Резултати от Misionis Trail 2022

Misionis trail е състезание по планинско бягане в района на град Търговище и един от стоте национални туристически обекта – крепостта Мисионис. Крепостта е разположена на хълм над реката, в прохода Боаза, в подножието на Преславската планина.

Състезателните трасета бяха 5.5 км с 250 м денивелация, 11.2 км с 550 м денивелация и 28.6 км с 1300 м денивелация.

Снимки 📷 Svilena Dimitrova. Резултати от други години ⏱️ 2021 – 2019.

5kmrun
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Мая РусеваСК"Черно Море -Атлетик"Жени под 18 годФинал(5.50km)00:30:40
2Емануела СтояноваИстросЖени под 18 годФинал(5.50km)00:36:12
3Магдалена ГатеваЖениФинал(5.50km)00:37:04
4Деница СимеоноваЖениФинал(5.50km)00:38:16
5Ивайла ЧенковаОрловец 93Жени под 18 годФинал(5.50km)00:39:08
6Кристина ПетковаАк Орловец 93 ГабровоЖени под 18 годФинал(5.50km)00:39:21
7Valentina IlievaСКЛА Нови пазарЖениФинал(5.50km)00:40:28
8Мариана ПетковаПетБулЖени 45+Финал(5.50km)00:42:40
9Цветелина ХристоваАтлетик-СофияЖени под 18 годФинал(5.50km)00:43:41
10Gloria IvanovaBEGUNЖени под 18 годФинал(5.50km)00:45:48
11Мелис АхмедоваВариант 5Жени под 18 годФинал(5.50km)00:46:15
12Елена БакърджиеваСКО Сини КамъниЖени под 18 годФинал(5.50km)00:46:51
13Виктория КарачороваБегун ВарнаЖени под 18 годФинал(5.50km)00:47:12
14Мария ДиковаТрапезица 1954Жени под 18 годФинал(5.50km)00:47:37
15Даниела ПетроваВариант 5Жени 45+Финал(5.50km)00:50:10
16Lina VaskovaЖени 45+Финал(5.50km)00:50:59
17Красимира КовачеваВариант 5Жени под 18 годФинал(5.50km)00:51:29
18Дидка КарачороваБегун ВарнаЖени 45+Финал(5.50km)00:52:07
19Рослана ИвановаИстросЖени под 18 годФинал(5.50km)00:53:01
20Сияна АнгеловаВариант 5Жени под 18 годФинал(5.50km)00:57:23
21Гинка НиколаеваЖениФинал(5.50km)00:57:33
22Елена ШирковаЖениФинал(5.50km)00:57:34
23Ния ЦветановаВариант5Жени под 18 годФинал(5.50km)00:57:45
24Илона ивова ИлиеваМебел стил ООДЖени под 18 годФинал(5.50km)01:07:42
25Анна ФилиповаЖени 45+Финал(5.50km)01:13:36
26Надя ГеоргиеваЖени под 18 годФинал(5.50km)01:34:26
-Кристина МавродиеваЖени под 18 год--
DNSДесислава СталеваЖени--
DNSГлория ГосподиноваВариант 5Жени под 18 год--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Румен СтаматовМъжеФинал(5.50km)00:29:11
2Атила РасимСКЛА ШуменМъже под 18 годФинал(5.50km)00:30:04
3Диан ПенчевЧерно море ВарнаМъже 45+Финал(5.50km)00:31:44
4Алекс РадославовИсторсМъже под 18 годФинал(5.50km)00:32:51
5Тодор СтояновМъжеФинал(5.50km)00:33:38
6Иван ИвановМорски вълциМъжеФинал(5.50km)00:34:19
7Явор СидеровВарнаМъжеФинал(5.50km)00:34:20
8Петко ПетковПетБулМъже 45+Финал(5.50km)00:36:20
9Александър АтанасовИсторосМъже под 18 годФинал(5.50km)00:36:22
10Даниел ХристовВариант 5Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:36:55
11Димитър ТодоровСКЛА ШуменМъже под 18 годФинал(5.50km)00:37:16
12Иван ЦановМъже 45+Финал(5.50km)00:37:28
13Росен ХристовСКО "Трапезица" 1954Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:37:54
14Боян СтамовЧумернаМъже под 18 годФинал(5.50km)00:38:25
15Матей СтояновМъже под 18 годФинал(5.50km)00:38:47
16Лъчезар СтанимировВариант5Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:40:27
17Милен ИвановВариант 5Мъже 45+Финал(5.50km)00:42:35
18Асен КовачевВариант 5МъжеФинал(5.50km)00:43:27
19Стефан ЛазаровВариант 5Мъже 45+Финал(5.50km)00:44:40
20Ивайло николов СтанчевМебел стил ООДМъже под 18 годФинал(5.50km)00:45:59
21Георги МицовСКО Трапезица - 1954Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:47:06
22Тодор ГеоргиевВариант5Мъже 45+Финал(5.50km)00:49:50
23Николай ИвановБира и приятелиМъже 45+Финал(5.50km)00:51:25
24Стоян СтояновМъже 45+Финал(5.50km)00:53:12
25Сава СтояновМъже под 18 годФинал(5.50km)00:54:30
26Теодор КовачевВариант 5Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:56:44
27Йордан НиколовВариант 5Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:56:45
28Теодор ГанчевВариант5Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:56:58
29Евгени ГанчевВариант5МъжеФинал(5.50km)00:57:55
30Стелиян КовачевВариант 5Мъже под 18 годФинал(5.50km)00:58:02
31Марк СтамовЧумернаМъже под 18 годФинал(5.50km)01:14:55
32Йоан ивов ИлиевМебел стил ООДМъже под 18 годФинал(5.50km)01:45:54
-Камен ТонковВариант5Мъже под 18 год--
DNSАтанас СталевМъже под 18 год--
DNSPavel PetrovМъже--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Bilserin SyuleymanСкла Нови пазарЖениФинал(11.20km)01:07:05
2Ренета НенковаВариант 5ЖениФинал(11.20km)01:07:07
3Златина ГенчеваЧУМЕРНАЖениФинал(11.20km)01:16:23
4Станимира ДимитроваСини камъниЖениФинал(11.20km)01:16:31
5Ясемин ЗанковаКСО УзанаЖениФинал(11.20km)01:16:39
6Рая АсеноваIstrosЖениФинал(11.20km)01:18:51
7Надежда ДиловаЖениФинал(11.20km)01:19:25
8Весела СтояноваЖениФинал(11.20km)01:19:52
9Юлия ГеоргиеваВариант 5ЖениФинал(11.20km)01:22:16
10Vyara IlievaЖениФинал(11.20km)01:22:32
11Вилия МиховаЖениФинал(11.20km)01:25:30
12Любомира ТодороваЖениФинал(11.20km)01:25:33
13Жанина КараивановаЖениФинал(11.20km)01:25:37
14Соня СпасоваХемус ТроянЖениФинал(11.20km)01:28:03
15Зорница ПановаАбритусЖениФинал(11.20km)01:29:51
16Елеонора НиколоваУзанаЖени 45+Финал(11.20km)01:30:14
17Христина ЦеноваЖени 45+Финал(11.20km)01:30:34
18Мария ТатароваВариант 5ЖениФинал(11.20km)01:30:37
19Виолина ТодороваЖениФинал(11.20km)01:30:58
20Елеонора ИвановаСини камъниЖениФинал(11.20km)01:31:32
21Rumiana GavrailovaСКО СИНИ КАМЪНИЖени 45+Финал(11.20km)01:32:24
22Елена ДимитроваiRun.bgЖени 45+Финал(11.20km)01:37:17
23Елена ГвоздейковаСини камъниЖени 45+Финал(11.20km)01:38:10
24Румяна ЦановаЖениФинал(11.20km)01:39:50
25Димитрина НиколоваВмСК ВарнаЖениФинал(11.20km)01:41:13
26Ирина ДончеваЖениФинал(11.20km)01:53:25
27Ваня НоваковаСКО Сини КамъниЖениФинал(11.20km)02:02:01
28Севда НачеваЖениФинал(11.20km)02:04:37
29Мирослава ГанчеваВариант5ЖениФинал(11.20km)02:10:22
30Stoyanka SivovaСКО Сини КамъниЖениФинал(11.20km)02:11:25
31Асения ЕговаСКО Сини камъниЖениФинал(11.20km)02:15:09
32Недялка МъндеваСКО Сини камъниЖени 45+Финал(11.20km)02:15:10
33Красимира МарковичiRunЖениФинал(11.20km)02:20:39
34Анета НоваковаСКО Сини камъниЖениФинал(11.20km)02:38:30
DNSПетя ДимитроваЖени--
DNSДесислава БахчевановаКомпас-КросЖени--
DNSАнтония РусеваБавните от ГорнаЖени--
DNSKarina GeorgievaAkademikЖени--
DNSДеяна ДимитроваЖени 45+--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Георги СтефановЖулистанМъжеФинал(11.20km)00:56:49
2Кольо РайчиновSeaside SquadМъжеФинал(11.20km)00:57:06
3Боян ГеоргиевМъжеФинал(11.20km)00:57:08
4Светлозар КолевЧумернаМъжеФинал(11.20km)00:58:07
5Огнян ДимитровАтлетик-СофияМъжеФинал(11.20km)01:00:59
6Ивайло ПейновСКЛА ''Мисионис"МъжеФинал(11.20km)01:01:55
7Пламен ВасилевБавните от ГорнаМъжеФинал(11.20km)01:03:06
8Лазар МилановСпортна Академия АзимутМъжеФинал(11.20km)01:03:32
9Aziz KızıltaşАnkara Oryantiring Spor kulubuМъжеФинал(11.20km)01:04:25
10Никола КарачоровБегун ВарнаМъжеФинал(11.20km)01:05:08
11Антон ХристовСКО "Трапезица" 1954МъжеФинал(11.20km)01:05:11
12Калоян НиколовМъжеФинал(11.20km)01:05:19
13Николай ПисаровСолено бягствоМъже 45+Финал(11.20km)01:07:22
14Станимир СтанковСКЛА МисионисМъжеФинал(11.20km)01:07:30
15Георги ЛацинSeaside SquadМъжеФинал(11.20km)01:08:35
16Александър ИвановСКО Трапезица 1954МъжеФинал(11.20km)01:09:53
17Калин КарачоровБегун ВарнаМъже 45+Финал(11.20km)01:11:08
18Ивайло СтефановАк Орловец 93 ГабровоМъжеФинал(11.20km)01:11:35
19Александър СтефановМъже 45+Финал(11.20km)01:12:38
20Велислав ДолчинковСКО Трапезица - 1954МъжеФинал(11.20km)01:12:48
21Виктор ПоповБегун ВарнаМъжеФинал(11.20km)01:13:07
22Нурхан ХюдаимМъжеФинал(11.20km)01:14:15
23Герасим ГатевМъжеФинал(11.20km)01:14:51
24Иван ПачевМъжеФинал(11.20km)01:15:51
25Михаил АтанасовATA FurnitureМъжеФинал(11.20km)01:16:24
26Теодор ГеоргиевWild MountɅin HeɅrtsМъжеФинал(11.20km)01:16:34
27Мартин КараджовВарненски ЧайкиМъжеФинал(11.20km)01:16:46
28Костадин СтефаниевМъжеФинал(11.20km)01:17:43
29Венелин ВълчевМъжеФинал(11.20km)01:18:02
30Богдан ЙовчевМъже 45+Финал(11.20km)01:19:27
31Георги ДобревМъже 45+Финал(11.20km)01:20:45
32Георги ИлковВариант 5МъжеФинал(11.20km)01:21:10
33Джан АхмедовВариант 5МъжеФинал(11.20km)01:23:02
34Деян ЦеновМъже 45+Финал(11.20km)01:23:40
35Георги БановСКО ТУИДАМъже 45+Финал(11.20km)01:24:27
36Михаел ТурковМъжеФинал(11.20km)01:25:32
37Димитър ДелибалтовМъжеФинал(11.20km)01:27:09
38Viktor IvanovBEGUNМъжеФинал(11.20km)01:28:00
39Васил СтаневХемус ТриянМъже 45+Финал(11.20km)01:28:13
40Костадин НоваковСКО Сини КамъниМъже 45+Финал(11.20km)01:31:37
41Галин БорисовYazov TeamМъжеФинал(11.20km)01:32:55
42Николай ТодоровХемус ТроянМъже 45+Финал(11.20km)01:42:40
43Николай СлавчевМъже 45+Финал(11.20km)01:42:43
44Dimitar SeykovLeeroy JenkinsМъжеФинал(11.20km)01:45:13
45Янко СтефановМъжеФинал(11.20km)01:58:12
46Денис НоваковСКО Сини КамъниМъжеФинал(11.20km)02:02:02
47Иван-александър ГуглевСини камъниМъжеФинал(11.20km)02:24:21
48Георги ШоповЛуди чайки БургасМъже 45+Финал(11.20km)02:45:15
DNSРадослав РадевiRunМъже--
DNSНишан ТакворянМъже--
DNSЙово СтанчевИлчов баирМъже--
DNSИво ДончевBrown TeamМъже 45+--
DNSErkan ZakirErkan BqgaaМъже--
DNSМарин ГеоргиевKK VarnaМъже--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Кристина ИвановаЖениФинал(28.60km)02:51:58
2Надежда АнгеловаЖулистанЖениФинал(28.60km)02:54:18
3Десислава ДимоваВариант 5ЖениФинал(28.60km)03:15:55
4Валерия ДимитроваGoldNutrition BulgariaЖениФинал(28.60km)03:19:22
5Милена ДобреваТри тийм варнаЖени 45+Финал(28.60km)03:51:56
6Грета МомчеваЗелена стъпкаЖениФинал(28.60km)04:05:55
DNSВесела StoyanovaЖени--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Валентин ШишковСКО ,,Трапезица 1954" Велико ТърновоМъжеФинал(28.60km)02:26:50
2Йордан ТодоровМъжеФинал(28.60km)02:28:15
3Dmitrii ZonovМъжеФинал(28.60km)02:30:46
4Nikolay KoleviRunМъжеФинал(28.60km)02:33:11
5Константин ВасилевМъже 45+Финал(28.60km)02:40:44
6Tervel DragoevVariant 5МъжеФинал(28.60km)02:45:34
7Младен ГайтанджиевСК "Чумерна"МъжеФинал(28.60km)02:47:18
8Димитър АтанасовATA FurnitureМъжеФинал(28.60km)02:47:21
9Преслав ПейновСКЛА МисионисМъжеФинал(28.60km)02:50:36
10Ivaylo DragoevVariant 5МъжеФинал(28.60km)02:54:40
11Aleksey VasilevСтоте Войводи СливенМъже 45+Финал(28.60km)02:57:09
12Mariyan NedyalkovOutcastМъжеФинал(28.60km)02:59:06
13Ивайло КеремедчиевКоджа каяМъже 45+Финал(28.60km)03:00:43
14Мирослав КириловБавните от ТърновоМъжеФинал(28.60km)03:01:07
15Илия БончевМъже 45+Финал(28.60km)03:01:50
16Ivo PanayotovQzovМъжеФинал(28.60km)03:02:57
17Калин ПенчевТърново УлтраМъжеФинал(28.60km)03:11:49
18Николай НиколовМъже 45+Финал(28.60km)03:15:32
19Nikola NikolovМъже 45+Финал(28.60km)03:17:35
20Георги ГочевМъже 45+Финал(28.60km)03:18:05
21Димитър МавродиевМъже 45+Финал(28.60km)03:20:21
22Nestor DomuschievBasi kefaМъжеФинал(28.60km)03:26:13
23Иван ИвановЗелена стъпкаМъже 45+Финал(28.60km)03:32:37
24Николай ХристовМъжеФинал(28.60km)03:44:46
25Hasan SakalovМъже 45+Финал(28.60km)03:51:42
26Георги ГюровМъжеФинал(28.60km)03:52:39
27Борислав КапукарановМъжеФинал(28.60km)03:53:30
28Ростислав КолевМъжеФинал(28.60km)03:55:23
29Георги ПеневАлфа РомеоМъже 45+Финал(28.60km)04:02:31
30Тихомир МитевМъжеФинал(28.60km)04:05:24
31Miroslav IvanovМъжеФинал(28.60km)04:13:53
32Hristo MetevМъже 45+Финал(28.60km)04:22:19
33Димитър Ал. димитровЖулистанМъжеФинал(28.60km)04:23:59
34Никола ЙордановМъжеФинал(28.60km)05:00:18
DNSGeorgi SimeonovQuillsМъже--
DNSСлавян МарковВСК Стрямци 61Мъже--
DNSАхмед ФараонаЖУЛИСТАНМъже--
DNSСлавян ГенчевЧумернаМъже--
DNSАнтон ЦанчевЗелена СтъпкаМъже--
DNSЯсен КъчинскиTri Team VarnaМъже--

Вижте още

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

На 13 ноември 2022 се проведе предпоследния за годината старт от XLkmrun календара на 5kmrun. Състезанието събра голям брой участници в района на Бонсови поляни, Люлин планина.

Резултати от Cactus Run 2022

Резултати от Cactus Run 2022

На 6 ноември 2022 се проведе The Cactus Run. Състезание по планинско бягане част от веригата Trail Series