Резултати от Balkaniada 2022

На 30 юни 2022 се проведе второто издание на Balkaniada. Състезание по планинско бягане, което се провежда в района на национален парк Централен Балкан. Тази година освен основните две дистанции, бе добавена и трета с дължина 10км. По този начин трасетата станаха следните:

  • Трасе 10 км / 595м Д+ – Старт гр. Карлово – хижа Хубавец – Финал гр. Карлово.
  • Трасе 25 км / 1600м Д+ – Старт гр. Карлово – хижа Равнец – м-ст Петолъчка – хижа Васил Левски – гр. Карлово.
  • Трасе 44 км / 2500м Д+ – Старт гр. Карлово – хижа Добрила – заслон Ботев – м-ст Петолъчка – хижа Васил Левски – гр. Карлово
Balkaniada
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Simona LomazovaЖени01:24:19
2Илиана ЧасовникароваЖени01:27:40
3Ралица ДимоваЖени над 45г.01:28:05
4Галина ХристоваЖени01:37:13
5Златина РадеваЖени01:37:56
6Kristina BergovaЖулистанЖени01:43:54
7Милена ТондеваЖени01:44:56
8Елена ГвоздейковаЖени01:47:32
9Мирослава СтаменоваЖени01:55:59
10Грета ГеоргиеваСК “Чудните скали” ВарнаЖени01:56:05
11Зорница ПетковаЖени01:56:34
12Цанка СтаневаЖени над 45г.01:56:39
13Irina LipanЖени02:02:25
14Дорина ЧепишеваЖени02:08:33
15Hristina GeorgievaЖени02:09:04
16Eva MitchellЖени02:11:41
17Curstaidh MitchellЖени02:11:45
18София ПетроваЖени02:11:52
19Arina BicanЖени02:18:32
20Недялка МъндеваЖени над 45г.02:23:56
21Aleh StankovaЖени02:29:21
22Aneliya VitkovaЖени02:31:48
23Aleks LambrewaЖени02:49:44
24Катя БоруковаЖени02:49:44
25Драгослава КръстеваБОВЖени03:21:59
DNSЦветомира ИвановаЖени-
DNSGabriela IvanovaЖени-
DNSДесислава ПарлапанскаЖени-
DNSАлекс ЛамбреваЖени-
DNSКатя БоруковаЖени-
DNSВиктория СтефановаЖени-
DNSAdriana RojasЖени-
DNSDenebola DobricaЖени-
DNSRuxandra CiucaЖени-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Tomas SmolkaМъже01:01:58
2Йордан ДимитровДолна ОряховицаМъже над 45г.01:16:24
3Danny StonesNorth Bolton RunnersМъже01:18:26
4Георги СтояновМъже01:18:35
5Dimitar MichkovМъже01:19:10
6Кристиян НачевБели крилеМъже01:20:30
7Iskren IvanovBegach Running ClubМъже01:23:00
8Николай ИвановПерунМъже01:24:26
9Росен БойчевЧукаринМъже01:25:16
10Христо ИвановМъже01:25:20
11Anton DangovAdventure team DorkovoМъже01:26:21
12Николай ХристовМъже01:27:30
13Ефрем ДубровинПерунМъже01:27:36
14Христо ГенадиевПриятели за бяганеМъже над 45г.01:30:06
15Марин НедковМъже01:31:14
16Павлин ДимитровVariant5Мъже над 45г.01:32:08
17Деян АнгеловМъже01:39:52
18Васил ФилиповПерунМъже01:40:30
19Мариян ПаничаровМъже01:43:54
20Георги ДимитровПерунМъже01:47:31
21Николай КумановМъже01:48:45
22Петър ТонковМъже01:51:17
23Марио ГеоргиевОтвъд всякакви границиМъже01:55:16
24Тихомир ИванчевChukarin/ЧукаринМъже01:55:57
25Димитър СпасовМъже01:56:28
26Неделчо ТаневМъже01:56:45
27Светломир ДамяновМъже01:58:35
28Радко НедевскиБели КрилеМъже02:03:54
29Янко НиколовInvictusМъже над 45г.02:05:50
30Daniel SilvestrovМъже02:06:10
31Николай ВълковКонТиБръзМъже02:11:41
32Атанас МаноловМъже02:12:23
33Динко ИвановЗакъсалитеМъже над 45г.02:19:51
34Martin PaskalevAVIO RUNМъже02:20:55
35Olmo VeldМъже02:21:02
36Симеон АтанасовПерунМъже02:29:22
37Николай РадевМъже02:29:58
38Петър СумовМъже02:41:36
39Евгени ДимитровБОВМъже03:21:58
DNSДобромир ЛаловМъже над 45г.-
DNSДимитър ИндовМъже-
DNSРомео ТричковМъже-
DNSДимитър НединскиМъже над 45г.-
DNSКалоян ЕвтимовМъже-
DNSHamza KimiМъже-
DNSPetar SumovМъже-
DNSVladimir ValevМъже-
DNSАлександър СтефановМъже над 45г.-
DNSМарио ГеоргиевLauta ArmyМъже-
DNSNikolay GadzhevМъже над 45г.-
DNSBogdan DobricaМъже-
DNSМирослав КостовМъже-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Karolina KalibatsevaJulistanЖени03:36:47
2Tonya TonevaЖени03:50:00
3Maria ValevaЖени03:59:32
4Ванина МилушеваЖени04:18:27
5Ана-мария БогдановаИстросЖени04:19:52
6Калина ТеневаОтбор ЮнациЖени04:34:28
7Domnikiia KarahutsaPeace for UkraineЖени04:46:26
8Ива СтояноваЖени04:46:59
9Даниела МаневаInvictusЖени над 45г.04:51:36
10Zhivka KisyovaЖени05:03:09
11Зара РанчеваСветлозар ЗояЖени05:33:10
12Maria GoritsovaЖени05:40:22
13Росица КатреваInvictusЖени05:58:18
14Иванка ПетоваЖени над 45г.05:58:18
15Кристина СпасоваЖени06:26:47
16Mariya KostadinovaЖени07:11:22
17Аргири ЧиракманиFOSTATAЖени07:40:22
DNSЛора ФилиповаДвата дакелаЖени над 45г.-
DNSКрасимира КуцеваЖени-
DNSАни НедковаЖени-
DNSЯна НайденоваЖени-
DNSMaria GoritsovaЖени-
[table “780” not found /]
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Кристина ИвановаScarpa / Gold NutritionЖени06:28:37
2Десислава ЦветановаЖени07:26:44
3Valeriya ДимитровaGoldNutrition BulgariaЖени07:43:44
4Росица СтефановаCrazy RushЖени08:35:35
5Снежана ТерзиеваЖени08:35:35
6Анелия ТошкинаБели КрилеЖени08:38:14
7кристина АнчеваTip TopЖени над 45г.08:38:54
8Радостина ИвановаiRun/ Женени с децаЖени09:09:55
9Evgeniya Avramova-stoyanovaR2Жени09:10:09
10Tatyana BonneauAS MonacoЖени09:16:01
11Елена ТодороваЖени09:27:11
12Оля СлавчеваUnstoppableЖени09:41:34
13Wai yin TsangЖени09:45:03
14Цветелина БеневаЖени над 45г.09:53:13
15Ivona NedelchevaT&WЖени10:00:59
16Наталия ЦветковаЖени10:23:33
17Ралица ТимеваЖени10:25:51
18Марина ГалеваЖени10:38:55
19Мариана ИвановаЖени над 45г.10:46:53
20Lalka Birindjieva-ilchevaLMT TeamЖени10:48:41
-Николета КостоваЖени09:02:02
DNFСтанимира ЖелязковаBeer BastardsЖени03:22:40
DNFEкатерина КуртеваЖени-
DNSDenitsa DryanovskaЖени-
DNSИвона НеделчеваT&WЖени-
DNSMargaux VervenneShrek fanclubЖени-
DNSКрасимира КуцеваЖени-
DNSАнтония РусеваЖени-
DNSVasilena UzunovaЖени-
DNSМилена СтояноваЖени-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Георги ЖековОтбор ЮнациМъже05:05:23
2Димитър АтанасовATA FurnitureМъже05:32:45
3Йордан ТодоровDeloitte BGМъже05:33:53
4Стилиян АврамовМъже05:39:42
5Здравко КръстевМъже05:46:40
6Петър ИвановГликонеогенезаМъже06:10:22
7Евгений ЦветовTRSМъже06:31:01
8Emil YanchevДай му!Мъже06:40:00
9Мартин КръстевМъже06:41:40
10Анатоли АнгеловМъже06:47:44
11Charalampos TsamantouridisМъже06:57:12
12Емил НедковМъже07:02:41
13Daniel IvanovМъже07:12:49
14Иво АндреевМъже07:17:50
15Milko ElenskiМъже07:23:03
16Панчо СталевМъже07:23:38
17Ventsislav Trifonov#тУРягиТиМъже07:23:39
18Камен ГроздановShumen Early RunnersМъже над 45г.07:30:49
19Антон КузевКон ти бръзМъже07:36:09
20Стефан КеревМъже07:38:19
21Максим БожиловМъже07:42:52
22Борис КачамаковЖенени с деца / IRunМъже07:43:47
23Plamen VasilevМъже07:43:48
24Илия БончевМъже над 45г.07:57:19
25Деян ГерасимовМъже08:02:16
26Велизар ТашевМъже08:02:16
27Иво ИвановАФК ШамандураМъже08:02:16
28Красимир ДимитровКОН ТИ БРЪЗМъже08:12:21
29Ivan SimeonovМъже над 45г.08:14:10
30Andrew DouglasМъже08:16:13
31Georgi DobrevКошмарно Къси КрачетаМъже08:20:06
32Николай СтефановCrazy RushМъже08:42:55
33Александър ИвановМъже08:45:37
34Радослав ТодоровМъже08:53:42
35Xiao WangМъже над 45г.08:55:48
36Борис ТодоровМъже08:58:19
37Иван ПетровiXONDAМъже08:59:32
38Тихомир ЦонковМъже09:04:31
39Петър ДиневМъже09:09:50
40Симеон ТеневDENTAЛКИМъже09:09:53
41Атанас МинчевБели крилеМъже09:10:04
42Радослав ТеневМъже09:18:55
43Коста РадевМъже над 45г.09:19:06
44Неделко АнчевМъже над 45г.09:22:48
45Диян ИвановМъже09:27:58
46Феро ФерадUnstoppableМъже09:37:29
47Mitko MitkovFrodo GodechМъже над 45г.09:42:54
48Красимир МихайловKGM BulgariaМъже над 45г.09:58:53
49Георги АнтоновСК “Чудните скали” ВарнаМъже10:05:28
50Todor PopovCrossfitVarna/TRITEAMVARNAМъже10:19:21
51Тодор МиневМъже над 45г.10:23:43
52Ивелин ЗлатевМъже10:24:36
53Божидар ДимитровМъже10:25:50
54Милен ШоповМъже над 45г.10:34:39
55Александър СтаневМъже10:41:23
56Borislav BozhankovInvictusМъже10:43:17
-Росен ТодоровМъже08:40:44
-Мартин ГрадевBegachМъже08:40:45
-Пламен ТодоровLovech RunnersМъже над 45г.08:52:20
-Емил ГеоргиевМъже над 45г.08:53:47
-Даниел ЙордановАзимутМъже над 45г.08:57:54
-Todor KondarevМъже08:58:58
-Апостол АпостоловМъже над 45г.09:01:34
-Марин ДимитровМъже09:02:12
-Michal PalusekМъже09:07:05
-Emil AleksovМъже09:15:19
DNFАлександър СпасовXCO Sports/ Damyanov Dental ClinicМъже01:37:02
DNFДеян НиколовМъже03:19:58
DNSПламен МариновLovech RunnersМъже-
DNSПетър ИвановМъже-
DNSВасил ВасевМъже-
DNSDavid LaurieМъже-
DNSSvetoslav IlievBegachМъже над 45г.-
DNSDavid LaurieМъже-
DNSПавел ПангаловМъже-
DNSНиколай ПетковЯК ГЪРЧМъже над 45г.-
DNSЦветан ДонковМъже-
DNSХристо ИвановМъже-
DNSБорислав ДимитровМъже-
DNSДимитър МихайловЯнтра-ИсполинМъже-
DNSМинчо МачевМъже над 45г.-
DNSKenzo VercruysseShrek fanclubМъже-
DNSМилослав КуцевМъже-
DNSНиколай СурчевМъже над 45г.-
DNSДимитър ДимитровМъже-
DNSЕмил ЙордановМъже-
DNSМирослав КириловБавните от ТърновоМъже-
DNSThomas KalogiannidisEOS KOMOTINISМъже над 45г.-
DNSMumun SalimovLMT TeamМъже-
DNSМартин ИвановМъже-
DNSГеорги ДрагоевМъже-
DNSТони ЛипошлиевЛуди ПреходиМъже-
DNSКалин РусевМъже-
DNSЖивко ЖелязковПланинско бягане и Туризъм КазанлъкМъже над 45г.-
DNSChavdar ChernikovR2Мъже-

Вижте още

Резултати от Рила Рън 2022

Резултати от Рила Рън 2022

На 24 юли 2022 се проведе традиционното състезание по планинско бягане от Самоков до връх Мусала – Рила рън. Трасето е с дължина 21км и стартира до входа на стадион Искър в Самоков

Резултати от Трявна Ултра 2022

Резултати от Трявна Ултра 2022

Между 15 и 16 юли 2022 се проведе седмото издания на Трявна ултра – един от най-красивите и популярни ултрамаратони в България и на Балканите.

Резултати от Витоша Летен Фест 2022

Резултати от Витоша Летен Фест 2022

На 10 юли 2022 се проведе осмото издание на Витоша летен фест. Спортният празник се организира от София – европейска столица на спорта и включва планинско колоездене, планинско бягане, туристически поход, алпийски тролей над Боянската река, народни танци и песни....