Резултати от Parangalitsa Run 2023

На 3 и 4 юни 2023 се проведе Parangalitsa Run. Домакин отново бе местността Картала и втория най-стар резерват в България – Парангалица. Трасетата отново бяха три:

Parangalitsa VK – Вертикален километър 4.7км / 960м D+
Parangalitsa Sky 23км / 1300м D+
Parangalitsa Sky Marathon 44км / 2400м D+

Parangalitsa VK
МястоИмеОтборВреме
1Charlotte CottonAgrupacion Deportiva Maraton00:43:37
2Екатерина Осичкина00:44:57
3Maria Nikolova00:46:08
4Верадина НачеваСинята стрела00:48:16
5Мартина ЗаднепровскаWhite Lavina00:48:23
6Милена Добрева00:49:55
7Stefana Vasileva00:51:01
8Мария ЦочеваАзимут00:51:03
9Ивона Михайлов00:55:06
10Златина ГенчеваЧУМЕРНА00:58:16
11Мария Лазарова01:00:47
12Svetoslava Slavova01:05:06
13Деница ЖелязковаСк Стогос01:09:25
14Viktoriya KolevaСинята стрела01:29:22
DNSAnelia Mancheva-
МястоИмеОтборВреме
1Nikola KalistrinAlPirinSki00:33:43
2Matteo LoraSkyrunning Adventure ASD00:35:31
3Тенчо ЖековОтряд юнаци00:36:39
4Christian Kober00:38:10
5Zdravko Krastev00:39:09
6Nikola Kondarev00:39:58
7Божидар ЦочевАлен Мак00:40:26
8Огнян ДимитровАтлетик-София00:40:48
9Асен Радулов00:41:16
10Georgi StefanovНМСП00:43:23
11Ivaylo Peynov00:43:27
12Станислав Чолаков00:44:44
13Станислав Станков00:46:59
14Preslav Peynov00:47:11
15Kamen Nedkov00:47:55
16Кирил ИвановBike House00:49:50
17Blagoy Boyadzhiev00:50:39
18Стефан Казаков00:51:22
19Станислав Ганин00:51:28
20Нестор Домусчиев00:52:01
21Марио Мешков00:52:02
22Stoyan KolevNema00:53:28
23Велимир Вагалински00:53:30
24Лъчезар ПетковСтръмен баир00:54:22
25Efrem Dubrovin00:55:39
26Boris Stoychev01:01:26
27Иван Василев01:08:56
28Стоян Асенов01:29:23
DNSРуслан ЗаревТрънско туристическо дружество-
DNSДимитър Михайлов-
DNSKrzysztof Szczygieł-
DNSNikola Kanev-
DNSTodor Kondarev-
DNSРадомир Мирчев-
DNSDaniel Gospodinov-
DNSЕмил Ангелов-
DNSЦветомир Узунов-
МястоИмеОтборВреме
1Мартина Заднепровска03:25:07
2Сара МинковаMinkov team03:28:08
3Жаклина Жекова03:33:35
4Златина ГенчеваЧУМЕРНА03:43:41
5Ванина Милушева04:11:25
6Svetoslava SlavovaСК Тангра04:11:28
7Ивона Неделчева04:18:59
8Slava Kalinova04:34:54
9Дорина Чепишева06:14:04
10Мария МитоваМарс06:55:03
DNSЛилия Угринова-
МястоИмеОтборВреме
1Тенчо ЖековОтряд юнаци02:36:15
2Georgi StefanovНМСП02:45:11
3Емил ЯнчевKaroll Capital Management02:45:36
4Иван Пашов02:56:53
5Ivaylo Peynov02:57:23
6Kamen Nedkov02:57:37
7Preslav Peynov03:10:28
8Kiril Ivanov03:15:06
9Александър Иванов03:24:27
10Димитър ПетровСофийски планински клуб03:24:49
11Юлиан НаковХоби-Разхождач03:27:25
12Hristo Petrov03:27:59
13Виктор ДойчевПреминаване03:33:12
14Давид СтаниславовМогилата03:34:11
15Matthew Hughes03:35:41
16Иван Главзев03:36:10
17Мартин Иванов03:36:12
18Николай Олевски03:39:33
19Мартин Петров03:40:08
20Тодор Гаралов03:40:17
21Огнян ДимитровАтлетик-София03:40:23
22Руслан ЗаревТрънско туристическо дружество03:43:18
23Янко Малинов03:58:39
24Stanislav Shopov04:02:22
25Евгений Минков04:13:01
26Георги Деспотов04:17:24
27Стефан СаралийскиTexTrade04:17:28
28Brent Corby04:20:15
29Николай Тонев04:20:30
30Антон Митов04:20:52
31Plamen Georgiev04:34:49
DNSАлександър Младенов-
DNSЦветан Цветанов-
DNSLubomir Nokov-
DNSКрасимир КостовПреминаване-
МястоИмеОтборВреме
1Мария ЦочеваАзимут06:13:20
2Desislava Tsvetanova06:25:57
3Gergana BozhkovaAloha07:01:51
4Милена ДобреваТри Тийм Варна07:29:12
DNFМая Малканова04:13:38
МястоИмеОтборВреме
1Yordan Todorov04:48:24
2Владимир Милушев05:07:13
3Димитър Атанасов05:08:05
4Miran HachatryanAtlant05:18:30
5Nikolay Dermendzhiev05:22:50
6Стефан Станчев05:32:52
7Jiri Suligoj05:36:57
8Kristiyan TomovMaxlenska Mashina05:49:15
9Георги СтанчевСвищи плаз06:12:52
10Атанас Парашкевов06:20:49
11Мартин Вандов06:35:58
12Dan BettsRoadapples06:43:15
13Velizar Kitanov06:52:23
14Румен ДимитровКайлъшка Долина06:56:30
15Йордан Митев06:56:45
16Dimitar Dimitrov06:59:56
17Hristo NikolovNoDNF07:02:01
18Стоян Стоянов07:09:16
19Валентин Чочев07:24:03
20Stoyan KolevНяма07:29:42
21Иван ЧановBultex 9907:31:42
22Ioannis LiamosSDYTH08:30:45
DNFCharalampos Tsamantouridis02:30:43
DNFМартин Радев04:04:04
DNFЯвор Пиралков04:13:46
DNSЛюбомир Генов-
DNSХристо Иванов-
DNSРадослав Тодоров-
DNSMarin Damyanov-

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции