Резултати от Трявна Ултра 2022

Между 15 и 16 юли 2022 се проведе седмото издания на Трявна ултра – един от най-красивите и популярни ултрамаратони в България и на Балканите. За поредна година много участници се спуснаха в предизвикателство в района на Балкана. Дистанциите тази година бяха следните:

  • 150 км – 6700 D+
  • 100 км – 4200 D+
  • 76 км – 3000 D+ малко преди старта се наложи промяна до 78 км
  • 42 км – 1800 D+
  • 21 км – 670 D+
Трявна Ултра
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Teodora Petkova1:59:42-
2Polina Gospodinova2:01:16'+ 00:01:34
3Denitsa Zaykova2:04:06'+ 00:04:24
4Irena Spasova2:07:25'+ 00:07:43
5vesi stoqnova2:10:47'+ 00:11:05
6Radostina Dimitrova2:13:33'+ 00:13:51
7Desislava Atanasova2:13:57'+ 00:14:15
8Desislava Gorcheva2:15:31'+ 00:15:49
9Maria Ilieva2:16:08'+ 00:16:26
10Zhana Georgieva2:18:59'+ 00:19:17
11Maria Rusekova2:19:01'+ 00:19:19
12Nurdzhan Kadir2:19:38'+ 00:19:56
13Maria Stoyanova2:19:48'+ 00:20:06
14Stefka Ganeva2:22:26'+ 00:22:44
15Marinela Marinova2:22:43'+ 00:23:01
16Galina Konstantinova2:23:43'+ 00:24:01
17Petya Kafedzhieva2:24:05'+ 00:24:23
18Petya SrebrevaF45 12:25:26'+ 00:25:44
19Pepa Dimitrova2:26:00'+ 00:26:18
20Adelina Grigorova2:28:05'+ 00:28:23
21Nadezhda Dilova2:28:21'+ 00:28:39
22Krasimira Slavova2:31:56'+ 00:32:14
23Miroslava Ananieva2:32:10'+ 00:32:28
24Nikoleta Lecheva2:32:57'+ 00:33:15
25Ivanichka Todorova2:34:56'+ 00:35:14
26Velislava Stefanova2:36:51'+ 00:37:09
27Katya Dzhenkova2:37:05'+ 00:37:23
28Hristina TsenovaF45 22:38:50'+ 00:39:08
29Viara Kovacheva2:39:28'+ 00:39:46
30Maya Harizanova2:39:30'+ 00:39:48
31Yana Paunova2:39:51'+ 00:40:09
32Elena Ivanova2:41:01'+ 00:41:19
33Mariana PetkovaF45 32:41:09'+ 00:41:27
34Nadezhda Karalash2:42:36'+ 00:42:54
35Adelina Georgieva2:43:38'+ 00:43:56
36Elitsa Ivanova2:43:57'+ 00:44:15
37Lyubomira Petkova2:44:01'+ 00:44:19
38Evelina DamyanovaF45 42:44:27'+ 00:44:45
39Curstaidh mitchell2:44:42'+ 00:45:00
40Marina Marinova2:44:45'+ 00:45:03
41Diana Burova2:45:19'+ 00:45:37
42Mariela Panova2:45:21'+ 00:45:39
43Teodora Vassileva2:46:09'+ 00:46:27
44Maya Petkova2:46:28'+ 00:46:46
45Tsvetina Todorova2:46:29'+ 00:46:47
46Diana Naydenova2:46:40'+ 00:46:58
47Sofia Belcheva-Toteva2:46:46'+ 00:47:04
48Gry Ahlmark2:46:57'+ 00:47:15
49Milena Munck2:46:59'+ 00:47:17
50Christina ZhelyazkovaF45 52:47:10'+ 00:47:28
51Monna Dimitrova2:47:51'+ 00:48:09
52Gabriela Petrova2:50:40'+ 00:50:58
53Tanya Tancheva2:50:55'+ 00:51:13
54Svetlana Atanasova2:52:35'+ 00:52:53
55Lilyana Yurukova2:53:03'+ 00:53:21
56Maya TodorovaF45 62:53:20'+ 00:53:38
57Ivelina Koleva2:54:12'+ 00:54:30
58Bethzy Avila2:55:57'+ 00:56:15
59Preslava Georgieva2:56:02'+ 00:56:20
60Nansi Atanasova2:56:25'+ 00:56:43
61Petya KaramazhdrakovaF45 72:58:46'+ 00:59:04
62Nina Ruseva2:59:08'+ 00:59:26
63Desislava Dimitrova2:59:13'+ 00:59:31
64Daniela Nikolaeva Grancharova2:59:15'+ 00:59:33
65Fany Zafirova2:59:33'+ 00:59:51
66Sofia Petkova2:59:44'+ 01:00:02
67Maria Karavasileva3:00:00'+ 01:00:18
68Ventsislava Blagoeva3:05:03'+ 01:05:21
69Isabelle SimonneF45 83:06:23'+ 01:06:41
70Liliya Aleksandrova3:07:44'+ 01:08:02
71Maria Velichkova3:08:21'+ 01:08:39
72Nikoleta Petkova3:09:47'+ 01:10:05
73Kremena Ivanova3:11:05'+ 01:11:23
74Borislava Petrova3:13:25'+ 01:13:43
75Denitsa Yordanova3:14:04'+ 01:14:22
76Gergana Radeva3:14:05'+ 01:14:23
77Tanya Popova3:15:19'+ 01:15:37
78Slavena Lazarova3:16:00'+ 01:16:18
79Reneta Mladenova3:16:56'+ 01:17:14
80Boryana Kostova3:18:33'+ 01:18:51
81Bilyana Grigorova3:18:39'+ 01:18:57
82Daniela VelichkovaF45 93:19:35'+ 01:19:53
83Vasilena Stoynova3:21:35'+ 01:21:53
84Vera Apostolova3:22:34'+ 01:22:52
85Anita Chergarova3:23:46'+ 01:24:04
86Krasimira Stefanova3:24:03'+ 01:24:21
87Nina VitkovaF45 103:25:20'+ 01:25:38
88Maria Hristozova3:26:25'+ 01:26:43
89Kristina VelkovaF45 113:26:38'+ 01:26:56
90Desislava ApostolovaF45 123:29:33'+ 01:29:51
90Mihaela Petrova3:29:33'+ 01:29:51
FOTDimitrina DimitrovaF45 133:30:40'+ 01:30:58
FOTIna Gaydarova3:31:20'+ 01:31:38
FOTMaria Valkova3:32:24'+ 01:32:42
FOTTatyana GeorgievaF45 143:32:24'+ 01:32:42
FOTMariyana TodorovaF45 153:35:31'+ 01:35:49
FOTDaniela AchkovaF45 163:36:14'+ 01:36:32
FOTSvetla GeorgievaF45 173:37:25'+ 01:37:43
FOTDilyana Neykova3:45:07'+ 01:45:25
FOTLora Yachkova3:45:15'+ 01:45:33
FOTAglika Byandova4:05:28'+ 02:05:46
FOTYanislava Mitkova4:15:51'+ 02:16:09
FOTAni Nedkova4:41:16'+ 02:41:34
DSQRositsa Stepanova2:01:05'+ 00:01:23
DNSBorislava Bagaliyska
DNScarmel o brienF45
DNSDesislava Koedzhikova
DNSEmilia Yordanova
DNSGabriela Demireva
DNSHristina Kancheva
DNSKrasimira Angelova
DNSKrasimira Ivanova
DNSLora Draganova
DNSRozalina Petrevska
DNSSilvia Tsocheva
DNSTeodora Karakasheva
DNSTsanka PenevaF45
DNSValeria Dzhumerova
DNSYana Filipova
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Shaban Mustafa1:26:05-
2Ivaylo Valev1:35:23'+ 00:09:18
3Bozhidar Tsochev1:41:48'+ 00:15:43
4Nedko Todorov1:42:01'+ 00:15:56
5Milko Elenski1:42:04'+ 00:15:59
6Rumen Stamatov1:42:24'+ 00:16:19
7Svetozar Stoyanov1:46:06'+ 00:20:01
8Grigor Karaivanov1:48:15'+ 00:22:10
9Kaloyan Nikolov1:49:40'+ 00:23:35
10Georgi Georgiev1:50:51'+ 00:24:46
11Kristiyan Petrov1:50:55'+ 00:24:50
12Danny Stones1:50:57'+ 00:24:52
13Svetoslav Stoimenov1:51:20'+ 00:25:15
14Atanas Valev1:52:40'+ 00:26:35
15Anton Dangov1:52:58'+ 00:26:53
16Georgi SemkovskiM45 11:53:10'+ 00:27:05
17Emil Rusev1:53:17'+ 00:27:12
18Bojidar Georgiev1:55:33'+ 00:29:28
19Imre FarmosiM45 21:55:36'+ 00:29:31
20Ivelin Ivanov1:55:45'+ 00:29:40
21Kiril Penchev1:56:38'+ 00:30:33
22NEYKO PLAChKOVM45 31:58:35'+ 00:32:30
23Anton Oreshkin1:59:20'+ 00:33:15
24Ivan Ivanov2:00:01'+ 00:33:56
25Nikolay KichukovM45 42:00:52'+ 00:34:47
26Yordan Ivanov2:00:53'+ 00:34:48
27Kaloyan Krumov2:01:06'+ 00:35:01
28Valentin PetkovM45 52:01:23'+ 00:35:18
29Alipiya LukanovM45 62:01:32'+ 00:35:27
30Radoslav Georgiev2:01:49'+ 00:35:44
31Hristo Chakarov2:04:08'+ 00:38:03
32Leigh AstinM45 72:04:12'+ 00:38:07
33Stanislav Kolev2:04:41'+ 00:38:36
34Krum Neykov2:05:31'+ 00:39:26
35Dimitar Tsarev2:05:37'+ 00:39:32
36Petko Dobrev2:06:00'+ 00:39:55
37Petko Dimitrov2:07:21'+ 00:41:16
38Emiliyan Grozdanov2:07:25'+ 00:41:20
39Rusan Stamenov2:07:44'+ 00:41:39
40Miroslav Rashkov2:07:56'+ 00:41:51
41Doncho TodorovM45 82:08:39'+ 00:42:34
42Stefan Kuzarov2:08:50'+ 00:42:45
43Dimitar MavrodievM45 92:09:47'+ 00:43:42
44Georgi Ivanov2:10:17'+ 00:44:12
45Ivaylo Stefanov2:10:34'+ 00:44:29
46Øystein Johannesen2:10:37'+ 00:44:32
47Ivan Popov2:11:53'+ 00:45:48
48Svilen Komitov2:12:26'+ 00:46:21
49Pavel Todorov2:12:32'+ 00:46:27
50Ilia Tanev2:12:56'+ 00:46:51
51Milko Stefanov2:12:58'+ 00:46:53
52Marin PetrovM45 102:12:59'+ 00:46:54
53Bozhidar YordanovM45 112:13:01'+ 00:46:56
54Yordan GrozdanovM45 122:13:15'+ 00:47:10
55Agop Agopyan2:13:32'+ 00:47:27
56Filip Filchev2:13:37'+ 00:47:32
57Gavril Varbanchev2:13:43'+ 00:47:38
58Yaroslav Chepurnoy2:13:45'+ 00:47:40
59Hristo Ivanov2:13:51'+ 00:47:46
60Georgi Karavasilev2:14:30'+ 00:48:25
61Miroslav Genov2:14:36'+ 00:48:31
62Orhan Chakarov2:14:46'+ 00:48:41
63Georgi PenevM45 132:14:52'+ 00:48:47
64Ivan Pachev2:15:15'+ 00:49:10
65Dimitar Hristov2:15:19'+ 00:49:14
66Viktor Hristov2:15:31'+ 00:49:26
67Borislav Borisov2:16:01'+ 00:49:56
68Rumen Savov2:16:27'+ 00:50:22
69Plamen Vladimirov2:17:21'+ 00:51:16
70Dimitar DimitrovM45 142:17:43'+ 00:51:38
71Uffe MunckM45 152:18:06'+ 00:52:01
72Dobromir Tsenov2:18:16'+ 00:52:11
73Keith Thomson ThomsonM45 162:18:17'+ 00:52:12
74Krasimir Peykov2:18:25'+ 00:52:20
75Dimitar Ivanov2:18:33'+ 00:52:28
76Thomas Ahlmark2:19:00'+ 00:52:55
77Todor DonchevM45 172:19:21'+ 00:53:16
78Deyan TsenovM45 182:20:07'+ 00:54:02
79Lyubomir MarinovM45 192:20:09'+ 00:54:04
80Cosmin-Ionut Iluc2:20:35'+ 00:54:30
81Enis Veysel2:22:00'+ 00:55:55
82Vasil Marinov2:22:04'+ 00:55:59
83Encho EnchevM45 202:22:27'+ 00:56:22
84Aleksandar Aleksiev2:22:30'+ 00:56:25
85Vladimir Ivanov2:22:33'+ 00:56:28
86Mihail Nachev2:23:26'+ 00:57:21
86Tsvetelin Penev2:23:26'+ 00:57:21
88Zhivko Mitrev2:23:27'+ 00:57:22
89Deyan YordanovM45 212:23:28'+ 00:57:23
89Ivan Ermolaev2:23:28'+ 00:57:23
91Martin Borisov2:23:46'+ 00:57:41
92Petar PetrovM45 222:24:00'+ 00:57:55
93Denislav Belchev2:24:08'+ 00:58:03
94Stoyan AtsarovM45 232:24:11'+ 00:58:06
95Ilko ShikovM45 242:24:32'+ 00:58:27
96Valentin Nikolov2:24:49'+ 00:58:44
97Milen Rusev2:24:56'+ 00:58:51
98Dimitar Solakov2:25:18'+ 00:59:13
99Petko PetkovM45 252:25:51'+ 00:59:46
100Georgi Iliev2:25:53'+ 00:59:48
101Venelin Valchev2:25:55'+ 00:59:50
102Petar Lesev2:26:05'+ 01:00:00
103Maksimilyan Berovski2:26:10'+ 01:00:05
104Pavel Mihaylov2:27:00'+ 01:00:55
105Bozhidar Kurtev2:27:56'+ 01:01:51
106Pravoslav MilenkovM45 262:29:01'+ 01:02:56
107Emil IgnatovM45 272:29:12'+ 01:03:07
108Dragomir Dachev2:29:22'+ 01:03:17
109Penyo Penev2:30:18'+ 01:04:13
110Ivan ValevM45 282:30:22'+ 01:04:17
111Mihail EkimdjievM45 292:30:53'+ 01:04:48
112Georgi Kranchev2:31:37'+ 01:05:32
113Andrew Anderson2:32:00'+ 01:05:55
114Nicolas SimonneM45 302:32:05'+ 01:06:00
115Ivan RadnevM45 312:32:09'+ 01:06:04
116Plamen Draganov2:32:40'+ 01:06:35
117Angel Petrichanski2:32:46'+ 01:06:41
118Filip Tsvetkov2:32:49'+ 01:06:44
118Dimitar MavrodievM45 322:32:49'+ 01:06:44
120Lyubomir Toshev2:32:59'+ 01:06:54
121Nikolay Kirilov2:34:10'+ 01:08:05
122Genadi Ivanov2:34:26'+ 01:08:21
123Dimitar Tanev2:34:40'+ 01:08:35
124Petar Penev2:35:25'+ 01:09:20
125Argir Tachev2:35:47'+ 01:09:42
126Petar TonkovM45 332:36:01'+ 01:09:56
127Lubomir Yanev2:36:28'+ 01:10:23
128Georgi Delev2:36:47'+ 01:10:42
129Jorge MolinarM45 342:36:50'+ 01:10:45
130Stoil StoilovM45 352:37:12'+ 01:11:07
131Stoil Popov2:37:19'+ 01:11:14
132Nikolay Nakov2:37:20'+ 01:11:15
133Aleksandr RomanenkoM45 362:37:42'+ 01:11:37
133Tihomir Mitev2:37:42'+ 01:11:37
135Emil Martinov2:38:18'+ 01:12:13
136Kiril Boev2:38:30'+ 01:12:25
137Todor Vatralev2:39:23'+ 01:13:18
138Todor Kolev2:39:30'+ 01:13:25
139Ivan KaraivanovM45 372:39:33'+ 01:13:28
139Preslav Naskov2:39:33'+ 01:13:28
141Borislav Nedelchev2:39:53'+ 01:13:48
142Mihail MihaylovM45 382:40:14'+ 01:14:09
143Yordan TsingovM45 392:40:30'+ 01:14:25
144Mihail Yankov2:40:59'+ 01:14:54
145Andrey Traykov2:41:22'+ 01:15:17
146Atanas Beychev2:41:30'+ 01:15:25
147Yordan Angelov2:41:38'+ 01:15:33
148Ventsislav Ivanov2:41:57'+ 01:15:52
149Viden TenchevM45 402:42:01'+ 01:15:56
150Simeon Simeonov2:42:08'+ 01:16:03
151Pantlaei Zlatkov2:42:27'+ 01:16:22
152Nikola Kerefein2:43:35'+ 01:17:30
153Plamen Georgiev2:44:21'+ 01:18:16
154Kaloyan Stankov2:44:24'+ 01:18:19
155Evgeni GenovM45 412:44:38'+ 01:18:33
156Petar Hristozov2:45:38'+ 01:19:33
157Ivan VasilevM45 422:45:45'+ 01:19:40
158Ivaylo Petrov2:46:33'+ 01:20:28
159Vladimir PenevM45 432:47:03'+ 01:20:58
160Evgeni Velkov2:47:16'+ 01:21:11
161Petar Burov2:47:27'+ 01:21:22
162Valentin VachkovM45 442:47:53'+ 01:21:48
163Stoyan Zhelyazkov2:48:22'+ 01:22:17
164Deyan Angelov2:48:29'+ 01:22:24
165Danail Atanasov2:48:37'+ 01:22:32
166Nikolay Kazakov2:48:40'+ 01:22:35
167Daniel Donkov2:48:57'+ 01:22:52
168Dimitar Seykov2:50:14'+ 01:24:09
169Daniel Ivanov2:51:14'+ 01:25:09
170Nikola Balimezov2:51:43'+ 01:25:38
171Bozhidar Mechev2:52:05'+ 01:26:00
172Zhivko Argirov2:52:49'+ 01:26:44
173Tsvetelin Milchev2:53:37'+ 01:27:32
174Trifon Bachiyski2:53:39'+ 01:27:34
175Rosen Zlatkov2:54:09'+ 01:28:04
176Radomir Kolev2:54:10'+ 01:28:05
177Nikolay Yurukov2:54:11'+ 01:28:06
178Nikolay RunevM45 452:54:27'+ 01:28:22
179Aleksandar Nachev2:56:03'+ 01:29:58
180Krasen Hristov2:56:13'+ 01:30:08
181Todor Todorov2:56:27'+ 01:30:22
182Georgi Shokov2:56:38'+ 01:30:33
183Plamen Panov2:57:36'+ 01:31:31
184Ivan Ilchev2:57:50'+ 01:31:45
185Nikolay Sofroniev2:58:21'+ 01:32:16
186Pavel Donchev2:59:14'+ 01:33:09
187Teodor Stefanov2:59:33'+ 01:33:28
188Plamen ChingarovM45 463:00:44'+ 01:34:39
189Stanislav EnkinM45 473:00:54'+ 01:34:49
190nikolay nitovM45 483:01:01'+ 01:34:56
191Radoslav Velichkov3:01:08'+ 01:35:03
192Lyubomir TodorovM45 493:01:48'+ 01:35:43
193Tihomir Dimov3:02:35'+ 01:36:30
194Hristo Antonov3:03:21'+ 01:37:16
195Svetozar Mateev3:03:23'+ 01:37:18
196Mihail MihaylovM45 503:03:56'+ 01:37:51
197Hristo NaydenovM45 513:04:54'+ 01:38:49
198Ivaylo Alekseev3:05:10'+ 01:39:05
199Rosen Lyubenov3:05:39'+ 01:39:34
200Martin Petrov3:06:17'+ 01:40:12
201Ivaylo TsvetkovM45 523:06:24'+ 01:40:19
201Krasimir Balev3:06:24'+ 01:40:19
203Deyan Panayotov3:07:43'+ 01:41:38
204Mladen Petrov3:08:21'+ 01:42:16
205Boyan Ilchev3:08:49'+ 01:42:44
206Kiril Chaushev3:08:53'+ 01:42:48
207Mincho Kuzmanov3:09:15'+ 01:43:10
208Nikola Pumpalov3:09:57'+ 01:43:52
208Mihail Kotsev3:09:57'+ 01:43:52
210Slavcho TopalovM45 533:10:10'+ 01:44:05
211Viktor Neykov3:12:08'+ 01:46:03
212Trendafil HarizanovM45 543:12:11'+ 01:46:06
213Yi Chang HsuM45 553:12:21'+ 01:46:16
214Martin Yonovski3:12:34'+ 01:46:29
215Stavri BakalovM45 563:13:38'+ 01:47:33
216Aleksandar Zhigaursov3:16:01'+ 01:49:56
217Angel Aleksiev3:17:29'+ 01:51:24
218Slav Slavov3:17:30'+ 01:51:25
219Mitko MitevM45 573:18:28'+ 01:52:23
220Martin Georgiev3:19:11'+ 01:53:06
221Borislav BekovM45 583:22:36'+ 01:56:31
222Ivan Savchev3:23:12'+ 01:57:07
223John ThorkildsenM45 593:23:54'+ 01:57:49
224Stoyan Banev3:24:48'+ 01:58:43
225Mihail Marinov3:26:17'+ 02:00:12
226Borislav Nemski3:26:23'+ 02:00:18
227Vlado Palamarkov3:26:37'+ 02:00:32
228Momchil Krastanov3:27:25'+ 02:01:20
229Viktor Baldzhiev3:28:53'+ 02:02:48
FOTNikolay Radev3:31:33'+ 02:05:28
FOTStoyan StoyanovM45 603:34:19'+ 02:08:14
FOTNikolay SlavchevM45 614:00:48'+ 02:34:43
FOTantoniy georgievM45 624:00:49'+ 02:34:44
FOTStanislav Lyubenov4:15:55'+ 02:49:50
DNSAleks Marinov
DNSAlexander Denkov
DNSAsen Ivanov
DNSAtanas Zapryanov
DNSBojidar Kurtev
DNSBouchafar Rahal
DNSBoyan BreskovskiM45
DNSBozhidar Velinov
DNSDanail Ignatov
DNSDouwe Schermer
DNSGeorgi Tsonev
DNSGeorgi R. Georgiev
DNSHristo Gerdzhikov
DNSHristo Tzotchev
DNSIvan Beltchev
DNSIvan Savchev
DNSIvan-Asen Chakarov
DNSIvo PopovM45
DNSKiril Zhelyazkov
DNSKolyo Peev
DNSKostadin Kostadinov
DNSMartin Panayotov
DNSMateusz Caryk
DNSNedko KarakashevM45
DNSNikolay Groshev
DNSNikolay HristovM45
DNSNikolay Markov
DNSPanayot Panayotov
DNSPavel Valchev
DNSPavel YordanovM45
DNSRadoslav Tsvetkov
DNSRosen Ivanov
DNSStavri BakalovM45
DNSTeodor Tachev
DNSVasil Chimev
DNSYavor Petkov
DNSYounes Ennaciri
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Radostina Balova4:52:30-
1Viktoriya Nikolova4:52:30'+ 00:00:00
3Atanaska Atanasova5:04:07'+ 00:11:37
4Valeria Dimitrova5:10:29'+ 00:17:59
5Vyara Krasteva5:20:09'+ 00:27:39
6Milena Stoyanova5:35:31'+ 00:43:01
7Konstans Hesapchieva5:49:52'+ 00:57:22
8Milena DobrevaF45 15:52:31'+ 01:00:01
9Desi Tabakova5:57:42'+ 01:05:12
10Eli Milenova6:04:57'+ 01:12:27
11Ani Artinyan6:06:39'+ 01:14:09
12Maria Hristova6:12:57'+ 01:20:27
13Tsvetelina BenevaF45 26:13:32'+ 01:21:02
14Nedka Tsanova6:14:01'+ 01:21:31
15Lilia Cholakova6:17:07'+ 01:24:37
16Daniela Stoyanova6:17:41'+ 01:25:11
17Radostina Koleva6:20:44'+ 01:28:14
18Ivona Nedelcheva6:21:08'+ 01:28:38
19Petya Dimitrova6:21:13'+ 01:28:43
20Miglena PetkovaF45 36:22:54'+ 01:30:24
21Silvia Karaboycheva6:25:34'+ 01:33:04
22Monika Paskaleva6:27:53'+ 01:35:23
23Zhivka Kisyova6:27:59'+ 01:35:29
24Dimitrina Guleva6:28:06'+ 01:35:36
25Eleonora NikolovaF45 46:28:17'+ 01:35:47
26Vera Delipavlova6:38:21'+ 01:45:51
26Mihaela Lukanova6:38:21'+ 01:45:51
28Krasimira DonchevaF45 56:41:22'+ 01:48:52
28Iva Vodenicharova6:41:22'+ 01:48:52
30Rumi Kusheva6:45:05'+ 01:52:35
31Tonislava SotirovaF45 66:54:03'+ 02:01:33
32Yuliana Ivanova6:54:16'+ 02:01:46
33Greta Momcheva6:55:18'+ 02:02:48
34Yoana Dimitrova7:00:21'+ 02:07:51
35Yurka SimeonovaF45 77:02:42'+ 02:10:12
36Petya Stateva7:04:41'+ 02:12:11
37Rositsa Katreva7:13:53'+ 02:21:23
38Ana KarchevaF45 87:15:54'+ 02:23:24
39Maria Goritsova7:19:19'+ 02:26:49
39Violeta Yovcheva7:19:19'+ 02:26:49
41Kremena Kancheva7:21:22'+ 02:28:52
42Vera MitovaF45 97:29:50'+ 02:37:20
43Svetlana Kirova7:30:05'+ 02:37:35
44Kremena KalinovaF45 107:38:42'+ 02:46:12
45Ivanka PetovaF45 117:48:47'+ 02:56:17
46Elena Mangarova7:50:58'+ 02:58:28
47Boyana Slavcheva7:51:01'+ 02:58:31
48Irina Ivanova7:54:53'+ 03:02:23
49Hristomira TodorovaF45 128:22:28'+ 03:29:58
50Aneliya Vitkova8:22:55'+ 03:30:25
51Nikolina Lambeva8:22:58'+ 03:30:28
52Galya Georgieva8:35:26'+ 03:42:56
53Venelina Yaneva8:35:59'+ 03:43:29
54Antonia Grozdanova8:37:34'+ 03:45:04
55Teodora Hristova8:40:51'+ 03:48:21
56Mariya Ivanchova8:45:39'+ 03:53:09
57Lora FilipovaF45 138:49:39'+ 03:57:09
58Vesela Andreeva8:51:31'+ 03:59:01
59Hristina GrupchevaF45 148:54:15'+ 04:01:45
FOTSofia Petrova11:10:11'+ 06:17:41
FOTRosilina HesapchievaF45 1511:23:03'+ 06:30:33
DNFAprille Oxenford6:40:18-1 check(s)
DNFMaya AntovaF455:14:00-2 check(s)
DNFVeronika Yordanova3:12:13-3 check(s)
DNSBorqna Popova
DNSDarina Mollova
DNSEkaterina Kurteva
DNSKalina Georgieva
DNSNadezhda Angelova
DNSOlga SerezhnikovaF45
DNSSeverina Koleva
DNSSimona Lincheva
DNSVesela PenchevaF45
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Aleksandar Spasov3:45:28-
2Ivo Andreev4:14:09'+ 00:28:41
3Emil Nedkov4:43:54'+ 00:58:26
4Viktor Tsvetanov4:46:41'+ 01:01:13
5Angel Hristov4:47:19'+ 01:01:51
6Genadi ChukanovM45 14:51:01'+ 01:05:33
7Daniel Tonchev4:56:07'+ 01:10:39
8Petar Kolarov5:03:36'+ 01:18:08
9Stefan Minchev5:03:54'+ 01:18:26
10Nikolay Kyuchukov5:06:03'+ 01:20:35
11Aleksandar Angelov5:07:00'+ 01:21:32
12Hristo Gergov5:08:27'+ 01:22:59
13Dimitar Georgiev5:08:59'+ 01:23:31
14Stanimir Stankov5:16:06'+ 01:30:38
15Petko Novakov5:19:37'+ 01:34:09
16Svetlozar Orelov5:20:25'+ 01:34:57
17Georgi GochevM45 25:25:50'+ 01:40:22
18Georgi BogatinovM45 35:29:28'+ 01:44:00
19Yulian Nakov5:29:59'+ 01:44:31
20Andrian Karparov5:34:34'+ 01:49:06
21Nikolay Pozharov5:35:16'+ 01:49:48
22Zhivko ZhelyazkovM45 45:35:31'+ 01:50:03
23Aleksandar Toshev5:35:38'+ 01:50:10
24Nikolay Paskov5:42:29'+ 01:57:01
25Dimitar Toshkov5:42:32'+ 01:57:04
26Andrey Tagarev5:42:38'+ 01:57:10
27Atanas PetrovM45 55:45:44'+ 02:00:16
28Ivan Dobrev5:51:21'+ 02:05:53
29Asen Vatev5:51:40'+ 02:06:12
30Atanas Karaivanov5:52:18'+ 02:06:50
31Vasil Trifonov5:53:17'+ 02:07:49
32Zhivko Minkov5:55:22'+ 02:09:54
33Trifon HadzhiyskiM45 65:55:48'+ 02:10:20
34Bozhidar Belenski5:56:36'+ 02:11:08
35Dian DimovM45 75:57:32'+ 02:12:04
36Tsonyo PenevM45 85:58:22'+ 02:12:54
37Hristo Rangelov6:05:42'+ 02:20:14
38Ivan Ivanov6:06:36'+ 02:21:08
39Simeon Ivanov6:06:38'+ 02:21:10
40Boyan PetkovM45 96:08:20'+ 02:22:52
41Kamen AndonovM45 106:08:33'+ 02:23:05
42Galin Valchev6:08:34'+ 02:23:06
43Beyhan Emin6:08:42'+ 02:23:14
44Haris Kleantus6:08:48'+ 02:23:20
45Plamen Merazov6:13:05'+ 02:27:37
46Lyubomir Penev6:13:43'+ 02:28:15
47Vladimir Daskalov6:13:51'+ 02:28:23
48Hristo GenadievM45 116:16:42'+ 02:31:14
49Petar Petrov6:18:24'+ 02:32:56
50Georgi Bozhev6:19:18'+ 02:33:50
51Plamen Panayotov6:19:25'+ 02:33:57
52Vladimir KostovM45 126:21:13'+ 02:35:45
53Borislav Dimitrov6:21:15'+ 02:35:47
54Georgi StoevM45 136:21:35'+ 02:36:07
55Ventsislav Stoyanov6:23:17'+ 02:37:49
56Mariyan Barov6:24:12'+ 02:38:44
57Ivan KumanovM45 146:24:36'+ 02:39:08
58Borislav PehlivanovM45 156:25:06'+ 02:39:38
59Joseph Tome6:27:24'+ 02:41:56
60Kristiyan Stefanov6:29:12'+ 02:43:44
61Ivan Todorov6:29:33'+ 02:44:05
62Delyan Dimitrov6:30:52'+ 02:45:24
63Kosta RadevM45 166:33:20'+ 02:47:52
64Miroslav Dimanov6:36:49'+ 02:51:21
65Markus LaubscherM45 176:37:28'+ 02:52:00
66Tihomir Feraliev6:39:07'+ 02:53:39
67Rosen Todorov6:40:38'+ 02:55:10
68Stefan Mandev6:41:20'+ 02:55:52
69Nikolay Nachev6:42:26'+ 02:56:58
70Valentin Surtalov6:44:23'+ 02:58:55
71Ventsislav Ivanov6:44:31'+ 02:59:03
72Ivan Nankinov6:46:23'+ 03:00:55
73Kiril KrastevM45 186:47:01'+ 03:01:33
74Ivan Ivanov6:47:26'+ 03:01:58
75Marin Sotirov6:49:56'+ 03:04:28
76Dimitar Enev6:50:36'+ 03:05:08
77Krasimir PamporovM45 196:51:01'+ 03:05:33
78Iliyan Petrov6:51:40'+ 03:06:12
79Kaloyan Kondarev6:51:41'+ 03:06:13
80Ivan Kirev6:53:52'+ 03:08:24
81Eric DE CANDIDOM45 206:54:33'+ 03:09:05
82Goran GhenchevM45 216:56:16'+ 03:10:48
83Yavor PanayotovM45 226:56:33'+ 03:11:05
84Lyuben ChavdarovM45 236:56:46'+ 03:11:18
85Viktor Valchev6:58:01'+ 03:12:33
86Martin Mateev7:00:20'+ 03:14:52
87Dimo Dimov7:01:23'+ 03:15:55
88Mariyan Mlechenkov7:03:56'+ 03:18:28
89Marin Dimitrov7:04:42'+ 03:19:14
90Stefan BashevM45 247:05:02'+ 03:19:34
91Ivan Chanov7:05:03'+ 03:19:35
92Atanas Chilingirov7:05:59'+ 03:20:31
93Nikolay Kolev7:08:11'+ 03:22:43
94Stoycho Stanchev7:08:12'+ 03:22:44
95Evlogi VelichkovM45 257:09:22'+ 03:23:54
96Aleksandar Ivanov7:09:28'+ 03:24:00
97Svetoslav ManolovM45 267:09:34'+ 03:24:06
97Dimitar Shtarbanov7:09:34'+ 03:24:06
99Stanislav Marchev7:12:38'+ 03:27:10
100Ivan VidolovM45 277:12:47'+ 03:27:19
101Ivan Petrov7:13:26'+ 03:27:58
102Miroslav Ivanov7:14:03'+ 03:28:35
103Nikolay DeliyskiM45 287:15:56'+ 03:30:28
104Nikolay Velichkov7:17:53'+ 03:32:25
105Lyubomir AngelovM45 297:18:39'+ 03:33:11
106Apostol Ucherdzhiev7:19:23'+ 03:33:55
107Bogdan Bogdanov7:19:24'+ 03:33:56
108Martin Hadzhiyski7:20:36'+ 03:35:08
109Plamen BogoevM45 307:21:21'+ 03:35:53
110Ivan Rusev7:22:03'+ 03:36:35
111Pavel Iliev7:23:34'+ 03:38:06
112Martin Dimanov7:25:40'+ 03:40:12
113Todor K. TodorovM45 317:28:49'+ 03:43:21
114Yavor Todorov7:28:50'+ 03:43:22
115Mihail Spasov7:29:49'+ 03:44:21
116Plamen NedevM45 327:29:50'+ 03:44:22
117Todor Kostadinov7:31:19'+ 03:45:51
118Ionut Petcu7:36:09'+ 03:50:41
119Apostol ApostolovM45 337:37:09'+ 03:51:41
120Todor Popov7:37:55'+ 03:52:27
120Boino StoyanovM45 347:37:55'+ 03:52:27
122Teodor Apostolov7:41:09'+ 03:55:41
123Ludmil NikolovM45 357:44:14'+ 03:58:46
124Ivo Mironov7:44:41'+ 03:59:13
125Yosif StanchevM45 367:47:43'+ 04:02:15
126Zdravko Slavchev7:51:00'+ 04:05:32
127Ivelin Bochev7:52:10'+ 04:06:42
128Tsvetan Georgiev7:52:12'+ 04:06:44
129Emil Gergov7:53:20'+ 04:07:52
130Ivaylo Vasilev7:53:27'+ 04:07:59
131Hristo Hristov7:53:28'+ 04:08:00
131Hristo Koparanov7:53:28'+ 04:08:00
133Mihail Froloshki7:54:55'+ 04:09:27
134Nikolay Petrov7:56:08'+ 04:10:40
135Denis Ivanov7:56:32'+ 04:11:04
136George Terzov7:56:34'+ 04:11:06
137Dimitar TrichkovM45 378:04:01'+ 04:18:33
138Desislav Stoyanov8:05:27'+ 04:19:59
139Rosen Simeonov8:08:34'+ 04:23:06
140Zhivko DuchevM45 388:10:07'+ 04:24:39
141Dimitar Leshtarov8:10:42'+ 04:25:14
142Tihomir Filipov8:19:31'+ 04:34:03
143Daniel Mihalev8:19:32'+ 04:34:04
144Dimitar Kolev8:19:34'+ 04:34:06
145Boris Stoev8:22:59'+ 04:37:31
146Stefan AtanasovM45 398:30:36'+ 04:45:08
147Kaloyan Kolev8:30:57'+ 04:45:29
148Georgi VodenicharovM45 408:32:25'+ 04:46:57
149Ivan NachkovM45 418:33:03'+ 04:47:35
150Georgi Nachev8:35:26'+ 04:49:58
151Martin Stamov8:35:56'+ 04:50:28
152Hristo Nikolov8:41:08'+ 04:55:40
153Tomislav FilipovM45 428:49:38'+ 05:04:10
154Orlin Dobrev8:51:02'+ 05:05:34
155Yordan Andreev8:51:30'+ 05:06:02
DNFViktor Kyosev4:45:48-1 check(s)
DNFIvan Mitev5:04:00-1 check(s)
DNFIvan Nedkov6:42:01-1 check(s)
DNFIvan Petkov3:58:41-2 check(s)
DNFAdrian Rodero Martin4:07:00-2 check(s)
DNFNikolay Kaloyanov4:25:00-2 check(s)
DNFTodor MadzharovM452:30:44-3 check(s)
DNFmarian-cristian arabolu2:30:48-3 check(s)
DNSDragomir Draganov
DNSGence Guzelsoy
DNSGeorgi Karavasilev
DNSGeorgi Lankov
DNSIvan El Megrabi
DNSIvan Stoychev
DNSIvaylo KamishevM45
DNSKonstantin Ivanov
DNSKonstantin Kochukov
DNSMario Yanakiev
DNSMetodi Simeonov
DNSNestor Domuschiev
DNSOgi Moskov
DNSRadoslav Dishev
DNSRostislav GeorgievM45
DNSSebastian Karges
DNSYasen Kachinski
DNSAlexander Spasov
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Monika Filipova Team: Double Trouble10:23:18-
1Hristina Kozareva Team: Double Trouble10:23:18'+ 00:00:00
3Maja Horstkötter Team:11:09:39'+ 00:46:21
4Tonya Tsvyatkova Team: dcb12:19:17'+ 01:55:59
5Roxana Stoichita Team: RXC12:22:19'+ 01:59:01
6Snezhana Terzieva Team:12:44:54'+ 02:21:36
7Anelia Toshkina Team:12:53:28'+ 02:30:10
8emma Tuck Team: GOLDEN NUGGETSF45 113:17:14'+ 02:53:56
9Desislava Lazarova Team:13:39:34'+ 03:16:16
10Zdravka Hinova Team: NeverGiveUp14:22:42'+ 03:59:24
11Irina Peshina Team:14:32:49'+ 04:09:31
12Ralitsa Tsvetkova Team:14:34:01'+ 04:10:43
13Gabriela Beleva Team:14:37:36'+ 04:14:18
13Elka Todorova Team:F45 214:37:36'+ 04:14:18
15Gergana Angelova Team:F45 314:38:15'+ 04:14:57
16Radost Koleva Team: Хайдушки сърца15:10:49'+ 04:47:31
17Elena Borisova Team:16:01:58'+ 05:38:40
18Mariana Manoleva Team:F45 416:07:12'+ 05:43:54
19Albena Taseva Team:F45 516:13:32'+ 05:50:14
FOTKrasimira Gerasimova Team: ЛабрадорF45 617:29:46'+ 07:06:28
FOTMonika Nedelcheva Team:17:49:18'+ 07:26:00
FOTRayna Grudova-de Lange Team:17:49:19'+ 07:26:01
DNFSuzanne Orr Team: THE NUGGETSF4517:44:33-2 check(s)
DNFPolina Pisarska Team:14:19:29-3 check(s)
DNFSonya Kadieva Team:10:30:07-4 check(s)
DNFVenelina Emilova Team:F454:19:12-5 check(s)
DNSOlya Slavcheva Team: UNSTOPPABLE
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Aleksandar Hristov Team:9:20:41-
2Emil Yanchev Team: Дай му!9:23:37'+ 00:02:56
3Nikolay Nachev Team: сBEERщайн9:46:03'+ 00:25:22
4ivaylo keremedchievM45 19:54:22'+ 00:33:41
5Martin Mitin10:22:25'+ 01:01:44
6Viktor Isakov11:09:25'+ 01:48:44
7Kalin Rusev11:09:41'+ 01:49:00
8Ionel-Cristian Carstea Team: RXC11:17:20'+ 01:56:39
9Vladislav Ergiev11:39:28'+ 02:18:47
10Kaloyan Stanchev11:58:38'+ 02:37:57
11Ivan Dafchev Team: Манекенчетата11:58:59'+ 02:38:18
12Kostadin Chehlarov Team: Манекенчетата11:59:00'+ 02:38:19
13Nikolay Milenkov12:10:20'+ 02:49:39
14Pavel Mihaylov12:13:14'+ 02:52:33
15Iskren Ivanov Team: dcb12:19:18'+ 02:58:37
16Philip Nasr Team: сBEERщайн12:23:37'+ 03:02:56
17Kaloyan Kolev12:23:49'+ 03:03:08
18Ivaylo Yonov12:25:32'+ 03:04:51
19Andrey Tsekov12:34:15'+ 03:13:34
20Vlado Shumanov12:44:52'+ 03:24:11
21Anton Kuzev12:53:25'+ 03:32:44
22david burgess Team: GOLDEN NUGGETSM45 213:17:14'+ 03:56:33
23Hristo Boev13:35:44'+ 04:15:03
24Dimitar Dimkin13:48:26'+ 04:27:45
25Marin Damyanov13:48:31'+ 04:27:50
26Yordan DimovM45 313:56:41'+ 04:36:00
27Miroslav Aleksandrov Team: Placebo shop14:01:20'+ 04:40:39
28denis ovsyanik Team: Placebo shop14:01:21'+ 04:40:40
29Ivan Lyubenov Team:M45 414:19:27'+ 04:58:46
30Miroslav Sakadzhiev Team: NeverGiveUp14:22:40'+ 05:01:59
31Ivaylo Georgiev14:23:03'+ 05:02:22
32Vasil Nedelchev14:23:07'+ 05:02:26
33Vasil Georgiev14:23:47'+ 05:03:06
34Miroslav Grozev14:32:58'+ 05:12:17
35Slav Angelov14:33:21'+ 05:12:40
35Borislav Petrov14:33:21'+ 05:12:40
37Vladimir Moraliyski14:34:02'+ 05:13:21
38Ivo Ivanchev14:44:08'+ 05:23:27
39Efrem Dubrovin14:51:29'+ 05:30:48
40Yordan MitevM45 514:53:11'+ 05:32:30
41Angel Panteleev Team: Хайдушки сърца14:55:37'+ 05:34:56
42Nikola NikolovM45 615:02:54'+ 05:42:13
43Iliyan Miroslavov15:08:55'+ 05:48:14
44Kamen Zhelyazkov Team: Speed Goats15:11:30'+ 05:50:49
45Zhivko Zhelyazkov Team: Speed GoatsM45 715:11:31'+ 05:50:50
46Fero Ferad Team: UNSTOPPABLE15:22:00'+ 06:01:19
47Hristo Kavalski15:52:38'+ 06:31:57
48Todor Todorov15:52:41'+ 06:32:00
49Ivaylo Tsanov16:02:00'+ 06:41:19
50Mihail Nikolov Team: Житената питка16:07:00'+ 06:46:19
51Rostislav Zlatev Team: Житената питка16:07:01'+ 06:46:20
52Popescu-Orodel George Team: GeoUca16:12:27'+ 06:51:46
53Angel DimitrovM45 816:13:34'+ 06:52:53
54Vladislav StoevM45 916:21:22'+ 07:00:41
55Svetoslav IlievM45 1016:22:01'+ 07:01:20
56Atanas Chervarov16:22:02'+ 07:01:21
56Asen Mladenov16:22:02'+ 07:01:21
58Aleksandar Georgiev16:30:21'+ 07:09:40
59Mark Georgiev16:30:26'+ 07:09:45
60Hristo GyuzlevM45 1116:31:48'+ 07:11:07
61Nikola Yordanov16:52:38'+ 07:31:57
62Georgi Botushev16:57:08'+ 07:36:27
FOTKiril Shopov17:49:18'+ 08:28:37
FOTTodor Georgiev Team: Лабрадор17:57:31'+ 08:36:50
DNFKrastyu PanchevM4510:06:55-1 check(s)
DNFIvan Hadzhitsenev13:31:54-1 check(s)
DNFIvan Stefanov15:32:24-1 check(s)
DNFYordan Todorov8:42:18-2 check(s)
DNFTihomir Tsvetkov12:36:19-2 check(s)
DNFRuslan Minev15:10:36-2 check(s)
DNFthomas orr Team: THE NUGGETSM4517:44:29-2 check(s)
DNFPreslav Stefanov12:38:48-3 check(s)
DNFIvan Cholakov9:07:24-4 check(s)
DNFMetodi Mihalev3:47:08-5 check(s)
DNFVihren Kramolinski3:49:00-5 check(s)
DNFAleksandar Beshkov4:31:25-5 check(s)
DNFDimitar Yanev Team: Placebo-shop4:45:13-5 check(s)
DNFChristo Christov6:57:49-5 check(s)
DNSIvo Ivanov6:26:25-4 check(s)
DNSAndrew Douglas
DNSBorislav Bozhankov
DNSGeorgi Dragoev
DNSIan Robinson -PhenixM45
DNSp.j. o brienM45
DNSStoyan Pavlov
DNSValentin Ivanov
DNSYasen Kirilov
ВремеИмеГодиниВремеРазлика
1Elena Alexandra Ungureanu Team: Datacor Running Team13:13:20-
2Neli Angelova14:05:16'+ 00:51:56
3Hristina Petrova15:51:06'+ 02:37:46
4Zhenya Paperova Team: Dobrostan runF45 117:06:00'+ 03:52:40
5Kristina Ancheva Team: СухариF45 217:07:49'+ 03:54:29
6Radostina Ivanova Team: Слънчогледи17:31:46'+ 04:18:26
7Yuliyana Stoyanova Team: СухариF45 318:06:30'+ 04:53:10
8Tanja Babunska Team: TREXyF45 419:17:43'+ 06:04:23
9Katerina Nikolovska Team: TREXy19:17:45'+ 06:04:25
10Dragana Milanovic19:39:05'+ 06:25:45
11Slavica DamjanskaF45 522:07:04'+ 08:53:44
12Sofija FilipovikF45 622:07:05'+ 08:53:45
DNFDiana Arnaudova Team: МархорF4513:32:29-4 check(s)
DNFLilia NikolovaF4513:32:36-4 check(s)
DNFDesislava Tsvetanova7:24:23-5 check(s)
DNFSvilena StoilovaF4512:12:01-5 check(s)
DNFSofija Kostova PankovskaF457:49:33-6 check(s)
DNSOana Boanca
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Jordan StoikovM45 112:45:43-
1Ivan Gochev12:45:43'+ 00:00:00
3Iliescu Victor Team: Descopera Tara in Alergare13:13:06'+ 00:27:23
3Razvan Gugila Team: Datacor Running Team13:13:06'+ 00:27:23
5Dimitar Kutev13:29:33'+ 00:43:50
6Manoil Peev13:43:53'+ 00:58:10
7Ciprian Hotnog Team: Descopera Tara in Alergare13:47:18'+ 01:01:35
8Ignat NikolovM45 213:59:18'+ 01:13:35
9Tsvetin Georgiev Team: Свищи плаз14:05:15'+ 01:19:32
10Aleksander Svetoslavov14:14:42'+ 01:28:59
11Tudor Stefan14:40:15'+ 01:54:32
12Hristo IvanovM45 314:47:03'+ 02:01:20
13Ivo Karakashev15:33:04'+ 02:47:21
14Krum Radev15:36:21'+ 02:50:38
15Boris Kachamakov Team: Слънчогледи15:40:17'+ 02:54:34
16Nazmi BaharM45 416:02:56'+ 03:17:13
17Krasnodar Kolev16:08:21'+ 03:22:38
18Atanas Parashkevov16:12:29'+ 03:26:46
19Vasil Atanasov16:19:37'+ 03:33:54
20Veselin Paperov Team: Dobrostan runM45 516:46:44'+ 04:01:01
21Radoslav Todorov17:10:57'+ 04:25:14
22Aleksandar Vodenicharov17:14:20'+ 04:28:37
23Petar PanayotovM45 617:21:53'+ 04:36:10
24Stiliyan KirovM45 717:42:17'+ 04:56:34
25Detelin Hristov17:50:33'+ 05:04:50
26Ivan Kamburov18:02:43'+ 05:17:00
27Nikola Janev18:33:14'+ 05:47:31
28Petko Koshinski Team: Свищи плазM45 819:10:32'+ 06:24:49
29ivaylo boyanov ivanov Team: AIDI19:23:42'+ 06:37:59
30Stoyan Shumkarov19:24:48'+ 06:39:05
31Goran BilbiloskiM45 919:25:04'+ 06:39:21
32Siniša Stanković19:39:06'+ 06:53:23
33Stefan Mihaylov Team: AIDI19:43:53'+ 06:58:10
34Radomir Bozhkov19:50:57'+ 07:05:14
35Plamen Markov19:51:51'+ 07:06:08
36Boncho Bratoev19:54:22'+ 07:08:39
37Petar Angelov Team: Ballers20:14:04'+ 07:28:21
38David Manolov Team: Ballers20:14:05'+ 07:28:22
39Evgeni Pavlov20:56:07'+ 08:10:24
40Stanislav Kyusheliev - Stancho21:16:20'+ 08:30:37
41Stanislav Shopov21:23:15'+ 08:37:32
42Metodi Angelov21:25:21'+ 08:39:38
43Dejan Krle22:07:04'+ 09:21:21
44Martin Radev22:08:24'+ 09:22:41
45Fedai KürtülM45 1022:29:19'+ 09:43:36
46Slavcho Raichev22:34:23'+ 09:48:40
47Konstantin Partalozov22:38:07'+ 09:52:24
48Metodi Rizov23:21:19'+ 10:35:36
DNFBorislav Penchev12:34:28-3 check(s)
DNFGeorgi Karchev Team: GreenLife10:14:12-4 check(s)
DNFAnjum Shahzad Team: Мархор13:32:51-4 check(s)
DNFPlamen NoykovM4513:33:04-4 check(s)
DNFGeorgi Iliev13:33:37-4 check(s)
DNFRadoslav Radev8:39:09-5 check(s)
DNFValentin Asparuhov8:39:15-5 check(s)
DNFMartin Gradev12:11:17-5 check(s)
DNFДимитър Митев4:09:48-6 check(s)
DNFMihai Nenciu5:15:47-6 check(s)
DNFivan galabinov Team: 100 Усмивки5:27:34-6 check(s)
DNFPavel Kostadinov Team: 100 УсмивкиM455:27:38-6 check(s)
DNFTsvetomir Demerdzhiev5:40:06-6 check(s)
DNFVladimir Dzhonev6:07:45-6 check(s)
DNFStefan Bonchev6:22:23-6 check(s)
DNFRadi GeorgievM456:32:37-6 check(s)
DNFTrajche PankovskiM457:49:40-6 check(s)
DNSAlexander Danchev Team: AIDIM45
DNSBenjamin Kane
DNSGeorgi Gospodinov
DNSivailo damianov
DNSZdravko Zdravkov Team: GreenLife
DNSZlatan Angelov
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Maya TanevaF45 128:12:37-
2Sanja Najdovski Team: TREX33:12:13'+ 04:59:36
3Simona Raycheva-Demerdzhieva34:21:48'+ 06:09:11
DNFDemyana Yosifova Team: Дивите дружки (ФИНАЛ)23:36:00-5 check(s)
DNFPravda Naydenova Team: Mishe-Zajo20:31:27-6 check(s)
DNFZhenya Videlova11:40:37-10 check(s)
DNFVilia Mihova Team: Пуфините11:40:43-10 check(s)
DNFMaya MalkanovaF456:38:05-11 check(s)
DNSGergana Malcheva Team: Баси КефаF45
DNSMatenia PrasakiF45
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Rosen Rusev20:00:06-
2Teodor Georgiev21:38:28'+ 01:38:22
3Nikolay NikolaevM45 123:15:42'+ 03:15:36
4Ventseslav Petkov24:51:35'+ 04:51:29
5Nikola Nikolov Team: ПоловрагM45 225:37:41'+ 05:37:35
6Krasimir Dimitrov Team: Mishe-Zajo27:02:20'+ 07:02:14
7Lyuben Lyubenov27:02:21'+ 07:02:15
8Vasil Georov27:03:40'+ 07:03:34
9Iliyan ManchevM45 327:17:58'+ 07:17:52
10Ciuca Cristian27:50:33'+ 07:50:27
11Dobrin Atanasov28:34:39'+ 08:34:33
12Milen Tonchev Team: Баси Кефа28:46:17'+ 08:46:11
13Svetoslav MarinovM45 428:53:39'+ 08:53:33
14Miroslav Kirilov28:54:04'+ 08:53:58
15Anton Atanasov Team: КОСМОСM45 529:08:33'+ 09:08:27
16Andrey AndreevM45 629:31:15'+ 09:31:09
17Yanko Feratov30:11:30'+ 10:11:24
18Vladimir Zarkov Team: Общо 108M45 730:38:43'+ 10:38:37
19Stoyan Stoyanov30:57:33'+ 10:57:27
20Miroslav Karabonev31:32:43'+ 11:32:37
21Ivan Simeonov Team: КОСМОСM45 831:38:11'+ 11:38:05
22Borislav BogdanovM45 932:02:02'+ 12:01:56
22Aleksandar Popov32:02:02'+ 12:01:56
24Nikolay Mladenov Team: ЛАБРАДОРЧЕТАТА33:12:12'+ 13:12:06
25Stefan Aleksiev33:18:22'+ 13:18:16
26Stan TurcuM45 1033:26:26'+ 13:26:20
27Krasimir Zhekov34:21:47'+ 14:21:41
28Tsvetozar Stanchev Team: Общо 108M45 1135:30:13'+ 15:30:07
29Velko Gerasimov Team: ЛАБРАДОРЧЕТАТАM45 1235:45:50'+ 15:45:44
30Miroslav PenkovM45 1335:53:21'+ 15:53:15
DNFPetar Andreev Team: alergatoriM4524:03:21-4 check(s)
DNFValentin KrystevM4527:32:11-4 check(s)
DNFIoannis KonstantinidisM4519:41:26-6 check(s)
DNFMladen Sakadzhiev19:55:41-6 check(s)
DNFVeselin KaraivanovM4521:57:38-6 check(s)
DNFNikolai Hristov Team: НОСОРОЗИТЕM4511:13:33-9 check(s)
DNFHristo RaynovM4511:17:56-9 check(s)
DNFSotir Georov11:38:36-9 check(s)
DNFDimitar Delibaltov Team: Пуфините10:38:10-10 check(s)
DNFDimitar Tonchev Team: Баси КефаM455:16:29-11 check(s)
DNFViktor Najdovski Team: TREX5:19:46-11 check(s)
DNFStefan Vasilev Team: Половраг5:41:50-11 check(s)
DNFIvailo YotovM455:58:13-11 check(s)
DNFSlavyan Markov5:58:18-11 check(s)
DNFRadoslav Tenev6:03:48-11 check(s)
DNFRadoslav Nastev7:22:02-11 check(s)
DNSBalint Elblinger
DNSDragomir DimitrovM45
DNSFatih Hyuseinov
DNSGeorgi Dimov
DNSIoannis PrasinisM45
DNSKonstantin Atanasov
DNSLozan BizovM45
DNSmircea anton corbanM45
DNSPasquier JacquesM45
DNSStanil DobrevM45

Вижте още

Резултати от Balkaniada 2022

Резултати от Balkaniada 2022

Тази година освен основните две дистанции, бе добавена и трета с дължина 10км. По този начин трасетата станаха следните:

Резултати от Рила Рън 2022

Резултати от Рила Рън 2022

На 24 юли 2022 се проведе традиционното състезание по планинско бягане от Самоков до връх Мусала – Рила рън. Трасето е с дължина 21км и стартира до входа на стадион Искър в Самоков

Резултати от Витоша Летен Фест 2022

Резултати от Витоша Летен Фест 2022

На 10 юли 2022 се проведе осмото издание на Витоша летен фест. Спортният празник се организира от София – европейска столица на спорта и включва планинско колоездене, планинско бягане, туристически поход, алпийски тролей над Боянската река, народни танци и песни....