Резултати от Plovdiv Hills in Markovo 2024

На 30-ти март 2024 се проведе първото издание на Plovdiv Hills in Markovo. Състезание по планинско бягане в района на град Пловдив, с.Марково и подножието на планина Родопи. Трасетата бяха три – 6 км (270 Д+), 12 км (450 Д+) и 22 (1000 Д+) км плюс едно и за най-малките участници.

Състезанието бе организирано от сдружение „Пловдив и Родопа заедно през вековете“, под егидата на кметство Марково.

Снимки 📷Plovdiv Hills. Резултати от други години ⏱️ 2024.

Plovdiv Hills
МястоИмеОтборВреме
1Veselka Dilyanova00:34:33
2Emel Mahmud#НямаЧакай00:38:36
3Деница ЖелязковаСК СТОГОС00:40:34
4Veni DimpariNaoussa Vermio Trail00:40:53
5Екатерина Грозева00:43:39
6Yoana KolevaЛе Занимкос00:43:45
7Нели Грозева00:44:12
8Hristina PenkovaProCredit Bank00:44:17
9Дорина ЧепишеваSlow motion00:44:55
10Весела ДимитроваHAPPY RUN00:45:57
11Нина ИвановаHappy Run Дупница00:46:10
12Ilina IlievaProCredit Bank00:47:03
13Мирослава Кръстева00:47:43
14Димитрина Чешмеджиева00:47:45
15Maria Velichkova00:48:46
16Ивелина Гъгнева00:49:38
17Elena Dodeva00:50:15
18Юлия Стоянова00:50:59
19Яна Атанасова00:51:30
20Олимпия ДимоваТангра Асеновград00:52:30
21Капка Рогожарова00:52:50
22Гергана Толева00:53:24
23Дима Димова45+00:54:13
24Narin YumerDND00:54:45
25Inna Alkhutova00:54:58
26Деница Димова00:55:00
27София Иванова00:55:48
28Никол Алексиева00:56:08
29Радина ПетроваLiveZone.bg00:56:47
30Krasimira MilkovaProCredit Bank00:58:59
31Цветелина Пенчева00:59:55
32Богдана МановаДечица01:03:24
33Михаела Стоилова01:04:31
34Katerina KukovaProCredit Bank01:06:36
35Nevena Taralova#TraVening01:11:11
36Петя Стоянова01:11:29
37Gergana GeorgievaProCredit Bank01:14:15
38Nikol KostadinovaProCredit Bank01:14:28
39Konstantia BekiotoyFotiadis coaching01:17:29
40Кристина Попова01:33:12
41Радостина Кръстева01:33:14
42Катерина Петканска01:33:17
DNSАнгелина Площакова-
DNSЛюбов АтанасоваАйгер-
DNSGergana FerkovaProCredit Bank-
DNSTeodora PenchevaProCredit Bank-
DNSHristina HinevaProCredit Bank-
DNSTsvetelina NikolovaProCredit Bank-
МястоИмеОтборВреме
1Петър Вълчанов5kmrun00:32:10
2Димитър ГеновЖулистан00:32:11
3Николай Генчев00:32:31
4Нестор ДомусчиевBasiKefa00:33:04
5Rosen BoichevЧУКАРИН00:34:50
6Желязко СлавовТБ00:35:02
7Йордан Славчев00:38:05
8Стефан Михов00:38:13
9Иван Гулев00:40:16
10Tsvetelin Botev00:40:30
11Evagelos ParizasNaoussa Vermio Trail00:41:38
12Иво Обретенов00:42:03
13Ангел Тонкин00:42:18
14Delyan DobrodzhaliiskiProCredit Bank00:42:41
15Никола Здравчев00:42:46
16Антон Джелепов00:43:04
17Константин Атанасов00:44:50
18Владимир КировАЙГЕР00:44:58
19Djem MumunDND00:45:06
20Tosho VasevProCredit Bank00:46:35
21Иван Кумчев00:46:45
22Hristo IvanovЛе Занимкос00:46:59
23Николай Томов00:47:17
24Спас Йовчев00:48:59
25Георги КьосевKekambas00:49:10
26Nikolay GovedarskiProCredit Bank00:49:29
27Иван Лазаров00:50:55
28Марин Тодоров00:51:31
29Тихомир ИванчевЧукарин00:52:20
30Емил Ташев00:52:38
31Dimitar DechevProCredit Bank00:53:19
32Yordan DimitrovProCredit Bank00:54:05
33Ivo GorchevProCredit Bank00:54:25
34Николай Кискинов00:54:35
35Александър Билюков00:55:11
36Georgi StalevProCredit Bank00:55:15
37Атанас СталевProCredit Bank00:55:18
38Стоян Хаджиев00:58:56
39Янислав Иванов01:04:18
40Георги Сроилов01:04:23
41Dzhan MehmedProCredit Bank01:05:31
42Славейко Стефанов01:12:33
43Атанас Казепов01:33:10
44Петър Кръстев01:33:18
45Герги Куцев01:33:27
46Невена И Димитър УбиновиНевена и пчеличките01:37:58
DNSDaniel Enchev-
DNSСтефан Кюркчиев-
DNSДойчо Дойчев-
DNSVenelin GidakovProCredit Bank-
DNSTeodor BuyuklievProCredit Bank-
МястоИмеОтборВреме
1Таня Димитрова01:07:28
2Златина Радева01:16:36
3Александрина ТопаловаБири4Баири01:17:59
4Александра Мандаджиева01:18:18
5Светослава Славова01:19:49
6Елена Желязова01:21:00
7Мария СтанчеваМекица01:23:09
8Атанаска Попова7 HiLLs01:23:43
9Пепа Димитрова01:23:59
10Звезделина ВайсYachtclub Chernomorec Burgas urgas01:24:12
11Жулиета ЖелеваХомо Луденс01:26:00
12Татяна Шекирова01:27:05
13Мария Гъркова01:27:21
14Антония Тодорова01:28:49
15Иванка ДимитроваБири4Баири01:28:51
16Силвия Борисова01:28:58
17Маргарита Джелепова01:29:07
18Татяна Георгиева01:29:18
19Елеонора МилановаHappy run01:29:24
20Галя МариноваНевена и пчеличките01:29:56
21Димитрина Николова01:30:10
22Мария Стоименова01:30:19
23Гичка Михайлова01:32:00
24Анна Иванова01:33:32
25Ива Караджова01:34:21
26Chudomira StamovaProCredit Bank01:34:38
27Иванка ПетоваДъното01:35:44
28Румяна Руменова01:35:55
29Виолета ЧавдароваBultex 9901:37:52
30Наталия Стайкова01:38:06
31Илияна БожиноваNorth/West runners01:38:44
32София ПетковаДъНоТо01:38:51
33Христина Грозева01:40:21
34Pavlina Gospodinova01:40:26
35Петя Павлова01:40:44
36Красимира АнгеловаСветулки Рън01:40:55
37Ивелина Илова01:41:15
38Natalia Prissadova01:41:16
39Аглика БяндоваПатофи01:41:51
40Калина Иванова01:42:07
41Пламена Тодорова01:43:37
42Моника ПаскалеваДъното01:44:55
43Габриела Петрова01:46:10
44Ваня Гайдарова01:46:25
45Ивелина Петрова01:46:51
46Теодора Стефанова01:48:07
47Фаня Панайотова01:50:42
48Vasilena Doykova01:51:05
49Красимира Банишка01:52:08
50Таня ДимоваНевена и пчеличките01:52:50
51Таня Ташева01:53:30
52Зорница Тодорова01:55:38
53Елена КитиповаBultex 9901:55:59
54Кристина БерезинаIM Run Club01:56:08
55Веселина ПавловаBultex 9901:56:20
56Karina CholakovaLabrador01:56:34
57Павлина МареваBultex 9901:57:14
58Ирена РужиноваBultex 9901:57:42
59Sofia KazakovaLabrador01:58:12
60Калина ИвановаХомо Луденс01:59:04
61Катя Борукова02:00:41
62Анелия Драганова02:01:04
63Станислава Явашева02:01:59
64Весела ДимитроваBultex 9902:19:47
65Даниела Янакиева02:35:10
66Славянка Янчева02:36:28
67Anita StamatovaBozkurt02:56:17
DNSДеница Денева-
DNSГлория Русенова-
DNSСветлана КироваСлънчевата Пекарна-
DNSИва ДимитроваСветулки Рън-
DNSИлина Илиева-
DNSЦветина Божкова-
DNSДесислава Дочева-
МястоИмеОтборВреме
1Вели ИсовБягам за здраве00:59:17
2Христо Йорданов01:00:10
3Efrem DubrovinТопалянка01:04:10
4Emiliyan Borikov01:04:58
5Zdravko TaralovTraVening01:05:07
6Стоян ДобревИнкогнито01:06:10
7Ivan DafchevHAPPY RUN01:06:13
8Иван АнгеловТопалянка01:10:42
9Веселин Паперов01:10:45
10Георги Топалски01:11:22
11Plamen Chekov01:11:37
12Стоян Петров01:13:17
13Симеон Венев01:13:48
14Kristiyan Hristov01:14:14
15Hristo Ivanov#НямаЧакай01:14:56
16Давид ПенковBultex 9901:17:23
17Георги НайденовKekambas01:17:31
18Виктори Нейков01:17:36
19Georgi VasilevProCredit Bank01:17:39
20Толга Али01:17:55
21Ангел Рахов01:18:09
22Тодор Тодоров01:18:51
23Дарил Трайков01:19:21
24Кристиян НачевБели криле01:19:46
25Страхил Атанасов5К Ямбол01:20:23
26Petar BorisovProCredit Bank01:20:51
27Станислав Крушовалиев01:21:15
28Kostadin Velinov01:21:33
29Васил ФилиповТопалянка01:22:08
30Велислав Аръков01:22:37
31Апостол Арнаудов01:23:53
32Веселин МилевБири4Баири01:23:54
33Людмил ТопаловБири4Баири01:23:58
34Иван Кертиковdangars01:24:41
35Стоян Петров01:24:49
36Теодор Тодоров01:26:04
37Atanas Karayanev01:26:25
38Георги Руменов01:26:45
39Джунейт МюмюнDND01:26:48
40Димитър ДимитровАЙГЕР01:27:18
41Кирил Терзийски01:28:08
42Димитър Бакърджиев01:28:17
43Georgi KovachevProCredit Bank01:28:42
44Mariyan Panicharov01:28:46
45Антон КоевБири4Баири01:28:53
46Димо Ивановdangars01:29:15
47Росен Сасов01:29:42
48Даниел Пеев01:29:43
49Симеон Георгиев01:29:59
50Марат Василиев01:30:13
51Веселин Вакрилов01:30:19
52Борис Иванов01:30:28
53Vladimir Valkov01:31:06
54Николай Колев01:31:24
55Стоян Баненкин01:31:24
56Abbas SalameMilco01:31:55
57Георги Ненов01:32:12
58Иван Мустакчиев01:32:45
59Иларион Иларионов01:33:13
60Валентин Василев01:33:18
61Milne Govedarski01:33:21
62Георги Щерионов01:33:23
63Тодор Йорданов01:33:53
64Георги Матев01:33:55
65Цветелин Милчев01:33:59
66Спас Спасов01:34:15
67Васко Трендафилов01:34:24
68Георги ДимитровТопалянка01:34:32
69Harald Ploch01:34:55
70Стефан Стефанов01:35:26
71Стоян Македонски01:35:30
72Атанас КакаровK3 ULTRA01:36:11
73Владимир Чалъмов01:36:14
74Илиян Почилеев01:36:50
75Васил Пачалиев01:40:43
76Игнат Петров01:41:21
77Георги Николов01:42:20
78Момчил Гюров01:42:30
79Иван Танчовски01:42:40
80Румен Цонев01:42:53
81Ставри Бакалов01:44:15
82Христо Колев01:45:11
83Георги Ангелов01:46:09
84Димитър Рошлев01:46:41
85Георги Петров01:46:53
86Димитър Димитров01:47:01
87Георги Филев5kmrun01:50:10
88Радослав Величков01:50:38
89Стоян Кожухаров01:52:04
90Петър Хайтов01:54:20
91Мартин ЙоновскиBultex 9901:56:22
92Димитър Кръстев02:00:16
93Стефан БашевBultex 9902:05:54
94Любен Банев02:24:03
95Димитър Бойков02:27:46
96Александър ДамяновКотките02:32:10
97Добромир ВасилевShumen Early Runners02:35:35
98Can SavanBozkurt02:57:10
99Mehmet BozkurtBozkurt02:57:18
DNSГеорги Робев-
DNSНиколай Недялков-
DNSИван ДафчевМанекенчета-
DNSЦветомир Цветков-
DNSПламен БалканскиFantasy Runners-
МястоИмеОтборВреме
1Вяра Кръстева02:28:13
2Elena Borisova02:34:25
3Бела Дулева02:37:14
4Анелия ТошкинаБели Криле02:38:01
5Мария Вълева02:41:12
6Мария ВасилеваGreen way02:44:00
7Сара МинковаMinkov team02:49:11
8Габриела Бундова02:50:32
9Снежана Терзиева02:51:24
10Sevelina KirovaProCredit Bank02:55:39
11Lina HristovaiRun03:00:10
12Zhenya PaperovaProCredit Bank03:03:43
13Мария Христова03:07:21
14Петя Маринова03:09:11
15Irina Peshina03:11:01
16Мая Петковафрешовете03:11:22
17Мая МалкановаКИС Дунавска03:13:47
18Юлияна Стоянова03:15:15
19Елеонора Христова03:15:24
20Александра Станчева03:15:53
21Иваничка Максимова03:19:00
22Радостина Колева03:19:36
23Яна Димитрова5km run03:19:39
24Веселка ВеликоваСофийски планински клуб03:21:48
25Диляна Иванова03:22:10
26Ирина ПавловаShumen Early Runners03:26:29
27Пламена Парапанова03:26:57
28Айлин Павлова03:29:04
29Юрия ПетроваБаир будали03:29:40
30Ксения Девиченская03:34:01
31Калинка Мишееа03:34:38
32Александра Игнатова03:34:43
33Евелина ДамяноваKOTKITE03:45:29
34Невена Дацкова03:46:58
35Донка ГеоргиеваТичащи бабички03:49:24
36Анна ПарасковаОбичам да си тичам03:50:18
37Мария Христозова03:52:46
38Ева Стайкова03:53:45
39Даниела Величкова03:54:48
40Teodora Gorelova04:02:47
41Йордана Къева04:04:16
42Velina Baeva04:23:24
43Ивелина Атанасова04:23:28
44Маргарита Горчева04:31:23
45Мария Фолева04:31:25
46Боряна МладеноваБегач04:31:26
47Констанс ХесапчиеваБегачите05:04:03
48Росилина ХесапчиеваБегачите05:04:05
DNSMariya Nikolova-
МястоИмеОтборВреме
1Georgi ZhekovОтряд Юнаци01:45:01
2Шабан МустафаСКЛА Шампион Сунгуларе01:45:07
3Димитър МарковLivestrong01:51:34
4Емил ЯнчевKaroll Capital Management01:58:48
5Nikolay Valkov02:04:46
6Николай Пасков02:04:49
7Гено УвардовMUSICPLE ORGASM02:05:16
8Иван Гочев02:06:03
9Peter HristovСамостоятелен тюлен02:07:37
10Metodi Mihalevbeer bastars02:07:53
11Николай Куманов02:07:58
12Петър Захариев02:08:10
13Dimitar MarinovDECATHLON BULGARIA02:10:39
14Асен КакаровK3 ULTRA02:11:52
15Евгений ЦветовTRS02:12:40
16Асен Радулов"АлПиринСки" - Банско02:13:03
17Младен Гайтанджиев"Чумерна" Твърдица02:15:50
18Кръстю ПанчевНеврокопските баби02:21:22
19Кристиан КадиевМекица02:21:49
20Кристиян Додов02:22:19
21Pavel VassilevЛоко Пловдив02:22:21
22Anton Kuzev02:22:21
23Николай Главчев02:22:24
24Момчил Фичев02:22:48
25Йосиф БанковУдарната група02:23:10
26Христо Рангелов02:23:38
27Николай ПисаровБургас Бас Бенд02:23:53
28Ивайло КириловReal trail02:26:09
29Mitko MitkovFrodo Godech02:26:11
30Иво Каракашев02:26:21
31Георги МатевБНВ Рънърс02:26:25
32Atanas KaraivanovЕ.Б.Т .ЯКИТЕ БИЦАРИ02:27:45
33Димитър Мичков02:28:59
34Христо Христов02:29:23
35Даниел ГосподиновБири4Баири02:29:42
36Кирил Рангелов02:30:05
37Недялко ГрудевШари ми окото02:30:07
38Янко Малинов02:30:46
39Стефан Мандев02:31:06
40Miran Hachatryan02:31:26
41Анис Хамас02:34:26
42Денислав Стефанов02:34:31
43Hristo Ivanov02:34:35
44Цветан ЦветановСливен02:36:00
45Bozhidar YordanovЛоко Пловдив02:37:51
46Simeon IvovTetevenTrailRun02:37:58
47Пламен Райков02:38:51
48Красимир Марински02:39:22
49Иван Касабов02:39:29
50Георги Петров02:39:31
51Николай Рачев02:39:54
52Деян Антов02:40:20
53Атанас МинчевБели криле02:40:51
54Костадин Тодоров02:40:52
55Данил Николов02:41:10
56Любомир Йорданов02:41:15
57Димитър АлександровРогачете02:41:15
58Данаил Мечев02:41:37
59Веселин Златев02:42:00
60Стоян Ламбов02:42:14
61Eduard Atanasov02:42:25
62Петър ЦветковПриятели за бягане02:42:25
63Георги КрънчевДиви Коне02:43:03
64Николай СтефановCrazyRush02:43:17
65Максим Божилов02:44:06
66Ивайло ВенковРогачете02:44:33
67Георги Паничарски02:45:16
68Иван ПетровiXONDA02:45:19
69Мартин НедялковRakia Brothers02:45:25
70Иван Генев02:45:32
71Hristo NikolovOneDNF02:46:00
72Николай MladenovLabrador02:46:14
73Димитър Хубчев02:46:16
74Александър Грозев02:46:21
75Христо Атанасов02:47:34
76Dimitar MitevNo Team02:49:03
77Боян АрабаджиевСК Изгрев02:49:08
78Димо СлавчевGradina02:49:13
79Симеон Костов02:49:27
80Georgi Lankov02:49:29
81Боян ПетковДъНоТо02:49:30
82Любомир Матов02:49:34
83Stefan Lazarov02:49:49
84Евгени ВелковКНСК02:49:52
85Кирил Кръстев02:50:11
86Георги Марков02:50:31
87Стоян Шумкаров02:50:34
88Атанас КостадиновШари ми Окото02:50:39
89Атанас Попов7 HiLLs Plovdiv02:50:39
90Никола Николов02:50:46
91Марио Антовски02:51:07
92Владо ШумановДиви Коне02:51:23
93Павел Абрашев02:54:06
94Ivo IvovTetevenTrailRun02:54:24
95Юлиан НаковДай му02:55:25
96Николай Пенчев Пенчев02:55:26
97Стефан КеревiXONDA02:55:31
98Христофор Стоянов02:55:46
99Димитър КобаковНеврокопски баби02:56:49
100Андрей Крохта02:57:05
101Даниел Драганов02:57:18
102Константин Трифонов02:57:20
103Рангел Георгиев02:57:28
104Vladimir KolevKolev's team02:57:41
105Живко Желязков02:57:53
106Веселин Петров02:57:58
107Георги Георгиев02:58:01
108Цветан Цветков02:58:11
109Велизар Миланов02:58:13
110Hristo Georgievбири4баири02:58:22
111Николай Чулев02:58:41
112Цветан Донков02:59:22
113Димитър Мавродиев02:59:27
114Никола Чилев02:59:27
115Георги Цонев02:59:44
116Петър Костов03:00:10
117Slav SlavevR203:00:10
118Веселин ИвановБургас Бас Бенд03:00:11
119Петър ИвановБургас Бас Бенд03:00:20
120Алексей МаслянниковWoolen Wolves Club03:01:06
121Павел Хаджипенев03:01:08
122Живко Димитров03:01:32
123Марин Христов03:01:35
124Димитър КаразапряновFantasy Runners03:02:25
125Tsvetelin KulinskiFantasy Runners03:02:27
126Живко Василев03:02:49
127Петко Атанасов03:02:49
128Теодор Тачев03:02:53
129Тодор КостадиновKonversa Digital03:02:59
130Янко Стоев03:03:06
131Todor GeorgievLabrador03:03:06
132Филип Филчев03:03:25
133Христо Димитров03:03:28
134Борислав Немски03:04:25
135Делян Вакрилов03:04:32
136Kostadin Bachvarov03:04:34
137Encho Pironkov03:04:45
138Konstantinos ParizasNaoussa Vermio Trail03:04:53
139Кирил ДжанкушевБоб и Щанги03:05:47
140Николай Карайлански03:05:58
141Blagoy Chingov03:05:59
142Nikolaos PontikasFotiadis coaching03:06:38
143Роман ТиртишнийTrail running school03:06:56
144Георги Георгиев03:07:37
145Марин Петров03:07:54
146Марин Маринков03:08:33
147Николай Станев03:08:34
148Явор Пиралков03:09:27
149Иван ПанчевTactical Sniper Squad03:10:09
150Алексей ПотьомкинWoolen Wolves Club03:10:42
151Драган Загорски03:10:58
152Иван ХаджиценевGhost of Tsushima03:11:40
153Андрей Къртунов03:11:58
154Божидар Къртунов03:11:58
155Димчо Тафров03:12:13
156Veselin NikolovBbb Team03:12:51
157Росен Тодоров03:12:55
158Димитър Канелов03:13:38
159Петко Петков03:13:51
160Найден Найдев03:14:17
161Тихомир ЦветковNorth/West Runners03:16:55
162Tihomir FeralievNort/West Runners03:16:55
163Ивайло Тончев03:17:02
164Николай Тракийски03:17:27
165Николай ДжангаловZlatograd Bike n’Run03:19:00
166Тодор Тодоров03:19:37
167Младен Георгиев03:20:04
168Велизар Зехиров03:20:06
169Евлоги Величков03:20:07
170Светослав Дафов03:20:15
171Иво ДимитровКолкото толкова03:21:42
172Дончо Джинджев03:22:08
173Антон Георгиев03:22:16
174Милко Мумджиев03:23:08
175Николай Андреев03:23:42
176Dragomir Lukarev03:25:03
177Николай Салабашев03:25:04
178Емил МартиновБС КС03:25:12
179Павлин Рахнев03:26:46
180Miroslav Garigov03:27:51
181Rumen Savov03:28:42
182Юзеир Юнуз03:29:04
183Marin Dimitrov03:29:49
184Стилиян НиколовShumen Early runners03:29:54
185Калоян Колев03:30:48
186Atanas Chilingirov03:31:27
187Стефан БашевBultex 9903:31:59
188Иван ЧановBultex 9903:32:00
189Теодор Апостолов03:32:01
190Иван Кирев03:33:01
191Georgi Gavrilov03:34:34
192Никола Балимезов03:37:40
193Goran Ghenchev03:38:01
194Мартин Радев03:38:42
195Стефан СтояновDNF Team03:38:54
196Витан Порязов03:40:35
197Ivan Nachkov03:40:53
198Martin Angelov03:40:54
199Георги Дяков03:41:54
200Станимир Семков03:44:10
201Васил Василев03:44:11
202Slavi Ivanov03:44:52
203Павел Цанов03:45:27
204Калин Тодев03:46:46
205Станислав КомневБургас Бас Бенд03:48:09
206Красимир БалевБургас Бас Бенд03:48:09
207Ивайло Иванов03:50:12
208Кръстьо ПарасковОбичам да си тичам03:50:19
209Валентин Трифонов03:50:22
210Дмитрий Чарушин03:50:37
211Мариан Драганов03:50:43
212Николай Казаков03:50:48
213Hristo GeorgievProCredit Bank03:52:16
214Aleksandr Suchkov03:53:06
215Никола Минков03:56:33
216Georgi Shokov03:57:04
217Кирил Савчев03:59:05
218Васил Ботушаров04:01:26
219Georgi Angelov04:02:56
220Стоян Тодоров04:04:43
221Todor Todorov04:10:14
222Димитър Танев-04:11:21
223Етем Бекиров04:12:06
224Антон ДжандевBultex 9904:19:55
225Светлин АлександровВеломравки04:20:49
226Иво ТаневВеломравки04:20:54
227Георги Георгиев04:22:58
228Георги Петров04:30:00
229Христо ГорчовStramex04:31:06
230Виктор АсеновТади04:31:10
231Цветелин Шекеров04:35:45
232Александър Денков04:39:43
233Martin DenchevProCredit Bank04:42:20
234Trifon Raykov04:43:26
DNSПетър Нановски-
DNSЕмил Гълъбов-
DNSСтанислав Минков-
DNSПетко РусеновБири4Баири-
DNSМирослав ДимановБаси Кефа-
DNSBoris Dimitrov-
DNSИвайло Дърмонски-
DNSСтилиян Киров-

Вижте още

Резултати от Маратон Плевен 2024

Резултати от Маратон Плевен 2024

На 19 май 2024 се проведе юбилейното десето издание на Маратон Плевен. Над 800 души от 17 държави участваха на различните дистанции.

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

На 18 май 2024, събота, се проведе поредното състезание от календара на Trail Series. Palakaria / Палакария предложи избор от добре познати дистанции

Резултати от Маратон Варна 2024

Резултати от Маратон Варна 2024

На 12 май 2024 се проведе деветото издание на Маратон Варна. Първите две позиции при жените спечелиха кенийките Шейла Шебет и Руд Мбата