Резултати от Асеновградски Баири 2022

В рамките на два дни се проведе Асеновградски Баири 2022. Състезание, което се проведе в района на Родопа планина над Асеновград и предложи избор от бегачески дисциплини в събота, 7-ми май, както и колоездачни в неделя, 8-ми май. Дуатлон също бе наличен. Трасетата за бягане бяха три – 13км с 570м положителна денивелация, 20км с 1048м и 40км с 1670м.
Асеновградски Баири
МястоИмеОтборВреме
1Екатерина МожейкоAdidas Runners Sofia1:17:27
2Марияна Иванова1:31:10
3Elena Chobankova1:32:19
4Мария Христова1:33:42
5Айлин Юмерова1:33:47
6Веси Дялкова1:34:50
7Светлана Кирова1:37:51
8Иваничка Максимова1:38:58
9Наталия Присадова1:40:48
10Анна Коджанян1:41:36
11Ива Янева#831:41:58
12Кристияна Завкова1:42:30
13Златина Радева1:42:34
14Анита Борисова1:43:15
15Юрия Кискинова1:43:18
16Нериман Исмаил1:43:31
17Кръстина Бекярова1:45:40
18Йоана Димитрова1:45:41
19Maria Velichkova1:48:17
20Светлана Атанасова1:55:18
21Никол Грънчарова1:56:00
22Христина Георгиева1:59:03
23Зорница Петрова1:59:23
24Мария Хадилева#832:00:24
25Диляна Найденова2:01:19
26Виктория Янкова2:01:20
27Галя Георгиевa2:01:21
28Златина Димитрова2:04:20
29Daniela Камбурова3extreme2:04:34
30Светла Йовчева2:12:25
31Нина Виткова2:12:25
32Катерина Петканска2:13:48
33Гергана Харитова2:17:17
34Михаела Илиева#832:17:25
35Валентина Кадиева2:23:39
36Hristina Tasheva2:27:18
37Росилина ХесапчиеваБегачите2:33:07
38Elena StoyanovaMontana2:38:53
39Мария Милева3:59:38
40Цецка Илиева3:59:39
DNSАни Гайдарова-
DNSАтанаска Узунова-
DNSКрасимира Кралева-
DNSРадослава Ласкова-
DNSГаля Маринова-
DNSАдриана Ганчева-
DNSАлбена Ганчева-
DNSАнна ГешеваThe Turtles-
МястоИмеОтборВреме
1Димитър Маринов1:02:38
2Ivan Dafchev1:04:49
3Цветелин Гергов1:05:06
4Trifon Hadzhiyski1:08:26
5Hristo HristovБ1:09:20
6Mladen PetrovTRITON EXTREME1:12:25
7Живко Жеков1:14:38
8Александър Иванов1:14:51
9Тодор Стоянов1:15:39
10Филип НасърAdidas Runners Sofia1:15:43
11Валерий МожейкоAdidas Runners Sofia1:15:46
12Асен ВатевAdidas Runners Sofia1:15:58
13Гълъб Топалов1:22:07
14Gospodin Vasilev1:22:37
15Георги ПетковДиви рози1:22:45
16Николай Рачев1:26:00
17Тодор Тодоров1:26:08
18Иван Георгиевgeorgievphotographer.com1:26:21
19Милен Манов1:26:31
20Цветан Цветков1:26:48
21Мариян Паничаров1:31:25
22Димо ИвановSUII1:32:04
23Пламен Славов1:33:38
24Калоян Оризаров1:34:35
25Ангел ПетричанскиТичане му е майката1:35:53
26Антоан ТодоровMontana1:36:02
27Ангел МандалиевТритон1:41:39
28Майкъл Петков1:41:40
29Александър Бекяров1:47:14
30Владимир ХаджиценевХаджиценеви1:48:50
31Иван Хаджиценев1:48:52
32Иван КертиковSUII1:50:14
33Христо Найденов1:50:54
34Daniel Silvestrov1:59:04
35Димитър ХристовСлънчогледи1:59:17
36Иван Петров1:59:23
37Ивайло Михов2:00:34
38Trifon Raykov2:02:14
39Панчо Сталев2:04:20
40Алек Александров3extreme2:04:34
41Stanimir SpasovЧирпан бяга2:07:04
42Георги ШоповЛуди Чайки Бургас2:41:31
DNFВеселин Гичев-
DNSStefan Galibov-
DNSНедялко Димитров-
DNSДанаил Андонов-
DNSКалоян Евтимов-
DNSВладислав ГешевThe Turtles-
DNSАнтонио ГешевThe Turtles-
МястоИмеОтборВреме
1Бела Дулева2:19:34
2Тоня Тонева2:21:43
3Констанс Хесапчиева2:39:36
4Мария Илиева2:41:33
5Иванка ДимитроваБири4Баири2:42:12
6Александрина ТопаловаБири4Баири2:42:12
7Боряна Цветкова2:45:14
8Лилия Чолакова2:57:37
9Ralitsa SolakovaНа Тати Принцесата3:00:03
10Стефка ГаневаDT RUNNERS3:05:55
11Росица СтепановаD-Run3:10:59
12Мариета Петрова3:13:00
13Иванка Петова3:26:57
14Aдриана Ганчева3:41:10
15Албена Ганчева3:41:10
16Михаела ПетроваT&M²4:45:13
17Татяна ГеоргиеваT&M²4:45:13
18Аглика Бяндова4:50:41
19Ани Недкова5:05:49
DNSЗдравка БожаловаTriton extreme-
DNSАна АнгеловаD-Run-
DNSЕлица Стефанов-
DNSГергана Станилова-
МястоИмеОтборВреме
1Петър ИвановDentалки1:53:57
2Валентин Карабаджаков1:58:03
3Пламен КуденкоБири4Баири2:05:58
4Емил Недков2:10:55
5Николай ДимитровСпорт и здраве, гр. Гоце Делчев2:13:21
6Георги ГеоргиевD-RUN2:13:22
7Стефан ЛазаровНадбягване в Източни Родопи2:16:09
8Стоян Стоянов2:18:44
9Иван Костурски2:21:54
10Йосиф ЙосифовInvictus2:24:33
11Веселин Паперов2:25:21
12Гюнай Молламахмудов2:26:35
13Николай Пасков2:27:15
14Fabio Bonin2:29:32
15Владислав Мариновadidas Runners Sofia2:30:16
16Diyan Doykov2:31:53
17Стоян КондаковDNF team2:35:06
18Тихомир Резашки2:37:36
19Богдан Богданов2:37:55
20Петър Лесев2:42:13
21Милен Нещеров2:43:46
22Александър ДафиновDTrunners2:47:35
23Данил Николов2:47:44
24Ангел Генов2:48:28
25Нестор Домусчиев2:49:20
26Стоян Шумкаров2:50:47
27Дончо Тодоров2:52:20
28Божидар ЙордановЛоко Пд2:52:53
29Антонио Тонев2:56:28
30Яни СлавовШкола за характери2:57:06
31Peter Hristov2:57:36
32Иван ПетровiXONDA2:58:15
33Марин Петров2:58:55
34Blagoy SolakovНа Тати Принцесата3:00:02
35Veselin Chobankov3:00:03
36Димо Славчев3:05:07
37Deyan Dimov3:13:40
38Krasimir Ivanov3:14:56
39Nikola Siderov3:16:33
40Найден Найдев3:18:04
41Тодор Костадинов3:18:10
42Живко Желев3:20:38
43Светлин АлександровПовервалците3:20:40
44Петко Петков3:23:37
45Митко МитковD-run3:24:02
46Димитър Мавродиев3:24:18
47Иван Попов3:26:41
48Ангел Иванов3:27:52
49Валентин Видев3:27:53
50Veselin Haralampiev3:28:36
51abbas SalamePersenk3:30:01
52Калоян Колев3:31:04
53Ivaylo DimovD-run3:31:55
54Христо Колев3:33:44
55Димитър Недински3:39:28
56Боян Илчев4:14:00
57Hristo Gorchov4:26:14
DNFХристо ЙордановKamargs-
DNSТодор Маджаров-
МястоИмеОтборВреме
1Елена ТодороваMontana5:44:24
2Оля Славчева6:35:26
3Lalka Birindjieva Ilcheva Litta7:28:52
4Албена Тасева7:46:19
5Лора ФилиповаДвата дакела10:11:59
DNFСоня КадиеваПриключенците9:14:54
DNSKristina NikolovaBuddy Black-
МястоИме ОтборВреме
1Чарли Шарп4:18:16
2Кръстю ПанчевСпорт и здраве4:39:17
3Денислав Найденов4:42:30
4Красен ПинговСпорт и здраве4:53:55
4Даниел Иванов4:53:55
5Венелин ДимитровThe5:00:16
6Камен ГроздановShumen5:04:30
7Христо ГеоргиевБири4баири5:06:33
8Николай СтаневDT5:09:24
9Martin Ivanov5:09:47
10Станимир СтатевКК5:14:22
11Martin БоевDT5:17:04
12Георги Богатинов5:25:14
13Антон КоевБири4Баири5:28:27
14Данаил Мечев5:33:19
15Людмил ТопаловБири4Баири5:38:25
16Иван СтанчевЧирпан5:41:28
17Иван Главчев5:42:08
18Elvis StoyanovMontana5:44:25
19Mitko MitkovФродо5:46:35
20Тодор Михайлов5:52:38
21Stiliyan Kirov5:53:20
22Деян Антов5:53:22
23Ефрем ДубровинПерун6:02:32
24Стефан Керев6:07:24
25Сергей Маринов6:16:43
26Тодор минев6:45:47
27Павел Пангалов6:50:21
28Иван Касабов6:52:00
29Димитър Янев7:06:07
30Borislav BozhankovInvictus7:24:40
31Mumun SalimovLMT7:28:52
32Ангел Димитров7:46:19
33Иван Кирев7:57:27
34Мартин Радев7:57:32
35Валентин ВасилевХамали9:43:15
36Томислав ФилиповДвата10:12:01
DNFДрагомир ДрагановПриключенците9:15:00
DNSСлавчо Райчев-
DNSMartin KolevBuddy-

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.