Резултати от Витоша Летен Фест 2022

На 10 юли 2022 се проведе осмото издание на Витоша летен фест. Спортният празник се организира от София – европейска столица на спорта и включва планинско колоездене, планинско бягане, туристически поход, алпийски тролей над Боянската река, народни танци и песни.

Маринела Нинева и Димчо Мицов бяха най-бързи в планинското бягане тази година. При колоездачите триумфираха Христина Козарева и Емил Стойнев

Участниците бяха традиционно освободени от стартови такси, а трасето по планинско бягане бе с дължина 12км.

Sofia 2018
МястоИмеГодиниВремеЧип
1Маринела НиневаЖЕНИ00:58:5100:58:49
2Памела ЕниЖЕНИ01:01:3801:01:36
3Таня ДимитроваЖЕНИ 40+01:02:1001:02:10
4Елена ДимитроваЖЕНИ01:02:2701:02:27
5Ивелина МаджароваЖЕНИ01:02:3801:02:34
6Надежда АнгеловаЖЕНИ01:03:5901:03:58
7Милка МихайловаЖЕНИ 40+01:05:4601:05:44
8Радостина БаловаЖЕНИ01:06:4501:06:43
9Вероника ВълкановаЖЕНИ01:10:2801:10:26
10Силвия СтефановаЖЕНИ01:10:5401:10:52
11Каролина КалибацеваЖЕНИ01:12:1301:12:11
12Екатерина МожейкоЖЕНИ 40+01:12:2101:12:18
13Марина ТодороваЖЕНИ 40+01:12:4501:12:40
14Деси ТабаковаЖЕНИ01:13:3701:13:31
15Атанаска АтанасоваЖЕНИ 40+01:13:5001:13:47
16Анна-Мария БогдановаЖЕНИ01:14:1201:14:05
17Ивона НеделчеваЖЕНИ01:14:3201:14:27
18Ивана ПедеваДЕВОЙКИ (16-18 год.)01:17:0101:16:56
19Демяна ЙосифоваЖЕНИ01:18:0201:17:57
20Елена ИвановаЖЕНИ01:18:4801:18:45
21Виолета КисьоваЖЕНИ01:20:0001:19:44
22Рая СираковаДЕВОЙКИ (16-18 год.)01:20:4001:20:31
23Ива ИвановаЖЕНИ01:20:4701:20:41
24Снежина СтефановаЖЕНИ 40+01:21:0501:21:03
25Десислава НиколоваЖЕНИ01:23:2101:23:14
26Мая ПетковаЖЕНИ 40+01:23:3301:23:23
27Светлана Паунова-КожухароваЖЕНИ 40+01:23:5501:23:47
28Яна ПеневаДЕВОЙКИ (16-18 год.)01:24:0801:24:01
29Даниела ХристоваЖЕНИ 40+01:24:1101:24:05
30Дарина КолеваЖЕНИ 40+01:24:5401:24:48
31Димитрина ГулеваЖЕНИ01:25:2001:25:10
32Милена ТондеваЖЕНИ01:25:3601:25:36
33Милена КръстеваЖЕНИ01:25:3801:25:29
34Виктория ВладимироваЖЕНИ01:25:5901:25:54
35Виктория СивеваДЕВОЙКИ (16-18 год.)01:27:0701:26:58
36Лиляна БановскаЖЕНИ 40+01:29:3801:29:23
37Елка ТодороваЖЕНИ 40+01:29:4401:29:26
38Емануела МолловаЖЕНИ01:30:4001:30:29
39Надежда СтаниловаЖЕНИ 40+01:30:5401:30:47
40Станислава ГеоргиеваЖЕНИ01:30:5901:30:48
41Ралица ЦветковаЖЕНИ 40+01:31:1401:31:04
42Оля СлавчеваЖЕНИ01:31:2301:31:10
43Моника ИвановаДЕВОЙКИ (16-18 год.)01:31:3101:31:22
44Симона ДенчеваДЕВОЙКИ (16-18 год.)01:31:5301:31:39
45Петя КарамаждраковаЖЕНИ 40+01:32:5501:32:44
46Снежана ТерзиеваЖЕНИ01:33:2901:33:18
47Карина ТалповаЖЕНИ01:33:3001:33:19
48Радина РайчеваЖЕНИ 40+01:33:5501:33:45
49Лилия ПетруноваЖЕНИ 40+01:34:0201:33:50
50Елена ОбожинаЖЕНИ 40+01:34:5301:34:45
51Антонина ГрековаЖЕНИ 40+01:35:0701:35:06
52Кристияна СтоеваЖЕНИ01:35:3301:35:33
53Мария АкчарлиеваЖЕНИ01:36:1901:36:08
54Искра ИвановаЖЕНИ 40+01:37:4701:37:41
55Христина КостадиноваЖЕНИ01:41:3301:41:30
56Петя КолеваЖЕНИ01:41:5801:41:47
57Михаела НаневаЖЕНИ01:42:2601:42:24
58Мария МиленоваЖЕНИ01:42:4401:42:35
59Габриела ИвановаЖЕНИ01:43:0201:42:51
60Емилия ИлиеваЖЕНИ01:43:0301:42:51
61Вера АпостоловаЖЕНИ01:43:1801:43:08
62Дорина ЧепишеваЖЕНИ01:45:2501:45:13
63Снежана КнишЖЕНИ01:50:2701:50:08
64Боряна СугареваЖЕНИ 40+01:52:5001:52:50
65Владислава БуроваЖЕНИ 40+01:54:4301:54:30
66Мария АндрееваЖЕНИ01:57:5701:57:42
67Христина НестероваЖЕНИ 40+01:59:4301:59:33
68Зорница РайковаЖЕНИ 40+02:15:3902:15:23
МястоИмеГодиниВремеЧип
1Димчо МицовМЪЖЕ00:48:4000:48:40
2Шабан МустафаМЪЖЕ00:48:4500:48:45
3Александър СпасовМЪЖЕ00:51:1700:51:15
4Александър ВасилевМЪЖЕ00:53:0000:53:00
5Николай НиколовМЪЖЕ00:54:2200:54:22
6Димитър СтефановМЪЖЕ00:55:1500:55:15
7Георги георгиевМЪЖЕ 40+00:56:1500:56:15
8Георги ГерговМЪЖЕ00:58:5200:58:50
9Крум ГеоргиевМЪЖЕ00:59:4600:59:43
10Иво ВанчевМЪЖЕ00:59:5800:59:56
11Мартин РачевМЪЖЕ01:00:4501:00:39
12Владислав ЕргиевМЪЖЕ01:01:5101:01:48
13Ивайло ПетковМЪЖЕ01:02:3801:02:35
14Николай ПавловЮНОШИ (16-18 год.)01:03:3101:03:31
15Теодор БаневМЪЖЕ01:03:3601:03:32
16Кристиян СтоевЮНОШИ (16-18 год.)01:04:2401:04:23
17Добромир ДимовМЪЖЕ01:04:3301:04:28
18Захари ДимитровМЪЖЕ 40+01:05:0601:05:02
19Михаил ЛевченкоМЪЖЕ01:05:1501:05:10
20Георги СтефановЮНОШИ (16-18 год.)01:06:0601:06:06
21Тони ВасилиевМЪЖЕ01:06:3001:06:30
22Ахмед АхмедМЪЖЕ01:06:4601:06:43
23Цоньо ПеневМЪЖЕ 40+01:06:5301:06:53
24Красимир ЛюбомировМЪЖЕ 40+01:07:3501:07:31
25Димитър СлавчевМЪЖЕ01:08:1201:08:11
26Джованбатиста ФикераМЪЖЕ01:08:2201:08:19
27Христо ГенадиевМЪЖЕ 40+01:08:5401:08:50
28Живко ЖековМЪЖЕ01:09:0801:09:04
29Александър ДжартовЮНОШИ (16-18 год.)01:10:2201:10:15
30Владислав АнгеловМЪЖЕ01:10:5401:10:43
31Иван ВенковМЪЖЕ01:11:0601:11:01
32Борислав МилановМЪЖЕ01:11:2101:11:07
33Христо КръстевМЪЖЕ 40+01:11:5301:11:47
34Александър АлексиевЮНОШИ (16-18 год.)01:12:0301:12:03
35Oystein JohannesenМЪЖЕ01:12:1001:12:06
36Виктор СимеоновМЪЖЕ01:12:3901:12:30
37Асен ВатевМЪЖЕ 40+01:12:4001:12:36
38Свилен КомитовМЪЖЕ01:12:4401:12:38
39Adrian RoderoМЪЖЕ01:12:5701:12:45
40Иво ЗлатевМЪЖЕ01:13:0001:12:56
41Ивайло БуровМЪЖЕ 40+01:13:1301:13:06
42Иво ИвановМЪЖЕ01:13:4701:13:41
43Вихрен КрамолинскиМЪЖЕ 40+01:14:3701:14:35
44Живко ЖивковМЪЖЕ 40+01:14:4001:14:34
45Станимир БоровМЪЖЕ01:14:5001:14:50
46Атанас ОвчаровМЪЖЕ 40+01:15:4201:15:33
47Велислав КузмановМЪЖЕ 40+01:16:2701:16:23
48Пламен МомчиловМЪЖЕ01:16:3801:16:21
49Костадин ГюмовМЪЖЕ01:16:5401:16:49
50Тодор ДончевМЪЖЕ 40+01:17:0301:16:55
51Константин ГайтанджиевМЪЖЕ01:17:1001:16:55
52Любомир ТошевМЪЖЕ01:17:4701:17:44
53Михаил ЯнковМЪЖЕ01:17:5101:17:37
54Калоян КожухаровЮНОШИ (16-18 год.)01:17:5101:17:44
55Светослав ЛашевМЪЖЕ01:19:1001:19:06
56Александър ПешевМЪЖЕ01:19:2001:19:15
57Лазар КараджовЮНОШИ (16-18 год.)01:19:2601:19:26
58Димитър ПеневМЪЖЕ 40+01:20:0101:19:44
59Слави ЯневЮНОШИ (16-18 год.)01:20:2801:20:20
60Илиян МирославовМЪЖЕ01:20:3601:20:28
61Михаил ГеоргиевМЪЖЕ 40+01:22:1601:22:10
62Иван ЕрмолаевМЪЖЕ01:22:2201:22:05
63Асен ВълевМЪЖЕ01:22:4701:22:33
64Александър КириловМЪЖЕ01:23:1501:23:07
65Венцислав ТрифоновМЪЖЕ 40+01:24:4501:24:36
66Петър КоцевМЪЖЕ 40+01:24:5401:24:48
67Ивайло ПетковМЪЖЕ01:25:2601:25:18
68Деян ПетровМЪЖЕ01:25:4701:25:35
69Владислав СтоевМЪЖЕ 40+01:26:0101:25:44
70Анастас ЯнковМЪЖЕ 40+01:28:4301:28:35
71Преслав СотировЮНОШИ (16-18 год.)01:28:5401:28:54
72Любомир ЯневМЪЖЕ01:31:5301:31:36
73Антон СтоевМЪЖЕ 40+01:32:3401:32:27
74Венцислав ВенциславовМЪЖЕ01:33:3601:33:33
75Йоан ДенчевЮНОШИ (16-18 год.)01:34:3701:34:24
76Levon TopakbashyanМЪЖЕ01:35:3301:35:24
77Александър ЗахариевМЪЖЕ01:35:5501:35:41
78Петър КоевМЪЖЕ01:36:3101:36:28
79Иван КумановМЪЖЕ 40+01:37:2301:37:13
80Владимир ЙордановМЪЖЕ 40+01:38:3601:38:29
81Красимир БалабановМЪЖЕ 40+01:39:2801:39:19
82Боян ГригороваМЪЖЕ01:40:1701:40:03
83Светломир ДамяновМЪЖЕ01:40:3701:40:32
84Силян ТополскиМЪЖЕ 40+01:41:4301:41:31
85Валентин СтойчевМЪЖЕ 40+01:42:0401:41:47
86Алекс ПоповЮНОШИ (16-18 год.)01:43:0301:42:52
87Виктор ПанайотовЮНОШИ (16-18 год.)01:47:2501:47:07
88Боян ВълевМЪЖЕ 40+01:47:2601:47:12
89Георги НачевМЪЖЕ01:48:2401:48:13
90Тодор ТрифоновМЪЖЕ 40+01:50:2701:50:08
91Христо ХристовМЪЖЕ01:57:5601:57:45
92Димитър КюшевМЪЖЕ 40+01:58:1301:58:01
93Виктор НаневМЪЖЕ02:07:1202:07:12
94Волен МладеновМЪЖЕ02:12:0902:11:54
95Димитрий АкчарлиевМЪЖЕ 40+02:17:2602:17:11
96Иво ИвановМЪЖЕ02:27:0502:26:57

Вижте още

Резултати от Golyam Sechko Run 2023

Резултати от Golyam Sechko Run 2023

На 15 януари 2023 се проведе първото за годината състезание от календара на Trail Series. Домакин отново бяха склоновете около Бухово.

Резултати от XL Западен Парк 2023

Резултати от XL Западен Парк 2023

На 8 януари 2023 се проведе първото XLkmrun състезание за годината. Домакин отново бе Западен парк като тази година условията бяха много благоприятни за бягане – пролетни