Резултати от Пазарджик Рън 2022

На 8-ми септември 2022, четвъртък, се проведе петото издание на Пазарджик Рън. Състезанието е с трасе в парк Острова на река Марица. За всички граждани на Община Пазарджик участието бе безплатно.

Наградите за всяка една от категориите (мъже, жени, юноши, девойки) бяха 300 лв (1 място), 200 лв (2 място), 100 лв (3 място). А за щафети – 400 лв (1 място), 320 лв (2 място), 200 лв (3 място).

За жители на Община Пазарджик имаше отделен награден фонд – 300 лв (1 място), 200 лв (2 място), 100 лв (3 място).

Run Bulgaria
МястоИме ФамилияКлубВремеРазлика
1.Памела ЕНИЖулистан20:08--
2.Симона ГОЧЕВАНова Загора21:08'+1:00
3.Димана СТЕФАНОВАХебър МПК22:37'+2:29
4.Никол КОЛИШЕВАСК"Палашев"23:37'+3:29
5.Теодора МАРИНОВАСК,,Шампион''24:18'+4:10
6.Димитра ГИЛОВАСК,,Шампион''25:36'+5:28
7.Сара-Мари РАМАДАНИСК,,Шампион''26:20'+6:12
8.Цветвелина ТОДОРОВАСК ,,Пентатлон"26:56'+6:48
9.Иванка СТОИЛОВАСК,,Шампион''31:30'+11:22
10.Наталия ШОПОВАСК,,Шампион''31:30'+11:22
11.Ивелина ПИРОНКОВАСК,,Шампион''31:30'+11:22
12.Маркрит ТОНЧЕВАОбщински детски комплекс-Пазарджик31:35'+11:27
13.Цветелина ТОДОРОВАОлимпиец32:42'+12:34
14.Елена ДЕНИНАСК ,,Пентатлон"32:42'+12:34
15.Дария КАЦАРОВА,,Шампион''35:28'+15:20
16.Мариета НЕНЧЕВА,,Хебър"37:34'+17:26
17.Даяна КАРАБАДЖАКОВА,,Хебър"37:35'+17:27
18.Полина ДИМИТРОВА,,Хебър"38:37'+18:29
19.Цветомира БОЙЧЕВА,,Хебър"38:38'+18:30
20.Габриела КАНЧЕВАСК,,Шампион''40:04'+19:56
21.София БОЖИЛОВАСК,,Шампион''40:05'+19:57
22.Ема БОЕВА,,Хебър"40:52'+20:44
23.Паулина КОВАЛЕНКО,,Хебър"40:52'+20:44
24.Никол ТОНКОВАСК,,Шампион''41:25'+21:17
25.Ванеса ПЕШЛОВАСК,,Шампион''42:31'+22:23
26.Радина БЪНДЕВАОбщински детски комплекс-Пазарджик44:35'+24:27
27.Анджелика ПЕТРОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик44:36'+24:28
28.Теодора ГЮРОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик44:44'+24:36
29.Дарина ВЛАСОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик44:45'+24:37
30.Кристин ИВАНОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик47:11'+27:03
31.Петя НЕШЕВАОбщински детски комплекс-Пазарджик47:14'+27:06
32.Габриела ЧАЛЪМОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик48:22'+28:14
33.Деница ХАЛАЧЕВАОбщински детски комплекс-Пазарджик48:22'+28:14
34.Иванина ГЕОРГИЕВАПазарджик48:24'+28:16
Обиколка 2
35.Ива ЧИЛИКОВАДунав Русе13:5646
36.Нели БОЖКОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик20:32'+7:22
37.Велина МЕЧКАРОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик29:46'+16:36
38.Изабел АРАПОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик29:47'+16:37
39.Александра АНДРЕЕВАОбщински детски комплекс-Пазарджик30:19'+17:09
40.Жасмина ИВАНОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик30:21'+17:11
41.Маргарита МИТРИНСКАОбщински детски комплекс-Пазарджик30:21'+17:11
42.Маргарита ВЕЛИЧКОВАПазарджик31:18'+18:08
43.Ани ЙОРДАНОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик31:24'+18:14
44.Румина ПЕТРОВАПазарджик31:29'+18:19
45.Нели БОЖКОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик34:48'+21:38
46.Дима ТОДОРОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик34:48'+21:38
47.Светлана ИГНАТОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик35:18'+22:08
48.Ева ФИЛИПОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик35:19'+22:09
49.Калина СТАНОЕВАОбщински детски комплекс-Пазарджик35:19'+22:09
50.Венелина НИКОЛОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик35:23'+22:13
51.Елена КОНСУЛОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик36:00'+22:50
52.Никол КАРАДЖОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик36:00'+22:50
53.Запринка МИХАЙЛОВАСК"Братаница"37:53'+24:43
54.Мария ПАСКАЛЕВАОбщински детски комплекс-Пазарджик41:01'+27:51
Обиколка 1
55.Сиана НЕЛЧЕВАПазарджик12:14'+5:52
56.Гергана АСЕНОВАПазарджик13:24'+7:02
57.Ивана АПОСТОЛОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик18:46'+12:24
58.Катрин ШОПОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик18:46'+12:24
59.Соня САВОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик19:36'+13:14
60.Даниела СТОЯНОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик19:37'+13:15
61.Янислава РАНГЕЛОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик19:52'+13:30
62.Михаела СТАНОЕВАОбщински детски комплекс-Пазарджик19:52'+13:30
63.Полина ТЪРКАЛАНОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик20:32'+14:10
64.Мария АРАЛАНОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик21:01'+14:39
65.Любомира ЛАЗАРОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик21:01'+14:39
66.Теодора НИКОЛОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик21:01'+14:39
67.Цветвлина ЙОТОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик21:01'+14:39
68.Даяна ДИМОВАОбщински детски комплекс-Пазарджик21:01'+14:39
69.Елина ТЕРЗИЙСКАОбщински детски комплекс-Пазарджик34:53'+28:31
МястоИме ФамилияКлубВремеРазлика
1.Мартин ЧЕКАНСКИЮнивърсел18:03--
2.Любомир ГЕРМАНОВОлимпиец18:4744
3.Радослав ХРИСТОВСК,,Шампион''20:18'+2:15
4.Димитър ЩЪРКОВМирково20:48'+2:45
5.Денис РУМЕНОВПерник21:00'+2:57
6.Ален ГРУЕВОлимпиец21:05'+3:02
7.Стилян ХРИСТОВСК,,Шампион''21:38'+3:35
8.Александър ТОДОРОВСК"Палашев"21:40'+3:37
9.Благовест БАРОВИхтиман22:03'+4:00
10.Лука РАЛЧЕВПанагюрище22:34'+4:31
11.Костадин БЕЛЬОВСК,,Шампион''22:37'+4:34
12.Красимир ПИРОНКОВСК,,Шампион''22:45'+4:42
13.Кристиян КОЛЕВСК"Палашев"23:37'+5:34
14.Михаил ЧАКЪРОВСК,,Шампион''24:11'+6:08
15.Стилян ГРАХОВСК,,Шампион''24:12'+6:09
16.Цветомир МИТЕВ,,Хебър'' гр.Пазарджик24:12'+6:09
17.Антон ВЕЛЧЕВСК,,Шампион''24:18'+6:15
18.Максим НЕЙЧЕВПазарджик25:12'+7:09
19.Дениз ТАЧГЮНОлимпиец25:33'+7:30
20.Алекс ГЕОРГИЕВХебър МПК25:49'+7:46
21.Христо СТАЙКОВ,,Хебър'' гр.Пазарджик25:53'+7:50
22.Лъчезар ЧАЛЪКОВСК,,Шампион''26:19'+8:16
23.Павел МЪРВАКОВХебър МПК27:19'+9:16
24.Димитър СОТИРОВСК,,Шампион''28:03'+10:00
25.Станислав ДИМИТРОВСК,,Шампион''28:03'+10:00
26.Цветан ЕНЬОВХебър МПК28:28'+10:25
27.Андрей ГАНЧЕВСпортно училище28:39'+10:36
28.Звезделин ИЛИЕВСпортно училище28:39'+10:36
29.Пол ЛАЛОВСК,,Шампион''28:42'+10:39
30.Кристиян ЙОТОВХебър МПК28:51'+10:48
31.Стивън ГЕОРГИЕВСК,,Шампион''29:31'+11:28
32.Йордан АНДОНОВСК,,Шампион''30:06'+12:03
33.Заниел ПЕТРОВСК,,Шампион''30:07'+12:04
34.Симеон ИВАНОВПазарджик31:11'+13:08
35.Александър ГЕНЧЕВПазарджик32:33'+14:30
36.Валентин ДАРДЖИКОВПазарджик32:34'+14:31
37.Калоян ДЕМЕРДЖИЙКИПазарджик32:38'+14:35
38.Стилян ГУШКОВСпортно училище32:46'+14:43
39.Димитър СПАСОВСпортно училище32:46'+14:43
40.Константин КОЧЕВСК,,Шампион''36:37'+18:34
41.Иван ИЛИЕВСК"Братаница"37:12'+19:09
42.Даниел ГАДЖЕВСК"Братаница"37:12'+19:09
43.Боян БАЙГЪНОВОбщински детски комплекс-Пазарджик38:41'+20:38
44.Ангел ЧЕРГАРОВПазарджик42:18'+24:15
45.Георги КРУМОВСК"Братаница"43:49'+25:46
46.Кристиян ЗУБЕВСК,,Шампион''43:49'+25:46
47.Асен АСЕНОВБратаница49:30'+31:27
48.Васил АНДОНОВСК"Братаница"49:30'+31:27
Обиколка 2
49.Христо КИРЯКОВПазарджик18:58'+7:02
50.Дарио КРЪСТЕВСК,,Шампион''32:22'+20:26
51.Давид ЧАНЕВСК,,Шампион''32:36'+20:40
52.Костадин КОСТОВБратаница37:50'+25:54
53.Мартин СМИЛЕНОВОбщински детски комплекс-Пазарджик41:01'+29:05
54.Андрей ВАСИЛЕВОбщински детски комплекс-Пазарджик41:01'+29:05
Обиколка 1
55.Марио ВИТЕКОВОбщински детски комплекс-Пазарджик09:00'+3:09
56.Бранислав ГАБЕРОВСК,,Шампион''11:17'+5:26
МястоИме ФамилияКлубВремеРазлика
1.Милица МИРЧЕВААтлет Мездра18:01--
2.Маринела НИНЕВАЛокомотив Дряново19:34'+1:33
3.Маринела ЦЕКОВАЗлатен шпайк21:20'+3:19
4.Анелия ТОШКИНАСпортно училище26:23'+8:22
5.Теодора КОЛЧАКОВАПазарджик30:06'+12:05
6.Регина УЗУНОВАПазарджик30:18'+12:17
7.Николина БАНЕВАПазарджик32:17'+14:16
8.Надежда ДАСКАЛОВАПазарджик35:13'+17:12
9.Магдалена ГЕОРГИЕВАПазарджик35:13'+17:12
10.Иванка ГЕПРГИЕВАПазарджик35:17'+17:16
11.Благовеста ИВАНОВАСК"Братаница"49:23'+31:22
Обиколка 1
12.Христина СТЕФАНОВАСК"Братаница"15:29'+9:40
МястоИме ФамилияКлубВремеРазлика
1.Йоло НИКОЛОВАтлет Мездра16:25--
2.Мирослав СПАСОВСофия16:4520
3.Борислав ПАЛАШЕВСК"Палашев"16:4823
4.Иван АНДРЕЕВДунав Русе17:1954
5.Илия КУЦАРОВЗлатен шпайк17:52'+1:27
6.Иван ИВАНОВЮнивърсел18:35'+2:10
7.Стоян ГАНЧЕВПазарджик20:23'+3:58
8.Димитър КЕСТЕНОВСпортно училище21:07'+4:42
9.Мартин ВЪРБАНОВЗлатен шпайк21:20'+4:55
10.Христо ИВАНОВПазарджик21:48'+5:23
11.Христо СОЛАКОВПазарджик22:01'+5:36
12.Димитър ДАВИДОВПазарджик22:22'+5:57
13.Ангел ЩЕРЕВСпортно училище22:42'+6:17
14.Ангел ИЛИЕВПазарджик22:44'+6:19
15.Христо ДОБРЕВСофия22:49'+6:24
16.Явор СИДЕРОВВарна22:51'+6:26
17.Илиян КОЖУХАРОВПазарджик23:15'+6:50
18.Николай ЗЛАТАНОВПазарджик23:33'+7:08
19.Павел СИДЕРОВСдружение Алабак23:37'+7:12
20.Стоян НОРИЕВСпортно училище23:55'+7:30
21.Антон КУЗЕВСпортно училище25:24'+8:59
22.Евгени ВАСИЛЕВПерник25:39'+9:14
23.Георги ФИЛЕВСофия26:25'+10:00
24.Джак ГЛИЙСЪНБохимиянс-Ейре27:09'+10:44
25.Любомир ИВАНОВСК"Братаница"27:16'+10:51
26.Стоян КОВАЧЕВПазарджик27:22'+10:57
27.Борислав АТАНАСОВПазарджик28:18'+11:53
28.Стефан СИНАПОВСофия28:58'+12:33
29.Стоян БОТЕВГаброво29:41'+13:16
30.Радослав ВЕЛИЧКОВПазарджик30:41'+14:16
31.Ецо ЕЦОВМирково30:53'+14:28
32.Ивайло ИВАНОВПазарджик31:29'+15:04
33.Благомир КЪЦАРОВПазарджик35:32'+19:07
Обиколка 1
34.Илия ИВАНОВСК"Братаница"10:25'+4:39
МястоЩафетаПост 1Пост 2Пост 3Пост 4
1Веселите шишарки 21:22Милица Мирчева 05:38Маринела Нинева 05:34Йоло Николов 05:00Георги Гергов 05:10
2Коравите бегачи 22:01Лиляна Георгиева 05:37Силвия Георгиева 06:02Мирослав Спасов 05:18Алекс Василев 05:04
3Златен шпайк 24:45Мартин Върбанов 06:11Маринела Цекова 06:28Памела Ени 06:29Илия Куцаров 05:37
4СК"Палашев" 26:45Анастасиа Пейчева 06:22Александър Тодоров 06:32Никол Колишева 06:52Борислав Палашев 06:59
5Готините Бегачи 26:56Йоана Йорданова 07:09Моника Иванова 07:33Денис Руменов 06:28Мартин Чекански 05:46
6Ск,,шампион"1 29:07Радослав Христов 06:34Стилян Христов 07:47Сара-Мари Рамадани 08:26Теодора Маринова 06:20
7Шампионите Перник 30:10Валена Георгиева 07:14Габриела Димитрова 08:34Калоян Кожухаров 07:32Александър джарков 06:50
8СК,,Шампион" 30:11Красимир Пиронков 07:08Костадин Бельов 07:37Наталия Шопова 08:33Ивелина Пиронкова 06:53
9Олимпиец 32:58Даниел Куртаков 08:41Радостина Куртакова 08:16Дениз Тачгюн 08:18Цветелина Тодорова 07:43
10Матраци Тед 36:07Георги Коприщенов 09:52Десислава Аджатова 09:07Симона Коприщенова 07:59Кристиян Тошев 09:09

Вижте още

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. Една обиколка е с дължина 4.7 км и всеки участник избира дали ще бяга една, две или три обиколки.

Резултати от Pirin Ultra 2022

Резултати от Pirin Ultra 2022

Между 23 и 25 септември 2022 се проведе седмото издание на ултрамаратона Пирин Ултра. Близо 500 участника от цял свят се впуснаха в дръзка, предизвикателна и екстремна надпревара сред могъщите мащаби на Пирин.