Резултати от Трявна Ултра 2021

Между 16 и 18 юли 2021 се проведе тазгодишното издание на Трявна Ултра. След като състезанието през 2020 не се състоя заради съображения за сигурност, свързани с пандемията от коронавирус, то през 2021 се завърна с пълна сила. На дистанциите от 23 до 141 км взеха участие около 700 участника като имаше подобряване на рекорда на 23км при мъжете. Трасета:

  • 23км с 670м денивелация
  • 42км с 1800м денивелация
  • 76км с 3000м денивелация
  • 100км с 5000м денивелация
  • 141км с 6550м денивелация
Трявна Ултра
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Konstans Hesapchieva02:07:59 20.5 km @ Final-
2Denitsa Zaykova02:08:30 20.5 km @ Final'+ 00:00:31
3Kalina Hlebarska02:13:24 20.5 km @ Final'+ 00:05:25
4Neda Klenska02:14:32 20.5 km @ Final'+ 00:06:33
5Miryana Ivanova02:16:06 20.5 km @ Final'+ 00:08:07
6Neda Todorova02:16:16 20.5 km @ Final'+ 00:08:17
7Maria Ivanova02:17:27 20.5 km @ Final'+ 00:09:28
8Radostina Dimitrova02:22:28 20.5 km @ Final'+ 00:14:29
9Nadezhda Dilova02:22:44 20.5 km @ Final'+ 00:14:45
10Nedka Tsanova02:24:19 20.5 km @ Final'+ 00:16:20
11Vanina Milusheva02:25:10 20.5 km @ Final'+ 00:17:11
12Stefka Ganeva02:25:35 20.5 km @ Final'+ 00:17:36
13Feodora Dimitrova02:26:37 20.5 km @ Final'+ 00:18:38
14Zhana Georgieva02:27:02 20.5 km @ Final'+ 00:19:03
15Petya SrebrevaF45+ 102:27:50 20.5 km @ Final'+ 00:19:51
16Radoslava Laskova02:29:54 20.5 km @ Final'+ 00:21:55
17Desislava Lazarova02:30:12 20.5 km @ Final'+ 00:22:13
18Yoana Chakarova02:31:23 20.5 km @ Final'+ 00:23:24
19Zlatomira Nikolova02:31:25 20.5 km @ Final'+ 00:23:26
20Desislava Dimitrova02:32:32 20.5 km @ Final'+ 00:24:33
21Rumyana Kadiyska02:34:06 20.5 km @ Final'+ 00:26:07
22Kalina Bachvarova02:34:11 20.5 km @ Final'+ 00:26:12
23Katya Hariskova02:37:32 20.5 km @ Final'+ 00:29:33
24Tanya Nacheva02:39:48 20.5 km @ Final'+ 00:31:49
25Mihaela Nikolova02:39:52 20.5 km @ Final'+ 00:31:53
26Marinela Marinova02:41:24 20.5 km @ Final'+ 00:33:25
27Teodora Vassileva02:42:34 20.5 km @ Final'+ 00:34:35
28Albena Ivanova-totevaF45+ 202:43:32 20.5 km @ Final'+ 00:35:33
29Rositsa Stepanova02:44:54 20.5 km @ Final'+ 00:36:55
30Adriyana Sapundzhieva02:45:47 20.5 km @ Final'+ 00:37:48
31Evelina DamyanovaF45+ 302:45:52 20.5 km @ Final'+ 00:37:53
32Elka Todorova02:46:25 20.5 km @ Final'+ 00:38:26
33Hristomira TodorovaF45+ 402:49:48 20.5 km @ Final'+ 00:41:49
34Yana Paunova02:50:03 20.5 km @ Final'+ 00:42:04
35Greta Momcheva02:50:11 20.5 km @ Final'+ 00:42:12
36Slavena Lazarova02:50:20 20.5 km @ Final'+ 00:42:21
37Yoana KiselovaF45+ 502:52:03 20.5 km @ Final'+ 00:44:04
38Vanya Stoyanova02:52:24 20.5 km @ Final'+ 00:44:25
39Maria Milenova02:52:47 20.5 km @ Final'+ 00:44:48
40Maya Shipkova02:54:08 20.5 km @ Final'+ 00:46:09
41Maria Abou Eid02:54:12 20.5 km @ Final'+ 00:46:13
42Venelina Yaneva02:56:00 20.5 km @ Final'+ 00:48:01
43Rumi Kusheva02:56:06 20.5 km @ Final'+ 00:48:07
44Kristina Velkova02:56:59 20.5 km @ Final'+ 00:49:00
45Sevda Markova02:57:51 20.5 km @ Final'+ 00:49:52
46Milena BonevaF45+ 602:58:25 20.5 km @ Final'+ 00:50:26
47Plamena Todorova02:59:07 20.5 km @ Final'+ 00:51:08
48Velina Terzieva02:59:33 20.5 km @ Final'+ 00:51:34
49Diana Naydenova03:00:06 20.5 km @ Final'+ 00:52:07
50Dimitrina Nikolova03:00:18 20.5 km @ Final'+ 00:52:19
51Maria Karavasileva03:01:40 20.5 km @ Final'+ 00:53:41
51Antonia Grozdanova03:01:40 20.5 km @ Final'+ 00:53:41
53Desislava Sivilova03:03:06 20.5 km @ Final'+ 00:55:07
54Liliya Aleksandrova03:08:09 20.5 km @ Final'+ 01:00:10
55Zlatina AltanchevaF45+ 703:08:35 20.5 km @ Final'+ 01:00:36
56Sonya Balinova03:09:23 20.5 km @ Final'+ 01:01:24
57Veronika Yordanova03:10:26 20.5 km @ Final'+ 01:02:27
58Hristina GrupchevaF45+ 803:10:47 20.5 km @ Final'+ 01:02:48
59Katerina Blaginova03:13:52 20.5 km @ Final'+ 01:05:53
60Veska Dobreva - JonssonF45+ 903:14:11 20.5 km @ Final'+ 01:06:12
61Margarita Gorcheva03:16:10 20.5 km @ Final'+ 01:08:11
62Dilyana Neykova03:17:48 20.5 km @ Final'+ 01:09:49
63Vesi Stoyanova03:17:50 20.5 km @ Final'+ 01:09:51
64Rosilina HesapchievaF45+ 1003:19:19 20.5 km @ Final'+ 01:11:20
65Nicoleta Calin03:19:20 20.5 km @ Final'+ 01:11:21
66Panciu Andreea Madalina03:20:37 20.5 km @ Final'+ 01:12:38
67Milena Baykova03:20:54 20.5 km @ Final'+ 01:12:55
68Milena Kitova03:20:56 20.5 km @ Final'+ 01:12:57
69Sofia Petkova03:22:47 20.5 km @ Final'+ 01:14:48
70Daniela Velichkova03:22:50 20.5 km @ Final'+ 01:14:51
71Nikolina Lambeva03:23:40 20.5 km @ Final'+ 01:15:41
71Valentina Trankova03:23:40 20.5 km @ Final'+ 01:15:41
73Lora FilipovaF45+ 1103:25:01 20.5 km @ Final'+ 01:17:02
74Elena StoyanovaF45+ 1203:25:04 20.5 km @ Final'+ 01:17:05
75Teodora Mecheva03:29:38 20.5 km @ Final'+ 01:21:39
FOTMaria Zekova03:31:10 20.5 km @ Final'+ 01:23:11
FOTSheila Seiler03:35:46 20.5 km @ Final'+ 01:27:47
FOTSilvia Radusheva03:37:36 20.5 km @ Final'+ 01:29:37
FOTLora Yachkova03:39:14 20.5 km @ Final'+ 01:31:15
FOTGabriela Mihoci03:44:52 20.5 km @ Final'+ 01:36:53
FOTValentina Madzharova03:45:29 20.5 km @ Final'+ 01:37:30
FOTDarina ChakarovaF45+ 1303:48:24 20.5 km @ Final'+ 01:40:25
FOTDimitrina DimitrovaF45+ 1403:52:13 20.5 km @ Final'+ 01:44:14
FOTTeodora VasilevaF45+ 1504:04:54 20.5 km @ Final'+ 01:56:55
FOTAglika Byandova04:12:56 20.5 km @ Final'+ 02:04:57
FOTLaura Henderson04:13:57 20.5 km @ Final'+ 02:05:58
FOTLeona Aslanova04:40:43 20.5 km @ Final'+ 02:32:44
DNFEmilia Yordanova- 0 km @ Start-
DNFBilyana Ivanova- 0 km @ Start-
DNSBorislava Gabrovska01:31:13 11.2 km @ Bozhentsi-1 check(s)
DNSGergana FilipovaF45+01:45:28 11.2 km @ Bozhentsi-1 check(s)
DNSIliana Strinska- 0 km @ Start-
DNSIvayla Mihaylova- 0 km @ Start-
DNSRebecca Willers- 0 km @ Start-
DNSValeria Dzhumerova- 0 km @ Start-
DNSGalina Popova- 0 km @ Start-
DNSCharlotte Humbert- 0 km @ Start-
DNSNika DurakovaF45+- 0 km @ Start-
DNSIrina RadoslavovaF45+- 0 km @ Start-
DNSNurdzhan Kadir- 0 km @ Start-
DNSMartina Lazarova- 0 km @ Start-
DNSStanka Petrova- 0 km @ Start-
DNSFirdes MehmetoğluF45+- 0 km @ Start-
DNSAcelya Erten- 0 km @ Start-
DNSMaria ArgirovaF45+- 0 km @ Start-
DNSDenitsa Leshteva- 0 km @ Start-
DNSDenitsa Panayotova- 0 km @ Start-
DNSAntonia Grigorova- 0 km @ Start-
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Shaban Mustafa01:23:14 20.5 km @ Final-
2Ivaylo Valev01:38:52 20.5 km @ Final'+ 00:15:38
3Metodi Mihalev01:44:31 20.5 km @ Final'+ 00:21:17
3Bozhidar Tsochev01:44:31 20.5 km @ Final'+ 00:21:17
5Andreas Leonhardt01:51:16 20.5 km @ Final'+ 00:28:02
6Aleksandar Yanev01:52:08 20.5 km @ Final'+ 00:28:54
7Aleksandar Yankov01:52:41 20.5 km @ Final'+ 00:29:27
8Plamen Penev01:53:20 20.5 km @ Final'+ 00:30:06
9Antonio Kovachev01:53:45 20.5 km @ Final'+ 00:30:31
10Ivelin Ivanov01:55:09 20.5 km @ Final'+ 00:31:55
11Neyko PlachkovM45+ 101:57:12 20.5 km @ Final'+ 00:33:58
12Hristo Gochev01:58:13 20.5 km @ Final'+ 00:34:59
13Sebastian Karges02:01:47 20.5 km @ Final'+ 00:38:33
14Alipi LukanovM45+ 202:02:09 20.5 km @ Final'+ 00:38:55
15Ivan Ivanov02:04:22 20.5 km @ Final'+ 00:41:08
16Yordan Ivanov02:04:31 20.5 km @ Final'+ 00:41:17
17Georgi Georgiev02:06:06 20.5 km @ Final'+ 00:42:52
18Stanislav Kolev02:06:13 20.5 km @ Final'+ 00:42:59
19Daniel Tonchev02:06:14 20.5 km @ Final'+ 00:43:00
20Konstantin Vazharov02:07:16 20.5 km @ Final'+ 00:44:02
21Nikolay Arsenov02:07:54 20.5 km @ Final'+ 00:44:40
22Valentin PetkovM45+ 302:07:59 20.5 km @ Final'+ 00:44:45
23Haris Kleantus02:08:27 20.5 km @ Final'+ 00:45:13
24Mariyan Dimitrov02:09:08 20.5 km @ Final'+ 00:45:54
25Stefan Kuzarov02:09:19 20.5 km @ Final'+ 00:46:05
26Hristo GenadievM45+ 402:09:23 20.5 km @ Final'+ 00:46:09
27Krum Neykov02:09:35 20.5 km @ Final'+ 00:46:21
28Dimitar Kachamakov02:09:51 20.5 km @ Final'+ 00:46:37
29Markus LaubscherM45+ 502:10:01 20.5 km @ Final'+ 00:46:47
30Todor DonchevM45+ 602:10:05 20.5 km @ Final'+ 00:46:51
31Tsvetomir Ilinski02:10:23 20.5 km @ Final'+ 00:47:09
32Martin Marinov02:10:50 20.5 km @ Final'+ 00:47:36
33Doncho TodorovM45+ 702:10:58 20.5 km @ Final'+ 00:47:44
34Daniel Ivanov02:12:54 20.5 km @ Final'+ 00:49:40
35Dimitar Dimitrov02:13:25 20.5 km @ Final'+ 00:50:11
36Denis Lontkovskiy02:13:57 20.5 km @ Final'+ 00:50:43
37Georgi PenevM45+ 802:13:58 20.5 km @ Final'+ 00:50:44
38Yordan GrozdanovM45+ 902:14:10 20.5 km @ Final'+ 00:50:56
39Ivan Popov02:14:50 20.5 km @ Final'+ 00:51:36
40Georgi Karavasilev02:14:54 20.5 km @ Final'+ 00:51:40
41Kaloyan Nikolov02:15:37 20.5 km @ Final'+ 00:52:23
42Pravoslav MilenkovM45+ 1002:15:52 20.5 km @ Final'+ 00:52:38
43Nikolay Sofroniev02:16:06 20.5 km @ Final'+ 00:52:52
44Hristo Krastev02:16:17 20.5 km @ Final'+ 00:53:03
45Deyan TsenovM45+ 1102:16:32 20.5 km @ Final'+ 00:53:18
46Borislav Dimitrov02:16:38 20.5 km @ Final'+ 00:53:24
47Nikolay KlenskiM45+ 1202:19:02 20.5 km @ Final'+ 00:55:48
48Borislav Borisov02:19:06 20.5 km @ Final'+ 00:55:52
49Anton Palapeshkov02:20:55 20.5 km @ Final'+ 00:57:41
50Gencho Dimitrov02:20:59 20.5 km @ Final'+ 00:57:45
51Rumen Kolev02:21:04 20.5 km @ Final'+ 00:57:50
52Lyubomir AngelovM45+ 1302:21:25 20.5 km @ Final'+ 00:58:11
53Emil IgnatovM45+ 1402:21:58 20.5 km @ Final'+ 00:58:44
54Dimitar Hristov02:22:23 20.5 km @ Final'+ 00:59:09
55Aleksandar Ivanov02:23:47 20.5 km @ Final'+ 01:00:33
56Agop Agopyan02:25:02 20.5 km @ Final'+ 01:01:48
57Kostadin Stefaniev02:25:40 20.5 km @ Final'+ 01:02:26
58Georgi StoyanovM45+ 1502:25:48 20.5 km @ Final'+ 01:02:34
59Vasil Asenov02:26:14 20.5 km @ Final'+ 01:03:00
60Yavor Yordanov02:26:20 20.5 km @ Final'+ 01:03:06
61Slavi Shishmanov02:26:24 20.5 km @ Final'+ 01:03:10
62Stoyan Zhelyazkov02:26:43 20.5 km @ Final'+ 01:03:29
63Petar PetrovM45+ 1602:26:48 20.5 km @ Final'+ 01:03:34
64Ivan ValevM45+ 1702:27:34 20.5 km @ Final'+ 01:04:20
65Georgi Delev02:28:12 20.5 km @ Final'+ 01:04:58
66Ventsislav Ivanov02:28:34 20.5 km @ Final'+ 01:05:20
66Georgi Indzhov02:28:34 20.5 km @ Final'+ 01:05:20
68Boris Todorov02:29:14 20.5 km @ Final'+ 01:06:00
69Tim KurtM45+ 1802:29:16 20.5 km @ Final'+ 01:06:02
70Georgi Petkov02:29:27 20.5 km @ Final'+ 01:06:13
71Pavel Todorov02:29:43 20.5 km @ Final'+ 01:06:29
72Dimitar Solakov02:29:48 20.5 km @ Final'+ 01:06:34
73Lyubomir MarinovM45+ 1902:30:54 20.5 km @ Final'+ 01:07:40
74Milen Elkin02:31:35 20.5 km @ Final'+ 01:08:21
75Todor Kostadinov02:31:48 20.5 km @ Final'+ 01:08:34
76Nedko Todorov02:32:32 20.5 km @ Final'+ 01:09:18
77Borislav Kapukaranov02:32:36 20.5 km @ Final'+ 01:09:22
78Tsvetomir Ivanov02:32:42 20.5 km @ Final'+ 01:09:28
78Martin Mateev02:32:42 20.5 km @ Final'+ 01:09:28
80Miroslav MoravskiM45+ 2002:32:43 20.5 km @ Final'+ 01:09:29
81Ivan RadnevM45+ 2102:33:23 20.5 km @ Final'+ 01:10:09
82Boris Shabanov02:33:59 20.5 km @ Final'+ 01:10:45
83Vladislav StoevM45+ 2202:34:04 20.5 km @ Final'+ 01:10:50
84Nestor Domuschiev02:34:12 20.5 km @ Final'+ 01:10:58
85Kiril Boev02:34:21 20.5 km @ Final'+ 01:11:07
86Kaloyan Dechev02:34:42 20.5 km @ Final'+ 01:11:28
87Emil Martinov02:34:43 20.5 km @ Final'+ 01:11:29
88Radomir 'rado' Rashkov02:35:04 20.5 km @ Final'+ 01:11:50
89Yakim Pehlivanov02:37:20 20.5 km @ Final'+ 01:14:06
90Mihail EkimdjievM45+ 2302:37:36 20.5 km @ Final'+ 01:14:22
91Nikolay Hristov02:37:39 20.5 km @ Final'+ 01:14:25
92Andrea Frare02:37:45 20.5 km @ Final'+ 01:14:31
93Vihren Kramolinski02:38:27 20.5 km @ Final'+ 01:15:13
94Kaloyan Tsankov02:38:34 20.5 km @ Final'+ 01:15:20
95Georgi Gyurov02:38:38 20.5 km @ Final'+ 01:15:24
96Nikolay Velichkav02:38:47 20.5 km @ Final'+ 01:15:33
97Iliyan Harizanov02:39:13 20.5 km @ Final'+ 01:15:59
98Antoan TodorovM45+ 2402:39:37 20.5 km @ Final'+ 01:16:23
99Diyan Ivanov02:39:47 20.5 km @ Final'+ 01:16:33
100Nicolas MaubecM45+ 2502:40:00 20.5 km @ Final'+ 01:16:46
101Genadi Ivanov02:40:05 20.5 km @ Final'+ 01:16:51
102Yavor Uzunov02:40:08 20.5 km @ Final'+ 01:16:54
103Mariyan Mlechenkov02:40:12 20.5 km @ Final'+ 01:16:58
104Lyubomir Penev02:40:32 20.5 km @ Final'+ 01:17:18
105Radoslav Tsvetkov02:41:35 20.5 km @ Final'+ 01:18:21
106Ventsislav Stoyanov02:42:29 20.5 km @ Final'+ 01:19:15
107Georgi Tsonev02:42:46 20.5 km @ Final'+ 01:19:32
108Plamen TodorovM45+ 2602:44:44 20.5 km @ Final'+ 01:21:30
108Evgeni Vasilev02:44:44 20.5 km @ Final'+ 01:21:30
110Plamen Penchev02:44:55 20.5 km @ Final'+ 01:21:41
111Georgi Voychev02:45:04 20.5 km @ Final'+ 01:21:50
112Evgeni NeykovM45+ 2702:45:33 20.5 km @ Final'+ 01:22:19
113Yordan TsingovM45+ 2802:47:25 20.5 km @ Final'+ 01:24:11
114Milen Bandakov02:49:05 20.5 km @ Final'+ 01:25:51
115Todor TodorovM45+ 2902:49:28 20.5 km @ Final'+ 01:26:14
116Simeon Simeonov02:50:02 20.5 km @ Final'+ 01:26:48
117Zhivko Argirov02:50:18 20.5 km @ Final'+ 01:27:04
118Svetoslav Markov02:50:23 20.5 km @ Final'+ 01:27:09
119Veselin Vasilev02:50:27 20.5 km @ Final'+ 01:27:13
120Petar Ivanov02:50:30 20.5 km @ Final'+ 01:27:16
121Tihomir Dimov02:50:37 20.5 km @ Final'+ 01:27:23
122Borislav Hlebnikov02:52:24 20.5 km @ Final'+ 01:29:10
123Aleksandar Mihaylov02:52:29 20.5 km @ Final'+ 01:29:15
123Dimitar Seykov02:52:29 20.5 km @ Final'+ 01:29:15
125Dimitar Georgiev02:53:13 20.5 km @ Final'+ 01:29:59
126Iliyan Pochileev02:53:54 20.5 km @ Final'+ 01:30:40
127Anton Tonchev02:53:56 20.5 km @ Final'+ 01:30:42
128Ivelin Bochev02:53:57 20.5 km @ Final'+ 01:30:43
129Teodor Totev02:54:13 20.5 km @ Final'+ 01:30:59
130Ivan Savchev02:54:16 20.5 km @ Final'+ 01:31:02
131Dimitar TrichkovM45+ 3002:54:46 20.5 km @ Final'+ 01:31:32
132Jon Zophoniasson02:55:48 20.5 km @ Final'+ 01:32:34
133Plamen KonovM45+ 3102:55:59 20.5 km @ Final'+ 01:32:45
134Mihail Georgiev02:56:15 20.5 km @ Final'+ 01:33:01
135Dimitar Manovski02:56:29 20.5 km @ Final'+ 01:33:15
136Nikolay Kazakov02:57:05 20.5 km @ Final'+ 01:33:51
137Ivaylo Dimov02:57:22 20.5 km @ Final'+ 01:34:08
138Avel Ivanov02:58:23 20.5 km @ Final'+ 01:35:09
139Ivaylo Kamishev02:58:26 20.5 km @ Final'+ 01:35:12
140Tsvyatko Nachev02:58:31 20.5 km @ Final'+ 01:35:17
141Georgi Atanasov02:59:39 20.5 km @ Final'+ 01:36:25
142Stanislav EnkinM45+ 3202:59:47 20.5 km @ Final'+ 01:36:33
143Anton Mihalev03:00:18 20.5 km @ Final'+ 01:37:04
144Nikolay RunevM45+ 3303:01:42 20.5 km @ Final'+ 01:38:28
145Milko Mumdzhiev03:01:52 20.5 km @ Final'+ 01:38:38
146Tsenko TsenovM45+ 3403:02:56 20.5 km @ Final'+ 01:39:42
147Mitko MitevM45+ 3503:03:49 20.5 km @ Final'+ 01:40:35
148Svetoslav Zhelyazkov03:04:01 20.5 km @ Final'+ 01:40:47
149Ivan StankovM45+ 3603:04:19 20.5 km @ Final'+ 01:41:05
150Panayot Panayotov03:04:25 20.5 km @ Final'+ 01:41:11
150Deyan Petrov03:04:25 20.5 km @ Final'+ 01:41:11
152Desislav Stoyanov03:05:54 20.5 km @ Final'+ 01:42:40
153Biser BalinovM45+ 3703:06:36 20.5 km @ Final'+ 01:43:22
154Diyan Krushev03:07:48 20.5 km @ Final'+ 01:44:34
155Martin Panayotov03:08:09 20.5 km @ Final'+ 01:44:55
156Dimitar Dimitrov03:10:07 20.5 km @ Final'+ 01:46:53
157Kiril Zhelyazkov03:10:24 20.5 km @ Final'+ 01:47:10
158Boyan Breskovski03:10:28 20.5 km @ Final'+ 01:47:14
159Evgeni Neshkinski03:10:46 20.5 km @ Final'+ 01:47:32
160Marin Zahariev03:11:17 20.5 km @ Final'+ 01:48:03
161Stavri BakalovM45+ 3803:12:52 20.5 km @ Final'+ 01:49:38
162Miroslav Slavov03:13:49 20.5 km @ Final'+ 01:50:35
163Trendafil HarizanovM45+ 3903:15:29 20.5 km @ Final'+ 01:52:15
164Martin Yonovski03:16:05 20.5 km @ Final'+ 01:52:51
165Martin Dimanov03:16:14 20.5 km @ Final'+ 01:53:00
166Georgi Dzhurkov03:17:00 20.5 km @ Final'+ 01:53:46
167Aleksandar Zhigaursov03:17:18 20.5 km @ Final'+ 01:54:04
168Yavor Todorov03:18:10 20.5 km @ Final'+ 01:54:56
169Orlin Dobrev03:20:10 20.5 km @ Final'+ 01:56:56
170Panciu Traian Constantin03:20:36 20.5 km @ Final'+ 01:57:22
171Stamen TotevM45+ 4003:20:49 20.5 km @ Final'+ 01:57:35
172Svetlozar Dimitrov03:22:18 20.5 km @ Final'+ 01:59:04
173Tomislav FilipovM45+ 4103:25:01 20.5 km @ Final'+ 02:01:47
174Razvan Hotea03:25:52 20.5 km @ Final'+ 02:02:38
175Anton VoynovM45+ 4203:29:30 20.5 km @ Final'+ 02:06:16
176Danail Mechev03:29:39 20.5 km @ Final'+ 02:06:25
FOTMartin Stamov03:33:00 20.5 km @ Final'+ 02:09:46
FOTStoyan Banev03:35:44 20.5 km @ Final'+ 02:12:30
FOTDaniel RadushevM45+ 4303:37:36 20.5 km @ Final'+ 02:14:22
FOTNikolay Radev03:37:43 20.5 km @ Final'+ 02:14:29
FOTEvgeni Dimitrov03:40:00 20.5 km @ Final'+ 02:16:46
FOTStanislav Lyubenov03:41:36 20.5 km @ Final'+ 02:18:22
FOTRumen BogdanovskiM45+ 4403:45:29 20.5 km @ Final'+ 02:22:15
FOTMario Marinov03:49:57 20.5 km @ Final'+ 02:26:43
FOTGeorgi ShopovM45+ 4503:52:00 20.5 km @ Final'+ 02:28:46
DNFPetko Dimitrov01:05:01 11.2 km @ Bozhentsi-1 check(s)
DNFPetar Rashev- 0 km @ Start-
DNFPavel Yordanov- 0 km @ Start-
DNFValeri DoichinovM45+- 0 km @ Start-
DNFPetar Kolev- 0 km @ Start-
DNSGeorgi Georgiev01:23:07 11.2 km @ Bozhentsi-1 check(s)
DNSIvan Ivanov- 0 km @ Start-
DNSArtin Magardichyan- 0 km @ Start-
DNSAleksandar Pulev- 0 km @ Start-
DNSMariyan Yabandzhiev- 0 km @ Start-
DNSDobrin Burov- 0 km @ Start-
DNSViktor Persenski- 0 km @ Start-
DNSStanimir Poryazov- 0 km @ Start-
DNSBoyko Petkov- 0 km @ Start-
DNSHasan MutluM45+- 0 km @ Start-
DNSHayati AkınM45+- 0 km @ Start-
DNSOnur Yayak- 0 km @ Start-
DNSSlavyan Markov- 0 km @ Start-
DNSDavid MarstonM45+- 0 km @ Start-
DNSKostadin Ivanov- 0 km @ Start-
DNSCristian ChioseauaM45+- 0 km @ Start-
DNSKaloyan Krumov- 0 km @ Start-
DNSMilen Shishmanov- 0 km @ Start-
DNSTihomir Tsvetkov- 0 km @ Start-
DNSTroy WhiteM45+- 0 km @ Start-
DNSDimitar Dimitrov- 0 km @ Start-
DNSAlexander Minchev- 0 km @ Start-
DNSNikolay Noev- 0 km @ Start-
DNSAleksandar Panayotov- 0 km @ Start-
DNSFilip Tsvetkov- 0 km @ Start-
DNSIevhen Budianskyi- 0 km @ Start-
DNSTsvetan Tsvetanov- 0 km @ Start-
DNSAtanas Zapryanov- 0 km @ Start-
DNSPencho Kehayaminchev- 0 km @ Start-
DNSDimitar Stefanov- 0 km @ Start-
DNSRumen StefanovM45+- 0 km @ Start-
DNSPhilip Tsochev- 0 km @ Start-
DNSDragomir Neykov- 0 km @ Start-
DNSMehmet ÖzkanM45+- 0 km @ Start-
DNSMehmet Pars SezerM45+- 0 km @ Start-
DNSVasil GrozevM45+- 0 km @ Start-
DNSMustafa SahinM45+- 0 km @ Start-
DNSJon Boissonade- 0 km @ Start-
DNSEvgeny Boganov- 0 km @ Start-
DNSMatey Rusev- 0 km @ Start-
DNSDemostene-dorinel GheorgheM45+- 0 km @ Start-
DNSYasen Kachinski- 0 km @ Start-
DNSAnton Dimitrov- 0 km @ Start-
DNSNikolay Krastev- 0 km @ Start-
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Stefana Vasileva04:45:45 41.5 km @ Final-
2Valeria Dimitrova05:01:45 41.5 km @ Final'+ 00:16:00
3Polina Gospodinova05:18:06 41.5 km @ Final'+ 00:32:21
4Yoanna Madzharova05:21:39 41.5 km @ Final'+ 00:35:54
5Oana Boanca05:23:30 41.5 km @ Final'+ 00:37:45
6Vasilena Dimitrova05:29:34 41.5 km @ Final'+ 00:43:49
7Borqna Popova05:35:26 41.5 km @ Final'+ 00:49:41
8Snezhana Terzieva05:46:40 41.5 km @ Final'+ 01:00:55
9Vilia Mihova05:49:49 41.5 km @ Final'+ 01:04:04
10Teodora Tsoneva05:51:27 41.5 km @ Final'+ 01:05:42
11Ani Artinyan06:21:43 41.5 km @ Final'+ 01:35:58
12Petya Dimitrova06:22:49 41.5 km @ Final'+ 01:37:04
13Nevena Ilieva06:24:17 41.5 km @ Final'+ 01:38:32
14Zhenya PaperovaF45+ 106:30:05 41.5 km @ Final'+ 01:44:20
15Ana KarchevaF45+ 206:30:24 41.5 km @ Final'+ 01:44:39
16Desislava Angelova06:30:29 41.5 km @ Final'+ 01:44:44
17Antoaneta Yordanova06:32:11 41.5 km @ Final'+ 01:46:26
18Olya Slavcheva06:42:32 41.5 km @ Final'+ 01:56:47
19Petya Stateva06:46:39 41.5 km @ Final'+ 02:00:54
20Krasimira DonchevaF45+ 306:56:09 41.5 km @ Final'+ 02:10:24
21Tonislava SotirovaF45+ 406:56:13 41.5 km @ Final'+ 02:10:28
22Boyana Slavcheva07:10:01 41.5 km @ Final'+ 02:24:16
23Martina Milkovska07:16:32 41.5 km @ Final'+ 02:30:47
24Miroslava Kostova07:18:46 41.5 km @ Final'+ 02:33:01
25Zdravka Hinova07:23:21 41.5 km @ Final'+ 02:37:36
26Agnieszka Król-krajewskaF45+ 507:25:41 41.5 km @ Final'+ 02:39:56
27Vera MitovaF45+ 607:34:06 41.5 km @ Final'+ 02:48:21
28Kalina Georgieva07:38:14 41.5 km @ Final'+ 02:52:29
29Hristina TsenovaF45+ 707:39:29 41.5 km @ Final'+ 02:53:44
30Denitsa Zarkova07:56:00 41.5 km @ Final'+ 03:10:15
31Galya Georgieva07:56:44 41.5 km @ Final'+ 03:10:59
32Codruta Holban08:02:40 41.5 km @ Final'+ 03:16:55
33Diana Burova08:02:45 41.5 km @ Final'+ 03:17:00
34Veneta Kurteva08:05:59 41.5 km @ Final'+ 03:20:14
35Maria Velichkova08:08:49 41.5 km @ Final'+ 03:23:04
36Albena TsonevaF45+ 808:16:18 41.5 km @ Final'+ 03:30:33
37Krasimira GerasimovaF45+ 908:16:29 41.5 km @ Final'+ 03:30:44
38Veneta Hamalska08:24:56 41.5 km @ Final'+ 03:39:11
39Boryana Kostova08:27:39 41.5 km @ Final'+ 03:41:54
40Teodora Hristova08:38:49 41.5 km @ Final'+ 03:53:04
41Mariyana Georgieva08:46:56 41.5 km @ Final'+ 04:01:11
42Viktoria NedelchevaF45+ 1008:47:00 41.5 km @ Final'+ 04:01:15
43Maya TodorovaF45+ 1108:52:47 41.5 km @ Final'+ 04:07:02
FOTPetya Borisova10:07:59 41.5 km @ Final'+ 05:22:14
FOTPreda ElenaF45+ 1210:37:50 41.5 km @ Final'+ 05:52:05
DNFIva Ivanova05:04:30 29.3 km @ Stanchov han-2 check(s)
DNSSofia Petrova- 0 km @ Start-
DNSTonya Tsvyatkova- 0 km @ Start-
DNSClaudia Jianu- 0 km @ Start-
DNSCristina RazorF45+- 0 km @ Start-
DNSEleonora Grigorova- 0 km @ Start-
DNSLalka Birindzhieva-ilcheva- 0 km @ Start-
DNSIrina Stoenciu- 0 km @ Start-
DNSJudit Imre- 0 km @ Start-
DNSCristina DumitruF45+- 0 km @ Start-
DNSElena JuganaruF45+- 0 km @ Start-
DNSMeltem AydınF45+- 0 km @ Start-
DNSStanislava IvanovaF45+- 0 km @ Start-
DNSYoana Partalozova- 0 km @ Start-
DNSÖmür Dere- 0 km @ Start-
DNSIglika Oynakova- 0 km @ Start-
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Aleksandar Spasov03:48:31 41.5 km @ Final-
2Dimitar Zhelyazkov03:50:50 41.5 km @ Final'+ 00:02:19
3Stiliyan Avramov04:04:13 41.5 km @ Final'+ 00:15:42
4Iliescu Victor04:15:26 41.5 km @ Final'+ 00:26:55
5Radoslav Dachev04:35:31 41.5 km @ Final'+ 00:47:00
6Angel Hristov04:46:45 41.5 km @ Final'+ 00:58:14
7Yancho Kostov04:47:41 41.5 km @ Final'+ 00:59:10
8Aleksey Tsvetanov04:50:06 41.5 km @ Final'+ 01:01:35
9Mihail Minev04:52:04 41.5 km @ Final'+ 01:03:33
10Genadi ChukanovM45+ 104:58:43 41.5 km @ Final'+ 01:10:12
11Evelin Zhechev04:59:28 41.5 km @ Final'+ 01:10:57
12Yosif Yosifov05:06:50 41.5 km @ Final'+ 01:18:19
13Krastyu PanchevM45+ 205:10:47 41.5 km @ Final'+ 01:22:16
14Aleksandar Toshev05:14:03 41.5 km @ Final'+ 01:25:32
15Aleksandar Stanev05:18:04 41.5 km @ Final'+ 01:29:33
16Stiliyan StoyanovM45+ 305:18:10 41.5 km @ Final'+ 01:29:39
17Dimitar Dimitrov05:20:33 41.5 km @ Final'+ 01:32:02
18Atanas PetrovM45+ 405:23:23 41.5 km @ Final'+ 01:34:52
19Vladimir Krastev05:29:46 41.5 km @ Final'+ 01:41:15
20Veselin Klenski05:30:11 41.5 km @ Final'+ 01:41:40
21Nikolay Pisarov05:31:05 41.5 km @ Final'+ 01:42:34
22Georgi BogatinovM45+ 505:34:43 41.5 km @ Final'+ 01:46:12
23Andon AtanasovM45+ 605:35:20 41.5 km @ Final'+ 01:46:49
24Jivko Jeliazkov05:37:28 41.5 km @ Final'+ 01:48:57
25Kalin Rusev05:39:53 41.5 km @ Final'+ 01:51:22
26Dimitar DimitrovM45+ 705:49:45 41.5 km @ Final'+ 02:01:14
27Ivan Dimitrov05:50:06 41.5 km @ Final'+ 02:01:35
27Pavel Georgiev05:50:06 41.5 km @ Final'+ 02:01:35
29Nikolay Vizev05:51:46 41.5 km @ Final'+ 02:03:15
30Georgi GochevM45+ 805:53:43 30 minutes penalty-
31Rain VellerindM45+ 905:56:04 41.5 km @ Final'+ 02:07:33
32Zhivko Minkov05:56:49 41.5 km @ Final'+ 02:08:18
33Kaloyan Chakarov05:58:22 41.5 km @ Final'+ 02:09:51
34Asen Vatev05:59:41 41.5 km @ Final'+ 02:11:10
35Florian Douillard06:02:04 41.5 km @ Final'+ 02:13:33
35Andrey Tsekov06:02:04 41.5 km @ Final'+ 02:13:33
37Ivaylo Georgiev06:02:59 41.5 km @ Final'+ 02:14:28
38Holban Catalin-Razvan06:03:46 41.5 km @ Final'+ 02:15:15
39Viktor Simeonov06:09:43 41.5 km @ Final'+ 02:21:12
40Vladislav Marinov06:10:40 41.5 km @ Final'+ 02:22:09
41Svetlozar GeorgievM45+ 1006:11:13 41.5 km @ Final'+ 02:22:42
42Dimitar Berov06:14:14 41.5 km @ Final'+ 02:25:43
43Kaloyan Kolev06:15:23 41.5 km @ Final'+ 02:26:52
44Georgi Petkov06:16:39 41.5 km @ Final'+ 02:28:08
44Vladimir KostovM45+ 1106:16:39 41.5 km @ Final'+ 02:28:08
46Ivan Mavrov06:24:32 41.5 km @ Final'+ 02:36:01
46Yavor YankovM45+ 1206:24:32 41.5 km @ Final'+ 02:36:01
48Konstantin Partalozov06:25:20 41.5 km @ Final'+ 02:36:49
49Georgi Vasilev06:26:39 41.5 km @ Final'+ 02:38:08
49Stanimir Stanchev06:26:39 41.5 km @ Final'+ 02:38:08
51Andrey Tagarev06:26:53 41.5 km @ Final'+ 02:38:22
52Plamen Panayotov06:28:15 41.5 km @ Final'+ 02:39:44
53Georgi Yanev06:28:24 41.5 km @ Final'+ 02:39:53
53Deyan Dimov06:28:24 41.5 km @ Final'+ 02:39:53
55Vasil Trifonov06:29:41 41.5 km @ Final'+ 02:41:10
56Nikolay Deliyski06:30:24 41.5 km @ Final'+ 02:41:53
57Ivan Hadzhitsenev06:31:00 41.5 km @ Final'+ 02:42:29
58Simeon Georgiev06:31:49 41.5 km @ Final'+ 02:43:18
59Detelin Yordanov06:32:11 41.5 km @ Final'+ 02:43:40
60Kosta RadevM45+ 1306:32:42 41.5 km @ Final'+ 02:44:11
61Galin Valchev06:33:11 41.5 km @ Final'+ 02:44:40
62Nikolay SustavovM45+ 1406:36:56 41.5 km @ Final'+ 02:48:25
63Vasil Mihaylov06:38:36 41.5 km @ Final'+ 02:50:05
64Iliyan Petrov06:39:15 41.5 km @ Final'+ 02:50:44
65Dimo Dimov06:43:11 41.5 km @ Final'+ 02:54:40
66Nedyalko StamovM45+ 1506:44:54 41.5 km @ Final'+ 02:56:23
67Lyuben ChavdarovM45+ 1606:44:55 41.5 km @ Final'+ 02:56:24
68Ivan Chanov06:47:26 41.5 km @ Final'+ 02:58:55
68Stefan BashevM45+ 1706:47:26 41.5 km @ Final'+ 02:58:55
70Stefan Jablyanov06:49:02 41.5 km @ Final'+ 03:00:31
71Rosen Todorov06:50:20 41.5 km @ Final'+ 03:01:49
72Dimitar Dimitrov06:51:03 41.5 km @ Final'+ 03:02:32
73Aleksandar Rusev06:51:15 41.5 km @ Final'+ 03:02:44
74Mariyan Barov06:51:39 41.5 km @ Final'+ 03:03:08
75Trifon Hadzhiyski06:51:50 41.5 km @ Final'+ 03:03:19
76Plamen Markov06:52:05 41.5 km @ Final'+ 03:03:34
77Yordan Mitev06:57:28 41.5 km @ Final'+ 03:08:57
78Atanas Chilingirov07:00:52 41.5 km @ Final'+ 03:12:21
79Ivaylo Yonov07:01:51 41.5 km @ Final'+ 03:13:20
80Plamen Stefanov07:05:24 41.5 km @ Final'+ 03:16:53
81Jecho Marinov07:05:28 41.5 km @ Final'+ 03:16:57
82Ivan Dobrev07:08:07 41.5 km @ Final'+ 03:19:36
83Junaid Ahmed07:09:33 41.5 km @ Final'+ 03:21:02
84Chifu IoanM45+ 1807:12:26 41.5 km @ Final'+ 03:23:55
85Pavel AltanchevM45+ 1907:16:33 41.5 km @ Final'+ 03:28:02
86Delyan Dimitrov07:17:11 41.5 km @ Final'+ 03:28:40
87Miroslav Sakadzhiev07:23:21 41.5 km @ Final'+ 03:34:50
88Stoyan Ivanov07:24:38 41.5 km @ Final'+ 03:36:07
89Ludmil NikolovM45+ 2007:27:25 41.5 km @ Final'+ 03:38:54
90Ivan Cholakov07:28:21 41.5 km @ Final'+ 03:39:50
91Tsvetan Georgiev07:29:01 41.5 km @ Final'+ 03:40:30
92Stanislav Marchev07:34:32 41.5 km @ Final'+ 03:46:01
93Vladimir Tsvetanov07:34:40 41.5 km @ Final'+ 03:46:09
94Atanas Chervarov07:35:04 41.5 km @ Final'+ 03:46:33
95Zhivko DuchevM45+ 2107:35:29 41.5 km @ Final'+ 03:46:58
96Rostislav GeorgievM45+ 2207:38:13 41.5 km @ Final'+ 03:49:42
97Miloslav Kutsev07:38:43 41.5 km @ Final'+ 03:50:12
98Georgi Nachev07:42:39 41.5 km @ Final'+ 03:54:08
99Stoyan Patalov07:45:04 41.5 km @ Final'+ 03:56:33
100Yordan Angelov07:45:28 41.5 km @ Final'+ 03:56:57
101Iliyan Miroslavov07:47:12 41.5 km @ Final'+ 03:58:41
102Ivaylo Mihov07:49:23 41.5 km @ Final'+ 04:00:52
103Mihail Nikolov07:51:48 41.5 km @ Final'+ 04:03:17
104Rostislav Zlatev07:51:49 41.5 km @ Final'+ 04:03:18
104Ruslan Minev07:51:49 41.5 km @ Final'+ 04:03:18
106Pavlin Georgiev07:56:37 41.5 km @ Final'+ 04:08:06
107Marin Glushev07:58:29 41.5 km @ Final'+ 04:09:58
107Krasimir RachevM45+ 2307:58:29 41.5 km @ Final'+ 04:09:58
109Petar Burov08:02:46 41.5 km @ Final'+ 04:14:15
110Nikodim Marinov08:03:19 41.5 km @ Final'+ 04:14:48
111Pavel Iliev08:06:00 41.5 km @ Final'+ 04:17:29
112Konstantin Tsonkov08:06:38 41.5 km @ Final'+ 04:18:07
113Evgeni StefanovM45+ 2408:06:42 41.5 km @ Final'+ 04:18:11
114Gence Guzelsoy08:12:35 41.5 km @ Final'+ 04:24:04
115Atanas Atanasov08:28:39 41.5 km @ Final'+ 04:40:08
116Mihail MihaylovM45+ 2508:28:41 41.5 km @ Final'+ 04:40:10
117George Terzov08:32:20 41.5 km @ Final'+ 04:43:49
118Preslav Stefanov08:38:49 41.5 km @ Final'+ 04:50:18
119Ivaylo Zhelev08:47:24 41.5 km @ Final'+ 04:58:53
120Boris Stoev08:51:07 41.5 km @ Final'+ 05:02:36
121Ivaylo TodorovM45+ 2608:56:16 41.5 km @ Final'+ 05:07:45
FOTMartin Gradev10:07:59 41.5 km @ Final'+ 06:19:28
DNFStoyan Stoyanov04:58:00 34.5 km @ Spirkata-1 check(s)
DNFEmil Gergov05:14:57 34.5 km @ Spirkata-1 check(s)
DNFVasil Kostadinov03:21:17 29.3 km @ Stanchov han-2 check(s)
DNFKostadin Ganchev04:41:21 29.3 km @ Stanchov han-2 check(s)
DNFArno VissersM45+05:04:49 29.3 km @ Stanchov han-2 check(s)
DNFNikolay Dimitrov- 0 km @ Start-
DNSGeorgi Latsin- 0 km @ Start-
DNSPetar Anastasov- 0 km @ Start-
DNSVladimir Teoharev- 0 km @ Start-
DNSDimitar IlievM45+- 0 km @ Start-
DNSYordan Gospodinov- 0 km @ Start-
DNSVladislav Zlatev- 0 km @ Start-
DNSDeyan Panayotov- 0 km @ Start-
DNSGeorge Stoenciu- 0 km @ Start-
DNSStephane Jeegers- 0 km @ Start-
DNSAndrey Atanasov- 0 km @ Start-
DNSHristo Gergov- 0 km @ Start-
DNSNezi Karahasan- 0 km @ Start-
DNSRosen Simeonov- 0 km @ Start-
DNSIvan Nedkov- 0 km @ Start-
DNSAlexandru Marius- 0 km @ Start-
DNSPetar Savov- 0 km @ Start-
DNSIvan Shopov- 0 km @ Start-
DNSLiviu BicaM45+- 0 km @ Start-
DNSTsvetan Stamenov- 0 km @ Start-
DNSDaniil Dukat- 0 km @ Start-
DNSIliyan Topalov- 0 km @ Start-
DNSKaraman Zsolt- 0 km @ Start-
DNSIordanescu MarianM45+- 0 km @ Start-
DNSMehmet Ali UzunM45+- 0 km @ Start-
DNSAleksandar Dafinov- 0 km @ Start-
DNSMichail Lolis- 0 km @ Start-
DNSMarius Catalin Florea- 0 km @ Start-
МястоИмеГодиниРазликаВреме
1Nadezhda Angelova Team: ТуТа08:56:20 76.2 km @ Final-
2Slavena Topalska09:17:31 76.2 km @ Final'+ 00:21:11
3Valentina Todorova10:56:27 76.2 km @ Final'+ 02:00:07
4Elena Todorova11:13:36 76.2 km @ Final'+ 02:17:16
5Meglena Antonova11:45:38 76.2 km @ Final'+ 02:49:18
6Miglena PetkovaF45+ 112:13:01 76.2 km @ Final'+ 03:16:41
7Katya Dzhenkova Team: Дует Ритон13:01:33 76.2 km @ Final'+ 04:05:13
8Yordanka ElenkovaF45+ 213:01:45 76.2 km @ Final'+ 04:05:25
9Sevelina Kirova13:06:56 76.2 km @ Final'+ 04:10:36
10Maya MalkanovaF45+ 313:31:41 76.2 km @ Final'+ 04:35:21
11Limor GevaF45+ 413:40:24 76.2 km @ Final'+ 04:44:04
12Diana ArnaudovaF45+ 514:10:09 76.2 km @ Final'+ 05:13:49
13Vesela Andreeva14:24:32 76.2 km @ Final'+ 05:28:12
14Ana Angelova14:30:09 76.2 km @ Final'+ 05:33:49
15Rayna Grudova-de Lange14:32:58 76.2 km @ Final'+ 05:36:38
16Gergana AngelovaF45+ 614:32:59 76.2 km @ Final'+ 05:36:39
17Galina Mihova14:35:35 76.2 km @ Final'+ 05:39:15
18Irina Ivanova Team: Frolosh14:40:27 76.2 km @ Final'+ 05:44:07
19Radost Koleva15:42:09 76.2 km @ Final'+ 06:45:49
20Desislava StoyanovaF45+ 715:55:39 76.2 km @ Final'+ 06:59:19
FOTStefania Popa18:14:24 76.2 km @ Final'+ 09:18:04
DNSMonika Hristova- 0 km @ Start-
DNSStiliyana BukovskaF45+- 0 km @ Start-
DNSStanimira Zhelyazkova- 0 km @ Start-
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Plamen Penov Team: 2107:58:13 76.2 km @ Final-
2Dimitar Stefanov Team: 2108:08:38 76.2 km @ Final'+ 00:10:25
3Ivo Andreev08:25:46 76.2 km @ Final'+ 00:27:33
4Yordan Todorov08:48:58 76.2 km @ Final'+ 00:50:45
5Evgeniy Tsvetov09:43:15 76.2 km @ Final'+ 01:45:02
6Lyudmil Todorov09:43:50 76.2 km @ Final'+ 01:45:37
7Georgi Boyvalenkov09:52:25 76.2 km @ Final'+ 01:54:12
8Стоян Павлов09:55:11 76.2 km @ Final'+ 01:56:58
9Plamen Marinov10:04:47 76.2 km @ Final'+ 02:06:34
10Emil Yordanov10:08:43 76.2 km @ Final'+ 02:10:30
11Iskren Ivanov10:10:47 76.2 km @ Final'+ 02:12:34
12Anatoli Angelov10:11:26 76.2 km @ Final'+ 02:13:13
13Lachezar Todorov10:31:15 76.2 km @ Final'+ 02:33:02
14Nikolay Nachev10:31:16 76.2 km @ Final'+ 02:33:03
15Emil MishevM45+ 110:42:21 76.2 km @ Final'+ 02:44:08
16Alon GevaM45+ 210:53:10 76.2 km @ Final'+ 02:54:57
17Tsvetin Georgiev10:55:38 76.2 km @ Final'+ 02:57:25
18Elvis StoyanovM45+ 311:03:14 76.2 km @ Final'+ 03:05:01
19Todor Garalov11:06:20 76.2 km @ Final'+ 03:08:07
20Hristiyan Tsvetanov Team: Run2Live11:08:23 76.2 km @ Final'+ 03:10:10
21Daniel Ivanov Team: D211:09:36 76.2 km @ Final'+ 03:11:23
22Emil Mihov11:09:52 76.2 km @ Final'+ 03:11:39
23Pavel Mihaylov11:14:21 76.2 km @ Final'+ 03:16:08
24Tsetso Stoyanov11:25:26 76.2 km @ Final'+ 03:27:13
25Ivan Kamburov11:30:57 76.2 km @ Final'+ 03:32:44
26Ivo Karakashev11:32:28 76.2 km @ Final'+ 03:34:15
26Konstantin Simeonov11:32:28 76.2 km @ Final'+ 03:34:15
28George Dan11:44:22 76.2 km @ Final'+ 03:46:09
28Todor Vasilev11:44:22 76.2 km @ Final'+ 03:46:09
30Petko KoshinskiM45+ 411:48:42 76.2 km @ Final'+ 03:50:29
31Anton Radkov12:03:56 76.2 km @ Final'+ 04:05:43
32Radoslav Todorov12:07:17 76.2 km @ Final'+ 04:09:04
33Fatih Hyuseinov12:09:41 76.2 km @ Final'+ 04:11:28
34Metodi Simeonov12:13:07 76.2 km @ Final'+ 04:14:54
35Danil Nikolov Team: D212:17:12 76.2 km @ Final'+ 04:18:59
36Stefan Stanchev Team: Дързост и красота12:25:17 76.2 km @ Final'+ 04:27:04
37Ivailo Damianov12:28:04 76.2 km @ Final'+ 04:29:51
38Plamen Merazov12:33:58 76.2 km @ Final'+ 04:35:45
38Kaloyan Nachev12:33:58 76.2 km @ Final'+ 04:35:45
40Yasen Kirilov12:51:30 76.2 km @ Final'+ 04:53:17
41Zdravko Slavchev Team: Дует Ритон13:01:33 76.2 km @ Final'+ 05:03:20
42Galin Georgiev13:04:32 76.2 km @ Final'+ 05:06:19
43Georgi Iliev13:04:40 76.2 km @ Final'+ 05:06:27
44Iliyan Iliev13:12:29 76.2 km @ Final'+ 05:14:16
45Kostadin Todorov13:12:46 76.2 km @ Final'+ 05:14:33
46Daniel Medarov13:27:59 76.2 km @ Final'+ 05:29:46
47Metodi Angelov13:28:09 76.2 km @ Final'+ 05:29:56
48Stoyan Shumkarov13:33:49 76.2 km @ Final'+ 05:35:36
49Andrey Samardzhiev13:41:39 76.2 km @ Final'+ 05:43:26
50Ivan Savev13:42:50 76.2 km @ Final'+ 05:44:37
51Cvetomir Uzunov13:42:51 76.2 km @ Final'+ 05:44:38
52Tsvetomir Demerdzhiev13:48:01 76.2 km @ Final'+ 05:49:48
53Viktor Iliev14:15:42 76.2 km @ Final'+ 06:17:29
54Evlogi VelichkovM45+ 514:19:13 76.2 km @ Final'+ 06:21:00
55Boyan PetkovM45+ 614:19:14 76.2 km @ Final'+ 06:21:01
56Angel Stoyanov14:21:22 76.2 km @ Final'+ 06:23:09
57Yordan Andreev14:24:32 76.2 km @ Final'+ 06:26:19
58Dario Šokčević14:26:31 76.2 km @ Final'+ 06:28:18
59Tihomir Gerganski14:32:35 76.2 km @ Final'+ 06:34:22
60Ivaylo Tsanov14:33:00 76.2 km @ Final'+ 06:34:47
61Ferihad Ferad14:38:45 76.2 km @ Final'+ 06:40:32
62Georgi Dimov14:39:11 76.2 km @ Final'+ 06:40:58
63Mihail Froloshki Team: Frolosh14:40:29 76.2 km @ Final'+ 06:42:16
64Mitko MitkovM45+ 714:42:35 76.2 km @ Final'+ 06:44:22
65Hristo Koparanov14:43:57 76.2 km @ Final'+ 06:45:44
66Miroslav Grozev14:44:09 76.2 km @ Final'+ 06:45:56
67Dimitar Dimitrov14:52:16 76.2 km @ Final'+ 06:54:03
68Ivan Kunchev14:52:17 76.2 km @ Final'+ 06:54:04
68Viktor Mihaylov Team: Паляк Перник14:52:17 76.2 km @ Final'+ 06:54:04
70Efrem Dubrovin Team: Dazhbog15:10:33 76.2 km @ Final'+ 07:12:20
71Petar Mutakov15:15:37 76.2 km @ Final'+ 07:17:24
72Svetoslav IlievM45+ 815:20:22 76.2 km @ Final'+ 07:22:09
73Borislav PopovM45+ 915:20:24 76.2 km @ Final'+ 07:22:11
74Ivaylo Stefanov Team: Планински лъв15:24:23 76.2 km @ Final'+ 07:26:10
75Stanislav Kyusheliev15:38:44 76.2 km @ Final'+ 07:40:31
76Miroslav PenkovM45+ 1015:58:25 76.2 km @ Final'+ 08:00:12
FOTAnjum Shahzad16:32:08 76.2 km @ Final'+ 08:33:55
DNFPetar Tsonkov Team: Дързост и красота10:54:01 69.2 km @ Spirkata-1 check(s)
DNFDimitar Markovich11:23:34 49.7 km @ Balgarka-3 check(s)
DNFTodor MadzharovM45+04:34:27 36.3 km @ Yabalka-4 check(s)
DNFIvaylo Stefanov05:15:27 36.3 km @ Yabalka-4 check(s)
DNFPanayot SapundzhievM45+06:05:27 36.3 km @ Yabalka-4 check(s)
DNFMarin Damyanov06:11:47 36.3 km @ Yabalka-4 check(s)
DNFMitko MitkovM45+07:29:13 36.3 km @ Yabalka-4 check(s)
DNFLiliyan Sokolov02:28:31 19.5 km @ Sechen Kamak-5 check(s)
DNFHristomir Dobrev02:38:23 19.5 km @ Sechen Kamak-5 check(s)
DNFDimitar Al. Dimitrov Team: ТуТа02:42:31 19.5 km @ Sechen Kamak-5 check(s)
DNSVincent Ginguenaud- 0 km @ Start-
DNSNikolay Rusev- 0 km @ Start-
DNSHristo Boev- 0 km @ Start-
DNSPeter WrightM45+- 0 km @ Start-
DNSPaolo Rachkov- 0 km @ Start-
DNSZdravko Ivanov- 0 km @ Start-
DNSSasho TodorovM45+- 0 km @ Start-
DNSNathan Flear- 0 km @ Start-
DNSOgnyan Tonchev- 0 km @ Start-
DNSAleksander Dzhongarov Team: Dazhbog- 0 km @ Start-
DNSVladislav Konstantinov Team: Begach YoungstersM45+- 0 km @ Start-
DNSChavdar Sabev- 0 km @ Start-
DNSGeorgi Nikolov- 0 km @ Start-
DNSTai-man TangM45+- 0 km @ Start-
DNSAleksandar Topuzov- 0 km @ Start-
DNSFlorin Verboncu- 0 km @ Start-
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Desislava Tsvetanova15:02:42 99.2 km @ Final-
2Polly Ivanova17:13:01 99.2 km @ Final'+ 02:10:19
3Polina Petrowa Team: Формацията17:49:31 99.2 km @ Final'+ 02:46:49
4Palic Toma Cristina19:09:59 99.2 km @ Final'+ 04:07:17
5Mariya Ivanchova22:53:45 99.2 km @ Final'+ 07:51:03
6Monika Nedelcheva24:49:41 99.2 km @ Final'+ 09:46:59
DNFNeli Angelova08:47:10 51 km @ Shipka-6 check(s)
DNFVasilena Uzunova Team: Zenit06:51:01 36.3 km @ Yabalka-7 check(s)
DNFGalya Yankova Team: Lozenetz'5909:40:24 36.3 km @ Yabalka-7 check(s)
DNSDesislava Gabrovska- 0 km @ Start-
DNSNadezhda Stanilova- 0 km @ Start-
DNSMariana KomitskaF45+- 0 km @ Start-
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Rosen Rusev Team: Ж11:51:41 99.2 km @ Final-
2Maksim Stoimenov Team: Ж13:37:55 99.2 km @ Final'+ 01:46:14
3Yordan StoykovM45+ 114:09:55 99.2 km @ Final'+ 02:18:14
4Ciprian Hotnog14:24:52 99.2 km @ Final'+ 02:33:11
5Ignat NikolovM45+ 214:26:36 99.2 km @ Final'+ 02:34:55
6Peter Surgent15:00:34 99.2 km @ Final'+ 03:08:53
7Veselin PaperovM45+ 315:05:48 99.2 km @ Final'+ 03:14:07
8Iliyan ManchevM45+ 415:24:37 99.2 km @ Final'+ 03:32:56
9Plamen Manov15:24:38 99.2 km @ Final'+ 03:32:57
10Dimitar Kutev15:35:56 99.2 km @ Final'+ 03:44:15
11Bărăceanu Dănuț AdrianM45+ 515:59:25 99.2 km @ Final'+ 04:07:44
12Tomáš Kadlas16:09:14 99.2 km @ Final'+ 04:17:33
13Lyuben Lyubenov16:31:01 99.2 km @ Final'+ 04:39:20
14Krasnodar Kolev16:31:43 99.2 km @ Final'+ 04:40:02
15Lyubomir Genov16:36:19 99.2 km @ Final'+ 04:44:38
16Boris Kachamakov Team: Crazy ladybugs16:52:08 99.2 km @ Final'+ 05:00:27
17Georgi Karchev Team: ГрийнЛайф17:03:48 99.2 km @ Final'+ 05:12:07
18Georgi Dobrev17:09:56 99.2 km @ Final'+ 05:18:15
19Simeon Stefanov Team: Not Fast Just Furious17:19:56 99.2 km @ Final'+ 05:28:15
20Tihomir Blagoev17:20:01 99.2 km @ Final'+ 05:28:20
21Nikolay Petrov17:49:31 99.2 km @ Final'+ 05:57:50
22Atanas Parashkevov18:04:31 99.2 km @ Final'+ 06:12:50
23Ivailo IotovM45+ 618:18:29 99.2 km @ Final'+ 06:26:48
24Mladen Sakadzhiev18:41:45 99.2 km @ Final'+ 06:50:04
25Andrey Traykov Team: Indian Bar18:47:57 99.2 km @ Final'+ 06:56:16
26Miran Hachatryan19:08:49 99.2 km @ Final'+ 07:17:08
27Dimitar Dimkin19:16:48 99.2 km @ Final'+ 07:25:07
28Balan Ion CristinelM45+ 719:31:52 99.2 km @ Final'+ 07:40:11
29Dragomir DimitrovM45+ 819:35:12 99.2 km @ Final'+ 07:43:31
30Dimitar Delibaltov20:14:04 99.2 km @ Final'+ 08:22:23
31Ivelin Zlatev20:44:02 99.2 km @ Final'+ 08:52:21
32Ventsislav Kramolinski20:46:40 99.2 km @ Final'+ 08:54:59
33Georgi Dragoev20:51:13 99.2 km @ Final'+ 08:59:32
34Stoyan Lechev Team: Формацията21:55:53 99.2 km @ Final'+ 10:04:12
35Dimitar Dimitrov22:02:49 99.2 km @ Final'+ 10:11:08
36Ivo Ivanchev22:06:57 99.2 km @ Final'+ 10:15:16
37Vladimir Kolev Team: Lozenetz'59M45+ 922:07:10 99.2 km @ Final'+ 10:15:29
38Valentin KrystevM45+ 1022:34:24 99.2 km @ Final'+ 10:42:43
39Valentin Asparuhov23:14:10 99.2 km @ Final'+ 11:22:29
40Rene BoehmM45+ 1123:19:35 99.2 km @ Final'+ 11:27:54
41Sergey PanayotovM45+ 1223:46:28 99.2 km @ Final'+ 11:54:47
42Nikola Yordanov23:59:21 99.2 km @ Final'+ 12:07:40
43Marco Chitu Team: Alergaceala24:05:49 99.2 km @ Final'+ 12:14:08
43Ionut Petcu Team: Alergaceala24:05:49 99.2 km @ Final'+ 12:14:08
45Krasimir Parushev24:41:19 99.2 km @ Final'+ 12:49:38
46Kiril Shopov24:49:41 99.2 km @ Final'+ 12:58:00
DNFPetar Stalev12:38:21 51 km @ Shipka-6 check(s)
DNFZlatin Roev04:01:42 36.3 km @ Yabalka-7 check(s)
DNFDimitar Atanasov04:23:46 36.3 km @ Yabalka-7 check(s)
DNFBorislav Penchev04:42:08 36.3 km @ Yabalka-7 check(s)
DNFRadoslav Radev05:27:36 36.3 km @ Yabalka-7 check(s)
DNFMilen ShopovM45+06:08:00 36.3 km @ Yabalka-7 check(s)
DNFAsen Mladenov06:14:01 36.3 km @ Yabalka-7 check(s)
DNFTodor Popov Team: Zenit06:50:44 36.3 km @ Yabalka-7 check(s)
DNFEvtim Stefanov06:51:06 36.3 km @ Yabalka-7 check(s)
DNFNikolay Chavdarov Team: Not Fast Just Furious06:59:09 36.3 km @ Yabalka-7 check(s)
DNFStefan Stoyanov07:23:40 36.3 km @ Yabalka-7 check(s)
DNFHristo Grudev02:12:19 19.5 km @ Sechen Kamak-8 check(s)
DNFIlian Vitkov02:46:49 19.5 km @ Sechen Kamak-8 check(s)
DNFMarian-cristian Arabolu01:57:28 11.2 km @ Bozhentsi-9 check(s)
DNSZdravko Zdravkov Team: ГрийнЛайф02:12:05 19.5 km @ Sechen Kamak-8 check(s)
DNSDylan NetterM45+- 0 km @ Start-
DNSTodor Georgiev- 0 km @ Start-
DNSVasil Vasev- 0 km @ Start-
DNSYannick Wille- 0 km @ Start-
DNSKaloyan Chanev- 0 km @ Start-
DNSPlamen Velkov- 0 km @ Start-
DNSHristo RaynovM45+- 0 km @ Start-
DNSPetar Iliev- 0 km @ Start-
DNSYavor Gueorguiev- 0 km @ Start-
DNSStanislav Shopov- 0 km @ Start-
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Boryana Nikolcheva24:16:23 142.8 km @ Final-
2Gergana Malcheva Team: Диво Прасе (Пънчево)F45+ 125:44:43 142.8 km @ Final'+ 01:28:20
3Maya TanevaF45+ 232:43:29 142.8 km @ Final'+ 08:27:06
4Valentina Georgieva32:43:30 142.8 km @ Final'+ 08:27:07
DNFSimona Raycheva-Demerdzhieva24:31:00 99.2 km @ Lovtsite-5 check(s)
DNFDemyana Yosifova Team: Дивите дружки16:32:46 68 km @ Enina-8 check(s)
DNFDimitrinka Chervenlieva Team: Дивите дружки13:51:26 59.2 km @ Buzludzha-9 check(s)
DNFIvena Asparuhova12:09:51 51 km @ Shipka-10 check(s)
DNFPravda Naydenova12:49:59 51 km @ Shipka-10 check(s)
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Georgi Pehlev Team: Run2Live21:56:00 142.8 km @ Final-
2Mladen Antonov24:16:23 142.8 km @ Final'+ 02:20:23
3Anton Atanasov Team: КОСМОС24:56:05 142.8 km @ Final'+ 03:00:05
4Stanimir Stoyanov26:02:52 142.8 km @ Final'+ 04:06:52
5Nikola NikolovM45+ 126:28:53 142.8 km @ Final'+ 04:32:53
6Milen Tonchev26:50:33 142.8 km @ Final'+ 04:54:33
7Ivaylo Petkov26:50:34 142.8 km @ Final'+ 04:54:34
7Ivaylo KeremedchievM45+ 226:50:34 142.8 km @ Final'+ 04:54:34
9Velizar Tashev Team: Runners of Ruse27:39:49 142.8 km @ Final'+ 05:43:49
10Andrey AndreevM45+ 327:49:58 142.8 km @ Final'+ 05:53:58
11Hristo Goshev Team: ШПИЦАТАM45+ 428:11:37 142.8 km @ Final'+ 06:15:37
12Dimitar Stoyanov DimitrovM45+ 528:30:22 142.8 km @ Final'+ 06:34:22
13Vladimir Zarkov Team: Общо 104M45+ 628:31:09 142.8 km @ Final'+ 06:35:09
14Martin Mitin28:39:40 142.8 km @ Final'+ 06:43:40
15Yanko Feratov29:28:51 142.8 km @ Final'+ 07:32:51
16Ivan Simeonov Team: КОСМОСM45+ 730:44:41 142.8 km @ Final'+ 08:48:41
17Andrey Stefanov31:09:16 142.8 km @ Final'+ 09:13:16
18Svilen Manev Team: Runners of Ruse31:32:44 142.8 km @ Final'+ 09:36:44
19Yulian Nikolov31:39:30 142.8 km @ Final'+ 09:43:30
20Alexander Danchev Team: AIDIM45+ 831:47:43 142.8 km @ Final'+ 09:51:43
21Ivaylo Boyanov Ivanov Team: AIDI31:47:44 142.8 km @ Final'+ 09:51:44
22Nikolai Hristov32:45:21 142.8 km @ Final'+ 10:49:21
23Lozan BizovM45+ 932:52:38 142.8 km @ Final'+ 10:56:38
24Stefan Mihaylov33:08:02 142.8 km @ Final'+ 11:12:02
25Krasimir Dimitrov33:34:48 142.8 km @ Final'+ 11:38:48
DNFDimitar Marinov17:28:18 106.7 km @ Mladost-4 check(s)
DNFTihomit StoykovM45+22:49:01 106.7 km @ Mladost-4 check(s)
DNFPetar PanayotovM45+24:10:44 106.7 km @ Mladost-4 check(s)
DNFPlamen Noykov Team: Тичаѝ, предизвикаѝ себе сиM45+26:00:49 106.7 km @ Mladost-4 check(s)
DNFStoyan Stoyanov Team: Гол&Брадат24:32:00 99.2 km @ Lovtsite-5 check(s)
DNFDavid Marinov14:26:28 85.7 km @ Seltse-6 check(s)
DNFSimeon NinovM45+18:41:00 85.7 km @ Seltse-6 check(s)
DNFMomchil Momchilov Team: Фен на КубертенM45+21:51:19 85.7 km @ Seltse-6 check(s)
DNFConstantin CodrinM45+20:18:00 77.2 km @ Kupeni-7 check(s)
DNFVeselin KaraivanovM45+20:30:00 77.2 km @ Kupeni-7 check(s)
DNFPetko Novakov10:31:34 68 km @ Enina-8 check(s)
DNFCaren Hazarian Team: AVERI BEERS16:13:27 68 km @ Enina-8 check(s)
DNFRosen Rafailov Team: AVERI BEERS16:13:35 68 km @ Enina-8 check(s)
DNFCosmin Constantin Popa12:15:57 59.2 km @ Buzludzha-9 check(s)
DNFCiuca Cristian08:21:45 51 km @ Shipka-10 check(s)
DNFPetar AndreevM45+08:27:56 51 km @ Shipka-10 check(s)
DNFRumenige Yurukov08:36:56 51 km @ Shipka-10 check(s)
DNFBorislav Bozhankov11:22:57 51 km @ Shipka-10 check(s)
DNFAleko AtanasovM45+11:41:21 51 km @ Shipka-10 check(s)
DNFTihomir Gochev12:27:22 51 km @ Shipka-10 check(s)
DNFRadoslav Tenev12:50:24 51 km @ Shipka-10 check(s)
DNFDobrin Atanasov05:10:18 36.3 km @ Yabalka-11 check(s)
DNFStoyan MavrodievM45+05:41:59 36.3 km @ Yabalka-11 check(s)
DNFDanislav Iliev06:10:09 36.3 km @ Yabalka-11 check(s)
DNFVelko GerasimovM45+06:27:43 36.3 km @ Yabalka-11 check(s)
DNFMircea Anton CorbanM45+06:46:18 36.3 km @ Yabalka-11 check(s)
DNFRadoslav Nastev07:02:40 36.3 km @ Yabalka-11 check(s)
DNFDimitar Mihaylov07:07:38 36.3 km @ Yabalka-11 check(s)
DNSDamyan Dimitrov- 0 km @ Start-
DNSRoman SidorkinM45+- 0 km @ Start-
DNSAbdyrrahim HaxhidemaM45+- 0 km @ Start-
DNSSvetoslav MarinovM45+- 0 km @ Start-
DNSSiniša Stanković- 0 km @ Start-
DNSTeodor Georgiev- 0 km @ Start-
DNSTsvetelin Zamfirov- 0 km @ Start-
DNSHristo Hristov- 0 km @ Start-
DNSGeorgi Angelov Team: Тичаѝ, предизвикаѝ себе си- 0 km @ Start-
DNSRadi GeorgievM45+- 0 km @ Start-

Вижте още

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. Една обиколка е с дължина 4.7 км и всеки участник избира дали ще бяга една, две или три обиколки.

Резултати от Pirin Ultra 2022

Резултати от Pirin Ultra 2022

Между 23 и 25 септември 2022 се проведе седмото издание на ултрамаратона Пирин Ултра. Близо 500 участника от цял свят се впуснаха в дръзка, предизвикателна и екстремна надпревара сред могъщите мащаби на Пирин.