Резултати от Misionis Trail 2022

Misionis trail е състезание по планинско бягане в района на град Търговище и един от стоте национални туристически обекта – крепостта Мисионис. Крепостта е разположена на хълм над реката, в прохода Боаза, в подножието на Преславската планина.

Състезателните трасета бяха 5.5 км с 250 м денивелация, 11.2 км с 550 м денивелация и 28.6 км с 1300 м денивелация.

Снимки 📷 Svilena Dimitrova. Резултати от други години ⏱️ 20232022.

5kmrun
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Мая РусеваСК"Черно Море -Атлетик"Жени под 18 годФинал(5.50km)00:30:40
2Емануела СтояноваИстросЖени под 18 годФинал(5.50km)00:36:12
3Магдалена ГатеваЖениФинал(5.50km)00:37:04
4Деница СимеоноваЖениФинал(5.50km)00:38:16
5Ивайла ЧенковаОрловец 93Жени под 18 годФинал(5.50km)00:39:08
6Кристина ПетковаАк Орловец 93 ГабровоЖени под 18 годФинал(5.50km)00:39:21
7Valentina IlievaСКЛА Нови пазарЖениФинал(5.50km)00:40:28
8Мариана ПетковаПетБулЖени 45+Финал(5.50km)00:42:40
9Цветелина ХристоваАтлетик-СофияЖени под 18 годФинал(5.50km)00:43:41
10Gloria IvanovaBEGUNЖени под 18 годФинал(5.50km)00:45:48
11Мелис АхмедоваВариант 5Жени под 18 годФинал(5.50km)00:46:15
12Елена БакърджиеваСКО Сини КамъниЖени под 18 годФинал(5.50km)00:46:51
13Виктория КарачороваБегун ВарнаЖени под 18 годФинал(5.50km)00:47:12
14Мария ДиковаТрапезица 1954Жени под 18 годФинал(5.50km)00:47:37
15Даниела ПетроваВариант 5Жени 45+Финал(5.50km)00:50:10
16Lina VaskovaЖени 45+Финал(5.50km)00:50:59
17Красимира КовачеваВариант 5Жени под 18 годФинал(5.50km)00:51:29
18Дидка КарачороваБегун ВарнаЖени 45+Финал(5.50km)00:52:07
19Рослана ИвановаИстросЖени под 18 годФинал(5.50km)00:53:01
20Сияна АнгеловаВариант 5Жени под 18 годФинал(5.50km)00:57:23
21Гинка НиколаеваЖениФинал(5.50km)00:57:33
22Елена ШирковаЖениФинал(5.50km)00:57:34
23Ния ЦветановаВариант5Жени под 18 годФинал(5.50km)00:57:45
24Илона ивова ИлиеваМебел стил ООДЖени под 18 годФинал(5.50km)01:07:42
25Анна ФилиповаЖени 45+Финал(5.50km)01:13:36
26Надя ГеоргиеваЖени под 18 годФинал(5.50km)01:34:26
-Кристина МавродиеваЖени под 18 год--
DNSДесислава СталеваЖени--
DNSГлория ГосподиноваВариант 5Жени под 18 год--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Румен СтаматовМъжеФинал(5.50km)00:29:11
2Атила РасимСКЛА ШуменМъже под 18 годФинал(5.50km)00:30:04
3Диан ПенчевЧерно море ВарнаМъже 45+Финал(5.50km)00:31:44
4Алекс РадославовИсторсМъже под 18 годФинал(5.50km)00:32:51
5Тодор СтояновМъжеФинал(5.50km)00:33:38
6Иван ИвановМорски вълциМъжеФинал(5.50km)00:34:19
7Явор СидеровВарнаМъжеФинал(5.50km)00:34:20
8Петко ПетковПетБулМъже 45+Финал(5.50km)00:36:20
9Александър АтанасовИсторосМъже под 18 годФинал(5.50km)00:36:22
10Даниел ХристовВариант 5Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:36:55
11Димитър ТодоровСКЛА ШуменМъже под 18 годФинал(5.50km)00:37:16
12Иван ЦановМъже 45+Финал(5.50km)00:37:28
13Росен ХристовСКО "Трапезица" 1954Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:37:54
14Боян СтамовЧумернаМъже под 18 годФинал(5.50km)00:38:25
15Матей СтояновМъже под 18 годФинал(5.50km)00:38:47
16Лъчезар СтанимировВариант5Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:40:27
17Милен ИвановВариант 5Мъже 45+Финал(5.50km)00:42:35
18Асен КовачевВариант 5МъжеФинал(5.50km)00:43:27
19Стефан ЛазаровВариант 5Мъже 45+Финал(5.50km)00:44:40
20Ивайло николов СтанчевМебел стил ООДМъже под 18 годФинал(5.50km)00:45:59
21Георги МицовСКО Трапезица - 1954Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:47:06
22Тодор ГеоргиевВариант5Мъже 45+Финал(5.50km)00:49:50
23Николай ИвановБира и приятелиМъже 45+Финал(5.50km)00:51:25
24Стоян СтояновМъже 45+Финал(5.50km)00:53:12
25Сава СтояновМъже под 18 годФинал(5.50km)00:54:30
26Теодор КовачевВариант 5Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:56:44
27Йордан НиколовВариант 5Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:56:45
28Теодор ГанчевВариант5Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:56:58
29Евгени ГанчевВариант5МъжеФинал(5.50km)00:57:55
30Стелиян КовачевВариант 5Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:58:02
31Марк СтамовЧумернаМъже под 18 годФинал(5.50km)01:14:55
32Йоан ивов ИлиевМебел стил ООДМъже под 18 годФинал(5.50km)01:45:54
-Камен ТонковВариант5Мъже под 18 год--
DNSАтанас СталевМъже под 18 год--
DNSPavel PetrovМъже--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Bilserin SyuleymanСкла Нови пазарЖениФинал(11.20km)01:07:05
2Ренета НенковаВариант 5ЖениФинал(11.20km)01:07:07
3Златина ГенчеваЧУМЕРНАЖениФинал(11.20km)01:16:23
4Станимира ДимитроваСини камъниЖениФинал(11.20km)01:16:31
5Ясемин ЗанковаКСО УзанаЖениФинал(11.20km)01:16:39
6Рая АсеноваIstrosЖениФинал(11.20km)01:18:51
7Надежда ДиловаЖениФинал(11.20km)01:19:25
8Весела СтояноваЖениФинал(11.20km)01:19:52
9Юлия ГеоргиеваВариант 5ЖениФинал(11.20km)01:22:16
10Vyara IlievaЖениФинал(11.20km)01:22:32
11Вилия МиховаЖениФинал(11.20km)01:25:30
12Любомира ТодороваЖениФинал(11.20km)01:25:33
13Жанина КараивановаЖениФинал(11.20km)01:25:37
14Соня СпасоваХемус ТроянЖениФинал(11.20km)01:28:03
15Зорница ПановаАбритусЖениФинал(11.20km)01:29:51
16Елеонора НиколоваУзанаЖени 45+Финал(11.20km)01:30:14
17Христина ЦеноваЖени 45+Финал(11.20km)01:30:34
18Мария ТатароваВариант 5ЖениФинал(11.20km)01:30:37
19Виолина ТодороваЖениФинал(11.20km)01:30:58
20Елеонора ИвановаСини камъниЖениФинал(11.20km)01:31:32
21Rumiana GavrailovaСКО СИНИ КАМЪНИЖени 45+Финал(11.20km)01:32:24
22Елена ДимитроваiRun.bgЖени 45+Финал(11.20km)01:37:17
23Елена ГвоздейковаСини камъниЖени 45+Финал(11.20km)01:38:10
24Румяна ЦановаЖениФинал(11.20km)01:39:50
25Димитрина НиколоваВмСК ВарнаЖениФинал(11.20km)01:41:13
26Ирина ДончеваЖениФинал(11.20km)01:53:25
27Ваня НоваковаСКО Сини КамъниЖениФинал(11.20km)02:02:01
28Севда НачеваЖениФинал(11.20km)02:04:37
29Мирослава ГанчеваВариант5ЖениФинал(11.20km)02:10:22
30Stoyanka SivovaСКО Сини КамъниЖениФинал(11.20km)02:11:25
31Асения ЕговаСКО Сини камъниЖениФинал(11.20km)02:15:09
32Недялка МъндеваСКО Сини камъниЖени 45+Финал(11.20km)02:15:10
33Красимира МарковичiRunЖениФинал(11.20km)02:20:39
34Анета НоваковаСКО Сини камъниЖениФинал(11.20km)02:38:30
DNSПетя ДимитроваЖени--
DNSДесислава БахчевановаКомпас-КросЖени--
DNSАнтония РусеваБавните от ГорнаЖени--
DNSKarina GeorgievaAkademikЖени--
DNSДеяна ДимитроваЖени 45+--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Георги СтефановЖулистанМъжеФинал(11.20km)00:56:49
2Кольо РайчиновSeaside SquadМъжеФинал(11.20km)00:57:06
3Боян ГеоргиевМъжеФинал(11.20km)00:57:08
4Светлозар КолевЧумернаМъжеФинал(11.20km)00:58:07
5Огнян ДимитровАтлетик-СофияМъжеФинал(11.20km)01:00:59
6Ивайло ПейновСКЛА ''Мисионис"МъжеФинал(11.20km)01:01:55
7Пламен ВасилевБавните от ГорнаМъжеФинал(11.20km)01:03:06
8Лазар МилановСпортна Академия АзимутМъжеФинал(11.20km)01:03:32
9Aziz KızıltaşАnkara Oryantiring Spor kulubuМъжеФинал(11.20km)01:04:25
10Никола КарачоровБегун ВарнаМъжеФинал(11.20km)01:05:08
11Антон ХристовСКО "Трапезица" 1954МъжеФинал(11.20km)01:05:11
12Калоян НиколовМъжеФинал(11.20km)01:05:19
13Николай ПисаровСолено бягствоМъже 45+Финал(11.20km)01:07:22
14Станимир СтанковСКЛА МисионисМъжеФинал(11.20km)01:07:30
15Георги ЛацинSeaside SquadМъжеФинал(11.20km)01:08:35
16Александър ИвановСКО Трапезица 1954МъжеФинал(11.20km)01:09:53
17Калин КарачоровБегун ВарнаМъже 45+Финал(11.20km)01:11:08
18Ивайло СтефановАк Орловец 93 ГабровоМъжеФинал(11.20km)01:11:35
19Александър СтефановМъже 45+Финал(11.20km)01:12:38
20Велислав ДолчинковСКО Трапезица - 1954МъжеФинал(11.20km)01:12:48
21Виктор ПоповБегун ВарнаМъжеФинал(11.20km)01:13:07
22Нурхан ХюдаимМъжеФинал(11.20km)01:14:15
23Герасим ГатевМъжеФинал(11.20km)01:14:51
24Иван ПачевМъжеФинал(11.20km)01:15:51
25Михаил АтанасовATA FurnitureМъжеФинал(11.20km)01:16:24
26Теодор ГеоргиевWild MountɅin HeɅrtsМъжеФинал(11.20km)01:16:34
27Мартин КараджовВарненски ЧайкиМъжеФинал(11.20km)01:16:46
28Костадин СтефаниевМъжеФинал(11.20km)01:17:43
29Венелин ВълчевМъжеФинал(11.20km)01:18:02
30Богдан ЙовчевМъже 45+Финал(11.20km)01:19:27
31Георги ДобревМъже 45+Финал(11.20km)01:20:45
32Георги ИлковВариант 5МъжеФинал(11.20km)01:21:10
33Джан АхмедовВариант 5МъжеФинал(11.20km)01:23:02
34Деян ЦеновМъже 45+Финал(11.20km)01:23:40
35Георги БановСКО ТУИДАМъже 45+Финал(11.20km)01:24:27
36Михаел ТурковМъжеФинал(11.20km)01:25:32
37Димитър ДелибалтовМъжеФинал(11.20km)01:27:09
38Viktor IvanovBEGUNМъжеФинал(11.20km)01:28:00
39Васил СтаневХемус ТриянМъже 45+Финал(11.20km)01:28:13
40Костадин НоваковСКО Сини КамъниМъже 45+Финал(11.20km)01:31:37
41Галин БорисовYazov TeamМъжеФинал(11.20km)01:32:55
42Николай ТодоровХемус ТроянМъже 45+Финал(11.20km)01:42:40
43Николай СлавчевМъже 45+Финал(11.20km)01:42:43
44Dimitar SeykovLeeroy JenkinsМъжеФинал(11.20km)01:45:13
45Янко СтефановМъжеФинал(11.20km)01:58:12
46Денис НоваковСКО Сини КамъниМъжеФинал(11.20km)02:02:02
47Иван-александър ГуглевСини камъниМъжеФинал(11.20km)02:24:21
48Георги ШоповЛуди чайки БургасМъже 45+Финал(11.20km)02:45:15
DNSРадослав РадевiRunМъже--
DNSНишан ТакворянМъже--
DNSЙово СтанчевИлчов баирМъже--
DNSИво ДончевBrown TeamМъже 45+--
DNSErkan ZakirErkan BqgaaМъже--
DNSМарин ГеоргиевKK VarnaМъже--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Кристина ИвановаЖениФинал(28.60km)02:51:58
2Надежда АнгеловаЖулистанЖениФинал(28.60km)02:54:18
3Десислава ДимоваВариант 5ЖениФинал(28.60km)03:15:55
4Валерия ДимитроваGoldNutrition BulgariaЖениФинал(28.60km)03:19:22
5Милена ДобреваТри тийм варнаЖени 45+Финал(28.60km)03:51:56
6Грета МомчеваЗелена стъпкаЖениФинал(28.60km)04:05:55
DNSВесела StoyanovaЖени--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Валентин ШишковСКО ,,Трапезица 1954" Велико ТърновоМъжеФинал(28.60km)02:26:50
2Йордан ТодоровМъжеФинал(28.60km)02:28:15
3Dmitrii ZonovМъжеФинал(28.60km)02:30:46
4Nikolay KoleviRunМъжеФинал(28.60km)02:33:11
5Константин ВасилевМъже 45+Финал(28.60km)02:40:44
6Tervel DragoevVariant 5МъжеФинал(28.60km)02:45:34
7Младен ГайтанджиевСК "Чумерна"МъжеФинал(28.60km)02:47:18
8Димитър АтанасовATA FurnitureМъжеФинал(28.60km)02:47:21
9Преслав ПейновСКЛА МисионисМъжеФинал(28.60km)02:50:36
10Ivaylo DragoevVariant 5МъжеФинал(28.60km)02:54:40
11Aleksey VasilevСтоте Войводи СливенМъже 45+Финал(28.60km)02:57:09
12Mariyan NedyalkovOutcastМъжеФинал(28.60km)02:59:06
13Ивайло КеремедчиевКоджа каяМъже 45+Финал(28.60km)03:00:43
14Мирослав КириловБавните от ТърновоМъжеФинал(28.60km)03:01:07
15Илия БончевМъже 45+Финал(28.60km)03:01:50
16Ivo PanayotovQzovМъжеФинал(28.60km)03:02:57
17Калин ПенчевТърново УлтраМъжеФинал(28.60km)03:11:49
18Николай НиколовМъже 45+Финал(28.60km)03:15:32
19Nikola NikolovМъже 45+Финал(28.60km)03:17:35
20Георги ГочевМъже 45+Финал(28.60km)03:18:05
21Димитър МавродиевМъже 45+Финал(28.60km)03:20:21
22Nestor DomuschievBasi kefaМъжеФинал(28.60km)03:26:13
23Иван ИвановЗелена стъпкаМъже 45+Финал(28.60km)03:32:37
24Николай ХристовМъжеФинал(28.60km)03:44:46
25Hasan SakalovМъже 45+Финал(28.60km)03:51:42
26Георги ГюровМъжеФинал(28.60km)03:52:39
27Борислав КапукарановМъжеФинал(28.60km)03:53:30
28Ростислав КолевМъжеФинал(28.60km)03:55:23
29Георги ПеневАлфа РомеоМъже 45+Финал(28.60km)04:02:31
30Тихомир МитевМъжеФинал(28.60km)04:05:24
31Miroslav IvanovМъжеФинал(28.60km)04:13:53
32Hristo MetevМъже 45+Финал(28.60km)04:22:19
33Димитър Ал. димитровЖулистанМъжеФинал(28.60km)04:23:59
34Никола ЙордановМъжеФинал(28.60km)05:00:18
DNSGeorgi SimeonovQuillsМъже--
DNSСлавян МарковВСК Стрямци 61Мъже--
DNSАхмед ФараонаЖУЛИСТАНМъже--
DNSСлавян ГенчевЧумернаМъже--
DNSАнтон ЦанчевЗелена СтъпкаМъже--
DNSЯсен КъчинскиTri Team VarnaМъже--

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции