Резултати от Baba Marta Run 2021

Baba Marta Run 2021 се проведе на 14 март 2021. Събитието се провежда в подножието на Лозен планина и съвсем близо до езеро Панчарево. Това е третото състезание от началото на годината в календара на Trail Series. Дистанциите традиционно са три – 6км 325м D+, 10км 493м D+ и 16км – 825м D+.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Baba Marta Run
МястоИмеОтборГодиниНомерВреме
1Rositsa PetrovaASICS FRONTRUNNER BULGARIA262670:29:22
2Apple Green312520:33:45
3Vanya VisarionovaFit Baby Hot Mama443010:37:28
4Elena Orozova342530:38:58
5Поли Петричанска352700:39:50
6Tsvetelina Ferdinandova402710:39:55
7Zdravka Budinova302510:40:10
8Kristina Popstoyanova482500:40:21
9Juliana Hadjitchoneva472540:44:30
10Kalina Domuschieva342610:48:15
11Anita DimitrovaAdidas Runners Sofia 1352480:48:24
12Ralitsa Lyatova292580:49:08

МястоИмеОтборГодиниНомерВреме
1NIKOLAY Efremov292630:30:03
2Petar Valchanov5kmrun292570:30:50
3Alexander NakovAdidas Runners Sofia362660:31:48
4Mehram Davari352590:32:14
5Христо Генадиев512680:32:20
6Цветан Донков392640:33:02
7Valeri Mozheyko462600:36:19
8Iliyan Georgiev392550:39:09
9Plamen Slavov362690:39:50
10Петър ПетровNone333040:40:35
11Boyan TraykovДоминаторите382560:42:38
12Maria Karakoleva02650:44:21
13Panayot Vladikov372620:45:25
МястоИмеОтборГодиниНомерВреме
1Bela Duleva361270:54:00
2Konstans Hesapchieva281330:58:23
3Gergana Angelova45140:58:57
4Мария-Тияна Стойкова01081:05:01
5Яна Петрова331801:08:32
6Irena Tsankova321821:12:15
7Tsvetelina Trichkova291091:16:02
8Яна Гиндева39171:16:41
9Kremena Grigorova5kmrun371241:16:59
10Еkaterina Mozheyko431291:17:35
11Irina Peshina361221:17:57
12Maya Petkova421231:18:40
13Росица Боевска341761:19:08
14Krasimira GerasimovaЛабрадор531251:21:07
15Victoria Nedelcheva551261:21:08
16Нина Караманолева361771:32:16
17Violeta Yovcheva321201:36:53
18Elena MangarovaОтбор Шишарка331211:46:49

МястоИмеОтборГодиниНомерВреме
1Rumen Stamatov321110:47:05
2Alexander DimovЖулистан4920:47:38
3Danny Stones381850:49:23
4Bozhidar Tsochev331100:49:46
5Georgi Nikolov273030:50:05
6Stoyan EkupovTri Team – Sofia491070:50:13
7Vincent Sliman421040:50:32
8Теодор Банев371010:51:03
9Emiliyan BorikovSport Academy Azimut431150:51:26
10Valentin VoynovBegach381830:52:36
11Petar Dimitrov351190:54:39
12Кирил Николов381050:54:53
13Живко Жеков381170:56:19
14Zdravko ZdravkovGreen Life421280:56:22
15Ivo Zlatev01790:56:35
16Йордан ГроздановKiNetiKa581320:58:12
17Цветомир Иванов311001:06:53
18Dimitar NikolaevНапред и нагоре431301:10:46
19Boyan Rangelov351131:11:15
20Asen VatevIndividual381841:15:58
21Abbas SalamePersenk561031:17:00
22Boris Todorov381121:18:11
23Силян Тополски651311:18:43
24Kamen Kisyov321781:19:47
25Atanas Atanasov361181:20:36
26Ivaylo Georgiev341161:21:33
27Ivan KumanovLABRADOR/5KMRUN441341:29:21
28STEFAN LAZAROV301061:31:57
29Стефан Генов401811:32:14
МястоИмеОтборГодиниНомерВреме
1Атанаска Атанасова41151:28:56
2Desislava Nikolova32771:34:39
3Вяра Петева40121:38:45
4Daniela StoyanovaAdidas Runners Sofia28181:39:51
5Pamela Rosenova24791:40:01
6Ralitsa Stoeva35161:40:53
7Tanya PetkovaAdidas Runners Sofia33131:41:52
8Malina Ivanova56111:42:34
9Maria Dinkova25571:43:03
10Любомира НиколоваАзимут49691:43:58
11Ivelina Gateva37841:49:38
12Ani Yaneva41371:50:36
13Simona Raycheva-Demerdjieva35701:51:31
14Mariya Yovcheva42521:52:32
15Snejana Terzieva34751:54:24
16Tonislava SotirovaШмиргИли45252:03:57
17Оля Славчева34282:09:18
18Mariya IvanchovaSport Academy Azimut27442:14:43
19Aleksandra Selinsek32332:20:59
20Зорница Raykova39342:42:58

МястоИмеОтборГодиниНомерВреме
1Samuel Papot3711:14:28
2Ivo Andreev38711:20:05
3Борис ЧакаловЖулистан32241:20:08
4Alexander IvanovICDSOFT32231:22:12
5Hristo Tanev100 Beers28491:22:48
6Iskren IvanovBegach Running Club36481:25:21
7Angel Angelov28541:27:17
8Slav Angelov30321:27:27
9Nikita Buz?kin3131:27:31
10Todor Prokopov41811:27:35
11Borislav MilanovЖулистан273081:28:15
12Tsonio PenevЗелена Стъпка47561:28:29
13Philip NasrAdidas Runners Sofia263071:29:02
14Ivan Yosifov38351:31:25
15Dennis MihaylovVarbina27271:31:26
16Ivan IvanovASICS FRONTRUNNER BULGARIA35821:31:35
17Borislav Penchev30851:31:50
18Ivan Kunchev03061:33:12
19Виктор Михайлов03051:33:12
20Vladislav MarinovAdidas Runners Sofia423001:34:12
21Божидар Димитров30421:34:38
22Yordan Mitev5kmrun43411:34:52
23Ивелин ЗлатевДлетото Бг41221:35:55
24Nikolay MilenkovШмиргИли42261:36:35
25Alex NedyalkovKingOfDublin39831:37:22
26Aleksandar StanevLeeroy Jenkins22501:37:56
27Daniel YordanovБегач / ТРИ Тийм-София51301:39:22
28Radoslav Todorov41871:39:24
29Сергей Маринов49581:41:40
30Andrea Frare42881:42:03
31Станислав Марчев41461:42:41
32Giovanbattista FicheraAdidas Runners Sofia37361:44:42
33Georgi KaravasilevKiNetiKa36551:46:04
34Ivan Tsolov28801:46:07
35Svetoslav MarkovModis34401:46:10
36Тома Спириев0391:46:53
37Petko DilchevAdidas Runners Sofia44861:47:16
38Stanislav Ivanov46311:48:30
39Velko GerasimovЛабрадор50431:48:36
40Wladimir Todorov64211:53:12
41Ivan CholakovLeeroy Jenkins23511:56:36
42Ивайло ИвановЖулистан353021:56:45
43Димитър ЛещаровSuicide Sky runner33471:56:57
44Alexander Danchev463091:57:00
45Petyo MitrevAdidas Runners Sofia38291:57:48
46Dimitar Dimitrov39382:03:22
47Vasil Maleshkov35782:10:05
48Христо Христов34452:22:42
49Йордан Митев72532:25:34

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.