Резултати от Пазарджик Рън 2021

На 8-ми септември 2021, сряда, се проведе четвъртото издание на Пазарджик Рън. Състезанието е с трасе в парк Острова на река Марица. Дължината е 1786 метра като се правят три обиколки, за да се получи общо 5.36км.

Освен индивидуално бягане на Пазарджик Рън се проведе и щафета.

Run Bulgaria
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Наталия КременскаЧерно море - Варна19:53:00--
2.Памела ЕниЖулистан20:08:0015
3.Симона ГочеваБерое - Стара Загора22:28:00'+2:35
4.Мария ЛазароваСК Шампион Пазарджик23:26:00'+3:33
5.Десислава ЛазароваЮниверсал - София24:22:00'+4:29
6.Кристина ДенинаСК Олимпиец25:05:00'+5:12
7.Ивелина СтефановаМПК Хебър26:11:00'+6:18
8.Сара-Мари РамаданиСК Шампион Пазарджик26:20:00'+6:27
9.Теодора МариноваСК Шампион Пазарджик27:21:00'+7:28
10.Виктория ПеневаСК Шампион Пазарджик28:26:00'+8:33
11.Михаела ЗоноваСК Шампион Пазарджик30:24:00'+10:31
12.Наталия ШоповаСК Шампион Пазарджик30:55:00'+11:02
13.Божидара ПетеловаПазарджик31:09:00'+11:16
14.Иванка СтоиловаСК Шампион Пазарджик31:39:00'+11:46
15.Виолета НориеваСпортно училище Пазарджик32:47:00'+12:54
16.Симона КерезоваСК Шампион Пазарджик33:30:00'+13:37
17.София БожиловаСК Шампион Пазарджик33:34:00'+13:41
18.Мариета НенчеваСК Шампион Пазарджик33:37:00'+13:44
19.Николина БаневаГомес - Пазарджик33:41:00'+13:48
20.Милица ТерзийскаСК Шампион Пазарджик34:49:00'+14:56
21.Йоана ЗаприноваПазарджик36:08:00'+16:15
22.Мария СпасоваСК Шампион Пазарджик36:47:00'+16:54
23.Габриела КанчеваСК Шампион Пазарджик37:16:00'+17:23
24.Анна ЙордановаОДК - Пазарджик - Меджикс40:54:00'+21:01
25.Даяна ДимоваОДК - Пазарджик - Меджикс43:22:00'+23:29
26.Йоана БайгъноваТорнадо-Карате43:45:00'+23:52
Обиколка 2
27.Савина ДудоваСК Торнадо Пазарджик21:02:00'+7:48
28.Симона СираковаТорнадо-Карате25:12:00'+11:58
29.Любомира ЛазароваОДК - Пазарджик - Меджикс26:27:00'+13:13
30.Дани АнтоноваОДК - Пазарджик - Меджикс26:27:00'+13:13
31.Соня СавоваОДК - Пазарджик - Меджикс27:19:00'+14:05
32.Ивана ГеоргиеваОДК - Пазарджик - Меджикс27:24:00'+14:10
33.Мария АралановаОДК - Пазарджик - Меджикс27:25:00'+14:11
34.Теодора НиколоваОДК - Пазарджик - Меджикс27:25:00'+14:11
35.Стоянка ГеноваБенковски-Багминтон27:41:00'+14:27
36.Марина ХристосковаБенковски-Багминтон27:42:00'+14:28
37.Жасмина ИвановаОДК - Пазарджик - Меджикс28:30:00'+15:16
38.Маргарира МитринскаОДК - Пазарджик - Меджикс30:54:00'+17:40
39.Елена БюутюневаОДК - Пазарджик - Меджикс30:59:00'+17:45
40.Дима ТодороваОДК - Пазарджик - Меджикс31:08:00'+17:54
41.Елина ТерзийскаОДК - Пазарджик - Меджикс31:08:00'+17:54
42.Елена КонсуловаОДК - Пазарджик - Меджикс31:12:00'+17:58
43.Ивана АпостоловаОДК - Пазарджик - Меджикс31:35:00'+18:21
44.Анна МинчеваОДК - Пазарджик - Меджикс31:49:00'+18:35
45.Деница ХалачеваОДК - Пазарджик - Меджикс32:09:00'+18:55
46.Ева ФилиповаОДК - Пазарджик - Меджикс32:30:00'+19:16
47.Габриела ЧалъмоваОДК - Пазарджик - Меджикс32:30:00'+19:16
48.Виктория ШумароваОДК - Пазарджик - Меджикс32:30:00'+19:16
49.Румяна ЗабуртоваПазарджик35:49:00'+22:35
50.Венелина НиколоваОДК - Пазарджик - Меджикс43:21:00'+30:07
51.Цветелина ЙотоваОДК - Пазарджик - Меджикс43:21:00'+30:07
Обиколка 1
52.Виктория ВелковаСК Олимпиец9:28:00'+2:58
53.Ана-Никол ДудоваОДК - Пазарджик - Меджикс16:02:00'+9:32
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Мартин БалабановАтлет Мездра17:12:00--
2.Николай КауфмантАтлет Мездра17:14:002
3.Кристиян ИвановБерое Стара Загора17:27:0015
4.Иван ИвановПанагюрище17:43:0031
5.Емил ГроздановСК Шампион17:48:0036
6.Чудомир ЧерногоровАтлет Мездра18:37:00'+1:25
7.Мартин ЧеканскиЮниверсал - София18:49:00'+1:37
8.Любомир ГермановСК Олимпиец19:29:00'+2:17
9.Димитър ЩерковДетелина22:04:00'+4:52
10.Кристиян ЧорлевСпортно училище Пазарджик23:22:00'+6:10
11.Венцислав ГелеменовХебър 191823:57:00'+6:45
12.Христоско БосневХебър 191823:57:00'+6:45
13.Кристиян ТерзийскиСК Шампион24:02:00'+6:50
14.Стилян ХристовСК Шампион24:04:00'+6:52
15.Веселин ТопаловСК Шампион24:04:00'+6:52
16.Стилян ГраховСК Шампион24:05:00'+6:53
17.Михаил ЧакъровСК Шампион24:06:00'+6:54
18.Калоян ТодоровЮниверсал - София24:22:00'+7:10
19.Калоян ГърковЮниверсал - София24:22:00'+7:10
20.Георги ЛазаровЮниверсал - София24:22:00'+7:10
21.Костадин БельовСК Шампион24:46:00'+7:34
22.Красимир СираковХебър 191824:50:00'+7:38
23.Стилиян ПенчевПазарджик25:23:00'+8:11
24.Ангел НеновСК Торнадо Пазарджик26:22:00'+9:10
25.Станислав ДимитровСК Шампион26:29:00'+9:17
26.Мариян ПалевДжудо Пазарджик26:30:00'+9:18
27.Звезделин ИлиевСпортно училище Пазарджик26:49:00'+9:37
28.Кристиян ЙотовМПК Хебър26:49:00'+9:37
29.Емил ВълчевСпортно училище Пазарджик26:50:00'+9:38
30.Мирослав НенковМПК Хебър27:06:00'+9:54
31.Стоян СлавеновМПК Хебър27:07:00'+9:55
32.Цветомир МитевСпортно училище Пазарджик27:16:00'+10:04
33.Христо ВълковСпортно училище Пазарджик27:19:00'+10:07
34.Даниел КолчаковПазарджик28:23:00'+11:11
35.Стоян АнгеловСК Шампион28:27:00'+11:15
36.Йордан АндоновСК Шампион29:33:00'+12:21
37.Лъчезар ЧакъровСК Шампион29:54:00'+12:42
38.Димитър СотировСК Шампион29:54:00'+12:42
39.Стиван ГеоргиевСК Шампион29:54:00'+12:42
40.Емил МинчевСК Торнадо Пазарджик30:19:00'+13:07
41.Радослав ХристовСК Шампион30:23:00'+13:11
42.Стоян СърталийскиСК Шампион30:24:00'+13:12
43.Георги РангеловСК Шампион30:24:00'+13:12
44.Ангел ФранговСК Шампион30:24:00'+13:12
45.Никола БъндевСК Торнадо Пазарджик30:43:00'+13:31
46.Йордан БояджиевХебър 191830:49:00'+13:37
47.Иван ГиговХебър 191830:53:00'+13:41
48.Антон ВелчевСК Шампион30:55:00'+13:43
49.Кристиян ФранговСК Шампион31:39:00'+14:27
50.Борислав КръстевСК Борба-Пазарджик32:32:00'+15:20
51.Алекс НиколовТонус- спорт Пазарджик33:00:00'+15:48
52.Пол ЛаловСК Шампион34:04:00'+16:52
53.Илиян ИлиевСК Торнадо Пазарджик34:55:00'+17:43
54.Николай ЗочинСК Торнадо Пазарджик34:57:00'+17:45
55.Симеон ИвановСК Торнадо Пазарджик34:58:00'+17:46
56.Димитър НиколовСК Борба-Пазарджик34:59:00'+17:47
57.Кристиян ДимитровСК Шампион36:43:00'+19:31
58.Йордан БозевТорнадо-карате43:38:00'+26:26
Обиколка 2
59.Георги ИтовТорнадо18:56:00'+7:30
60.Георги АнгеловСК Торнадо Пазарджик20:25:00'+8:59
61.Ивайло ГеновСК Торнадо Пазарджик21:01:00'+9:35
62.Андрей АргировСК Торнадо Пазарджик23:04:00'+11:38
Обиколка 1
63.Димитър ДимитровХебър 19189:26:00'+3:59
64.Ангел МитанковХебър 191812:41:00'+7:14
65.Петьо ЛозановХебър 191812:42:00'+7:15
66.Кристиян ГеоргиевХебър 191812:42:00'+7:15
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Милица МирчеваАтлет - Мездра17:17:00--
2.Маринела НиневаЛокомотив - Дряново19:15:00'+1:58
3.Таня СтояноваАтлет - Мездра19:50:00'+2:33
4.Маринела ЦековаСофия21:46:00'+4:29
5.Йорданка ЯнковаДупница24:44:00'+7:27
6.Роксана Кирилова26:53:00'+9:36
7.Анелия ТошкинаСпортно училище Пазарджик28:00:00'+10:43
8.28:26:00'+11:09
9.Йорданка ДаниелсБенковски-Багминтон31:09:00'+13:52
10.Таня НиколоваБенковски-Багминтон35:30:00'+18:13
11.39:57:00'+22:40
Обиколка 2
12.26:27:00'+15:01
13.28:29:00'+17:03
14.Боряна ШоповаПазарджик30:19:00'+18:53
15.30:59:00'+19:33
16.31:02:00'+19:36
17.31:12:00'+19:46
18.31:13:00'+19:47
19.32:30:00'+21:04
Обиколка 1
20.13:23:00'+7:41
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Йоло НиколовОрхание - Ботевград15:59:00--
2.Стоян ВладковДряново16:01:002
3.Митко ЦеновСКЛА Митко Ценов16:06:007
4.Исмаил СенанджиУганда16:41:0042
5.Илия КуцаровСофия17:05:00'+1:06
6.Янислав ТодоровДунав -Русе18:26:00'+2:27
7.Емил ВеселовСпартак - Койнаре18:48:00'+2:49
8.Валентин ВълкановТангра- Варна19:53:00'+3:54
9.Стоян Ганчев19:57:00'+3:58
10.Божидар ФърцовПазарджик21:05:00'+5:06
11.Дейвид ДаниелсБенковски-Пазарджик21:10:00'+5:11
12.Димитър ДавидовМаратонец Пазарджик21:15:00'+5:16
13.Димитър КестеновСК Олимпиец21:29:00'+5:30
14.Красимир КовачевСупер Марио - Пазарджик21:34:00'+5:35
15.Мартин БърбановСофия21:44:00'+5:45
16.Боян БойчевЛокомотив София21:49:00'+5:50
17.Желаско ЖелевСофия21:57:00'+5:58
18.Христо СолаковПазарджик22:04:00'+6:05
19.Иван ПоповСофия22:08:00'+6:09
20.Даримир ГеневПазарджик22:29:00'+6:30
21.Иван АндреевСпортно Училище Пазарджик22:47:00'+6:48
22.Ангел ЩеревСпортно Училище Пазарджик23:12:00'+7:13
23.Христан ЗарковПазарджик23:25:00'+7:26
24.Ангел ИлиевПазарджик23:32:00'+7:33
25.Стоян НориевСпортно Училище Пазарджик24:19:00'+8:20
26.Атанас МинчевСпортно Училище Пазарджик24:51:00'+8:52
27.Венцислав СтанчевПазарджик25:31:00'+9:32
28.Кристиян НачевСпортно Училище Пазарджик25:45:00'+9:46
29.Ангел ПетричанскиТичане му е майката - Пазарджик25:59:00'+10:00
30.Васил ЛукаевПазарджик26:29:00'+10:30
31.Стоян КовачевСупер Марио - Пазарджик26:46:00'+10:47
32.Росен ЙончевПазарджик27:37:00'+11:38
33.Илиян ПочилеевПловдив27:51:00'+11:52
34.Николай ХристовПазарджик28:01:00'+12:02
35.Богдан ДимчевТорнадо -Пазарджик28:36:00'+12:37
36.Петър ЯневПазарджик28:38:00'+12:39
37.Ецо ЕцивДетелина29:28:00'+13:29
38.Николай РалчевПазарджик30:31:00'+14:32
39.Ивайло ИвановПазарджик31:35:00'+15:36
40.31:43:00'+15:44
МястоОтборВремеПост 1Пост 2Пост 3Пост 4
1Атлет-Мездра22:06:00Йоло Николов 5:51:00Георги Гергов 5:11:00Милица Мирчева 5:48:00Маринлела Нинева 5:16:00
2Running Team22:57:00Митко Ценов 6:17:00Стоян Владков 5:14:00Петя Ковачева 6:18:00Диана Роглева 5:08:00
3Черноморец23:49:00Биосирин Сюлейман 6:18:00Йордан Петров 5:22:00Наталия Кременска 6:36:00Валентин Бълканов 5:33:00
4Жулистан24:03:00Ахмед Ахмед 6:52:00Памела Ени 5:24:00Мирослав Спасов 6:32:00Ина-Гергана Бойчева 5:15:00
5Юниверсал- София25:52:00Мартин Чекански 6:02:00Йорданка Янкова 7:50:00Десислава Лазарова 6:36:00Иван Иванов 5:24:00
6Шампион 127:42:00Виктория Пенева 8:01:00Мария Лазарова 7:45:00Радослав Христов 6:19:00Емил Грозданов 5:37:00
7София27:48:00Маринела Цекова 5:32:00Мартин Върбанов 8:42:00Жаклин Желева 6:39:00Илия Куцаров 6:55:00
8СК Олимпиец 129:41:00Михаела Стефанова 8:16:00Кристина ДенинА 7:55:00Теодор Петров 7:12:00Любомир Германов 6:18:00
9Шампион 230:18:00Наталия Шопова 7:52:00Симона Керезова 7:57:00Стилян Христов 7:18:00Васил Топалов 7:11:00
10Шампион 333:15:00Теодора Маринова 8:42:00Сара Мари 9:42:00Костадин Бельов 7:42:00Кристиан Терзийски 7:09:00
11СК Олимпиец 234:24:00Ива Кантарджиева 7:59:00Цветелина Тодорова 7:42:00Ален Груев 9:31:00Даниел Куртаков 9:12:00
12СК Олимпиец 335:08:00Радостина Куртакова 8:37:00Виктория Кузева 9:21:00Габриел Петров 8:24:00Никола Гергиев 8:46:00

Вижте още

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. Една обиколка е с дължина 4.7 км и всеки участник избира дали ще бяга една, две или три обиколки.

Резултати от Pirin Ultra 2022

Резултати от Pirin Ultra 2022

Между 23 и 25 септември 2022 се проведе седмото издание на ултрамаратона Пирин Ултра. Близо 500 участника от цял свят се впуснаха в дръзка, предизвикателна и екстремна надпревара сред могъщите мащаби на Пирин.