Резултати от Salomon Vitosha Trail 2023

На 10-ти юни 2023 се проведе деветото издание на състезанието по високопланинско бягане Salomon Vitosha Trail. Стартът бе от хижа Алеко на Витоша. Дистанциите бяха три, като всяка от тях преминаваше през Черни връх:

  • SVT 12 е най-късото трасе с дължина 12 километра и положителна денивелация от 600 метра.
  • SVT 27 е със средна дължина от 27 километра и положителна денивелация от 1300 метра.
  • SVT 40 е най-дългото трасе с дължина 40 километра и положителна денивелация 2000 метра.
Salomon Vitosha Trail
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Кристина ИвановаЖени (19-39)01:20:51
2Мартина ЗаднепровскаяЖени (19-39)01:27:15
3Ренета НенковаЖени (19-39)01:28:02
4Владимира СуванджиеваЖени (19-39)01:28:49
5Илиана ЧасовникароваЖени (19-39)01:49:13
6Tatyana GeorgievaТекила с портокалчеЖени (над 40)01:53:11
7Aleksandra RabchinaADVENTURE TEAM DORKOVOЖени (19-39)01:58:38
8Михаела ПетроваТекила с портокалчеЖени (19-39)02:09:13
9Станислава ГиковаЖени (19-39)02:10:18
10Дияна ХристоваЖени (над 40)02:11:37
11Регина УзуноваЖени (19-39)02:13:11
12Златина АлександроваЖени (19-39)02:13:16
13Рая ВелиноваЖени (19-39)02:14:51
14Ваня КараджоваЖени (19-39)02:14:52
15Светлана АтанасоваЖени (над 40)02:21:50
16Елина ПоповаЖени (19-39)02:37:17
17Karina CholakovaЛабрадорЖени (19-39)02:42:54
18Ruby MooreЖени (над 40)02:43:53
19Elena YanevskaЖени (19-39)02:58:12
20Надя АуалLlama TeamЖени (19-39)03:39:34
DNSМариела ВасилеваЖени (19-39)-
DNSДаниела ВасилеваЖени (19-39)-
DNSДиана ПавловаЖени (над 40)-
DNSМартина ЗаднепровскаWhite LavinaЖени (19-39)-
DNSVanya LyubenovaIBM BulgariaЖени (19-39)-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Веселин ВелиновСамоковМъже (19-39)01:13:08
2Живко Петров5 под 15Мъже (19-39)01:15:26
3Иво ИлиевСК по Триатлон ПлевенМъже (над 40)01:15:54
4Aleksandar IvanovМъже (19-39)01:17:52
5Кирил ИвановBike HouseМъже (19-39)01:19:37
6Лъчезар ТодоровМъже (19-39)01:27:13
7Стоил ЯнчевМъже (19-39)01:27:15
8Teodor BanevМъже (над 40)01:28:32
9Пламен ТаневБански старецМъже (19-39)01:30:46
10Манол КалмиевМъже (над 40)01:32:06
11Konstantin KochukovБански СтарецМъже (над 40)01:32:16
12Искрен ИвановМъже (19-39)01:35:37
13Radostin PetrovБански СтарецМъже (19-39)01:35:49
14Стефан КазаковМъже (над 40)01:36:58
15Andrea FrareTeproМъже (19-39)01:38:33
16Станислав ЛенковМъже (19-39)01:38:36
17Валентин МитевМъже (над 40)01:39:18
18Васил ГрънчаровAdventure Team DorkovoМъже (19-39)01:39:20
19Валентин ИлиевСК по Триатлон ПлевенМъже (19-39)01:39:52
20Владимир ДимитровAdventure time DorkovoМъже (19-39)01:41:50
21Любомир МатовМъже (19-39)01:47:11
22Николай ВасилевМъже (19-39)01:48:19
23Asen IvanovМъже (19-39)01:49:11
24Павел ЦеновМъже (19-39)01:49:14
25Vladimir IlievМъже (19-39)01:49:19
26Георги ГеоргиевМъже (над 40)01:52:41
27Методи ЗдравчовМъже (19-39)01:52:51
28Radmil VelinovBarbalerosМъже (19-39)01:54:15
29Zahari HusseinIBM bULGARIAМъже (19-39)01:57:28
30Михаил СамарджиевМъже (19-39)01:58:44
31Иван НенковМъже (над 40)01:58:58
32Kaloyan KolevМъже (19-39)01:59:08
33Мартин БорисовМъже (19-39)02:00:08
34Мариян ПаничаровМъже (19-39)02:00:11
35Angel BanevStrange MountainМъже (над 40)02:01:20
36Георги НедялковМъже (19-39)02:07:01
37Чавдар ГеоргиевМъже (19-39)02:07:35
38Христо МарковМъже (19-39)02:07:43
39Михаил ГеоргиевМъже (над 40)02:08:59
40Явор СтоиловМъже (над 40)02:09:12
41Kostadin VelinovТекила с портокалчеМъже (19-39)02:09:30
42Kaloyan RaykovskiIMB BulgariaМъже (19-39)02:09:52
43Виктор КараджовМъже (19-39)02:10:53
44Атанас КараманоловМъже (19-39)02:13:12
45Цветелина ДимитроваМъже (19-39)02:24:09
46Kaloyan NikolaevIBM BulgariaМъже (19-39)02:28:29
47Stanislav KostadinovBarbalerosМъже (19-39)02:31:17
48Zaki AbdulrahimIBM BulgariaМъже (19-39)02:36:13
49Mark VernonМъже (над 40)02:43:54
50Konstantin GaytandzhievМъже (19-39)02:58:12
51Александър ПетровСК Триатлон ПлевенМъже (19-39)03:01:46
52Ивайло ПетровМъже (над 40)03:02:14
53Simeon KamenovМъже (19-39)03:24:35
54Цветан РайковЛабрадорМъже (19-39)03:38:09
55Hristo AntonovTeosМъже (19-39)03:40:11
56Tsvetan SvilenskiIBM BulgariaМъже (19-39)05:16:40
DNSSage HughesМъже (19-39)-
DNSEvtim PanevIBM BulgariaМъже (19-39)-
DNSБорислав МладеновМъже (над 40)-
DNSЦанко ЦанковМъже (над 40)-
DNSVelizar ValkovIBM BulgariaМъже (19-39)-
DNSDimo AdamovIBM BulgariaМъже (19-39)-
DNSИлия ТаневAdventure team DorkovoМъже (19-39)-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Milena DobrevaЖени (19-39)03:41:24
2Мария ХристоваЖени (19-39)03:45:40
3Ани ЯневаЖени (над 40)03:50:59
4Miglena PetkovaЖени (над 40)03:54:47
5Юлияна СтояноваЖени (над 40)04:24:45
6Анна ДелчеваЖени (19-39)04:32:58
7Виктория ЗлатеваЖени (19-39)04:49:19
8Боряна МитеваЖени (19-39)04:49:24
9Иванка ПетоваЖени (над 40)05:02:05
10Яна ГиндеваЖени (над 40)05:04:08
11Анастасия ВълкановаЖени (19-39)05:43:31
12Мария АтанасоваЖени (19-39)05:58:10
13Севда МарковаЖени (19-39)06:39:47
DNSМилена ДобреваЖени (19-39)-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Петър БорисовИван СираковМъже (19-39)02:20:30
2Боян ИванджиковИван СираковМъже (19-39)02:22:20
3Владимир ИлиевМъже (19-39)02:23:33
4Георги ГеоргиевЛуковитски тигриМъже (над 40)02:44:12
5Евгений ЦветовTRSМъже (19-39)02:46:14
6Christian KoberМъже (над 40)02:57:47
7Kristiyan TomovМъже (19-39)03:00:41
8Иван ДимитровМъже (над 40)03:01:52
9Krastyu PanchevНеврокопските бабиМъже (над 40)03:03:22
10Anton DangovAdventure team DorkovoМъже (19-39)03:10:49
11Мартин ПетровМъже (19-39)03:15:16
12Мартин ПепелджийскиМъже (19-39)03:15:41
13Георги СтояновСКЛА "Рилски атлет"Мъже (19-39)03:17:26
14Калоян КръстевМъже (19-39)03:17:26
15Румен ЙордановСкишаркиМъже (над 40)03:27:33
16Георги КарагьозовWest park runnersМъже (19-39)03:28:09
17Matthew HughesМъже (над 40)03:31:05
18Павел СидеровМъже (19-39)03:31:26
19Калоян ГеоргиевМъже (19-39)03:32:40
20Антон МихайловМъже (над 40)03:32:40
21Мартин ММъже (19-39)03:34:32
22Simeon PanovRun-D.M.C.Мъже (над 40)03:35:54
23Kostadin GyumovБански СтарецМъже (19-39)03:38:28
24Georgi TopalovМъже (19-39)03:38:29
25Тодор ПрокоповМъже (над 40)03:40:07
26Сергей МариновАзимутМъже (над 40)03:41:20
27Павел ПетровМъже (над 40)03:46:03
28Ивайло БелевМъже (над 40)03:46:04
29Doncho TodorovМъже (над 40)03:47:27
30Hristo GergovМъже (19-39)03:47:46
31Добрин НиколовМъже (над 40)03:50:03
32Brent CorbyМъже (над 40)04:03:29
33Янис ВасилевАзимутМъже (19-39)04:05:15
34Тодор МакашеловМъже (над 40)04:06:52
35Михаил НачевМъже (19-39)04:12:10
36Емануел МартиновМъже (19-39)04:14:35
37Nikolay RachevМъже (19-39)04:15:40
38Александър СтойновскиМъже (19-39)04:15:42
39Георги АчовАкадемиятаМъже (над 40)04:17:28
40Никола ГърковМъже (19-39)04:18:39
41Виктор ВалентиновМъже (19-39)04:29:46
42Asen ValevIBM BulgariaМъже (19-39)04:29:51
43Даниел ДавчевМъже (19-39)04:32:58
44Никола ЖивковCraft TradeМъже (19-39)04:36:36
45Martin HadzhiyskiODBМъже (19-39)04:39:20
46Деян ВасилевМъже (над 40)04:40:50
47Stanimir BorovКласаМъже (19-39)04:42:34
48Борислав АнтоновМъже (19-39)04:43:53
49Danail AtanasovIBM BulgariaМъже (19-39)04:49:24
50Виктор ГеориевМъже (19-39)04:55:04
51Aleksandar ZaharievIBM BulgariaМъже (19-39)04:56:46
52Емил ГерговiRunМъже (19-39)05:01:08
53Abbas SalameMilcoМъже (над 40)05:03:07
54Кристиян ДимитровМъже (19-39)05:07:31
55Ивайло ЦветковМъже (над 40)05:10:09
56Ивайло СтойновскиМъже (19-39)05:11:01
57Georgi GeorgievIBM BulgariaМъже (19-39)05:16:59
58Стоян ТодоровМъже (19-39)05:28:05
59Atanas IvanovBarbalerosМъже (19-39)05:39:06
60Plamen VelyovBarbalerosМъже (19-39)05:39:07
61Kiril GeorgievМъже (19-39)05:43:31
62Светозар МатеевTeosМъже (19-39)05:48:14
63Александър БешковTeosМъже (19-39)05:48:15
64Марин ЗахариевМъже (19-39)05:50:57
65Христо ГорчовМъже (19-39)06:16:40
66Георги ТаковМъже (19-39)06:19:46
DNFСтефан СтанчевМъже (19-39)01:37:56
DNSАлександър ДимитровTTTМъже (над 40)-
DNSФилип СотировМъже (19-39)-
DNSБорислав СимпличевМъже (19-39)-
DNSХристо ХристовRun2gether squadМъже (19-39)-
DNSГеорги ЛогатиновМъже (над 40)-
DNSСветослав БлажевМъже (над 40)-
DNSГрнади ИвановМъже (19-39)-
DNSКалоян КалинковМъже (19-39)-
DNSЖивко ЖивковCraft TradeМъже (19-39)-
DNSБожидар ДимитровМъже (19-39)-
DNSDeyan PetrovТъжния бардМъже (19-39)-
DNSНиколай БожковШкола за ХарактериМъже (над 40)-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Мария ЦочеваАзимутЖени (над 40)05:47:55
2Ваня ДимитроваЖени (над 40)06:19:13
3Ирина ПешинаЖени (19-39)06:36:01
4Ванина МилушеваЖени (19-39)06:59:14
5Ивона НеделчеваЖени (19-39)06:59:51
6Ралица ЦветковаЖени (над 40)07:24:37
7Galina MilenkovaЖени (19-39)07:35:11
8Lalka Birindjieva-ilchevaLMT TeamЖени (над 40)08:42:49
9Rumyana HaralampievaЖени (19-39)08:57:57
10Ангелина ИвановаЖени (19-39)09:19:29
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Йордан ТодоровМъже (19-39)04:29:44
2Веселин НиколовVeloraptorМъже (19-39)05:08:00
3Peter HristovСамостоятелен тюленМъже (19-39)05:20:08
4Николай ПетковЯКГЪРЧМъже (над 40)05:23:06
5Георги СтефановБързоходМъже (над 40)06:08:16
6Станислав КолевМъже (19-39)06:17:09
7Владимир МоралийскиМъже (19-39)06:19:00
8Николай КалояновМъже (над 40)06:19:13
9Atanas KaraivanovЕ.Б.Т. ЯКИТЕ БИЦАРИМъже (над 40)06:19:24
10Mitko MitkovFrodo GodechМъже (над 40)06:21:10
11Ламбрин ЧолаковРазвитие в застойМъже (19-39)06:21:25
12Мирослав ЙосифовМъже (19-39)06:27:07
13Dan BettsRoadapplesМъже (над 40)06:34:25
14Георги КаравасилевРазвитие в застойМъже (19-39)06:43:00
15Nikolay OuzounovМъже (над 40)07:02:58
16Цветан ДонковМъже (над 40)07:03:30
17Florian BuschDeutsche Schule SofiaМъже (над 40)07:13:44
18Borislav BozhankovМъже (19-39)07:35:16
19Светослав ИлиевBegachМъже (19-39)08:09:26
20Мартин ГрадевМъже (19-39)08:12:12
21Mumun SalimovLMT TeamМъже (19-39)08:42:57
22Филип ТаневМъже (19-39)09:19:33
DNFDimitar PanteleevМъже (19-39)03:27:53
DNFМарин ДамяновМъже (19-39)03:30:26
DNFAtanas TulilovМъже (19-39)04:54:41
DNSMartin BuschTriTeamSofiaМъже (над 40)-
DNSМартин РадевМъже (19-39)-
DNSКонстантин ВасилевССК"Стратеш атлетик"Мъже (над 40)-

Вижте още

Резултати от Търново Ултра 2024

Резултати от Търново Ултра 2024

На 13 и 14 април 2024 се проведе деветото издание на Търново Ултра. Събитието съчетава в себе си трудности, изискващи физическа издръжливост и техническа подготовка

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

На 7 април 2024 се проведе второто издание на Kaylaka Trail Run. Състезание по красивите пътеки в парк Кайлъка, Плевен

Резултати от Дупница Рън 2024

Резултати от Дупница Рън 2024

На 7 април 2024 се проведе шестото издание на Дупница Рън. Общо 82 бегачи преминаха през 8-километровото трасе, което включва асфалт и крос-кънтри.