Резултати от XL Бистрица 2023

На 5-ти март 2023 се проведе третото състезание за годината от календара на XLkmrun с организатор 5kmrun. Това бе и третото издание на XL Бистрица след дебюта през 2020 (на мястото на XL Камбаните). Тази година условията бяха леко кални и студени, но нямаше сняг като при миналогодишното издание.

Трасето бе обиколка в района на село Бистрица, а дистанциите три – къса, средна и дълга.

Снимки 📷 Sinigerov photography.Резултати от други години ⏱️ 2024202320222021.
5kmrun
МястоИмеГодиниВреме
1Антония Георгиева25-29г.27:05
2Кремена Кънчева35-39г.31:30
3Yolly Ivanova35-39г.31:49
4Minna Angelova25-29г.31:52
5Дафинка Тодорова40-44г.33:14
6Весела Пенчева45-49г.33:38
7Ваня Тонова35-39г.34:14
8Малика Аттия35-39г.34:55
9Bалерия Глухова8-14г.35:24
10Цветелина Христова8-14г.35:25
11Весела Димитрова50-54г.35:51
12Дорина Чепишева25-29г.36:48
13Петя Карамаждракова50-54г.37:43
14Евелина Дамянова45-49г.37:48
15Lilia Ugrinova40-44г.38:06
16Вера Григорова40-44г.38:37
17Viktoriya Despotova25-29г.39:13
18Мария Митова35-39г.40:30
19Марияна Тодорова50-54г.41:13
20Borislava Mitkova20-24г.42:27
21Iglika Ivanova8-14г.45:54
22Росилина Хесапчиева55-59г.46:06
23Boyka Arsova70-74г.46:33
24Elena Seliverstova35-39г.49:38
25Ralitsa Dutsova40-44г.54:10
26Александра Рамирес8-14г.54:16
27Милена Манчева45-49г.54:19
28Ели Димитрова8-14г.1:08:01
29Elena Dimitrova40-44г.1:08:01
МястоИмеГодиниВреме
1Velian Kitchev20-24г.23:48
2Светозар Стоянов30-34г.24:10
3Емилиян Бориков45-49г.25:54
4Красимир Любомиров45-49г.26:07
5Иван Харалампиев25-29г.26:08
6Димитър Стамболийски40-44г.26:22
7Владислав Серафимов50-54г.26:30
8Николай Кръстев35-39г.27:23
9Кристиан Милев35-39г.27:38
10Емил Иванов50-54г.28:02
11Stanislav Krushovaliev30-34г.28:06
12Шенгюн Халил30-34г.28:08
13Роман Можейко8-14г.29:30
14Боримир Кънчев35-39г.30:35
15Димитър Милутинов30-34г.31:02
16Никола Костов25-29г.31:17
17Любомир Савчов30-34г.31:42
18Антон Митов35-39г.32:11
19Димитър Вълчев40-44г.33:10
20Александър Николов45-49г.34:03
21Иван Глухов8-14г.34:21
22Иван Граховски35-39г.34:52
23Георги Станоилов (Junior)8-14г.35:25
24Николай Дервишев35-39г.35:39
25Виктор Асенов25-29г.35:44
26Роман Ников35-39г.35:45
27Lazar Malezanov30-34г.36:41
28Людмил Николов70-74г.36:44
29Георги Руменов30-34г.37:17
30Александър Тонов8-14г.37:18
31Станчо Нанков20-24г.37:35
32Николай Пехливанов40-44г.37:45
33Христо Соколов50-54г.38:38
34Николай Пехливанов15-19г.39:50
35Христо Христов35-39г.42:22
36Jivomir Dimitrov8-14г.45:12
37Dimitar Kyushev50-54г.46:39
38Борис Иванов8-14г.47:47
39Илиян Иванов35-39г.47:49
40Боян Вълев45-49г.48:00
41Петър Дончев75-79г.52:13
42Димитрий Акчарлиев70-74г.53:00
МястоИмеГодиниВреме
1Каролина Калибацева35-39г.56:36
2Snejina Stefanova45-49г.56:56
3Ния Онуфриева15-19г.1:01:14
4Виктория Владимирова20-24г.1:05:03
5Маринела Крайчева20-24г.1:06:59
6Яна Петрова35-39г.1:08:26
7Мария Върбанова20-24г.1:11:19
8Йоана Стоянова35-39г.1:11:33
9Mathilde Linte25-29г.1:12:51
10Петя Недялкова60-64г.1:15:17
11Нанси Атанасова25-29г.1:15:26
12Елеонора Миланова40-44г.1:16:48
13Любомира Николова50-54г.1:18:09
14Искра Иванова50-54г.1:19:47
15Петя Бахчеванова30-34г.1:22:35
16Маргарита Младенова45-49г.1:23:09
17Петя Панайотова30-34г.1:23:20
18Красимира Герасимова55-59г.1:24:37
19Вера Апостолова35-39г.1:29:16
20Milena Ouzounova45-49г.1:35:03
МястоИмеГодиниВреме
1Stefan Yordanov25-29г.47:17
2Георгий Можейко15-19г.47:36
3Ивайло Драгоев15-19г.50:41
4Теодор Банев35-39г.51:49
5Наско Башев50-54г.54:19
6Тони Василиев25-29г.55:37
7Николай Миленков40-44г.56:44
8Rumen Savov40-44г.59:44
9Александър Стоянов50-54г.1:00:36
10Kristiyan Belev30-34г.1:00:56
11Петър Цветков45-49г.1:02:51
12Александър Наков35-39г.1:04:39
13Тодор Тодоров55-59г.1:05:40
14Анастас Котов25-29г.1:06:35
15Иво Иванов20-24г.1:06:59
16Христо Христов30-34г.1:08:51
17Любомир Матов35-39г.1:09:10
18Антон Михайлов40-44г.1:09:28
19Росен Симов35-39г.1:09:57
20Стоил Стоилов50-54г.1:10:35
21Александър Радев30-34г.1:10:35
22Драган Загорски20-24г.1:12:05
23Антон Янков35-39г.1:12:06
24Йордан Ангелов30-34г.1:13:07
25Христо Копаранов40-44г.1:13:20
26Todor Todorov25-29г.1:15:27
27Петър Добрев35-39г.1:16:13
28Иван Иванов50-54г.1:16:13
29Мирослав Вичев55-59г.1:17:06
30Христин Маринов30-34г.1:17:55
31Николай Кръстев50-54г.1:34:40
МястоИмеГодиниВреме
1Анна Стефанова40-44г.1:30:14
2Демяна Йосифова20-24г.1:36:20
3Димитрина Гулева35-39г.1:37:54
4Мария Акчарлиева35-39г.1:45:54
5Малина Иванова55-59г.1:47:18
6Тонислава Сотирова45-49г.1:48:25
7Таня Петкова35-39г.1:48:35
8Антоанета Генова35-39г.1:52:54
9Диляна Маркова45-49г.1:55:29
10Мая Петкова40-44г.1:58:30
11Nadezhda Stanilova40-44г.1:59:57
МястоИмеГодиниВреме
1Петър Борисов20-24г.1:12:58
2Tervel Dragoev15-19г.1:16:40
3Димитър Генов35-39г.1:18:00
4Вихрен Крамолински40-44г.1:19:51
5Николай Дановски40-44г.1:24:41
6Николай Иванов30-34г.1:25:50
7Vasil Georgiev35-39г.1:26:21
8Тодор Прокопов40-44г.1:31:25
9Мирослав Борисов40-44г.1:32:23
10Мартин Стоичков25-29г.1:33:54
11Емил Ангелов35-39г.1:34:09
12Сергей Маринов50-54г.1:34:53
13Andrea Frare40-44г.1:37:00
14Владислав Маринов45-49г.1:38:25
15Милен Ангелов45-49г.1:39:43
16Eduard Atanasov25-29г.1:42:59
17Мирослав Моравски45-49г.1:43:00
18Иво Борисов35-39г.1:46:20
19Велко Герасимов50-54г.1:48:07
20Боян Малинов55-59г.1:48:24
21Светослав Лашев35-39г.1:54:28
22Велико Иванов35-39г.2:01:31
23Валентин Стойчев65-69г.2:01:39
24Alexey Glukhov45-49г.2:04:46
25Йордан Митев70-74г.2:30:05

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции