов ГеоргиевМъже03:07:44
44Стоян СтояновМъже03:07:45
45Теодор ГеоргиевWild MountɅin HeɅrts & Fairs & FestivalsМъже03:08:31
46Velik VelikovStajantiteМъже03:09:04
47Тодор ДимовМъже03:09:13
48Радослав ВасилевМъже03:11:47
49Теодор ИлиевМъже03:11:51
50Тихомир ГунчевМъже03:12:34
51Иван Попов5kmrun https://itra.run/RunnerSpace/POPOV.Ivan/4Finish (21.00 km)03:13:06
52Георги ГеоргиевМъже03:13:41
53Страхил Атанасов5К РЪН ЯМБОЛМъже03:14:06
54Георги БотушевМъже03:15:45
55Иван ДимитровМъже03:16:08
56Валентин НиколовМъже03:16:24
57Стефан ТодоровМъже03:18:16
58Йоан ДемерджиевМъже03:18:17
59Христо ГеоргиевМъже03:18:47
60Димитър ДобревМъже03:21:31
61Виктор НейковМъже03:22:52
62Филип ФилчевМъже03:23:48
63Теодор СолдатевМъже03:24:59
64Miroslav BlazhevМъже03:25:39
65Любомир БогдановКентавърМъже03:26:00
65Христо БогдановKazanlakМъже03:26:00
66Милен КъневЦирк БолярскиМъже03:26:54
67Мирослав ДяковМъже Ветерани 50+03:29:24
68Vladimir IlievМъже03:29:29
69Ерсин ТахсинLAUTA ARMYМъже03:29:30
70Пейо ХристовМъже03:29:33
71Ивайло ИлиевGeorunМъже Ветерани 50+03:31:37
72Георги ИвановМъже03:32:23
73Костадин СтефаниевМъже03:33:51
74Виден ТенчевЯмбол 5км рънМъже Ветерани 50+03:34:43
75Маргарит ИвановМъже03:34:45
76Стефан ИвановМъже03:34:46
77Васил СтаневСКО Хемус ТроянМъже Ветерани 50+03:35:46
78Щерю ЩеревТуида СливенМъже03:37:29
79Мирослав КостовМъже03:41:56
80Мартин АнгеловМъже03:42:14
81Любомир ГаневAlpha cross teamМъже03:42:17
82Lyubomir IvanovМъже Ветерани 50+03:42:29
83Krasen ValevМъже03:43:09
84Радослав ВеличковМъже03:43:35
85Явор ЯнковМъже03:44:05
86Теодор АпостоловМъже03:44:53
87Станислав КомневЛуд умора нямаМъже03:44:54
88Делян ВакриловМъже03:45:03
89Kostadin BachvarovМъже03:46:17
90Христо ХаджиевМъже03:46:21
91Енчо ЕнчевМъже Ветерани 50+03:46:30
92Станислав ПоповМъже03:47:32
93Slavi SlavevR2Мъже03:48:19
94Радослав МитевМъже03:49:07
95Мариан ДрагановМъже Ветерани 50+03:49:34
96Никола ЙордановМъже03:49:52
97Atanas KaramanolovМъже Ветерани 50+03:51:47
98Тодор ВатралевМъже03:53:09
99Пламен ГенчевМъже03:55:12
100Чарли МбунджиМъже03:56:12
100Даниел КънчевМъже03:56:12
101Георги АтанасовТройка БелотМъже03:56:15
102Радостин ИлиевМъже Ветерани 50+03:56:54
103Христо НайденовМъже03:58:36
104Viktor AsenovМъже03:59:28
105Ростислав КолевМъже04:01:07
105Станислав СтанковМъже04:01:07
106Андрей СтоиловМъже Ветерани 50+04:01:16
107Велизар ЗехировМъже04:02:01
108Danil NikolovМъже04:02:02
109Pavel VassilevЛоко ПловдивМъже04:02:15
110Николай ГлавчевМъже04:02:16
111Ивайло ДоневМъже04:02:54
112Иван МартиновМъже04:04:15
113Радослав ГрозданчевМъже04:04:16
114Свилен ЕневМъже04:05:42
115Николай КумановМъже04:06:28
116Трендафил ХаризановМъже Ветерани 50+04:06:30
117Ивайло ДимитровМъже04:07:02
118Петър АтанасовАлианс ЛУКСМъже04:07:35
119Стоян ПаталовМъже04:09:10
120Тодор НейковМъже04:11:22
121Stefan LazarovМъже04:14:24
122Станимир КойчевМъже04:18:11
123Михаил СимеоновМъже04:18:36
124Свилен ЧерневМъже04:20:28
125Валентин МаноловМъже04:22:10
126Konstantin DelevМъже04:22:33
127Яни ЧолаковМъже04:23:47
128Борислав ГеоргиевМъже04:24:27
129Борис ШейтановТройка БелотМъже04:27:17
129Lyubomir PenevХоди пеша, бе!Мъже04:27:17
130Цветомир ЦочевМъже04:29:33
131Цветелин ШекеровМъже04:29:45
132Иван НедялковМъже04:46:50
133Йордан ЕневМъже04:53:40
134Стоил ТодоровМъже05:04:07
135Тодор ТодоровМъже Ветерани 50+05:04:30
136Aleksandar TanevМъже05:07:40
137Недялко МихалевМъже05:14:15
138Васил ИвановМъже05:15:21
139Мирослав ГеоргиевМъже05:20:21
140Юри МитевМъже05:34:37
141Георги ТомовМъже05:34:40
DNFСимеон ДиневХижа КарандилаМъже03:15:31
DNFДаниел ВеличковМъже02:07:30
DNFЯнко ЛензовМъже03:11:26
DNSКалин РусевМъже-
DNSIvan GalabinovМъже-
DNSМетоди ИвановМъже-
DNSДаниел ДрагановМъже-
DNSGeorgi DukanovNOT FAST, JUST FURIOUSМъже-
DNSИван ДончевМъже-
DNSИво МироновМъже-
DNSTodor MadzharovМъже Ветерани 50+-
DNSЛъчезар ИвановичМъже-
DNSМартин Петров.Хищни катерициМъже-
DNSРосен ГосподиновМъже-
DNSАнгел ИвановМъже-
DNSГеорги ДрагоевDaily Dose of runningМъже-
DNSВасил ГолемецовМъже-
DNSСтоян ЖелязковМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Мария НиколоваЖени05:24:12
2Десислава ДимоваЖени06:01:28
3Мария ЦочеваЖени06:15:22
4Сара МинковаMinkov TeamЖени06:16:00
5Милена Добреватри тийм варнаЖени07:03:48
6Zhana Georgieva24KЖени07:08:12
7Ваня ДимитроваЖени07:23:59
8Sonya SpasovaЖени07:26:21
9Елеонора ХристоваЖени07:27:56
10Венцислава ЦачеваЖени07:46:53
11Ванина МилушеваЖени08:08:54
12Йоана Иванова8Жени08:32:54
13Надежда СтаниловаFree ELECTRONЖени08:38:05
14Rumyana HristovaТД Насам-НатамЖени08:39:15
15Тонислава СотироваЖени08:45:32
16Пламена ПарапановаЖени08:51:36
17Анелия ИлиеваЖени08:59:59
DNSВерадина НачеваСинята стрелаЖени-
DNSРалица ЦветковаJumping ChicasЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Georgi ZhekovМъже04:07:27
2Kiril Nikolov-DISLМъже04:11:28
3Shaban MustafaМъже04:12:59
4Александър СпасовМъже04:45:45
5Емил ЯнчевKaroll Capital ManagementМъже04:46:11
6Zdravko KrastevМъже04:58:16
7Иван ГочевМъже05:00:03
8Daniel IvanovМъже05:15:00
9Milko ElenskiМъже05:23:56
10Yordan TodorovFast TrackМъже05:23:57
11Aleksey VasilevСтоте ВойводиМъже Ветерани 50+05:24:35
12Борис КостовМъже05:35:44
13Пламен МариновМъже05:36:41
14Светлин СтояновМъже05:42:05
15Petеr HristovСамостоятелен тюленМъже05:42:53
16Йосиф БанковУдарната ГрупаМъже05:56:00
17Янко МалиновМъже06:00:47
18Ивайло РадевМъже06:01:00
19Anton KuzevМъже06:01:28
20Atanas ParashkevovМъже06:04:06
21Стефан МинчевМъже06:06:43
22Георги МарковМъже06:07:18
23Георги БожиловМъже06:14:08
24Пламен ПеневМъже06:15:15
25Борис КачамаковIRun/Женени с децаМъже06:16:14
26Петър Иванов8Мъже06:23:42
27Мирослав КириловБавните от ТърновоМъже06:27:35
28Miroslav IvanovМъже06:34:54
29Hristo IvanovМъже06:40:13
30Daniel Ivanovtrailrunners.bgМъже06:42:19
31Георги ГочевМъже Ветерани 50+06:43:55
32Radoslav TodorovМъже06:48:04
33Антон ОрешкинМъже06:50:55
34Лъчезар ГорановВършецМъже06:52:12
35Боян АрабаджиевСК ИзгревМъже Ветерани 50+06:52:12
36Nikolay PetrovСтажантитеМъже06:53:20
37Daniel BettsRoadapplesМъже Ветерани 50+06:54:19
38Николай МиленковМъже06:54:25
39Павел ТодоровЩе се ВидинМъже06:54:39
40Георги СтояновМъже06:55:47
41Николай СтефановCrazy rushМъже06:57:22
42Галин ПетровМъже06:59:44
43Георги КрънчевДив КонМъже07:00:00
44Ivan PetroviXONDAМъже07:00:00
45Васил ПеевТрабантМъже07:00:55
46Ивайло КеремедчиевАтлет КарнобатМъже07:06:27
47Владисла Тодоров5km run yambolМъже07:06:28
48Иван РусевМъже07:07:37
49Lachezar PetkovСтръмен баирМъже07:08:59
50Ивайло ЙоновIRUNМъже07:13:35
51Симеон КостовМъже07:14:11
52Галимир ЦветановЦирк БолярскиМъже07:15:10
53Цветан ТодоровМъже07:16:44
54Stefan MandevМъже07:17:26
55Николай КючуковМъже07:18:26
56Тодор Василев24КМъже07:21:32
57Георги КаравасилевРазвитие в застойМъже07:25:33
58Yavor DimitrovСвищи плаз - ЗлатицаМъже07:26:21
59Деян АнтовМъже07:28:42
60Цветан ЦветановМъже07:28:57
61Diyan IvanovPizza&DonutМъже07:29:22
62Калоян КолевiRunМъже07:31:02
63Mitko MitkovFrodo GodechМъже07:35:43
64Владислав АтанасовМъже07:36:16
65Brent CorbyМъже07:37:43
66Иван РадевМъже07:38:07
67Stefan KutsarovМъже07:38:41
68Петър ДимитровМъже Ветерани 50+07:39:15
69Plamen MerazovМъже07:40:38
70Vladislav RadevМъже07:43:17
71Дончо ТодоровМъже07:45:40
72Валентин ЧочевМъже07:46:06
73Александър ИвановМъже07:47:22
74Станимир СтояновВършецМъже07:50:47
75Павлин ГеоргиевToruk MaktoМъже07:59:40
76Апостол КостовМъже08:06:01
77Петър КостовМъже08:06:30
78Simeon PanovRun D.M.CМъже08:08:53
79Иван ХаджиценевGhost of TsushimaМъже08:24:45
80Мартин АндоновМъже08:24:45
81Valentin TashkovТримата от запасаМъже08:24:46
82Петър МарковТуидаМъже08:24:46
83Константин ВангеловМъже08:28:18
84Коста РадевМъже Ветерани 50+08:28:25
85Пламен МарковiRunМъже08:32:01
86Valentin SurtalovМъже08:34:17
87Стойчо СтанчевБаир будалиМъже08:35:03
88Тодор МиневМъже08:35:04
89Милен ДимовМъже08:37:40
90Emil AleksovМъже08:39:39
91Венцислав ЙордановМъже08:40:48
92Denislav NedevМъже08:41:55
93Димитров ДимитърМъже Ветерани 50+08:43:05
94Михаил СилвестриевМъже08:49:08
95Младен ПетровTHE GRAPHIC FISHМъже08:51:36
96Апостол АпостоловМъже Ветерани 50+08:57:37
OVTМирослав КарабоневМъже09:19:58
OVTАндон ГорнаковМъже Ветерани 50+09:26:56
OVTСтанислав Кюшелиев - станчоСам Съм Си РънМъже09:26:56
OVTДиян МитевМъже09:30:55
DNFСтоимен Петров5kmRun YambolМъже07:06:28
DNFTencho ZhekovМъже03:22:15
DNFИво АндреевМъже04:49:14
DNFPanayot GermanovМъже05:57:22
DNFПламен ТодоровМъже Ветерани 50+07:51:46
DNFBiser BalinovBalinovМъже07:52:41
DNFНиколай КазаковМъже06:03:35
DNFСтоян РусевМъже03:32:30
DNFDimitar PanteleevМъже01:48:59
DNFДенис ИвановМъже02:21:17
DNFMarin DimitrovМъже02:35:35
DNFЕмил ГеоргиевМъже Ветерани 50+-
DNSБоян ГергинчевМъже-
DNSМартин РадевМъже-
DNSМиран ХачатрянМъже-
DNSRosen RusevСТК Орлово гнездо / ScarpaМъже-
DNSАнгел ГеновМъже-
DNSПавел МинковМъже-

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции