Резултати от Misionis Trail 2023

Поредното издание на Misionis Trail / Мисионис трейл се проведе на 12 ноември 2023. Състезание по планинско бягане с трасета в красивата природа на Преславската планина край крепостта Мисионис. През 2023 състезанието събра над 350 бегачи от цялата страна, които участваха на няколко дистанции – 5.5 км, 11.2 км и 28.6 км.

Домакин бе района на град Търговише, а организатори СКЛА „Мисионис“ Търговище и СКО „Вариант 5“ Търговище.

Снимки 📷 Facebook. Резултати от други години ⏱️ 20232022.

5kmrun
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Мая РусеваЖени под 18 год00:31:57
2Деница СимеоноваЖени00:36:35
3Деница ЖелязковаСК СтогосЖени00:36:50
4Кристина ПетковаАК Орловец 93Жени под 18 год00:37:12
5Митка Стоева5кмРънЯмболЖени00:37:46
6Валери МидендорфТриатлон Далян РусеЖени под 18 год00:39:33
7Светла СтанчеваЖени 45+00:39:37
8Мелис АхмедоваВариант 5Жени под 18 год00:41:46
9Ренета КостоваДалян РусеЖени под 18 год00:42:06
10Петя КолеваБягам за здравеЖени00:42:24
11Йоанна РадославоваСКЛА Атлетик Велики ПреславЖени под 18 год00:42:24
12Тияна КостоваДалян РусеЖени под 18 год00:43:35
13Valentina IvanovaRunning menaceЖени00:44:29
14Марияна ЗахариеваЖени 45+00:44:49
15Анна МинчеваBrown teamЖени под 18 год00:45:20
16Ирина ПавловаShumen Early RunnersЖени 45+00:45:50
17Мария КостоваЖени00:46:00
18Йорданка Будинова-спахиеваЖени 45+00:46:01
19Анастасия КъневаЖени00:46:10
20Даниела ПетроваЖени 45+00:46:12
21Ралица ВампороваВАРИАНТ 5Жени под 18 год00:46:18
22Анита БорисоваЖени00:46:27
23Богдана ЙордановаВариант 5Жени под 18 год00:50:33
24Микаела ТодороваЖени под 18 год00:52:20
25Рая ПенчеваЖени под 18 год00:52:21
26Антоанета КарабалиеваЖени 45+00:52:23
27Христина Ангелова-гинчеваЖени00:53:31
28Изабел НиколоваBonBonЖени под 18 год00:53:54
29Кристин НиколоваBonBonЖени под 18 год00:53:55
30Милена ДимитроваЖени 45+00:56:30
31Елена ШирковаЖени00:57:30
32Гинка НиколаеваЖени00:57:31
33Sadi AhmedovaЖени01:00:25
34Reham AhmedЖени01:02:08
35Илияна ИлиеваЖени01:12:34
DNSTeodora MihalevaЖени-
DNSКарина ЗлатковаЖени под 18 год-
DNSВиктория АнгеловаЖени под 18 год-
DNSГабриела ПееваЖени-
DNSЕмилия ИвановаЖени 45+-
DNSТеодора МихалеваЖени-
DNSКрасимира КовачеваЖени под 18 год-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Атила РасимСКЛА ШуменМъже под 18 год00:27:35
2Румен СтаматовМъже00:29:11
3Борис Генчев5km run ShumenМъже под 18 год00:29:52
4Мирослав ЙосифовМъже00:30:34
5Христо МойсевМъже 45+00:30:35
6Диан ПенчевЧерно мореМъже 45+00:31:20
7Boyan KirilovМъже под 18 год00:32:02
8Daniel HristovVariant 5Мъже под 18 год00:32:02
9Иван ИвановМорски вълциМъже00:32:15
10Тодор СтояновМъже00:32:50
11Добромир ВасилевShumen Early RunnersМъже 45+00:34:54
12Християн ХристовАК Орловец 93Мъже под 18 год00:35:00
13Юлий НарлевЧерно мореМъже под 18 год00:35:01
14Георги АтанасовРадио999Мъже под 18 год00:35:01
15Йонатан МидендорфТриатлон Далян РусеМъже00:35:30
16Матей СтояновСКЛА Евър, гр.ВарнаМъже под 18 год00:35:37
17Иван ЦановМъже 45+00:36:33
18Ивайло СтанчевМъже под 18 год00:37:10
19Милен ЦановBrown teamМъже под 18 год00:37:40
20Иван ИвановМъже00:38:40
21Георги НешевМъже00:38:46
22Павел КостадиновМЕБЕЛ СТИЛМъже00:38:50
23Милен АтанасовМъже 45+00:38:52
24Цветан ВасилевДалян РусеМъже под 18 год00:39:32
25Мартин БотевДалян РусеМъже под 18 год00:39:35
26Борислав БотевКуците конеМъже00:39:54
27Георги ПетровUSTETO Climbing WallsМъже 45+00:39:56
28Серкан ЗияевМъже00:40:02
29Стефан ЛазаровМъже 45+00:40:47
30Божидар КолчевМъже00:41:16
31Димо ДимовМъже00:41:48
32Кольо ЖишевМъже00:41:56
33Ивайло ЯкимовМъже 45+00:42:21
34Данаил ДрагановКуците конеМъже00:42:25
35Николай ДобревСтоян Добрев, СливенМъже под 18 год00:44:45
36Николай СпахиевМъже 45+00:45:26
37Тодор ГеоргиевВариант5Мъже 45+00:46:47
38Димитър СтоевЧерно море Атлетика ВарнаМъже под 18 год00:47:11
39Николай ИвановТрапезицаМъже 45+00:47:53
40Стефан ВампоровВАРИАНТ 5Мъже 45+00:48:21
41Стелиян КовачевМъже под 18 год00:50:44
42Момчил ТотевВариант 5Мъже под 18 год00:51:02
43Стоян СтояновМъже 45+00:53:11
44Габриел НедковВариант 5Мъже под 18 год00:54:09
45Теодор КовачевМъже под 18 год00:54:16
46Цветан ПетковВариант 5Мъже под 18 год01:05:13
47Цветелин ШирковМъже01:12:19
48Александър ГеоргиевМъже 45+01:16:02
49Димитър ГеоргиевМъже01:42:51
DNSHamza KimiМъже-
DNSMariyan NedyalkovСтършелаМъже-
DNSИвелин НейковМъже-
DNSДимитър ГеоргиевМъже-
МястоИмеОтборВреме
1Магдалена ГатеваMG Art00:35:49
2Илина ИлиеваProCredit Bank00:45:49
3Радостина КириловаМЕБЕЛ СТИЛ00:46:48
4Цветелина николаева ПетковаХоваг ЕООД01:00:58
5Радослава ПетковаМЕБЕЛ СТИЛ01:02:18
6РаяШомеваГласко ООД01:02:18
7Милена димитрова РайчеваХоваг ЕООД01:02:30
8Йорданка петкова РусеваХоваг ЕООД01:02:36
9Виолета БърденскаProCredit Bank01:05:16
10СайдеАхмедГласко ООД01:05:27
11Гергана ГеоргиеваProCredit Bank01:05:36
12Ивана ШомеваГласко ООД01:05:58
13ФатмеАхмедГласко ООД01:05:59
14Десислава КърджиеваГласко ООД01:06:49
15Екатерина АнгеловаProCredit Bank01:10:38
16Радка митева БоневаХоваг ЕООД01:11:10
17Таня ХристоваProCredit Bank01:13:24
18Никол КостадиноваProCredit Bank01:14:05
19Галина БожиловаProCredit Bank01:14:08
20ПетяКолеваГласко ООД01:16:32
21Айтен КасимоваГласко ООД01:16:33
22Десислава ДаневаМЕБЕЛ СТИЛ01:18:57
23Надя ГроздановаМЕБЕЛ СТИЛ01:20:35
24Николинка ТодороваМЕБЕЛ СТИЛ01:20:46
25Бенял БасриеваМЕБЕЛ СТИЛ01:21:57
26Донка василева АпостоловаХоваг ЕООД01:23:47
27Сузан серветова АдиловаХоваг ЕООД01:23:49
28Тоня веселинова СтойчеваХоваг ЕООД01:23:55
29Пенка жечева СпасоваХоваг ЕООД01:24:04
30Галина павлова ПавловаХоваг ЕООД01:24:07
31Цветелина ВелчеваProCredit Bank01:29:34
32Ива СтанковаProCredit Bank01:29:36
33Теодора НиколоваProCredit Bank01:36:09
34Петя ВълкановаProCredit Bank01:36:10
35Гергана АнгеловаProCredit Bank01:42:28
36Станислава ДимитроваProCredit Bank01:42:32
DNSМария МитеваProCredit Bank-
DNSЦветелина НиколоваProCredit Bank-
DNSПавлинка ГосподиноваProCredit Bank-
DNSХристина НиколоваProCredit Bank-
DNSИванка ТотеваProCredit Bank-
DNSТеодорина СтаневаProCredit Bank-
DNSЛора ЯнковаProCredit Bank-
МястоИмеОтборВреме
1Петър ПетровМЕБЕЛ СТИЛ00:39:29
2Теодор руменов ХристовХоваг ЕООД00:41:41
3Динко ДаневProCredit Bank00:42:04
4Румен ЙордановProCredit Bank00:42:19
5Добромир РачевМЕБЕЛ СТИЛ00:44:22
6Иво ИлиевМЕБЕЛ СТИЛ00:44:48
7Тошо ВасевProCredit Bank00:46:30
8Иван ПетровProCredit Bank00:46:40
9Георги иванов РайковХоваг ЕООД00:50:05
10СтаниславГеоргиевГласко ООД00:52:02
11Мирослав илиянов ПетровХоваг ЕООД00:52:07
12Емил емилов МилевХоваг ЕООД00:58:10
13Eugen georg PeterhansХоваг ЕООД00:59:06
14Джан МехмедProCredit Bank01:01:05
15Николай ГоведарскиProCredit Bank01:02:01
16Димитър ДечевProCredit Bank01:02:06
17Иван ИвановМЕБЕЛ СТИЛ01:02:19
18Росен СимеоновProCredit Bank01:04:37
19Ангел ДимитровProCredit Bank01:05:20
20КорайАхмедГласко ООД01:05:24
21ТеодорСтаниславовГласко ООД01:06:51
22АхмедАхмедГласко ООД01:07:04
23Минчо МиневМЕБЕЛ СТИЛ01:07:24
24Пламен маринов ПетковХоваг ЕООД01:11:31
25ГригорШомевГласко ООД01:11:43
26Айдън АхмедовМЕБЕЛ СТИЛ01:12:28
27Йоан ИлиевМЕБЕЛ СТИЛ01:18:53
28Али ХасанМЕБЕЛ СТИЛ01:21:55
29Марин николов МариновХоваг ЕООД01:24:07
30ГригорШомевГласко ООД01:29:32
31МаринШомевГласко ООД01:29:33
32Павел СтанковProCredit Bank01:29:37
33Бончо БоневГласко ООД01:29:52
DNSКалин ПетровProCredit Bank-
DNSПламен СтояновProCredit Bank-
DNSКонстантин КостовProCredit Bank-
DNSМирослав КолевProCredit Bank-
DNSМартин КостовProCredit Bank-
DNSФилип КостовProCredit Bank-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Кристина ИвановаЖени01:07:53
2Юлия ГеоргиеваВариант 5Жени01:14:49
3Румяна ПановскаЖени 45+01:17:42
4Жанина КараивановаТанграЖени01:19:48
5Вихра РусеваСКО"Трапезица1954"Жени01:22:55
6Дана ХристоваShumen Early RunnersЖени01:23:05
7Радост КолеваShumen Early RunnersЖени 45+01:23:23
8Savina TsvetanovaЖени01:25:58
9Яна ПетроваТрапезицаЖени01:27:51
10Мария ДиковаТрапезица 1954Жени01:27:52
11Деяна ДимитроваЖени 45+01:28:04
12Грета МомчеваASICS FRONTRUNNERЖени01:28:14
13Калина БъчвароваЖени01:28:24
14Ралица ТютюнджиеваЖени01:28:34
15Yurka SimeonovaSlivenЖени 45+01:28:53
16Румяна ГавраиловаЖени 45+01:28:54
17Цвета ТодороваНадбягай сеЖени01:30:44
18Катерина ГеоргиеваЖени01:31:50
19Diana StamovaЖени01:33:24
20Емилия ЙордановаТрюфелиЖени01:34:29
21Bethzabé AvilaNeЖени 45+01:34:38
22Кристина БорисоваЖени01:35:36
23Александра ИвановаЖени01:36:13
24Ваня НоваковаЖени 45+01:36:20
25София ПетроваСко Трапезица 1954Жени01:38:22
26Йоанна БакаловаЖени01:38:33
27Яна АтанасоваЖени01:45:14
28Ценка МилеваWild MountɅin HeɅrts & Fairs & FestivalsЖени 45+01:46:50
29Светослава ЧанаковаЖени01:47:10
30Hristina KelisakievaЖени01:47:43
31Асения ЕговаСКО "Сини камъни"Жени01:47:46
32Стоянка СивоваСКИ Сини КамъниЖени01:47:48
33Detelina DzhambazovaЖени 45+01:48:57
34Чудомира СтамоваProCredit BankЖени01:48:57
DNFRadostina StefanovaЖени 45+01:23:00
DNSЗлатина ГенчеваЧУМЕРНАЖени-
DNSЕмилия ХристоваЖени 45+-
DNSЕлена ГвоздейковаСини камъниЖени 45+-
DNSСтанимира ДимитроваСини камъниЖени-
DNSРадостина ДимоваЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Даниел ДимитровМъже01:03:47
2Георги ЛацинМъже01:04:00
3Антон ХристовСКО "Трапезица" 1954Мъже01:04:49
4Николай Писаров5km run БургасМъже 45+01:05:07
5Георги ТодоровМъже01:07:24
6Иван СултановБягам за здравеМъже01:08:42
7Нейко ПлачковЛетящитеМъже 45+01:08:46
8Иван ПачевАсетМъже01:09:33
9Александър ИвановТрапезицаМъже01:09:36
10Кирил ДрагановРусе ТичаМъже 45+01:09:45
11Ивайло СтефановАк Орловец 93Мъже01:09:48
12Мирослав КириловБавните от ТърГоЛясМъже01:09:57
13Илия Василев5kmRunBsМъже01:11:01
14Dimitar MitevNo TeamМъже01:11:07
15Велислав ДолчинковСКО Трапезица-1954Мъже01:11:23
16Влади КаркоровАкадемиятаМъже01:11:23
17Даниел СавовЕВЪРМъже 45+01:11:50
18Николай ДончевМъже01:11:58
19Ивелин ИвановСпринт 2020 В.ТърновоМъже01:12:16
20Теодор ГеоргиевWild MountɅin HeɅrts & Fairs & FestivalsМъже01:12:47
21Николай ГинчевМъже01:13:24
22Николай НиколовМъже01:13:24
23Dimitar TzankovMitakisМъже01:14:32
24Вели ИсовБягам за здравеМъже01:15:41
25Miroslav IvanovМъже01:16:00
26Росен ХристовСКО "Трапезица" 1954Мъже01:16:28
27Павлин ДимитровМъже 45+01:16:47
28Лъчезар СтанимировВариант 5Мъже01:17:16
29Димитър ДимитровввМъже 45+01:17:20
30Богдан ЙовчевАк Орловец 93Мъже 45+01:18:01
31Иван ИвановЗелена стъпкаМъже 45+01:18:45
32Стефан ИвановМъже01:18:50
33Ибрям ИбрямовМъже 45+01:18:50
34Radostin Атанасов@(-_^)@Мъже01:19:41
35Мартин НайденовRunFunnersМъже 45+01:22:12
36Стилиян НиколовShumen Early RunnersМъже01:23:15
37Цветомир БижевМъже01:23:20
38Марин ХристовМъже01:23:22
39Цветомир Генчев5km run ShumenМъже 45+01:23:37
40Красимир СтефановМъже01:25:18
41Петър ФилевБягам си за здравеМъже01:25:59
42Георги МицовСКО Трапезица 1954Мъже01:26:45
43Борислав АтанасовМъже01:27:19
44Дамян МаксимовБатеМъже01:27:40
45Тодор АрсовShumen Early RunnersМъже 45+01:27:44
46Асен ТопаловShumen Early runnersМъже01:27:48
47Станислав КомневЛуд умора нямаМъже01:28:13
48Мартин МинчевBrown teamМъже01:28:26
49Hristo Ivanov#НямаЧакайМъже01:29:47
50Emel Mahmud#НямаЧакайМъже01:29:51
51Георги ВасилевProCredit BankМъже01:30:03
52Димитър ДимитровМъже 45+01:30:05
53Георги ДобревМъже 45+01:30:18
54Георги ИлиевМъже 45+01:30:36
55Благовест ПетровChicken legsМъже01:33:13
56Владимир ДаскаловАкадемиятаМъже01:33:23
57Васил СтаневСКО Хемус ТроянМъже 45+01:33:28
58Иван РадевМъже01:34:02
59Антонио КовачевМъже01:34:23
60Деан ГиневБоб и щангиМъже01:34:26
61Георги ГанчевМъже01:34:27
62Мартин РусевГлобо-РусеМъже01:34:28
63Цветан КръстевМъже01:34:57
64Asen KovachevМъже01:37:17
65Ясен ДолчинковСКО Трапезица-1954Мъже 45+01:38:25
66Апостол АпостоловМъже 45+01:39:56
67Борислав НемскиМъже01:42:23
68Николай СлавчевМъже 45+01:46:45
69Петър ПетровМъже 45+01:47:01
70Станислав АлексеевМъже01:51:03
71Стоил ТодоровМъже02:11:31
72Тодор тодоровМъже 45+02:11:55
DNSДеян МетодиевАСК Бокс-СливенМъже-
DNSДрагомир ДенчевМъже-
DNSSvetlin StefanovМъже-
DNSВасил ИвановМъже-
DNSСтанимир СтанковСКЛА МисионисМъже 45+-
DNSРадомир БожковБегунМъже 45+-
DNSИвайло ПетровМъже-
DNSAsén TopalovМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Десислава ДимоваЖени03:04:11
2Valeriya DimitrovaGoldNutritionЖени03:11:49
3Камелия ДимитроваЖени03:32:58
4Цанка ПетроваUstetoЖени03:36:39
5Боряна БотеваЖени 45+03:38:43
6Женя ПапероваProCredit BankЖени 45+03:41:09
7Милена Добреватри тийм варнаЖени 45+03:45:16
8Елена БорисоваBonBonЖени03:51:10
9Цветелина ХристоваБаси кефаЖени03:57:57
10Мария ТатароваЖени04:06:32
11Звезделина ВайсЖени04:07:30
12Красимира ИвановаЖени04:14:25
13Жишева КристиянаЖени04:21:12
14Анна ХристоваМамутиЖени04:24:38
15Ивана ЗеховаТриТийм ВарнаЖени04:55:40
16Юлия ХолодоваЖени05:01:52
DNSСоня СпасоваБезгрижна и щастливаЖени-
DNSМария ЦочеваЖени 45+-
DNSМарияна ГеоргиеваЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Константин ВасилевССК "Стратеш атлетик"Мъже 45+02:23:27
2Калин ВасилевTarnovoRUNSМъже02:27:45
3Валентин ШишковСКО ,,Трапезица 1954"Мъже02:56:33
4Илия БончевБавнитеМъже 45+03:02:18
5Методи МихалевOrpheus Spa&CasinoМъже03:04:00
6Todor PopovTriTeamVarna/CrossFitVarnaМъже 45+03:04:00
7Ивайло КеремедчиевАтлет КарнобатМъже 45+03:05:11
8Борис КачамаковIRun/Женени с децаМъже03:06:32
9Виктор ИвановМъже03:07:22
10Мартин ВенковМъже03:07:54
11Aleksey VasilevСтоте ВойводиМъже 45+03:08:01
12Станислав СтанчевНадбягай сеМъже03:08:57
13Веселин ПаперовМъже 45+03:11:26
14Ivelin IvanovМъже03:15:11
15Hristo RaynovМъже 45+03:16:55
16Борислав КапукарановМъже03:19:48
17Стоян ДобревБягам за здравеМъже03:20:19
18Герасим ГатевМъже03:20:30
19Валентин СтефановRRМъже03:22:13
20Симеон Янев5км Рън ЯмболМъже03:27:25
21Тихомир ГунчевМъже03:28:51
22Костадин ТодоровМъже03:29:30
23Георги ПеневАлфа РомеоМъже 45+03:32:14
24Калоян КолевiRunМъже03:32:23
25Dimitar GeorgievМъже03:34:30
26Костадин СтефаниевМъже03:34:38
27Галин ПетровТрабантМъже 45+03:36:09
28Павел ТодоровЩе се ВидинМъже03:36:41
29Милен КуневМъже03:40:57
30Страхил Атанасов5к ЯмболМъже03:41:35
31Петър ИвановМъже 45+03:43:17
32Маргарит ИвановМъже 45+03:43:26
33Йордан ДимовшикалкитеМъже 45+03:45:08
34Мирослав БорисовМъже 45+03:47:41
35Каро БадалянМъже03:47:54
36Божидар ДжапановМъже03:50:00
37Огнян ГроздановМъже03:50:15
38Valentin SurtalovМъже03:51:32
39Михаел ЙордановМъже03:52:55
40Коста РадевМъже 45+04:03:23
41Hristo MetevМъже 45+04:03:36
42Hasan SakalovМъже 45+04:03:44
43Петър АтанасовАЛИАНС ЛуксМъже 45+04:05:49
44Никола ЙордановМъже04:10:14
45Стойчо СтанчевБаир будалиМъже04:11:19
46Slavi SlavevR2Мъже04:14:24
47Krasen HristovМъже04:21:11
48Кирил ДжанкушевБоб и щангиМъже04:24:38
49Viktor AsenovТадиМъже04:24:38
50Евгени СтефановМъже 45+04:27:37
51Nikolay KazakovМъже04:39:55
52Мирослав КостовМъже04:55:39
53Деян ВелевГларус ООДМъже 45+05:01:55
54Цветомир ЦочевМъже05:20:04
55Христо ТопаловTeam TopalovМъже05:28:47
56Даниел АврамовМъже 45+05:38:36
57Александър МеркуловЕднорогМъже 45+05:51:06
DNFКалоян КючуковМъже-
DNFPavel PetrovМъже-
DNSNikola NikolovClimb,Run&FunМъже 45+-
DNSИлия ТаневAdventure team DorkovoМъже-
DNSГеорги ЖековHМъже-
DNSIvan GochevМъже-
DNSИво ДончевBroun TeamМъже 45+-

Вижте още

Резултати от Трявна Ултра 2024

Резултати от Трявна Ултра 2024

Между 12 и 14 юли се проведе деветото издание Трявна Ултра. Едно от най-масовите състезание по планинско бягане, включително и ултрамаратони.

Резултати от Витоша Летен Фест 2024

Резултати от Витоша Летен Фест 2024

На 13 юли 2024 се проведе поредното издание на Витоша летен фест. Домакин традиционно бе Витоша, а старт финала бе до хижа Момина скала.

Резултати от Triglav Skyrun 2024

Резултати от Triglav Skyrun 2024

На 7 юли 2024 за трета поредна година се провере Triglav Skyrun. Национален парк „Централен Балкан“ в Стара Планина и по-конкретно масивът Триглав и село Тъжа