Резултати от Асеновградски баири 2023

На 13 май 2023 се проведе Асеновградски баири. Състезание по планинско бягане и колоездене в няколко различни дистанции сред красивите Родопи. Старт – финалът бе в Асеновград, а дистанциите при бегачите три – 13 км / 570 м Д+, 20 км / 1048 м Д+, 50 км / 2309 м Д+.
Резултати от бегаческите дистанции:

Снимки 📷 Facebook. Резултати от други години ⏱️ 20232022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Асеновградски Баири
МястоИмеОтборВреме
1Елиф Фотенлиева01:28:12
2Elena Tsoneva01:31:07
3Ренета МладеноваОправия няма01:34:11
3Иваничка МаксимоваВелообщество Пловдив01:34:11
4Мария ХристоваОправия няма01:42:29
5Румяна Руменова01:42:38
6Ина ШеовскаRoadRunners01:42:48
7Joana Marques ferreira duarte simões01:43:29
8Владимира Христозова01:43:44
9Росица Степанова01:44:05
10Яна Атанасова01:44:26
11Aleksandra RabchinaADVENTURE TEAM DORKOVO01:45:38
12Анита Борисова01:47:54
13Мария Караиванова01:48:43
14Ваня Гайдарова01:48:43
15Антония Тодорова01:48:43
16Красимира Кралева01:49:13
17Александра Александроваtriton x3m01:51:26
18Mariya Cherpokova01:52:39
19Мария Фолева01:53:19
20Narin Yumer01:57:54
21Елина Попова01:59:50
22Аглика Бяндова02:01:00
23Росица ШишманянRoadRunners02:01:31
24Adriyana Sapundzhieva02:01:55
25Михаела ПетроваТекила с портокалче02:02:27
26Анна Минева02:03:04
27Невена Тодорова#TraVening02:03:16
28Виктория Вазова02:03:36
29Мария Хадилева#8302:08:36
30Полина Русева02:10:21
31Hristina Tasheva02:12:29
32Гергана Харитова02:17:12
33Зорница Гергова02:17:32
34Йовка НиколоваИвиСпорт02:28:23
35Ивелина АтанасоваИвиСпорт02:28:26
36Катерина ХранениковаИвиСпорт02:28:59
37Теодора ГореловаPigeon02:29:39
38Радостина ЗайковаPigeon02:29:39
39Стефка Коларова02:30:16
40Христина Димчева02:30:40
41Петя Мутафчиева02:30:41
42Пепа ПетроваИвиСпорт02:37:34
43Николета Христова02:39:46
44Ана СтрехинаИвиСпорт02:47:17
45Стефка ДимитроваИвиСпорт02:47:18
46Алекс Ламбрева02:51:33
47Катя Борукова02:51:37
48Радост Стоименова03:05:36
49Ива Янева03:08:25
50Анджелина Ерол03:13:16
51Юлия Навущанова03:49:25
52Цецка Илиева03:49:27
53Анна Гайдарова04:09:26
54Мария Петрова04:09:27
55Антоанета Хаджиатанасова04:09:28
DNSКатерина Петканска-
DNSАна Узунова-
DNSНаталия Присадова-
DNSАнтоанета Бангеева-
DNSГергана Кехайова-
DNSВалентина Кадиева-
МястоИмеОтборВреме
1Ivan Dafchev01:05:01
2Hristo HristovТритон01:07:49
3Efrem DubrovinТопалянка01:09:15
3Ioannis TheodorakisJt Coaching01:09:15
4Александър Иванов01:10:43
5Емилиян БориковСпортна Академия Азимут01:10:48
6Майкъл Петков01:12:25
7Георги Стойчев01:14:00
8Тодор Стоянов01:14:53
9Nikola PashkovThe Lills01:21:32
10Dzhuneyt Myumyun01:21:43
11Рангел ГеоргиевВелообщество Пловдив01:22:08
12Никола Пачалиев01:22:43
13Явор Христов01:22:49
14Дамян Иванов01:28:01
15Невин Фотенлиев01:28:14
16Иван АнгеловТопалянка01:29:09
17Емил АлександровТопалянка01:29:09
18Георги СъбевRoadRunners01:30:42
19Димо ИвановDANGARS01:30:49
20Ангел Мандалиев01:31:55
21Filip Filchev01:32:07
22Кирил АтанасовRoadRunners01:32:14
23Павел Хаджипенев01:32:39
24Васил ФилиповТопалянка01:32:45
25Владимир Димитров01:32:47
26Тодор ТодоровDnf01:32:48
27Генади Иванов01:32:48
28Борислав Немски01:34:02
29Иван КостурскиDnf01:38:09
30Leon Anavi01:42:00
31Георги РусевRoadRunners01:42:10
32Климент БогдановTri Team Sofia01:42:13
33Kostadin Bachvarov01:42:21
34Станимир Семков01:42:27
35Андрей ХристовОправия няма01:42:27
36Любомир Кирилов01:42:29
37Живко Василев01:42:30
38Петър Хайтов01:43:39
39Теодор Тодоров01:44:24
40Atanas Tyanev01:45:02
41Ивайло Иванов01:45:05
42Христо Найденов01:46:56
43Светослав Дафов01:47:16
44Валери Дочев01:48:02
45Георги ДимитровTопалянка01:49:13
46Abbas SalameМилко01:52:09
47Petar Tonkov01:52:26
48Румен ХристовТекила с портокалче02:00:22
49Стоян Стоянов02:00:50
50Методи Иванов02:01:44
51Антонио Гешев02:02:49
52Валентин Янев02:06:09
53Каан Кьоксал02:06:10
54Мариян Кандуров02:06:12
55Никола Начев02:10:21
56Димитър ДимитровВелообщество Пловдив02:20:24
57Иво Танев02:22:59
58Ганчо Недев02:23:45
59Цветан РайковLabrador02:29:14
60Radoslav Dimitrov02:36:23
61Димитрий ДимитровИвиСпорт02:37:33
62Александър ДамяновКотките02:55:41
63Веселин Гичев03:06:07
64Су Сами03:13:16
DNFПетър Пировски01:42:50
DNSРумен Цонев-
DNSBoyan Ilchev-
DNSХристо ГорчовStramex-
DNSАтанас ДимитровАсланските тигри-
DNSСтоян Кехайов-
DNSRadostin Malinov-
МястоИмеОтборВреме
1Иванка Димитрова02:37:17
2Стефка ГаневаАкадемията02:46:20
3Димитрина ГулеваЛабрадор02:46:25
4Pepa Dimitrova02:50:46
5Гергана Михайлова02:58:47
6Maria Ilieva02:58:51
7Simona Lincheva02:59:36
8Konstans HesapchievaБегачите03:02:55
9Мая Харизанова03:03:39
10Neriman Ismail03:07:55
11Красимира ДончеваЗелена стъпка03:12:09
12Кристияна Завкова03:13:33
13Татяна Кънева5 km run Yambol03:17:59
14Габриела Жекова03:21:57
15Мариана иванова03:26:31
16Евелина ДамяноваКотките03:28:56
17Иванка Петова03:30:00
18Цветина Тодорова03:39:13
19Деница Рейлъндс03:40:00
20Ани ГерасимоваR203:41:47
21Даниела Величкова03:43:07
22Моника ПаскалеваПсихо03:43:10
23Ирина ПавловаShumen Early Runners03:45:14
24Анна Гешева03:49:54
25Tatyana GeorgievaТекила с портокалче03:51:31
26Светлана Атанасова03:58:13
27Донка ГеоргиеваТичащи Бабички04:03:04
28Маргарита Горчева04:03:04
29Denitsa ZarkovaNight Runners04:03:40
30Весела ДимитроваBultex 9904:15:42
31Даниела Ачкова04:37:59
32Denitsa Petrova04:42:09
33Росилина Хесапчиева05:43:04
DNFЗдравка БожаловаTriton Extreme-
DNSСтефка НиколоваФея-
DNSМихаела Илиева#83-
МястоИмеОтборВреме
1Валентин Карабаджаков02:02:02
2Асен Радулов02:05:17
3Илия ТаневDorkovo Adventure team02:10:08
4Стоян Стоянов02:11:31
5Anton DangovAdventure team Dorkovo02:13:22
6Живко Жеков02:13:51
7Георги ГеоргиевD-RUN02:18:29
8Georgi MatevTichame dosta02:18:30
9Димитър МитевNo Team02:18:49
10Антон Коев02:19:47
11Христо Рангелов02:23:06
12Владимир Николов02:23:28
13Христо Атанасов02:24:45
14Asen VatevAdidas Runners Sofia02:25:40
15Николай Христов02:27:23
16Петко РусеновMarasha Runners / Бири4Баири02:28:36
17Деян ГерасимовR202:28:54
18Рангел Маринов02:29:46
19Тихомир Резашки02:31:53
20Yanko Doychinov02:32:06
21Стоян Ганчев02:36:54
22Konstantin Gaytandzhiev02:37:11
23Божидар ЙордановЛоко Пловдив02:38:05
24Костадин Бараков02:38:31
25Кирил Пенчев02:39:47
26Димо Славчев02:40:13
27Димитър КобаковНеврокопските Баби02:41:47
28Александър ГрозевШнеле02:42:09
29Slavi Terziev02:46:34
30Krasimir Ivanov02:49:19
31Добромир ВасилевShumen Early Runners02:50:06
32Здравко Тарълов#TraVening02:50:13
33Петър Лесев02:50:54
34Mladen PetrovThe Graphic Fish02:53:22
35Кристиян Димитров02:53:50
36Милен Динев02:54:08
37Николай Величков02:55:33
38Милко Мумджиев02:56:02
39Евлоги Величков02:56:40
40Николай Салабашев02:58:48
41Цветан ЦветковШнеле02:58:57
42Найден Найдев02:59:23
43Денислав Нанов03:01:08
44Nikola Siderov03:01:45
45Georgi Siderov03:01:49
46Михаил Спасов03:01:49
47Виктор Нейков03:03:09
48Христо БояровНН03:03:26
49Слави ИвановПерсенк03:05:01
50Ivaylo DimovЗа яденето съм03:05:56
51Денис КириловАсланските Тигри03:05:57
52Атанас Чилингиров03:06:25
53Георги Христонев03:07:08
54Стоян Георгиев03:07:41
55Асен ДапевШкола за характери03:12:28
56Гюнай Молламахмудов03:14:58
57Димитър Танев03:16:55
58Пламен Христов03:17:21
59Живко Дучев03:18:01
60Ясен Алексиев03:18:06
61Иван Крушевски03:18:56
62Виктор Асеновtadi03:26:33
63Светлин Александровповервалците03:27:17
64Стилиян НиколовShumen Early Runners03:32:12
65Костадин ВелиновТекила с портокалче03:35:00
66Милен Манов03:36:52
67Veselin Haralampiev03:36:55
68Dzhem Myumyun03:37:33
69Юсуф Мехмед03:37:35
70Стефан Станчев03:38:12
71Любомир Тодоров03:39:13
72Трендафил Харизанов03:42:37
73Владислав Гешев03:49:54
74Viktor BaldzhievТекила с портокалче03:51:30
75Petar Hristozov03:51:38
76Диян Крушев03:58:49
77Илиян ПочилеевПовервалец03:59:46
78Борис СтояновНН03:59:47
79Христо Христозов04:00:05
80Станислав Ерев04:00:14
81Мартин ЙоновскиBultex 9904:05:48
82Стоян Тодоров04:09:38
83Деян Димов04:11:40
84Martin PetrovХищни катерици04:22:08
85Калоян Колев04:37:52
86Георги Чернев04:37:53
87Христо Узунов04:40:39
88Георги Узунов04:40:40
89Ивайло Михов05:07:35
90Стоян Банев05:19:43
DSQПетър Петров02:04:03
DNSAlexander Denkov-
DNSNikolay Rachev-
DNSИлиян Харизанов-
DNSДаниел Иванов-
DNSЯни СлавовBodiesBG.com-
DNSГеорги Марков-
DNSДимитър Недински-
DNSYosif YosifovInvictus-
DNSВеселин Чобанков-
МястоИмеОтборВреме
1Валентина Георгиева07:34:27
2Kristina NikolovaBuddy Black08:03:23
3Оля Славчева08:54:46
4Slava Kalinova10:12:53
5Lalka Birindjieva-ilchevaLMT Team10:41:20
DNSАлександрина ТопаловаБири4Баири-
МястоИмеОтборВреме
1Гено УвардовMUSICPLE ORGASM05:31:04
2Nikolay Dermendzhiev05:54:42
3Stefan LazarovНадбягване в Източни Родопи06:08:46
4Николай НачевсBEERщайн06:11:19
5Hristo Ivanov06:24:46
6Кръстю ПанчевНеврокопските баби06:29:19
7Костадин ЧехларовМанекенчета06:34:44
8Красен Пинговsport i zdrave06:38:36
9Petar HristovСамостоятелен тюлен06:42:33
10Николай Пасков06:43:41
11Иван Кирев07:01:06
12Ангел ГеновG-run07:06:47
13Ивайло КеремедчиевКоджа кая07:06:47
14Стилиян Киров07:16:28
15Даниел ГосподиновБири4Баири07:16:29
16Георги Богатинов07:22:45
17Stefan Kerev07:25:26
18Христо Райнов07:36:00
19Иван ХаджиценевDNF07:37:46
20Marin Petrov07:37:47
21Деян Антов07:37:48
22Nestor DomuschievBasi kefa07:47:05
23Martin KolevBuddy Black08:13:53
24Стоян КондаковБосите DNF team08:23:54
25Mitko MitkovРогачете08:26:30
26Владислав Мариновadidas Runners Sofia08:29:13
27Miroslav Ivanov08:35:07
28Христо Александров08:41:44
29Стефан СаралийскиTexTrade08:47:06
30Тодор ТодоровDNF Team09:01:34
31Михаил Начев09:10:19
32Иван ЧановBultex 9909:15:21
33Мирослав Карабонев09:19:32
34Стефан СтояновБосите DNF team09:21:29
35Станислав МинковНа Петко Циганчетата09:51:43
36Todor KostadinovПървомай09:54:14
37Димитър ЯневPlacebo shop10:19:38
38стоимен Петров10:26:07
39Васил Велев10:26:08
40Mumun SalimovLMT Team10:41:19
41Тихомир Митев11:02:33
42Никола Чилев11:20:20
43Мартин Радев11:20:52
DNFGeorgi LankovСвищи плаз05:10:31
DNFИвайло ЙоновiRUN01:48:05
DNSCharlie Sharpe-
DNSФабио БонинБегач-
DNSМирослав АлександровPlacebo shop-
DNSДенис ОвсяникPlacebo shop-
DNSIvan PetroviXONDA-
DNSДеян Разложки-

Вижте още

Резултати от XL Бистрица 2024

Резултати от XL Бистрица 2024

На 11 февруари 2024 се проведе поредното издание на XL Бистрица. Състезание от календара на XLkmrun, организирано от 5kmrun

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

На 22 януари 2024 стартира дванадесети сезон на състезанията по планинско бягане от веригата Trail Series. Golyam Sechko Run посрещна участниците