Резултати от Parangalitsa Run 2023

На 3 и 4 юни 2023 се проведе Parangalitsa Run. Домакин отново бе местността Картала и втория най-стар резерват в България – Парангалица. Трасетата отново бяха три:

Parangalitsa VK – Вертикален километър 4.7км / 960м D+
Parangalitsa Sky 23км / 1300м D+
Parangalitsa Sky Marathon 44км / 2400м D+

Parangalitsa VK
МястоИмеОтборВреме
1Charlotte CottonAgrupacion Deportiva Maraton00:43:37
2Екатерина Осичкина00:44:57
3Maria Nikolova00:46:08
4Верадина НачеваСинята стрела00:48:16
5Мартина ЗаднепровскаWhite Lavina00:48:23
6Милена Добрева00:49:55
7Stefana Vasileva00:51:01
8Мария ЦочеваАзимут00:51:03
9Ивона Михайлов00:55:06
10Златина ГенчеваЧУМЕРНА00:58:16
11Мария Лазарова01:00:47
12Svetoslava Slavova01:05:06
13Деница ЖелязковаСк Стогос01:09:25
14Viktoriya KolevaСинята стрела01:29:22
DNSAnelia Mancheva-
МястоИмеОтборВреме
1Nikola KalistrinAlPirinSki00:33:43
2Matteo LoraSkyrunning Adventure ASD00:35:31
3Тенчо ЖековОтряд юнаци00:36:39
4Christian Kober00:38:10
5Zdravko Krastev00:39:09
6Nikola Kondarev00:39:58
7Божидар ЦочевАлен Мак00:40:26
8Огнян ДимитровАтлетик-София00:40:48
9Асен Радулов00:41:16
10Georgi StefanovНМСП00:43:23
11Ivaylo Peynov00:43:27
12Станислав Чолаков00:44:44
13Станислав Станков00:46:59
14Preslav Peynov00:47:11
15Kamen Nedkov00:47:55
16Кирил ИвановBike House00:49:50
17Blagoy Boyadzhiev00:50:39
18Стефан Казаков00:51:22
19Станислав Ганин00:51:28
20Нестор Домусчиев00:52:01
21Марио Мешков00:52:02
22Stoyan KolevNema00:53:28
23Велимир Вагалински00:53:30
24Лъчезар ПетковСтръмен баир00:54:22
25Efrem Dubrovin00:55:39
26Boris Stoychev01:01:26
27Иван Василев01:08:56
28Стоян Асенов01:29:23
DNSРуслан ЗаревТрънско туристическо дружество-
DNSДимитър Михайлов-
DNSKrzysztof Szczygieł-
DNSNikola Kanev-
DNSTodor Kondarev-
DNSРадомир Мирчев-
DNSDaniel Gospodinov-
DNSЕмил Ангелов-
DNSЦветомир Узунов-
МястоИмеОтборВреме
1Мартина Заднепровска03:25:07
2Сара МинковаMinkov team03:28:08
3Жаклина Жекова03:33:35
4Златина ГенчеваЧУМЕРНА03:43:41
5Ванина Милушева04:11:25
6Svetoslava SlavovaСК Тангра04:11:28
7Ивона Неделчева04:18:59
8Slava Kalinova04:34:54
9Дорина Чепишева06:14:04
10Мария МитоваМарс06:55:03
DNSЛилия Угринова-
МястоИмеОтборВреме
1Тенчо ЖековОтряд юнаци02:36:15
2Georgi StefanovНМСП02:45:11
3Емил ЯнчевKaroll Capital Management02:45:36
4Иван Пашов02:56:53
5Ivaylo Peynov02:57:23
6Kamen Nedkov02:57:37
7Preslav Peynov03:10:28
8Kiril Ivanov03:15:06
9Александър Иванов03:24:27
10Димитър ПетровСофийски планински клуб03:24:49
11Юлиан НаковХоби-Разхождач03:27:25
12Hristo Petrov03:27:59
13Виктор ДойчевПреминаване03:33:12
14Давид СтаниславовМогилата03:34:11
15Matthew Hughes03:35:41
16Иван Главзев03:36:10
17Мартин Иванов03:36:12
18Николай Олевски03:39:33
19Мартин Петров03:40:08
20Тодор Гаралов03:40:17
21Огнян ДимитровАтлетик-София03:40:23
22Руслан ЗаревТрънско туристическо дружество03:43:18
23Янко Малинов03:58:39
24Stanislav Shopov04:02:22
25Евгений Минков04:13:01
26Георги Деспотов04:17:24
27Стефан СаралийскиTexTrade04:17:28
28Brent Corby04:20:15
29Николай Тонев04:20:30
30Антон Митов04:20:52
31Plamen Georgiev04:34:49
DNSАлександър Младенов-
DNSЦветан Цветанов-
DNSLubomir Nokov-
DNSКрасимир КостовПреминаване-
МястоИмеОтборВреме
1Мария ЦочеваАзимут06:13:20
2Desislava Tsvetanova06:25:57
3Gergana BozhkovaAloha07:01:51
4Милена ДобреваТри Тийм Варна07:29:12
DNFМая Малканова04:13:38
МястоИмеОтборВреме
1Yordan Todorov04:48:24
2Владимир Милушев05:07:13
3Димитър Атанасов05:08:05
4Miran HachatryanAtlant05:18:30
5Nikolay Dermendzhiev05:22:50
6Стефан Станчев05:32:52
7Jiri Suligoj05:36:57
8Kristiyan TomovMaxlenska Mashina05:49:15
9Георги СтанчевСвищи плаз06:12:52
10Атанас Парашкевов06:20:49
11Мартин Вандов06:35:58
12Dan BettsRoadapples06:43:15
13Velizar Kitanov06:52:23
14Румен ДимитровКайлъшка Долина06:56:30
15Йордан Митев06:56:45
16Dimitar Dimitrov06:59:56
17Hristo NikolovNoDNF07:02:01
18Стоян Стоянов07:09:16
19Валентин Чочев07:24:03
20Stoyan KolevНяма07:29:42
21Иван ЧановBultex 9907:31:42
22Ioannis LiamosSDYTH08:30:45
DNFCharalampos Tsamantouridis02:30:43
DNFМартин Радев04:04:04
DNFЯвор Пиралков04:13:46
DNSЛюбомир Генов-
DNSХристо Иванов-
DNSРадослав Тодоров-
DNSMarin Damyanov-

Вижте още

Резултати от XL Бистрица 2024

Резултати от XL Бистрица 2024

На 11 февруари 2024 се проведе поредното издание на XL Бистрица. Състезание от календара на XLkmrun, организирано от 5kmrun

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

На 22 януари 2024 стартира дванадесети сезон на състезанията по планинско бягане от веригата Trail Series. Golyam Sechko Run посрещна участниците