Резултати от Тракийски Царе – Thracian Run 2023

На 1 октомври 2023 в района на Казанлък за пета поредна година се проведе Thracian Run and Bike или известно още като Тракийски Царе. Състезание по планинско бягане и колоездене. Трасето предложи долина и околности осеяни с мистерия за славни Траки, могили и скрити съкровища.

Стартът и финала бяха в Казанлък в началото на парк Тюлбе до Тракийската гробница. Дистанциите за бягане бяха три – 9 км, 24 км и 42 км.

Тракийски Царе - Thracian Run
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Маринела ЦековаЖени00:41:50
2Мария ГеоргиеваЖени00:45:29
3Violeta TotevaЖени 40 +00:45:51
4Orlina AndreevaЖени 40 +00:47:35
5Гергана БочеваВСК "Стрямци-61"Жени00:49:35
6Наталия ЛазароваВСК ,,СТРЯМЦИ 61"Жени 40 +00:49:37
7Митка Стоева5kmrun QmbolЖени00:50:00
8Красимира РусеваЖени 40 +00:50:25
9Nadya GelovaЖени00:50:28
10Светла ГеоргиеваЖени 40 +00:50:49
11Кристина МинароваЖени00:51:57
12Кристина ПетковаАк Орловец 93Жени00:52:34
13Детелина ДиневаЖени00:52:57
14Весела ДимитроваHAPPY RUNЖени 40 +00:53:21
15Елеонора МилановаHAPPY RUNЖени 40 +00:54:05
16Цветелина БорисоваЖени 40 +00:54:38
17Петя ДончеваЖени00:54:59
18Гичка МихайловаHAPPY RUNЖени 40 +00:56:21
19Анита ЗаимоваЖени00:56:28
20Татяна ШекироваЖени 40 +00:56:45
21Надя ХалкидуЗелена стъпкаЖени 40 +00:57:19
22Габриела ТеневаАТЛЕТИКЖени00:58:40
23Камелия ГосподиноваЖени00:59:00
24Теодора КостадиноваЖени 40 +00:59:33
25Бистра ВасилеваЗелена стъпкаЖени 40 +01:00:51
26Plamena TsenovaDınena koraЖени 40 +01:02:09
27Георгиева ЛораЖени 40 +01:02:23
28Ралица КарагьозоваСКА „Пендарева”Жени01:02:40
29Михаела НалбантоваЮТК RunnersЖени01:03:33
30Донка СтаменованямаЖени 40 +01:03:41
31Мария СтефановаАзимутЖени 40 +01:05:30
32Полина РусеваЖени01:05:50
33Елена МихайловаЗелена стъпкаЖени 40 +01:06:40
34Катя БоруковаЖени01:08:44
35Росица КироваБири4БаириЖени01:09:07
36Невена ТончеваБири4БаириЖени 40 +01:09:10
37Ивелина ДимитроваЖени 40 +01:10:07
38Даниела ПетроваЖени 40 +01:10:10
39Стефка КолароваЖени01:13:13
40Мирослава АтанасоваЖени01:18:23
41Ивелена ГрънчарскаЖени01:19:29
DNSНина КлисуроваЖени-
DNSМануела ДиневаЖени-
DNSДаниела АргироваЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Daniel IvanovМъже00:37:25
2Йордан КолевМъже00:37:55
3Станимир ТомовМъже00:38:31
4Георги ГеоргиевD-RUNМъже 40 +00:38:50
5Стоян КутийскиwoolcollectionМъже00:39:40
6Юлиан АндреевМъже00:40:00
7Росен БойчевМъже00:40:59
8Мартин ВърбановМъже00:41:39
9Християн ХристовАК Орловец93Мъже00:42:36
10Ангел БюйлековМъже00:42:39
11Николай ВасилевМъже00:42:42
12Иван СултановМъже00:42:48
13Борислав ЦековМъже00:45:25
14Николай АтанасовМъже00:45:49
15Христо Добрев5kmrunМъже00:45:49
16Димитър ДимитровМъже00:46:34
17Георги ПетковМъже00:46:37
18Мартин ИвановМъже00:46:53
19Деян ЦеновВарнаМъже 40 +00:47:01
20Николай БогдановTaekwondo KazanlakМъже 40 +00:47:58
21Ventsislav MandevskiTaekwondo KazankakМъже 40 +00:48:07
22Данаил БогдановTaekwondo KazanlakМъже 40 +00:48:24
23Борис АндреевМъже00:48:46
24Георги ПетковДиви розиМъже00:48:50
25Aтанас БейчевМъже00:49:57
26Пламен СлавовМъже00:50:13
27Диан ГеоргиевРаднево RUNМъже00:50:32
28Момчил ХристовRun4FunМъже00:51:34
29Milen GovedarskiМъже00:52:06
30Милен ИвановМъже 40 +00:52:53
31Nikolai KovachevМъже00:53:18
32Мариян ПаничаровМъже00:53:45
33Цветомир БижевМъже 40 +00:53:47
34Юлиян ПетковМъже00:54:52
35Георги Филев5kmrunМъже00:55:03
36Данаил КедиковМъже00:56:23
37Йордан КапасъзовАтлетикМъже00:58:43
38Никола НачевМъже00:59:02
39Радомир СпасовМъже00:59:05
40Георги ГанчевМъже00:59:06
41Иван РадевМъже00:59:06
42Димитър ГеновМъже 40 +01:00:03
43Иван Колев.Мъже01:01:24
44Димитър ЖелевЮТК RunnersМъже01:03:43
45Динко ИвановМъже 40 +01:05:30
46Христо ТопаловМъже01:05:50
47Добромир ЛаловМъже 40 +01:06:49
48Боян АлександровВеломравкиМъже01:09:13
49Светлин АлександровВеломравкиМъже 40 +01:09:17
50Hamza KimiМъже01:11:54
51Мартин ПетровМъже01:12:52
52Мартин ГосподиновБири4БаириМъже01:23:34
DNFСтамен АтанасовМъже 40 +00:34:57
DNSPetar BaykovМъже-
DNSСтефан ПетровChicken legsМъже-
DNSИвайло ЯкимовМъже-
DNSИвайло ЯкимовМъже-
DNSЛъчезар ТодоровМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Златина РадеваЖени 40 +02:21:34
2Михаела НиколоваЖени02:22:41
3Веселина КовачеваЖени02:24:40
4Tanya NachevaЖени02:34:33
5Благовеста АндрееваЖени 40 +02:38:29
6Диана НиколоваЖени02:48:51
7Ивалена КолеваЮТК RunnersЖени02:56:11
8Майя ДимитроваСК”Фар”Жени 40 +02:57:37
9Светлана БотеваЖени 40 +02:58:25
10Светослава СлавоваСК ТанграЖени02:59:13
11Надежда БилярскаTroyanRunЖени03:04:03
12Даниела ВълеваЖени03:10:12
13Мария МитоваЖени03:19:43
14Велина ДимитроваЖени03:19:48
15Христина ЦеноваВарнаЖени 40 +03:20:10
16Таня ТашеваЖени03:28:31
17Йоанна БакаловаЖени03:40:05
18Даниела АчковаЖени 40 +04:03:54
DNSВилия МиховаMitko on TripЖени-
DNSВероника ДимитроваЖени-
DNSПреслава-божидара ДелчеваЮТК RunnersЖени-
DNSЖишева КристиянаЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Тенчо ЖековМъже01:42:20
2Гено УвардовMUSICPLE ORGASMМъже 40 +01:47:08
3Деан ГиневБоб и щангиМъже01:50:36
4Кирил ДжанкушевБоб и щангиМъже01:56:42
5Вели ИсовБягам за здравеМъже01:57:51
6Христо КасалйскиВСК Стрямци 61Мъже01:59:37
7Victor SimeonovГрадусМъже02:00:13
8Nikolay HristovМъже02:02:01
9Георги ИлиевАзимутМъже02:09:56
10Стоян ДобревВСК " Танкист" гр. СливенМъже02:12:49
11Виктор ИвановМъже02:13:04
12Любомир БогдановМъже02:13:07
13Христо БогдановМъже02:13:21
14Ивайло СтефановАК Орловец - 93Мъже02:14:06
15Росен БобчевМъже02:14:15
16Николай ЧулевМъже 40 +02:17:28
17Георги ПетровMUSICPLE ORGASMМъже 40 +02:17:54
18Иван НожделовСтрямци 61Мъже02:22:10
19Емил ДимитровМъже 40 +02:24:22
20Денислав СтефановМъже02:25:12
21Красимир ИвановМъже02:28:18
22Радомир БожковМъже 40 +02:29:23
23Венцислав КолевМъже02:29:39
24Тео ЕневМъже02:35:09
25Георги ГеоргиевМъже 40 +02:35:53
26Ганчо ГаневМъже 40 +02:36:09
27Petko AtanasovМъже 40 +02:36:20
28Богдан ЙовчевАк Орловец 93Мъже 40 +02:37:38
29Галин ДяковКостенуркиМъже 40 +02:39:27
30Georgi AleksovМъже 40 +02:40:17
31Георги ЖелевМъже02:41:24
32Иво ЧакъровМъже02:43:01
33Georgi TotevLENS2LENSМъже02:44:09
34Петър ФилевБягам си за здравеМъже 40 +02:46:35
35Ивайло ИвановМъже02:48:53
36Антонио ИвановЮТК RunnersМъже02:52:04
37Йордан ТеневЮТК RunnersМъже02:56:11
38Кирил ПенчевМъже02:57:16
39Ivo DimitrovКолкото ТолковаМъже 40 +02:57:37
40Яни СлавовbodiesBGМъже02:57:43
41Велислав АръковМъже02:57:44
42Васил СтаневСКО Хемус ТроянМъже 40 +03:04:04
43Добри СтефановАзимутМъже 40 +03:04:30
44Георги ЗлатковSFTМъже03:09:17
45Ивайло Евгениев ИвановМъже 40 +03:10:37
46Иво БичкиджиевМъже03:14:38
47Валентин Вачков8Мъже 40 +03:14:38
48Ивайло АлексеевМъже03:17:18
49Станимир СемковМъже03:19:11
50Лазар МаналовМъже03:44:36
DNSTsanko TsankovМъже 40 +-
DNSЕмануел МартиновМъже-
DNSДимитър ДелибалтовMitko on TripМъже-
DNSГеорги СтояновМъже 40 +-
DNSNikolay KoleffKoleff & PartnersМъже 40 +-
DNSИван БатевСБСМъже-
DNSЦветелин МилчевМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Sonya SpasovaЖени04:55:34
2Вяра ПетеваЖени 40 +05:06:20
3Деница ЖелязковаСк СТОГОСЖени05:13:38
4Донка Денчева-дичеваЖени05:24:01
5Лилия ПетруноваЖени 40 +06:14:50
6Оля СлавчеваЖени06:18:38
7Калинка МишеваЖени 40 +06:37:14
8Полина ПисарскаЖени06:52:35
DNSЮлия МатеваЖени 40 +-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Илия БончевБавнитеМъже 40 +04:09:43
2Мирослав КириловБавнитеМъже 40 +04:20:00
3Куцар ФенеровМъже04:29:01
4Славян ГенчевВКС"Стрямци61"Мъже04:40:55
5Красен КасамарковМъже04:42:36
6Мирослав ЙосифовМъже05:13:39
7Георги КрънчевДива конМъже 40 +05:40:48
8Иванов ГеоргиМъже06:01:54
9Иван КиревМъже06:31:22
10Огнян ГроздановМъже06:34:21
11Виктор ЯнакиевМъже06:59:20
OVTКалоян КолевМъже07:47:42
DSQIvailo KrainovМъже 40 +03:38:25
DNSМартин ГрадевМъже-
DNSЙосиф ЙосифовInvictusМъже-
DNSТихомир МитевМъже-
DNSMilen DimitrovМъже 40 +-

Вижте още

Резултати от Търново Ултра 2024

Резултати от Търново Ултра 2024

На 13 и 14 април 2024 се проведе деветото издание на Търново Ултра. Събитието съчетава в себе си трудности, изискващи физическа издръжливост и техническа подготовка

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

На 7 април 2024 се проведе второто издание на Kaylaka Trail Run. Състезание по красивите пътеки в парк Кайлъка, Плевен

Резултати от Дупница Рън 2024

Резултати от Дупница Рън 2024

На 7 април 2024 се проведе шестото издание на Дупница Рън. Общо 82 бегачи преминаха през 8-километровото трасе, което включва асфалт и крос-кънтри.