Резултати от Асеновградски баири 2024

На 11 май 2024 се проведе тазгодишното издание на Асеновградски баири. Състезание по планинско бягане и колоездене в района на Асеновград и Родопи планина.

В събота, 11-ти, се проведоха бегаческите дисциплини – 13 км, 25 км, 50 км и 80 км. На следващият ден бяха и вело дисциплините – 7 км, 16 км, 45 км, 60 км и Е Байк. По-долу можете да видите резултати от бегаческите дистанции.

Снимки 📷 Kudenko. Резултати от други години ⏱️ 202420232022.

Асеновградски Баири
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Елена ХристеваТритонЖени01:12:30
2Златка ВълчеваASICS Frontrunner BulgariaЖени01:16:27
3Aleksandrina TopalovaBiri4BairiЖени01:22:43
4Елиф ФотенлиеваТритонЖени01:23:45
5Светослава СлавоваСК ТанграЖени01:24:33
6Атанска Попова7 HiLLsЖени 45+01:26:29
7Ina SheovskaЖени01:30:53
8Силвия БорисоваЖени01:31:46
9Габриела ЖековаЖени01:31:46
10Maria StoimenovaЖени01:35:26
11Спасимира ВасилеваЖени01:37:09
12Яна АтанасоваЖени01:39:05
13Димитрина НиколоваЖени01:41:14
14Регина УзуноваЖени01:41:48
15Наталия СтайковаЖени01:42:05
16Александра ИвановаБелгийцитеЖени01:42:07
17Аглика БяндоваПатофиЖени01:42:09
18Ивелина АтанасоваЖени01:42:15
19Айлин ПавловаЖени01:42:40
20Мария ФолеваЖени01:42:42
21Кристина МартиноваЖени01:44:12
22Ива ЯневаTritonЖени01:45:52
23Анна ИвановаЛуди МладиЖени01:45:58
24Сияна КовачкаРилски скиорЖени01:46:00
25Теодора ГореловаЖени01:46:10
26Iva KaradzhovaЖени01:46:10
27Маргарита ДжелеповаЖени 45+01:46:44
28Атанаска ИвановаЧирпан бягаЖени01:48:16
29Виктория ГошеваЖени01:48:40
30Петя ПавловаЖени01:50:01
31Павлина ГосподиноваЖени01:52:50
32Виолета ВасилеваЖени01:53:55
33Диана ШоповаЖени01:54:07
34Анджелина ЕролТритонЖени01:54:08
35Elena ChobankovaЖени01:54:10
36Светослава ОгняноваЖени01:54:39
37Ралица ДобреваLeeroy JenkinsЖени01:56:07
38Стефания СотироваТритонЖени01:57:32
39Чудомира СтамоваБаир БанкериЖени01:57:39
40Melissa DettlafЖени01:57:39
41Галя ТалеваЧерешкиЖени01:59:01
42Нарин ЮмерDND TrailЖени01:59:28
43Цветанка НеделчеваЧерешкиЖени02:00:27
44Мария КараивановаЖени02:00:33
45Радка ЕтимоваЖени02:01:04
46Иванка ХаралампиеваThe Iron BoarsЖени 45+02:01:05
47Стефка КолароваЖени02:04:31
48Сияна Николова-КамбуроваЖени02:11:22
49Zlatina AleksandrovaЖени02:13:38
50Krasimira GeorgievaЖени02:14:08
51Валя КобаковаЖени02:20:52
52Kalina MarinovaThe Iron BoarsЖени 45+02:23:49
53Елизабет ЧергановаЖени02:24:35
54Лора СтояноваЖени02:29:03
55Габриела ВеличковаЖени02:30:18
56Мариана ЙордановаЖени02:30:18
57Десислава КоеджиковаЖени02:31:07
58Христиана ЧехлароваЖени02:36:50
59Невена ГеоргакеваЖени02:37:45
60Росилина ХесапчиеваБегачитеЖени 45+03:02:42
61Венета ТоневаЖени03:15:54
62Недка ТоневаЖени 45+03:15:55
63Анелия АнгеловаЖени03:22:31
64Юлия НавущановаЖени 45+04:22:54
65Цецка ИлиеваЖени 45+04:22:58
DNFЙорданка ПетроваЖени01:22:54
DNSКристиана ПенковаТритонЖени-
DNSХристина ДимчеваТритонЖени-
DNSХристина ТашеваЖени-
DNSСтефка НиколоваЖени 45+-
DNSЛилия ПачаловаБавните гепардиЖени-
DNSАнтоанета БеловеждоваБавните гепардиЖени-
DNSViktoria TrendafilovaЖени-
DNSРенета МладеноваНяма файдаЖени-
DNSДаниела АргироваЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Вели ИсовМъже01:01:01
2Hristo HristovТритонМъже01:05:18
3Георги ТодоровБелгийцитеМъже01:07:01
4Емил РусевМъже01:07:48
5Георги МатевTichame dostaМъже01:10:03
6Александър ИвановМъже01:10:12
7Nestor DomuschievBasiKefaМъже01:10:42
8Георги СтойчевТритонМъже01:11:01
9Майкъл ПетковМъже01:12:14
10Стоян СтояновPhi MoldsМъже01:12:34
11Росен БойчевЧУКАРИНМъже01:13:13
12Ивелин МашовРилски скиорМъже01:14:28
13Иван ТодоровМъже01:14:51
14Атанас Попов7 HiLLsМъже 45+01:15:23
15Генади ПетровLive your DreamsМъже01:16:08
16Ангел МандалиевТритонМъже01:18:12
17Веселин ЗлатевПловдивМъже01:18:13
18Никола ПачалиевТритонМъже01:19:13
19Дани ЕвгениевРилски скиорМъже01:22:06
20Mladen SakadzhievМъже01:23:02
21Боян ПетовДънотоМъже01:23:02
22Васил ИлиевМъже01:23:21
23Найден НайдевМъже01:23:39
24Невин ФотенлиевМъже01:23:45
25Джунейт МюмюнDND TrailМъже01:24:20
26Иван РадевМъже01:24:38
27Георги БлядковМъже01:25:38
28Vladimir ValkovМъже 45+01:27:17
29Апостол АрнаудовМъже01:28:23
30Liudmil TopalovМъже01:29:42
31Теодор ТодоровМъже01:30:05
32Александър ДжонгаровТопалянкаМъже01:30:06
33Димитър ШоповМъже01:30:27
34Димитър АнгеловМъже01:30:33
35Vasil ZapryanovМъже01:31:07
36Иван ПанчевTactical Sniper SquadМъже01:31:24
37Илиян ЧолаковРилски скиорМъже01:32:47
38Георги НеновМъже01:33:07
39Николай КолевМъже01:33:24
40Георги ВасилевБаир БанкериМъже01:33:36
41Georgi SabevМъже01:33:56
42Александър МарчевМанекенчетатаМъже01:34:20
43Веселин ВакриловНещотоМъже01:35:24
44Радомир СпасовМъже01:35:26
45Саваш ТуралМъже01:35:52
46Георги ГанчевМъже01:36:43
47Теодор ТачевМъже01:36:44
48Йонко КръстевМъже 45+01:37:33
49Атанас КакаровK3 ULTRAМъже01:37:38
50Антон ДжелеповМъже01:38:18
51Martin ГосподиновБири4БаириМъже01:38:34
52Васил ЖуховМъже01:38:39
53Росен СасовМъже01:39:30
54Орлин ЯнакиевМъже01:40:19
55Диан ГеоргиевМъже01:40:24
56Кирил ИлиевЧирпан БягаМъже01:40:43
57Димитър ПарасковМъже01:40:56
58Ivan NachevМъже01:41:51
59Hamza IbМъже01:41:55
60Станислав ЯнковМъже01:42:07
61Красимир БоевМъже01:42:07
62Ивайло ИвановМъже01:42:26
63Милен ГоведарскиМъже01:42:32
64Георги ЩерионовКраката ми пречатМъже01:42:37
65Станимир СемковМъже01:43:47
66Александър МартиновМъже01:44:12
67Емил МартиновБС КСМъже01:45:27
68Валентин ЯневТритонМъже01:45:51
69Димитър ДимитровАйгерМъже01:45:53
70Дарен ФилиповСовите от СмирненскиМъже01:46:07
71Vasil TrendafilovМъже 45+01:46:08
72Мартин МартиновМъже01:46:25
73Михаил ГеоргиевМъже01:46:33
74Владимир ГаневМъже01:46:48
75Стоян МакедонскиМъже01:46:53
76Petko AngelovМъже01:47:22
77Lachezar YovchevЧирпан бягаМъже01:48:17
78Тошо ВасевБаир БанкериМъже 45+01:48:37
79Кирил СавчевМъже01:49:46
80Васил ПачалиевМъже01:50:01
81Спас ЙовчевМъже01:50:25
82Игнат ПетровМъже01:50:33
83Илиян ПочилеевМъже01:50:42
84Златомир МиленковМъже01:50:53
85Chad DettlafМъже01:51:17
86Георги ДимитровТопалянкаМъже01:53:15
87Су КьоксалТритонМъже01:53:43
88Христо ГраматиковМъже01:54:07
89Николай БошнаковМъже01:54:57
90Димитър СейковLeeroy JenkinsМъже01:56:08
91Тихомир ИванчевЧукаринМъже01:58:44
92Христо ХристозовМъже01:59:25
93Стоил КроежовМъже01:59:30
94Петър ХристозовМъже02:00:48
95Никола ЛозановМъже02:01:00
96Владимир ЧалъмовLudi mladiМъже02:01:04
97Dinko IvanovЗакъсалитеМъже 45+02:02:13
98Радослав РадоевЕвентаМъже02:03:49
99Димитър ДечевБаир БанкериМъже02:04:36
100Димитър РошлевМъже02:06:36
101Sofiya VelchevaNqmaZnachenieOtborNeotborМъже02:14:09
102Александър БилюковМъже02:14:54
103Благослав КръстевМъже02:15:13
104Михайл БайревБАИР БАНКЕРИМъже02:20:59
105Димитър ХристовJimmy FlashМъже02:26:46
106Антонио ГешевБързам - БавноМъже02:28:05
107Лазар ЦъревМъже02:35:34
108Nikolay DiyanovNqmaZnachenieOtborNeotborМъже02:35:34
109Стефан ПървановМъже02:36:51
110Недялко ДимитровМъже02:37:45
111Мариян КандуровТритонМъже02:44:21
112Каан КьоксалТритонМъже02:44:21
113Димка КироваИвиСпортМъже03:22:31
DNSДелян ДобрoджалийскиБаир БанкериМъже 45+-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Aneliya ToshkinaЖени03:26:07
2Бела ДулеваКом-Емине сБираЖени03:36:23
3Росица БелеваСК АзимутЖени 45+03:49:20
4Елена ЖелязоваЖени03:54:51
5Miglena PetkovaЖени 45+04:16:16
6Яна ДимитроваЖени 45+04:23:32
7Kremena IvanovaЖени04:25:29
8Весела СтояноваТанграЖени04:27:16
9Кристина МартиноваПътеводна мъглаЖени04:38:04
10Tatyana GeorgievaТекила с портокалчеЖени 45+04:38:55
11Antoniya TodorovaЖени04:41:55
12Stiliyana PetrovaЖени 45+04:44:26
13Йоана Иванова8Жени04:54:15
14Valentina IvanovaRunning menaceЖени04:59:49
15Диляна ИвановаЖени05:00:07
16Кристияна ЗавковаЖени05:00:56
17Констанс ХесапчиеваБегачитеЖени05:03:24
18Невена ДатсковаЖени 45+05:03:34
19Полина АнгеловаЖени05:05:26
20Иваничка МаксимоваЖени 45+05:07:09
21Иванка ПетоваДЪНОТОЖени 45+05:09:38
22Боряна МладеноваБегачЖени05:13:09
23Иваничка ТодороваЖени05:13:13
24Мария ВеличковаЖени05:20:44
25Румяна РуменоваЖени05:46:59
26Елена КръстеваКашкавалчовциЖени05:54:26
27Elena AtanasovaЖени06:14:48
28Sezen MehmedovaЖени06:39:57
29Ивелина АтанасоваИвиСпортЖени07:19:33
30Катерина ХранениковаИвиСпортЖени07:19:36
31Жаклин РомановаИвиСпортЖени08:06:07
32Николета ТерзийскаИвиСпортЖени08:06:11
33Пепа ПетроваИвиСпортЖени08:14:19
34Христина БъмбинаИвиСпортЖени08:14:19
35Йовка НиколоваЖени08:14:20
36Надя ГаджеваИвиСпортЖени08:52:04
37Ани СтрехинаИвиСпортЖени08:52:05
DNFDorina ChepishevaЖени01:38:26
DNFСтефка ДимитроваИвиСпортЖени02:02:33
DNSМилена СтояноваПланинско бягане КазанлъкЖени-
DNSНели ИванчеваИвиСпортЖени-
DNSКатя МанавскаИвиСпортЖени-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Димитър МарковLivestrongМъже02:43:46
2Валентин КарабаджаковМъже02:56:22
3Николай ДимитровМъже02:56:30
4Асен КакаровK3 ULTRAМъже 45+03:05:28
5Асен Радулов"АлПиринСки" - БанскоМъже03:08:24
6Методи МихалевBeer Bastard'sМъже03:10:11
7Христо ГичевKamargsМъже03:11:18
8Иван КасабовМъже03:11:30
9Николай ГинчевМъже03:19:33
10Dimitar MitevNo TeamМъже03:22:00
11Денислав СтефановМъже03:25:50
12Атанас КараивановЕ.Б.Т.ЯКИТЕ БИЦАРИМъже03:32:02
13Николай ПисаровБургас брас бендМъже 45+03:32:11
14Красимир МаринскиМъже03:36:01
15Христо КръстевМъже03:37:43
16Калин РусевМъже03:39:38
17Daniel GospodinovБири4БаириМъже 45+03:40:53
18Александър МарковМъже03:45:21
19Димитър ХубчевМъже03:45:21
20Емил ДимитровПътеводна мъглаМъже03:47:50
21Христо Георгиевбири4баириМъже03:47:50
22Иван ХаджиценевПловдивска групаМъже 45+03:48:42
23Георги ПаничарскиСовите от СмирненскиМъже 45+03:50:54
24Благой ЧинговМъже03:50:54
25Zdravko Taralov#TraVeningМъже03:51:20
26Димитър ГаничевМъже03:52:09
27Димо СлавчевГрадинаМъже03:52:15
28Георги ПетровМъже03:52:53
29Цветан ЦветановМъже03:53:40
30Марио АнтоновскиМъже03:55:04
31Милен КуневМъже03:55:10
32Николай ГлавчевЛоко ПловдивМъже03:55:15
33Radoslav KostadinovМъже03:55:35
34Bozhidar YordanovМъже 45+03:56:16
35Димитър КобаковНеврокопски БабиМъже03:57:30
36Plamen ChekovМъже04:00:41
37Енчо ПиронковМъже04:00:42
38Марин ХристовМъже04:01:38
39Nikola SiderovМъже04:03:08
40Тихомир ТрифоновМъже04:04:14
41Боян АрабаджиевСК ИзгревМъже 45+04:04:48
42Емил ПетровМъже04:05:15
43Иван КиревМъже04:05:31
44Янко СтоевМъже 45+04:12:34
45Давид ПенковМъже04:14:16
46Рангел МариновМъже04:15:26
47Живко ЖелязковПланинско бягане КазанлъкМъже 45+04:16:15
48Ангел ХаджиатанасовИвиСпортМъже04:20:01
49Красен ХристовМъже04:21:28
50Николай КумановМъже04:23:21
51Petar KostovBiri4bairiМъже04:24:11
52Делян ВакриловМъже04:27:40
53Filip FilchevМъже 45+04:31:17
54Kostadin BachvarovМъже 45+04:31:22
55Димитър ЩърбановBORTACМъже04:32:33
56Станислав николовМъже04:32:35
57Georgi BotushevМъже04:32:40
58Костадин БараковЧирпан БягаМъже04:32:54
59Живко ВасилевКъсата крачкаМъже04:34:15
60Дончо ДжинджевМъже04:35:00
61Любомир МатовМъже04:35:21
62Кристиан КолевКашкавалчовциМъже04:38:56
63Димитър ДимитровМъже 45+04:41:23
64Атанас КараманоловМъже 45+04:44:31
65Николай КазаковМъже04:45:21
66Теодор АпостоловМъже04:45:36
67Kostadin VelinovТекила с портокалчеМъже04:46:41
68Евлоги ВеличковМъже 45+04:48:12
69Abbas SalameMilcoМъже 45+04:50:23
70Велислав АръковМъже04:51:49
71Кристиан КадиевМекицаМъже04:51:51
72Ивайло ДърмонскиМъже04:51:52
73Ивайло ИвановМъже04:56:11
74Николай СалабашевМъже 45+04:56:50
75Lyubomir IvanovМъже 45+04:57:10
76Стоян ТодоровМъже05:03:11
77Васил ВасилевМъже 45+05:04:06
78Александър НеновМъже05:05:57
79Petar PetrovМъже05:05:57
80Илиян ХаризановМъже 45+05:08:01
81Симеон ГеоргиевПловдивския отборМъже05:09:09
82Тодор ИрмановПолечка по пътечкаМъже05:09:14
83Атанас СотировПолечка по пътечкаМъже05:09:15
84Николай ВеличковМъже05:09:16
85Йоан ЧелебиевИвиСпортМъже05:09:17
86Ивайло РусевАкадемиятаМъже05:09:41
87Веселин ХаралампиевThe Iron BoarsМъже 45+05:13:57
88Hristo NaidenovМъже 45+05:17:16
89Мартин ЙоновскиМъже05:18:01
90Мариан ДрагановМъже 45+05:23:14
91Иван ПоповПоповиМъже05:27:32
92Симеон ГеоревМъже05:28:10
93Павел КостадиновМъже05:30:42
94Иван ГълъбиновМъже05:31:55
95Стефан СтояновDnf TeamМъже05:33:01
96Никола ЧонгаровТепе ДжамбореМъже05:37:04
97Samuil DimitrovМъже05:38:42
98Димитър СтрашниковМъже05:41:51
99Мартин ПетровХищни катерициМъже05:43:20
100Бисер ИсаковМъже05:44:18
101Калин ТодевМъже05:45:34
102Stoyan IvanovМъже05:45:54
103Georgi SiderovМъже 45+05:51:42
104Пламен МомчевМъже05:51:46
105Borislav GeorgievМъже05:53:37
106Hristo GorchovStramexМъже06:10:26
107Константин ТрифоновМъже06:14:50
108Гюнай МолламахмудовМъже06:33:13
109Владимир ХаджиатанасовИвиСпортМъже06:39:55
110Александър СтаниловМъже06:47:25
111Лъчезар ЙордановМъже06:47:27
112Димитър ВенелиновИвиСпортМъже07:19:35
113Елена ПетроваИвиСпортМъже 45+08:30:00
114Чавдар ПарапанскиИвиСпортМъже08:52:08
DNSХристо АтанасовМъже 45+-
DNSBoris DimitrovМъже 45+-
DNSКалоян ЕвтимовМъже-
DNSХристо КолевМъже-
DNSИво ТаневКъсата крачкаМъже-
DNSВеселин ПечевИвиСпортМъже-
DNSВеселин ЧобанковМъже-
DNSГеорги РуменовМъже-
DNSПетър ХайтовМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Михаела ХристоваЖени06:38:02
2Вяра КръстеваЖени06:49:50
3Деница ЖелязковаСк СтогосЖени07:47:52
4Мария СтанчеваМекицаЖени07:58:33
5Юлияна СтояноваЖени 45+08:20:42
6Krasimira DonchevaЗелена стъпкаЖени 45+08:37:39
7Diana ArnaudovaМархорЖени 45+09:51:50
8Ива СтояноваЖени10:40:22
DNFПламена ПарапановаЖени07:51:32
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Николай ПасковМъже05:21:54
2Daniel IvanovDon't QuitМъже05:30:14
3Гено УвардовMUSICPLE ORGASMМъже05:42:52
4Mladen AntonovCrypto RunnersМъже06:12:17
5Plamen RaykovМъже06:28:14
6Петър Иванов8Мъже06:32:04
7Николай ДончевМъже06:33:04
8Kaloyan ProdanovБойциМъже06:33:45
9Ивайло ЙоновЛаборадорМъже06:46:50
10Кристиян ДодовМъже06:52:29
11Hristo AleksandrovBrew & RunМъже06:57:06
12Кръстю ПанчевНеврокопските бабиМъже 45+06:58:49
13Вениамин МилевМъже07:03:19
14Ивелин ЗлатевДлетотоМъже07:19:19
15Деян ТаневМъже07:20:36
16Nikolay StefanovCrazy RushМъже07:33:48
17Deyan AntovМъже07:47:31
18Simeon KostovBiri4bairiМъже07:47:31
19Георги ПетровМъже07:55:27
20Николай КарайланскиМъже08:00:11
21Цветелин БотевСк СтогосМъже08:00:47
22Димчо ТафровМъже08:15:22
23Стефан ЛазаровМъже08:15:28
24Данаил МечевМъже08:19:54
25Konstantin GaytandzhievМъже08:20:53
26Христомир ДобревКошмарно къси крачетаМъже08:27:41
27Ivan PetroviXONDAМъже08:28:35
28Стефан КеревCrazy iXONDA RushМъже08:28:38
29Никола ЧилевМъже08:54:19
30Тихомир ФералиевBiraBarМъже09:03:43
31Anjum ShahzadМархорМъже09:16:52
32Svetoslav TodorovМъже09:19:48
33Христо ГошевМъже 45+09:32:45
34Marin PetrovМъже 45+09:32:51
35Юзеир ЮнузМъже09:43:31
36Веселин ПетровМъже09:43:32
37Георги ГеоргиевМъже 45+09:43:33
38Viktor AsenovTadiМъже09:43:33
39Hristo DimitrovМъже09:51:29
40Стоян ЮруковМъже09:52:34
41Милен МановМъже10:40:23
42Марин МариновМъже10:46:44
DNFДимитър ЯневPlacebo shopМъже07:51:23
DNSГеорги БогатиновМъже 45+-
DNSСтефан ИвановМъже-
DNSВалентин ЧочевМъже-
DNSЖивко ДучевМъже 45+-
DNSТодор ТодоровDNF TeamМъже-
DNSBorislav BozhankovМъже-
DNSLubomir HrubanМъже-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Rositsa StefanovaCrazy RushЖени12:24:56
2Kristina NikolovaBuddy BlackЖени14:58:38
3Деница Тодорова24KЖени 45+14:58:40
DNFAni YanevaЖени12:25:30
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Peter HristovСамостоятелен тюленМъже09:47:06
2Nikolay DermendzhievМъже10:19:22
3Manoil PeevITR BulgariaМъже10:30:46
4Евгений ЦветовTRSМъже10:45:53
5Стефан ЛазаровНадбягване в Източни РодопиМъже11:12:22
6Костадин ЧехларовМанекенчетатаМъже11:22:53
7Anton KuzevКон Ти БръзМъже11:28:18
8Kristiyan PetrovМъже11:30:04
9Veselin PaperovМъже 45+11:39:02
10Васил ГеоргиевПриятели за бяганеМъже11:55:53
11Иван ДафчевМанекенчетаМъже12:21:53
12Dimitar DimitrovМъже12:46:25
13Radoslav TodorovМъже12:55:58
14Стоян КондаковМъже13:03:50
15Borislav BogdanovМъже 45+13:47:14
16Иван АнгеловТопалянкаМъже14:15:17
17Ефрем ДубровинТопалянкаМъже14:15:18
18Nikolay IvanovМъже 45+14:17:17
19Стоян СтояновДЪНОТОМъже14:22:54
20Симеон НиновМъже 45+14:27:20
21Тодор ГеоргиевЛабрадорМъже14:32:29
22Милко МилчевPunk`s not deadМъже 45+14:39:47
23Andrey AndreevКопитотоМъже 45+14:59:29
24Стоян Шумкаровex3m.bgМъже15:17:31
DNFMarin DimitrovМъже14:01:21
DNFMartin KolevBuddy BlackМъже 45+14:01:42
DNFТихомир РезашкиМъже 45+08:02:43
DNSCharlie SharpeМъже-
DNSСтанислав МинковМъже-

Вижте още

Резултати от Маратон Плевен 2024

Резултати от Маратон Плевен 2024

На 19 май 2024 се проведе юбилейното десето издание на Маратон Плевен. Над 800 души от 17 държави участваха на различните дистанции.

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

На 18 май 2024, събота, се проведе поредното състезание от календара на Trail Series. Palakaria / Палакария предложи избор от добре познати дистанции

Резултати от Маратон Варна 2024

Резултати от Маратон Варна 2024

На 12 май 2024 се проведе деветото издание на Маратон Варна. Първите две позиции при жените спечелиха кенийките Шейла Шебет и Руд Мбата