Резултати от Triglav Skyrun 2023

На 2 юли 2023 се проведе второто издание на Triglav Skyrun. Състезание в една от най-дивите и високи части на Национален парк Централен Балкан в Стара Планина. Трите дистанции от 12 км, 20 км и 35 км останаха непроменени от миналата година.

Тенчо Жеков и Верадина Начева поставиха нови най-добри постижения на 35 километровото трасе. Маршрута стартира от подбалканското село Тъжа, премина през едно от най-живописните места на Централен Балкан – Триглавския масив и финишира през аромата на лавандуловите полета.

Triglav Skyrun
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Мария СтояноваТерминаторите от ЗападенЖени01:26:30
2Златина РадеваЖени01:32:30
3Цанка ПетроваUSTETO CLIMBING TEAMЖени01:34:50
4Митка Стоева5КМRUN QmbolЖени01:39:56
5Кърсти МичълnoneЖени 45+01:40:35
6Александра СтанчеваЖени01:41:20
7Юлия МатеваЖени01:41:50
8Александра ИвановаЖени01:43:55
9Весела ДимитроваЖени 45+01:44:30
10Елеонора МилановаЖени01:44:32
11Валерия ЯкововаЖени01:44:38
12Гергана КочеваЖени01:46:36
13Светлана БотеваПланинско бягане КазанлъкЖени 45+01:47:56
14Верина ЛефтероваЖени01:52:43
15Яна АтанасоваЖени01:54:17
16Силвия ТодорваЖени01:54:26
17Регина УзуноваЖени01:55:33
18Надежда КаралашNo DNFЖени01:55:41
19Яна ПетроваЖени01:57:17
20Айлин ПавловаЖени01:57:31
21Йоанна БакаловаЖени01:58:34
22Анна ИвановаЛуди - МладиЖени02:01:58
23Sarah YatesSackar JackalsЖени02:06:01
24Анна МиневаЖени 45+02:08:26
25Мария КаравасилеваРазвитие в застойЖени02:10:05
26Таня БорисоваЖени 45+02:10:51
27Красимира КостадиноваЖени02:17:15
28Диана ТомоваЖени02:21:12
29Надежда КръстеваЖени02:21:39
30Кристина БерезинаЖени02:22:16
31Татяна КъневаЖени02:24:33
32Полина РусеваЖени02:29:18
33Катя БоруковаЖени02:29:21
DNFИрина ВеселиноваБели крилеЖени-
DNSГабриела ИвановаЖени-
DNSРалица Йорданова2332Жени-
DNSМоника ПаскалеваПсихоЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Ивайло ПейновМъже01:12:32
2Антон ХристовМъже01:17:21
3Христо КасалийскиМъже01:18:06
4Божидар ГеоргиевМъже01:19:02
5Петър КашловСолено бягствоМъже01:20:26
6Свилен СмиляновМъже01:22:14
7Иван ТрифоновМъже01:24:23
8Йордан ЛиловМъже01:27:22
9Радослав ЦветковМъже01:27:43
10Йордан ГроздановМъже 45+01:28:19
11Кристиян НачевБели крилеМъже01:30:31
12Велислав КузмановМъже 45+01:30:42
13Александър КолевМъже01:30:51
14Томи БаталовМъже01:34:49
15Енис ВейселМъже01:37:41
16Диан ГеоргиевМъже01:39:10
17Любомир ЙордановМъже01:40:50
18Adam TimlerМъже01:40:51
19Благовест ПетровChicken legsМъже01:45:34
20Илиян ПочалиевМъже01:48:24
21Атанас КараманоловМъже 45+01:48:38
22Иван ДафчевМъже01:49:22
23Владимир ЧалъмовЛуди - МладиМъже01:53:31
24Алексей МаслянниковМъже01:54:19
25Георги ПроненковМъже01:55:02
26Иван ФичевМъже01:56:00
27Георги МатевЛуди - МладиМъже01:57:04
28Архангел ПавловМъже01:57:30
29Мариян ПаничаровМъже01:58:06
30Михаил ГеоргиевМъже01:59:06
31Антон ФроловIM Run ClubМъже02:02:57
32Георги ИвановМъже02:04:44
33Павел ДимитровМъже02:07:56
34Явор ГеоргиевМъже02:09:29
35Хамза КимиМъже02:09:30
36Станислав ЕревМъже02:10:11
37Дмитрий ЧарушинМъже02:12:22
38Радко НедевскиМъже02:15:43
39Стоян МакедонскиМъже02:16:50
40Александър АндреевМъже02:16:52
41Кирил КостадиновМъже02:17:13
42Динко ИвановЗакъсалитеМъже 45+02:18:59
43Оги НачевМъже02:24:53
44Никола НачевМъже02:29:17
45Станимир СпасовЧирпан бягаМъже 45+02:40:08
46Георги ЗлатковМъже02:49:00
47Николай ИвановМъже02:49:03
DSQСветозар СтояновТерминаторите от ЗападенМъже01:17:43
DSQChristian KoberМъже 45+01:17:43
DSQГеорги ТодоровМъже01:17:44
DSQВели ИсовМъже01:19:21
DNSВилислав Венков2332Мъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Мария ВълеваЖени02:19:57
2Соня СпасоваЖени02:29:32
3Мирослава СтаменоваЖени02:49:08
4Теодора КюлафлийскаЖени 45+02:54:21
5Юрка СимеоноваСливенЖени 45+02:59:44
6Милена ТондеваЖени03:00:08
7Мария ХристозоваЖени03:00:43
8Кремена ИспиреваПланиснко бягане КазанлъкЖени03:13:59
9Красимира СлавоваЖени 45+03:16:26
10Слава КалиноваЖени03:19:25
11Иваничка ТодороваЖени03:20:12
12Стефи ГъдеваЖени03:21:36
13Иванка ПетоваЖени 45+03:30:16
14Мария ФолеваЖени03:32:30
15Даниела ВеличковаЖени 45+03:32:31
16Петя ДимитроваЖени03:34:15
17София ПетковаЖени 45+03:35:33
18Светлана АтанасоваЖени03:41:13
19Петя ДончеваЖени03:41:41
20Теодора ГореловаЖени03:43:17
21Пламена ДимитроваЖени04:01:41
22Петя БахчевановаЖени04:10:52
23Дора ПетроваЖени04:17:06
24Жанета ПондаловаСливенски войводиЖени04:43:11
DNSКрасимира КралеваЖени-
DNSКръстина БекяроваЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Гено УвардовМъже01:56:32
2Славян ГенчевМъже01:58:13
3Георги МатевМъже02:01:16
4Петър ЗахариевМъже02:01:37
5Иван ПашовМъже02:08:06
6Димитър МитевNo TeamМъже02:08:27
7Давид СтаниславовМогилатаМъже02:10:13
8Станимир СтанковСКЛА МисионисМъже 45+02:10:40
9Преслав ПейновМъже02:15:16
10Стоян ВелчевМъже02:17:19
11Иван ХристовМъже02:20:08
12Стоян ДобревМъже02:20:51
13Атанас КараивановЕ.Б.Т ЯКИТЕ БИЦАРИМъже02:22:30
14Искрен ИвановМъже02:22:42
15Йордан ГеоргиевМъже02:23:49
16Димитър ПавловМъже02:28:46
17Иван ИвановМъже02:30:05
18Божидар ЙордановЛоко ПловдивМъже 45+02:32:08
19Венелин ВълчевМъже02:39:31
20Симеон КостовМъже02:40:15
21Георги ПетковДиви розиМъже02:41:58
22Евлоги ВеличкоМъже 45+02:42:30
23Радостин ИлиевМъже 45+02:44:05
24Пламен ГенчевМъже02:44:40
25Павел ВасилевЛоко ПловдивМъже02:47:29
26Христо ЦвятковМъже02:48:03
27Асен ИвановМъже02:48:49
28Иван НанкиновМъже02:48:50
29Ивайло ДърмонскиМъже02:49:41
30Георги СъбевМъже02:54:02
31Боян ГергинчевМъже02:59:44
32Петър КостовМъже02:59:49
33Костадин БъчваровМъже 45+03:00:34
34Борислав НемскиМъже03:00:54
35Филип ФилчевМъже 45+03:01:06
36Милен КуневМъже03:01:38
37Иван ЛазаровМъже03:09:26
38Андрей СтоиловМъже 45+03:11:35
39Радослав ВеличковМъже03:15:17
40Цветелин МилчевМъже03:16:12
41Станимир СемковМъже03:19:24
42Стоян ТодоровМъже03:25:40
43Стоян ЮруковМъже03:31:17
44Валентин СлавчевМъже 45+03:31:18
45Георги НачевМедикМъже03:32:40
46Янко НиколовМъже 45+03:34:58
47Николай СлавчевМъже 45+03:40:57
48Дарен ФилиповМъже03:41:10
49Георги ПаничарскиМъже 45+03:41:12
50Цветомир БижевМъже03:41:42
51Георги АнгеловМъже03:43:17
52Теодор ТодоровМъже03:53:33
53Диян КрушевМъже04:15:09
54Даниел БоневМъже04:17:07
DSQКрасен КолевМъже 45+03:34:04
DNSГеорги ДимитровМъже-
DNSВиолин ИвановЕГТМъже-
DNSИлиаян КулевKSTМъже-
DNSМарио МешковМъже-
DNSАлександър БекяровМъже-
DNSСветослав ПетровМъже-
DNSИван НедялковМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Верадина НачеваСинята стрелаЖени05:12:39
2Мария ЦочеваАзимутЖени 45+05:16:06
3Стефана ВасилеваЖени05:27:09
4Иванка ХристоваЖени05:57:28
5Милена Добреватри тийм варнаЖени 45+06:14:30
6Гергана МихайловаЖени06:17:57
7Женя ПапероваDobrostan runЖени 45+06:37:07
8Детелина РадославоваЖени06:43:46
9Елеонора ХристоваЖени06:44:47
10Силвия КарабойчеваЖени06:53:03
11Мая ТаневаАсеновградски баириЖени 45+06:54:24
12Ивона НеделчеваЖени06:54:25
13Кристина АнчеваTip TopЖени 45+06:59:55
14Недка ЦановаЖени07:02:29
15Камелия ДимитроваЖени07:05:31
16Радка ОвчароваЖени07:08:26
17Габриела ЖековаЖени07:22:42
18Яна ПетроваЖени07:26:11
19Ана КарчеваЖенени с децаЖени 45+07:47:33
20Светослава СлавоваСК Тангра ВарнаЖени07:58:38
21Невена ДацковаЖени 45+08:02:41
22Галина МиховаЖени 45+08:10:09
23Лалка Биринджиева-ИлчеваLMT TeamЖени08:14:53
24Милка ИвановаЖени 45+08:15:41
25Ирина ПешинаЖени08:20:50
26Мая ПетковаJumping ChicasЖени08:20:53
27Красимира ИвановаЖени08:30:11
28Силвия КьосеваЖени08:37:11
29Анелия РанчинскаЖени 45+08:44:43
30Евелина ДамяноваКоткитеЖени 45+08:58:38
31Едуарда ЕнчеваЖени09:55:02
DNFРосица СтефановаCrazy RushЖени01:33:47
DNFЗлатина ГенчеваЖени01:40:47
DNSСоня КадиеваЖени-
DNSДаниела ДимитроваЖени 45+-
DNSМариана МанолеваЖени 45+-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Тенчо ЖековОтряд ЮнациМъже03:49:08
2Йордан ТодоровМъже04:15:59
3Здравко КръстевМъже04:17:23
4Тони ПетковМъже04:21:33
5Димитър МихайловМъже04:42:52
6Божидар ЦочевTri team VarnaМъже04:49:15
7Милко ЕленскиМъже04:49:22
8Ивайло КрайновМъже04:59:55
9Момчил НайденовТетевенска бабаМъже05:03:32
10Димитър ДимитровМъже 45+05:16:06
11Николай АндреевМъже05:23:58
12Ангел ГеновМъже05:24:00
13Николай ПасковМъже05:29:39
14Христо РангеловМъже 45+05:29:40
15Веселин ПаперовDobrostan runМъже 45+05:31:37
16Генади ЧукановМъже 45+05:36:11
17Николай ДурловМъже05:37:21
18Стефан КеревБиро4БаириМъже05:37:45
19Антон КузевМъже05:44:05
20Константин КашловСолено бягствоМъже 45+05:52:29
21Георги СтояновСКЛА Рилски атлетМъже05:52:29
22Антон ОрешкинМъже05:56:05
23Ивайло КириловReal TrailМъже05:56:11
24Румен ДимитровКайлъшка долина-ПлевенМъже05:57:56
25Благой БояджиевМъже05:59:59
26Крум НейковZlatitsa RUNМъже06:08:12
27Николай ДончевМъже06:16:37
28Христо РайновМъже 45+06:17:03
29Радослав ТодоровМъже06:23:32
30Валентин ЧочевМъже06:27:00
31Нестор ДомусчиевBasi kefaМъже06:28:48
32Атанас МинчевБели крилеМъже06:31:19
33Иван ПетровiXONDAМъже06:39:50
34Румен СавовМъже 45+06:42:44
35Галимир ЦветановМъже06:43:24
36Георги КаравасилевРазвитие в застойМъже06:43:47
37Роман СидоркинМъже 45+06:44:14
38Иван ПетковКостенурките нинджиМъже06:45:40
39Боян ПетковМъже 45+07:01:23
40Ясен МаданковМъже07:03:08
41Даниел ДавчевМъже07:03:35
42Иван ЙосифовРън-Т-ДрънМъже07:06:56
43Ивелин УзуновМъже07:08:26
44Панайот ПетровМъже07:09:17
45Тодор КостадиновПървомайМъже07:11:15
46Тихомир МитевМъже07:13:58
47Георги ИвановМъже07:16:00
48Николай СтефановCrazy RushМъже07:18:19
49Иван МитевМъже07:19:18
50Огнян ГроздановМъже07:20:32
51Георги ПеневАлфа РомеоМъже 45+07:25:02
52Милен ИвановМъже07:30:23
53Неделко АнчевTip TopМъже 45+07:30:23
54Станислав КрушовалиевМъже07:35:01
55Атанас КостадиновМъже07:35:01
56Красен ХристовМъже07:37:17
57Николай ДелийскиМъже 45+07:47:31
58Пламен ТодоровМъже 45+07:57:08
59Атанас СотировПолечка по пътечкаМъже08:03:52
60Георги МладеновМъже 45+08:10:07
61Мюмюн СалимовLMTМъже08:14:54
62Слави СлавевМъже08:30:10
63Ради ГеоргиевМъже 45+08:38:18
64Николай СпасовМъже08:44:17
65Георги ГеоргиевМъже09:55:15
DNFГеорги ЖековМъже01:00:29
DNFИван КиревМъже01:26:43
DNSМартин ГрадевМъже-
DNSХристо ИвановМъже-
DNSХристо ГюзлевМъже 45+-
DNSДимитър СтойчевМъже-
DNSГеорги ВойчевМъже 45+-
DNSКирил НиколовМъже-
DNSМилен СтаневDunder MufflinМъже-
DNSНиколай НеновDunder MufflinМъже-
DNSМирослав КарабоневМъже-
DNSЕмил ПетлешковМъже-
DNSСтефан ТодоровМъже-
DNSНиколай КолевМъже-

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции